PDA

View Full Version : njerzi a spo me uroni i kom bo mbi 200komente "te vlefs


mija
05-12-03, 01:11
sot me 5-dhjetor 2003 ora 1:10 pas mesnate un kremtoj kete fest te madhe: i kom bo mbi 200 komentime me vler te caktur hhahahha

qaos

Murgesha
05-12-03, 11:55
O per hajr, per hajr e u plaksh duke shkruar moj Mija.

djana
05-12-03, 20:54
Urime mija edhe une te uroj

lazdrani
06-12-03, 11:11
eh moj mija per fat te keq qe perpara ky forum per nje kohe te shkurte u zhduk dhe kishte shume tema te mira e komentet e mija ishin diku 5000 !!!!!! hahahahhaah

Me gjithe ate te uroje argetim te bukure gjithmon ne kete forum....

URIME URIME URIME ...............mija schwester herz :P :P :P lazdrani

mija
06-12-03, 11:35
thnx....

flm te gjitheve shume!!!! u plaksha haha :wink:

e lazdran valla kompjuterin nuk ek om ne rregull edhe shum rall po muj me hi ne forum me shku ama po ju lexoj komentet e juaja..

suksese!!!!

jehona
08-12-03, 13:48
MIJA te pershendes edhe urime, po a po shef se ky urim esht diqka special, sespe esht shkrimi nr 100 i imi ne kete forum, heheheh, gati gati sa ti :wink:

Cool_Boy
09-12-03, 14:10
tung MijaWell Done baby

mija
05-01-04, 21:58
Hey njeri IM BACK :D

Queen
06-01-04, 13:58
urimeeeeeee qe ky eshte shkrimi im i par nashta e arij barem sa gjysa jote a :D

Murgesha
22-02-04, 10:44
Hey njeri IM BACK :D

Mija ku humbe moter, eja te mberrijsh edhe shkimin e 1000 se jeni e deshiruar me shkrimet dhe komentet tua. :lol: :lol:

Barbaroza
22-02-04, 14:31
Mija,edhe une te uroj :)