PDA

View Full Version : Kam Vendosur te Largohem nga Forumi!!!!


lazdrani
03-07-04, 20:48
Me keqardhje te nderuar dua te ju ndaje kete mendim timin.Kam vendosure per nje kohe te gjate te mos jem ne mesin e juaj...qyshe tani me merre malli per ju....por ja qe jeta ndonjehere eshte e padrejte.Ju perqafoje te gjitheve .....Lazdrani do te mendon gjithmone ne ju... :cry: :cry: :cry: :cry:

Murgesha
03-07-04, 20:51
Lazdran :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
Ku po shkon?

mickoja
03-07-04, 20:53
O Baci me shtyne te qajč :cry: :cry: :cry: :cry: por gjithashtu dhe un dhe dy ditč,pčr nje koh do te terhiqem nga forumi i dardanis gjithashtu do te mč mungojnč shoqet dhe shoket e forumit por Baci Lazdran dhe inxhja Murgesh ma se shumti por vetem vazhdoni ju dhe un do te jem gjith here me mendje tek ju :P :P :P

mickoja
03-07-04, 20:53
Lazdran :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
Ku po shkon? (me u martu moj)...... :wink:

Honesty^uk.
03-07-04, 20:56
Me keqardhje te nderuar dua te ju ndaje kete mendim timin.Kam vendosure per nje kohe te gjate te mos jem ne mesin e juaj...qyshe tani me merre malli per ju....por ja qe jeta ndonjehere eshte e padrejte.Ju perqafoje te gjitheve .....Lazdrani do te mendon gjithmone ne ju... :cry: :cry: :cry: :cry:


Shpresoj qe ky te jete vetem nej shkrim dhe jo nje vendim i juaji, qe
ne te gjitheve do te na shqetesoj
ju me shkrimet tuaja e gjalleroni forumin dhe largimi juaj do te sjell ne forum nje pasivitet qe do te duhet kohe per ta sheruar
Nese jeni te detyruar te ndermerrni nje veprim te tille, shpresoj se koha qe ju nuk do te jeni ne mesin tone me shkrimet tuaja do te jete e shkurter( sepse me shkrimet tuaja ti ke bere vend ne zemren tone dhe do te jesh gjithmone mes nesh)

Vera
03-07-04, 20:57
ku po shkon or lazdrani :cry: :cry: pra nese shkon per nje koh do na mungosh shum.

Honesty^uk.
03-07-04, 21:14
Me keqardhje te nderuar dua te ju ndaje kete mendim timin.Kam vendosure per nje kohe te gjate te mos jem ne mesin e juaj...qyshe tani me merre malli per ju....por ja qe jeta ndonjehere eshte e padrejte.Ju perqafoje te gjitheve .....Lazdrani do te mendon gjithmone ne ju... :cry: :cry: :cry: :cry::shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

Naki
03-07-04, 21:46
Lazdran mendo,dhe pusho 24 ore,pastaje shqyrto vendimin tuaj.
une personalishte nuk pajtohem me vendimin tuaje,mos prezenca juaj ne forum do te jete varferi .
pershendetje naki :!:

lazdrani
03-07-04, 23:18
Lazdran mendo,dhe pusho 24 ore,pastaje shqyrto vendimin tuaj.
une personalishte nuk pajtohem me vendimin tuaje,mos prezenca juaj ne forum do te jete varferi .
pershendetje naki :!:Ah more Naki te kam zili qe me njehe edhe mendjen time :D Po pushoi i nderuar se ndoshta Rakia qe kam pire me Honestyn eshte fajtore :wink: Murgesha sa kemi large moje Pallatin tone :wink:

Murgesha
03-07-04, 23:19
Lazdran mendo,dhe pusho 24 ore,pastaje shqyrto vendimin tuaj.
une personalishte nuk pajtohem me vendimin tuaje,mos prezenca juaj ne forum do te jete varferi .
pershendetje naki :!:Ah more Naki te kam zili qe me njehe edhe mendjen time :D Po pushoi i nderuar se ndoshta Rakia qe kam pire me Honestyn eshte fajtore :wink: Murgesha sa kemi large moje Pallatin tone :wink:

Hajt se voziti une mos ta nine, veq pak jam e dehur :wink:

Honesty^uk.
03-07-04, 23:24
Lazdran mendo,dhe pusho 24 ore,pastaje shqyrto vendimin tuaj.
une personalishte nuk pajtohem me vendimin tuaje,mos prezenca juaj ne forum do te jete varferi .
pershendetje naki :!:Ah more Naki te kam zili qe me njehe edhe mendjen time :D Po pushoi i nderuar se ndoshta Rakia qe kam pire me Honestyn eshte fajtore :wink: Murgesha sa kemi large moje Pallatin tone :wink:

Hajt se voziti une mos ta nine, veq pak jam e dehur :wink:


qyqyqqy po mendon te me lesh vetem te pijavna :?: :?: :?:
lere se ka vakt Lazdrani, arrin boll deri neser ne pallat :wink:

Murgesha
03-07-04, 23:30
More une i thashe te rrijme ende e te pijme. Se tybe ende heret per me ra me fjet. :wink: :lol: :lol:

Honesty^uk.
03-07-04, 23:35
More une i thashe te rrijme ende e te pijme. Se tybe ende heret per me ra me fjet. :wink: :lol: :lol:


mos ja ven veshin atij Murgesha , se ne gjermani pulat bijen me fjet heret
dhe Lazdrani gjith me pula bjen :lol: :lol:

Cool_Boy
04-07-04, 00:13
Pershdnetje mbreti i forumit lazdrani...........

Kur e lexova kete mesazh nuk me erdh mire hiq per shkak qe ju po largoni shokit por qte bejm tashti duhet te behemi te fort dhe te vazhdojm dhe mos ta humbimin forumin tone te dashur e kur te ktheni ju te gjeni me nje atmosfer me te ngrot shoqerore...........Ju uroj qdo te mire ne jete lazdrani pushim te qet,gjithmone do te jesh ne zemren ton se me te vertet jeni nje shok dhe antare i keti forumi qe eshte shume veshtir te harrojm ok..................

Qdo te mire ju pershdnet shume Cool_Boy :wink: :wink: :wink: :wink:

lazdrani do ti mungoni keti forumi shume :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

vushtrria
04-07-04, 10:07
o LAZDRAN rrim he burr ku po shkon me siguri se do te ndjehet mungesa e juaj ne me siguri do te vazhdojme te mbesim gjall por ashtu sa te mundemi pa ty me siguri nuk dot jet atmosfera qe ishte si do qofte shpresojme se do vini prap te gjith e dim se tani jan pushimet te gjith do te mungojme ngapak por do te kthehemi ne shtepin ton dardania nuk po i di arsyet pse do te largohesh po flitet se do te martohet lazdrani nese eshte ashtu ju qoft perhajr e me gezime e lumturi ne jet.

ME NDERIME VUSHTRRIA

fisniku
04-07-04, 10:22
lazdran,pershendetje.
Sa e kuptova une ti po shkon ne Kosove me u martu-ishalla trashegohesh,fat dhe jete te lumtur.
Mirepo nuk me erdhi mire qe po largohesh prej forumit,ndoshta mbasi qe te martohesh ke frik prej grus me hy ne horum e me komuniku me vajza,une te kam mendu pak ma burre po nejse.
Mendo edhe nje here se ndoshta gruja nuk eshte aqe gjeloze,ha,ha,ha.
gjithe te mirat Fisniku.

Barbaroza
04-07-04, 16:19
Lazdrani,atehere nese ke vendosur te largohesh nga forumi per shkurtazi apo me gjate,me mbetet vetem te ju falenderohem per gjithe ate shoqeri te mire dhe fjale te bukura qe kemi kembyer ne mes neve te gjitheve.Ke qene njeri nder anetaret me te rrespektuar nga ana ime.
Kurdohere je i mireseardhur ne mesin tone i nderuar!

anna
05-07-04, 11:34
atehere rruga e mbare por te garantoj qe nuk mund te rrish pa shkruar :wink:

aferdita
05-07-04, 12:25
lazdran wir werden dich vermissen, also ich :wink:

lazdrani
05-07-04, 16:30
atehere rruga e mbare por te garantoj qe nuk mund te rrish pa shkruar :wink: :D :D :D :wink: Nje po ju garantoje se i fundit do te iku :wink:

Murgesha
05-07-04, 18:33
atehere rruga e mbare por te garantoj qe nuk mund te rrish pa shkruar :wink: :D :D :D :wink: Nje po ju garantoje se i fundit do te iku :wink:

:lol: :arrow: :arrow: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: E kam ditur kete. Smund te rrijme pa shkruar ne ket forum!!!!! :wink:

lazdrani
05-07-04, 18:43
atehere rruga e mbare por te garantoj qe nuk mund te rrish pa shkruar :wink: :D :D :D :wink: Nje po ju garantoje se i fundit do te iku :wink:

:lol: :arrow: :arrow: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: E kam ditur kete. Smund te rrijme pa shkruar ne ket forum!!!!! :wink: :wink:

Zana
05-07-04, 18:51
Pershendetjeeeeeeeeeeee Bruderherz hehe kizzzzzzz :wink: :P

lazdrani
07-07-04, 12:19
Lazdran :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
Ku po shkon?Mos qaje Murgesha pashe Mamin se kety me ke :cry: :cry: :cry: :cry: Forever L&M :wink:

IceGirl
07-07-04, 16:50
Edhe Kur Te Na Kthehesh ....... Ketu Do Te Na Gjesh...Te Presim..... :(

yllka
08-07-04, 11:37
Me keqardhje te nderuar dua te ju ndaje kete mendim timin.Kam vendosure per nje kohe te gjate te mos jem ne mesin e juaj...qyshe tani me merre malli per ju....por ja qe jeta ndonjehere eshte e padrejte.Ju perqafoje te gjitheve .....Lazdrani do te mendon gjithmone ne ju... :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: Please Lazdrani Please ....Vazhdo te jeshe ne mesin tone.Pa Ty nuk ka vlere ky Forum....Ty te kemi Mbreti i Mbreteve...Nuk po i besoje syve te mi cka po lexoje....Nese Ti Lazdran largohesh do te na leshe neve te gjitheve vajzave kety qka te kemi Ideol te vertete me dhimbje te medhaja....Te lutem. Te lutem Qendro edhe me tutje ne mesin tone :cry: :cry: :cry: :cry: Pleaseeeeeeeeeeeeeee...Yllka,Ardita,Florentina,Ane sa,Mami,Arta,Dita dhe shume shoqe tjera te pershendesim perzemeresisht me besim se ti do te na qendroshe pergjithmone kety Mbreti i jone....

Cool_Boy
08-07-04, 11:42
o more lazdran sherri qe je ti vetem une e di ahaahhaha a po e shef se plasen tuj qajt tjeret ma more njeri se kur po i shof keta edhe une po ja nisi me qajt :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

lazdrani
12-07-04, 21:45
o more lazdran sherri qe je ti vetem une e di ahaahhaha a po e shef se plasen tuj qajt tjeret ma more njeri se kur po i shof keta edhe une po ja nisi me qajt :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
Po qane per Mua apo per..........ah cka je ti ooooooooooooo :wink: Ja nje pallome fshije syte se marre me te pa Vera :D

Vera
19-07-04, 09:59
Cool_Boy une me dal prej forumit ti nuk kishe qajt djalo keshtu, po cka ke, fshij ata sy qyyyyy

Barbaroza
19-07-04, 15:40
Lazdrani,a ende je ketej pari a,po a ke thene bre se po shkon njehere :?: Ani,ani rri,veq thashe se tybe s'kam deshire te shkosh ti se te kemi siq tha SheJtonka Hastret aga :D

lazdrani
19-07-04, 15:58
Lazdrani,a ende je ketej pari a,po a ke thene bre se po shkon njehere :?: Ani,ani rri,veq thashe se tybe s'kam deshire te shkosh ti se te kemi siq tha SheJtonka Hastret aga :D :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Oh vetem hija me ka mbete :wink:

Barbaroza
19-07-04, 16:35
Lazdrani,a ende je ketej pari a,po a ke thene bre se po shkon njehere :?: Ani,ani rri,veq thashe se tybe s'kam deshire te shkosh ti se te kemi siq tha SheJtonka Hastret aga :D :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Oh vetem hija me ka mbete :wink:
Ani pra,kur te shkosh merre edhe hijen se mos po e harron :D :lol:

Barbaroza
26-07-04, 19:21
Ndoshta pas Lazdranit, une s'do te jem me :wink: :wink:

Gentiana
26-07-04, 19:21
:roll: :roll: :roll: :roll: :? :(

lazdrani
26-07-04, 20:39
Ndoshta pas Lazdranit, une s'do te jem me :wink: :wink:
Aha paska vendosure me ne funde te udhetoje ne Londer :wink:

Barbaroza
26-07-04, 21:05
Ndoshta pas Lazdranit, une s'do te jem me :wink: :wink:
Aha paska vendosure me ne funde te udhetoje ne Londer :wink:

Po de,se atje me pushojne eshtrat :wink:

Murgesha
26-07-04, 21:35
Ndoshta pas Lazdranit, une s'do te jem me :wink: :wink:
Aha paska vendosure me ne funde te udhetoje ne Londer :wink:

Po de,se atje me pushojne eshtrat :wink:

Jo bijo merri me veti eshtrat. Duhet me pas Honesty cka me thy ;)

Honesty^uk.
26-07-04, 21:41
Ndoshta pas Lazdranit, une s'do te jem me :wink: :wink:
Aha paska vendosure me ne funde te udhetoje ne Londer :wink:

Po de,se atje me pushojne eshtrat :wink:

Jo bijo merri me veti eshtrat. Duhet me pas Honesty cka me thy ;)


auuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
je tuj me dasht mire Murgesha
kush ka deshir ne eshtra pash zotin
po me te ra puna me fjet jashta cka me ba se merrdhihesh ftohti neper eshtra
ishalla nuk me ke nemur ashtu :wink:

Murgesha
26-07-04, 21:42
auuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
je tuj me dasht mire Murgesha
kush ka deshir ne eshtra pash zotin
po me te ra puna me fjet jashta cka me ba se merrdhihesh ftohti neper eshtra
ishalla nuk me ke nemur ashtu :wink: [/color]

Hhaahahhahahahahahaahh Honesty., ;)

Honesty^uk.
26-07-04, 22:23
Hhaahahhahahahahahaahh Honesty., ;)


cka me hanger Murgesh kockat a :shock:
qyqy :roll:

Murgesha
26-07-04, 22:26
Hhaahahhahahahahahaahh Honesty., ;)


cka me hanger Murgesh kockat a :shock:
qyqy :roll:

E cka po te vyen mishi pa kocka bre???? :shock:

Honesty^uk.
26-07-04, 22:47
oj murgesh
mishi pa kocka hahet disi por kockat pa mish mos ti baft zoti hise

Murgesha
26-07-04, 22:58
oj murgesh
mishi pa kocka hahet disi por kockat pa mish mos ti baft zoti hise

More edhe kockat kur lepihen kane shije te mire. ;)

Honesty^uk.
26-07-04, 23:00
oj murgesh
mishi pa kocka hahet disi por kockat pa mish mos ti baft zoti hise

More edhe kockat kur lepihen kane shije te mire. ;)

ashtu eshte se kan shije nese nuk i ka lepir kush para tejeeeeeee :wink: :arrow:

aferdita
26-07-04, 23:03
aiiiiiiiii ju dy e zgjatet muhabetin
si te vazhdoni ju keshtu,barbaroza do te jet parakohe vetem lekur :lol: :lol: :lol: (hajgare)

Murgesha
26-07-04, 23:06
aiiiiiiiii ju dy e zgjatet muhabetin
si te vazhdoni ju keshtu,barbaroza do te jet parakohe vetem lekur :lol: :lol: :lol: (hajgare)

Oj Aferdita shuj qike se ne per eshtra po flasem e jo per Barbarozen.
Shuj qike se na myte pash mamin ajo me e dijte!!1

Honesty^uk.
26-07-04, 23:08
aiiiiiiiii ju dy e zgjatet muhabetin
si te vazhdoni ju keshtu,barbaroza do te jet parakohe vetem lekur :lol: :lol: :lol: (hajgare)


nese ajo don te rrij me mua fillon dhe ven pak mish
nese e zgjedh murgeshen ateher kujto SOMALINE :lol: :lol: :lol:

lazdrani
27-07-04, 21:49
Cka eshte tu perzie kety athua :roll: :wink:

Barbaroza
30-07-04, 10:48
oj murgesh
mishi pa kocka hahet disi por kockat pa mish mos ti baft zoti hise

More edhe kockat kur lepihen kane shije te mire. ;)

ashtu eshte se kan shije nese nuk i ka lepir kush para tejeeeeeee :wink: :arrow:

Ka kush cka lepine tybe,krejt eshtra aperitive :lol: :lol: :lol:

Barbaroza
30-07-04, 10:49
Cka eshte tu perzie kety athua :roll: :wink:

O Lazdrani,eshte perzie mishi me kocka :wink:

turisti
17-08-04, 00:42
Tung.Mos gabo Lazdran se m'qet pune- po duhet m'i organizue DEMONSTRATAT e PA PARA. :P :wink:

Murgesha
17-08-04, 00:45
Tung.Mos gabo Lazdran se m'qet pune- po duhet m'i organizue DEMONSTRATAT e PA PARA. :P :wink:

Ndalohen Dmonstratat e pa para.
Nese ke ndermend te bejsh demonstrate me gjithe ndalesen duhet ti besh te para. Si zakonisht qe i bejme ne Shqiptaret. :wink:

Honesty^uk.
17-08-04, 00:54
Tung.Mos gabo Lazdran se m'qet pune- po duhet m'i organizue DEMONSTRATAT e PA PARA. :P :wink:

STOP Demostratave
sepse menjeher ne u japim kahje politike

turisti
17-08-04, 01:02
O kadal se pom tytni bre.Demonstratat jane krye mojti.Pse keni fjetur? A nuk i pat ne lojrat olimpike?He,he,he,une jame i shpejte, i bej sa qeli-msheli syte me BIRRA.Ju pershendes. :wink:

Honesty^uk.
17-08-04, 01:05
O kadal se pom tytni bre.Demonstratat jane krye mojti.Pse keni fjetur? A nuk i pat ne lojrat olimpike?He,he,he,une jame i shpejte, i bej sa qeli-msheli syte me BIRRA.Ju pershendes. :wink:


o te lumt goja qe tregove se i paske kry
se shume i tensionuar isha, se po mendoja mos kerkojn rrezimin e qeveris dhe harrojn (si zakonisht)se per cfar jane tubuar
hajde edhe nje gajbe birra

turisti
17-08-04, 01:15
O,faleminderit Honesty.tash "sinqerisht": ti e shpetove situaten prej demonstratave, me birrat e tua,se ke t'u ba jo REVOLUCIONI I FRANCĖS,por QEBAP-REVOLUCION.Ha,ha,ha,tung... :P :cry: :wink:

Honesty^uk.
17-08-04, 01:18
O,faleminderit Honesty.tash "sinqerisht": ti e shpetove situaten prej demonstratave, me birrat e tua,se ke t'u ba jo REVOLUCIONI I FRANCĖS,por QEBAP-REVOLUCION.Ha,ha,ha,tung... :P :cry: :wink:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
auuuuuuuuuuuuuu paskan pas me na bere QEBAP sonte
shyqyr qe me qilluan edhe ato birra se e pat puna jone

turisti
17-08-04, 01:19
:P :P :P :P :P :P :wink:

lazdrani
20-07-05, 20:59
Me keqardhje te nderuar dua te ju ndaje kete mendim timin.Kam vendosure per nje kohe te gjate te mos jem ne mesin e juaj...qyshe tani me merre malli per ju....por ja qe jeta ndonjehere eshte e padrejte.Ju perqafoje te gjitheve .....Lazdrani do te mendon gjithmone ne ju... :cry: :cry: :cry: :cry:


Shpresoj qe ky te jete vetem nej shkrim dhe jo nje vendim i juaji, qe
ne te gjitheve do te na shqetesoj
ju me shkrimet tuaja e gjalleroni forumin dhe largimi juaj do te sjell ne forum nje pasivitet qe do te duhet kohe per ta sheruar
Nese jeni te detyruar te ndermerrni nje veprim te tille, shpresoj se koha qe ju nuk do te jeni ne mesin tone me shkrimet tuaja do te jete e shkurter( sepse me shkrimet tuaja ti ke bere vend ne zemren tone dhe do te jesh gjithmone mes nesh)Ah Vllaqko me ktheve kohen mbrapa...dhe per nje moment u ndjeva i pikelluar....

Kete shkrim tendin nuk do ta harroje :wink:

yllka
21-07-05, 10:15
Lazdran damlla te rafte po qyshe na pate genjyer athere :lol: :lol: :lol:

Diana007
21-07-05, 10:26
Lazdran damlla te rafte po qyshe na pate genjyer athere :lol: :lol: :lol:

Ma moj mos ma nem BURRIN qy :cry:

yllka
21-07-05, 10:34
Lazdran damlla te rafte po qyshe na pate genjyer athere :lol: :lol: :lol:

Ma moj mos ma nem BURRIN qy :cry:


Qyre moj ti Diana mos mi thuaj Lazdranit Burri im se kuku per ty :evil: :evil: :evil:


Lazdrani eshte i imi,pyete Murgeshen ashtu ka qene kontrata :D :wink:

Diana007
21-07-05, 10:37
AHahahhha Burr moj e kam :wink:

:roll: e sa per kontrat un nuk di gjo bon qka te doni :wink:

Psikologu
22-07-05, 21:25
Edhe une kam vendosur te largohem nga forumi.

e_martumja
22-07-05, 21:45
Kam vendosur mu largu nga forumi gati 3 jave :cry: :cry: :wink:

laliloli
22-07-05, 21:50
As qe me shkon ne mend te largohem,ēdo dite e me shume jam me afer tij

teDUAty
22-07-05, 21:53
Kam vendosur mu largu nga forumi gati 3 jave :cry: :cry: :wink:


a burri nuk po te len A ?

e_martumja
22-07-05, 21:55
Kam vendosur mu largu nga forumi gati 3 jave :cry: :cry: :wink:


a burri nuk po te len A ?
qashtu dicka :lol: :lol: :lol:

teDUAty
22-07-05, 21:57
Kam vendosur mu largu nga forumi gati 3 jave :cry: :cry: :wink:


a burri nuk po te len A ?
qashtu dicka :lol: :lol: :lol:

u sa gjunah po me vjen , sa shume ke me na mungu.

a jo more nashta po ban hajgare A ?

Luana
22-07-05, 22:13
As qe me shkon ne mend te largohem,ēdo dite e me shume jam me afer tij
As unė pėr deri sa Lali ėshtė gjallė kėtu :wink:

turisti
25-07-05, 15:47
Nuk me dihet,une jam TURIST..... :P

Kercovari
25-07-05, 17:40
Nuk me dihet,une jam TURIST..... :P

Shoki,largohemi te dy nga ketu.Ok.
Vtem prite te tregoje une se kur! :wink:

turisti
25-07-05, 18:38
Nuk me dihet,une jam TURIST..... :P

Shoki,largohemi te dy nga ketu.Ok.
Vtem prite te tregoje une se kur! :wink:

A edhe ti i takon TURIZMIT a? :shock: :shock: :shock: :shock:

Kercovari
25-07-05, 18:54
Nuk me dihet,une jam TURIST..... :P

Shoki,largohemi te dy nga ketu.Ok.
Vtem prite te tregoje une se kur! :wink:

A edhe ti i takon TURIZMIT a? :shock: :shock: :shock: :shock:

Ihaaaaaaaa qe moti,nomad! :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

Murgesha
25-07-05, 19:54
Edhe une kam vendosur te largohem nga forumi.

E ku po don me shku, si tė largohesh prej kėtu?? :roll: :roll: :roll:

Psikologu
25-07-05, 20:03
Edhe une kam vendosur te largohem nga forumi.

E ku po don me shku, si tė largohesh prej kėtu?? :roll: :roll: :roll:

Ishte fjala per ate nate, se jo krejtesisht nga forumi, se ne kete forum deri ne pleqeri do te jem.

Ku largohem ore une nga shoqeria me e mire.

Honesty^uk.
26-07-05, 20:48
Ah Vllaqko me ktheve kohen mbrapa...dhe per nje moment u ndjeva i pikelluar....

Kete shkrim tendin nuk do ta harroje :wink:


Ti do te jesh i paharruar ne Zemren time

Luana
26-07-05, 22:17
Per inati krejteve s'kam me u largu kurr nga FD http://www.cosgan.de/images/smilie/boese/a070.gif

lazdrani
26-07-05, 22:20
Per inati krejteve s'kam me u largu kurr nga FD http://www.cosgan.de/images/smilie/boese/a070.gif


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Luana
26-07-05, 22:26
Per inati krejteve s'kam me u largu kurr nga FD http://www.cosgan.de/images/smilie/boese/a070.gif


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
E di qe je i poshter ti qe po i zgerrdhihesh , po ani qe nji mpuqqqqqqqqqhttp://www.cosgan.de/images/midi/liebe/n015.gif

lazdrani
26-07-05, 22:27
Per inati krejteve s'kam me u largu kurr nga FD http://www.cosgan.de/images/smilie/boese/a070.gif


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
E di qe je i poshter ti qe po i zgerrdhihesh , po ani qe nji mpuqqqqqqqqqhttp://www.cosgan.de/images/midi/liebe/n015.gif

:lol: :lol: :lol: :lol: OK edhe une ty qaty ne faqe :wink:

Luana
26-07-05, 22:29
:lol: :lol: :lol: :lol: OK edhe une ty qaty ne faqe :wink:

Kqyr hapi syt mire se po zen n'thu neper terr e po me puthe diku aty afer te faqes :wink:

lazdrani
26-07-05, 22:32
:lol: :lol: :lol: :lol: OK edhe une ty qaty ne faqe :wink:

Kqyr hapi syt mire se po zen n'thu neper terr e po me puthe diku aty afer te faqes :wink:


Jo moje se kam sy te kaltert edhe ne terr shohe :shock: si ne dite :wink:

Luana
26-07-05, 22:34
Jo moje se kam sy te kaltert edhe ne terr shohe :shock: si ne dite :wink:


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Dreni30
27-07-05, 10:15
Po mendoj.................

Kercovari
27-07-05, 10:59
po nja tri jave...largohem :lol: :lol: :lol:

doGzona
27-07-05, 13:43
Po mendoj.................

Edhe une...

lazdrani
27-07-05, 13:53
Deri me 12 Gushte me keni kety,pastaj jam ne pushim 4 jave :wink:

Psikologu
27-07-05, 13:57
Deri me 12 Gushte me keni kety,pastaj jam ne pushim 4 jave :wink:

Ndersa une kthehem nga pushimi me 12 Gusht, se kishim hanger pesh te restorant Ibri ne Koshtove.

Diana007
27-07-05, 14:02
Deri me 12 Gushte me keni kety,pastaj jam ne pushim 4 jave :wink:

A do te na viziton more najher FD sa je ne pushim :?

Psikologu
27-07-05, 14:03
Po mendoj.................

Edhe une...

Po shkon ne pushime ?

lazdrani
27-07-05, 14:07
Deri me 12 Gushte me keni kety,pastaj jam ne pushim 4 jave :wink:

Ndersa une kthehem nga pushimi me 12 Gusht, se kishim hanger pesh te restorant Ibri ne Koshtove.

Shume keq,po futja nje jave kinse te ka ra gripi e shtuje pake ate pushim :wink:

lazdrani
27-07-05, 14:08
Deri me 12 Gushte me keni kety,pastaj jam ne pushim 4 jave :wink:

A do te na viziton more najher FD sa je ne pushim :?

Te shohim nese kam kohe,ndsohta do te vi edhe ne qytetin tuaj pasi kam shokun ARMANI :wink:

Diana007
27-07-05, 14:10
Deri me 12 Gushte me keni kety,pastaj jam ne pushim 4 jave :wink:

A do te na viziton more najher FD sa je ne pushim :?

Te shohim nese kam kohe,ndsohta do te vi edhe ne qytetin tuaj pasi kam shokun ARMANI :wink:

Aha ok , jeni i mire se ardhur :wink:

MemphiSx
27-07-05, 14:22
Deri me 12 Gushte me keni kety,pastaj jam ne pushim 4 jave :wink:


Po gabon e spo vjen ka Gjakova :)

sexybrikenda
30-07-05, 18:30
Ti do te jesh i paharruar ne Zemren time Lazdran

M_u_k_i
31-07-05, 15:08
Deri me 12 Gushte me keni kety,pastaj jam ne pushim 4 jave :wink:Hajt njeri mos ta nin se kur te vish ne pushime vjen te un e shkrujna bashk kety :wink: apet se apet nuk te la vet mos ta nin :lol: :lol:

sexybrikenda
31-07-05, 17:51
Deri me 12 Gushte me keni kety,pastaj jam ne pushim 4 jave :wink:Hajt njeri mos ta nin se kur te vish ne pushime vjen te un e shkrujna bashk kety :wink: apet se apet nuk te la vet mos ta nin :lol: :lol:

:roll: :roll: :idea:

sexybrikenda
31-07-05, 17:52
Per inati krejteve s'kam me u largu kurr nga FD http://www.cosgan.de/images/smilie/boese/a070.gif


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
E di qe je i poshter ti qe po i zgerrdhihesh , po ani qe nji mpuqqqqqqqqqhttp://www.cosgan.de/images/midi/liebe/n015.gif

Ruaje ti mpuqin per Turistin tende e mos mu sille nga lazdrani :twisted:

yllka
31-07-05, 19:02
Per inati krejteve s'kam me u largu kurr nga FD http://www.cosgan.de/images/smilie/boese/a070.gif


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
E di qe je i poshter ti qe po i zgerrdhihesh , po ani qe nji mpuqqqqqqqqqhttp://www.cosgan.de/images/midi/liebe/n015.gif

Ruaje ti mpuqin per Turistin tende e mos mu sille nga lazdrani :twisted:

Ashtu Ardita Sis per kujdesin e Lazdranit tim :wink: :D

Luana
31-07-05, 22:50
E di qe je i poshter ti qe po i zgerrdhihesh , po ani qe nji mpuqqqqqqqqqhttp://www.cosgan.de/images/midi/liebe/n015.gif

Ruaje ti mpuqin per Turistin tende e mos mu sille nga lazdrani :twisted:

hmm SEXY-MAMA mundesh me e marr krejt Lazdranin tend , se ajo puthje ishte "shoqerisht " 8)

M_u_k_i
31-07-05, 23:08
veq mos u rreni qika haha :lol:

Luana
31-07-05, 23:51
veq mos u rreni qika haha :lol:

As menden nuk e kam Muki se Une dhe Lazdrani jemi vetem shokė :)

M_u_k_i
31-07-05, 23:54
veq mos u rreni qika haha :lol:

As menden nuk e kam Muki se Une dhe Lazdrani jemi vetem shokė :)ani de luana mos u idhno ti kani her hajgare :lol: :lol:

LEDHATIMI
01-10-05, 20:59
...ama spo muj bre :x

Urata
02-10-05, 03:12
Pune e madhe...

LEDHATIMI
02-10-05, 03:23
Pune e madhe...

http://img392.imageshack.us/img392/2696/communicate257kh.gif (http://imageshack.us)

xheti
03-10-05, 00:48
tkom than mos u marto se stlen gruja me hin ne net ..... eeeeeeeeeeeeeee apet martohu mekan imir une isha martu ejo ti


RESPEKT PER LAZDRANIN

sexybrikenda
03-10-05, 13:45
tkom than mos u marto se stlen gruja me hin ne net ..... eeeeeeeeeeeeeee apet martohu mekan imir une isha martu ejo ti


RESPEKT PER LAZDRANIN


Ai Xheti kjo teme eshte hapure para se te martohet Lazdrani :lol: :lol: :lol:

xheti
03-10-05, 19:59
jo bre para se mu martu edhe naten rrike ne net e tashti sguxon jo qe ju tutet prej grus po pse me hanger rre palidhje