PDA

View Full Version : ēka do beni neser a jeni ksajde


Faqet : [1] 2

vushtrria
06-09-04, 17:52
diskutues te nderuar ket tem e kam hapur nga kurreshtja se ēfar planesh keni per neser....... ndonje termin, dikush ndoshta pret ndonje musafir,dikush ne aeroporte,dikush te mjeku etj etj


ju pershendes

turisti
06-09-04, 18:54
PERSHENDETJE,VUSHTRRIA.
Per Turistin nuk dihet,por kudo qe te shkoj,do te mundohem te kontaktoj me juve. :wink:

mickoja
06-09-04, 19:06
Dita e neserme čsht e planifikuar=gjysma e dites punč pastaj shkoll dhe ne mbremje nč shtepi mčsimč e qeshtu shum thjesht do tč mč kalon dita!

aferdita
06-09-04, 19:22
per neser nuk kam shume plane,prej mengjesit deri ne mbremje jam ne shkolle dhe masandej ne dardania.de

vushtrria
06-09-04, 19:35
jo boll paske oj aferdita ahahahah edhe une tan diten ne pun neser e tani kysmet ne dardani ahahh

aferdita
06-09-04, 19:37
jo boll paske oj aferdita ahahahah edhe une tan diten ne pun neser e tani kysmet ne dardani ahahh

shume mire pra,po takoheshemi tani ketu te kafja e dardanis :wink: :lol: :lol:

vushtrria
06-09-04, 19:42
a po aferdita ma ne fund ketu takohemi ahahhahahahah

turisti
07-09-04, 10:35
Une planifikoj q'mos,por jeta i nderron deshirat..... :wink:

dr1ta
07-09-04, 12:23
Neser ne pun prap si gjith, tani do te ushtroj pak ...me ne fund lexoj forumin dhe lala :)

vushtrria
07-09-04, 18:43
drita ju pershendes mir boll pasi po punojshe edhe me lexue mir shum po mas miri ishte ajo lalalalaalal

ahahahahah

vushtrria
07-09-04, 21:23
edhe neser pun tan diten e ne mbremje ne dardaniiiiii

aferdita
07-09-04, 21:25
neser ne pune gjithediten kurse ne mbremje ne dardania.de

Murgesha
07-09-04, 21:28
Une me sabah neser ne Dardani :wink:

vushtrria
07-09-04, 21:34
kqyr pra murgesha pastroje kafen masi heret po shkojshe andej se qysh e kena gjet sonte haj medet e haj aahaahhhha

Murgesha
07-09-04, 21:39
kqyr pra murgesha pastroje kafen masi heret po shkojshe andej se qysh e kena gjet sonte haj medet e haj aahaahhhha

Hajt se tybe kam me ju thane te gjitheve me e pastru kafen e mos me lane hallakame ma.
Se per me pastru une a???
A mu duk a qeshtu tha????

Agroni22
07-09-04, 23:11
kqyr pra murgesha pastroje kafen masi heret po shkojshe andej se qysh e kena gjet sonte haj medet e haj aahaahhhha

Hajt se tybe kam me ju thane te gjitheve me e pastru kafen e mos me lane hallakame ma.
Se per me pastru une a???
A mu duk a qeshtu tha???? hej neser e pastroj une se zgjohem heret se kom pune mos u boni marak ju .

vushtrria
08-09-04, 18:00
[/b]Agroni22 po dihet bre ti je i vym shum mitrovicali ahahahhhaahah

te pershendes

Adnani_Gjermani
08-09-04, 19:23
Ju pershendes te gjithv me gjith zemer nga Gjermania - Adnan Pantina e sidomos te cilet jan nga VUSHTRRIA prej Internet Caffe .
Tung deri heren tjeter--Mire u pafshim :oops:

vushtrria
08-09-04, 20:57
oooo vendas si jeni more ju tje ne gjermani te pershendes edhe uen

turisti
08-09-04, 22:42
O,nuk me dihet,sepse une jam TURIST-SOT,TERORIST( i insekteve)-NESER. :wink:

Luana
09-09-04, 05:18
Une neser e kam dite pushimi se valla boll po punoj , do te shkoj neper shitore me hallakat per tesha se valla , veq pune e shtepi , spo kam kohe kur me i ble ato tesha , ketu po veshim veq uniforma edhe pigjama tjeter sen hiq se po punojm dite e nate , siq ka then Naim Frasheri "Pune pune nate dite qe te shohim pakez drit "
e mbas shitores ne dardania.de

turisti
09-09-04, 10:21
Ha,ha,ha,ha,te une nuk dihet,ju e dini se une jam Turist,sot ketu,neser Canada... :wink:

Adnani_Gjermani
09-09-04, 12:31
Per Vushtrriun---Une po e kaloj mire e ju si jeni a jeni mire ne Zvicer dhe a eshte e mundur se kush jeni ju me Emrin dhe Mbiemrin dhe ku banoni ne Vushtrri.Tung :lol:

vushtrria
09-09-04, 20:22
:roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: po ju ush jeni dhe ku banoni ne vushttri

turisti
09-09-04, 22:43
Gjithqysh-bile nje pergjegjje. :wink:

mickoja
10-09-04, 10:17
Drejten me jav than nuk di ende se qka do tč bčj sod e per nesra vetem shpresoj se do te jem gjallč

turisti
10-09-04, 10:47
Do te mundohem. :wink:

Barbaroza
10-09-04, 10:47
Kismet neser nuk do te jem ketu :wink:

vushtrria
10-09-04, 21:26
neser kysmet ne shtutgard tan diten te nje shok i imi e ne mbremje ne dardani

Naki
10-09-04, 21:37
Vushtrija Kalofsh mire ne Shtutgard.
Dite Vikendi me siguri Ne shetitje,do te shohim Spontaniteti eshte gjithnje i Mire.
Nje vikend te mire per gjithe ju-Naki

aferdita
10-09-04, 21:44
neser me duhet prap te punoj,por jo gjithediten,kurse gjysmen e dites do te shkoj dikund mysafire ose shoppen

Gentiana
10-09-04, 22:28
Neser shoppen me Jehonen!!! pastaj sigurisht ne Dardania.de

turisti
11-09-04, 00:33
Do te mundohemi. :wink:

Luana
11-09-04, 01:13
Une do te flej ter diten dhe dardania.de

turisti
11-09-04, 01:42
Une do te flej ter diten dhe dardania.de

NINA NANA-FLEN LUANA. :P :wink:

Luana
11-09-04, 02:02
ncuk :( Turist
nuk me merr gjumi me me kendu :x
Merrem ne gji :D ashtu me zen gjumi ma leht :wink:

nitushe
11-09-04, 13:12
neser valla me shku te nje shoqe me nejt pak se nuk e kom pa moti :wink:

turisti
11-09-04, 19:58
ncuk :( Turist
nuk me merr gjumi me me kendu :x
Merrem ne gji :D ashtu me zen gjumi ma leht :wink:

Aha,a mos ke edhe naj deshire muzikora? Ha,ha,ha,ha,ha,ha. :wink: Te pershendes. :wink:

Luana
11-09-04, 20:13
PO Turist kendoma kengen
" M'ka shku mendja me u feju " :wink:


kqyr ndreqe zanin kur te kendojsh e mos ma dredho si ateher ok :P

Murgesha
11-09-04, 21:36
PO Turist kendoma kengen
" M'ka shku mendja me u feju " :wink:


kqyr ndreqe zanin kur te kendojsh e mos ma dredho si ateher ok :P

Turist qika paska ra nė dashni e ti ban si tė duash.
Shyqyr qė spo e din se kush ėshtė Luana se as ti skishe mundur me fjet mė. :wink: :wink:

turisti
11-09-04, 22:16
PO Turist kendoma kengen
" M'ka shku mendja me u feju " :wink:


kqyr ndreqe zanin kur te kendojsh e mos ma dredho si ateher ok :P
Hmmm,mos thuaj se don edhe fontane afer krevetit...,ha,ha,ha,ha :wink:

turisti
11-09-04, 22:21
PO Turist kendoma kengen
" M'ka shku mendja me u feju " :wink:


kqyr ndreqe zanin kur te kendojsh e mos ma dredho si ateher ok :P

Turist qika paska ra nė dashni e ti ban si tė duash.
Shyqyr qė spo e din se kush ėshtė Luana se as ti skishe mundur me fjet mė. :wink: :wink:

Pershendetje Murgesha. Nuk e dise kush eshte LUANA,sepse ne jeten e Turistit ka shume " LUANA " ,geparda,puma,maca,tigra- ashtu qe jam mesue ne - SAFARI -edhe nuk frigona ...ha,ha,ha,ha,ha,ha,ha :wink:

vushtrria
12-09-04, 19:20
neser ne pun tan diten kalofshi mir

Adnani_Gjermani
12-09-04, 20:58
:cry: Edhe une neser duhet me shkue ne pune deri ne ora 15,45 e :D pastaj ne :shock: dardani.de ose :wink: Qielli.com me ndegjue musik shqip te reja.
Ju pershendes te gjithve sidomos Vushtrriut. Naten e mire e bofshit deri nesre pasdite

nitushe
13-09-04, 07:50
neser only in forum valla :wink:

turisti
13-09-04, 13:23
Fatit nuk i dihet- TURISTIT nuk i rrihet. :P

vushtrria
13-09-04, 19:10
pun pun nat e dit qe te shohim pakez driz

Naki
13-09-04, 19:30
Pune pune nate e dite per cigare dhe qibrit,vushtrija une pake fjalet e qiririt i shtrembova ,Dita e neserme me prete ne ndrrimin e dyte.
Per ata qe kane dite te lira argetim te mire ne Dardani

vushtrria
13-09-04, 21:43
naki kaloni mir ne nderrimin e dyt tung e befshe

ShEjToNkA
14-09-04, 01:32
diskutues te nderuar ket tem e kam hapur nga kurreshtja se ēfar planesh keni per neser....... ndonje termin, dikush ndoshta pret ndonje musafir,dikush ne aeroporte,dikush te mjeku etj etj


ju pershendes


Unėpėr veti nesėr do jemė kėtu qė nga mėngjesi deri nė mbrėmje ,nuk ju lė vetun be kurrrr

turisti
14-09-04, 08:44
Mvaret se ēka bjen dita e neserme... :wink: .

Naki
14-09-04, 09:19
Deri ne mese dite ketu me keni,e pastaj ndrrimi i dyte me prete

aferdita
14-09-04, 17:30
ju pershendes

sot isha ne shkolle,neser ne pune perseri gjithediten jam :(
kurse ne forum nuk e di a do te hy me a jo por jeni te gjithe te pershendetur nese nuk hy :wink:

vushtrria
14-09-04, 18:22
oj aferdita ku don me shkue moj jo ishalla nuk e ke pernime

aferdita
14-09-04, 18:24
oj aferdita ku don me shkue moj jo ishalla nuk e ke pernime

jo askund vushtrria,por do jem me rralle ne forum :wink:

vushtrria
14-09-04, 18:29
ahhhahahah ruju pra prej thashetheneve

aferdita
14-09-04, 18:31
ahhhahahah ruju pra prej thashetheneve


hahahahah vuhstrria flm qe me tregove :wink: :lol: :lol:

vushtrria
14-09-04, 20:56
neser do punojme tan diten kysmet

turisti
14-09-04, 21:43
A mundeni me paramendue nje dite pa TURISTIN ? ,ha,ha,ha,ha . Ju pershendes. :wink:

Luana
15-09-04, 02:01
Same thing ,just another day :(

vushtrria
15-09-04, 20:30
do punojme tan diten kysmet

MemphiSx
15-09-04, 21:57
Neser Dita e re Nafaka e re Thojshin Pleqt tyne her :) Ishalla qohem shnosh e tjerat :) Krejt me planprogram :)

turisti
15-09-04, 22:26
Ndoshta... :cry:

Luana
15-09-04, 23:39
aiiiiiiiiiiiiii ,,kismet deri neser a jemi gjall a po jo :roll:

turisti
16-09-04, 14:17
Ndoshta si sot?!! :P

Barbaroza
16-09-04, 15:36
Po neser natyrisht se jam k'sajde dhe besoj se do ia kaloj mire :P

Luana
16-09-04, 17:00
Neser e Premte e kam pushim juhuuuuuuuuuuuuuuu :twisted: :twisted:
dardaniiiiiiiiiii

Murgesha
16-09-04, 17:55
Neser e Premte e kam pushim juhuuuuuuuuuuuuuuu :twisted: :twisted:
dardaniiiiiiiiiii

Lum ne e lum Dardania Luana.
Paskemi me u kenaq. :wink:

Luana
16-09-04, 17:59
valla po murgesh , kemi me u knaq :wink:

turisti
16-09-04, 18:20
Edhe une,ha,ha,ha,ha,ha,.Ju pershendes... :wink:

Luana
16-09-04, 18:30
Turist mos me kopjo :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
asi deshta me then :roll: hmmm mos me gezo :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

turisti
16-09-04, 18:43
:(

Luana
16-09-04, 18:47
oohhhhhhhh :( qka je ra ne mazun :shock: kallxoj dades :?: :D

vushtrria
16-09-04, 19:15
rrini rrini se dardania ju qet me hanger juve ahahahahahah une do jem ne pun deri ora 12et psandej pushim ne dardani

turisti
17-09-04, 21:54
Do te mundona. :P

Luana
17-09-04, 22:34
Do te mundona. :P

per qka do te mundohesh :?:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Murgesha
17-09-04, 22:35
Do te mundona. :P

per qka do te mundohesh :?:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Pėr ty de, mos u ban kishe spo e din qy. :shock:

vushtrria
17-09-04, 22:53
neser do e bej do gjum pak me shum se diteve tjera dhe pastajdo ja filloi si zakonishte te shtuneve do bej pak komision pak ne kafe e keshtu do kaloi edhe neser

turisti
18-09-04, 00:30
Do te mundona. :P

per qka do te mundohesh :?:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Te jem ksajde,ha,ha,ha,ha. :wink:

turisti
19-09-04, 18:08
Me siguri. :wink:

DannyAus
19-09-04, 18:26
DITA E NESERME DITE E HENE,,,, DERI 12AM JAM I NXAN ME STUDIME ETJ ETJ,,, NE MBRAMJE KA NJE PARTI DERI VON,, DHE NE GJUM

turisti
20-09-04, 15:21
PO shpresoj. :wink:

lazdrani
20-09-04, 16:07
Qe nuk na merre koha e bukure kety me keni :wink:

nitushe
20-09-04, 19:32
neseer veq ka me nejt ka me u knaq valla :wink:

vushtrria
20-09-04, 20:30
nitushe a ta qet veq nejt moj ahahhhaha

aferdita
20-09-04, 20:42
neser jam ne shkolle gjithediten

ShEjToNkA
20-09-04, 20:51
Nesėr dre nė ora 1:30 fjetun ,e pasnadej ndejt ta<nė ditėn. 8)

vushtrria
20-09-04, 20:59
Nesėr dre nė ora 1:30 fjetun ,e pasnadej ndejt ta<nė ditėn. 8)ah luje sefa he shjetonka jo tano po thojne keq ne perendim ahhaahah

ShEjToNkA
20-09-04, 21:19
hahahaaha Vushtria , c'ti bėjshė mė ka zėnė takisrati me kėtė sefallėk

Luana
20-09-04, 21:37
Neser veq "pune pune nate e dite qe te shohim pakez dardani" :wink:
shejtonka e lumja ti moj u knaqe , une u myta me pune :roll:
a po e sheh as Turistin spo kam kohe me u pa :cry:


Destiny does not lie anywhere. It lies in our own hands.

ShEjToNkA
20-09-04, 21:42
hahahaahah Luana , po c'tė bėjė moj hahaah
Po de po s'keni fajė, punė ,punė natė e ditė pėr cigare e qibrit :wink:
hajt mos qaj ,mos qaj se tė kutpton Turisti , sa tė mabrojshė punėt i vjen mė rralė opss me shpesh :lol: :wink:

Luana
20-09-04, 21:51
shejtonk mos ma sjell kobin me e pa Turistin rall se tranohem :twisted:

You are the special one in this world that could bring a smile to my face. :D

Murgesha
20-09-04, 22:02
shejtonk mos ma sjell kobin me e pa Turistin rall se tranohem :twisted:

You are the special one in this world that could bring a smile to my face. :D

What????? :roll: :roll:

turisti
20-09-04, 22:15
Hahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha :?: :?: :?: :P :wink:

turisti
20-09-04, 22:23
Neser veq "pune pune nate e dite qe te shohim pakez dardani" :wink:
shejtonka e lumja ti moj u knaqe , une u myta me pune :roll:
a po e sheh as Turistin spo kam kohe me u pa :cry:


Destiny does not lie anywhere. It lies in our own hands.
Mos ashtu Luana,mbylli syte dhe ja kume ke..... :P :wink:

turisti
20-09-04, 22:25
Do te provoj. :wink:

Luana
21-09-04, 03:19
Neser veq "pune pune nate e dite qe te shohim pakez dardani" :wink:
shejtonka e lumja ti moj u knaqe , une u myta me pune :roll:
a po e sheh as Turistin spo kam kohe me u pa :cry:


Destiny does not lie anywhere. It lies in our own hands.
Mos ashtu Luana,mbylli syte dhe ja kume ke..... :P :wink:

ok ok se i mbylla syt :shock: ahahhahahhahhahha :lol: :lol: :lol:
te pershendes nga zemra :wink:

DannyAus
21-09-04, 07:43
QKA DO TE BEJ NESE,, A PYETJE PROVOKUESE PO BON ,,PO MENDON GJAT NATES A DITEN,,
DITEN E NESERME ME MENGJES NE PLAZH MU RREZIT TON DITEN SE E KOM DIT TE LIR... :roll: 8)

turisti
21-09-04, 08:44
Neser veq "pune pune nate e dite qe te shohim pakez dardani" :wink:
shejtonka e lumja ti moj u knaqe , une u myta me pune :roll:
a po e sheh as Turistin spo kam kohe me u pa :cry:


Destiny does not lie anywhere. It lies in our own hands.
Mos ashtu Luana,mbylli syte dhe ja kume ke..... :P :wink:


ok ok se i mbylla syt :shock: ahahhahahhahhahha :lol: :lol: :lol:
te pershendes nga zemra :wink:

Ja,ardhja eshte e lehte siq e sheh- ja ku me ke,hahahaha. :wink:
Pershendetje nga.... :wink:

mr_beni
21-09-04, 20:39
Valla neser e kam ndermend te shkoi ne shkoll, pastaj te shkoi ne trening.
e tani ne Mbremje i vije radha dardanis per tu qlodhur.

vushtrria
21-09-04, 22:28
tan diten ne gjenev kysmet

aferdita
22-09-04, 08:14
gjithediten ne pune

turisti
22-09-04, 08:26
Po. :P :wink:

turisti
26-09-04, 21:27
Besoj,besoj,hahaha. :P :P

turisti
27-09-04, 10:00
Per neser,nuk e di,hahahah,po si jo more,bile,bile pak-gjithmone,hahahaha. :wink:

DannyAus
27-09-04, 10:16
NESER NE SHPI TON DITEN, TU RREZIT TU LA NE BAZEN,,,E KOM NJET ME KAP TELEFONIN E ME THIRR NE KOSOVE ME FOL ME SHOK ME TE AFERM TON DITEN,,,

ShEjToNkA
27-09-04, 10:20
Volla unė ende s'kam vendos se c'tė bėjė sot , e lere mėnesėr .
Hajt se tė shofim nesėr ditė e re nafake e re thojnė, tė shofim c'po vjenė e c'po bėhėt , tani iu tregoi se c'do bėjė.

Loloku
27-09-04, 10:29
Une punen e sotit zakonisht e la per neser, bile edhe per pasneser!

ShEjToNkA
27-09-04, 10:33
Une punen e sotit zakonisht e la per neser, bile edhe per pasneser!


Hallall tė qoftė. Ja pra mereni mėsim kėshtu duhėt , ja kjo gjė ėshtė njėra ndėr marifetėt e rralla.
Kėshtu duhėt ,pse m'u ngutė e me i kry puntė sot ,kur kemi mundėsi me i kry kėto punė edhe nesėr.

DannyAus
27-09-04, 10:54
Une punen e sotit zakonisht e la per neser, bile edhe per pasneser!
hahaha punen e sodit,, le krejt Loloku mos e kry kurr as neser as pasneres,, po ta nin,,
pershendetje 8)

Barbaroza
27-09-04, 15:07
Une ju tregoj neser a jam k'sajde a jo :lol:

vushtrria
27-09-04, 19:47
Une ju tregoj neser a jam k'sajde a jo :lol:


e per pasneser :lol: :lol:

ne pun kysmet tan diten :wink:

Barbaroza
27-09-04, 19:53
Prit de se ende s'ka ardhe e nesermja qe ta di te pasnesermen :wink:

livoreka bicio
27-09-04, 21:18
mendoj se neser ne mbramje jam me siguri kesajde :wink: :!:

turisti
27-09-04, 21:33
:? :? :? :?: :?: :?: :?: :!: :!: :wink:

Barbaroza
28-09-04, 20:06
Neser patjeter se jam k'sajde por nuk e di terminin :lol:

livoreka bicio
28-09-04, 20:23
:?: :?: :?: :?: :?:

vushtrria
28-09-04, 21:38
pun tan diten kysmet :lol: :lol: :lol:

turisti
28-09-04, 21:40
Neser ndoshta,por shume vone,hahahahahahah. :P :P :cry: :cry: :cry:

nitushe
30-09-04, 11:16
Tane diten ktu jam neser :lol: :lol: :P

Barbaroza
30-09-04, 14:25
:wink:

turisti
30-09-04, 20:27
Pak ketu,pak ne pune,pak ketu dhe ashtu,hahahaha. :P :P :P :P :wink:

Honesty^uk.
30-09-04, 20:29
Sillem ketej pari nga mbremja :wink:

ShEjToNkA
30-09-04, 21:57
Pade bakallėm ,ndoshta jamė kėndej ndoshta s'jam .
Mirė po pa ardhė bilem pak me iu vizitu se lė kurrrrrr :lol:

vushtrria
01-10-04, 21:15
kendej pari nuk kam kurrfar plani :lol: :lol:

Barbaroza
01-10-04, 21:19
Neser a jam k'sajde a :?: :roll: Kismet,jarabi :)

turisti
02-10-04, 10:37
Turistit nuk i dihet. :P

nitushe
03-10-04, 11:03
Neser hmmm sjom knena :twisted:

turisti
04-10-04, 11:11
:? :P :wink:

Kercovari
04-10-04, 18:31
:? :P :wink:
E kaluara eshte e ardhmja e se nesermes...po si?.

turisti
05-10-04, 08:07
Poooooooooooooooooooo. :wink:

lazdrani
05-10-04, 14:16
Kysmet :D

turisti
07-10-04, 00:35
Pooooooooooooooooo,hahahahaha. :wink:

livoreka bicio
08-10-04, 23:09
MENDOJ SE POOOOO :wink:

nitushe
09-10-04, 11:44
Joo :(

aferdita
09-10-04, 16:21
fundjava juhu
vetem kam me pushu dhe nuk kam me be kurgje

Artan_9
09-10-04, 17:39
pasha jaren me doket se knej pari jam neser :P

turisti
09-10-04, 18:12
:?

Honesty^uk.
09-10-04, 19:01
nese ndihem mire edhe mundet me qene

mr_beni
09-10-04, 19:43
Neser e kam pushem, dhe e kam ndermend te flij

turisti
14-10-04, 20:35
PO SHPRESOJ.... :P :wink:

Loloku
14-10-04, 20:39
Neser duhet te jete dite zie, mund te jete keshtu edhe ketu!

ShEjToNkA
14-10-04, 20:41
Neser duhet te jete dite zie, mund te jete keshtu edhe ketu!


Ditė zie???????????????????
Pse c'paska kris??? :?: :arrow: :roll: :roll:

Honesty^uk.
14-10-04, 21:08
Neser duhet te jete dite zie, mund te jete keshtu edhe ketu!


Pajtohem me ty Loloku,
fatkeqesi e madhe kishte ndodhur.

Po me duket se populli yne paska lindur vetem per te vuajtur

Honesty^uk.
14-10-04, 21:09
Ditė zie???????????????????
Pse c'paska kris??? :?: :arrow: :roll: :roll:


shejtanka shko tek Politika Lajmet dhe lexoje

ShEjToNkA
14-10-04, 21:13
Ditė zie???????????????????
Pse c'paska kris??? :?: :arrow: :roll: :roll:


shejtanka shko tek Politika Lajmet dhe lexoje


Honesty , tė themė tė drejtėn sot s'kam pas rastė tė dėgjoi lajme.
Dhe tash posa lexova ,dhe u informova se c'kishte ndodhurė. Vėrtet ishte njė tragjedi e tmerrshme, pėr tė cilėn nga njė herė nuk gjenė dot as fjalė pėr tė shprehur.
Mė vjenė shumė keq pėr kėtė rastė.

Maca
14-10-04, 23:21
Se di qka do te bej neser,nashta sjam gjall..
Zbej plane para kohe ta shohim... :wink:

Krokodilli
15-10-04, 08:22
ma ne fund kam nje dit pushim
nese nuk fryn era,, do te shkoj ne plazh gjat gjites,,,,,

hastreti
15-10-04, 08:34
Pershendetje te gjithve hera e pare qe po hi ne ket forum,sa per plnet per neser si gjithe her ne pune.Urime muje i ramazanit te gjithve.

Gjumashja
15-10-04, 15:16
Neser ne Dardani kismet tanė diten se po me pelqejka :)

Urata
19-10-04, 03:28
Pushim dhe lum dardania do ti hyp permi tere diten!

Murgesha
19-10-04, 07:37
Pushim dhe lum dardania do ti hyp permi tere diten!


Hhahahhahahaahhah, ishalla nuk je e rėndė Urata, se mjer Dardania pastaj. :wink:

Barbaroza
19-10-04, 14:13
Neser s(jam)ksajde :wink:

aferdita
19-10-04, 18:24
neser jam gjithditen ne shkolle,kurse ne mbremje jam ndoshta ne Dardania.de

livoreka bicio
19-10-04, 19:15
SHPRESOJE QE DOT'JEME... :wink:

Barbaroza
20-10-04, 15:24
Kismet,jarabi. :P

DEA
20-10-04, 17:00
nderkohe do te jem

Honesty^uk.
20-10-04, 20:26
Pasi te jap DRIVING TESTedhe mund te jem mes jush, varet :wink:

Barbaroza
20-10-04, 20:28
Pasi te jap DRIVING TESTedhe mund te jem mes jush, varet :wink:

Thuaj ishallah e jap,e jo pasi ta jap,se nuk i dihet,s'ma merr mendja qe je pergatite shume,se s'ke pas kohe boll. :wink: :lol:

Honesty^uk.
20-10-04, 20:30
Pasi te jap DRIVING TESTedhe mund te jem mes jush, varet :wink:

Thuaj ishallah e jap,e jo pasi ta jap,se nuk i dihet,s'ma merr mendja qe je pergatite shume,se s'ke pas kohe boll. :wink: :lol:

nuk e kam une me ishalla BARBAROZA, dhe nuk kam pasur nevoj per kohe se ka 7 vite qe e ngas kerrin.

Barbaroza
20-10-04, 20:31
Po pse ore prite 7 vite per te hy ne DRIVING TEXT. :? :?:

Honesty^uk.
20-10-04, 20:34
Po pse ore prite 7 vite per te hy ne DRIVING TEXT. :? :?:

ne kosove e kam pas dhene dhe marre, kurse ketu kam ecur deri tani me ate te Jugos, kurse kete e kam per British

Barbaroza
20-10-04, 20:42
Po pse ore prite 7 vite per te hy ne DRIVING TEXT. :? :?:

ne kosove e kam pas dhene dhe marre, kurse ketu kam ecur deri tani me ate te Jugos, kurse kete e kam per British

Ok,ok e kuptova para se ta shkruaje. :idea:

livoreka bicio
20-10-04, 22:35
:?: :?: :?: :?: :?: :P

aferdita
21-10-04, 20:00
Neser ne pune dhe ne mbremje ne banes

Barbaroza
21-10-04, 20:07
K'sajde jam,de :wink:

Murgesha
21-10-04, 20:09
Unė po, kam me u ul kėmbėkryq nė mes tė dardanisė.
Kush doni me i ndėrru cigaret urdhėroni.

Honesty^uk.
21-10-04, 20:19
Unė po, kam me u ul kėmbėkryq nė mes tė dardanisė.
Kush doni me i ndėrru cigaret urdhėroni.

no smoking

Barbaroza
21-10-04, 20:22
Murgesha,ketu do te jem edhe une me ty kembekryq,ani edhe cigare paske me shpernda,juhuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu :P

Murgesha
21-10-04, 20:25
Unė po, kam me u ul kėmbėkryq nė mes tė dardanisė.
Kush doni me i ndėrru cigaret urdhėroni.

no smoking

Ēka pa hajt thuaje edhe njėherė. :evil: :wink:

Honesty^uk.
21-10-04, 20:35
Unė po, kam me u ul kėmbėkryq nė mes tė dardanisė.
Kush doni me i ndėrru cigaret urdhėroni.

no smoking

Ēka pa hajt thuaje edhe njėherė. :evil: :wink:


po pres sa te qetesohesh pak dhe ta perseris prap :wink:

Barbaroza
21-10-04, 20:38
No smoking tha :idea: Cka eshte ore kjo smoki. :idea: :?:

Murgesha
21-10-04, 20:55
po pres sa te qetesohesh pak dhe ta perseris prap :wink:


Pa hajt nisja se tybe si kam mbetė sonte pa cigare menxi po pres me mė mbetė dikush nė dorė. :evil: :wink:

Murgesha
21-10-04, 20:56
No smoking tha :idea: Cka eshte ore kjo smoki. :idea: :?:

O kjo dmth. Ha shpulla nė vend tė cigareve. :arrow: :wink:

Barbaroza
21-10-04, 21:13
No smoking tha :idea: Cka eshte ore kjo smoki. :idea: :?:

O kjo dmth. Ha shpulla nė vend tė cigareve. :arrow: :wink:

Jo moj se nuk eshte aq i rrezikshem siq na duket neve.Honestyyyy,eja ndezma cigarennnnnnnnnnnn :P

Gjumashja
21-10-04, 21:16
nese ka rrym knena jam :wink:

Vigani
21-10-04, 21:18
Aiiiiiiiiiiiiiiiiiii Murgeshe a per cigare po bertete a?

_________________________
(____)____________________() qe tybe sa te duash veq mos i mbete askujt ne dore qy,hajde hajde edhe ti Barbaroz se nuk te shef askush tash mas Iftarit se eshte nate e nuk dukesh ketu fare.

Murgesha
21-10-04, 21:25
Aiiiiiiiiiiiiiiiiiii Murgeshe a per cigare po bertete a?

_________________________
(____)____________________() qe tybe sa te duash veq mos i mbete askujt ne dore qy,hajde hajde edhe ti Barbaroz se nuk te shef askush tash mas Iftarit se eshte nate e nuk dukesh ketu fare.


O qashtu bre Vigan, edhe kam ndegjuar se 2 metra i gjatė je, allahile hjekma qafe kėtė Honestyn se po thot NO SMOKING. :wink:

Vigani
21-10-04, 21:41
Murgeshe ,qetash me ke ngushtue pak se tybe perderisa ta kesh ti ate Lazdranin tan une me u perzie per gra te hallkut jo se seshte adet ashtu te na.Cigare sa te duash tybe e mos e ngo cka thot ky far Honesti se i ri eshte akoma e sja pret menja de.

Murgesha
21-10-04, 21:44
Murgeshe ,qetash me ke ngushtue pak se tybe perderisa ta kesh ti ate Lazdranin tan une me u perzie per gra te hallkut jo se seshte adet ashtu te na.Cigare sa te duash tybe e mos e ngo cka thot ky far Honesti se i ri eshte akoma e sja pret menja de.

O e kam bre Lazdranin he ju zgjetė jeta, po ėshtė martu frikė e po rri mė tepėr kah shtėpia.
Pastaj Honesty po e din se sėshtė ai kėtu pari e po don me ma nalė cigaren. :cry:

dr1ta
22-10-04, 00:06
Neser kismet do te dal me ble nje par pantolla 8) :wink:

Krokodilli
22-10-04, 04:24
neser ne kofsha shendosh e mire,,,, jam ne nje udhetim 4 oresh me aeroplan,,, do ta vizitoj motren dhe do bej nje pushim nje javor.....

Gentiana
22-10-04, 08:31
:arrow: :?: :?: :?:

Gjumashja
22-10-04, 12:57
Neser kismet si te zgjohna edhe me shku me votu tani me ardh me shfletu forumin :lol: :lol:

turisti
22-10-04, 13:09
Nuk dihet,hahahahahahahahahahahahahhahahaha. :wink:

ShEjToNkA
22-10-04, 13:22
Nesėr kysmetttttt du me udhėtu pėr Londėr!!!!

MemphiSx
22-10-04, 13:36
Neser jam ne vendvotimin 205C me qense jam kordinator i ktij vend votimi jam i obliguar qe ket detyre ta kryej me perpikmeri
Dhe ne mbremje do t'festojme per fitore :)

Barbaroza
22-10-04, 17:52
Neser do te zgjohem heret dhe ta kryej obligimin tim qytetar per te votuar! :)

turisti
23-10-04, 19:29
Nese kthehem nga Shri Lanka. :wink:

Barbaroza
23-10-04, 19:38
Neser tere diten k'sajde :wink:

vushtrria
30-10-04, 20:30
neser heret do iku ne gjenev kysme,t dhe do kthehem vrap per friburg :lol:

aferdita
30-10-04, 20:34
neser asgje valla,ne shtepi dhe ne forum ndoshta do te jem :wink:

Barbaroza
30-10-04, 20:40
Neser a?K'sajde,patjeter!

Mafiozi
30-10-04, 21:48
Tė diellėn ėsht dita mė e madhe e forumit...
Kėtu jam.. :P :P :wink:

livoreka bicio
30-10-04, 22:47
MENDOJ QE DOTE JEM KNEJ PARI NESER :P

Gjumashja
30-10-04, 23:31
:arrow: gjume, gjume dhe vetem gjume :arrow:

dr1ta
31-10-04, 01:10
:arrow: gjume, gjume dhe vetem gjume :arrow:


Po bjen ne tranc moj :P :P

DEA
31-10-04, 09:21
Neser do te jem larg shume larg :lol:

blusky
31-10-04, 09:49
Nesėr vajza ime i mbush 8 muaj, dhe do ti blej njė lodėr tė madhe.

DEA
31-10-04, 09:54
Nesėr vajza ime i mbush 8 muaj, dhe do ti blej njė lodėr tė madhe.

Rritje te shpejt vajzes tuaj

blusky
31-10-04, 11:26
Dea,faliminderitė

Naki
31-10-04, 14:41
Nesėr vajza ime i mbush 8 muaj, dhe do ti blej njė lodėr tė madhe.

U Rrite me prinder jete te gjate dhe te lumtur.

livoreka bicio
31-10-04, 16:27
NESER NUK DIJ SE KU DO TE JEM :P

turisti
31-10-04, 23:14
Pak,por gjithqysh,hahahahahaha. :wink:

aferdita
31-10-04, 23:23
sikur sot edhe neser ne banes,kemi fest ketu dhe asgje nuk punon :(

livoreka bicio
03-11-04, 00:41
MENDOJ CE PO :P

turisti
03-11-04, 22:07
Poooooooooooooooooooo,hahahahahahahaha. :wink:

Luana
03-11-04, 23:32
neser :roll:
pushim e kam :D
ter diten kam me fjet edhe pak hy ne dardani :wink:

livoreka bicio
03-11-04, 23:58
PA TJETER POOOOOOO :P

Gjumashja
05-11-04, 09:45
TATU''Not gonna Get Us''


Not gonna get us
They're not gonna get us
Not gonna get us, not gonna get us
Not gonna get us, not gonna get us
Not gonna get us, not gonna get us
Not gonna get us

Starting from here, lets make a promise
you and me, let's just be honest
We are gonna run, nothing can stop us
Even the night, that falls all around us

Soon there'll be laughter and voices
Beyond the clouds over the mountains
We'll run away on roads that are empty
Lights from the airfield shining upon you

Nothing can stop this, not now I love you
They're not gonna get us
They're not gonna get us
Nothing can stop this, not now I love you
They're not gonna get us
They're not gonna get us
They're not gonna get us
They are not gonna get us
They are not gonna get us
They are not gonna get us
They are not gonna get us
They are not gonna get us
They are not gonna get us

We'll run away,keep everything simple
Night will come down, our guardian angel
We rush ahead, the crossroads are empty
Our spirits rise they're not gonna get us

My love for you, always forever
Just you and me, all else is nothing
Not going back,not going back there
they don't understand
they don't understand us

Not gonna get us
Not gonna get us


Nothing can stop us, not now I love you
They're not gonna get us
They are not gonna get us
Nothing can stop this, not now I love you
They're not gonna get us
They're not gonna get us
They're not gonna get us
They're not gonna get us

Gjumashja
05-11-04, 09:47
''You don't fool me''QUEEN

You don't fool me
You don't fool me...
Da, da da da dah
Da da da dah
Da da dah...

You don't fool me - those pretty eyes
That sexy smile - you don't fool me
You don't rule me - you're no surprise
You're telling lies - you don't fool me
Mmm, mama said be careful of that girl
Mama said you know that she's no good
Mama said be cool, don't you be no fool
Yup bup ba ba ba ba da da da dah !
You don't fool me
You don't fool me, you don't fool me
She'll take you
You don't fool me, and break you
You don't rule me, you don't fool me
You don't fool me, she'll take you
You don't fool me, and break you
Sooner or later you'll be playing by her rules

Baby you don't fool me, yeah
You don't fool me, you don't have to say 'don't mind'
You don't have to teach me things I know
Sooner or later you'll playing by her rules
Oh, (fool you) oh, (rule you) she'll take you (take you)
And break you (break you)
Yeah

Mama said be cool
Mama said she'll take you , and break you
Ba ba ba ba bap bap ba baah
La la la la la lah
You don't fool me
You don't fool me...

Gjumashja
05-11-04, 09:50
''In your eyes''
Sylver


I can still remember, long ago
Living in the fast lane, never slow
And nothing that could come between me and you

I still hear the words I thought were cheap
You should always look before you leap
And I never realised those words were oh so true


I hope that you can hear me
Though you're living in another world
Throwing shadows upon earth


In your eyes, I could drown and still survive
In your eyes, I could see how to live my life
But if only I knew
That chances were few
Maybe I would still be with you

Several thoughts I can't define
Living on a dream, seems like a crime
But every now and then it's hard to ignore

'Cause only in my dreams I find a clue
when i try to build a memory of you
I know our love will be much stronger than before


I hope that you can hear me
Though you're living in another world
Throwing shadows upon earth

In your eyes, I could drown and still survive
In your eyes, I could see how to live my life
But if only I knew
That chances were few
Maybe I would still be with you


I hope that you can hear me
Though you're living in another world
Throwing shadows upon earth

In your eyes, I could drown and still survive
In your eyes, I could see how to live my life
But if only I knew
That chances were few
Maybe I would still be with you


In your eyes, I could drown and still survive
In your eyes, I could see how to live my life
But if only I knew
That chances were few
Maybe I would still be with you
Ooh baby.....

Luana
05-11-04, 13:39
gjumashe qohu nga gjumi e hapi syt se nime spo sheh hiq qka je ka ban :lol: :lol: :lol: :lol: kqyr qike se ke ber text kengesh ne rubriken "qka do te bani neser ksajde " :lol: :lol: :lol: :lol:http://images.easyscopes.com/images/hline.gif

turisti
05-11-04, 14:21
gjumashe qohu nga gjumi e hapi syt se nime spo sheh hiq qka je ka ban :lol: :lol: :lol: :lol: kqyr qike se ke ber text kengesh ne rubriken "qka do te bani neser ksajde " :lol: :lol: :lol: :lol:http://images.easyscopes.com/images/hline.gif

Qyqy,po ndoshta po enderon moj LUANA,a ke llogatit ??? :wink:

Luana
05-11-04, 14:29
jo ishalla i ka dal gjumi se po na shkrun tani qka ka pa ne enderr e mos vet per neve :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:http://images.easyscopes.com/images/hline.gif

turisti
05-11-04, 14:34
jo ishalla i ka dal gjumi se po na shkrun tani qka ka pa ne enderr e mos vet per neve :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:http://images.easyscopes.com/images/hline.gif

Ndoshta po shkruan JEREM,hahahahahahahahahahaha. :wink:

Gjumashja
05-11-04, 15:13
Oooooooo qka pasna shkretu me falni se pergjumshem kom shkrujt skom pa mire kishe te tjetra rubrik jam ka i qoj ato tekste po qe kom gabu :P :P :twisted:

turisti
05-11-04, 15:17
Oooooooo qka pasna shkretu me falni se pergjumshem kom shkrujt skom pa mire kishe te tjetra rubrik jam ka i qoj ato tekste po qe kom gabu :P :P :twisted:

Miremengjesi GJUMASHE,hahahahahahahahahahahaha ( nuk ka lidhje,ne te gjithe gabojme ).

Te pershendes,TURISTI.

Luana
05-11-04, 15:18
ska problem gjumashe , spo ta zejm per te madhe valla se edhe une kam gabu nji her sikur ti :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
http://images.easyscopes.com/images/hline.gif

Gjumashja
05-11-04, 15:29
Oooooooo qka pasna shkretu me falni se pergjumshem kom shkrujt skom pa mire kishe te tjetra rubrik jam ka i qoj ato tekste po qe kom gabu :P :P :twisted:

Miremengjesi GJUMASHE,hahahahahahahahahahahaha ( nuk ka lidhje,ne te gjithe gabojme ).

Te pershendes,TURISTI.

hahahah turisti tesull mka ra kur e pashe qka kisha pas ba
te pershendes ele une ty qum qum :wink:

Gjumashja
05-11-04, 15:30
ska problem gjumashe , spo ta zejm per te madhe valla se edhe une kam gabu nji her sikur ti :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
http://images.easyscopes.com/images/hline.gif

Flm Luana edhe prej gabimeve meson qe sduhet me kane gjithe ne gjume po edhe me u zgju

turisti
05-11-04, 15:38
Oooooooo qka pasna shkretu me falni se pergjumshem kom shkrujt skom pa mire kishe te tjetra rubrik jam ka i qoj ato tekste po qe kom gabu :P :P :twisted:

Miremengjesi GJUMASHE,hahahahahahahahahahahaha ( nuk ka lidhje,ne te gjithe gabojme ).

Te pershendes,TURISTI.

hahahah turisti tesull mka ra kur e pashe qka kisha pas ba
te pershendes ele une ty qum qum :wink:

:P :wink:

Gjumashja
05-11-04, 15:54
Tash po pergjigjna per tem valla besoj qe po jam ktu tane ditenn :lol: :lol:

Barbaroza
09-11-04, 16:55
Hahahahahahaaaa,Gjumashja,me bere te qeshem shume,hahahahahaaaaaaa

Buli_00
09-11-04, 18:09
Nesėr e marr vizėn pėr Schweiz.

vushtrria
09-11-04, 20:24
pun tan diten kysmet :lol:

turisti
09-11-04, 20:45
po :wink:

vushtrria
09-11-04, 20:50
po :wink:


ja ja turisti mus arbaiten :lol: :lol:

aferdita
10-11-04, 18:44
neser ne mengjes ndoshta jam ne forum, dhe te nesermen do te jam patjeter

ju pershendes

Luana
10-11-04, 21:11
Nuk i dihet deri neser "Kismet " thojm ne "dita e re nafaka e re " :P

turisti
10-11-04, 23:03
NUK DIHET, hahahahahahahaha. :wink:

Gjumashja
12-11-04, 11:04
NUK DIHET, hahahahahahahaha. :wink:
:P :P

turisti
12-11-04, 12:13
:P nuk dihet,hahahahahahahahaha. :P :wink:

Honesty^uk.
12-11-04, 12:46
kismet ( hahahahahahahahahahaketo jane per turistin)

Barbaroza
12-11-04, 12:47
Edhe une kismet.Tybe po ia marr lakmi Turistit,veq po qeshet,i lumi ky :wink:

turisti
12-11-04, 13:00
Hahahahahahahahahha,po normal qe po qeshi :arrow: me gezon fakti se jam me juve,hahahahahahaha,a nuk mjafton arsyja per te qeshur???? :wink:

Barbaroza
12-11-04, 13:23
Hahahahahahahahahha,po normal qe po qeshi :arrow: me gezon fakti se jam me juve,hahahahahahaha,a nuk mjafton arsyja per te qeshur???? :wink:

Atehere Turisti,te uroj te qeshesh tere jeten!

turisti
12-11-04, 16:25
Hahahahahahahahahha,po normal qe po qeshi :arrow: me gezon fakti se jam me juve,hahahahahahaha,a nuk mjafton arsyja per te qeshur???? :wink:

Atehere Turisti,te uroj te qeshesh tere jeten!

O,faleminderit shume Barbaroza,edhe une ju deshiroj disponim per tere jeten.
Me respekt,TURISTI.

livoreka bicio
12-11-04, 17:52
NDOSHTA DO TE JEM KESAJDE... :wink:

turisti
13-11-04, 00:59
Pak,por me zemer. :wink:

Gjumashja
13-11-04, 11:30
neser ndoshta ne mbramje se duna me dal naper kojshi me bo Bajram :P

Diana007
13-11-04, 11:58
Jo nese nuk do te jem knej pari , se e kam pushim neser :lol: :lol: :lol:

turisti
14-11-04, 00:57
Hmmmmmm ? :wink:

Barbaroza
14-11-04, 14:44
K'sajde a?Natyrisht! :wink:

Gjumashja
14-11-04, 21:17
normal qe po

turisti
17-11-04, 12:20
Askush nuk e din se ēka bjen dita e re,hahahahahaha. :wink:

Kercovari
17-11-04, 12:35
Mund te jeshe apo te mos jeshe!

lazdrani
17-11-04, 12:48
Cdo here ne mesin e juaj :wink:

turisti
18-11-04, 02:11
DARDANIA eshte SMUNDJA IME KRONIKE,hahahahahahahahahaha. :wink:

Barbaroza
18-11-04, 09:29
Kismet,ne zemer te Dardanise! :)