PDA

View Full Version : Mire se na erdhet.....


Kercovari
04-11-04, 10:18
Dembelizmi te hape rrugen per te mashtruar edhe mjeket se je i semur,gje qe i ndodhi edhe Kercovarit te shendosh ne pushim mjeksor.
Duke shfletsuar forumin hasa ne dere te hapur.Cuditrisht,kur pash se na kishin ardhur disa miqe te rinje gje qe me gezoj pa mase.
Une shfrytzava rasti qe te ju deshiroj nje mirseardhje,Gazibabes,Intuita,Zemrak,dhe Bashkimi -80,dhe ua mbylle deren se edhe ato kane dicka per te thene.Le te binden edhe vete se kan ardhe ne nje shtepi ku mbretron fjala e embel,shakaja,humori,dhe shume e shume gjera tjera nga te cilat do te binden edhe vete.
Do te mbeteni gjithmon te respektuar nga Kercovari.

turisti
07-11-04, 23:37
Mire se na erdhen,gjithashtu.

Pershendetje,TURISTI.

Naki
08-11-04, 20:03
Mire se erdhet Anetare te ri te forumit, te gjithve ju ftoje ne kafe te forumit te pijme se bashku,argetim te mire ne Forumin Dardan.

Kercovari
13-11-04, 17:33
Sot 13.Nendor.2004.Ora 17.30 min. 11-te anetare te rinje ne dardania de.
Njembedhjete bilbilave u deshiroj mireseardhjen ne dardani,plot shendet dhe cdo te mira ne jete.
Kercovari

Naki
13-11-04, 20:10
Sot 13.Nendor.2004.Ora 17.30 min. 11-te anetare te rinje ne dardania de.
Njembedhjete bilbilave u deshiroj mireseardhjen ne dardani,plot shendet dhe cdo te mira ne jete.
Kercovari

Edhe une i bashkangjitem urimit :!:

Barbaroza
14-11-04, 13:22
Mire se do na vini anetare te rinje,pasurues te forumit Dardan!

Maca
14-11-04, 18:46
Mire se na erdhet antar te rij...

Kaloni mire ne mesin tone,mos harroni te prezentoheni edhe tna qitni kafe se jeni te rij ktu qy :wink:

Kercovari
20-11-04, 10:12
I bindur se do te gjeni menyre me efikase per te shtruar ide dhe mendime te ndryshme,dhe ne kete menyre do te zhvilloni nje aktivitet te madh duke qendruar besnik ne eliminimin e cdo fjale te huaj nga gjuha shqipe,nga thellesit e zemres u deshiroj mireseardhje ne dardani.de.te gjithe anetareve te rinje.
Mbeteni pergjithmon te respektur nga Kercovari.