PDA

View Full Version : A e keni ditur????


Murgesha
09-11-04, 01:15
Qė forumi Dardania.de ėshtė forumi numėr dy ndėr tė gjitha forumet shqiptare, pėr nga frekuentimi i anėtarėve?
Pra si i tillė qė ėshtė do tju kisha lutur tė gjithėve tė jepni mendimin e juaj nė lidhje me kėtė forum.
A duhet ruajtur, forumin qė pėr mendimin tim ėshtė i mrekullueshėm? Si ta ruajmė e ta rrisim akoma mė tepėr????
Ēdo vėrejtje apo sygjerim ėshtė i mirė se ardhur.
Me nderime Murgesha.

turisti
09-11-04, 02:43
Para se te pergjigjna,te pershendes shume per temen e hapur,e cila me duket shume interesante.
Une kisha dasht me dit,cili eshte forumi nr 1.

Pershendetje,TURISTI. :wink:

Kercovari
09-11-04, 09:33
Une do te pres te pergjigjen te tjeret e me ne funde do te jap edhe mendimin tim.Gjithsesi,do te ishte me mire qe Murgesha kete teme te bente ne forme ankete.
Web faqet me te vizituara shqiptare.

Barbaroza
09-11-04, 10:20
Une mendoj se vertete Dardania.de dhe Shqiperia.com jane forumet me te frekuentuara ne gjithe boten shqiptare.
Mendoj se per tu ruajtur dhe perfeksionuar nje forum,duhet se pari te kete nje mikepritje te mire sepse po te mungoje nje gje e tille,edhe interesimi i anetareve per tu kycur dhe shkruar do te bie.Pastaj,eshte i domosdoshem edhe nje kontroll rigoroz i moderatoreve dhe Adminit per mbarevajtjen e forumit dhe moslejimin qe temat te kalojne ne grindje ne vend te nje diskutimi te mirefillte.
Sa i perket ikonave ne profil,kete e kemi bere kahere dhe besoj se edhe kjo mund te ndikoje mjaft edhe ne joshjen e anetareve dhe zbukurimin e forumit.
Ka ndoshta edhe gjera tjera,por qe kur te kem ndonje ide,do ta paraqes patjeter!

Tomori
10-11-04, 15:29
Para se te pergjigjna,te pershendes shume per temen e hapur,e cila me duket shume interesante.
Une kisha dasht me dit,cili eshte forumi nr 1.

Pershendetje,TURISTI. :wink:

Po te pergjigjem i nderuari Turist!!!
-Forumi nr 1 esht vet TOMORI :wink: hahaha tungji shoqi

Murgesha
10-11-04, 15:35
Para se te pergjigjna,te pershendes shume per temen e hapur,e cila me duket shume interesante.
Une kisha dasht me dit,cili eshte forumi nr 1.

Pershendetje,TURISTI. :wink:

Po te pergjigjem i nderuari Turist!!!
-Forumi nr 1 esht vet TOMORI :wink: hahaha tungji shoqi

Qy, qy eh more Tomor po shumė zanatet i kishe pasė edhe ti.

Tomori
20-11-04, 21:48
Para se te pergjigjna,te pershendes shume per temen e hapur,e cila me duket shume interesante.
Une kisha dasht me dit,cili eshte forumi nr 1.

Pershendetje,TURISTI. :wink:

Po te pergjigjem i nderuari Turist!!!
-Forumi nr 1 esht vet TOMORI :wink: hahaha tungji shoqi

Qy, qy eh more Tomor po shumė zanatet i kishe pasė edhe ti.

-Po normalisht moj Murgesh! Si gjith shqiptaret lloj loj zanati asht mar TOMORI, heee veq mka ngel me provu ene Berber, *********** hahahaha moj Murgesh tamam tquditesh me ket TOMORIN, hahahaha tungji moj Murgesh nese ke nevoj per reparim naj makines, elektrikes ja dhimbje dhambi se edhe dhemb nxjeri lajmrohu lirisht se te tana i baj, veq per*************mos me mer hahahaha te pershendes edhe nje her :wink:

*********************************
ore ti Tomor kur do te mesosh se te cilat tema behet diskutim serioz dhe te cilat jane per shaka.
Edhe nje here po te lutem te tregohesh me i kujdesshem
Tung
Honesty

turisti
21-11-04, 01:58
Para se te pergjigjna,te pershendes shume per temen e hapur,e cila me duket shume interesante.
Une kisha dasht me dit,cili eshte forumi nr 1.

Pershendetje,TURISTI. :wink:

Po te pergjigjem i nderuari Turist!!!
-Forumi nr 1 esht vet TOMORI :wink: hahaha tungji shoqi


Hahahahahahahahahahaha. Lajmerimi yt,gjithmone me gezon pa mase,zotri ENCIKLOPEDITOMORI.

Tungi shoqi. :wink:

Tomori
22-11-04, 15:40
Para se te pergjigjna,te pershendes shume per temen e hapur,e cila me duket shume interesante.
Une kisha dasht me dit,cili eshte forumi nr 1.

Pershendetje,TURISTI. :wink:

Po te pergjigjem i nderuari Turist!!!
-Forumi nr 1 esht vet TOMORI :wink: hahaha tungji shoqi


Hahahahahahahahahahaha. Lajmerimi yt,gjithmone me gezon pa mase,zotri ENCIKLOPEDITOMORI.

Tungi shoqi. :wink:

-Turisti ju falemderohem per komplimentin tuaj qe esht e qelluar per Tomorin, mir e ke valla ky Tomori tamam esht ENCIKLOPEDI ne veti

turisti
22-11-04, 16:01
100% ,TOMORI. :wink:

Gentiani
22-11-04, 17:02
Po, por shumė shpejtė ajo ENCIKLOPEDI, ka pėr tu shpėrndarė si lecka, sė paku tek shoqėrorja.
Gentiani!

Ylberi_be
23-11-04, 00:07
pershendetje

murgesh

Mue per veten time kam pasur shum knaqsi ne fillim se ishte hera e par qe u kyqa ne ket forum gjeta nje shoqri te kompletuar apo te i improvizuar kurse ndihem mir edhe pse skam kontakt me as kende edhe pse shpesh, me shajn ne menyr me banale me barbare une duhet me duru ket per qkak se shpesh moderatoret, perkrahin disa tema dhe disa persona! qe ket shoqrije ja humbin vlere e nje shoqrije shqiptare .me fyrje.Me vjen keq qe si meriton ky forum me i pranu ato tema qe krijojn perqarje .
Kurse kam nje lutje nese esht e mundshme antarve te ri te i terhjeket vrejtja ne add e jo para vebit,e mos te injorohen dhe te gjelozohen antaret e ri .Njeri nder ta jam edhe une qe kam kerkue ndihm skqarim mu esht dhan vetem rregull skam ku te kerkoj as ndihm.
Kam disa tema te pregaditura nuk po gjej ndihm nga askush,kurse nje tem qe e kam hap gabimisht ajo rrin aty qe sa koh as kush spyt per te as se largojn?Mendoj se vrejtjet do te jen edhe nje perparim i deri ne vendin e par une vetem ju pershendes sikur gjithmon Suksese ,

Murgesha
23-11-04, 13:22
Ylber me vjen keq qe po te shajka dikush. Nuk po e di per cilen tem e ke fjalen, nese te duhet ndihme urdhero shkruaj ketu ose ne mesazh privat. Do te shohim mundesine se si mund te te ndihmojme.
Me nderime Murgesha.

Ylberi_be
24-11-04, 16:44
Murgesha

Faleminderit per mirkuptim, shpresoj se do te jet keqkuptim i atyre dhe ndoshta do ta kthejn me rrespekt per te gjith.!

ArMMeNDii
05-12-04, 15:52
Qė forumi Dardania.de ėshtė forumi numėr dy ndėr tė gjitha forumet shqiptare, pėr nga frekuentimi i anėtarėve?
Pra si i tillė qė ėshtė do tju kisha lutur tė gjithėve tė jepni mendimin e juaj nė lidhje me kėtė forum.
A duhet ruajtur, forumin qė pėr mendimin tim ėshtė i mrekullueshėm? Si ta ruajmė e ta rrisim akoma mė tepėr????
Ēdo vėrejtje apo sygjerim ėshtė i mirė se ardhur.
Me nderime Murgesha.


Per Mendim temin Emeta e keti forumi eshte se ngjajshmerija e temave eshte shum e njejt kshtu po ta shfletosh krejt forumin mundesh ti gjesh nja 10 tema qe skan ngjajshmeri shum njera me tjetren edhe diqka qka eshte shum interesante ketu e kam fjalen ne ket forum si pytjet si pergjigjejet ipen nga 3-4 antar nuk eshte shum me rendsi ketu se ndoshta dikush ka hap nje tem shum interesante ama aty nuk ka dikutime ama nese e hap ndoje perj ketyre njerzve qe permenda 3-4 ather aty ka me pas pergjegjeje ose dikutime qe ne te shumten e rasteve nuk i perkasin temes hiq kshtu propozimi im eshte edhe pse nuk ka grupe kshtu ne forum ekam fjalen para tjerve egzistojn grupe mir kishte me qen qe edhe ne antart qe ma pak e vizitojm ket forum ta kishum ditur ato grupe edhe pse une nuk jam shum kunder rreth kesaj . Per me jav thjeshtesu punen dikujt ketu qe e qun veten moderator a ku ta di une eshte qe forumi te jet ende ma i vizituar duhet te heken shum tema qe jan te ngjashme ose ma mir te them i teri si forum duhet te rifreskohet Me vjen keq nese dikush e ndjen veten te ofenduar nga kjo qe kam shkruar un po nese ju vyen ralitet te nderuar antar dhe modertor te keti forumi ther realiteti eshte ky qe shkrujta edhe pse ndoshta ne pika shum te shkrutera ather ja vlen te shiqohet dhe te mendohet per kete


Vrejtje !! Nuk dua kurfar komenti rreth kesaj qe kam shkruar se e kam si merzi te me komentohen senet qe shkruaj une .Mbeteni te pershendetur nga Armendi

Gentiani
05-12-04, 23:51
ArMMeNDii shumė interesant ishte mendimi i yt !!! As unė nuk do ta komentoj se nuk kishte bazė pėr komentim, shkrim paushall...

Gentiani!

ArMMeNDii
06-12-04, 00:11
ArMMeNDii shumė interesant ishte mendimi i yt !!! As unė nuk do ta komentoj se nuk kishte bazė pėr komentim, shkrim paushall...

Gentiani!


Gentijan ne fund te shkrimit tim bera ate si vrejtje edhe per ata qe kuptojn pak nuk kan nevojn tju pergjigjen po njerzt si ti qe nuk din se qka eshte te menduarit edhe nuk e kuptojn mir pergjigjen flm per Mirkuptim


Armendi

Gentiani
06-12-04, 00:35
ArMMeNDii shumė interesant ishte mendimi i yt !!! As unė nuk do ta komentoj se nuk kishte bazė pėr komentim, shkrim paushall...

Gentiani!


Gentijan ne fund te shkrimit tim bera ate si vrejtje edhe per ata qe kuptojn pak nuk kan nevojn tju pergjigjen po njerzt si ti qe nuk din se qka eshte te menduarit edhe nuk e kuptojn mir pergjigjen flm per Mirkuptim


Armendi

Hė erdhe ti i menēuri i lalės pėrsėri! tejet, tejet interesante e sidomos ky shkrimi tjetėr qė paskeni postuar :wink:

A nuk ishe ti ai qė lexo: Vrejtje !! Nuk dua kurfar komenti rreth kesaj qe kam shkruar se e kam si merzi te me komentohen senet qe shkruaj une .

nėse ju kam pėrzierė me ndonjėrin nga diskutuesit ju kėrkojė ndjesė :wink:

Mirė ėshtė ta nxjerrėsh surratin e vėrtetė pak mė direkt e jo rrotullė, sepse intuitivisht i lexoj tipat si ti nė bazė tė Nicku ende pa u lexuar shkrimin.

P.S Tė mundohesh tė shkruash pak mė mirė herėn tjetėr, pėrndryshe nuk mundohem ti pėrgjigjem shkarravinave tua :wink:

ArMMeNDii
06-12-04, 00:41
Hė erdhe ti i menēuri i lalės pėrsėri! tejet, tejet interesante e sidomos ky shkrimi tjetėr qė paskeni postuar :wink:

A nuk ishe ti ai qė lexo: Vrejtje !! Nuk dua kurfar komenti rreth kesaj qe kam shkruar se e kam si merzi te me komentohen senet qe shkruaj une .

nėse ju kam pėrzierė me ndonjėrin nga diskutuesit ju kėrkojė ndjesė :wink:

Mirė ėshtė ta nxjerrėsh surratin e vėrtetė pak mė direkt e jo rrotullė, sepse intuitivisht i lexoj tipat si ti nė bazė tė Nicku ende pa u lexuar shkrimin.

P.S Tė mundohesh tė shkruash pak mė mirė herėn tjetėr, pėrndryshe nuk mundohem ti pėrgjigjem shkarravinave tua :wink:[/quote]
ncncncncncn Te Lumet ne qe kemi ksi Njerzzz

Gentiani
06-12-04, 13:31
Shpresoj se ke mbetur i kėnaqur me sqarimin nė MP. Pėnndryshe kėtu diskutohen dhe nuk ėshtė zonė Chatti!

Gentiani!

dr1ta
06-12-04, 13:59
Shpresoj se ke mbetur i kėnaqur me sqarimin nė MP. Pėnndryshe kėtu diskutohen dhe nuk ėshtė zonė Chatti!

Gentiani!SI doket armendi ne shum tema nuk don komente :x

ArMenDi_
07-12-04, 18:25
pershendetje drita, nuk eshte ashtu ama per tema te tilla si kjo normal qe skam qef komenteArmendi

4peace
25-04-05, 18:48
.
A e keni ditur...

AlbForumi Recent Visitors: 245

MLK, alabak alabaku, faithless, MALO...., and 232 guest(s)
Dardania.de

7 pėrdorues online: 5 anėtarė 1 tė fshehur 1 vizitor [ Administrator ] [ Moderator ]

Nr. Rekord i pėrdoruesve online ishte 66 mė Mon Sep 13, 2004 7:48 pm
......qė Dardania.de
po bėhet gjithnjė e “mė e frekuentuara”?


Pėrgjigjen mund ta japin BOSSAT apo BOSSI dora vet!

Njė gjė ėshtė mjaft e ēuditshme kėtu. Numri i anėtarėve sa vjen e shtohet, kurse i pjesėmarrėsve zvogėlohet... Ē’thuani pėr kėtė? A din pėrgjigje ndokush?

Dardania
25-04-05, 19:02
4peace :wink:

dardania.de = This data is based on users active over the past five minutes
albforumi = This data is based on users active over the past two hours

4peace
25-04-05, 19:33
200 visitors in the past 30 minutes

Our visitor record is 485, set on 21 Prill, 2005 17:5421. Prill 2005 17:54.


169 visitors viewed the forum & category summary in the past 30 minutes.

:roll: :roll: :roll:

Dardania
25-04-05, 19:52
dardania.de = phpbb 2.0.14 (php-mysql)

albforumi = ubb 6.6.0 (cgi !!!)

Nuk mund ti krahasojsh keto 2 sisteme.

florian
03-05-05, 19:37
Qė forumi Dardania.de ėshtė forumi numėr dy ndėr tė gjitha forumet shqiptare, pėr nga frekuentimi i anėtarėve?
Pra si i tillė qė ėshtė do tju kisha lutur tė gjithėve tė jepni mendimin e juaj nė lidhje me kėtė forum.
A duhet ruajtur, forumin qė pėr mendimin tim ėshtė i mrekullueshėm? Si ta ruajmė e ta rrisim akoma mė tepėr????
Ēdo vėrejtje apo sygjerim ėshtė i mirė se ardhur.
Me nderime Murgesha.

:shock: :shock: :shock:
UN E DISHA PER NUMRIN 1 PO NUMRI NI KUSH KAKA.