PDA

View Full Version : Miss & Mister Dardania!!??


ShEjToNkA
19-08-04, 01:10
Tė nderuar diskutuės ,duke e pas parasyshė se kėtu kemi njė numėr tė madhė tė reja dhe tė rinjė ,dhe me kėrkesen e tyre ,dėshira pėr tė marė pjesė nė njė konkurės tė tillė ,mė nė fund muarėm njė vendim qė tė hapim njė konkurės tė tillė ,ku tė rejat dhe tė rinjėt tanė tė konkurojn pėr titullin Miss & Mister Dardania!
Tė ndėruar diskutuės ju fėtoj nė kėtė spektakėl tė gjerė dhe madhėshtorė qė pėr herė tė parė do mbahėt nė kėtė vendė (forum) ,ku do keni mundėsit qė mė votat e juaja tė zgjedhimė sė bashku Miss & Mister Dardani ,si dhe nga Tre pėrciellėsit e tyre. Po ashtu do ndajmė edhe titulla tė tjerė si : Miss & Mister Sharmanti/a ,Buzqesheja ,Eleganėt/ja e tje ,ejani dhe do bindeni vetė pėr korrektėsin dhe sinqeritetin e keti Spektakėli kaq madhėshtor ,dhe po ashtu edhe pėr bukurin e tė rinjve tanė!Ja pra tė nderuar diskutuės kėta janė edhe konkurentėt tanė qė i publikuam dhe pėr tė cilėt do votoni sipas dėshirės suaj .Vota e juaj do i zgjedhė fituesit!

Unė kam nderin si moderatore e kėti spektakėli kaq madhėshtorė te komentoj edhe njė lajmė.
Ku duke pas parasyshė kėtė ngjarje tė pa harruarė ,kemi vendos qė kurorėn pėr Miss & Mister Dardani do e japė kushė tjetė pos Tė Madhės dhe Shumė e Respektuar nga tė gjithė ne ...,Dhe pra ajo ėshtė Mbretėresha Jonė Murgesha !

Ju Falėmnderit!

Murgesha
19-08-04, 01:35
Shejtonka, po e shof se tu paska bere shpina per dajak.
Keso cmendurie sme ka pare syri kurre. Bijo une te tregova e ti tani prit grushtat, shkelmat e shuplakat.
Qysh moj me la per me nda cmimin????
Ani veten Moderatore te spektaklit, kuku valla prej sodit une u nisa per ne pushime se po e di mire se qysh kane me u kalle keta te listese se zeze qysh po me doket.
Ps. Hahhahahahahahahahaahhahahaahahahahhahahaah
Ishalla ke sukses ne ket spektakel. :roll: :roll: :roll:

ShEjToNkA
19-08-04, 10:41
Psssttttttttt Ti , a donė ti me ndez zjarmė aa ,po mojė unė asgjė s'kam bė thjeshtė kam dėshirė me inciativėn e tė gjithve ta zgjedhimė Miss & Misster .Pse a nuk ėshtė e drejtė kjoaaaa ,duke pas kėtu shumė tė rinjė dhe tė reja me bukurin e tyre mahnitėse.Tė lutėm bėhu reale dhe trego se kam shumė tė drejt!
Edhe mė falė ,Ti pse nuk thua tė flm qė mė ke lėnė kėtė nderė pėr me nda qmimin qyy ,por qetė fjalė.
s.p hahaahaahha kretė po mė duket se dojka me pas sukses spektakėli ,mirė paska fillu

Murgesha
19-08-04, 12:29
Jo mire po shkojka, paskan filluar dhe votimet.
Kjo me deshmon se edhe keshtu siq jane te rradhitur po bojka-po bojka.
Shejtonka edhe sa dite do te qendroje i hapur spektakli???
Se menzi po pres te dhuroj cmimin, i cili si gjithnje do te jet befasi. :wink:

ShEjToNkA
19-08-04, 12:33
Po Murgesha , bukurė ka filluarė ,dhe spektakėli do jetė pėr tre ditė me rend .Ku nė ditėn e tretė do e dorėzoshė cmimin.Po ėshtė e vėrtet do jet njė befasi dhe nderė pėr neve qė t'i tė dorėzojėsh cmimin.

s.phahhahha a e jape votėn aaaa dreqqqq e dita ahahhaahaahha

Barbaroza
20-08-04, 12:27
Se pari pershendes spektaklin dhe moderatoren qe po organizojne nje manifestim te tille ku ne te rinjte dhe te rejat e forumit do te veme ne pah bukurine,elegancen dhe inteligjencen tone.Njehereit Ju falenderohem per votat atyre qe i paskan ndare per mua dhe percjellesin tim.
Kisha dashur ta dija,perveq kurores se arte cfare shperblimi e pret fituesin e ketij spektakli dhe kur eshte afati i fundit i votimeve :?: :)

Loloku
21-08-04, 15:44
Unė abstenoj!

Barbaroza
21-08-04, 15:47
Unė abstenoj!
Pse Loloku :?: :idea:

Loloku
21-08-04, 16:11
Sepse nuk nė votim ka edhe abstenim! Kur jam i abstenuar nga lista pse tė mos abstenoj edhe nė votim. Kam tė drejtė, moj, tė shpreh edhe unė pakėnaqėsinė time!

Barbaroza
21-08-04, 17:00
Ndoshta ty Loloku te kane lene per fund t'ua japesh shiritat fituesve :P

Loloku
21-08-04, 17:20
Sall ide je Barbaroza-bravo! Prandaj edhe mė shkon neitraliteti me abstenim a?

Barbaroza
21-08-04, 17:39
Sall ide je Barbaroza-bravo! Prandaj edhe mė shkon neitraliteti me abstenim a?


Po pra Loloku,se ma mori mendja se jeni i denje per kete detyre.


P.S.Voto per mua tinez please :wink:

Loloku
21-08-04, 17:49
Po moj Barbaroza, i denjė po, por shirita valla nuk kam a, veē me ishkur do t'i kisha kurorėzu fituesit, nėse do tė mė lejohej. Ok, shohim e bėjmė deri atėherė a?

PP.SS.
Tė kisha votu me gjithė qejf valla, por as votėn e fshehtė nuk ma lejon mandati! Pastaj, pėr Ty po, por nuk mė duket qė tė shkon misteri!

Barbaroza
21-08-04, 18:17
Loloku,mos e baj dertin per shirita se ato jane detyre e asaj Shejtonkes(moderatores kishe :wink: ).
Te flm per deshiren qe paske shprehur te votosh per mua.M'u be qejfi sikur te kishe votuar :wink: E per percjellesin,tybe ajo Shejtonka s'di cfare ka perzier,krejt lluge e kishte bere,por edhe percjellesi im meriton cdo rrespekt ani pse duket se nuk shkojme,kryesorja ta marr une titullin :wink: :wink: :wink:

Loloku
21-08-04, 18:28
Loloku,mos e baj dertin per shirita se ato jane detyre e asaj Shejtonkes(moderatores kishe :wink: ).
Te flm per deshiren qe paske shprehur te votosh per mua.M'u be qejfi sikur te kishe votuar :wink: E per percjellesin,tybe ajo Shejtonka s'di cfare ka perzier,krejt lluge e kishte bere,por edhe percjellesi im meriton cdo rrespekt ani pse duket se nuk shkojme,kryesorja ta marr une titullin :wink: :wink: :wink:

Qysh mos me bajt dert moj Barbaroza, po thu edhe vet se e ka ba lluge e mundet me na lane edhe pa shirita, pastaj duhet me ja zgidh asaj ishkurt per shirita, e i bine kulet e bahet nami pastaj sepse ajo na tmerroj keshtu le me edhe pa dimi ha ha haaa...
Ok, Barbaroza, deshira ime u beft fitore e jotja dhe uroj te arrish synimin sepse edhe mund ta meritosh, qellimi arsyeton mjetet a!

Barbaroza
21-08-04, 18:42
Loloku,tybe bash me bere te mendohem tash e t'i shkruaj ne privat Shejtonkes se mos behemi horr para gjithe atyre spektatoreve.Une bile qysh tash jam me emocione,pa lere me nese i bijne Shejtonkes dimite para gjithe atij mileti se edhe ashtu ajo eshte adhuruese e flakte e tyre e ndodhe te na vije e veshur me to! :? :? :?

Loloku
21-08-04, 18:55
Shyqyr, thuaj qe nuk merr pjese ne konkurim se e kish zene fill vendin e pare, te gjithe i kish ba per vete ne ate moment, hor po por kuroren e kish marr, prandaj ti nuk rrezikon fitoren, ta uroj qe prej tashit dhe mos ta nin se ajo spektakel te paparashikueshem ban edhe ni renshin dimit pjese e spektaklit eshte, hajt si merri votat sic po i merr e mos ta nin!

ShEjToNkA
21-08-04, 19:04
Hahahhahahha , po c'farė folni ju more kėshtu qė deka t'u qeshė ahhaahhahaa po normal qė kom me ardhė me dimija pse qa menduat me ardhė me miniq hmmmm unė si moderatore e marr titullin.

Edhe desha tė shtojė se sa u pėrket shiritave ,jo mos kendi dert se ajo nuk ėshtė punė e imja ata i gjenė ndokush tjetėr ahahaha

Loloku , nėse don mundesh me ardhė nė moderim , edhe ne si moderator hiq pa konkuru do ia marim titullin konkurentve

Barbaroza
21-08-04, 19:05
Une tybe votat me i marr po,edhe ate me nje goje,por s'po di as kujt t'i falenderohem se nuk e di kush m'i ka dhene.Nejse,se s'ka dert,me rendesi jane votat :lol: :lol: :lol:

Barbaroza
21-08-04, 19:07
Hahahhahahha , po c'farė folni ju more kėshtu qė deka t'u qeshė ahhaahhahaa po normal qė kom me ardhė me dimija pse qa menduat me ardhė me miniq hmmmm unė si moderatore e marr titullin.

Edhe desha tė shtojė se sa u pėrket shiritave ,jo mos kendi dert se ajo nuk ėshtė punė e imja ata i gjenė ndokush tjetėr ahahaha

Loloku , nėse don mundesh me ardhė nė moderim , edhe ne si moderator hiq pa konkuru do ia marim titullin konkurentve

Shejtonka,kam frike se nese e vesh mini fundin mos rrezohesh se nuk je mesuar me mini ti, e ne konkurrentet tani duhet me u skuqe per ty :wink: :wink:

ShEjToNkA
21-08-04, 19:11
Po vetė fakėti se nuk jam mėsuar, mė duhet me ardhė me dimija ,por edhe nėse rrėzohėna e di se nuk do skuqeni por do mburreni me mua :wink:

Barbaroza
21-08-04, 19:17
Po cfare te mburruri moj,a je ne vete :roll: po aty vijne edhe zyrtare te larte dhe te huaj e ti me thua se do te mburremi me ty.Nese nuk vesh mini fund,mos u nis bile,a kuptove,qy :wink:

Loloku
21-08-04, 19:22
Hahahhahahha , po c'farė folni ju more kėshtu qė deka t'u qeshė ahhaahhahaa po normal qė kom me ardhė me dimija pse qa menduat me ardhė me miniq hmmmm unė si moderatore e marr titullin.

Edhe desha tė shtojė se sa u pėrket shiritave ,jo mos kendi dert se ajo nuk ėshtė punė e imja ata i gjenė ndokush tjetėr ahahaha

Loloku , nėse don mundesh me ardhė nė moderim , edhe ne si moderator hiq pa konkuru do ia marim titullin konkurentve

Po llaf pa pare po bajna moj, hajde edhe ti e qeshu pa pare! Po lere allahile ēfare miniqi, gjerat e fshehta jane te tmerrshme...

Flm per oferten ShEjToNkA, do ta shikoj se ndoshta edhe me pelqen, por kam frike mos trembem naten prej shejtanatit!

ShEjToNkA
21-08-04, 19:23
Qy ,qyy lere moj se unė do vijė me dimija edhe pse ka zyrtar tė lartė si tė huaj si vendor ,kėtė e di ,ama edhe ju vetė do e bėni njė sfilat me kule ndėrsa djemėt me tjerqi ,kuptohėt nė shejė rrespekti pėr traditat tona tė atėhershme :wink:

Barbaroza
21-08-04, 19:27
Qy ,qyy lere moj se unė do vijė me dimija edhe pse ka zyrtar tė lartė si tė huaj si vendor ,kėtė e di ,ama edhe ju vetė do e bėni njė sfilat me kule ndėrsa djemėt me tjerqi ,kuptohėt nė shejė rrespekti pėr traditat tona tė atėhershme :wink:

Pasi qenka puna ashtu qe te bejme nje sfilate me kule,atehere ec moj e na meso si moderatore qe je se tybe veshtire e paskam :roll: Po a e di moj se kurre me sy kule s'kam pare se lere me veshe.Kuku ,cka me paska gjete :(

ShEjToNkA
21-08-04, 19:29
Hahahhahahha , po c'farė folni ju more kėshtu qė deka t'u qeshė ahhaahhahaa po normal qė kom me ardhė me dimija pse qa menduat me ardhė me miniq hmmmm unė si moderatore e marr titullin.

Edhe desha tė shtojė se sa u pėrket shiritave ,jo mos kendi dert se ajo nuk ėshtė punė e imja ata i gjenė ndokush tjetėr ahahaha

Loloku , nėse don mundesh me ardhė nė moderim , edhe ne si moderator hiq pa konkuru do ia marim titullin konkurentve

Po llaf pa pare po bajna moj, hajde edhe ti e qeshu pa pare! Po lere allahile ēfare miniqi, gjerat e fshehta jane te tmerrshme...

Flm per oferten ShEjToNkA, do ta shikoj se ndoshta edhe me pelqen, por kam frike mos trembem naten prej shejtanatit!


Po e vėrtet ėshtė Loloku gjėrat e fshėhta janė tė tmerrshme..Pėr atė edhe po mė duket ma e drejt me dimija disi me mairė be ma elegante!

Loloku , sa i pėrketė ofertės ,do kisha nderin tė mė bashkangjitėsh nė moderim ,e sa pėr trembje mos ke dert be edhe ti ma qyy se veq melaqe de kemi pėr rrethė si bukuroshe ma t'u konkuru pėr miss hmmm

ShEjToNkA
21-08-04, 19:34
Qy ,qyy lere moj se unė do vijė me dimija edhe pse ka zyrtar tė lartė si tė huaj si vendor ,kėtė e di ,ama edhe ju vetė do e bėni njė sfilat me kule ndėrsa djemėt me tjerqi ,kuptohėt nė shejė rrespekti pėr traditat tona tė atėhershme :wink:

Pasi qenka puna ashtu qe te bejme nje sfilate me kule,atehere ec moj e na meso si moderatore qe je se tybe veshtire e paskam :roll: Po a e di moj se kurre me sy kule s'kam pare se lere me veshe.Kuku ,cka me paska gjete :(

Mos i lėviz syt dhe hiq mos u mėrzit se tė gjitha do shkojnė mu ashtu sic i kena planifikuar .Edhe unė e pata tė vėshtirė tė mėsohėm me mini fund ama me sa duket me duhėt edhe mua me duhėt njė herė tė vishėm nė atė veshje nė shejė rrespekti pėr kohėn tonė , mirė po jo gjatė se ma shumė do qėndroj me dimija , e kėshtu qė edhe ti mėsohėsh me kule shumė mirė bile edhe kanė me tė ndjet :wink:

Loloku
21-08-04, 19:42
Po moj ShEjToNkA, por une kam frike nga gjerat e hapura dhe jo nga te fshehtat, pastaj bukuroshet nuk konkurojne kurre per miss, sepse ato jane miss vete e nuk kane nevoje me u ba, vetem ato qe kane deshire te behen konkurojne dhe dikujt edhe i plotesohet deshira dhe kujton se u ba ma e mira, por bukuria nuk eshte deshir por dhunti, lum ai qe e ka e nuk e di dhe dikush ia zbulon ne fshehtesi!
Urime per spektaklin, por per moderim nuk e di akoma a muj vi, po ti je e zoja edhe vete me ba pune sa nje ekip!

Barbaroza
21-08-04, 19:47
Loloku,une kurre nuk i kam thene vetes bukuroshe,por ja qe me zbuluan dhe me detyruan te vij,por pak edhe me deshire kam ardhe,s'ka fjale :wink: :)

Loloku
21-08-04, 19:53
Loloku,une kurre nuk i kam thene vetes bukuroshe,por ja qe me zbuluan dhe me detyruan te vij,por pak edhe me deshire kam ardhe,s'ka fjale :wink: :)

Ok Barbaroza, nuk kam gje kunder as une, qofsh edhe me e bukur se te thone dhe deshira fat t'u befte!

Barbaroza
21-08-04, 20:09
Loloku,une kurre nuk i kam thene vetes bukuroshe,por ja qe me zbuluan dhe me detyruan te vij,por pak edhe me deshire kam ardhe,s'ka fjale :wink: :)

Ok Barbaroza, nuk kam gje kunder as une, qofsh edhe me e bukur se te thone dhe deshira fat t'u befte!


Amin jarabi :roll:

ShEjToNkA
22-08-04, 01:00
Hejjjjj ,juve konkurrent ,do ju lutja qė nesėr tė zgjoheni ma herėt nga gjumi dhe tė mirreni edhe pak mė shumė me qėshtjen e konkurrimit.
Se s'i dukėt nesėr mbrėma do fillojė edhe nata e parė e spektakėlit, andaj mos flini shumė por zgjohuni edhe pregatituni!

Cool_Boy
22-08-04, 01:20
ShEjToNkA-toka mos te leshoft ty ahhha pse me keni nda Veren moj a???

ani ani por prap se prap jemi me te mirit hahah...............

ShEjToNkA
22-08-04, 01:28
ShEjToNkA-toka mos te leshoft ty ahhha pse me keni nda Veren moj a???

ani ani por prap se prap jemi me te mirit hahah...............

kull_djali tė lutėm njė scarim kėtu! Kėtu s'ka tė bėjė me zgjedhėjen e qiftave por tė Miss & Misster Dardani sic e keni parė edhe titulin , atėherė mos e merė tragjike se e di qė jeni mė tė mirėt ,por s'ka tė bėjė me qifta se pėrndyshe nuk do ju kisha ndarė kurrrr!


s.p lere qė na humbi Vera ama edhe ti humbe ,Ku je more sa moti nuk tė pasna paaa phaaaa

vushtrria
22-08-04, 21:32
PERSHENDETJE

edhe une e pershendes ket spektakel dhe iniciatoren e ketij spektakli shjtonken dhe me pelqeu kombinimi ishte mjafte i mir deri me tani jemi duke udhehequr me vota edhe besoi se edhe tutje do te jet keshtu njeherit e pershendes edhe percjellsen time BARBAROZEN dhe besoi se do te fitojme ehhehheheh

GjIlAnAsI_cSi
23-08-04, 00:18
Se kuptoj si..

Si ta Zgjedhim kete Miss - Mister. Dardania kur as nje spo e shohim hehe. Shaka..

Un per vete. kisha Votu per Lazdrani----------Kaltrina .. por kisha pas deshir qe ti Shohim. ktu. Ne Foto. dhe te Votojm me mire. por edhe kjo eshte OK.

Gjith Te Mirat..

aferdita
23-08-04, 09:24
qka po prisni me,hajde zgjidhni me se kush jan ata :lol: :lol:

Loloku
23-08-04, 09:36
Po pritė moj aferdita te marresh edhe ti naj vote, se nuk ka kuptim te plote spektakli pa ty!

ShEjToNkA
23-08-04, 11:27
Vushtria , tė flm edhe ne tė pėrshndesim Ty.Po ,po jeni ka fitoni si duket.

Gjilanasi_csi , do provojm edhe pa i pa t'i zgjedhim disi ,po duken shumė tė bukur ,besoj se meritojn me bė zgjedhėjen e Miss & Mister. Dhe njėherit tė flm pėr votėn tė ciėln e paske dhonė edhe publikisht.


Afėrdita ,arsyja ,pse po presim ėshtė ,se juria ėshtė duke e bėrė njė punė tė palodhėshme ,mirė po me gjithė atė ka njė pėrgjegjėsi tė madhe se konkurenca ėshtė bukur e fortė ,dhe zgjedhja po shkonė disi mė ngadal.
Pasnej edhe ky Loloku si njėrindėr inciatorėt e kėti spektakėli , na e komentoj pra edhe lajmin tė cilin edhe si dkuet e paska shprehė edhe kėtu se pėr derisa tė bėjmė votimin ashtu si duhėt nuk do zgjedhim.

Por shpresoj se sė shpejti do filloj edhe manisfestimi dhe do bėhet zgjedhja ashtu mu si e meritojn. A po jo Loloku???

Loloku
23-08-04, 11:34
Ok, ShEjToNkA, do bejme te pamunduren per te gjete me te bukuren. Avash se te gjithe do te fitoni a! Shejtonka i ka ba planet edhe gardaroben vec ka mi ble edhe nallanet dhe gati do jete shume shpejte me dimi e me jeleke, do beni qef pa pare...

ShEjToNkA
23-08-04, 11:44
Po ,Loloku ashtu ėshtė ,pra juria do bėnė tė pamunurėn qė tė zgjedhim mė tė bukurėn ndėr tė bukurat. Por mos harrojm tė shtojmė se tė gjithė konkurentėt do marrin nga njė titullė.

Po mos haroj tė shtojė se tė gjitha i kena pregatit ,pra edhe garedrobėn dhe mė nė fundė edhe nallėt i blejtėm,kėshtu qė vetėm pritėt juria ta pėrfundoj votimin dhe tė filloj spektakėli.

Cool_Boy
23-08-04, 12:01
ShEjToNkA-toka mos te leshoft ty ahhha pse me keni nda Veren moj a???

ani ani por prap se prap jemi me te mirit hahah...............

kull_djali tė lutėm njė scarim kėtu! Kėtu s'ka tė bėjė me zgjedhėjen e qiftave por tė Miss & Misster Dardani sic e keni parė edhe titulin , atėherė mos e merė tragjike se e di qė jeni mė tė mirėt ,por s'ka tė bėjė me qifta se pėrndyshe nuk do ju kisha ndarė kurrrr!


s.p lere qė na humbi Vera ama edhe ti humbe ,Ku je more sa moti nuk tė pasna paaa phaaaa

O pa Veren nuk po ben moj qiki qy...............

ShEjToNkA
23-08-04, 12:03
ShEjToNkA-toka mos te leshoft ty ahhha pse me keni nda Veren moj a???

ani ani por prap se prap jemi me te mirit hahah...............

kull_djali tė lutėm njė scarim kėtu! Kėtu s'ka tė bėjė me zgjedhėjen e qiftave por tė Miss & Misster Dardani sic e keni parė edhe titulin , atėherė mos e merė tragjike se e di qė jeni mė tė mirėt ,por s'ka tė bėjė me qifta se pėrndyshe nuk do ju kisha ndarė kurrrr!


s.p lere qė na humbi Vera ama edhe ti humbe ,Ku je more sa moti nuk tė pasna paaa phaaaa

O pa Veren nuk po ben moj qiki qy...............

Kull_Djali ,unė tė kuptoj Ty qė nuk bėnė pa Verėn ,ama me ardhė nga njėherė me na vizitu edhe neve qyyy

Loloku
23-08-04, 12:28
Edhe mua me kane tehuajsuar aferdite o Cool djali e mos u beje merak per ate pune, se guri rende peshon ne vend te vet a!

Lajme te mira se edhe bendi i defave eshte pajtuar dhe ka konfirmuar pjesemarrjen pa kompensim vetem per qefin tuaj!

Gallataxhinjte nuk po i marrim se gjithe spektakli do te jete nje gallate e perkryer!

Durim edhe pak se durimi do t'u shperblehet me fitore te papara ēmimesh te paimagjinueshme!

Gentiana
23-08-04, 12:43
:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :? :? :? :? :evil: :evil: :evil: :evil:

Barbaroza
23-08-04, 14:25
Genta,as mos u shoko e as mos u ben nervoze se femijet nuk i pranojne ne keto spektakle por ajo Shejtonka diqka ia paska perzier kabllot :?

Loloku
23-08-04, 14:37
Forca! Fushata ka hy ne fazen perfundimtare, konkurenca nuk eshte per t'u nenēmuar, mos flini se fluturojne titujt per me te miret a! Bani hyzmetin veti se te gjithe do te fitoni!

anna
23-08-04, 16:55
:shock: :shock: i paske perzi pak po hajt flm flm votuesit e mi

anna
23-08-04, 16:56
ah cool boy zemer shuj ti shuj :wink:

Gentiana
23-08-04, 16:57
Genta,as mos u shoko e as mos u ben nervoze se femijet nuk i pranojne ne keto spektakle por ajo Shejtonka diqka ia paska perzier kabllot :?

Ndoshta ka qen njerem at dit, ose esht qu ne krah te shmajt?!! :? :evil: :evil:

ShEjToNkA
23-08-04, 20:37
Barbaroza , tė lutėm mos thuaj ashtu ,pse mos deshe me ja marė tė drejtėn e konkurimit Gentės aaaa ,edhe pse ėshtė e re fėmi nuk ėshtė dhe ka tė drejt konkurimi

anna , tė lutėm e kam scaruar edhe njė herė por prap po tė themė nuk ka tė bėje me zgjedhėjen e qifteve por tė Miss & Mister, andaj pėr atė nuk ėshtė rėnditja sipas qiftave ,por kėtė rėnditje e ka bė juria ,dhe u dehtė ta lėjm kėshtu

Genta , as s'kam qen jerum as nuk jam zgju atė ditė nė kfahė tė shmojt ama bash nė krahė tė djathėt jam zgju edhe kam qen shumė kėthellėt ,po pse s'po e pranoni qė kam pas shumė drejt nė kėtė drejtim!

Murgesha
23-08-04, 20:54
Hajde votoni me shpejt se edhe dy dite mbyllet vendvotimi.
Si duket Barbaroza do te jet Miss e Vushtrria mister.
E po mbasi une skam marre pjese(Shejtonka me inat ma ka ber se me ka lene me e nda shperblimin) eshte dite kjo pune. :wink:

Barbaroza
23-08-04, 20:54
Mire pra Shejtonka qe u sqarove se tybe Princi im ne qafe te kish mbete,po a e di moj se ai nuk e ben dot 1 minut pa mua se lere te me besh ti me tjetrin qift,po hajt se kesaj radhe po ta falim ne dhe qiftat tjere :wink: :wink: :P

ShEjToNkA
23-08-04, 21:00
Murgesha , bashė mirė qė ju paske tregu se edhe dy ditė edhe mbyllet vendvotimi( po volla sa mirė pe dinė qėpėr inatė tė kamė lėnė me nda shpėrblimin) :wink:

Barbaroza , jo tybe qikė kjo punė ka qenė e scaruar ama edhe ju shumė tė pa kuptuėshum , njė mijė herė kam thėnė se s'ka tė bėjė me qifta ,por kottt kujt t'i themė!

vushtrria
24-08-04, 12:11
me te evrtet shejtonka eshte shejton veq ja ka fut kot ketij kombinimi ta kisha pas BARBAROZEN kundershtare kishte qen me mir se nuk po di kush ne krah te kujt po fitojme se edhe ashtu BARBAROZEN E KISHA ELEMINUE AHAAHHHAAHHAHAH

Barbaroza
24-08-04, 14:03
Eh more Vushtrria,a e di ku eshte enigma e kesaj :wink: Shejtonka e ka ditur se ti pa mua do te kishe rene menjehere nga gara,keshtu qe,pasi te ka vendas,ia ka ardhur gjynah nga ti,dhe ja,ne krah timin i more tere keto vota,bile ke gjasa te behesh edhe mister shkaku im(hahahaahahahahaa) :)

Murgesha
24-08-04, 14:19
http://www.cosgan.de/smiliegenerator_en/ablage/1/325.png

ShEjToNkA
24-08-04, 18:09
Hahhaahha Murgesha ,jo mė duhet me pranu se po tė isha unė nė konkurenc s'do merja as njė votė .Po kush do mi jepke mua votat qyyy ,ani shejtonkės phaaaaa

Tomori
24-08-04, 20:21
Hahhaahha Murgesha ,jo mė duhet me pranu se po tė isha unė nė konkurenc s'do merja as njė votė .Po kush do mi jepke mua votat qyyy ,ani shejtonkės phaaaaa

Shejtonk qfar dreqin ke po ti jep Tomori maximumin 12pika Shejtonkes

Barbaroza
24-08-04, 20:28
Hahhaahha Murgesha ,jo mė duhet me pranu se po tė isha unė nė konkurenc s'do merja as njė votė .Po kush do mi jepke mua votat qyyy ,ani shejtonkės phaaaaa

Shejtonk qfar dreqin ke po ti jep Tomori maximumin 12pika Shejtonkes

Tomori,ndoshta Shejtonka i merr 12 vota,por une i kam 15 :lol:

Tomori
24-08-04, 20:39
Barbaroz shum mir dot jet shoqrusja jote e pare hehehe paramendo nje misse siq je ty te kesh nje shejtonk me veti hahahaha

Barbaroza
25-08-04, 09:55
Shjetonka,ec shpalle rezultatin dhe ndajini shperblimet :P

Loloku
25-08-04, 10:34
Shjetonka,ec shpalle rezultatin dhe ndajini shperblimet :P

Mos harro Barbaroza se edhe unė jam nė moderim dhe syri i mashkullit ėshtė mė vlershė pėr femrat nė vlerėsim, po ty bile mos tė ngutet!

ShEjToNkA
25-08-04, 11:08
Sė pari t'i drejtohem Tomorit , tė lutėm paske gabuar votimin se unė nuk jam nė konkurenc ,ndaj mundesh t'i japėsh votet dikujt tjetėr.

Barbaroza , gajret be qiki qyy edhe ti ,mirė tė paska thėnė Loloku po ty c'po tė ngutet kur pe dinė qė ja ka fiton qyy :wink:


Loloku ,ashtu ėshtė vetėm desha ta vulosi kėtė flain tėnde se ,nuk kam tė shtoj asgjė tjetėr

Loloku
25-08-04, 13:04
As une nuk kam ēka tė shoj pėr ty ShEjToNkA, po le tė kshyrin konkurentėt le tė shtojnė pikėt pėr vete se ju bie pika pastaj pėr ēmimet e na i lanė fajet neve, prandaj e kėshillova Barbarozen dhe vlene per tė gjithė se vleresimi me adekuat per femra bėhet nga mashkujt (Loloku, me kėtė rast) dhe e kundėrta per mashkujt (ShEjToNkA)! Fati qoftė juaji, kėnaqėsia jonja!

vushtrria
25-08-04, 20:28
oj shejtonka kur po shpallen fitusit se nuk po me pritet se dojna me qorros une edhe BARBAROZA do ju qojme te gjithve ne kafe me pi e me kendue moj se nuk pak me fitue ket titull ahahahaahahh

Barbaroza
26-08-04, 17:00
O ku jeni more forumiste se tybe sonte kemi me qeros me Vushtrine e kemi me bere mengjes.Nuk eshte shaka te zgjidhesh Miss dhe Mister Dardania 2004 :) :lol: :lol: :lol:

ShEjToNkA
26-08-04, 21:28
Vushtria dhe Barbaroza , inshala po pėshtoni , se s'i duket ju ka hy vetja nė qejf ,veq kur tė merni mėsysh :wink: :wink:

Murgesha
26-08-04, 21:43
1. Vushtrria-Barbaroza.
2. Lazdrani- Kaltrina
3. Honesty - Cika_pr

Ja pra te dashurit e mi erdhem me ne fund deri tek shpallja e fituesve te missit e misterit te forumit.

Siq e pate edhe vete konkurrenca ishte e madhe, ndersa votat u dhane pa hezitim e pa njeanshmeri.
Miss Barbaroza e Mister Vushtrria, neser ne nje soleminitet rasti do tju ndahen shperblimet.
Woow sa e lumtur jam qe une do tju jap shperblimet.
Shejtonka a tju bej me dije se cka kane fituar apo jo.

ShEjToNkA
26-08-04, 22:02
Murgesha ju sa do pak i paskeni informuar se kush do jenė tre tė parėt ,mirėpo tė lutem edhe sot mos i shpallė cmimet se kėtė do e bėjmė nė kėto dy ditė ,se pėr nder tė keti manifestimi do tė kemi edhe njė hapje solemne rasti ku koenkuranetėt tanė do kenė mundėsi qė tė bėjnė siflata e tyre ,dhe do i zgjedhim edhe titujt tjerė ,ku pra sic kemi qenė tė informuar se tė gjithė do marin nga njė titull, dhe pasnje do i bėjsh edhe cmimet publike.

Loloku
27-08-04, 00:18
Murgesha mos u ngut moj se mund te nryshojne gjerat deri neser, pastaj ky eshte rezultat i vitimeve, por juria ka edhe punen e vleresimeve ekstra, pastaj parakalimet e shume gjera te tjera shume shume ekstravagante...

ShEjToNkA
27-08-04, 09:56
Mirėmbrėma dhe mirė se erdhėt tė nderuar spektator (forumista) nė spektakėlin tonė kaq madhėshtor.
Pra sic ju kemi inforumuar se do kemi njė solemnitet rasti nė shenjė tė kėti spektakėli , dhe ja sot u bė e mundur qė ta filojm kėtė spektakėl dhe do shpallėn titujt pėr konkurentėt tanė.
Tė nderuar spektaor ,pra pėrkrah do kem edhe njė moderator shumė tė kėrkuar nga tė gjitha trojėt shqiptare (nga nėn furmiet),dhe ai pra sic keni qenė tė informuar edhe mė herėt ėhtė Loloku.

Loloku
27-08-04, 10:13
Po pra edhe pritja emocionale mbaroi, por jo edhe ethet e konkurenteve qe do te parakalojne per te rrembyer sa me shume fame e name ne kete spektakel madheshtore sic e quan partnerja ime ekstravangate e moderimit, ShEjToNkA xhentelmene dhe shikoni si shkelqen salla edhe kur nuk ka drita nga deshira e konkurenteve per te fituar korora sa me te vlershme. Pra eshte bukuria dhe ekstravaganca jua qe i shtone madheshtine ketij spektakli dhe nuk e sollem ne ketu mes jush! Gezuar dhe fitofshi te gjithe!

ShEjToNkA
27-08-04, 10:18
Po ashtu ėshtė Loloku ,tė flm pėr kompliment , se mė tė vėrtet mjafėt ja kan shtuar kėta konkurentėt tanė bukurin kėsaj salle vetėm unė dhe ti prap po shkėlqejm mė shumė.
Dhe pra pa humburė kohė do i fėtojm nė sken konkurentet qė tė bėjnė edhe sfilaten e parė ,e cila do jetė nė rroba banjo. A po, jo Loloku??

Loloku
27-08-04, 10:22
Patjeter ShEjToNkA, edhe ne jemi pjese e ketij spektakli dhe do te bejme te pamunduren qe te fitojne te gjithe! Shiko si gumzhijne salla nga bukuria dhe mos harro te gjithe nen tingujte kenges se Sabriut te shoqeruar nga bendi i defave: ē'paska reshe kjo bukuri!

ShEjToNkA
27-08-04, 10:26
Po mu ashtu ėshtė Loloku ,mirė po unė do thoja nga bukuroshat ,patjetėr se nėn tingujt e asja kėnge as tė bukur ,ku njė herit edhe ju pėrshttet kėsaj bukuri tė konkurentėve.

Loloku pėr derisa ato tė konkurojn unė do tė kisha preferuar ty njė gotė ujė afėr :wink:

Loloku
27-08-04, 10:29
Mire e ke valla, te faleminderit, se helbete njerez jemi dhe para kesaj pamje nuk mund te mbytesh pershtypjen pervec se me uje te ftohte, vec me duket me shume po destabilizohen nga emocioni konkurentet dhe ishalla nuk i bien dikujt bikinet nga emocioni se bahemi hore publikisht, merr masat te pergatisesh nje ekip me carcaf per mbulim per cdo rast a.

ShEjToNkA
27-08-04, 10:32
Loloku , tė lutem mos ndjell gjėra tė tilaa ,se pėr Zotin katastrof bėhėt , e sa pėr carcafė tė lutem ndėrmer masa tė tila ti mė mirė ėshtė.

Loloku , pa shife si duket prinsesha juaj nė rroba banjoooo hhmmm, kom frik se vėshtir do shpėtoj ti sonte nga zemra

Barbaroza
27-08-04, 10:32
Sfilata ne rroba banjo :P
http://www.libanmall.com/nightlifepic/DSC05845.jpg

Barbaroza
27-08-04, 10:34
Vajzat ne pishine :P
http://www.libanmall.com/nightlifepic/11WW.jpg

Barbaroza
27-08-04, 10:36
Barbaroza ne te majte dhe Gentiana djathtas :P
http://www.libanmall.com/nightlifepic/karizmanight-ss.jpg

Loloku
27-08-04, 10:36
Ah, kuku babi jem cka na ka gjet ani qysh jam i ndieshem prej zemres, po ani se do ta perballoj besoj se me kohe me ndihmove per gjakeftohtesi me uje kroni a dhe tash jam pak ma mire... shiko se si u nxe salla dhe carcafet per freskim me duket se po shfrytezohen nga salla e elektrizuar...
zoti i bafte meremet ishalla...

Barbaroza
27-08-04, 10:37
Aferdita :P
http://www.miss-bikini.it/images/soniatopazio.jpg

ShEjToNkA
27-08-04, 10:39
Amin jarabi Loloku.
Loloku pėr deri sa tė mbaron siflata unė do shkoj ta ndroj veshjėn time pak ,se mė duhet patjetėr tė vishem mini fund ,kinse nė shej respekti pėr kete kohėn tonė.
Dhe do fillojm tutje me spektakėlin.

Barbaroza
27-08-04, 10:40
Mickoja :P
http://www.missbikini.net/DSCN0190.jpg

Barbaroza
27-08-04, 10:43
Anna
http://images.google.com/images?q=tbn:88innRdA4J4J:www.celebritybattles.com/celeb_pics/AlisonList.jpg
Hana
http://images.google.com/images?q=tbn:wIzaRvGkCYYJ:www.miss-chris-
Kaltrina
http://images.google.com/images?q=tbn:1x7BIOn0LqgJ:www.hermanyos.hu/pics_admin

Loloku
27-08-04, 10:45
Ok ShEjToNkA, une do te perkujdesem pa merak dhe mos shiko me ua kalu konkurenteve se krejt salla pastaj perqendrohet gabim...
dhe gutu sa nuk kane fillu garda e bukuroshave

mickoja
27-08-04, 10:45
Mickoja :P
http://www.missbikini.net/DSCN0190.jpghahahahahhahahaha...po Barbaroza kjo foto asht tash ne pushime qe kam dal :wink:

Barbaroza
27-08-04, 10:46
Vera
http://images.google.com/images?q=tbn:jL71-7Im9Y4J:news.bbc.co.uk/olmedia/380000/images/_
Jehona
http://images.google.com/images?q=tbn:hohbHCYFdbAJ:www.meteng.com/Bikini/15_new

Qika_pr
http://images.google.com/images?q=tbn:u6DYHDAs7tIJ:pub.tv2.no/multimedia/TV2/archive

Gentiana
27-08-04, 10:46
Barbaroza ne te majte dhe Gentiana djathtas :P
http://www.libanmall.com/nightlifepic/karizmanight-ss.jpg :lol: :lol: Sa mir po vallzojshe moj Barbaroza!! :wink:

ShEjToNkA
27-08-04, 10:48
Loloku, gjithėsesi ,do kėthehm shumė shpejt ,dhe jo be nuk do mundohem t'jav kaloj ,pa dert.
Loloku , tė lutme mos u shoko ashtu nga bukuria e bukurosheve tona ,tė kam thėnė dhe tashme si duket u binde se vertet kemi konkurente tė forta.

Loloku
27-08-04, 10:53
ok, do ta permbaj veten sa te mundem, por te tregoj ty kur te parakalojne bukuroshat, mos qofshi nen lekuren time se valla zor eshte me perballu vec une qe me ka sprovua jeta se ndryshe nuk e di si kisha shpetu pa me ra pika, o pika i rafte kesaj bukurie...

ShEjToNkA
27-08-04, 10:57
Loloku , ja unė u ndėrova ,e ti si duket qenke ende duke u mahnitur me bukurin e tyre ,hajde inshal po shpėton., pa leri more pa shikoje vetėm prinseshėn tėnde sa bukur sfilon.

Hėėė Loloku si dukem mė thuajė ,mė mirė nė veshje tradicionale dhe extravagavde apo nė kėte veshjen e tashme????

Barbaroza
27-08-04, 10:59
Djemte pjesemarres me stafin realizues te spektaklit :P
http://www.americanbrotherhood.com/gallery/abw_02/images/abw%20255_jpg.jpg

Barbaroza
27-08-04, 11:01
Shejtonka,a po i nderrojme vendet une dhe ti :lol: :lol: :oops:

Loloku
27-08-04, 11:04
O zot ishalla shpeton SheJtOnKa, ah sikur te isha edhe une diku aty sa me ta ngje ate ngrohtesi ekstravangate, po hajt se ti dole prej radhe krejt me duket te ka perfshi emocioni po mos me ler vetem a...

Barbaroza
27-08-04, 11:06
Edhe ti je aty bre Loloku :lol:

Albanam
27-08-04, 11:06
Ha ha ha!

Ēfarė foto, Barbaroza!
A ka mundėsi vetėm tė kuptojmė se kush ėshtė kush, nė mėnyrė qė mos t'i ngatėrrojmė emrat e tyre!
Edhe... veē mos mė thuaj se ti je ajo vajza nė mes!!!

Albanam

ShEjToNkA
27-08-04, 11:07
Ncuk ,Loloku unė unė dhe ti jemi nė moderim apo jo , si duket Murgesha qenka aty me djelmoshat se ajo ėshtė edhe njėra nder ato nga stafi relizues.

Loloku , por deri sa ti marim plikon nga juria ,do bėjmė edhe njė reklam sponzorve tanė apo joo , e meritojn aa????

Barbaroza
27-08-04, 11:09
Albanam,ajo ne mes eshte Shejtonka,por nuk di pse e mohon se,qy,Ate e kemi moderatore dhe ajo ka dale aty me djelmoshat dhe stafin e moderatoreve tjere! :wink:

Loloku
27-08-04, 11:12
mire po ndjehem edhe keshtui Barbaroza, shiko me sy e nuk jane per mua si i thone nje fjale,

Albaman shoqi hajt se nuk i ngaterron ShEjToNkA, pa merak!

Ok partnerja ime e moderimit, beju pak reklam se e meritojne valla, mos mbetshim pa monitorues se do te ishte gjithe spektakli torturues...

Loloku
27-08-04, 11:14
Mos te ngaterrohen dimia me te shejtonkes, barabaroza se ajo po bene vetem nje reklam dhe djelmoshat jane ne konkurim, po deshet bemani edhe mua nje surpize te tille dhe nuk kam gje kunder...

ShEjToNkA
27-08-04, 11:16
Loloku ,atėherė do filojmė pa humur kohė , sponzorėt e keti spektakėli janė:

Diskutimet Shoqėrore.......

Loloku
27-08-04, 11:19
Feja e Shqiptarit na ka pais me librat e shenjte qe te ruajme drejtesine ne vleresim...

ShEjToNkA
27-08-04, 11:20
Kafja e forumit...........

Loloku
27-08-04, 11:22
Poezi - per ti dhene shije shpirterore

ShEjToNkA
27-08-04, 11:24
Pėrshndetje dhe urimet ..........

Loloku
27-08-04, 11:26
Thashethemet, per komentime

ShEjToNkA
27-08-04, 11:27
Shėndeti --pėr kujdesjėn shėndetsore

Loloku
27-08-04, 11:30
Humori per gallate

ShEjToNkA
27-08-04, 11:32
Bisedoni nė gjuhėt e huaja.., pėr ndėrkombtarizim

Barbaroza
27-08-04, 11:32
Me lejoni te nderhyj sa te paraqes Lolokun si duket duke u lutur per Princeshen e tij,edhe pse ka bere nje intervence te juria si duket :wink: http://www.losbastardos.com/photos/ridgmar10/sm_20021027002.jpg

Ja edhe Murgesha,si anetare e jurise,duke shfletuar votat e jurise dhe publikut! :P
http://www.losbastardos.com/photos/ridgmar10/sm_20021027012.jpg

Loloku
27-08-04, 11:35
Flm barbaroza edhe kjo le te shkoje si nje reklame, vazhdojme me spozoret tane e mos ta harrojme sportin si me te merituarin qe u kujdes per vijen e turpit (trupit desha te them!)

ShEjToNkA
27-08-04, 11:37
Politika , pėr t'i politizuar sa mė shumė

Loloku
27-08-04, 11:42
Moderatoret dhe administratoret sponzori medial dhe me i merituari per afirmim

ShEjToNkA
27-08-04, 11:44
Po ashtu ėshtė Loloku , dhe tashme t'i fėtojm nė sken koenkurentėt tanė ku do sfiloj dhe do jetė sfilata e fundit dhe nė veshje tradicionale.
femnat nė kule ndėrsa meshkujt nė tjerqi ,si shenjė rrespekti pėrkohėn tonė tė vjetėr ,apo jo Loloku??

Loloku
27-08-04, 11:47
Patjeter Shejtoka, dhe pergatituni emocionalish vetem per fitore se humbje nuk do te kete besoj, si thua shejtonka

ShEjToNkA
27-08-04, 11:49
Jo ,jo nuk do ketė as njė humbje tė gjithė do fitojnė

Loloku
27-08-04, 11:59
Dhe parakalimi mraroi me dramatizim emocional, Shejtonka mund te filloj nga percaktiemt e cmimeve

ShEjToNkA
27-08-04, 12:04
Po ,ja pra filojm edhe me publikimin e titujve.

Me votat e tubuara nga publiku u zgjidhen ,Miss & Mister publiku Fisniku & Hana

Loloku
27-08-04, 12:09
Rrushi--Aferdita, mister&miss Buzeqeshja

ShEjToNkA
27-08-04, 12:11
Naki & Vera Mister & Miss eleganca

Loloku
27-08-04, 12:15
Cool_Boy---------Anna - Mister&miss Xhentelmente

ShEjToNkA
27-08-04, 12:18
MisterTuristi & Mickoja Mister & Miss Extravagandja

Loloku
27-08-04, 12:20
Orinoko-----Genta - Mister&miss Sharmantet

ShEjToNkA
27-08-04, 12:23
Floriani & Jehona Mister & Miss Fantasikėt

Loloku
27-08-04, 12:30
Kemi hy ne treshen perfundimtare ju lutem bendi i defave per atmosfere dhe te shpallim percjellesin e dyte Honesty^Uk-----------Cika_pr

ShEjToNkA
27-08-04, 12:32
Po ,ashtu pra atmosfera veq sa po vije dhe shtohėt mdhe pa humbur kohė shpalim edhe pėrciellsit e parė Lazdrani & Kaltrina

Loloku
27-08-04, 12:36
Dhe ja kulmi i misserise, kulmi i dardanise, ndoshta edhe i bukurise, kenaqwesia do ti mbetet murgeshes kurora do te fluturoje mbi kokat kulmore te ketij spektakli
Vushtrria-------Barbaroza

ShEjToNkA
27-08-04, 12:38
Ja dhe spektakėlit onė i erdhu fundi dhe u bėnėn publik edhe titujtė ,dhe fėtojm nė skenė Murgesha qė t'i ndajė cmimet

Barbaroza
27-08-04, 12:42
:roll: :roll: :roll:
Te dashur spektatore,jam shume emocionuar sa nuk mund te flas....ju falenderohem te gjitheve.... :roll: nuk e kam pritur kete sepse te gjitha vajzat ishin te bukura,por pasi qe juria vendosi te me shberbleje me vendin e pare,i falenderohem shume....uhhhhhhh,me falni por jam tejet me emocione :cry: .Ju falenderohem edhe nje here te gjitheve :)
http://media1.santabanta.com/full/Beauty%20Contests/Miss%20Universe%202002/mis159h.jpg

Albanam
27-08-04, 15:20
Hmmm, Barbaroza!
E, tash po dukesh mė mirė!
Urime!

anna
27-08-04, 18:33
Cool_Boy---------Anna - Mister&miss Xhentelmentethua????? :D :D

Loloku
27-08-04, 19:38
Cool_Boy---------Anna - Mister&miss Xhentelmente


thua????? :D :D

E thash mi goce, e thash dhe shume te shkone, per koken tende, vdeksha!

Ta gezosh!

vushtrria
27-08-04, 20:00
pra spektator te nderuar ju musafir te nderuar si dhe juri e nderuar une me te vertet pata knaqesin qe njeher ne jetien time te zgjidhem MISTER andoj ju pershendes te gjithve te gjith ishit te mir ju pershendes e pershendes misin e forumit BARBAROZEN e ka meritue pra edhe njeher ju falemnderit te gjithve

vushtrria
27-08-04, 20:04
nuk e di normal eshte dashur me pregatit diqka ne kafe per ket fest nuk e di a e ka thirr dikend barbaroza a jo ta shofim me von ndoshta do e bejme nje thirrje publike ta shofim me von

vushtrria
27-08-04, 20:06
hello MISTERI PO JU LAJMEROHET AHAHAAHAHAH PAK HAJGARE ANUK DO ME QORROS NE KAFE A MOJ JE ZGJEDH MIS OJ NUK ESHTE PAK AHAAHAHA

TE PERSHENDES

Barbaroza
28-08-04, 14:35
Po natyrisht Vushtrria se sot do te organizojme nje Party ne forum dhe do te jene te ftuar te gjithe anetaret :)

yllka
30-08-04, 11:26
Mua me harruat :( :(

Loloku
30-08-04, 11:56
Jo moj Yllka, ēfarė tė harruari Ty, po ti yll je vetė moj e nuk ke nevojė pėr titull a, pastaj edhe ke qenė me pushime...
Ndoshta ShEjToNkA e din edhe mė mirė si organizatore, por mua kėshtu ma mori mendja...
Nėse bash tė ka mbetur meraku, hajt se je e re dhe tė vie radha prapė dhe ylli uroj tė mos fiket nga meraku!

Vera
30-08-04, 12:18
ShEjToNkA moj a zemer edhe ti nganjeher nuk po ia din renden hiq ncncncn nuk me ak qit mua ne rradh me Princin tim po e ka mar ne caf njerin allah allah :?

Honesty^uk.
30-08-04, 12:24
ShEjToNkA moj a zemer edhe ti nganjeher nuk po ia din renden hiq ncncncn nuk me ak qit mua ne rradh me Princin tim po e ka mar ne caf njerin allah allah :?

gjithkund ka padrejtesira vera, ske c'ti besh :wink:

anna
31-08-04, 12:49
ShEjToNkA moj a zemer edhe ti nganjeher nuk po ia din renden hiq ncncncn nuk me ak qit mua ne rradh me Princin tim po e ka mar ne caf njerin allah allah :?

gjithkund ka padrejtesira vera, ske c'ti besh :wink:


ne qaf njerin :?: :!: :twisted: :twisted: qka je ka fol moj :?: :twisted: uhuhu ai djal ish kon ka maron me ty mire qe shejtonka e vnoi me mu se kuku mos vet shuj shuj ti se teta e din qka ban :wink: :lol: :lol:

Vera
31-08-04, 13:34
anna rri rehat edhe ti se une e kam qit ne udh te zotit djalin e ti po don apet me shti llugave :evil:

anna
31-08-04, 15:51
anna rri rehat edhe ti se une e kam qit ne udh te zotit djalin e ti po don apet me shti llugave :evil:


une po e shti llugave hahhahahahhaha mos mu kon une ky djale kish maru moti :twisted: :twisted: :lol: :lol:

Loloku
31-08-04, 17:57
Ah ShEjToNkA i ka meritat dhe ka ik diku me duket se ka ba pare boll nga donacionet e spektaklit dhe ja ka mbathe e ju po ziheni ketu, por me vie inat pak qe as mua nuk me ka thene gje se ju drejtone djalin sipas deshirave tua tash mbasi keni fitu a...

mickoja
01-09-04, 15:51
Nuk po di a u zgjedh nja kush Miss&Misster kush e fitoj kuroren?

ShEjToNkA
02-09-04, 14:09
Ah ShEjToNkA i ka meritat dhe ka ik diku me duket se ka ba pare boll nga donacionet e spektaklit dhe ja ka mbathe e ju po ziheni ketu, por me vie inat pak qe as mua nuk me ka thene gje se ju drejtone djalin sipas deshirave tua tash mbasi keni fitu a...


hahahahah Loloku ,le tė ziehn le tė zihen ahhahaahah ,por tė lutem drejtoi ti nė vend timin pėr dreisa sa nuk jam kėndej ahahahahahahahaa ,me qen se patjeter tė takon edhe ty se edhe ti je nėrji ndėr ata qė ke dhėnė shumė pėr ketė spektakėl.
Pėr tė gjithė njė pėrshndetje , e venqanarusht pėr moderatorine mrekulluar Loloku.

ShEjToNkA
02-09-04, 15:19
Loloku , sa i pėrket Ylkės mu ashtu ėshtė sic ke thėnė ti.

Ojjj vera zemer mori sa njerz tė pa kuptueshum jeni aaaa beee kuku mozomakeq ahahahaahah ,po s'ka pas tė bėjė fare me qifta edhe pse kėshtu kogja pėr mrekuli po bajshi hahaahah

anna , mire ke ti se tybe ti sje ka i shtin lugave ama kėtto po mendojn vetė pėr keq :wink:

Honesty ,e vėrtet qė ka pa drejtai ma sic ke thėnė edhe ti vetė ,s'ke c'ti bėjshė

Hajt se tash po ju pėrshndes dhe urime titulli tė gjithve se vėrtet i keni merituar ,apo jo Loloku??

sexybrikenda
10-09-04, 17:13
Shejtonka po pse moje nuk me paraqite mua me lazdranin :evil: :evil:

ShEjToNkA
14-09-04, 22:54
:lol: :lol: :lol:

SexyBrikenda, mos u nerovozo qiki sa tani bėhėsh nėrvoz.
Se mė patė shku mendja ,me tė qitė me Lazdrani ,bile niher edhe tė qita po dicka se di pse hiq s'u pėrshtatėshe.
Mundova ashtu e mundova kėshu ,shiko andej e shiko kėndej ,ama diq hiqqqq nuk u pėrshtatėshe me tė, pėr atė edhe tani e qita atė Kaltrinėn.

shpendi_norwey
18-09-04, 23:07
hej shejtonke paske qit ni tem te mir veq kalxoj qe je edhe ti prej vushtrris e qateher votojn ma shum ahahahahh tungi

SheTa
22-09-04, 23:19
Une Jam Per Orinokun :) .. e meriton venin 1..


Veq une s'kona ketu

shpendi_norwey
23-09-04, 23:39
kqyre shejotnke boll mir koke menu se gjithmon kan qen edhe man me qen vushtrrijaset mos ta ni qka thojn po grahi perpara edhe fito se qyshe po te shoh ti me fitu si ne tele bingo po veq ishalla nja kerr me km 00 se me kon i bajt mos e merr se krejt palidhje ahahh

Barbaroza
24-09-04, 12:55
shpendi_norwey,Shejtonka ka fituar si moderatore e shkelqyer por une jam Missi ketu,ok :lol: :lol:

AK^47
11-01-05, 16:55
OrInOkO ti mister je o ewlad po ket partneren nuk e paske edhe qaq qe te pershtatet vetem se ban pun ban :D:D:D:D:D:D:D

AK^47
11-01-05, 16:57
tybe Baraboza edhe ti boll qik e mir je veq me pulla po mendoj se a je MisS a jo tybe ne disha po masi qe je qik e mir edhe e buker duhesh me kon :D:D:D:D:D:D:D:D:D

Barbaroza
12-01-05, 12:24
tybe Baraboza edhe ti boll qik e mir je veq me pulla po mendoj se a je MisS a jo tybe ne disha po masi qe je qik e mir edhe e buker duhesh me kon :D:D:D:D:D:D:D:D:D

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

Kurvani
02-06-05, 22:32
ej a bon me konkuru dhe un?!

Barbaroza
27-10-05, 18:29
ej a bon me konkuru dhe un?!


Kurvan :lol: :lol: a i ke paraqite te dhenat :?: :lol: :lol:

Sy_kaltra
17-11-05, 20:41
vishtrria----Barbaroza 8)

Barbaroza
17-11-05, 20:52
Ah moj Sykaltera,kur jam zgjedhe miss tash nje vit,krejt jane cmende pas meje,sa votat,sa duartrokitjet,sa shperblimet...
E ku moj mos te votonin per mua?Shihe njehere bukurine magjike:

http://media1.santabanta.com/full/Beauty%20Contests/Miss%20Universe%202002/mis159h.jpg

Sy_kaltra
17-11-05, 20:53
sjom kon mori une ktu para 1 viti :( :lol: :lol: :wink:

Barbaroza
17-11-05, 21:12
sjom kon mori une ktu para 1 viti :( :lol: :lol: :wink:

ani de,une te tregova si ka qene puna!
A po thua se s'ke qene,a :?: :roll: :wink: :lol:

florian
18-11-05, 21:54
ket temen se kisha pa hala ,,,

florian
18-11-05, 21:55
po mir si perfundoj cilt dulen cka ubas kush kajti e kush qeshi , hajt jehn mos u bregos shum .

dr1ta
19-11-05, 02:29
po mir si perfundoj cilt dulen cka ubas kush kajti e kush qeshi , hajt jehn mos u bregos shum .


Vetem enderra valla :lol: :lol:

M_u_k_i
21-11-05, 22:17
Lazdrani----------Kaltrina masi sisha un kun ne list qiat jon qifta tmir edhe ju takon

anna
28-11-05, 22:08
asnjeri :wink:

Barbaroza
01-12-05, 11:49
Tema duhet te mbyllet se Miss dhe Mister te forumit jane shpallur per vitin e kaluar! :wink:

Diana007
01-12-05, 12:18
Nime bone nje list te ketij viti , nashi kam nafak un :P :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Barbaroza
01-12-05, 12:47
Duhet ta bejme listen patjeter.Une duhet ta dorezoj kuroren,s'jam si Agnesa une! :lol: :lol: :lol:

Diana007
01-12-05, 12:51
:lol: :lol: :lol: :lol: Po ndoshta asht naja qe nuk te afrohet ngat si ajo Ageses :P :lol: :lol: ( po mendoj nga bukuria )

Barbaroza
01-12-05, 13:21
:lol: :lol: :lol: :lol: Po ndoshta asht naja qe nuk te afrohet ngat si ajo Ageses :P :lol: :lol: ( po mendoj nga bukuria )

Epo tash,ato qe mendojne se jane te bukura,le te konkurrojne,ndersa juria e thote fjalen e vet ne fund! :lol: :lol:

Diana007
01-12-05, 14:40
:roll: Hiq spo di a me konkoru , se di a mundme me tu afru ngat ty na buzeqshja si t e njeta jem ahaahahhahh :lol: :lol: :lol: :lol:

Barbaroza
01-12-05, 14:45
:roll: Hiq spo di a me konkoru , se di a mundme me tu afru ngat ty na buzeqshja si t e njeta jem ahaahahhahh :lol: :lol: :lol: :lol:

Lirisht paraqitu se do te kesh sukses 99.99%
Hajt se une do te jem ne juri e ia bejme disi! :lol: :lol: :lol: :wink:

Diana007
01-12-05, 14:51
Ani mir , po shuj me te nin keto qika tjera se thojn me njofsi :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Barbaroza
01-12-05, 14:54
Ani mir , po shuj me te nin keto qika tjera se thojn me njofsi :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Ok,por edhe degjojne,dert i madh,gjithkund sot eshte keshtu! :lol: :lol: :wink:

Diana007
01-12-05, 15:04
Ahahahahhahahhahha Bash me vend ke fol valla :P

rilinda
21-12-07, 10:47
Miss & Mister Dardania 2004 janė Vushtrria & Barbaroza.

Urime!