PDA

View Full Version : Ēiftat mė tė mirė nė kėtė forum hahahaha!!!!


Faqet : [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33

lazdrani
13-12-03, 12:19
PO te fantazoni cilat qifte jane me te bukurit ne kete forum...

Le te jete humore per te gjithe kjo teme.....lazdrani

Murgesha
13-12-03, 12:39
Hahahhahah Lazdran do te behesha qift me ty pasi qe ja afer marteses e sdo kish fare rreziku per mua. Se po te tregoj ne vesh e mos i trego askujt Edhe une jam e martuar.

rowenna
13-12-03, 18:40
hej djema urime per temen ........qifti me i lezetshme do ishim une dhe ....ehehhe .....kush eshte aj qe me terhek aj romeantiku ketu princi i forumit ehehhehe ....“goni eshte princi i forumit ...... :P

loti
14-12-03, 00:41
Cifti ma i bukur ?!!! Nuk e njoh dhe nuk e kam pa asnje anetar te ketij forumi keshtu qe nuk kam koment !

K-man
14-12-03, 01:35
bravo loti, qashtu o. Syn vendosim se kush mundet me qen "partneri" jon ktu, se gati kerkush nuk jep emailla qe me kontaktu mes veti, as foto bile qe me u pa.

python
14-12-03, 04:36
:D une tani nuk mundem te komentoj ne tama te tillla,se me te vertet do te me kishte sjell kercnime ju pershendes :)

loti
14-12-03, 05:18
K man , qashtu osht , nga njihere po me duket se po foli vet me veti ...

K-man
14-12-03, 06:54
qake loti. nga je perndryshe?

loti
14-12-03, 23:13
K man ,nuk mund te te tregoj se nga jam sepse nuk dua ta tregoj lokacionin hehehehe.Pr City pra .........

lazdrani
15-12-03, 09:41
Ju pershendes te gjitheve per pergjigjjet e juve,le te jete humore pake per te gjithe si p.sh Une me Murgeshen :lol: :lol: :lol: lazdrani ju pershendet te gjitheve perzemersisht :wink:

zeshkanja
19-12-03, 20:35
VALLA LAZDRAN PER TJERT NUK MUND TE THEME ASGJE, POR PER VETE KISHA TREGU SE ME KOND ISHA PERSHTAT,VEQ NUK PO GUXOI SE PO TUTNA SE ME HIDHEROHET ME JU TREGU TONVE :lol: :lol: :lol: :lol:HEJ A TREGOJ A????????JO HAJT SE PO E LE PER NJE HERE TJETER :wink:TUNG TUNG.......

Murgesha
19-12-03, 21:06
Valla bre Zeshkane, shume po e respektojshe at njeri. Hajt tregona bre se ndoshta ste hidherohet :wink:

zeshkanja
20-12-03, 11:14
NDEGJO MURGESH UNE I BEJ TEGJITHA ME MARREVESHJE, KESHTU QE NUK PO FLAS, SE BERA E TREGOVA MA SHKURTON GJUHEN HAHAHAHHAHA.........TE PERSHENDES

Murgesha
20-12-03, 15:31
Valla e lumja ti Zeshkane qe i paske te gjitha me marreveshje.

Edhe mire po bejshe qe po e ruajshe gjuhen. Se pa gjuhe smund te flasmi. :wink:

lazdrani
20-12-03, 18:43
:P :P :P :P :P Murgesha dhe zeshkanja ju perqafoje te dyjave nga large (si shoke) :P :P :P :P :P lazdrani

mija
21-12-03, 02:17
qifti ma i bukur un e a..... hahahahahaha qaosss

arTanibb
21-12-03, 12:31
qifti ma i bukur un e a..... hahahahahaha qaosssMija qifti maj bukur ti po me kon se !!

TONINO
21-12-03, 22:46
VALLA LAZDRAN PER TJERT NUK MUND TE THEME ASGJE, POR PER VETE KISHA TREGU SE ME KOND ISHA PERSHTAT,VEQ NUK PO GUXOI SE PO TUTNA SE ME HIDHEROHET ME JU TREGU TONVE :lol: :lol: :lol: :lol:HEJ A TREGOJ A????????JO HAJT SE PO E LE PER NJE HERE TJETER :wink:TUNG TUNG.......PERSHENDETJE, A MOS JAM UNE AJ QIFTI I YT QĖ MENDON HAHAHAHA, JO JO UNE KAM QEN QIFTI MA I LUMTUR NĖ JET DERI NĖ AT MOMENT QĖ MA KA KTHYER SHPINDEN E DASHURA IME DHE KURR S'DOTA HARROJ, SE E KAM DASHTUR DHE DOTA DUA DERI NĖ VDEKJE.

__________________________________________________ ___________Geto_21

lazdrani
22-12-03, 12:20
:D :) :( :o :shock: :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :arrow: lazdrani ju pershendet

sagit_tarius
22-12-03, 19:41
:lol: e di un qe je nuk e dini... po mendoi qe un vet e di..

e per te tjeret nuk kom qa ju boi ........ :oops:

:?: :!:

RRUSHI
23-12-03, 11:11
TONINO O I GJORI TONINO SA ME VIJE KEQ PER JU SI ORE TE NDODHI KJO GJE TY KUR QE NGA FILLIMI E KE TREGUAR VEHTEN SE JENI NJE PERSON ME PREVOJ NE SEX A THUA VALL PASKA ME TE MIR SE JU NE KET DREJTIM ---VETEM PO PYES SE KAM QELLUAR KURRESHTAR .

TUNGI

mija
23-12-03, 19:21
po ti artan deeeeeeeee

lazdrani
23-12-03, 19:39
Une mendoje qe qifti me i bukure kety eshte Une dhe Pasyrja ime 8)

Murgesha
23-12-03, 19:42
Hahahhah Lazdrani. E kur del jashta shtepis a e merr edhe pasqyren per dore? Hahhahahahah :wink:

lazdrani
23-12-03, 19:57
Murgesha po te shohe ne Pasqyre :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: lazdrani :P

mija
24-12-03, 10:53
e more Murgesh mos e lejo me te zezat lazdrani..se tie ki integritetin me te larte :)

arTanibb
24-12-03, 11:29
po ti artan deeeeeeeeeEh mija mir de veq t'thash ta di sigurt a jom une a mos osht hi kush n'van temin :P

mija
24-12-03, 11:55
po vendin ton se nxen kerkush :P

kaedhemazi
27-12-03, 09:12
une dhe tema

mija
27-12-03, 15:21
ti dhe kush :shock:

^Goni
28-12-03, 19:22
tung juve
mire kini menu vallain shume tem e mire po une kisha me propozu nje nej diku ne Prishtin (nese ka mundesi a) edhe kish me qen ma mire me u njoft edhe me e pa se kush kuj po i pershtatet .............
Rowena flm per mendimin ton edhe ni kafe borgj ta kam veq ku met gjet me ta qit .................... :wink: :wink: :wink:
tungiiiiiiiii

mija
28-12-03, 20:04
oo GONI a je gjall a

lazdrani
29-12-03, 11:41
Qy qy mija hahahha te pershendet lazdrani Bruderherz :wink:

mija
30-12-03, 09:04
qyqy lazdraniiiiiiiiiiii utngiii

lazdrani
30-12-03, 17:15
Mija te mpuqqiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii :P :P :P :P lazdrani :wink:

^Goni
30-12-03, 19:23
tung ,
Mija gjalle valla ,po kshtu i nxanun edhe nuk kisha kohe me shkru
Urime festa gjithve dhe ju realizofshin gjitha deshirat

lazdrani
30-12-03, 21:51
^Goni edhe juve gjithashtu urime vit i ri dhe shume vita tjere,Gezuar :P lazdrani

jehona
02-01-04, 20:56
ej more qka mendoni ju a ishim kon qift i mir une dhe "In De Houze", hehehehhe :wink: , mendimet i kem te njejtat, keshtu qe....

lazdrani
04-01-04, 12:06
jehona pa koment :lol: :lol: :lol:

arTanibb
05-01-04, 00:02
Une menoj se qiftat mat mirt n'forum jan Gjilanasi_CsI edhe Sheta, kqyr n'mujshi mej pa ne foto kta dyt edhe ateher bindeni se a e kam mir une apo keq :)

GjIlAnAsI_cSi
05-01-04, 19:11
ghaghaghahgahgahgahg Mo mos i kallxo more sde po ma ik naj kush Sheten edhe muzvet per ty pasha MaF|A^BoY e shti met Ddosirat hgahgaghahg me ma marr naj kush Sheten ata dije :p


Mpuqq ShETA !!!

lazdrani
08-01-04, 11:17
Tani per tani Qift me i mire:
RRushi dhe Luana :P lazdrani

GjIlAnAsI_cSi
08-01-04, 15:34
Per Qiftat Ma te mire jan .. Qiki Gjilanasi_csi edhe Sheta ..


Tani ki gjilanasi_csi u bo Kurvan Me 2 po kalon ktu n`FORUM edhe me zanen .. me mujt.. edhe njo me ja pas qit kishi bo mire.. kshyrni edhe Gentianen .. qitnja kti Gjilanasi_csi edhe ma shum nuk i duhnet ;))
Bye Tash Se veq mu qu me shkru se sdi as qka kum shkru hiq :D

Queen
08-01-04, 16:09
HALA JENI KSAJD A :P

Zana
08-01-04, 17:39
Po bre mos fantazo shume o Gjilanasi_csi..ani me ty me kalu ez more ...hehe :twisted: 8)

GjIlAnAsI_cSi
08-01-04, 17:47
ani de send nuk jam ka te thom hajt kalofesh mire proo


qyy

qfar Lamerice :@

RRUSHI
08-01-04, 17:59
O LAZDRAN PO TY SI VON PO TI BIE ZHUTONI---UNE E LUANA TASH PO PLANIFIKOJM MARTESEN E TI THU PER MOMENTIN ... :wink:

RRESPEKT I LAZDRUARI :arrow:

lazdrani
10-01-04, 14:40
RRUSHI me siguri ke te drejte ndoshta jam vonuar heheheh,Ju uroje martesen ty dhe Luanes. :lol: :lol: :lol: :lol: lazdrani

Murgesha
10-01-04, 15:06
Rrushi&Luana sigurisht se do te na ftoni ne dasme :D

Gentiana
10-01-04, 15:10
Nime von neve Zhetoni,qy se as un nuk e paskna dit. Rrushi dhe Luana dasmja kur esht e planifikuar?? qe ta di me u be gati,hehehe :wink: :roll:
Genta

lazdrani
11-01-04, 17:57
Hahahaha Murgesha &Genta ju pershendes shume shume shume me nje mpuqqqqqqqqqqq :P lazdrani

Murgesha
11-01-04, 18:16
Lazdrani cka pate :wink: .
A je kah martohesh ti apo Rrushi me Luanen :lol: :lol: :lol:

Gentiana
11-01-04, 18:30
Nime Lazdran emrin e fejuemes tende nuk na tregove, dhe daten e dasmes,mos e maj msheft se aty na ke gjithsesi,bile un me veshen e dimive te kam then?!! nese gjej esht fjala, :roll: :roll: :roll: e nese nuk gjej a ban edhe vesha e katundit??!! :wink: :wink: :D :D
Mbremje te kendshme.
Genta

lazdrani
11-01-04, 19:07
Murgesha hahahah jo be une po RRushi&Luana....... :wink:

lazdrani
11-01-04, 19:09
Emri i te fejumes time eshte ZEMRA!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:
Diten qe te martohem nuk di saktesisht por nje e di qe ne Gushte do te ndodhe e ty mos ta ndine se do te ftoje gjithesesi......lazdrani :wink:

Murgesha
12-01-04, 01:27
Ej Lazdrani a ke marr me frik ndonje email prej Zemres. Ruaju se po te ndohd edhe ty si Rrushit. :roll: :?:

lazdrani
12-01-04, 11:09
:lol: :lol: :lol: :lol: Murgesha .lazdrani :wink:

Gentiana
12-01-04, 12:23
Lazdran, e do te biem ne hall me ta gjet edhe ty nje ateher, se ku ta dish qfare lyp ti?! Murgesha nuk guxojm me fol shum se po na sheh sherrin edhe ky si Rrushi :lol: :lol: :wink: :wink:
Genta

lazdrani
13-01-04, 11:46
Genta haahahahhha :wink:

Gentiana
13-01-04, 12:58
Lazdran dhe Murgesha ju pershendes,siq po shihet Rrushit ju lajm Luana,apo gabohem,dhe esht siq ka qen me perpara,me Happy End,apo jo??Rrushi edhe nje shans e ke,dhe shfrytesoje dhe mos na le neve fajin ateher nese nuk behet mir,qy. sepse nuk kam shtek se blej non stop meshavina dhe borovnic :wink: hajgare pak. Luana te pershendes.

Dite te kendshme
Genta

lazdrani
15-01-04, 16:50
Gentiana te pershendes edhe ty gjithashtu si dhe te tjeret e posaqerisht
RRUSHIN&LUANA...................lazdrani :wink:

Murgesha
15-01-04, 17:31
Po moj Genta keta vetem kishin dashte me na ba kurreshtar te gjitheve e andej punet ne "dyzen". I kishin rendit femijet varg e vi :lol: :lol:

Gentiana
15-01-04, 17:41
Murgesha po ashtu de, :lol: :lol: :lol:
Genta

artina vitia
15-01-04, 19:17
tung te gjithve tina pr[/b]

lazdrani
16-01-04, 14:50
Pershendetje Genta&Murgesha si jeni sot me disponim ???? :wink: lazdrani ju pershendet :P

lazdrani
16-01-04, 14:52
Hi artina vitia te pershendes dhe njeherit willkomen ne forum,ju deshiroje knaqesi dhe disponim te kendeshem.lazdrani :wink:

Gentiana
16-01-04, 17:44
Pershendetje Genta&Murgesha si jeni sot me disponim ???? :wink: lazdrani ju pershendet :P

Lazdrani te pershendes, un mir jam me disponim vetem se nuk pata koh te hi ne kte forum dhe mu dok gjat,po tash mir esht puna mbasi hina :wink: :wink:
Po ju a jeni mir me disponim??
Genta

lazdrani
16-01-04, 19:04
Disponim te mire kam se po pije qaj me limon e jashte ftofte bre u merdhiva...... :cry: :cry: :cry: :cry: Po kam temperature 38.7C° e po me duket se ma ke shite ti gripin Genta :wink:

Gentiana
16-01-04, 19:12
Te pershendes lazdran, te uroj nje sherim sa me te shpejt. Uffaaaaaaaa qka kuka vonu me ardh bre gripi prej meje e tek ti,duhet me u anku per post, :wink: :wink: ama pi qaj se te ben mir, se un vetem me qaja rri tupi (edhe qka i kam ne qef un)
a e ke se paku Zemren aty, se kur te ben hismet dikush se e don ateher sherimi do te jet 100% dhe shum i shpejt??!!!
Genta

lazdrani
16-01-04, 19:25
Mjerisht askend be Genta :cry: :cry: :cry: :cry:
Kush po e done gripin tim vullnetare :!: :!: :!: lazdrani te pershendet :wink:

Murgesha
19-01-04, 16:13
E cka po pret me Lazdrani. nc-nc Te fejuaren po e me kalu gripin vetem.

Hej mos harro me na thirr ne dasem. :D :D Une dhe Genta kena me te kendu me defe.
Genta mos harro merri dimite dhe jelekun e arit me vete. :wink:

Gentiana
19-01-04, 16:16
Gjithsesi Murgesha,defat i merr ti apo?? se un nuk kam!! ufffffffa se shyhret do te bejm! Lazdran mos e qo gat pa e ba kte dasem,per hater timin se me ka ra qef me kendu e me vallzu,ndoshta edhe per hater te Murgeshes :wink:
Dit te kendshme
Genta

Murgesha
19-01-04, 19:10
Sigurisht se edhe mua me ka marre malli te marr pjese ne ndonje dasme. Ka disa vite qe se kam shijuar kete gezim. :(

Per defa ska problem Genta i kam une dhe do i marri me vete. Eh se qdo ta kallmi hahhahahaahhaah. :arrow: :wink:

lazdrani
19-01-04, 20:57
Ani ani fjale te kota po me duken Genta dhe Murgesha hahahah,Jo defa ska nevoje se do te kemi musike te gjalle live,Ok ne fillim te gushtit kusmet ne Mitrovice do ta kalli bre krejt qytetin gagaggaga.Une do tju ftoi edhe vendet e rezervume do ti keni ne auto qe te shkoni ta merreni nusen hahahah ok .Pajtoheni?????lazdrani

Murgesha
19-01-04, 21:39
Urra!!!
Genta a po e ndegjon ne ne kerr te nuses. Hajde hajde hopa.

Gentiana
19-01-04, 21:54
E ndegjova Murgesha. me ne fund na tregoi se kur esht dasmja,deshi ta mban te msheft po ehhh ne si shoqet e forumit qka nuk marrim vesh, edhe lej te gjitha po edhe ne kerr te nuses,ufffffffffffffffff. Qka u gezova kesi rendi!! :lol: :lol: :lol:
E ne muzik live kush do te jet? se ndoshta ne kendojm me mir se ata,pse nuk e din ti :wink: edhe na po te kendojm gratis, apo jo Murgesha? edhe qka ja kam zanat un :D
Tung
Genta

RRUSHI
20-01-04, 07:01
E MOR LAZDRAN SA I LUMTUR ME DUKESH ---PO PYET RRUSHIN NJE HER SE QFAR ESHTE MARTESA--DHE PSE U NDAVA PAS NJE JAVE ( nejse se faji pak ishte i juaji por edhe i imi ) --- TE TREGON RRUSHI TY TASH===DUHET TE HASH PITE TER DITEN SA TE KET ==E KUR TE PERFUNDOHET PITJA DUHET TE LEPIJSH EDHE TEPSIN 69----KESHTU QE DO TE KISHA KSHILLUAR QE TE HEKESH DOR NGA MARTESA===SE PAKU KURSEN DISA KILOGRAM DHE KE MUNDESI TE HASH EDHE BUREK JO VETEM PITE :lol: :lol: :lol:

Gentiana
20-01-04, 11:22
E MOR LAZDRAN SA I LUMTUR ME DUKESH ---PO PYET RRUSHIN NJE HER SE QFAR ESHTE MARTESA--DHE PSE U NDAVA PAS NJE JAVE ( nejse se faji pak ishte i juaji por edhe i imi ) --- TE TREGON RRUSHI TY TASH===DUHET TE HASH PITE TER DITEN SA TE KET ==E KUR TE PERFUNDOHET PITJA DUHET TE LEPIJSH EDHE TEPSIN 69----KESHTU QE DO TE KISHA KSHILLUAR QE TE HEKESH DOR NGA MARTESA===SE PAKU KURSEN DISA KILOGRAM DHE KE MUNDESI TE HASH EDHE BUREK JO VETEM PITE :lol: :lol: :lol:


Uffffffffffffff Rrushi,mos ja gerdit more parakohe martesen djalit,qy. Nese nuk ke qen ti i Zoti me me mbajt Luanen(at far Vajze) nuk do te thot se nuk esht Lazdrani i Zoti me e mbajt Zemren,qy :lol: :lol:
Edhe qka burek e pite? Ndoshta nuk i han djali asnjeren,edhe tash e ka Zemren e ja qet te gjitha qy, si ti se e lype nje me i mjel lopet :lol: :lol: :lol: :lol:
Ama hey Lazdran mos ja vno veshin fort ketina,se kte tash e ka len Luana,dhe i vjen inati...... :twisted: :lol: :lol: :roll: :roll: :wink:

Pak hajgare!

Dite te kendshme.
Genta

lazdrani
22-01-04, 09:44
OPAAAAAAAAAAAAAa lazdrani prape kety ju pershendes se dy dite nuk isha mu kane dukure si dy vjet......hahhahaah
RRushi te pershendes heheheh dreqo keshilla te bukura mi ke dhene,do ta shohe mos mundem ne vend te piteve bene pizza se shume mi kane edhe tepsin do ta lepije 69 here hihiihiihihi.....Eh dore nga martesa nuk do te japi se nuk dua te behem vejan.....hahahhahaha :wink:

lazdrani
22-01-04, 09:45
:lol: :lol: :lol: Genta pajtohem me ty ok :lol: :lol: :lol:

lazdrani
05-02-04, 12:17
Qifti me i mire ne kete forum eshte Artani dhe Zana...... :wink:

Gentiana
05-02-04, 12:19
Pershendetje te gjithve!

Lazdrani ata jan qifti me i mir,mbas teje dhe Murgeshes,ok??
:roll:

lazdrani
10-02-04, 11:33
Ok Genta mbasi po thua ti pajtohem :wink:

Gentiana
10-02-04, 11:39
Ok Genta mbasi po thua ti pajtohem :wink:

Von po te bjen zhetoni edhe ty Lazdran, kjo ka qen mendimi i im para 5 diteve,sot ka ndryshuar qy. :wink:

Hajgare se qifti me i mir ketu jeni ju dy,ti dhe Murgesha,por ti diqka nuk esht ne rregull,sa me Jehonen sa me Murgeshen nuk po di qka me mendu :roll: :roll: :roll: :? :?

lazdrani
10-02-04, 21:54
Genta me vjen keq qe vone zhitoni me ka ra ,po mire vone se hiq ah :lol: :lol: :lol: Murgesha eshte endrra ime,Jehona simpatia ime ndersa ti Dashuria ime :lol: :lol: :lol:

Gentiana
11-02-04, 00:25
Genta me vjen keq qe vone zhitoni me ka ra ,po mire vone se hiq ah :lol: :lol: :lol: Murgesha eshte endrra ime,Jehona simpatia ime ndersa ti Dashuria ime :lol: :lol: :lol:


Lazdrani kan mbet edhe disa vajza ne forum,qka jan ato per ty ateher?? hmmmmmmm a duhet te gjelozoj?? E ti e din sa gjeloze jam more un,qy?!!

Genta

Murgesha
11-02-04, 10:16
Per sot deshiroj qe princesa dhe princi i forumit te jene

Mija dhe arTanibb

lazdrani
11-02-04, 14:54
Une sot propozoje:
RRUSHI&BARBAROZA :wink:

RRUSHI
13-02-04, 05:57
E mor zotri qe ke vendos me me rimartuar---te lutem me jep edhe pak koh sa te me sherohen plaget nga martesa e par :lol: :lol: :lol:

Barbaroza
13-02-04, 12:19
Lazdran,prit de deri sa te sherohet Rrushi njehere,pastaj edhe une duhet t'i kryej disa punedore qe i kam nise,pastaj shohim e bejme :wink:

Murgesha
13-02-04, 12:43
Hej c“po do me na kris edhe naj deasem ne foum. Rrushi&Barbaroza.
Rrushi mos prit edhe shume se me sa e di une Barbaroza e ka qejzin gati :D .

lazdrani
13-02-04, 13:34
SOT per Princes Genten,Murgeshen,Jehonen,Barbarozen
RRUSHI PER MBRET :arrow: VETEM ZGJIDH CILEN TA DONA ZEMRA NJEREN ;TJERAT ME I LENE MUA :wink: :wink: :wink:

Barbaroza
13-02-04, 14:49
Po aaaaaaaaaa :?:
Po a ben te zgjedhim edhe ne femrat pak a :?: :wink:

Gentiana
13-02-04, 15:26
Barbaroza qake nje. Gjith kta me zgjidh,e neve nuk na pyet kush. :evil:
Sidoqoft,ti e ke rrushin dhe ndoshta edhe kur te jet Mbret te zgjedh ty,dhe do te jesh mbreteresha. :wink:

Murgesha
13-02-04, 15:29
Heheheheh, nuk ban te zgjedhim ne vajzat se i kishim zgjedh ka tre-kater menjeher :wink: apo jo djema :?:

RRUSHI
14-02-04, 10:37
Pasi me bere mbret o Lazdran kesaj rradhe po i marr te gjitha :wink: ashtu edhe me takon si mbret---o me fal se Murgesha eshte e juaja dhe si duket nuk me ka qef edhe aq --- andaj po i marr keto tjerat po nuk prishi pune 8)

lazdrani
15-02-04, 12:36
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Ah Dreqi qe more RRUSHI Me TA JEP GISHTIN E MERR DOREN...... :wink: Por Prap pajtohem mbasi me le Murgeshen :P

Barbaroza
15-02-04, 12:54
E cka nese ne tjerat nuk pranojme :?: :wink:

Murgesha
15-02-04, 13:09
Hehe ju tjerat me mire eshte te pranoni se mua me ra me mire, ra Lazdrani e me hoqi prej sherbetorllakut qe ju beja femijeve te Rrushit.
Kuku veq une e di qka kam hjek me gjithe ata femije te tij. :wink:

Gentiana
15-02-04, 15:59
E cka nese ne tjerat nuk pranojme :?: :wink:

Kush esht ka na pyet neve oj shoqe?? :roll: :roll:

lazdrani
17-02-04, 12:03
EH Murgesha e pashe te arsyshme te terheqi nga Rrushi se shume mundim te ka bere me ata kallabelluk femije.... :lol: :lol: :lol: Te une ke te pakten vetem Mua te perkujdesesh :wink:

lazdrani
22-02-04, 12:43
OPAAAAAAAAAAAAA SOT VREJTA SE 100 PERGJIGJJE JANE NE KETE TEME:HMMMMM BRAVO LAZDRAN :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Barbaroza
22-02-04, 14:14
Pasi me bere mbret o Lazdran kesaj rradhe po i marr te gjitha :wink: ashtu edhe me takon si mbret---o me fal se Murgesha eshte e juaja dhe si duket nuk me ka qef edhe aq --- andaj po i marr keto tjerat po nuk prishi pune 8)


Rrushi,ha me nje luge me mire se po kam frike po na behesh per spital :oops: :(

sexybrikenda
25-02-04, 14:26
lazdrani dhe une edhe pike.kiss only you :D

lazdrani
26-02-04, 15:04
:roll: :roll: :roll: :roll: :lol: :lol: :lol: edhe pike..... :wink:

sexybrikenda
26-02-04, 17:24
Ardita love you lazdran :oops:

lazdrani
26-02-04, 22:04
Sexybrikenda me vjen keq per ju zonjushe por po kaloni kufinjet, dua qe publikisht te japi nje vrejtje ok pa hidherime por une nuk lejoje qe neper mese nikut time te behem qesharak......Ju jeni e mirese ardhure ne forumin Dardania por vetem si shoke te vertet as me pake e as me shume.Me nderime lazdrani :twisted: :twisted: :twisted:

sexybrikenda
27-02-04, 14:21
lazdran me fale se nuk kam pasure diqka te keq veq desha te lutem a bene privat te kemi kontakt.kety me nuk do japi mendime,siq te kam premtua ne mesazhe pershendetje nga Ardita :(

lazdrani
27-02-04, 23:56
sexybrikenda ky forum eshte i te gjitheve atyre qe dojen te komunikojne dhe ndjekun rregullat e saj.Ju nuk me keni ofenduar por disi kam pershtupje se po behemi monoton per keto komedi tuja e pjeserisht e dhe te miat.Ju jeni e mirese ardhure me shkrimet tuja.ok lazdrani ju pershendet ku do qe gjindesh :?

BlertaB
01-03-04, 15:24
Mendoj se une e lazdrani jemi qiftat ma te mir ne ket forum a??

Murgesha
01-03-04, 22:08
Po Brikena mundet te jeni ju me te miret pas Barbarozes dhe Rrushit qe i thane njeri tjetrit te dua.
Hej ku mbeti bre Rrushi me duket qe moti ska hyre ne forum.
O Rrushi leja femijet Barbarozes e doku kajher ne forum :(

RRUSHI
03-03-04, 16:35
Me vije shum mir qe ju z .Murgesh e keni verejtur mungesen time...
Isha i zen per ca dit me pregaditjet e marteses--dua te bej martesen me shpejt se me ngelen femija rrugve , pastaj edhe nusja e re (Barbaroza) po e humb durimin ... :wink:JU PERSHENDES TE GJIDHVE KUDO QE JENI

Gentiana
03-03-04, 17:24
Hey Rrushi te pershendes, te gjithve more na ke munguar,qy. Un bre tu mendu qka ka hup Rrushi ai ka pergaditet per darsem,edhe mos harro se te madhe duhet ta bejsh sespse te gjith do te vim (nese na thret).
Mos na humb me keshtu bile pa na lajm,u be?!

Genta

lazdrani
05-03-04, 21:30
UNE DHE ZEMRA IME :P :P :P

Gentiana
06-03-04, 13:35
UNE DHE ZEMRA IME :P :P :P

Ju dy po si po ore Lazdran :wink:

Barbaroza
06-03-04, 14:54
Me vije shum mir qe ju z .Murgesh e keni verejtur mungesen time...
Isha i zen per ca dit me pregaditjet e marteses--dua te bej martesen me shpejt se me ngelen femija rrugve , pastaj edhe nusja e re (Barbaroza) po e humb durimin ... :wink:

JU PERSHENDES TE GJIDHVE KUDO QE JENI

Pse more spo tregon drejt se te kam zene me tjetren dhe i kemi prishe raportet?Edhe nje teme e kam hape ne lidhje me kete ne forum :cry:

Gentiana
06-03-04, 19:54
Barbaroza, ka humbur diqka Rrushi,ashtu edhe Luana,ketu duhet dyshuar diqka, apo?

RRUSHI
06-03-04, 20:18
Barbaroza edhe ti po me del si Luana , me fajsoni mua per gjera te pa qena e te pa bera por ne fakt qe ju i beni dhe pastaj pendoheni , nuk ka rendesi kjo gje se kam qelluar RRUSH i embel e ka qef gjdokush , por skam se qka tju bej femijeve qe me ngelen rrugeve-----desh harrova si po kalon me CAKIN , dukeshit qift i shkelqyeshem :wink:

Murgesha
07-03-04, 00:42
A bre Rrusho sa pata fituar nje simpati ndaj teje, po cka dreqi nuk e mbajte fort ket Barbarozen po ma leshove mua. Hej- hej po sherrin ja kam pa. Leje more se slypi ma nuse per ty..... :roll: :roll:

lazdrani
07-03-04, 11:21
Xhelozia,xhelozia hajmedet ma paska rroke RRushin.... :lol: :lol: :lol:
RRushi ndegjo kengen e Dani :Mekatare,oj tradhtare...... :( :( :(
Barbaroza te lutem Rrushi edhe pse xhelozon Ai me loqken e zemres te dashuron :shock: :shock: :shock:

Barbaroza
07-03-04, 11:47
Barbaroza edhe ti po me del si Luana , me fajsoni mua per gjera te pa qena e te pa bera por ne fakt qe ju i beni dhe pastaj pendoheni , nuk ka rendesi kjo gje se kam qelluar RRUSH i embel e ka qef gjdokush , por skam se qka tju bej femijeve qe me ngelen rrugeve-----desh harrova si po kalon me CAKIN , dukeshit qift i shkelqyeshem :wink:

Ani de shko le te kerkojne kokrrat e tua te embla te tjerat se une si dua me.Edhe mos shiko tash te besh thashetheme se paskam qene me Cakin,jo jo ai e ka Donjeten.Te zura ngusht tash,ske cka thua tash :wink:

Barbaroza
07-03-04, 11:49
Xhelozia,xhelozia hajmedet ma paska rroke RRushin.... :lol: :lol: :lol:
RRushi ndegjo kengen e Dani :Mekatare,oj tradhtare...... :( :( :(
Barbaroza te lutem Rrushi edhe pse xhelozon Ai me loqken e zemres te dashuron :shock: :shock: :shock:

Lazdran,a Rrushit po i beson a?Hiqu tij se po deshiron ti mbuloje te vetat e te mi hedh mua :wink:

caki
08-03-04, 18:07
e deshiroj nje pergjigje nga ju: Cili ishte qifti me i mire i forumit? hahah sa duket nuk po i qendroni temes por dilni shume e per kete nuk po arritni ne konkludim.

lazdrani
19-03-04, 11:26
Qifti me i bukure kuptohet tani eshte CAKI dhe Donjeta :P

Barbaroza
19-03-04, 11:34
Mire e ke Lazdran,edhe une pajtohem me ty,Cakin dhe Donjeten kurre nuk i sheh njeriu duke u grindur,po ua kam lakmi shume :P

lazdrani
19-03-04, 11:37
:D :D :D :D Shembull per RRushin :lol: :lol: :lol: :wink:

Barbaroza
19-03-04, 11:38
Po de Lazdran,ktheja pak bindjen atij si duhet te sillet ndaj meje :wink:

lazdrani
19-03-04, 11:49
Sjellet RRushi ika shembullore po i ngrati ka shume pune ja besoje ati veq durim durim Barbaroza se do te shperblehesh ne fund :wink: :D :P

Barbaroza
19-03-04, 11:51
Veq shpresa me ka mbete gjalle :(

lazdrani
19-03-04, 11:54
:roll: :roll: :roll: Ashtu pra mbaju moj Se RRushi kam ndegjuar ish pregaditur te vije ne Freizaj :lol: :D

Barbaroza
19-03-04, 11:56
Ja,me ne fund lajmi qe e pres qe sa kohe :P Flm Lazdrani,hajt se dola ta pres :D

Murgesha
19-03-04, 17:30
Barbaroza po prit moj se ai veq ka menduar te vje ne Ferizaj e ende nuk eshte nis :wink:

lazdrani
20-03-04, 11:29
Barbaroza dua nje muzhdeeeeeeeeee (lajm) per ty.
RRushi mbrriti te une mbrem ne Gjermani po vetem po prete sa te hapet aeroporti i Prishtines dhe me sa duket sot ishte hapure prape e kusmet te dielen ne Ferizaj eshte te ju :P :wink: :D

Murgesha
20-03-04, 12:26
O Lazdrani e paske takuar Rrushin a :shock: :?:
A i kish pas edhe femijet me vete :?:

RRUSHI
20-03-04, 18:20
ME 30 MARS NE KOSOVEN E DASHUR PAS 5 VITESH -FAL BARBAROZES E CILA ME BERI QE ME NE FUND TE MARR KET VENDIM---SI DHE MURGESHES DHE LAZDRANIT QE KONTRIBUAN NE KET DREJTIM :wink:

anna
21-03-04, 14:15
oho hajde perhajr edhe rrushi po shkojka ne kosove gati barbaroza ehehe tung tung :wink: :wink:

donjeta
21-03-04, 15:01
Qifti me i bukure kuptohet tani eshte CAKI dhe Donjeta :P

Lazdrani flm shume edhe ju jeni te gjithe te mire edhe pse nuk pe di kush me kend eshte qifte ketu se nuk po tregoni suksese per te gjithe...... :)

lazdrani
22-03-04, 22:12
donjeta suksese sa te duashe hahahhahah po ruju moter se tu ka bere nje kandidate e forte ty(Blerta )kujdes e ngreja veshet Cakit :D :D :D

donjeta
22-03-04, 23:23
heheh lazdrani nashta nuk boet puna me ja ngrej vesht se kur bohet e pat ska kurgjo veq nuk besoj qe bohet....e qe ka kandidat ka valla lazdrani se ketu pak ka djem veq te ata qe jan te dashurun ngajn qikat qa me bo spo ka tjer....apo po ka po i embel caki shume bre ka qellu hahahah.....po i embel eshte vetem per mu me vjen keq prej tjerave qikave....... :)

BlertaB
23-03-04, 12:52
donjeta suksese sa te duashe hahahhahah po ruju moter se tu ka bere nje kandidate e forte ty(Blerta )kujdes e ngreja veshet Cakit :D :D :Dhmmmmm Lazdrani heheh (donjeta ) e ka leshuar vet cakin pi dore nuk ja kam marr une ok ju pershendes te gjithve e ne veqanti e pershendes Lazdranin :P :P

Cool_Boy
23-03-04, 13:38
E une e bej pjes ketu a jo???ahhah

BlertaB
23-03-04, 13:41
ooooooooooo cool_boy i gjori ti te paskan harru me te ba ty qift me mickojen. :roll:

Cool_Boy
23-03-04, 13:43
A moj Blerta mickoja ka ra ndashuri te madhe ne mua dhe ka harru krejt me shkru ketu ahhaha gjithashtu edhe une hahha..

donjeta
23-03-04, 15:57
oj ti (BlertaB) paske pa anderr qik qe e kam lshu cakin prej dore.....e di qe mezi po pret po se kam njet valla mos prit hiq........ :)

Cool_Boy
24-03-04, 14:38
donjeta e harruat kojshin a???? ani ani

mickoja
24-03-04, 15:02
aj edhe ti cooli boy qka je ka fol ku harrohet kojshija????
edhe me dasht me harru nuk mundesh se qysh thojn kojshija ta hanč zemrčn ha ha...

lazdrani
24-03-04, 15:29
:roll: :roll: mickoja pajtohem plotesisht me mendimin tende.....
Kojshia ta hane zemren :D :D :D :wink:

mickoja
24-03-04, 15:46
valla ta han dhe nuk te thot bile faliminderit!!!
a po e din se ku po e qesč lazdrani?

BlertaB
25-03-04, 12:41
hmmmmm donjeta qik mos u ban nervoz bre merre veten me te mir qyyyy aapapapapa kuku nana jeme hajt bre qik se nuk jam ka ta marr cakin mos ki gajle hiq ...

sexybrikenda
25-03-04, 14:53
Urime dielindja Donjeta si dhe te propozoj veq ty dhe Cakin per qifta ma te mire :wink:

lazdrani
26-03-04, 18:43
Une propozoje sot GENTIANEN dhe JEHONEN :D :D :D

Gentiana
26-03-04, 20:05
O Lazdran ti tek je keq,un dhe Jehona jemi ndar, tash si Princ dhe princesha jemi un dhe arTanibb,bile bile per nje jav. Po nuk te qenke ne ngjarje. :wink:

Cool_Boy
27-03-04, 14:35
Oj Genta qiki mos na harro mua dhe mickojen moj ok..

Se na jemi me te miret per princ dhe princesh ok.

Gentiana
27-03-04, 16:34
Cool Boy qke folur tash,jo more qfart juve dyve nuk do tju harroj jo,qy :wink:

lazdrani
29-03-04, 09:51
Genta po me vjen keq qe jehona qenka ndare me ju :D

lazdrani
29-03-04, 09:52
Sot qifti me i mire Jehona dhe Lazdrani :D :wink:

Murgesha
29-03-04, 11:17
:twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :cry: :cry: :cry: :cry: :evil: :evil: :evil: :evil:

lazdrani
30-03-04, 10:41
Murgesha mendova se Jehona mu ka idhnuar se kam harruar per ate nuk po vjen e mendova mos me kete Apel qe i dergova vjen prape :wink:
Ti nuk bene te hidherohesh Se ty te kam..... ah e din ti :P

anna
31-03-04, 14:53
sot propozoj arberiten dhe cakin tung llokuma :wink: :lol: :lol:

lazdrani
01-04-04, 08:04
SOT RRUSHI DHE BARBAROZA :lol: :lol: :lol: :lol: Aprillllliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

Barbaroza
02-04-04, 08:34
SOT RRUSHI DHE BARBAROZA :lol: :lol: :lol: :lol: Aprillllliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii


Ani,ani :cry: :cry: :cry:

Murgesha
02-04-04, 08:49
Sot
MURGESHA&BĮRBAROZA :lol: :lol: :lol:

lazdrani
02-04-04, 10:16
RRUSHI&LAZDRANI :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: PO BAJKA PO BAJKA :wink: [/b]

Barbaroza
02-04-04, 11:17
RRUSHI&LAZDRANI :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: PO BAJKA PO BAJKA :wink: [/b]


Ncncncncncncncnccc :?

Murgesha
02-04-04, 16:41
RRUSHI&LAZDRANI :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: PO BAJKA PO BAJKA :wink: [/b]


Ncncncncncncncnccc :?


E ka prej xhelozise Lazdrani. :wink:

lazdrani
05-04-04, 10:08
Sot po propozoje nga gjelozia
Murgeshen dhe Nakin :twisted: :twisted: :twisted:Ndersa Gentianen me L.......N :wink:

Gentiana
05-04-04, 14:32
:shock: :shock: Pse??

sexybrikenda
06-04-04, 14:37
Une kisha propuzu sot Tonino dhe Murgesha :lol: :lol: :lol:

anna
06-04-04, 14:41
e une kisha propozu sexybrikenda dhe lazdrani :wink: :wink: :wink: :wink:

sexybrikenda
06-04-04, 14:43
:roll: anna zemra tu gezofte gjithmone :wink:

anna
06-04-04, 14:48
e ishalla bre brikenda :lol: :lol: :lol:

Murgesha
06-04-04, 15:09
Une kisha propuzu sot Tonino dhe Murgesha :lol: :lol: :lol:

Sme don moj mua TONINO :wink:
Ku e gjete bash ate me me ba qift.
Toninoooooooooooooooooooo kqyre more cka na bani kjo Brikenda sigurisht e ka prej inatit :wink: :roll:

Barbaroza
07-04-04, 08:56
Jo bre se as une nuk pajtohem,nuk pershtaten keta :(

lazdrani
07-04-04, 14:00
Oj Ardita lema ti mua Murgeshen te qete se vetem une dhe ajo nje jemi.Forever love Murgesha&Lazdrani :lol: :lol: :wink: :wink:

lazdrani
08-04-04, 20:42
Une mendoje Qajo Laura dhe Plesevali per sot ok :wink:

sexybrikenda
09-04-04, 14:12
ANI ANI LAZDRAN :cry: :cry: :cry: (FOREVER LOVE WITH MURGESHA :twisted: :twisted: :twisted: )

anna
09-04-04, 14:34
sexybrikenda dhe lazdrani :wink: :wink:

Murgesha
09-04-04, 19:20
:wink: anna :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :twisted:

anna
10-04-04, 09:10
ok murgesha- lazdrani hahahahaha :lol: :wink: :wink: :wink:

lazdrani
10-04-04, 10:49
Per gjithmon L&M :wink:

anna
10-04-04, 17:22
lazdran a reklam cigareve je tu i ba :?: :?: a dije se ketu nuk lejohen :lol: :lol: :lol: :lol:

Murgesha
10-04-04, 17:31
O nuk eshte fjala per reklame cigaresh moj anna jo.
L&M jemi ne dy me te miret e ketij forumi. Edhe a ke pare se sa vajza eshte munduar te ma marre Lazdranin por ai eshte i paepur me do vetem mua. Ama edhe une se leshpoj jo me me shku tjeterkund.
Lazdraaaaaaaaaaaaani Only4you.

lazdrani
10-04-04, 20:48
Ah be Murgesha sa mire i tregone Annes se nuk eshte reklam L&M po ka nje demethenje te madhe si ROMEO DHE XHULJETA :wink: I LOVE YOU TOO!!!! :P

anna
11-04-04, 10:05
aha a ju dy jeni a :?: :?: nejse flm per sqarimin se me te vertet mu perzi me ate firmen e cigareve thash vetmevete qka u ba keshtu :wink: :lol: :lol: :lol: :lol:

lazdrani
11-04-04, 11:34
Kam vendosur dy te rinje ti bashkoje kety Anna dhe ArTanibb.......kush eshte kunder ah :lol: :lol: :lol:

Murgesha
11-04-04, 12:42
Une jam kunder :lol: :lol: :lol:

Naki
11-04-04, 13:26
Lazdran respekto Murgeshen,se ta ndalim ushqimin kerelanat me duqa e me trosha te dhjathit haaaaaaaaaaaaa

hana
11-04-04, 13:30
une jam per bashkimin e Anna&Artanibb o lazdran :lol: :lol:

Murgesha
11-04-04, 13:32
Kunder, kunder, jam kundeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeer :wink:

hana
11-04-04, 13:34
oj murgesh pse moj :shock:

Murgesha
11-04-04, 13:37
E cka me i ba pastaj une Gentes...............
Sa kam hjek gjer sa i bana bashke e ju tani menjeher po doni me i nda :wink:

florian
11-04-04, 13:38
tash u bana kurioz edhe une moj murgesh pse je kunder.
si cift me duket i mir a ti di naj gja qe na sdim. :wink:

hana
11-04-04, 13:41
hhahah oj murgesh vallai sme paska shku mendja te Genta qy
Ani kete Aranibb krejt bre pe dojna ,po nqs ashtu ne ta bojn me short kujna ti bje Annes a Zanes a Gentes :lol: :lol:

Murgesha
11-04-04, 13:49
Po e dhash aresyen me lart se pse.
:lol: :arrow: :arrow: :lol: :lol: :lol: :lol:

Murgesha
11-04-04, 13:55
Cfare shorti moj.
Artani eshte i Gentes dhe fund. :wink:

Barbaroza
11-04-04, 14:55
Edhe une jam kunder :x

anna
11-04-04, 18:34
valla bre qika kete sakrifice sjam tu e ba per ju ti barbaroza e di mire qe une jam nga gjakova bile bile qelloj qe une dhe artani te ishim ne nje mahall keshtu qe ne nuk mund te jemi kurr bashk :( :cry: se kemi lidhje gjaku .... :cry: :cry:

anna
11-04-04, 18:36
une sot propozoj barbarozen dhe honesty uk bile kur tju shoh juve te gezuar do me kujtohet dashuria ime e humbur :wink:

Murgesha
11-04-04, 19:22
valla bre qika kete sakrifice sjam tu e ba per ju ti barbaroza e di mire qe une jam nga gjakova bile bile qelloj qe une dhe artani te ishim ne nje mahall keshtu qe ne nuk mund te jemi kurr bashk :( :cry: se kemi lidhje gjaku .... :cry: :cry:

Po pra anna kojshiu konsiderohet si vella. Se ju jeni rrit sigurisht bashke. Pastaj nuk kalohet bre jeta me nje njeri qe e njeh qysh kur ka qene femi :wink:

sexybrikenda
11-04-04, 20:45
Une Jam per Zanen vella...arTibb mos luje djalo a pe shehe qe Zana nuk po shkruan deri sa ti te lajmerohesh te ajo.

anna
12-04-04, 07:58
ashtu eshte murgesha ehe qike e meqme jam une hahahahaahah :wink: :wink: :wink: :wink:

arTanibb
12-04-04, 10:32
Haaaaaaaa Murgesha a e ke ni at kongen: E kam begenis qiken e kojshis, jo nano jo se e kena t`shpis, as se kena n`fis oj nan as se kena n`far qiken e kojshis oj nan nuk e lo pa e mar .... ahahaa :P


Lazdran khu po i ki fjalt sherbet edhe ti t`lumt goja po mir na ki pershtat, anna shuj ti se je ma e re mos ja prish lazdranit qkat thot thuj okej qy :P

anna
12-04-04, 10:48
kallxoi bre njeri murgeshes e ketyre tjerave se spo din hiq :wink:

arTanibb
12-04-04, 10:53
I kllxova valla, po qka mi kallxu kur ti po thu zbon qiken e kojshis :(

anna
12-04-04, 11:00
epo keto me gjeten vetem sdisha qka me ba se kene tum perla jo jena kunder thojshin ato thash hajt po baj sikur hoqa dore nga ty ... :wink: :wink: :wink:

arTanibb
12-04-04, 11:04
eh keq valla hajt se prej tashit edhe Barbarosa me Murgeshen kan me kon me neve skan me kon kunder mo ;)
Veq ti qka thu ateher se :(

anna
12-04-04, 11:07
qka mendon ti se kam me thon :?: :wink: :wink:

arTanibb
12-04-04, 11:09
Po ti the i her e tash zdi a tu ka ndru menja a jo :(

lazdrani
12-04-04, 11:27
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Veq ja paska nis sherri mes Annes dhe ArTibbit :wink: :wink: :wink:

arTanibb
12-04-04, 11:29
hahaha lazdrani sherrit ja nise ti :P ahaha veq iki anna bre m`la vetem :(

anna
12-04-04, 14:29
sorry u ndal rryma :wink: :wink: :wink: gjithqka mund te ndodh jetojme ne tirone :lol: :lol:

arTanibb
12-04-04, 14:31
hahaah anna jon e gjakoves e bukra e kosoves, n`tiran t`shqipnis oj ylli i Dardanis ;)

anna
12-04-04, 14:34
dardania etnike e sheh une e kosoves me origjine e gjakoves yll i dardanise jetoj ne tirane te shqipersise rrofte dardania etnike :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

arTanibb
12-04-04, 14:37
Qashtu osht valla qysh t`thu ti skuxon me ta prish kerkush

anna
12-04-04, 14:40
:wink: :wink:

Gentiana
12-04-04, 14:51
Per kte qe qen kunder, beheni pro,sepse as un nuk ja prishi askuj qefin keshtu qe nese e don arTanibb le te shkon te Anna po nese shkon nje her, nuk e le me u kthy tek un me,keshtu qe arTanibb mendo mir perpara qe te veprojsh :( :cry: :evil: :x

Murgesha
12-04-04, 16:25
Genta mos u bej merak se nuk i bjen hise artanit, anna se ishin kojshi.
E si kojshite qe llogariten me si me qen ne gjak me njeri tjetrin Artani eshte koke e kembe i joti :wink:

arTanibb
12-04-04, 16:26
anna a po she qka paska shkru Gentiana .. Qka me bo tash?

Murgesha
12-04-04, 16:27
Artani po ti a e pa se cka shkruajta une :wink:

arTanibb
12-04-04, 16:34
Murgesha hehe m`fal se qitash e pava, JO po apet spo di veq popo mir e ki ti qka tha per Gentianen se kom e dur i saj jom.

Eh sa per annen qe e kom kojshi une ta knova at kongen ma heret qe t`thash e kom begenis qiken e kojshis nana thot jo nano jo se e kena t`shpis une i thash as se kena n`fis oj nan as se kena n`far qiken e kojshis nuk e lo pa e marr.... :P eheh E kshtu qe une kur vendosi maroj aja pun valla hahaha ;)

Veq kadal mos t`gutna se po mes pa asnjonen :P Po Princesha e par nuk harrohet ;)

Gentiana
12-04-04, 16:36
Anna me fal, se ky u kthy prap tek un, e ke degju kengen: Kthehu serish tek un ta fal nje nat pa gjum, se te dua shum, keshtu qe u kthy arTanibb :wink:

Murgesha
12-04-04, 16:36
Eh tash me qetesove.
Shko ka te shkojsh se si Gentiana ske me gjet kurre.
Nejse e mire eshte kjo anna por spo me duket se asht edhe bash serioze.
Ajo e din se ti e ke Princesen pse tu ka ly mbrapa.
Qy se vallahi edhe ty te len ne lloq.
Prap dashurohet me naj dashnor te shoqes se e paska ne gjak :wink:

arTanibb
12-04-04, 16:42
Valla Murgesha ti mir e ki veq po e kqyrim qka po thot anna tash :!:

hana
12-04-04, 17:28
oj Murgesh ku e ki fjalen se spo te kuptoj :?: :?: mos e ki per annen qe po ia marrka burrin shoqes a :evil:

Murgesha
12-04-04, 18:32
Jo moj se se ban anna ate bet :lol: :lol: :lol:

anna
13-04-04, 12:18
anna thote lamtumire

lazdrani
13-04-04, 12:22
VETEM RRUSHI&BARBAROZA :wink:

Murgesha
13-04-04, 12:23
anna thote lamtumire

Brravo anna. Te lumte keshtu bejne Burrerreshat. E kam ditur se je femer e zgjuar dhe e matur. Une te deshiroje lumturi me nje me te mire se Artani :wink:

anna
13-04-04, 12:25
jo murgesha e paske kuptuar gabim une thash lamtumire se do largohem nga forumi

Murgesha
13-04-04, 12:27
jo murgesha e paske kuptuar gabim une thash lamtumire se do largohem nga forumi

Pse moj cka u ba??? :cry: :cry:

anna
13-04-04, 12:29
nuk ia vlen ta vazhdoj me gjate

Murgesha
13-04-04, 12:31
nuk ia vlen ta vazhdoj me gjate

Hajt bre anna mos u bej merak. Nese e ke per artanin ja kthej mendjes Gentes e ta japim ty :wink:

anna
13-04-04, 12:43
ah jo jo nuk eshte per ate se ne fakt kete ide e ka pasur edhe me heret nejse une jam tip qe nuk mund te rri shume gjate ne nje vend se krijohet me pas ajo rutina nga e cila une po iki vazhdimisht nejse ky forum ka qene diqka e pabesueshme per mua jam kenaqur shume ne fakt jam futur keshtu kot sa per te thyer monotonine e kesaj jete por ketu gjeta nje shoqeri te kendsheme e te sinqert nejse kisha keshtu naj vrejtje per disa nga ju por mos ta prishi ne fund .....

florian
13-04-04, 12:47
anna mos u tall moj qysh je ka do me ik , me ik ti ik nja prej antarve ma te mir te ktij forumi , qyre se i rregullojm tana gjanat . vec mos ik .

Murgesha
13-04-04, 12:50
Ke te drejte Florian, edhe une e mbeshtes mendimin tend.

anna
13-04-04, 12:57
hahaha flori hajt se nuk do iki bash pergjithmone por me te vertet tani e ndjej te nevojshme ta bej kete pastaj kam shume per te mesuar se gati mbaroj viti shkollor nejse flori do doja te te kerkoja te falur pasi ne nje nga temat e tua te rubrika dashuria kam shkruar diqka sigurisht me ngjyra humoristike dhe me duket se eshte keqkuptuar nejse te uroj suksese ne kete forum

shihemi veres mbase :wink:

florian
13-04-04, 13:03
qashtu thuj bre se na e ngrine gjakin .
na skena pas noj her problem moj .
suksese per shkollen e per provimet. :) :) :) :wink: :wink:

Barbaroza
13-04-04, 13:16
Ok Anna,pasi paske vendosur perkohesisht te largohesh nga forumi,te deshiroj cdo te mire dhe suksese ne mesime.Mos harro te na vizitosh perseri.

Barbaroza
13-04-04, 13:17
VETEM RRUSHI&BARBAROZA :wink:


Jo bre Lazdran,ka perenduar kjo,ma gjej nje tjeter tash :(

florian
13-04-04, 13:24
barbaroz vec zgjidhe se per me ja than ja thot lazdrani.

Barbaroza
13-04-04, 13:28
Mire e ke Florian,por kete pune po ia le ne dore Pazdranit dhe Murgeshes.Kam mbesim se do te ma gjejne nje djale te mire,besnik dhe beqar e jo asi me femije :wink:

Murgesha
13-04-04, 13:33
Mire e ke Florian,por kete pune po ia le ne dore Pazdranit dhe Murgeshes.Kam mbesim se do te ma gjejne nje djale te mire,besnik dhe beqar e jo asi me femije :wink:

More une po interesohem e po ta gjej nje tjeter.
Por doren ne zemer se me duhet te genjej ne kete rast.
Per ta gjet nje djal Beqar duhet ta fsheh faktin se ju tanime keni Treneq me Rrushin :wink:

Gentiana
13-04-04, 13:38
Qkaaaaaaaaaa :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

Murgesha
13-04-04, 13:44
Genta mos u shoko.
Gjate kohes sa Rrushi dhe Barbaroza jeuan bashke ju kane lind treneq.
Tani Rrushi ka ba vetmytje e Barabaroza na ka mbet e ve :lol:

Gentiana
13-04-04, 13:45
Hey, vetem 24h nese nuk hin njeri ne forum po i shkojshin shum gjera pa i degjuar, e jo gjera e mahi, po kto tash....
More a esht e vertet per Rrushin :cry: :cry:

Murgesha
13-04-04, 13:47
Shko te thashethemet e na u bashkangjit me lotet e tu.
Mua me jane skuq syte nga lotet qe kam derdh.
Edhe beju pak humane se Barbaroza ka hap nje gjirollogari per ndihma. :cry:

florian
13-04-04, 13:48
JO GENT JO SE KA MYT VETEN PO DIKUSH E KA VRA .
PO TI QITO 24 ORT E FUNIT KU JE KAN ?

Murgesha
13-04-04, 13:51
Jo, jo Florian mos dysho ne Genten se une jam Alibi per te.
Genta mbreme ka ardhe ne vizite teke une.
Tere naten kemi ndejt bashke. Ne mengjez ne ora 5 eshte larguar prej shtepis time. Dhe ka shku drejt e ne gjume. Tani eshte zgjuar dhe qenka bukur shume nervoze.
Aiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
Me shpetuan pa dashje keto fjale.

florian
13-04-04, 14:03
QAJO BARBAROZA SASHT KAM THOT KU A KAN SE SI SHUM FITOJ PREJ FATKEQESIE :shock:

Gentiana
13-04-04, 14:13
More un asgje nuk po kuptoj! pse mos po dyshoni ne mua??
More me pa qen arTanibb ka kuptim se ai me ka be nervoz, po Rrushin...
Dhe ka te drejt Murgesha kam qen te ajo krejt naten