PDA

View Full Version : Pershendetje Vajzave


z3rocool
01-05-04, 15:47
Te gjitha vajzat qe marrin pjese ne kete forum si dhe ato qe do te marrin pjese ma vone i pershendes me nje: JU DUA SHUUUUUUUUUUUUUME

aferdita
01-05-04, 19:17
gjithashtu te pershendes z3rocool

betii
01-05-04, 22:47
hii, Edhe une ju pershendes shumm :) falimenderit. [/b]

z3rocool
02-05-04, 11:12
aferdita flm per ato buze te bukura edhe une ty te pershendes extra
http://i.sms.at/smart_logos/86/21286.gifhttp://i.sms.at/smart_logos/86/21286.gifhttp://i.sms.at/smart_logos/86/21286.gif

anna
02-05-04, 12:49
oho edhe une te pershendes shume loqki hajt tung :wink: :wink:

z3rocool
02-05-04, 21:01
qe anna ime e dashur edhe per ty, edhepse nuk ke votuar per mu :wink:
http://i.sms.at/smart_logos/86/21286.gifhttp://i.sms.at/smart_logos/86/21286.gifhttp://i.sms.at/smart_logos/86/21286.gifhttp://i.sms.at/smart_logos/86/21286.gifhttp://i.sms.at/smart_logos/86/21286.gifhttp://i.sms.at/smart_logos/86/21286.gif

anna
04-05-04, 11:46
nuk kam votuar peer ty ??? ku?? ne cfare teme ??.. :wink:

florian
04-05-04, 18:33
PERSHENDETJE CIKA SE SHIM TE MIRA JU KENA. :wink:

Honesty^uk.
04-05-04, 20:09
Vajza pershendetje te sinqerta nga ana ime

Murgesha
04-05-04, 20:15
E falemnderes shume per keto pershendetje.
Edhe juve djemve ju kemi te gjitheve Gjentelmena. :lol:

une_jam
07-05-04, 16:15
Per ty anna : nuk ke votu per mu te Votime dhe Sondazhe , edhe pse nuk kam qen ne list ke mundur me shkru po nejse, une te pershendeta ty 8)
Per ty murgesha : nuk ke ba mire qe mke banirat te web faqja jote se send nuk te kam ba :!:

Vera
12-05-04, 17:38
ani bre djema flm qe i keni pershendet te gjitha vajzat por a po e shifni qe vajzave nuk po uav nin per juve (shaka) heheh bukurosha jeni ju heheh :wink:

une_jam
18-05-04, 13:10
Vera une po i pershendes te gjitha edhe po e le qe ato vet te vendosin a do ti pranojne pershendetjet apo jo, hajt edhe ty Vera extra pershendetje
http://i.sms.at/smart_logos/86/21286.gif

lulikras
18-05-04, 13:12
Tung ju pėshendes tė gjithve..... nė forum.!

mr_beni
21-05-04, 14:17
a bon edhe une me i pershendet te gjitha vajzat e forumit... i pershendes te gjitha e kan nga nje mpuq ne faqe prej meje te gjitha :wink: :wink: :wink: