PDA

View Full Version : VETEM PER MITROVICEN


lazdrani
25-04-04, 14:43
Pasi edhe une kam preardhje nga Mitrovica pershendes disa bashke vendase te mi ,Zanen,Naki,Vera,Mija,Isa.....e te tjeret.....
Pershendetje te posaqem kam per dashurin time ne Mitrovice.....ZEMER TE KAM PER QEFI :wink:

Murgesha
25-04-04, 14:47
Edhe une i pershendes te gjithe Mitrovicasit. Nje pershendetje te veqante i dergoj Zemres se Lazdranit nga Mitrovica :lol:

Gentiana
25-04-04, 14:49
Mitrovica pershendetje edhe per ty nga Genta, sidomos te gjith antart e forumit qe jan nga Mitrovica :wink:

Naki
25-04-04, 21:46
Flm te gjithve per pershendetje-Naki

aferdita
26-04-04, 07:25
edhe un gjithashtu i pershendes te gjith te mitrovices

Barbaroza
26-04-04, 09:37
Pershendes Lazdranin,Loqken e Lazdranit dhe krejt mitrovicasit kudo qe jane!

Zana
26-04-04, 13:40
*MITROVICA 4-EVER!!!!!*

Pershendetje edhe nga Zana per te gjith antart e forumit qe jan nga Mitrovica! :wink:

yllka
26-04-04, 17:58
Edhe une ju pershendes Mitrovicalite nga Australia....Yllka :wink:

lazdrani
26-04-04, 20:36
Edhe une ju pershendes Mitrovicalite nga Australia....Yllka :wink:Edhe ne Mitrovicalite pershendesim ty Yllka dhe gjithe shqiptaret ne Australin e larte :wink: Argetim te kendeshem :P

florian
26-04-04, 20:39
pershendetje tan mitrovices se shum rini paska e krejt te bukur :lol:

lazdrani
26-04-04, 21:18
pershendetje tan mitrovices se shum rini paska e krejt te bukur :lol:
nakankaka,cakcak,grrrrrrrrrrrrrr :wink:
Flori pasi jam nga qyteti i mitrovices kam kenaqesi nese ju deshironi te kemi miqesi me Tropojen :wink:


MITROVICA&TROPOJA :arrow: Qytet te bashkuara ne Dardani :wink:

florian
27-04-04, 22:07
PERSHENDETJE LAZDRAN DHE IDEA ME PELQEN MEGUSTA 8) NESE NUK GABOJ I KAM DEDIKUAR CA RRJESHTA MITROVICES TE TEMA MALLI :wink:
URIME MJESHTER VAZHDO E KUSH E DI NJEHER EDHE MUNDTE TAKOHEMI :lol: NUK JEMI LARG APO JO.

Zana
28-04-04, 16:18
Kallleeeeeeeeeee Mitrovic Kallllllleeeeee!! hehe :lol: :P :wink:

lazdrani
28-04-04, 16:47
ZANA e kallim ne kur te duash schwester herz :wink: Mpuqiiiiiii :P

Vera
28-04-04, 17:22
lazdrani te pergezoj per temen me qense jam e re ketu dhe nuk e di ende se kush vjen nga Mitrovica i pershendes shum dhe me MITROVICEN time te dashur nuk ka ne bot kaloni mir

yllka
28-04-04, 18:49
Lazdran te pershendes ty dhe loqken tende. :wink:

fisniku
29-04-04, 16:30
E gjeta arsyen pse forumi eshte kaq aktiv-plot anetar te Mitrovices,une i pershendes perzemersisht te gjithe.

Vera
30-04-04, 06:49
po natyrisht fisniku cka me ndove ti qe mos me qen ne ish bo interesant edhe ne te pershendesim ty qao

yllka
30-04-04, 16:30
Wowwww krejt Mitrovicali qenkan kety.... :shock: :shock: :shock: :wink:

SheTa
30-04-04, 16:32
I preshndes te gjith antart qe jan ketu ne forum koptohet te Mitrovices

:) jeni te perkushum " veq vashtoni :)

Vera
01-05-04, 07:01
yllka shka mendove Mitrovicali po shka heheh

Cool_Boy
01-05-04, 14:12
Pershdnetje lazdrani ty dhe te gjithe Mitrovicen

sexybrikenda
03-05-04, 07:59
SHPIRTI TE PERSHENDES TY DHE QYTETIN TEND SHUME :wink: Ardita

mr_beni
21-05-04, 14:22
i pershendes te gjith Mitrovicalit te cilet jan aq te mir

lazdrani
04-06-04, 10:51
mr _beni te pershendes edhe une ty si Mitrovicali ku do qe te jeshe kalofshe gjithmone qaste te bukura :wink: lazdrani

florian
04-06-04, 16:44
PERSHENDETJE MITROVIC

sexybrikenda
01-07-04, 21:09
VIVA MITROVICA LLOKUMI JEM :wink:

MemphiSx
01-07-04, 21:53
Pershendetje pra krejt Mitrovicalive ;)

E masnej edhe Gjakovarte hehehh

I love krejtve bre se ska pa Mitrovic e pa Gjakove ;)

lazdrani
02-07-04, 11:07
Pershendetje pra krejt Mitrovicalive ;)

E masnej edhe Gjakovarte hehehh

I love krejtve bre se ska pa Mitrovic e pa Gjakove ;)
Yeah Mitrovica&Gjakova :wink:

lazdrani
19-07-04, 15:11
Mitrovice Qyteti im te Pershendes Forte :wink:

Barbaroza
26-07-04, 19:09
Sonte dua te pershendes gjithe Mitrovicen,mitrovicasit dhe specialisht Lazdranin.

lazdrani
27-07-04, 22:14
Sonte dua te pershendes gjithe Mitrovicen,mitrovicasit dhe specialisht Lazdranin.Barbaroza Te falenderoje per pershendetje :wink: Ferizaj I lumi qyteti cka ka rrite :wink: Te fala ty dhe qytetit tuaj te bukure 8)

Murgesha
28-07-04, 13:12
Pershendes Mitrovicalijen tim Lazdranin de, cka po cuditni???? :lol: :lol: :lol:

Gentiana
28-07-04, 13:25
Pershendes Mitrovicalijen tim Lazdranin de, cka po cuditni???? :lol: :lol: :lol:

Jo po e dim tybe, dhe nuk po cuditemi hiq... :P

Gentiana
28-07-04, 15:59
Tybe pasna harru me pershendet Mitrovicen. Pra nje pershendetje edhe per ty Mitrovic....

Genta

Naki
28-07-04, 16:21
LIVE pershendetje nga mitrovica per mitrovicalit

lazdrani
28-07-04, 17:28
LIVE pershendetje nga mitrovica per mitrovicalit
Ah Mitrovice e Shpirte :wink: Te fala Mitrovices Naki :wink:

Barbaroza
30-07-04, 10:59
Sonte dua te pershendes gjithe Mitrovicen,mitrovicasit dhe specialisht Lazdranin.Barbaroza Te falenderoje per pershendetje :wink: Ferizaj I lumi qyteti cka ka rrite :wink: Te fala ty dhe qytetit tuaj te bukure 8)

Tybe krejt lum po bejne per mua kur po kaloj rruges se qytetit :wink:

aferdita
30-07-04, 11:30
Pershendes Mitrovicen e bukur
edhe Lazdranin gjitheashtu :wink:

fisniku
30-07-04, 18:08
Naki faleminderit per pershendetje shpresoj qe je tu kalu mire ne qytetin e Minatoreve.
Po te pershendes dhe pershendeti te gjithe Mitrovicasit-tung Fisniku.

Agroni22
22-08-04, 10:15
e pershendes Mitrovicen time dhe te gjith ata qe e pershendesin Mitrovicen . 8)

Murgesha
22-08-04, 11:04
Nje pershendetje nga Zemra per te gjithe Mitrovicalit. :lol:
E ne veqanti Lazdranin dhe Agroni22. :D :D

Barbaroza
22-08-04, 15:10
Edhe une sot dua te pershendes Mitrovicen dhe dy qytetaret e saj Lazdrani dhe Agrini22.Ju roj cdo te mire!

ShEjToNkA
22-08-04, 16:36
Edhe unė do pėrshndes sot qytetin fqinjė Mitrovicėn ,dhe Mitrovicicasat/et ,e nė veqanti Lazdrani dhe Agroni22

aferdita
22-08-04, 19:26
Pershendes Mitrovicen... lazdranin dhe agronin22 gjithashtu

Agroni22
24-08-04, 14:45
faleminderit te gjithve dhe Mitrovica ju pershendet me zemer te gjithve

vushtrria
27-08-04, 21:40
sot prej meje nje pershendetje te madhe per mitrovicen

Naki
27-08-04, 22:02
Vushtrija ju flm.per pershendetje edhe une ju pershendes-Naki

ShEjToNkA
27-08-04, 22:10
Sot 27 Gushti ,njė ditė qė ma pėrkujton shumė Mitrovicėn.
Kėshtu qė sot pra desha me pėrshndet qytetin fqinjė Mitrovicėn dhe tė gjithė Mitrovicasit/et.
Dhe njė pėrshndetje pėr Mitrovicasit e kėti forumi e vėqanrisht ,z-Naki ,Lazdrani dhe Agroni.
Keni pėrshndetje nga kojshikja.

Agroni22
28-08-04, 17:14
SHUME FALIMINDERIT SHEJTONKA TE PERSHENDES EDHE NE I DUAM FQINJET

aferdita
28-08-04, 21:59
Pershendes te gjithe Mitrovice,me se shumti lazdranin dhe Agronin22 jeni shume te mire :wink:

Vera
28-08-04, 22:12
aferdita e mua hiq nuk po me pershendet a ???? :cry: :cry: :cry:

aferdita
28-08-04, 22:23
u vera me fal se kam harru qe je ketupari
ty me se shumti :wink:

Agroni22
29-08-04, 15:03
Pershendes te gjithe Mitrovice,me se shumti lazdranin dhe Agronin22 jeni shume te mire :wink: faleminderit aferdita dhe une te pershendes mitrovica nuk ju haron.

yllka
30-08-04, 11:30
Lazdran te pershendes shume,isha ne Mitrovice gjate pushimeve verore,me ka pelqyer rina e keti qyteti shume :wink: Te kam kerkuar por per fate te keq nuk kam dite adresen tende :( Miss you
Urime Martesa e u trashigofshe per jete..Yllka

vushtrria
02-09-04, 19:25
pershendetje mitrovicasve ku do qe jan si dhe pershendes lazdranin dhe nakin shendet dhe fat ne jet

Naki
03-09-04, 10:49
Ju faliminderit Vushtrija,mire mbetshi ku do qe te jeni :!:

Tomori
03-09-04, 14:16
Pershendetje te forte Mitrovices,,,,,zemres se Kosoves

Agroni22
03-09-04, 14:26
faliminderit Tomori edhe mitrovica te pershendet .

Vera
03-09-04, 15:31
hajde Mitrovicas se me te miret jeni pasha mamin :wink:

Mirlind-Kosova
03-09-04, 16:30
Uné per vehten time personale Falenderoj perzemersisht te gjithé anetaret per pershendetjet,gjithashtu jeni edhe ju te gjithé te pershendetur nga Mitrovicaliu dhe ju deshiroj qdo njerit nga ju shendet te plot dhe fat ne jeté,zoti qoft me ne shqipetaret ne qdo hap te kesaj jete

Nderim dhe respekt per te gjithé; Mirlindi,Germany

aferdita
07-09-04, 20:58
Njė pėrshendetje te ngroht per Mitrovicen,jeni shume te mire :wink:

Agroni22
07-09-04, 23:20
faliminderit dhe ne i duam ata qe na dojne.

turisti
07-09-04, 23:41
Edhe zemra ime e pershendet Mitrovicen dhe qytetaret e saj,a ne veqanti minatoret :P :wink:

Naki
08-09-04, 03:27
flm. te gjithve,edhe juve ju pershendesin mitrovicalit

ShEjToNkA
09-09-04, 16:14
Pėrsndetje pėr Mitrovicasėt/et nga Vushtriasja

sexybrikenda
10-09-04, 17:20
Mitrovicali ju pershendes perzemersisht. :wink:

Naki
10-09-04, 20:39
Pėrsndetje pėr Mitrovicasėt/et nga Vushtriasja
Flm.Shejtonka

Nexhati
13-09-04, 13:04
Pershendetje per Miqet e mi :wink: Pejoni :P

Naki
13-09-04, 18:50
Ah Dhenderr te paskim Pejan,Na Mitrovicalit i dojme dhenduret shume.
tung Naki

Zana
05-10-04, 18:20
Oh ju pershendes edhe une gjith nga Mitrovicaaaaaaaa shum shum shum.. :wink:

Zana
05-10-04, 18:21
Oh ju pershendes edhe une gjith nga Mitrovicaaaaaaaa shum shum shum.. :wink:

mr_beni
05-10-04, 18:27
I pershendes te gjith Mitrovicalit, te cilet jane e mrekullueshem :)

Gentiana
06-10-04, 14:20
Sot e pata nje pershendetje per Mitrovicen dhe Mitrovicalijt ku do qofshit!!

kamnjani
07-10-04, 14:28
e pershends shoqen time nga kamnjani: studente e fejuar ne radiovce...te dua shpirt.. :wink:

vushtrria
13-10-04, 07:30
ju pershendes oooo mitrovicas shpirti i kosoves, lazdrani,naki e shum te tjer zoti ju dhashte shendet dhe paqe ne familjet e juaja.


vushtrriu ju pershendet dhe ju don shummm :lol:

Naki
13-10-04, 10:28
Flm Vushtrija,fqiu dhe miku yne te fala nga Mitrovicalit

Barbaroza
25-10-04, 09:43
Pershendes mitrovicasit e posaqerisht Naki dhe Lazdrani si edhe te gjithe ata qe jane mitrovicas ne forum!

Naki
25-10-04, 13:12
Pershendes mitrovicasit e posaqerisht Naki dhe Lazdrani si edhe te gjithe ata qe jane mitrovicas ne forum!

Flm. Barbaroza,ju pershendes edhe une ty dhe gjithe bashke vendasit e mi mitrovicalit.

Mirlind-Kosova
31-10-04, 04:12
Pershendes mitrovicasit e posaqerisht Naki dhe Lazdrani si edhe te gjithe ata qe jane mitrovicas ne forum!

Barbaroza

Si duket edhe ti nganjeher po flen mbi tastatur........! :lol: :lol: :lol:

Mua me harrove a.....! ska dert.......flmn shumé nga ti,
Une e pershendes vehten dhe gjithé vendaset e mijé..... :wink:

blusky
31-10-04, 10:24
Pershendetje,per Mitrovicen dhe gjithe qytetaret e saj,nje pershendetje te posaqme per Nakin e Lazdranin.

Naki
01-11-04, 14:54
Blusky,faliminderit mbeteni edhe ju i pershendetur

livoreka bicio
01-11-04, 15:50
PERSHENDES ME RRESPEKT, GJITH MITROVICEN, DHE BANORET E SAJ RRETH, EM THERR... :P :wink:

Agroni22
01-11-04, 20:11
Mitrovica Mitrovica ,jeon shala e drenica kryeqytet MITROVICA.

tanja
03-11-04, 15:34
e pershendes mtrovicen dhe te gjith ata qe jetoj atje po ashtu pershendetje edhe per tunelin e par :wink:

sexybrikenda
03-11-04, 22:14
E pershendes Qytetin e LAzdranit,Nakit,Agronit ....

lazdrani
15-11-04, 09:20
Pershendetje vendasit e mi.Ju uroje diten e Bajramit :wink:

Zana
15-11-04, 17:29
E Pershendes krejt MITROVICEN dhe krejt mitrovicalit dhe mitrovicaliket kudo qe jan,dhe PERHAJR BAJRAMI gjithve!

Naki
15-11-04, 19:26
E Pershendes krejt MITROVICEN dhe krejt mitrovicalit dhe mitrovicaliket kudo qe jan,dhe PERHAJR BAJRAMI gjithve!

Faleminderit Zana,Mbeteni edhe ju te pershendetur

Agroni22
11-12-04, 17:52
E Pershendes krejt MITROVICEN dhe krejt mitrovicalit dhe mitrovicaliket kudo qe jan,dhe PERHAJR BAJRAMI gjithve!
faliminderit zana edhe ne te pershendesum

Barbaroza
11-12-04, 20:00
Pershendes mitrovicasit e posaqerisht Naki dhe Lazdrani si edhe te gjithe ata qe jane mitrovicas ne forum!

Barbaroza

Si duket edhe ti nganjeher po flen mbi tastatur........! :lol: :lol: :lol:

Mua me harrove a.....! ska dert.......flmn shumé nga ti,
Une e pershendes vehten dhe gjithé vendaset e mijé..... :wink:

O Pershendetje edhe per ty i nderuar se gati me zuri gjumi perseri,hahahahahaahahahahahaaaaaaa. :)

Agroni22
04-01-05, 19:50
pershendes te gjithe mitrovicalit e mitrovicaliket dhe ata qe i duan e duajm

fisniku
24-01-05, 23:25
Po e shfrytezoj rastin dhe te gjithe qytetareve qe jetojne ne Mitrovice e sidomos atyre qe jetojne ne pjesen veriore te qytetit ju uroje c'bllkimin e ures kryesore te Ibrit,shpresoje qe kjo ure ta lidhe perseri qytetin ashtu si dikur dhe qytetareve te Mitrovces t'ju kthehet buzeqeshja ne fytyrat e tyre.
Po shpresoje qe edhe une te keme mundesi qe ne nje te ardhme te afert ta vizitoje shtepin time ku u linda dhe ku i mesova lojrat e para si femije.

i permalluar-Fisniku.

lazdrani
26-01-05, 11:46
Po e shfrytezoj rastin dhe te gjithe qytetareve qe jetojne ne Mitrovice e sidomos atyre qe jetojne ne pjesen veriore te qytetit ju uroje c'bllkimin e ures kryesore te Ibrit,shpresoje qe kjo ure ta lidhe perseri qytetin ashtu si dikur dhe qytetareve te Mitrovces t'ju kthehet buzeqeshja ne fytyrat e tyre.
Po shpresoje qe edhe une te keme mundesi qe ne nje te ardhme te afert ta vizitoje shtepin time ku u linda dhe ku i mesova lojrat e para si femije.

i permalluar-Fisniku.

:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: Fisniku te pershendes i nderuar dhashte Zoti e tu plotesofte deshira qka eshte edhe e imja :wink:

Murgesha
26-01-05, 12:43
Pėrshėndetje pėr Mitrovicėn.

Naki
28-01-05, 02:31
Pėrshėndetje pėr Mitrovicėn.


Faliminderit, mbeteni edhe ju te pershendetur nga ne.

halla e madhe
28-01-05, 18:27
Pershendetje per Mitrovicen tone te dashur,krenohem me TY :!: :!:

Barbaroza
28-01-05, 18:52
Nje extra pershendetje sonte kam per Mitrovicen dhe mitrovicasit e forumit!

Agroni22
13-03-05, 18:37
Nje extra pershendetje sonte kam per Mitrovicen dhe mitrovicasit e forumit!faliminderit barbaroza edhe ti je e pershendetur

florian
13-03-05, 20:28
pershendetje mitrovic
ty e rinis tende qe shum po te don

Naki
14-03-05, 22:00
pershendetje mitrovic
ty e rinis tende qe shum po te don


Florian i nderuar te pershendes personalishte dhe ne emer Mitrovicalive

DEA
14-03-05, 22:07
edhe une po i derdh nja dy llafe
per Mitrovicalit me u qu e me na ba nga nje kafe
se ate une shume e adhuroj
mandej edhe pershendetjen nuk harroj te ja dergoj


Pershendetje Mitrovices doku doku nganjeher :wink:

Agroni22
14-04-05, 18:53
edhe une po i derdh nja dy llafe
per Mitrovicalit me u qu e me na ba nga nje kafe
se ate une shume e adhuroj
mandej edhe pershendetjen nuk harroj te ja dergoj


Pershendetje Mitrovices doku doku nganjeher :wink:flm DEA edhe ty te pershendet mitrovica

Gjumashja
21-04-05, 08:09
Pershendetje e veqant dhe shume speciale vetem per Mitrovicen sot :wink: :wink: dhe sigurisht qe per forumistat mitrovicali

Naki
21-04-05, 13:31
Pershendetje e veqant dhe shume speciale vetem per Mitrovicen sot :wink: :wink: dhe sigurisht qe per forumistat mitrovicali

Ju Faliminderit ne emer timin dhe gjithe Mitrovicalive.

turisti
21-04-05, 13:34
Normal,pershendetjet gjithmone te fresketa per Mitrovicen legjendare,forumistat,ne veqanti NAKIN dhe Gjumashen,dhe minatoret.


Me respekt,
TURISTI.

Gjumashja
21-04-05, 13:55
Normal,pershendetjet gjithmone te fresketa per Mitrovicen legjendare,forumistat,ne veqanti NAKIN dhe Gjumashen,dhe minatoret.


Me respekt,
TURISTI.


flm turisti

turisti
21-04-05, 16:42
Normal,pershendetjet gjithmone te fresketa per Mitrovicen legjendare,forumistat,ne veqanti NAKIN dhe Gjumashen,dhe minatoret.


Me respekt,
TURISTI.


flm turisti

Me nder qofsh shoqe. :P :wink:

Dali!Keq
23-04-05, 05:46
Hallo I Nderuari Ladrani.

Un e Dua shum Mitrovicen,http://www.serbia-info.com/g1/images/024.jpg

Kam nje shok te Zemres dhe te Jetes me Beso se pa Njeri me Tjetrin vet ne Toalete qe ndahemi,dhe Puna.
Un edhe pse nuk jam nga Mitrovica ndjehem po Si qdo qytetar Mitrovicas.
Me Mitrovic nu Ka dhe.
Desha vetem te Ju pershendes ty dhe gjith Mitrovicen.

dali i Keq.

GURI SYLAJ
04-05-05, 08:43
PERSHENDETJE MITROVICE

Sikur te tjereve edhe TYpo t'i fale dy-tre rreshta:

Para kulles nje neneloke-
dikund ne Drenice
rrin me sy kah mali,
pret t'i kethehet djali
jo per t'a bere dhenderr
por per M I T R V I C E.....
******************

Pershendetje me deshiren qe edhe per ty Mitrovica ime te vijn dite me te mira.
GURI SYLAJ

Agroni22
23-07-05, 23:14
PERSHENDETJE MITROVICE

Sikur te tjereve edhe TYpo t'i fale dy-tre rreshta:

Para kulles nje neneloke-
dikund ne Drenice
rrin me sy kah mali,
pret t'i kethehet djali
jo per t'a bere dhenderr
por per M I T R V I C E.....
******************

Pershendetje me deshiren qe edhe per ty Mitrovica ime te vijn dite me te mira.
GURI SYLAJpershendetje GURI do te vine koherat e mira edhe per ne mitrovicalit kete shpresoj edhe besoj me plot bindje

Psikologu
24-07-05, 21:15
Nje pershendetje te perzemert per Mitrovicen dhe Mitrovicasit kudo qe jene.

Ju deshiroj cdo te mire, perparesi e shendet .
Vizitone me shpesh restorantin IBRI ne Koshtove, knaqesi e vertet.

Cdo te mire.

emre
06-08-05, 21:24
tugni nga une emre nga MITRO veq thash te poshdes sse nuk jom por tema une me falni ?

yllka
10-08-05, 19:48
Pershendes Mitrovicen e Lazdranit dhe Shoket e tije.Me ju nuk ka pasha mamin :wink:

Arb
14-08-05, 07:12
Pershendetje per MITROVICASIT e Forumit dhe MITROVICEN!

Agroni22
11-10-05, 14:17
pershendes qytetin tim mitrovicen

mjellma
11-10-05, 15:16
Nje pershendetje te perzemert per Mitrovicen edhe Mitrovicalit e forumit

Mjellma

Agroni22
11-10-05, 15:56
Nje pershendetje te perzemert per Mitrovicen edhe Mitrovicalit e forumit

MjellmaMITROVICA i don ata qe e duan

spirl_girls
11-10-05, 22:03
Nje pershendetje e ngohte Per Mitrovicen qytetin tim te bukur si dhe vendasit e mijee :wink: