PDA

View Full Version : Urime 28 Nėntorin Diten e Flamurit


Anonymous
28-11-03, 11:52
Me rastin e ditės sė bekuar dhe tė shenjtė jo vetėm per Shqiperinė por dhe pėr tė gjithė shqiptarėt kudo qė jetojnė, Ditėn e Flamurit 28 Nėntorin, ketė vit 91 vjetorin e shpalljes sė pavarsisė se Shqiperisė edhe pse ideali i shqiperisė etnike nuk u realizua por mbeti tė realizohet nė tė ardhmen, stafi drejtues i DardaniaLive.com i uron anėtarve dhe tė gjithė shqiptarve kudo qe janė nė botėn mbarė ketė ditė tė gėzimit per popullin shqiptarė me deshirė pėr realizim sa mė tė shpejtė tė ketij qellimi te tė gjithė shqiptarėve.

Juristi_001
28-11-03, 19:30
Te bashkangjitem ne urimin tend me deshiren qe nentori tjeter te na gjej te bashkurar edhe me shume reth flamurit e ne bashkimin kombetare.

tung

python
28-11-03, 20:43
:lol: falm shum pra edhe une ju uroj diten e flamurit 28 Nentorin te gjitheve.