PDA

View Full Version : ju uroj nje jett sa me te shendosh te gjith studentave


idaim
01-12-04, 19:43
ishalla kan sukses ne provime

time-bomb
01-12-04, 20:46
Ue falemnderit qe po na deshiron suksese ne provime dhe qe po na pershendet edhe nga une e kan nje pershendetje

Naki
02-12-04, 14:33
Studentet jane pjesa me qmuar e nje shoqerije,Ardhmerija e shendriteshme dhe e domosdoshme.
Ju Uroje nga Zemra shendet dhe Suksese ne Studime.
Me Nderime Naki