PDA

View Full Version : Kam vendosur ta nderroj Nikun??????????


Murgesha
02-05-04, 21:01
Me gjeni nje nik tjeter ju lutem? :lol: :cry: :wink:

florian
02-05-04, 21:20
ei po te shqip.dk qysh e kie nikun.

sexybrikenda
03-05-04, 07:39
Mbreteresha ose Lazdrejka :wink:

lazdrani
03-05-04, 13:26
Me gjeni nje nik tjeter ju lutem? :lol: :cry: :wink:Dardane
Kosovarja
Teuta
Mbreteresha e Gjilanit :wink:

Cool_Boy
03-05-04, 13:32
Pajtona me lazdranin Murgesha ju duhet me zgjidh nickun e ri Kosovarja.

hana
03-05-04, 15:42
Me gjeni nje nik tjeter ju lutem? :lol: :cry: :wink:Dardane
Kosovarja
Teuta
Mbreteresha e Gjilanit :wink:


jo bre MURGESH eshte shum mire ,mua me pelqen shum :lol: :wink:

aferdita
04-05-04, 07:31
zgjidhe murgesha e gjilanit kjo po me pelqen

aferdita
04-05-04, 07:32
zgjidhe mbreteresha e gjilanit kjo po me pelqen

Murgesha
04-05-04, 08:40
Ju falenderoj te gjitheve per propozimet, por ende nuk me keni propozuar nje nik qe do me pelqente.
Hajt ju lutem me ndihmoni akoma. :(

Barbaroza
04-05-04, 10:39
Murgesha,merre propozimin tim si te qelluar:


Prinsesa :)

anna
04-05-04, 10:55
une murgesh sa her kam dasht me vendos nikun sere nere sdi a po te pelqen nejse eshte vetem nje ide e imja tung anna :wink:

lazdrani
04-05-04, 12:29
Aurora
Superstar
engjulle
Diamante
Nusja

:wink:

Cool_Boy
04-05-04, 12:47
Nusja e lazdranit Pse jo???Murgesha

Murgesha
04-05-04, 16:52
Hhaahhahaahha Cool_boy.
Nuk me takon mua ky nik jo.
Jo se tanaj sna lene me rehat ne forum. :lol: :lol: :lol:
Prej gjithe ketyre propozimeve po me pelqejne.
Aurora
prinsesa
Lozonjarka (propozimi im)
He tani cilin ta marre???????????
vetem per keta tre per cilin te kam me teper propozime do ta vendoj.
Kuptohet do ti lutem Adminit qe ta bej kete. :lol: :lol:

florian
04-05-04, 18:00
vetem aurora i afrohet murgesesh :wink:

Honesty^uk.
04-05-04, 18:00
Murgesha,merre propozimin tim si te qelluar:


Prinsesa :)edhe une mendoj qe niku i propozuar nga Barbaroza (((((( PRINSESA))))) te pershtatet me se miri, pasi nga shkrimet e tuaja je bere me te vertet Prinsesa e forumit


Me respekt
Honesty^uk

lazdrani
04-05-04, 18:52
Hhaahhahaahha Cool_boy.
Nuk me takon mua ky nik jo.
Jo se tanaj sna lene me rehat ne forum. :lol: :lol: :lol:
Prej gjithe ketyre propozimeve po me pelqejne.
Aurora
prinsesa
Lozonjarka (propozimi im)
He tani cilin ta marre???????????
vetem per keta tre per cilin te kam me teper propozime do ta vendoj.
Kuptohet do ti lutem Adminit qe ta bej kete. :lol: :lol:
LAZDRANI&LOZONJARKA :wink: Po shkojka po bajka :D :D :D :wink:

yllka
05-05-04, 17:25
Me gjeni nje nik tjeter ju lutem? :lol: :cry: :wink:
???????????????PSE!!!

Ani se AURORA :arrow: po tingellon bukure :wink:

florian
08-05-04, 12:02
ANI MURGESH A E GJETE :?: A PO TE PELQE SUORA

anna
08-05-04, 12:04
ANI MURGESH A E GJETE :?: A PO TE PELQE SUORA

soura e ka e veq ne italisht ja pershtate a :lol: :lol:

florian
08-05-04, 12:10
ANI MURGESH A E GJETE :?: A PO TE PELQE SUORA

soura e ka e veq ne italisht ja pershtate a :lol: :lol:

ANNA SPO DI NOJ TJETER SE TANA JA THAM PO SPO DI ME VENOS :wink:

Murgesha
08-05-04, 12:54
O Flori por mu ka merzite emri Murgesha ne cdo gjuhe te botes.
Vendosa ta ndegjoj zerin e Lazdranit por fatkeqesisht Aurora ishte nik i tjeter kujt ne ket faqe, me ka mbetur tani te vendosi ose Princesa, ose Lozonjarka. Ma merr mendja se se shpejti do te quhem me njerin nga keta nika.
Hajt tani ju lutem ma jepni voten se cilin ta zgjedh. :lol:

Gentiana
08-05-04, 13:40
Valla Murgesha, nese e nderron nickun nuk po kam qef hiq, se jemi msuar more me ket nick, tek e fundit me ket nick na ke hy ne Zemer!! Sidoqoft un po e them mendimin tim, Princes nuk ban, nese ateher Mbreteresha, ose nje gje te tillė,mbase keshtu je ne ket forum. E per kte tjetren hmmmm, me ler te mendoj pak.


Genta

florian
08-05-04, 18:52
Valla Murgesha, nese e nderron nickun nuk po kam qef hiq, se jemi msuar more me ket nick, tek e fundit me ket nick na ke hy ne Zemer!! Sidoqoft un po e them mendimin tim, Princes nuk ban, nese ateher Mbreteresha, ose nje gje te tillė,mbase keshtu je ne ket forum. E per kte tjetren hmmmm, me ler te mendoj pak.


Genta
murgesh jap plotesisht dakort me genten ma mir mos me e ndrue :wink:

Vera
09-05-04, 08:14
une te kisha propozuar Lozonjarka emer i qelluar per ty Murgesha


se vallahi sa her te shof ne forum me ket nick me bie nder mend tek murgeshat e kishav ju lutem mos emerni si keqkuptim apo dic hahahah :wink:

lazdrani
13-05-04, 16:23
Fantazia
Dredhza
EJONA
RREZE E DIELLIT :wink:

RRUSHI
13-05-04, 17:17
Fantazia
Dredhza
EJONA
RREZE E DIELLIT :wink:

Lazdrajk
Qershi
Manushaqe
Gongje ... :arrow: :wink:

Naki
13-05-04, 18:11
ne galerin e fotove kame pare nje postues te fotos me nikun identik timin,me duhet ndoshta ta ndrroje.
keni ndonje propozim ,ju mire prese-me nderime naki :!:

Vera
13-05-04, 19:02
Naki e kam nje propozim per ju
Poeti ju kish shkuar shum ky nick a

lazdrani
14-05-04, 11:56
Naki e kam nje propozim per ju
Poeti ju kish shkuar shum ky nick a
Genial Vera cake njehere :wink:

Barbaroza
14-05-04, 12:06
Murgesha :arrow: Prinsesa

Naki :arrow: Poeti

Gentiana
14-05-04, 12:13
Mos ka dal Modė e re, per ta nderruar Nickun???

Barbaroza ta nderrojm edhe ne dyja??? :roll:

Barbaroza
14-05-04, 12:31
Jo valla Genta,une per vete e kam zgjedhe ate qe me pelqen me shume,e kam emer luleje,e ti si te duash per vete,megjithese edhe yti nuk eshte i keq :)

mendim
14-05-04, 12:33
Ma bre.Qysh po na tradhtoni.

Gentiana
14-05-04, 12:35
Jo valla Genta,une per vete e kam zgjedhe ate qe me pelqen me shume,e kam emer luleje,e ti si te duash per vete,megjithese edhe yti nuk eshte i keq :)

me duket se nje lule e ka emrin keshtu,dmth Gentiana. ok ok,ama vetem po bej qudi, se ja nisen ta nderrojn nickun, thash se ndoshta duhet edhe ne?! :?

Barbaroza
14-05-04, 12:38
Gentiana,me sa e di une,eshte emer ilir,por ndodhe te jete edhe emer luleje,nuk e di kete :wink:

Gentiana
14-05-04, 12:40
Gentiana,me sa e di une,eshte emer ilir,por ndodhe te jete edhe emer luleje,nuk e di kete :wink:


Nuk e di as un saktesisht, vetem kam hy ne Google dhe kam shrkuar Gentiana e me dul nje lule. ben te jen te dyja.

Barbaroza
14-05-04, 12:49
Hahahahahaha Genta,me bere te qeshem,ndoshta,ndoshta eshte edhe lule!

Gentiana
14-05-04, 12:50
Hahahahahaha Genta,me bere te qeshem,ndoshta,ndoshta eshte edhe lule! :roll: :roll: :roll: :? :? :? :(

Vera
14-05-04, 23:10
Naki e kam nje propozim per ju
Poeti ju kish shkuar shum ky nick a
Genial Vera cake njehere :wink:

cake bre lazdrani se une heeee a nuk e ke kuptuar qe gjeni jam a heheh :wink:

anna
15-05-04, 09:21
me sa di une BRBAROZA dmth LULEBORE

a ban me ndrru edhe une nikun se diqka mu ka ba bajat :D :D :D

Vera
15-05-04, 12:41
anna mori rri urt po cka jeni pekmezav keshtu krejt po doni me i ndrru emrat ncncnc une do rri keshtu si jam 8)

SheTa
15-05-04, 12:47
Ndyshoni more nickat po ju nin a? emera sa dush ki :)

SheTa
15-05-04, 12:48
Ndyshoni more nickat po ju nin a? emera sa dush ki :)


Qyqyq Edhe Veres Nuk po i folet hiq :P!

Vera
15-05-04, 13:42
jo S-h-e-t-a jam bash sot ne disponim te flas heheheh

lazdrani
16-05-04, 18:59
Cka jeni tranuar more me keto ndrrime te nikave ah po ne pazare nuk jemi qy :lol: :lol: :lol: :lol: Kjo vazhdone vetem per Mbretereshen time dhe poetin Nakin :wink:

aferdita
16-05-04, 19:07
edhe un dua ta nderroj nikun nese ka mundesi

lazdrani
16-05-04, 19:12
edhe un dua ta nderroj nikun nese ka mundesi
Qy edhe nje kandidate tjeter kuku cka jeni trauar moje :wink:

aferdita
16-05-04, 19:19
un kam thene moti por sheta me ka thene se duhet te regjistrohem edhe njehere prej fillimit

lazdrani
16-05-04, 19:27
un kam thene moti por sheta me ka thene se duhet te regjistrohem edhe njehere prej fillimit
Aha tani na tregove arsyea qenka se Shetes nuk i paska pelqyer :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

aferdita
16-05-04, 19:35
jo mere por un vet deshta se sheta :roll:

Vera
17-05-04, 06:07
une nuk kokna tranu hiq valla ma mir se emri yt a ka naj kun a ncncn

Murgesha
17-05-04, 07:29
Une po terhjekem nga nderrimi i nikut, iiiiiiiiiiiiiiiiii a cka te baj une duhet me ba krejt ju tjeret a? :shock:

Aferdita ti mos e ndegjo Sh-e-t-e-n se nderrimi i paligjshem i nikit denohet :wink:

Barbaroza
17-05-04, 09:13
Mos u terhiq moj Murgesha,po veje nje nik tjeter pastaj e sheh sa oferta do te kesh se me kete nik qe ke,njerezit mendojne se nuk ke deshire te martohesh fare.Me degjo mua se e kam per te miren tende :wink: :wink: :wink:

Murgesha
17-05-04, 11:03
:shock: :shock: :shock: :shock:
Barbaroza ti po ma ndjell te keqen moj.
Po ti a e harrove Lazdranin a???????????????
:roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:

Barbaroza
17-05-04, 11:08
Jo moj nuk e kam harruar Lazdranin,por siq ka thene njeri diskutues"nuk kalohet jeta 50 vjet me nje njeri" :lol: moj,atehere edhe une e pata kete qellim :wink:

anna
17-05-04, 14:58
edhe une deshta me ndrru por menjher shkova te google te fotot edhe klikova anna dhe qka me dol se ahahahahah mrekullia vete anna kurnikova keshtu qe kam vendosur mos me ndrru ma :D

Murgesha
17-05-04, 14:59
Eh moj anna une spo guxoj me kliko ne google si Murgesha.
E di cka me del aty e per aty.
Nje Murgesh e bukur e veshur ne te zeza :cry:

anna
17-05-04, 15:05
Eh moj anna une spo guxoj me kliko ne google si Murgesha.
E di cka me del aty e per aty.
Nje Murgesh e bukur e veshur ne te zeza :cry:

hahahah kliko me emrin tend te vertet dhe shiko qfare del :D :D

lazdrani
17-05-04, 15:28
Jo nese vendosni ju te gjithe te nderroni nikun athere po e marre nikun tim te vjeter LEO :wink: Lazdrani :P

Vera
17-05-04, 15:45
Une po terhjekem nga nderrimi i nikut, iiiiiiiiiiiiiiiiii a cka te baj une duhet me ba krejt ju tjeret a? :shock:

Aferdita ti mos e ndegjo Sh-e-t-e-n se nderrimi i paligjshem i nikit denohet :wink:

Murgesha tash nuk ka me u dorzu motro qo ket pun deri ne skejt se lazdrani kujton s ete gjitha punet ne gjysm i len e nuk e din ai qe ti je e mir veq duhet me deshmu a heheh hihiih :wink:

Murgesha
17-05-04, 15:55
Oj Vera Lazdrani me njef mire. Po une e pata prej zorit qe deshta ta nderroj nikun, se spo me lon te qete njerezia ne privat, krejtve po ju duket se jam Murgeshe, e ti e din si jane njerezit tane, humanitare ne cdo ne rast e po ju pengon Murgeria ime. :lol:
Kurse keta tjeret e kane se po dojne me me imituar mua qe jam origjinale ne cdo gje. :roll:

Vera
18-05-04, 17:28
hahahah Murgesha :lol: :lol: :lol: mir e ke moter mir shum veq une e kam njet me majt frontin pse more me ndryshu nick edhe ti leje krejt hiq dor se tybe nuk fiton nsnje fam me te madhe se me ket emer moter heheh:wink: Vera

Murgesha
23-05-04, 09:28
Po ke te drejte Vera.
Si Murgesha kam arrit mjaft sukses.
Po te kisha vene emer modern sbesoj te kisha arritur kaq shume.
A din ti se si murgeshe te respektojne njerezit me shume se kan nje ndjenje te cuditshme.

florian
23-05-04, 10:46
Po ke te drejte Vera.
Si Murgesha kam arrit mjaft sukses.
Po te kisha vene emer modern sbesoj te kisha arritur kaq shume.
A din ti se si murgeshe te respektojne njerezit me shume se kan nje ndjenje te cuditshme.

MURGESHA JU KENI ARRITUR SUKSES PER ATE QE JENI BRENDA E JO PER NIKUN QE PERDORNI , JAM I BINDUR QE ME CDO NIK JU DO KISHIT SUKSES.

ME RRESPEKT FLORI

Murgesha
24-05-04, 22:21
Po ke te drejte Vera.
Si Murgesha kam arrit mjaft sukses.
Po te kisha vene emer modern sbesoj te kisha arritur kaq shume.
A din ti se si murgeshe te respektojne njerezit me shume se kan nje ndjenje te cuditshme.

MURGESHA JU KENI ARRITUR SUKSES PER ATE QE JENI BRENDA E JO PER NIKUN QE PERDORNI , JAM I BINDUR QE ME CDO NIK JU DO KISHIT SUKSES.

ME RRESPEKT FLORI

Flori te pershendes dhe te falenderoj per keto fjale kaq te bukura.
Suksesin e arrita me ju anetaret e ketij forumi te mrekullueshem. U rrita me ju, jam me ju, e smundem me te rri pa dardanine qe dalngadale po zen nje vend te rendesishem ne jeten time. E si une besoj se ndiheni edhe ju tjeret.

Vera
11-06-04, 15:46
ejani ejani merrni guximin dhe nderroni nickat moreeeeeeeeeee :wink:

Peja
11-06-04, 16:32
Pse po i ndroni nicat tash si klinat une nuk ju njoftova me keta nica tash po i merni te tjert qka u bo keshtu akshom pazar a me tliren nicat cilli po ju pelqen :lol:

IceGirl
09-02-05, 00:20
Me gjeni nje nik tjeter ju lutem? :lol: :cry: :wink:Murgesha niku yt me pelqen mos e nderro :)

Por une kam dashur ta nderroj timin ta bej Dornisa e kam dhe si nje kujtim ....dhe me pelqene me ka pelqyer gjithmone... si thuani.... ? ta nderroje apo jo?

Barbaroza
10-02-05, 14:53
Me gjeni nje nik tjeter ju lutem? :lol: :cry: :wink:Murgesha niku yt me pelqen mos e nderro :)

Por une kam dashur ta nderroj timin ta bej Dornisa e kam dhe si nje kujtim ....dhe me pelqene me ka pelqyer gjithmone... si thuani.... ? ta nderroje apo jo?

Jo motrushe,mos gabo se me kete nick qe e ke ua fut lebetine dhe tmerrin meshkujve dhe nuk mund te te afrohet gjithkushi :wink: a jemi a s'jemi ferizajase me zemer akulli e celiku. :lol: :lol: :wink:

Kaltrushi
10-02-05, 14:59
Murgesha mos nderro Nikun edhe nese po. Foton mos nderro. sepse esht inqizuar ne kry tasht e zore ta ndrrojm ne koke nikun e ri .

Perndryshe do te binte Krajlesha........... :wink:

turisti
10-02-05, 16:31
Me gjeni nje nik tjeter ju lutem? :lol: :cry: :wink:Murgesha niku yt me pelqen mos e nderro :)

Por une kam dashur ta nderroj timin ta bej Dornisa e kam dhe si nje kujtim ....dhe me pelqene me ka pelqyer gjithmone... si thuani.... ? ta nderroje apo jo?

Jo motrushe,mos gabo se me kete nick qe e ke ua fut lebetine dhe tmerrin meshkujve dhe nuk mund te te afrohet gjithkushi :wink: a jemi a s'jemi ferizajase me zemer akulli e celiku. :lol: :lol: :wink:

Barbaroze e nderuar,

Fjalet nuk i mujn fjalet dhe biseda vazhdohet ne pakufi,por ēka eshte interesante ketu,fjala e qel fjalen:Une personalish IceGirl e thirri-

akėll qik,qe shifet edhe nga postimet e mia ne forum,por me gjithe qe kur e kam pare per te paren here,ky nick me ka frigue dhe njekohesisht terhek shume,sepse jeta me ka lidh shume per Ferizajin e dashur dhe femrat e atjeshit te cilat jo qe jane krenare dhe specifike,por siē thua ti e kan:zemer AKULLI dhe ĒELIKU e qe une nuk e kuptoj qe jan pa ndjenja dhe te forta,por nga kendi im simbas pervojes:nen akull mshefet ZJARRI dhe BAMIRESIA NJEREZORE,derisa nen ĒELIKUN e nenkuptoj ate qe mire e dij- sa sa eshte e veshtire ta fitojsh zemren e Ferizajases dhe ēka krejt eshte ajo ne gjendje te sakrifikoje dhe se sa eshte ne gjendje ajo te jet e pa MPOSHTUR dhe ZEMERGJERE.

Ne vend te konkludimit:
Femrave te Ferizajit,- nicku -,nuk i luan naj rol te posaqshem,mjafton te thojne: E FERIZAJIT,dhe kualiteti i karakterit eshte i garantuar.

Me respekt,

TURISTI.

P.S. Shpresoj se per bindjet e mija jetesore qe i kam perjetuar,nuk me keqkupton dikush.