PDA

View Full Version : Nj Ur Lidh Dy Brigje, Nj E Puthur Mbyll Dy Shtigje !


CrAzY-BoY
05-03-04, 19:43
sigurisht shumica nuk e kuptoni ket qka kam dasht me than une ..
po kush e kupton mund te shkruaj per ket tem..
ju pershendes..!

lazdrani
05-03-04, 21:08
:lol: :lol: :lol: Merreni mua si shembull ne kete pytje :lol: :lol: :lol:
Pershendetje nga kosova :wink:

hana
06-03-04, 17:07
pershendetje qyqyqy lazdran paske shku ne kosova a,hajde hajlokoft :o :o Crazy boy po me pelqen shum kjo shprehje.Puthja eshte himni i dashuris.,

CrAzY-BoY
06-03-04, 18:49
hana me te verete ashtu eshte a..!

Barbaroza
07-03-04, 11:19
Titulli i temes qenka shume i bukur,po spjegoje pak Cool-Boy se send s'po kuptoj :?

Murgesha
07-03-04, 16:11
Nj Ur Lidh Dy Brigje, Nj E Puthur Mbyll Dy Shtigje !

Keni te drejte Crazy_Boy, se vertet puthja i mbyll dy goje dhe hap shtegin e kenaqesive shpirterore.......

Vera
30-05-04, 19:16
Nj Ur Lidh Dy Brigje, Nj Puthje lidh Dy Shtigje

Vertet shprhje e bukur per ate qe din ta kuptoj jeten ne mes brigjeve dhe gjtigjeve dhe din ti lidh ato.

,,,,,,,,,,Vera

Honesty^uk.
30-05-04, 22:57
Titulli i temes qenka shume i bukur,po spjegoje pak Cool-Boy se send s'po kuptoj :?


Duhet ta provosh Barbaroza;;pastaj e kupton domethenien e kesaj shprehje, cdo spjegim eshte i pavlere per ata qe se kan provuar :wink:

anna
31-05-04, 08:57
Titulli i temes qenka shume i bukur,po spjegoje pak Cool-Boy se send s'po kuptoj :?


Duhet ta provosh Barbaroza;;pastaj e kupton domethenien e kesaj shprehje, cdo spjegim eshte i pavlere per ata qe se kan provuar :wink:


hahahah e tash si duhet ti marrim ne keto fjale hehehe :lol: :lol: :lol:

Honesty^uk.
31-05-04, 09:06
Titulli i temes qenka shume i bukur,po spjegoje pak Cool-Boy se send s'po kuptoj :?


Duhet ta provosh Barbaroza;;pastaj e kupton domethenien e kesaj shprehje, cdo spjegim eshte i pavlere per ata qe se kan provuar :wink:


hahahah e tash si duhet ti marrim ne keto fjale hehehe :lol: :lol: :lol:


si keshille duhen marre patejter,,"anna" :wink:

anna
31-05-04, 09:10
Titulli i temes qenka shume i bukur,po spjegoje pak Cool-Boy se send s'po kuptoj :?


Duhet ta provosh Barbaroza;;pastaj e kupton domethenien e kesaj shprehje, cdo spjegim eshte i pavlere per ata qe se kan provuar :wink:


hahahah e tash si duhet ti marrim ne keto fjale hehehe :lol: :lol: :lol:


si keshille duhen marre patejter,,"anna" :wink:


e vertet honesty^uk

Honesty^uk.
31-05-04, 09:14
Titulli i temes qenka shume i bukur,po spjegoje pak Cool-Boy se send s'po kuptoj :?


Duhet ta provosh Barbaroza;;pastaj e kupton domethenien e kesaj shprehje, cdo spjegim eshte i pavlere per ata qe se kan provuar :wink:


hahahah e tash si duhet ti marrim ne keto fjale hehehe :lol: :lol: :lol:


si keshille duhen marre patejter,,"anna" :wink:


e vertet honesty^uk:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Barbaroza
31-05-04, 13:00
E provova tash(te Kafja e forumit) :) :lol:

Vera
31-05-04, 13:19
E provova tash(te Kafja e forumit) :) :lol:

Barbaroza tregon se si ish me provu mos te gabojm ne kur ta provojm hahahhah :wink: