PDA

View Full Version : Hajde te gjithe ti pershendesim ata nga qyteti ma i bukur


Kaltrushi
19-10-04, 12:38
Pejanet pra. Qka mendut. hehehe :wink:

Pershendes te gjithe ata te PEJES.

Edhe ju gjithashtu mund te pershendetni dikend nga Peja apo vetem Pejen.

tungi

Nita_ch
19-10-04, 12:56
Se pari te pershendes ty kaltrushe

Dhe pastaj e pershendes te gith ato qe jan nga Peja. Kam ndegju qe Pejonset jan shum te bukura. A esht e vertet? :wink:

Te pershendes kudo qe te jesh

Kaltrushi
19-10-04, 13:07
Se pari te pershendes ty kaltrushe

Dhe pastaj e pershendes te gith ato qe jan nga Peja. Kam ndegju qe Pejonset jan shum te bukura. A esht e vertet? :wink:

Te pershendes kudo qe te jesh

E vertet esht valla. heheheh :wink:


te pershendes edhe une ty xemel shum :wink:

Gjebraili
19-10-04, 13:11
Ojjjjjjjj Kaltrusheeeeeee, o pasha Mamin n'dhe e shtifsha, diqysh si e njofshme po m'dokesh breeeeeeee :x :o

Kaltrushi
19-10-04, 13:56
Ojjjjjjjj Kaltrusheeeeeee, o pasha Mamin n'dhe e shtifsha, diqysh si e njofshme po m'dokesh breeeeeeee :x :o

Ani edhe ma mire puna. hehehehhe Pse nga je more gjebrail?

ShEjToNkA
23-10-04, 22:50
Kur lexova titullin ,u ndala dhe mendova se kush munden me qenė ?! Edhe duke menduarė ma mori mendja se vetėm pėr Pejėn bėhėt fjalė kėtu, dhe hyra shikova dhe ashtu dulė! :lol: :lol:


Kaltrushi, pėrshndetje pėr Ty dhe Pejėn!

Kaltrushi
25-10-04, 09:25
Kur lexova titullin ,u ndala dhe mendova se kush munden me qenė ?! Edhe duke menduarė ma mori mendja se vetėm pėr Pejėn bėhėt fjalė kėtu, dhe hyra shikova dhe ashtu dulė! :lol: :lol:


Kaltrushi, pėrshndetje pėr Ty dhe Pejėn!

Faliminderit Shejtonk. Me dukesh shum e mire per kete emer.

te pershendes perzemersisht se shpesh ma bjen te qeshurit me shkrime por pozitive.

tung tung

Barbaroza
25-10-04, 09:38
Kaltrushi,edhe une pershendes Pejen dhe pejanet kudo qe te jene,dhe ty nje pershendetje speciale!

Kaltrushi
25-10-04, 14:43
Kaltrushi,edhe une pershendes Pejen dhe pejanet kudo qe te jene,dhe ty nje pershendetje speciale!

Faliminderit shum Barbaroza

te pershendes edhe une ty shum shum

mis_peja
27-10-04, 14:01
Kaltrush kur e pava shkrimin e dita per kend e ke fjalen.

TE pershendes ty shum dhe gjithe ata nga PEJA.

Pra Pershendetje per PEJEN tane.

Kaltrush grüss dich süsse.

byee

Maca
27-10-04, 23:10
E pershendes shokun JOOP sepse esht nga Peja...
Un mundem vetem te them se '' djal prej peje,largom zot prej teje''
Hahaha vetem shaka se bukurosha jan pejant valla veq kush jau ka inatin se hmm :twisted:

Kaltrushi
07-02-05, 12:38
Moti nuk kam Pershendetur Vendlindjen time. Pra Pershendes Pejen me gjithe Zemer. Gjithashtu edhe te gjithe Vendaset e mije.......

turisti
07-02-05, 12:47
Pershendetje per PEJEN piktoreske,Pejanet kudo qofshin ,parkun e tyre(Karagaēin-ka qene,tash nuk e di) dhe KALTRUSHIN[b] e nderuar.

Fati dhe momentet e mira ju percjellshin gjithmone.


Me respekt,

TURISTI.

Kercovari
07-02-05, 13:03
Moti nuk kam Pershendetur Vendlindjen time. Pra Pershendes Pejen me gjithe Zemer. Gjithashtu edhe te gjithe Vendaset e mije.......
Edhe nga une nje pershendetje drejtuar Pejes dhe pejaneve,e ne veqanti Shadrvanin,pershendes kaltrushin ,Mirsen,Lonen.

Murgesha
07-02-05, 14:46
Moti nuk kam Pershendetur Vendlindjen time. Pra Pershendes Pejen me gjithe Zemer. Gjithashtu edhe te gjithe Vendaset e mije.......


Edhe unė i bashkangjitem kėtij urimit tėnd e nderuara Kaltrushe.

Arb
07-02-05, 15:01
'' djal prej peje,largom zot prej teje''

Osht ndrru kjo shprehje, tash thuhet, ''djale prej Peje, afrom Zot ngat teje.''

Hajde more pershendetje per Pejen, qe nga nje "Lule e Dukagjinit," kriminelet e kane shenderruar ne "Gjembe Dukagjini!"

Kaltrushi
07-02-05, 15:30
'' djal prej peje,largom zot prej teje''

Osht ndrru kjo shprehje, tash thuhet, ''djale prej Peje, afrom Zot ngat teje.''

Hajde more pershendetje per Pejen, qe nga nje "Lule e Dukagjinit," kriminelet e kane shenderruar ne "Gjembe Dukagjini!"


se pari te pershendes!!!

Per ket mund te diskuton njeriu shum....... me thuaj nje vend ne kosov ku nuk ka kriminalitet......, natyrisht se ne peje jetojn ndoshta me shume Biznismena apo edhe Autoritete tjera dhe qe ne kohen e Pasluftes kane ndodh disa raste tragjike, por kurre kush nuk mund ta bej nga nje Lule Dukagjini nje Gjembe Dukagjini, sepse ne nuk do ta lejojm......


gjdo te mire

Kaltrushi
07-02-05, 15:32
Pershendetje per PEJEN piktoreske,Pejanet kudo qofshin ,parkun e tyre(Karagaēin-ka qene,tash nuk e di) dhe KALTRUSHIN[b] e nderuar.

Fati dhe momentet e mira ju percjellshin gjithmone.


Me respekt,

TURISTI.


pershendetje nga zemra turist!!

Karagaq ende i thojn (per fat te mire) ati parku aq te bukur.... Mos e le edhe ket Park ne vere pa e vizitu......


me nderime


Kaltrushi

Kaltrushi
07-02-05, 15:34
Moti nuk kam Pershendetur Vendlindjen time. Pra Pershendes Pejen me gjithe Zemer. Gjithashtu edhe te gjithe Vendaset e mije.......
Edhe nga une nje pershendetje drejtuar Pejes dhe pejaneve,e ne veqanti Shadrvanin,pershendes kaltrushin ,Mirsen,Lonen.


I nderuari Kercovar

Je i pershendetur nga une ti dhe ato (ata) tjeret qe i ceke.

Gjdo te mire........

Diana007
07-02-05, 15:37
Moti nuk kam Pershendetur Vendlindjen time. Pra Pershendes Pejen me gjithe Zemer. Gjithashtu edhe te gjithe Vendaset e mije.......

Kaltrush me gjitj qef i bashangjitem kesaj pershedej , edhe pershedes disa ketu qe jan te Pejes veret jeni t mir :wink:

Arb
07-02-05, 22:58
se pari te pershendes!!!

Per ket mund te diskuton njeriu shum....... me thuaj nje vend ne kosov ku nuk ka kriminalitet......, natyrisht se ne peje jetojn ndoshta me shume Biznismena apo edhe Autoritete tjera dhe qe ne kohen e Pasluftes kane ndodh disa raste tragjike, por kurre kush nuk mund ta bej nga nje Lule Dukagjini nje Gjembe Dukagjini, sepse ne nuk do ta lejojm......


gjdo te mire

Kaltrushe,

Se pari te pershendes, se dyti po ashtu te pershendes.

Atehere po i bashkangjitem "lutjes" tonde qe Peja do te mbetet ajo qe kane qene me pare, "Lulja e Dukagjinit."

Pershendetje te perbashket per qytetin tone!

Kaltrushi
08-02-05, 08:56
Kaltrushe,

Se pari te pershendes, se dyti po ashtu te pershendes.

Atehere po i bashkangjitem "lutjes" tonde qe Peja do te mbetet ajo qe kane qene me pare, "Lulja e Dukagjinit."

Pershendetje te perbashket per qytetin tone!


Pershendetje Arb!!!

Pse nuk e ke cek me heret qe te kam vendases :!: Me vje shum mire keshtu se Pershendetje specifike per ty ke nga une dhe PEJEN e dua shum dhe e pershendes nga Zemra.........Me nderime

kaltrushi

Kaltrushi
06-04-05, 07:59
Si gjithnje pershendes Vendlindjen time, (per te cilen me ka ra shume Mall) nga Zemra dhe pershendes gjithashtu te gjithe Vendaset e mije nga Peja...

Pershendetjet e juaja per Pejen dhe Vendaset e mije jane ketu gjithnje te mire se ardhura.....

turisti
06-04-05, 12:46
Si gjithnje pershendes Vendlindjen time, (per te cilen me ka ra shume Mall) nga Zemra dhe pershendes gjithashtu te gjithe Vendaset e mije nga Peja...

Pershendetjet e juaja per Pejen dhe Vendaset e mije jane ketu gjithnje te mire se ardhura.....

EXTRA pershendetje per KALTRUSHIN,ARBIN dhe PEJĖN.

Me respekt si gjithmone,
TURISTI.

Psikologu
07-04-05, 02:44
Pershendetje te perzemerta dhe me sinqeritet per Pejen dhe Pejanet.

Nga zemra ju deshiroj qdo tė mirė shendet, lumturi dhe perparesi si JU po ashtu edhe Pejes .

Me nderime dhe respekt si gjithmon:

Psikologu

Arb
07-04-05, 04:00
EXTRA pershendetje per KALTRUSHIN,ARBIN dhe PEJĖN.

Me respekt si gjithmone,
TURISTI.

I nderuar Turist!

Te falenderoj per pershendetjen!

Te uroj gjithe te mirat atje ne Holande!

Kaltrushi
11-04-05, 08:32
EXTRA pershendetje per KALTRUSHIN,ARBIN dhe PEJĖN.

Me respekt si gjithmone,
TURISTI.

I nderuar Turist!

Te falenderoj per pershendetjen!

Te uroj gjithe te mirat atje ne Holande!ty faliminderit shoku turist,

gjithashtu i bashkagjitem arbit per falemderim dhe me ket Rast jep nje Pershendetje per ty, Kaqanikun tend dhe per Holanden........(tasht e di se ku jeto.. :wink: ).....


me ne fund Pershendtje per Arbin dhe PEJEN time te bukuren...........


me nderime Kaltrushi....

Kaltrushi
11-04-05, 08:34
Pershendetje te perzemerta dhe me sinqeritet per Pejen dhe Pejanet.

Nga zemra ju deshiroj qdo tė mirė shendet, lumturi dhe perparesi si JU po ashtu edhe Pejes .

Me nderime dhe respekt si gjithmon:

Psikologu


Pershendetje te perzemerta ke nga une Psikolog.....dhe nga gjithe Peja...

me nderimeKaltrushi

Gjumashja
11-04-05, 09:01
pershendetje per Pejen e ne veqanti forumistat pejon :wink:

Kaltrushi
11-04-05, 09:42
pershendetje per Pejen e ne veqanti forumistat pejon :wink:


faliminderit motrushe........ :wink:

Diana007
11-04-05, 10:20
Pershdeje per Pejen e bukur , pershdes pejont qe ndodhen ne FD e ve veqati dy miket e mija Kaltrushin dhe Engjellushen klofshit siq esht me se mir

Me respekt Diana

Barbaroza
11-04-05, 10:46
Pershendetje per Pejen e bukur dhe pejanet e bukur te forumit nga Barbaroza e bukur! :) :lol: :wink:

Kaltrushi
11-04-05, 11:04
Pershendetje per Pejen e bukur dhe pejanet e bukur te forumit nga Barbaroza e bukur! :) :lol: :wink:


Pershendetje te bukra ke edhe nga une........ :wink: :lol:

Agroni22
23-07-05, 23:17
pershendetje per PEJEN e bukure dhe me natyren e falure nga zoti si edhe per vajzen e forumit KALTRUSHIN qe eshte e bukra e pejes

albioni_nl
24-07-05, 00:43
Pershendetje per Pejen dhe te gjithe pejanet :wink:
Mirupafshim ne pejen tone :wink:

Krokodilli
24-07-05, 07:14
pershendetje per qytetin me te bukur PRISHTINEN

aha ktu po flitet per Pejen,,,, nje pershendetje nga zemra per Pejen e Bukur,,pershendetje te veqant per Kaltrushin (bukuroshen e Pejes) pershendetje per Arb dhe te gjith Pejant e forumit..[/b]

Arb
14-08-05, 07:23
Flm o Krokodil!

Gjithashtu pershendes te gjithe Pejanet e Forumit dhe PEJEN!

Prishtinasja_
15-08-05, 18:40
A bon edhe une tash pak te pershendeti PEJEN E BUKUR !!!

Sepse jam mbes e PEJES dhe i pershendes te gjithe PEJANET !!!!!!! “

Me nderime

Prishtinasja_