PDA

View Full Version : hajde hajde....


drenousha
25-03-04, 12:04
une vetem deshta me pershendet mickojen dhe blerten se shum cool jan
qika kalofshi mire :wink:

Cool_Boy
25-03-04, 12:17
ahha drenousha une ju pershdnes te gjithve sidomos:mickojen,Blerten por edhe ty ok nuk te harroj edhe se nuk po me pershndeteni ok..

tung

drenousha
25-03-04, 12:19
lexoni se qa po me shkrune cool_boy se nuk pi pershendes aiiiiii :wink:

mickoja
25-03-04, 14:02
Un po te pèrshendes ty drenusha dhe Blerten e ty cool boy tè pèrshendes tjeter here ok...

Cool_Boy
25-03-04, 14:14
Ani mickoja mos ke gajle zemer se sot me ka pershndet Blerta ahahh..

tung

BlertaB
25-03-04, 15:31
oooooooooooo une pi pershendes mickojen e drenoushen e cool_boy e kam pershendet vallah tash ma nuk pe pershendes se mu lodh goja tan diten ata tu e pershendet ok kalofshi mir.

mickoja
25-03-04, 16:44
moj Blerta hiç mè mos e pèrshendet qka po lodhesh pèr tè,ani qysh fol cooli boy se ti u myte tu na pèrshendet a po e sheh??

BlertaB
26-03-04, 11:45
hallo qika si jeni sot a jeni mir si po kaloni???
Une gjithashtu mir jam vallah vetem pak nervoz se di as vete pse jam nervoz po kalon ...
ok ju pershendes te gjithve mickojen,drenoushen,Zanen,cool_boy e kshtu me radh kalofshi majr...

drenousha
26-03-04, 11:52
mos u ban nervoz blerta edhe une te pershendes nga zemra :wink:

BlertaB
26-03-04, 11:59
gjithashtu edhe une ty te pershendes nga ZEMRA drenousha. po mundona mos mu ba nervoz po, prap nuk po muj bre ta haj dreqi sa palidhje kaniher asht kjo jete aiiiiiiiiiiiiii. tash jam ne shkoll e nuk po me mesohet hiq vallah me than,te drejten se di pse....
Ok tungi kalofshi mir te gjith...

drenousha
26-03-04, 12:08
kaniher met vertete po bahet shkolla palidhje blerta po masanej kure ja fillon me punu po te vyne qikjo shkolle se po shkon
kalofsh shum mire ne kete weekend blerta
:D

BlertaB
26-03-04, 12:11
Mir e ki vallah drenousha
Hajt edhe ti kalofsh mir ne ket wikend ishalla kalojna mir mori...
kalofshi majr.

drenousha
26-03-04, 12:17
blerta e qush na mos me kallu mire ne weekenda qyyyyyyyyyyyy
:D

Cool_Boy
26-03-04, 12:45
Perhsndetje per te gjith :Blerta,drenusha,mickoja dhe zanen ju pershdnes nga zemera..

Ju uroj qaste te kendeshme

BlertaB
30-03-04, 11:38
Mir dita te gjithve sot po i pershendeti Mickojen,drenoushen,cool_boy,Zana dhe te gjith te tjeret.
Kalofshi bukur...

Cool_Boy
30-03-04, 12:57
Pershetjeve tuaj ju bashkohona edhu une gjithashtu Blerta.

Pershdnetje per te gjithe, sidmos:ty Blerta,Mickojes,drenoushes mos ta harroj dhe Zanen se kuku tani hahah.

tung

BlertaB
31-03-04, 11:16
hallo te gjithve sod po i pershendeti te gjith antaret e forumit ok.
hajt se nuk po ja nisi me emra se vallah del gat shum e nuk kam nge ok.

mickoja
01-04-04, 11:05
sot i pèrshendes tè gjith

e veqoj Cool boy dhe po i them se e dua shum shum se loqk e kam,

"cooli boy sot duhesh mem besu se qka po te them ok"

tungi nga mickoja

Murgesha
01-04-04, 11:18
sot i pèrshendes tè gjith

e veqoj Cool boy dhe po i them se e dua shum shum se loqk e kam,

"cooli boy sot duhesh mem besu se qka po te them ok"

tungi nga mickoja

Aprilililililililiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii iiiiiiii.
Sigurisht se 1 Prilli Mickoja :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

mickoja
01-04-04, 11:20
ha ha haaaa..po normal qe njè prilliiiiii qiki

Cool_Boy
01-04-04, 11:25
Oj mickoja por si mos te besoj ty moj zemer...ahhah

1 prilli eshte dita e rrenave ama ju po e tregoni te verteten.!!!

tung loqki

Murgesha
01-04-04, 11:34
Oj mickoja por si mos te besoj ty moj zemer...ahhah

1 prilli eshte dita e rrenave ama ju po e tregoni te verteten.!!!

tung loqki


:shock: :!: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
Mickojaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa tregoj moj djalit se kka rene ne shock :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

Cool_Boy
01-04-04, 12:13
Murgesha mickoja nuk eshte e shockuar por eshte dashuruar.

BlertaB
01-04-04, 12:19
Cool_boy yte dua loqk !!!!!!!!!!!!!!
hahahhaha 1 april po gagagagagagga kalofshi majr te gjithh ju perhséndes.
Micoja,cool_boy, Murgesha kalofshi mir.

just_for_u_babe
02-04-04, 14:09
Sot i pershdnes te gjith se eshte hera e pare qe kam hyr ketu por me se shumti kesaj grupes qe tu keshte ketu..

Cool_Boy,drenousha,Blerta,mickoja,Zana ..A bene te bej edhe une pjes ketu more njerz???

mickoja
05-04-04, 11:23
un sot i pèrshendes partien e forumit veqanerisht Genten dhe Cool boyn

Gentiana
05-04-04, 11:27
Mickoj,loqk flm per Pershendetjet tua, gjithashtu pershendes edhe un te gjith Antaret e Forumit, e ty veqanerisht,se te kam loqk :wink:

Cool_Boy
05-04-04, 11:42
Pershndetje per te gjith,sidomos:Blerta,mickoja,Genta....

tung Cool_Boy

BlertaB
05-04-04, 11:45
flm cool_boy edhe une te pershendes ty shum shum kalofsh majr .
Edhe Genten, mickojen e krejt qka jan ketu n´forum i pershendes shum.

drenousha
05-04-04, 17:11
keni harru me me pershendet mu :cry:

mickoja
06-04-04, 11:21
e moj drenusha o qika dadès po krejt me tè harru un ste harroj Tè PèRSHENDES SHUM SHUMèèèè

drenousha
06-04-04, 11:26
vetem ti nuk me ki harru flm shum per pershendetje mickoja po ku na mbeti cool_boy haha
ti si po kallon mickoja ne kete forum?
te pershendes nga zemra shum
:wink:

mickoja
06-04-04, 11:37
aj leje ku ta di un po hajt ta pèrshendes nashta dhe aj vjen?tè pèrshendes cool boy

drenousha
06-04-04, 11:44
mos e pershendet shum se tani na myte me fjale :lol:

mickoja
06-04-04, 12:10
jo be drenush mos ki dert se jam un ktu nuk guxon askènd me nguc mos ta nin ty!!

drenousha
06-04-04, 12:12
hahah mire e ki mickoja a e ki pa najkun blerten?

Murgesha
06-04-04, 12:21
Pershendetje Drenusha. Qe edhe une nuk te harrova :lol: :lol:
Blerten mos e kerkoni hiq se une e di ku ka shku.........
Po hajt se vjen-vjen :wink:

drenousha
06-04-04, 12:25
flm per pershendetje dhe se nuk me pasni harru :D
aha ti po e din se ku eshte blerta a, mai po thu mos e kerkoni niher pi la :wink:

Cool_Boy
06-04-04, 13:15
Pershdnetj per te gjith sidomos loqken mickojen dhe shoqet e dashur e te pa harrushme Drenushen...

Oj Drenousha hajt se krjet me ju harru une nuk ju harroj juve dhe Blerten,mickojen,Zanen,Murgeshen etj ok

Gjith here me keni mua ketu ju pershndes te gjithve nga zemra.

Cool_Boy

Gentiana
06-04-04, 13:48
Vetem mua nuk me ke pershendetur :cry: :cry: :cry: :cry:

drenousha
06-04-04, 14:12
gentiana po une te pershendes shum :wink:

Gentiana
06-04-04, 14:21
ne vend te atina apo?? ok i pranoj edhe pershendetjet tua,flm gjithashtu

drenousha
06-04-04, 14:24
ne vend te cool_boy masi veq ty te paska pas harru genta
tung :wink:

Cool_Boy
07-04-04, 13:34
Ju pershdnes te gjithve sidomos Genten se e kam harru heren e fundit...

Lo siento Genta

Adios amigos

mickoja
07-04-04, 14:05
ej ej cooli boy e mua sot a nuk po mè pèrshendet a?ani ani se as un ma nuk tè pèrshendeti mè

Cool_Boy
07-04-04, 14:06
Kuku te pasna harru ty krejt moj zemer por si mos te pershndes ty moj !!!qka kam be une askush nuk ka be hahah por te pershdnet ne prv moj qiki.

tung

mickoja
07-04-04, 14:08
ani masi tè thash,tash hiq mos um pèrshendet

Cool_Boy
07-04-04, 14:09
ANi de spo te pershndeti pra ndoshta te bej qefin tashti hahaha.

Jo jo te pershndes nga midisi i zemres a eshte boll kjo??

mickoja
07-04-04, 14:11
ha ha..o loqki dhe un tè pèrshendes nga njè pjesè e zemrès e ty a tè mjafton kjo

Cool_Boy
07-04-04, 14:15
Po mjafotn kjo zemer se ma keni dhene zemeren moti koh si une apo???

tung

mickoja
07-04-04, 14:27
ej ej qka je ka fol askujna nuk ja kam dhanè zemren deri tash gabohesh cooli boy

Cool_Boy
08-04-04, 11:25
Hej mickoja mbaje zemren per vete se pa ta nuk mundesh me jetu ok...

tung

mickoja
10-04-04, 11:54
Sot e pèrshèndes shum shum loqkin Gentianèn ku do qe po gjindet nè kèt koh.....

aferdita
10-04-04, 12:15
un i pershendes te gjith anetaret e forumit edhe pse nuk i njoh

Cool_Boy
10-04-04, 13:34
Une dua ti pershdnes te gjith antaret e ketij forumi...

mickoja ku je moj loqki ti ????pershdnetje nga zemra
Blerta-pershdnetje edhe per ju gjithashtu keni humb diqka si jeni me shendet??
Zana-Si po kaloni?? moti sna keni pershdnet moj ahhah
aferdita-te pershdnes gjithahtu edhe juve mbas qe tu kjeni antare e re athere bashkohuni me ne dhe beni shoqeri te vertet.


tung Cool_Boy

Cool_Boy
22-04-04, 11:17
Pershdnteje te veqanta per mickojen...

love Cool_Boy

mickoja
22-04-04, 11:31
falm.shum cooli boy dhe un tè pèrshèndes shum shum shoki

Cool_Boy
22-04-04, 11:47
Falm per pershndetjete mickoja jan te embela si sheqeri ahaha.

mr_beni
21-05-04, 14:25
mickoja po te pershendes ty veq mos me picko se kuku