PDA

View Full Version : Disko


lazdrani
11-05-04, 11:17
Sonte kemi Dj Cool_Boy.
Ai do tju plotesone deshirat me musiken tuaj qe ju preferoni.Urdheroni kenaqnu.YEAHHHHHHHHHH :wink:

anna
11-05-04, 14:20
hejjjjjj d.j shtype diskun play une kete muzik e ndjej e pelqej ...... :lol: :lol: :lol: :lol:

lazdrani
11-05-04, 21:22
OH BABY KALLE KALLE............IHAAAAAAAAAA SAY YEAHHHH. :wink:
AKELL AKELL SASASASASA :wink:

mickoja
12-05-04, 17:21
hajde Dj cooli boy tranona pak dhe kalle krejt hajt naj muzik tranuse si ja ke zanat :lol: :lol:

Murgesha
12-05-04, 17:45
DJ a ban bre ,me na e leshu shoten?

Cool_Boy
12-05-04, 17:57
O lazdran toka te leshoft ty po ku ma gjeta bash sot me kendu bre .?????

tung ju peshndes te gjithve,ndegjone kete kende "Crazy in love""

kalofshi bukur

anna
13-05-04, 12:28
ndersa une sot ju pershendes me kengen hajde halla e madhe hajde hy ne valle ....... :lol: :lol: :lol:

Vera
13-05-04, 19:14
oooooo kerceni me kengen Hou Cike sonte knacuni

Gentiana
13-05-04, 19:41
OK edhe un po jau nshoj nje musik te mir, dhe te keni argetim te kendshem, me pershendetjet e mija, dhe me kengen:

Ma ka lan, ma ka lan nana, tybe amanet e :oops: :wink:

Murgesha
13-05-04, 20:17
E une valla po kam deshire ta ndegjoj.
Ligu-Ligu, dhe Luj me mua Luj. :lol:

anna
14-05-04, 08:46
ndersa sot ju pershendes me hajt hajt o furum shkundi antaret pak ma shume hahhahahhahhahaha :lol: :lol: :lol: :lol:

lazdrani
14-05-04, 11:49
O DJ LESHO KENGEN E ADELINES-------MAMANI ZHAGUN :wink:

anna
14-05-04, 11:50
O DJ LESHO KENGEN E ADELINES-------MAMANI ZHAGUN :wink:

keshe une bukuroshe po une jam bukuroshe ...hahahahah :lol: :lol: :lol:

lazdrani
14-05-04, 11:59
kiss kiss baby po ma bojkeeeeeeeeee haaaaaaaaaa :D :wink:

anna
14-05-04, 12:01
kiss kiss baby po ma bojkeeeeeeeeee haaaaaaaaaa :D :wink:


e tybe me dore me prek zguxojke :lol: :lol: :lol: :lol:

Barbaroza
14-05-04, 12:35
Hajde more degjoni kengen e Anjezes"The Image of you" :)

Naki
14-05-04, 20:36
Dj Lazdrani Sonte per mua kengen Mekatare dhe 2 Gota vere te kuqe per mua dhe bashkeshorten time :wink:

aferdita
14-05-04, 21:01
shum fort naki

Vera
15-05-04, 06:28
Yeahhhhhhhhhhhhhh USHER degjojeni uhuuuuuuuuuuuuu

anna
15-05-04, 09:11
d.j shloje bre pak ate kengen I FEEL YOU nga D.J SCHILLER yaehhhhhhh :wink:

Cool_Boy
15-05-04, 17:59
Ju pershndes te gjithve me kengen ""i am so confused"


Cool_Boy

Vera
15-05-04, 18:36
not for love kenga e dedikuar per juve nga une heheheh :wink: mos e merni perime titullin ju benu me dashuri a uhuuuuuuuu

Cool_Boy
15-05-04, 18:45
not for love kenga e dedikuar per juve nga une heheheh :wink: mos e merni perime titullin ju benu me dashuri a uhuuuuuuuu

Vera mos eshte per mua kjo okenge :?: :?:

une ju pershndes me kengen ""mysterious girl"""...........

Vera
16-05-04, 07:48
jo bre Cool_Boy nuk ke per ty kjo keng po per krejt ncncn heheh

e ket her kceni me kengen e Kevin Lyttle "Tun Me On" uhuuuuuuuuuu

mickoja
16-05-04, 09:59
not for love kenga e dedikuar per juve nga une heheheh :wink: mos e merni perime titullin ju benu me dashuri a uhuuuuuuuu

Vera mos eshte per mua kjo okenge :?: :?:

une ju pershndes me kengen ""mysterious girl"""........... Edhe ti cooli boy po me u kan knga pr ty na te tregojm mos ke frik se ta dina emrin qy

anna
16-05-04, 11:48
ndersa une ju pershendes me MA KA LAN MA KA LAN NANA TYBE AMANET PER ME SHKRU PER ME SHKRU DITE PER DITE NE FORUME ..... :D :D

Barbaroza
16-05-04, 11:59
Anna,sa amanet te mire ta paska lene nena moj :)

anna
16-05-04, 12:02
Anna,sa amanet te mire ta paska lene nena moj :)


e di hahahahahaha :D :D

Barbaroza
16-05-04, 12:04
E ku po e di moj Anna :?: :wink:

anna
16-05-04, 12:07
po vet kenga po thote :D :D

Vera
16-05-04, 14:27
uhuuuuuuuuuuuuuuu 8) 8) 8) cka ju paska hije mu drridh moj barbaroza poshtu edhe ty anna yeahhhhhhhhhhh

Murgesha
16-05-04, 14:29
Woooooooooooooooooooooooooooow
:shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
Tybe se paskam dite se jan kaq valltare te mira.
8) 8) 8) 8) 8) 8)

AK^47
16-05-04, 14:40
Phaaaaaaaaaaaaaaa Po Kjo As Me Patligjona Turshi Nuk Hahet More Me Speca Me Huder Shkon Diqysh Ama Me Patligjona Hiq Nuk Shkon :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

lazdrani
16-05-04, 18:49
Yeahhhhhhhhhhhhhh USHER degjojeni uhuuuuuuuuuuuuu
Yeahhhhhhhhhhhhhhhhhh Yeahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh duarte larte yeahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh opaaaaaaaaaaaaa sasasasasa yeahhhhhhhhhh te gjitheeeeeeeee kalleeeeeeeeeeeeeeeeeeeee ihaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa yeahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh :lol: :wink:

Vera
17-05-04, 05:56
Woooooooooooooooooooooooooooow
:shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
Tybe se paskam dite se jan kaq valltare te mira.
8) 8) 8) 8) 8) 8)

Murgesha eshte dasht bile mendja me ta marr hehehe :wink: :wink: :wink:

anna
17-05-04, 14:37
uhuuuuuuuuuuuuuuu 8) 8) 8) cka ju paska hije mu drridh moj barbaroza poshtu edhe ty anna yeahhhhhhhhhhh


op op jeeeeeeepi :D :D :D

Vera
17-05-04, 15:55
op op qikaaaaaaaaaa 8) 8) 8)

lazdrani
17-05-04, 16:57
HAJT HAJT OH LLOKUM....................................Pake me shume :wink:

hana
17-05-04, 17:02
se kur te vij un ti duhesh me kon ne maksimun................ :lol: :lol:

anna
18-05-04, 13:47
baba bujleri nena kada ja urojn
festen tushit me llavaborin
dhe i urojn kanalizim sa me te shpejt
uron familja kupatilla me kengen QUPA QUPA :!: :!: :!: :wink:

mickoja
18-05-04, 16:33
baba bujleri nena kada ja urojn
festen tushit me llavaborin
dhe i urojn kanalizim sa me te shpejt
uron familja kupatilla me kengen QUPA QUPA :!: :!: :!: :wink: hahahahahahahahahahahahahaah me ket kng po i bashkangjithet dhe pllakat ja urojn festen e kanalizimit

Vera
18-05-04, 16:36
hahah ne ket urom kacavirret edhe qeshmja anna :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Cool_Boy
18-05-04, 19:24
Oj qika mos tjav nin se kanalizimin falas e qeli ahhahah....

anna
19-05-04, 15:11
hahahah e fort a :D epo cool boy qka po pret merre nje kazem e nisja hahahahahah :D :D :D

lazdrani
19-05-04, 15:34
Ekalle kalle oh qitja tymin ...............ihaaaaaaaaaaaaaaaa :lol: :lol: :wink:

Vera
19-05-04, 18:14
uhuuuuuuuuuuuuuuuu llake llake

lazdrani
20-05-04, 10:51
Akell akell brrrrrrrrrrrrrrrrrrr jashaaaaaaaaaaaaaaaaaa sasasasasa :wink:

Cool_Boy
20-05-04, 11:04
caka cak puna eshte kry ahhaah

Murgesha
20-05-04, 11:10
caka cak puna eshte kry ahhaah

Me cilen mbete tani Cool_boy :idea: :arrow: :?:
Ishte koha e fundit qe te vendosesh per njeren :wink:

Vera
20-05-04, 14:13
per ck aeshte llafi Murgesha dhe Cool_Boy hej ruju se po te mshon njona me brryl Cool_Boy eja edhe ti Murgesha ulemi se jemi lodh duke vallzuar

Cool_Boy
20-05-04, 14:27
Murgesha mbeta me ngishta na goj ahhaha...

Vera a te pelqej muziak qiki????

tung kalofshi bukur

Vera
20-05-04, 14:31
po shum me pelqen muzika Cool_Boy sikurse ty hehehehhe :wink:

Cool_Boy
20-05-04, 14:36
shume po te pelqejsha uny ty Vera????Nuk e pasna dit moj hahah

mua ma kana Veren se djelli nxen shume akulloret qka haen kuku nane spo foli,qfare cooleerrriii behem nuk po ju tregoj se me ju tregu kuku nane.... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Vera
20-05-04, 14:43
hahahah Cool_boy po qysh kokum te njejt ncncnnc bash mir heheh

hej Cool_Boy a e ke ne qef detin se une tranohan mos me shku nje vit ne deti shum kam qef hehehehheh :wink:

Cool_Boy
20-05-04, 14:51
Vera ndeti ani me lu me zall e me marru shtepi mos thuaj edhe njehre se e dheza kerrin e u nisa ahahahah.

deti si sme pelqen more per ate e dua veren ahhahah

Vera
20-05-04, 15:27
naughty girl uhuuuuuuuuuuuuuuuuu

Cool_Boy
20-05-04, 15:32
naughty girl uhuuuuuuuuuuuuuuuuu

I dont agree with that Vera ok ur r gorgeous :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:

lazdrani
20-05-04, 20:37
Cool-Boy te lutem kengen SAY YOU WILL BE MINE leshoje se dua me
Mbretereshen time te vallzoje nje Sentish.......Programo 10here te perseritet kjo kenge ok :wink:

Vera
20-05-04, 20:41
Cool-Boy te lutem kengen SAY YOU WILL BE MINE leshoje se dua me
Mbretereshen time te vallzoje nje Sentish.......Programo 10here te perseritet kjo kenge ok :wink:

uuuuuuuuu lazdrani thuj le te porosit le te lshohet automatikisht se edhe une dua te vallzoj me ket keng pasi qe koke veq ti dhe Cool_boy ketu po vallzoj me cool boy hahah

lazdrani
20-05-04, 20:46
Cool-Boy te lutem kengen SAY YOU WILL BE MINE leshoje se dua me
Mbretereshen time te vallzoje nje Sentish.......Programo 10here te perseritet kjo kenge ok :wink:

uuuuuuuuu lazdrani thuj le te porosit le te lshohet automatikisht se edhe une dua te vallzoj me ket keng pasi qe koke veq ti dhe Cool_boy ketu po vallzoj me cool boy hahah
:D OK VERA :D

yllka
21-05-04, 12:02
DJ LAZDRANI LESHONA BE KENGEN E DANIT MEKATARE :wink:

lazdrani
22-05-04, 09:52
:roll: :roll: Hmmm mbasi i nderuari Naki adhuron kete kenge po e leshoje :wink:

Vera
22-05-04, 12:21
dj lazdrani a po e leshon kengen "All Eyez On Me" nga 2pac

lazdrani
22-05-04, 12:55
YES ONLY FOR YOU VERA"ALL EYEZ ON ME"PLEASE SAY YEAHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHH :wink: :wink: :wink: op op qikaaaaaaaaa

Gentiana
22-05-04, 13:24
Hey Lazdran mua a po ma nshon Kengen: Hotel nga Cassidy feat R.Kelly???

lazdrani
22-05-04, 13:29
OK OK JU LUTEM VETEM PER GENTEN R:KELLY
Dhe nje bonus kengen Chocolate Factory :wink:

Cool_Boy
22-05-04, 15:16
Cool-Boy te lutem kengen SAY YOU WILL BE MINE leshoje se dua me
Mbretereshen time te vallzoje nje Sentish.......Programo 10here te perseritet kjo kenge ok :wink:

uuuuuuuuu lazdrani thuj le te porosit le te lshohet automatikisht se edhe une dua te vallzoj me ket keng pasi qe koke veq ti dhe Cool_boy ketu po vallzoj me cool boy hahah

Vera une po e leshoj kengen "I be urs when the time comes right"ahahah hej dini me kercy a??upppa shuem bukur

lazdrani kun nuk te koka mbretresha jote more njeri si keni ardh vetem ketu a?

anna
22-05-04, 16:44
po ju pershendes me kongen HOU CIKE CIKE luje nga nje cike ............

Vera
22-05-04, 16:53
Dj a bon kengen e Sarah Connor " Just One Last Donce" kush po kercen me mua :?

Gentiana
22-05-04, 17:18
Dj a bon kengen e Sarah Connor " Just One Last Donce" kush po kercen me mua :?

Vera a pranon edhe un te kercej me ty :wink:

anna
22-05-04, 17:21
Dj a bon kengen e Sarah Connor " Just One Last Donce" kush po kercen me mua :?

Vera a pranon edhe un te kercej me ty :wink:

ky kercim po me duket dyshimt

Vera
22-05-04, 17:23
Dj a bon kengen e Sarah Connor " Just One Last Donce" kush po kercen me mua :?

Vera a pranon edhe un te kercej me ty :wink:

qu moj Genta cka po pret hahahah

Vera
22-05-04, 17:25
Dj a bon qetash "babyboy" nga Beyonce& Sean Paul

Gentiana
22-05-04, 17:25
wowwwwwwwwww sa bukur po kcejshe moj Vera, ku ke me perpara?!

Edhe kta fill me dyshue, nije tash nje thashetheme....

anna
22-05-04, 17:27
ph yeahhhhhhhhhhhh on the floor

hana
22-05-04, 17:34
u cika sa mire po kcejshi.................... :wink:

lazdrani
22-05-04, 17:35
Hajde pake kengen e Eamon-F**k it :wink:

Gentiana
22-05-04, 17:38
Hajde pake kengen e Eamon-F**k it :wink:

Lazdran ma e mir kenga e Frankee,F**k-it

aferdita
22-05-04, 17:39
dj per mua te lutem kengen e boyonce -Crazy in Love

Vera
22-05-04, 17:43
uhhhhhhhh aferdita sa mir po kcejshe moj yeahhhhhhhhhhhhhhhh

lazdrani
22-05-04, 17:46
I don't Wanna Know-P.Diddy oofffffffooooooooooooooooo yeahhhhhhhhhhhhh i like it :wink:

aferdita
22-05-04, 17:49
kete here ju lutem nellyme kengen hot in here

Vera
22-05-04, 18:06
kalle kalleeeeeeeeeeeeeeee me arsye pa arsye po e kallum sonteeeeeeeee uhuuuuuu

aferdita
22-05-04, 18:14
kalle kalleeeeeeeeeeeeeeee me arsye pa arsye po e kallum sonteeeeeeeee uhuuuuuu
yaehhh kalle kalle krejt forumin

lazdrani
22-05-04, 18:14
LLAKE KALLE JASHAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA FIUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU 8) Dridhe beli Aferdita dridhe hahahahah hajde Flori hy ne mese ihaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :wink: :wink: :wink:

aferdita
22-05-04, 18:16
yeahhhhhhhhhh dridhe ku na mbeti vera se :wink:

lazdrani
22-05-04, 18:18
Dada Dada oj Dadushe ti ma bera zemren prushe....ihaaaaaaaaaaaaaaaaaa kceni eju gezofte kembet jashaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa sasasasasasasasasas 8)

Vera
22-05-04, 18:36
yeahhhhhhhhhh dridhe ku na mbeti vera se :wink:

ja ja ku me keni veq dola pak mu flladit se u digja nga vapa ketu ne discko

Cool_Boy
24-05-04, 14:13
hajdi o njerz kerceni e knaquni se mua sot me keni ketu,mos harroni hajde hajde kalle kalle......lazdran ku te kam ty loqkoman???

pershndetje per te gjith kalofshi bukur

lazdrani
24-05-04, 16:05
E hajde hajde moj zemer oh rrushi i Mitrovices oh rrushi i Mitrovices :lol: :lol: :lol: :wink:

Naki
24-05-04, 16:11
DIL OJ QIKO TE BUNARI SE PER TY ME KA MARR MALLI;MALLI YT HIQ SPO ME HIQET ZEMRA PER :::TY FLAK PO DIGJET; EHHHHHHHHH HAJDE:::

Gentiana
24-05-04, 16:18
Hey o DJ a po e nshon kengen Left outside Alone, nga Anastasia???

lazdrani
24-05-04, 16:29
OKI Genta I em Comeback just for you "Left outside Alone"Anastasia :wink:

anna
24-05-04, 16:34
ndersa une ju pershendes me kengen e asgje sikur diellit -MENDOJA SE CDO GJE MERR FUND PA TY :D :D

Vera
24-05-04, 19:38
dj a ka sot ndonje version te ri ne disko ose dic te re :? :?:

anna
25-05-04, 11:57
epo hajde shkojme te gjithe bashk me hou cike .............. :lol: :lol: :lol: :lol:

Cool_Boy
25-05-04, 12:42
O njerz une prap jam kethy ketu qka te doni urdheroni ok,qfare do muzike cool_boy per ju si gjith here.........

anna
03-06-04, 11:05
epo qka po pret shpejt leshoje kengen HIT MY HEART nga deni :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

lazdrani
03-06-04, 17:45
OPAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA JASHAAAAAAAAAAAAAAAAAAA NA KENAQI BRE XENI :wink:

Vera
03-06-04, 17:54
kuku na knaqi krejt, :lol: :wink: vesht po me dhembin prej musikes

Murgesha
03-06-04, 17:57
kuku na knaqi krejt, :lol: :wink: vesht po me dhembin prej musikes

Vera, Lazdran uluni more pushoni pak se jeni lodhe duke luajtur. :lol:

anna
03-06-04, 18:39
lumi ju une per vete ..... :? :?

lazdrani
03-06-04, 18:50
Anna eh cka po prete eja moj hyne ne valle :wink:

Vera
03-06-04, 18:53
jo more nuk lodhemi ne duke luajtur jo :lol: :lol: :lol: uhuuuuuuuuu llake llake :wink:

lazdrani
03-06-04, 18:55
Dridhe beli Vera dridhe ,na i tranove Djemet e Dardanise e hajte :wink: Akell Akell :D

Vera
03-06-04, 18:59
leshojeni nje keng te luaj pak (bauchtanzen) se shqip nuk po di si i thojn :lol: :lol: :lol:

lazdrani
03-06-04, 19:38
JA HABIBI IHAAAAAAAAAAA VERA DRIDHE BARKU DRIDHE HAHAHAHAH WAS FUR EIN BAUCHTANZE :shock: AKELL AKELL

florian
03-06-04, 20:44
QYRE QYRE CIKEN SA MIR PO E LUJKA MORE , HAJDE TE LUM BELI :lol: :wink:

Vera
03-06-04, 20:48
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: uhuuuuuuu

lazdrani
04-06-04, 10:15
OH DJ LESHOJE ZANIN DERI NE SKEJT :lol: :lol: :lol: NDOSHTA ZGJOHEN GJUMASHAT :wink:

Cool_Boy
04-06-04, 13:55
O lazdranooooooooo ejani se u ketheva prap ketu ne disko a jeni gjalllll a joooooooooo???????

Hajde te kercejm pak me kengen Crazy in love............

oppappapa hajde hajde lazdran kerce kerce nalt qka po pret qy,hajde murgesha me lazdranin hajde opaaaaaa so crazy right nowwwwwwww............

Vera
04-06-04, 14:02
ooooooooooo kuku po na i qitka vesht sot musika hahaha :lol: :lol: :lol:

Cool_Boy
04-06-04, 14:08
lazdran ta plotesova deshiren nje gjumashe e qova nga gjumi po qka me ju be atyr tjerve more njeri???

Shko lagi me uje e nashta qohen ok

anna
06-06-04, 12:51
kuku mam midis nje endrre ......more po cfare njerz jeni ju qy :lol: :lol: :lol: :lol:

lazdrani
06-06-04, 15:15
E kalle kalle ooooooooooooo qitja timin :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

Vera
06-06-04, 20:47
Dj leshoje muziken deri ne kup te qiellit, se sonte do bejm qef deri ne mengjes, uhuuuuuuuuuuu

florian
06-06-04, 21:16
Dj leshoje muziken deri ne kup te qiellit, se sonte do bejm qef deri ne mengjes, uhuuuuuuuuuuu


HAJDE VER DRIDHE PAK BELIN SE BASH SI PESHK PO MA KIE :roll:

:shock: :shock: :shock: KQYRE KQYRE CIKEN SA MIR PO E DRIDHKA :lol:

Vera
06-06-04, 21:28
hahahah vertet luaj mir :lol: :lol: kalle kalle, qonu more luani e mos shiqoni :lol: :lol: 8) 8)

florian
06-06-04, 21:47
hahahah vertet luaj mir :lol: :lol: kalle kalle, qonu more luani e mos shiqoni :lol: :lol: 8) 8)

VERA MOJ MOS KI DERT HIC SE QY QITASH JA NISI EDHE UNE HOPAAAAAAAAAA :wink:

anna
08-06-04, 11:10
epo hajde ma se erdha edhe une bashk me genten :lol: :lol: :lol:

lazdrani
08-06-04, 11:52
Sot per diten e Nakit 8.06 Jeni te ftuar te gjithe ne Disko se do ta kallim....


HAPPY BIRTHDAY NAKIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII 8) YEAHHHHHHH :wink:

anna
08-06-04, 13:42
yeahhhhhhh epo happyyyyy birthday naki d.j leshoje danin :lol: :lol:

Vera
11-06-04, 15:29
yeahhhhhhhhhh u knaqume kurr su gzum

lazdrani
14-06-04, 20:56
Kelly Family :arrow: Song For Kosovo...........

lazdrani
10-10-04, 12:29
Te gjithe antaret jeni te ftuar sonte te Dj Honesty :wink: Akell Akell sonte :D Miresevini :wink: