PDA

View Full Version : Rekordi ne kanalin #Dardania


arTanibb
31-10-03, 13:29
Rekordi ne /server irc.knaqu.com nė dhomen #dardania ishte 458 vizitor online

XHEKI
12-11-03, 18:37
Edhe une deri 416 e kam pa kanalin edhe kam qef me pa gjith here 400-800 Usera online ;) Arton foto kam harru me ba po se shpejti do ta boj edhe do te binden krejt

GjIlAnAsI_cSi
04-01-04, 18:48
Ja Po Qashtu Osht Une Per Veti Deri Ne 452 Qishtu Diqka.. I Kam Pa Kur U Konen AX.. I Nalt Edhe ma Te fort jeni (K) Ajj llov ju artanibb


Mpuqq !!!Jam Dashuru shum n`ty o dash !

arTanibb
04-01-04, 23:48
Ja Po Qashtu Osht Une Per Veti Deri Ne 452 Qishtu Diqka.. I Kam Pa Kur U Konen AX.. I Nalt Edhe ma Te fort jeni (K) Ajj llov ju artanibb


Mpuqq !!!Jam Dashuru shum n`ty o dash !

Haha O Gjilanas osht thy prap 542 ka qen po skemi mujt me ba foto o dash :P

irli
13-01-04, 01:36
ju kerkoj ndihme

arTanibb
13-01-04, 15:28
ju kerkoj ndihme

Ilir qfar ndihme te duhet urdhno dhe pyt te rubrika NDihme .

TOLI_007
14-01-04, 00:10
pershendetje kerkoj ndim ne qoft se deshiron dikush te me tregon se si duhet me qatistet qe jan ne linj

arTanibb
14-01-04, 00:35
pershendetje kerkoj ndim ne qoft se deshiron dikush te me tregon se si duhet me qatistet qe jan ne linj

Pershendetje toti si pik spari per ndihm osht Tema NDihme, dhe se dyti nuk po e kuptoj se qfar ndihme te duhet ma spjego me mir te tema NDIHME

TOLI_007
14-01-04, 00:43
deshta ta di se ne ket qat apo ne ket faqe aka porsona qe jan ne ket moment duke shkruar njani me tjetrin se sa e pash asnja momentalisht nuk asht tu shkru

Murgesha
14-01-04, 01:00
Toli si duket te paska humb rruga ne mes te oborrit.
Ketu ku je tani nuk eshte chat por eshte forum.
Kthehu ne faqen kryesore dhe kliko aty ku shkruan hyn ne chat dhe ta hapet chati.
Tani je ne forum dhe nuk ka kush te shkembej mendime me ty ne ket moment.
Pershendetje Murgesha.

arTanibb
14-01-04, 01:12
Toli si duket te paska humb rruga ne mes te oborrit.
Ketu ku je tani nuk eshte chat por eshte forum.
Kthehu ne faqen kryesore dhe kliko aty ku shkruan hyn ne chat dhe ta hapet chati.
Tani je ne forum dhe nuk ka kush te shkembej mendime me ty ne ket moment.
Pershendetje Murgesha.

Murgesha t'pershendes, e vertet esht se ketu eshte forum mirpo esht forum per chatin, dmth mund te bisedohet gjdo gje n'lidhje me chatin Dardania.

TOLI_007
15-01-04, 15:49
murgesha faleminderit po un sekam dit se ka qen hera e par po un mendova se ka dikun qe shkrujn pa nderpre e per pergjigjjen te pershendes shum po edhe ne qoft se ka mundsi ta di se prej kahit po lajmrohesh apo ku banon tung tung toli te pres

LInuX-FiXer
06-05-04, 21:32
Rekordi ne chatin me te madh Shqipetar Dardania, fuqizuar nga www.Dardania.de (http://www.Dardania.de) www.DardaniaLive.com (http://www.DardaniaLive.com)
/Server irc.knaqu.com ;)

nitushe
09-09-04, 14:16
gjysa rrobota ishin more spo folshin hhahaha nejse hajgare pakez :lol:

MaLoK_Presheva
13-09-04, 10:42
Nitushe eshte e vertet se asnje nuk te flet nga ajo foto e me siper qe po e sheh edhe krejt jemi te ngrir aty nuk mund te bisedosh :) PO nese deshiron argetim edhe Chat te mir ateher vizito faqet si ne vijim:: www.Dardania.de (http://www.Dardania.de) www.DardaniaLive.com (http://www.DardaniaLive.com) OSe /Server Irc.Knaqu.Com aty do ta gjesh veten me respekt per ty edhe per Gjith tjeter MaLoKu

nitushe
13-09-04, 10:46
Malok_Presheva flm skam nevoje me hy prej faqes ne chat po hy prej mircit :wink:

musl|m
30-09-04, 14:33
artanibb hiqe ket sqline [*!* ta thej rekordi vlla jav boj nja 800 mos mujsha ma shum :P ju pershendes allz

arTanibb
01-10-04, 13:08
S|m3oNe, heh jo bre se sa per ashtu mundena edhe une me fut me mirk force, po qka so origjinal ska lezet.

MaLoK_Presheva
02-10-04, 22:15
Nitushe e lumi un per ty edhe ti me Mirc po miresh a ani mir valla eshte ama me e shishme prej www me hy moj te pushojn syt me shum..nitushe qysh po hyn pi ne mirc un kto vjet i bona gjith me www kam hy :P te pershendes shum nitushe e Chat te kendshem pra ne Irc.Knaqu.Com Per gjith OSe Irc.*****************

nitushe
03-10-04, 15:39
Nitushe e lumi un per ty edhe ti me Mirc po miresh a ani mir valla eshte ama me e shishme prej www me hy moj te pushojn syt me shum..nitushe qysh po hyn pi ne mirc un kto vjet i bona gjith me www kam hy :P te pershendes shum nitushe e Chat te kendshem pra ne Irc.Knaqu.Com Per gjith OSe Irc.*****************
Jo bre prej faqes valla ma keq me hy,nejse fundi i fundit mas mire mos me hy hiq
Hallall jeni krejt ju Knaqu.de :wink:

OrinOkO
09-12-04, 18:23
8)

Xhino
13-10-05, 01:29
http://www.radiodardania.com/Dardaniachat.jpg

Xhino
22-11-05, 02:10
Rekordi ėsht 530 e diqka :wink:

Sy_kaltra
24-11-05, 21:07
http://www.microsofti.net/dardania.JPG

Xhino edhe pse sum kish nxan aperati :evil: qe me fakte shkretan :P :P :P :P

SheTa
26-11-05, 03:16
:wink: Kqyrma Nickun po e zbukuron Dardanin :)
Anėtarėsuar: 21 Aug 2005
Nr. total i mesazheve: 8545
Sy kalter


edheti je ka e dhen reokrdin

Sy_kaltra
26-11-05, 10:00
Sheta pasha dardanin Jacko ma ka ba me hile se dy foto jan kan ,,ne njanen jam kan edhe une ninna po ai shtrigani se ka qit :evil:

Po thu sheta record a :oops: :P

SheTa
27-11-05, 01:47
Sheta pasha dardanin Jacko ma ka ba me hile se dy foto jan kan ,,ne njanen jam kan edhe une ninna po ai shtrigani se ka qit :evil:

Po thu sheta record a :oops: :P

Yes bre mmos ta nin se kur ta nxo une reord ne chat ta shoje ni zo :P edhe ta nxo edhe nickun ton :) ti e din se jam shum real kesi sen se keqperdori poziten ahahahaha :)

Record je ka don me met per qat kohe sa ja ki nis me shkru qitu :)

Sy_kaltra
27-11-05, 10:46
Yes bre mmos ta nin se kur ta nxo une reord ne chat ta shoje ni zo :P edhe ta nxo edhe nickun ton :) ti e din se jam shum real kesi sen se keqperdori poziten ahahahaha :)

Record je ka don me met per qat kohe sa ja ki nis me shkru qitu :)
More e kam foton se jam kan aty po ai shtrigani se ka qit :P

jo bre pasha PowerBoY-n jo qfar rekordi :P :lol: :lol: :lol:

Xhino
10-01-06, 08:36
550 :)

Zero_Cool
19-04-06, 12:47
Kjo teme me duket e vjeter tani :cool: