PDA

View Full Version : Natėn e mirė!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Faqet : [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19

Murgesha
22-03-04, 23:28
Lazdrani u lodha duke shkruar sonte. Vetem tani e pash se sa qenka bere ora. Une ika te fle, e ty te deshiroj nate te mire e gjume te embel. :lol:


Ps.
Mos harroni kur te lodheni duke shkruar te na deshironi nate te mire. :lol:

Gentiana
23-03-04, 11:00
Murgesha Sis ende ne gjum ti a??

PlaY^_^BoY
23-03-04, 12:35
NATES HENES YJEVE

Nates Dicka Ti Tregoj Se Nje Vajze Dashuroj i Tregoj Sa Shum e Dua Dhe Se Di Ajo a Me Do Mua Ri i Qet Me Thot Hena Mos u Mundo Ri i Qet Me Thojn Yjet Se Ajo Te Do Po Ajo Vajz Vall Q'Po Mendon Besomeni Mua Se Un Ate Shum e Dua

hana
23-03-04, 18:26
qyqyyqyq sa romantike qe te kokshe bre Play boy lum ajo femen qe te paska :lol:
Ps-a i rregullove punt me ate vajzen!

Gentiana
23-03-04, 20:26
Hana ky qenka Romantik,po po me duket se e paska humb rrugen,se ne tvertet per poezi esht ajo dhoma tjeter (poezi).
Sidoqoft paska prirje.

lazdrani
24-03-04, 16:02
Gjumi,gjumi kur me merre,Murgesha,Murgesha me vendose ne shtrate dhe me puthe ne faqe kshtu :P kshtu pas kshtu :P :P :P :P :P :P :P

sexybrikenda
25-03-04, 15:16
:roll: E MORE LAZDRAN PO SHERRI QE JE TI :twisted:
UNE TE KISHA PUTHE NE GOJE VELLA :P :P :P

Naki
25-03-04, 18:22
Sexybrikenda lazdranin po e lidhim ne djep me lulak po e perkundim edhe po ja kendojm ninullen-gjumiiiiiiiiiii-gjumiiiiiiii lazdranin kur te merr........... haaaaaaaaaaaaaaa

Murgesha
25-03-04, 23:17
Hahhaahh Naki rralle po shkruani, por kur po shkruani po qelloni drejt e ne shenje :wink:

Naki
26-03-04, 19:23
Po Murgesha kame qene shume i Stresuar me obligime profesionale,sektori i shendetesis ne gjermani ka bere ndryshime -nje sistem te ri te ashtu quajtur diagji / DRG-S dhe jame ne nje projekt te pergaditjes ku kerkone shume kohe dhe energji.
por ne te ardhmen do te jeme me aktiv edhe ne forum.
pershendetje Naki

lazdrani
30-03-04, 10:50
:D :D :D Naki&Murgesha pershendetje e mija te perzemrta ku do qe jeni :wink: lazdrani

Murgesha
15-04-04, 00:12
Mbasi qaj djali ne Ferrarri qenka Lazdrani une shkova.
Naten e mire e kalofshit mire.
Lazdraaaaaaaaaani po me pret shkova une :lol: :lol: :lol:

Gentiana
15-04-04, 00:14
Murgesha a thua a mundeni me me qu deri te shpija ime bre, vetem me me nshu qaty?? ok pra po vie, naten e mir te gjithve.

Genta

Barbaroza
15-04-04, 09:08
Naten e mire se ika te flej :roll:

lazdrani
15-04-04, 09:45
Ku moj Barbaroza te ikesh ah vetun do te me lesh me sexbrikenden ah :wink:

sexybrikenda
15-04-04, 09:47
Shko Shko Barbaroza moter fleje se pske pase nje nate te veshtire :wink:

sexybrikenda
15-04-04, 09:50
Lazdran aq tutesh nga une Loqke ah,Po qyre kurre nuk na ka ardhe shancat ma te mira se tash kush nuk na shehe,Murgesha e jote ishte pire ani ku ne kafe n tavolin ajo nuk zgjohet deri sonte vone te gjithe iken vetem une dhe ti hajde bre kenaqem edhe une e ti njehere qe te sherbeje cka ta done loqka e zemres veq fole cka po done :wink:

lazdrani
15-04-04, 09:51
Ardita me lene te qete te lutem kjo eshte deshira ime :x

sexybrikenda
15-04-04, 09:54
Lazdran pse je kokeforte ,pse nuk e meritoje edhe une te kenaqem me ty pake :cry: :cry: :cry: Cka ka Murgesha qe nuk kam une,Edhe une jam nje vajze qe kam ndjena dhe nevoje per ty please lazdran :cry: :cry: :cry: Tell me please :!:

Barbaroza
15-04-04, 10:04
Me qene sikur Lazdrani,ia kisha bere qejfin sexybrikendes.O Lazdrani,po te lut more vajza,mos e refuzo :lol: :lol:

sexybrikenda
15-04-04, 10:13
:roll: :roll: e KAM NJE PLAN ME TE MIRE JA TREGOJE QEFIN KETIJ LAZDRANIT :wink:

lazdrani
15-04-04, 10:41
Barbaroza cfare qefi moj,po une nuk e tradhtoje Murgeshe kurren e kurres :wink:

lazdrani
15-04-04, 20:40
Te gjithe antareve te Forumit Dardania ju uroje nje nate te Qete :wink:

lazdrani
20-04-04, 22:23
Gjumete embel dhe endrra magjike per te gjithe antaret e forumit.ikaaaaaaaaaaa tungiiiiiiiii :wink:

Murgesha
20-04-04, 22:57
Pha me iku ky :( Sa hyra une doli, ja pra as sot su takuam :cry: :cry:

florian
20-04-04, 23:01
naten e mir te gjith forumit e endra te bukura.

hajt murgesh mos u merzit se te shpia e gja :lol: :lol: . pershendetje murgesh esuksese ne jet.

Murgesha
20-04-04, 23:04
A edhe ti po shkon Flori a?
Paskam me mbet vetem sonte, po ndoshta ma dergon zoti Genten :wink:

lazdrani
21-04-04, 22:19
Pha me iku ky :( Sa hyra une doli, ja pra as sot su takuam :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: Miss you

Murgesha
26-04-04, 21:58
Naten e mire Dardania ime, naten e mire Naki, natene e mire Lazdran. Ju falenderoj per castet e mrekullueshme qe me ofruat gjate bisedes me ju. :lol: :lol:

lazdrani
26-04-04, 22:19
Naten e mire Mbreteresha ime ,Vonohem pake por megjithate endrra magjike :wink:

Naki
26-04-04, 22:22
Mos i fikni dritat e pallatit,po nejse edhe une jame lodhure gjume ne sy nuk kame por po e fiku pc ,nje nate te qete me endrra dardane ku do qe te jeni nje nate mire Naki

lazdrani
26-04-04, 22:45
Naki naten e mire....lazdrani

anna
27-04-04, 14:49
naten e mire o gjumasha ... :lol: :lol:

florian
27-04-04, 22:33
NATEN E MIR DARDANI E JU SHOQNI :wink:

lazdrani
30-04-04, 19:00
Nate te qete ju uron Lazdrani se puna po me thrret :(

florian
01-05-04, 23:02
NATEN E MIR SENATA KA RA PRET VCME U JETUE 8)

hana
05-05-04, 18:00
naten e mire krejtve e gjum te embel :lol: :lol: :lol:

florian
05-05-04, 18:15
naten e mire krejtve e gjum te embel :lol: :lol: :lol:
qy se erdha edhe une :wink:

lazdrani
05-05-04, 19:04
Enderra te bukura ju dyve HANA&FLORI :wink:

Murgesha
05-05-04, 19:12
Hana&Flori
Hej mos flini shume.
Se gjumi naten ju ban dam :lol: :lol:

florian
06-05-04, 14:08
Hana&Flori
Hej mos flini shume.
Se gjumi naten ju ban dam :lol: :lol:

:lol: :lol: :lol: :lol: QITASH U COVA E PO SHKOJ PAK NE PUN :twisted:

hana
06-05-04, 15:21
Hana&Flori
Hej mos flini shume.
Se gjumi naten ju ban dam :lol: :lol:


hahahahah murgesh jo bre mos u tut ti hic :wink:

Murgesha
06-05-04, 19:01
Hana&Flori
Hej mos flini shume.
Se gjumi naten ju ban dam :lol: :lol:


hahahahah murgesh jo bre mos u tut ti hic :wink:


Vallla po me dukesh e lodhur moj Hane.
Ani Flori ne ora nje eshte zgjuar e kishe po shkoj ne pune.
Ah ska me rini bre :lol: :roll: :wink:

florian
06-05-04, 19:19
Hana&Flori
Hej mos flini shume.
Se gjumi naten ju ban dam :lol: :lol:


hahahahah murgesh jo bre mos u tut ti hic :wink:


Vallla po me dukesh e lodhur moj Hane.
Ani Flori ne ora nje eshte zgjuar e kishe po shkoj ne pune.
Ah ska me rini bre :lol: :roll: :wink:
MURGESH VALLAHI BOLL I RI JAM PO PRAP SPO MUJ ME I NEJT MRAPA KSAJ RINIS TJETER :twisted:
HAJT SE SKA DERT SE NE PUN PRAP SHKOVA

Murgesha
06-05-04, 19:36
Hhahahahhaha valla po me dhimbsesh, me e lane Hanen fjet e me shku ne pune, besoj se te eshte bere dita njeqind vjet :D :shock: :wink:

hana
07-05-04, 16:52
Hhahahahhaha valla po me dhimbsesh, me e lane Hanen fjet e me shku ne pune, besoj se te eshte bere dita njeqind vjet :D :shock: :wink:


hahahah jo bre Murgesh se edhe un epo zgjohem heret :shock: :shock: sapo zbardh dita une menjehre ne kemb ....................me percjell Florin per ne pune ,me pregadit mengjesin :wink: apo jo Flori

Murgesha
07-05-04, 18:27
:shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
Woooooooooooooow a ende po gjendkan nuse qe e percjellin burrin ne pune ne mengjez a.
Hana te lumte moj :lol: :lol:

hammerfest
07-05-04, 19:10
Hhahahahhaha valla po me dhimbsesh, me e lane Hanen fjet e me shku ne pune, besoj se te eshte bere dita njeqind vjet :D :shock: :wink:


hahahah jo bre Murgesh se edhe un epo zgjohem heret :shock: :shock: sapo zbardh dita une menjehre ne kemb ....................me percjell Florin per ne pune ,me pregadit mengjesin :wink: apo jo Flori

Peshendetje kunate
:wink: :lol: :lol: :lol:

florian
07-05-04, 19:54
:shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
Woooooooooooooow a ende po gjendkan nuse qe e percjellin burrin ne pune ne mengjez a.
Hana te lumte moj :lol: :lol:

VALLAHI MOJ MURGESH EDHE KAFEN MA PRU NE KREVAT LUMI UNE PER TA SE BOLL E MIR A SI HANA MA :wink:

hana
08-05-04, 17:23
Hhahahahhaha valla po me dhimbsesh, me e lane Hanen fjet e me shku ne pune, besoj se te eshte bere dita njeqind vjet :D :shock: :wink:


hahahah jo bre Murgesh se edhe un epo zgjohem heret :shock: :shock: sapo zbardh dita une menjehre ne kemb ....................me percjell Florin per ne pune ,me pregadit mengjesin :wink: apo jo Flori

Peshendetje kunate
:wink: :lol: :lol: :lol:


ani qyqyqy vllavi Florit :wink: :wink: :wink:

Murgesha
11-05-04, 23:41
Naten e mire Dardani mbreteria ime.
Neten e mire ju qe jeni fjet, naten e mire ju qe jeni zgjuar. :lol:

florian
12-05-04, 22:42
NATEN E MIR DARDANI E PO DESHE MERREM PAK NE GJI SONTE SE PO NA MERR MALLI :wink:

Murgesha
18-05-04, 23:36
Khe-khe, une po shkoj me fjet tani, por dine qe nje sy e kam ne forum.
Rrini urte e mos u halitni se e para zgjohem neser.
Naten e mire krejt juve gjumashav.

Barbaroza
19-05-04, 08:13
Murgesha,zgjohu moj se doli dielli.Po me duket se te dy syte i paske patur ne gjume :wink:

Murgesha
19-05-04, 09:12
Ta merr mendja Barbaroza, i kur jam zgjuar uneeeeeeeeeeeeee!!!!!!!! :lol:

Gentiana
26-05-04, 23:50
Naten e mir Dardani

Honesty^uk.
27-05-04, 00:04
Naten e mir Dardani

qyqyqyqy dardani
askush tjeter nuk eshte ne dardani sonte pos meje
une jam dardania :lol: sonte

Gentiana
31-05-04, 00:33
Naten e mir te gjithve

Honesty^uk.
31-05-04, 00:39
PAsi vendose te na lesh vetem Genta
edhe ne po te themi naten e mire dhe gjume te embel

Gentiana
05-06-04, 01:01
Naten e mir juvet qe jeni online....

Honesty^uk.
05-06-04, 01:05
NATEN e mire GENTA
te tregova qik se mos pi me vrap

florian
06-06-04, 21:57
NATEN E MIR TE GJITH JUVE SE JENI ON LINE :wink:

Naki
06-06-04, 22:03
Naten e mire florian dhe fisnik,mire mbetshi :!:

fisniku
06-06-04, 22:10
NATEN E MIRE.

Murgesha
06-06-04, 23:03
Naten e mire te gjitheve.
Shihemi neser dita e re nafaka e re. :wink:

lazdrani
07-06-04, 22:25
GJUME TE EMBEL DARDANI,GENTA FLORI ARMANI MICKOJA :wink:

Gentiana
18-06-04, 23:09
Naten e mir....

Naki
20-06-04, 20:26
NJE MBREMJE TE MIRE :!:
per ju Barbaroza ,Genta,Honesty kalofshi mire

Gentiana
20-06-04, 20:28
NJE MBREMJE TE MIRE :!:
per ju Barbaroza ,Genta,Honesty kalofshi mire


FLM Naki gjithashtu mbremje te kendshme!

Barbaroza
20-06-04, 20:30
Flm Naki,doku e rrijme :)

Honesty^uk.
20-06-04, 20:52
NJE MBREMJE TE MIRE :!:
per ju Barbaroza ,Genta,Honesty kalofshi mireFLM Naki
edhe ti kalofsh nje mbremje te rehatshme

Gentiana
20-06-04, 20:54
Naten e mir edhe nga un!!!

Honesty^uk.
20-06-04, 20:58
Naten e mir edhe nga un!!!


edhe ti naten e mire genta

Barbaroza
20-06-04, 21:01
Naten e mire Dardani!

Murgesha
26-06-04, 01:38
http://www.cosgan.de/images/midi/muede/a029.gifhttp://www.cosgan.de/images/midi/muede/a030.gifhttp://www.cosgan.de/images/midi/muede/a031.gif

lazdrani
26-06-04, 18:27
Nje Nate te bukure ju deshiroje me shume endrra magjike....
Murgesha ime te prese me vone ne Pallatin tone :wink: Kenaqesi per ju te gjithe qe jeni ne online :wink:

Murgesha
26-06-04, 18:29
Nje Nate te bukure ju deshiroje me shume endrra magjike....
Murgesha ime te prese me vone ne Pallatin tone :wink: Kenaqesi per ju te gjithe qe jeni ne online :wink:

Shko ti shko se edhe une vije tani. :wink:

Urata
26-06-04, 19:45
Mos shko hiē, se po dua te njohtohem me ty Lazdrani!

uliksi31
26-06-04, 20:02
Po doket se ti Urata po don me kalua si ajo prej Australiet.Kij kujdes se ajo perfundoj ne bunar :cry:

Barbaroza
27-06-04, 18:09
O Milet,naten e mire.
http://www.cosgan.de/images/kao/muede/001.gif

Murgesha
27-06-04, 18:16
O Milet,naten e mire.
http://www.cosgan.de/images/kao/muede/001.gif

Gjyshe Barbaroza sa te madh e paske syrin???

vushtrria
27-06-04, 18:16
OOOOHHHHHH VALLA KOHA MU PREGATIT PER NESER PER PUN TANVE NATEN E MIRRRRRRRRRRR

Barbaroza
30-06-04, 21:44
Naten e mire dardani,naten e mire shoke dhe shoqe.Une ika te fle vetem sa te pastroj dhembethttp://www.cosgan.de/images/midi/muede/a023.gifdhe do te flehttp://www.cosgan.de/images/smilie/muede/a047.gif.
Gjume te embel te gjitheve :wink:

Murgesha
30-06-04, 21:48
Naten e mire Barbaroza, gjume te embel edhe ty gjithashtu.

lazdrani
30-06-04, 21:52
Ah gjumi,gjumi kur me merre,mami ,mami me vendose ne shtrate dhe me puthe ne faqe keshtu :P kshtu :P pas kshtu :P Naten e mire Gjumasha :wink:

kosova_lady
02-07-04, 22:32
Naten e mir te gjithve, gjum te embel.

lazdrani
02-07-04, 23:06
Naten e Mire te Gjithe Shqiptare ku do qe te jeni.Gjume te embel :D

Honesty^uk.
02-07-04, 23:22
Naten e mire dhe gjum te embel o LAZDRAN
mos harro merre Loqken tende me veti :wink:

Vera
03-07-04, 22:13
Naten e mir dhe gjumin e embel.

o Lazdran shihna ender bile :cry: :cry: :cry:

lazdrani
03-07-04, 23:07
Nate te mire te nderuar te mi :wink: Murgesha,Honesty dhe Naki me binden se nuk gjeje me bukure si ne kete shtepi Daradnia.Ika ne pallatin tim shihemi neser.Enderra magjike :wink:

Honesty^uk.
03-07-04, 23:10
Naten e mire Lazdran, ti vete je fajtor se me shkrimet dhe reagimet
tuaja na ke bere per vete.

lazdrani
03-07-04, 23:14
Naten e mire Lazdran, ti vete je fajtor se me shkrimet dhe reagimet
tuaja na ke bere per vete.
Une juve e Murgesha Mua :wink: Ju dua te gjitheve jeni Artista te rralle :wink:

Honesty^uk.
03-07-04, 23:22
Te rralle jane njerezit qe te na prishin gjendjen shpirterore si ju Lazdran , prandaj tregohu me i meshirshem

Cool_Boy
04-07-04, 00:26
Naten e mire ju deshiroj gjum te embel te gjithve

Cool_Boy

Vera
05-07-04, 21:31
oo naten e mir e gjumin e embet te gjithve. :wink:

Honesty^uk.
05-07-04, 21:45
naten e mire ju femija, :lol: :lol: :lol:
sa mire qe nuk e prishni orarin :wink:

mickoja
07-07-04, 00:12
Naten e majr e bojshi te gjith se nau kendaqe moj dardani

Honesty^uk.
08-07-04, 22:07
Naten e mire oj DARDANI
edhe ju o anetar te nderuar
kalofshi sa ma gezuar

lazdrani
09-07-04, 20:01
Naten e mire Honesty,Vera....Argetim te kendeshem :wink:

Honesty^uk.
09-07-04, 20:03
Naten e mire Honesty,Vera....Argetim te kendeshem :wink:


Naten e mire Lazdran
Po e di se koleget po vijn :lol: :lol: :lol: :lol:
nate te qete kalofsh

lazdrani
09-07-04, 20:04
Naten e mire Honesty,Vera....Argetim te kendeshem :wink:


Naten e mire Lazdran
Po e di se koleget po vijn :lol: :lol: :lol: :lol:
nate te qete kalofshPstttt :wink:

Vera
09-07-04, 20:04
Naten e mire Honesty,Vera....Argetim te kendeshem :wink:

naten e mir lazdrani, caste te mira me goleget e tua, cdo te mir

vera :wink:

Honesty^uk.
09-07-04, 20:05
Naten e mire Honesty,Vera....Argetim te kendeshem :wink:


Naten e mire Lazdran
Po e di se koleget po vijn :lol: :lol: :lol: :lol:
nate te qete kalofshPstttt :wink:


hajt tash se e pat kjo pune
Take care my friend

Vera
09-07-04, 20:10
o naten e mir e bofshi, shpresoj qe ia kaluam mir se bashku.

Gjum te embel dhe endrra te shpirtit tuaj.

Pra naten e mir

Vera :wink:

Honesty^uk.
09-07-04, 20:14
o naten e mir e bofshi, shpresoj qe ia kaluam mir se bashku.

Gjum te embel dhe endrra te shpirtit tuaj.

Pra naten e mir

Vera :wink:

edhe ty po te ardhkan koleget a :?: :?: :?: :?:

Murgesha
09-07-04, 21:58
More a per sonte qenkeni ruajt me shku me fjet kaq heret a? Ncncncncnccncn :shock: :!: :!: :shock: :shock:

Vera
10-07-04, 13:44
jo valla Honesty nuk me kan ardhe koleget por me ka mar gjumi mbrem dhe rash me fjet :?

Gentiana
12-07-04, 00:25
Naten e mir.

ShEjToNkA
12-07-04, 01:00
Natėn e mirė pėr tė gjithė !

Gjumė tė qetė dhe ėndra tė nxeta ju deshiron "shejtonka" :wink:

____________________

Ma e Mirė Ėshtė Njė e Vėrtet e Hidhurė Se Sa Njė Gėnjeshtėr e Ėmbėl

Honesty^uk.
13-07-04, 00:39
Natėn e mirė pėr tė gjithė !

Gjumė tė qetė dhe ėndra tė nxeta ju deshiron "shejtonka" :wink:
o ti lugat :lol: :lol:
rash ne gjum me mendimin se do te shoh enderra te nxehta
por ndodhi e kunderta, te ftohta akull.
edhe ti cka po u kujtojshe bre :wink: :lol:

ShEjToNkA
13-07-04, 00:47
Natėn e mirė pėr tė gjithė !

Gjumė tė qetė dhe ėndra tė nxeta ju deshiron "shejtonka" :wink:
o ti lugat :lol: :lol:
rash ne gjum me mendimin se do te shoh enderra te nxehta
por ndodhi e kunderta, te ftohta akull.
edhe ti cka po u kujtojshe bre :wink: :lol:

ahahhaahahahhahahahaahaahaha o dreq deka tu kesh ahahahahah.... si po mednon te ftoheta akull nė atė kuptimin AKULL AKULL a perime tė ftohėta ..

IceGirl
13-07-04, 00:50
Naten e mire Honesty^uk OROSHI Shejtonka, ju qe qenkeni online dhe te gjithe te tjereve GJUME TE OMEL (-.-)zzZ

Honesty^uk.
13-07-04, 00:53
Naten e mire Honesty^uk OROSHI Shejtonka, ju qe qenkeni online dhe te gjithe te tjereve GJUME TE OMEL (-.-)zzZ


valla boll mire ja bane ti IceGirl, naten e mir
se nuk po te ve faj se nuk rrihet me keta qe, zoti na rujt prej tyre :lol: :lol:

Honesty^uk.
13-07-04, 00:55
Natėn e mirė pėr tė gjithė !

Gjumė tė qetė dhe ėndra tė nxeta ju deshiron "shejtonka" :wink:
o ti lugat :lol: :lol:
rash ne gjum me mendimin se do te shoh enderra te nxehta
por ndodhi e kunderta, te ftohta akull.
edhe ti cka po u kujtojshe bre :wink: :lol:

ahahhaahahahhahahahaahaahaha o dreq deka tu kesh ahahahahah.... si po mednon te ftoheta akull nė atė kuptimin AKULL AKULL a perime tė ftohėta ..

o kesh bre kesh
a mos po kop :lol: :lol:
po AKULL de AKULL :wink:

ShEjToNkA
13-07-04, 00:59
icetea opsssssssssssss icegirl natėn e mirė edhe per tyy dhe gjumė tė ėmbel

jojo honesty nuk kopi haaaaaaaaaaaahahahhaahahhaha veq lotet po mėshkojn tu kesh

e dita vola spo me thojn kot shejtank qyyyy e dita qė akėll akėlll i ke pa ėndrat .............. :wink:

Honesty^uk.
13-07-04, 01:31
o naten e mireeeeeeeeeeeeeeee
se me ka trullue ky shejtan si na ka ardh

ShEjToNkA
13-07-04, 01:35
Natėn e Mirė Tė gjithvė ,

Gjumė te qetė dhe ėndra tė qeta ju deshiron " shejtonka"

p.s. shejtonka si ka fajet qyyyy po vet ..................... :wink:

ShEjToNkA
18-07-04, 00:50
[quote="ShEjToNkA"]Natėn e Mirė Tė gjithvė ,

Gjumė te qetė dhe ėndra tė qeta ju deshiron " shejtonka"

Marova tu ju thanė natėn e mirė e mu kush sum thot ahhaahahahhaha....
E njejta pėrshndetje vlen edhe pėr sonte ..................

Vera
19-07-04, 21:39
Hajt e bofshi nje nat te mir te gjith e sidomos ketyre cka jane ne online, endra te qeta te gjithve :wink:

florian
19-07-04, 21:48
NATEN E MIR DARDANI NATEN E MIR VERA :wink:

Gentiana
20-07-04, 00:37
Naten e mir te gjithve, juvet se jeni online dhe ata qe nuk jan.


Genta

ShEjToNkA
20-07-04, 00:39
Gentiana Natėn e mirė qik e gjumė tė qet e ėndra tė nxehta ..........edhe nime mos haro nesėr me ardhė me tholu bakklaven ahahahahahahahahah.................... :wink:

Murgesha
20-07-04, 00:54
Naten e mire Dardani.
Naten e mire Shejtonka.

ShEjToNkA
20-07-04, 01:11
Natėn e Mirė edhe pėr Ty murgesha dhe gjumė tė ėmbėl


Pėr tė gjithė:
Natė tė Qetė dhe Ėndėra tė Nxeta Ju Deshriron "shejtonka"................... :wink:

Murgesha
21-07-04, 01:22
Befshit nje nate te mire gjithe ju qe keni vendosur te rrini ende. :wink:

aferdita
22-07-04, 22:53
Naten e mire Dardani
naten e mire Loloku,uliksi dhe genti
gjum te embel

ShEjToNkA
23-07-04, 00:59
Natėn e mirė pėr tė gjithė!

Njė natė tė qetė ,dhe njė tė nesėrme plotė befasi ,ju deshiron "shejtonka"

Gentiana
23-07-04, 22:20
Naten e mir te gjithve, dhe kalofshit mir.

Murgesha nje mpuq per ty.... po ta msheli syrin edhe un... :lol: :lol:

Murgesha
23-07-04, 22:22
Naten e mir te gjithve, dhe kalofshit mir.

Murgesha nje mpuq per ty.... po ta msheli syrin edhe un... :lol: :lol:

Genta falemnderit qe ma mshele syrin. Tybe kisha mete me merak mos me e pas be kete.
Nje nate te mire e te qete edhe per ty Genta!!!!!

Loloku
24-07-04, 00:03
Natėn e ėmbėl!

Honesty^uk.
25-07-04, 00:06
naten e mire oj DARDANI
ju pjestaret e DARDANIS mos folni me mua sonte
:twisted:

ShEjToNkA
25-07-04, 00:23
Gjumė tė ėmblė dhe ėndra tė nxehta !!

Murgesha
25-07-04, 00:34
Gjumė tė ėmblė dhe ėndra tė nxehta !!

Naten e mire Shejtonka. Ishalla ngrohesh pa enderra. ;)

ShEjToNkA
26-07-04, 00:48
ahahhhahhahhahaahhah Murgesha sis ,volla mbram jam mėrdhi krejt as me ėndra s'jma nxeh as pa ėndra hahahahahaah.................... :wink:


Murgesha sis ,Natėn e mirė dhe gjumė tė qetė........, po Gati harova edhe ėndra tė nxehta....................... :wink:

Honesty^uk.
27-07-04, 00:10
Naten e mire DARDANI
naten e mire aferdita , murgesha she ti lanet shejtanka :lol: :lol:

gjume te embel dhe fjetshi me engjuj

Murgesha
27-07-04, 00:13
O naten e mire edhe prej meje, se du me ja fut gjumit tani!!!!

ShEjToNkA
27-07-04, 00:15
Pash Zotin ku e keni gjet kaq herėt me fjet a ju kan lan mend qyyyy

aferdita
27-07-04, 00:26
murgesha rrim edhe pak se heret eshte

aferdita
27-07-04, 00:55
Naten e mire dhe ju uroj nje nate te qete

naten e mire Shejtonka edhe ty gjithashtu gjum te embel

ShEjToNkA
27-07-04, 00:57
Afėrdtia ,flm dhe gjithashtu edhe juve ,gjumė tė ėmbėl!


Gjumė tė ėmbėl dhe ėndra tė nxehta, ju deshiron "shejtonka"

aferdita
29-07-04, 00:40
Natėn e mirė dhe gjumė tė ėmbėl ju uroj te gjithve

Gentiana
03-08-04, 23:53
Naten e mir te gjithve.

Genta

aferdita
05-08-04, 22:17
Naten e mire

Honesty^uk.
05-08-04, 22:21
Naten e mire Dardani, dhe ju o njerez te pergjumur :wink:

ShEjToNkA
06-08-04, 00:42
Hej ,n'daq besoni 'ndaq jo veq pėr me ju thanė Natėn e mirė erdha edhe prap se pra po me thoni shejton phaaaaaaaaaaaa ,oki praaaaaa

Natėn e mirė dhe gjumė tė qetė dhe ėndra tė nxehta ,Ju dėshiron ',,,,,,....,,,,,"shejtonka".................... :lol: :wink:

Gentiana
07-08-04, 00:18
Naten e mir pra te gjithve ....

Murgesha
07-08-04, 00:24
Naten e mir pra te gjithve ....

Ani Genta, naten e mire. :lol: :arrow:

ShEjToNkA
07-08-04, 00:26
Murgesha ,as mos mendo me than natėn e mirė s'ka natėn e mirė sonte do thojmė mėngjesin e mirė ahhahahhaah

Murgesha
07-08-04, 00:27
Murgesha ,as mos mendo me than natėn e mirė s'ka natėn e mirė sonte do thojmė mėngjesin e mirė ahhahahhaah

Jo tybe Shejtonka se sonte e kam ndermend me i dhene vedit pak pushim :wink: Po nejse une vetem Gentes i thash naten e mire. :wink: :wink:

aferdita
07-08-04, 00:29
Neten e mire se edhe un ika,

Murgesha
07-08-04, 00:31
Neten e mire se edhe un ika,

Rri moj. Kush i ban pastaj hyzmet Shejtonkes??????

ShEjToNkA
07-08-04, 00:33
ncnccncncncncnccncccncncn

Mori qa po mė pėrgojoni kaq shumė veq mu phaaaa :cry: :wink:

Murgesha
07-08-04, 00:36
ncnccncncncncnccncccncncn

Mori qa po mė pėrgojoni kaq shumė veq mu phaaaa :cry: :wink:

Jo moj, nuk te mora per goje, por e pata me e ndal Aferditen edhe pak.
Se tybe tani na ik dhe Genta dhe duhet te sherbehemi vet.
Nc-nc une per te mire tenden e ti :cry: :wink:

Gentiana
07-08-04, 00:41
ncnccncncncncnccncccncncn

Mori qa po mė pėrgojoni kaq shumė veq mu phaaaa :cry: :wink:

Jo moj, nuk te mora per goje, por e pata me e ndal Aferditen edhe pak.
Se tybe tani na ik dhe Genta dhe duhet te sherbehemi vet.
Nc-nc une per te mire tenden e ti :cry: :wink:

Pse moj, a jeni te vogla ju me i sherby vehtit a???

ShEjToNkA
07-08-04, 00:43
ncnccncncncncnccncccncncn

Mori qa po mė pėrgojoni kaq shumė veq mu phaaaa :cry: :wink:

Jo moj, nuk te mora per goje, por e pata me e ndal Aferditen edhe pak.
Se tybe tani na ik dhe Genta dhe duhet te sherbehemi vet.
Nc-nc une per te mire tenden e ti :cry: :wink:

Pse moj, a jeni te vogla ju me i sherby vehtit a???

Qyy qy kjo serish tu gju me fjal phaaaa Genta bijo tė voglöa s'jena ama disi po kena qef me na shėrby dikush qyyyy


ahahahhaahahaahaha Murgesha e di , e di edhe unė me po tė njejtn prapavi fola ahahahahhhaaha si tii :wink:

Gentiana
07-08-04, 00:56
Qyy qy kjo serish tu gju me fjal phaaaa Genta bijo tė voglöa s'jena ama disi po kena qef me na shėrby dikush qyyyy


ahahahhaahahaahaha Murgesha e di , e di edhe unė me po tė njejtn prapavi fola ahahahahhhaaha si tii :wink:


Shejtonka, ndaq jeni te vogla ndaq te mdhaja, un tani ika, kurse ju beni razi, dhe mos ma nguc shum Murgeshen, se te nxan sherri me mua. :wink:

Naten e mir,dhe gjum te embel.....

ShEjToNkA
07-08-04, 01:00
allahall pasha Zotin bijo je qu pesh ,po kush tåe tha qė e nguci Murgeshėn phaaaa ,poj tybe s'jam ka e nguci askend qyyy ,e doni mem detyru nime perime me ju nguc qyy ahahhaahahaah bolll urėt po rii tybe kur zani s'po me ndieht qyyy :wink:

Murgesha
07-08-04, 01:02
allahall pasha Zotin bijo je qu pesh ,po kush tåe tha qė e nguci Murgeshėn phaaaa ,poj tybe s'jam ka e nguci askend qyyy ,e doni mem detyru nime perime me ju nguc qyy ahahhaahahaah bolll urėt po rii tybe kur zani s'po me ndieht qyyy :wink:

Eh moj Shejtonka, emri i ka fajet, se tybe ty boll mire te shkon per shtati edhe Melaqja. :lol: :arrow:

ShEjToNkA
07-08-04, 01:08
allahall pasha Zotin bijo je qu pesh ,po kush tåe tha qė e nguci Murgeshėn phaaaa ,poj tybe s'jam ka e nguci askend qyyy ,e doni mem detyru nime perime me ju nguc qyy ahahhaahahaah bolll urėt po rii tybe kur zani s'po me ndieht qyyy :wink:

Eh moj Shejtonka, emri i ka fajet, se tybe ty boll mire te shkon per shtati edhe Melaqja. :lol: :arrow:

Ehhhhhhh moj motėr veq ti ishe kan insan ktu ,se kta tjrėt haj mozomakeq ,qashtu be Murgesha be sis tregoju se tybe le qė mė shkon pėr shtati emri melaqe ama perime jam melaqe :lol: :wink:

Murgesha
07-08-04, 01:11
allahall pasha Zotin bijo je qu pesh ,po kush tåe tha qė e nguci Murgeshėn phaaaa ,poj tybe s'jam ka e nguci askend qyyy ,e doni mem detyru nime perime me ju nguc qyy ahahhaahahaah bolll urėt po rii tybe kur zani s'po me ndieht qyyy :wink:

Eh moj Shejtonka, emri i ka fajet, se tybe ty boll mire te shkon per shtati edhe Melaqja. :lol: :arrow:

Ehhhhhhh moj motėr veq ti ishe kan insan ktu ,se kta tjrėt haj mozomakeq ,qashtu be Murgesha be sis tregoju se tybe le qė mė shkon pėr shtati emri melaqe ama perime jam melaqe :lol: :wink:

Po tybe. :lol: :lol:
Ndegjoni ju tjeret a ja nderrojme bre emrin Shejtonkes e ja bajme melaqe. Se na erdhi ne ket forum asnje shejtanllak se ka bere gjer me tani. :shock:
Une mendoj se e meriton titullin Shejtonka e Melaqezuar.
A po e pranoni?????

ShEjToNkA
07-08-04, 01:19
:shock: :wink: lailaiilalah ej more Zoti fjal jote nė vesh tė ktynev top shkruesve e ishalla pranojn me ma ndru emrin se nė gazepqė jam unė kush se din :?:

ARMANI
07-08-04, 21:05
Naten e mir te gjithve posaqerisht nje nat te qet dhe te mir ja deshiroj Gentes :roll: :?:

aferdita
07-08-04, 21:10
Naten e mir te gjithve posaqerisht nje nat te qet dhe te mir ja deshiroj Gentes :roll: :?:

:roll: :roll:

Gentiana
08-08-04, 00:51
Naten e mir te gjithve posaqerisht nje nat te qet dhe te mir ja deshiroj Gentes :roll: :?:

:roll: :roll:

Aferdita, qka po i rrotullon ata sy, djali vetem me uroj nat te mir??!! :wink:
Sidoqoft, naten e mir te gjithve.
Genta

aferdita
08-08-04, 12:47
Naten e mir te gjithve posaqerisht nje nat te qet dhe te mir ja deshiroj Gentes :roll: :?:

:roll: :roll:

Aferdita, qka po i rrotullon ata sy, djali vetem me uroj nat te mir??!! :wink:
Sidoqoft, naten e mir te gjithve.
Genta
Läuft da was oder kommt es nur mir so :wink: :lol: :lol:

Gentiana
08-08-04, 12:47
Naten e mir te gjithve posaqerisht nje nat te qet dhe te mir ja deshiroj Gentes :roll: :?:

:roll: :roll:

Aferdita, qka po i rrotullon ata sy, djali vetem me uroj nat te mir??!! :wink:
Sidoqoft, naten e mir te gjithve.
Genta
Läuft da was oder kommt es nur mir so :wink: :lol: :lol:

kann schon sein, aber psssssssssst :wink:

aferdita
08-08-04, 12:49
http://smilies.cw08.calibra-web.de/html/images/smilies/engel/1863icon.gif

Honesty^uk.
10-08-04, 22:08
Naten e mire DARDANI
naten e mire genta

ShEjToNkA
11-08-04, 00:46
NAAAAAAAAAAAAAAAATĖĖĖĖĖĖĖĖN EEEEEEEEEEEEE MIIIIIIIIIIRRRRRRRRRRRRRRĖĖĖĖĖĖĖĖĖĖĖĖĖĖĖĖ

Gentiana
13-08-04, 01:06
Naten e mir Dardani, naten e mir Murgesha e shejtonka. shejtonka mos gabo me ma prish gjumin... :wink:

ShEjToNkA
13-08-04, 01:12
Genta , pa vesevese pak ma von vi edhe ju themė natėn e mirė ,veq gjumin s'ta prishi ahahahahahahahah :wink:


Murgesha , Genta , Natėn e mirė dhe gjumė tė qetė dhe ėndra tė nxehėta ,Ju dėshiron "shejtonka"

Natėn e mirė tė gjithve ,Duke ju dėshiruar njė mėngjes me plotė befasi!

mickoja
15-08-04, 23:59
Natč te mir te gjithve ju urojč

Gentiana
17-08-04, 00:29
Naten e mir Dardani....

Honesty^uk.
17-08-04, 00:32
Naten e mir Dardani....

une isha DARDANIA sonte :wink:

Honesty^uk.
17-08-04, 00:37
Naten e mire "turisti"

ShEjToNkA
17-08-04, 00:37
Natėn e Miiiiiiiiiiiiiiiiiirė

Gjumė tė qetė dhe ėndra tė nxehėta, ju dėshiron "shejtonk"

Murgesha
17-08-04, 00:44
Natėn e Miiiiiiiiiiiiiiiiiirė

Gjumė tė qetė dhe ėndra tė nxehėta, ju dėshiron "shejtonk"

O bre Shejtonka na mbyte edhe ti me ket gjume te nxehte e endrra te qeta.
Hajt bijo lutu per diq me mire qy :wink:

ShEjToNkA
17-08-04, 00:46
Natėn e Miiiiiiiiiiiiiiiiiirė

Gjumė tė qetė dhe ėndra tė nxehėta, ju dėshiron "shejtonk"

O bre Shejtonka na mbyte edhe ti me ket gjume te nxehte e endrra te qeta.
Hajt bijo lutu per diq me mire qy :wink:

Ani pra Murgesha apsi ju kam lodhė me kėto fjalė du me ba njė ndyshim

Gjumė tė gjelbėt e ėndra tė ftohėta (akkull krejt ) :wink:

Honesty^uk.
17-08-04, 00:47
Natėn e Miiiiiiiiiiiiiiiiiirė

Gjumė tė qetė dhe ėndra tė nxehėta, ju dėshiron "shejtonk"

O bre Shejtonka na mbyte edhe ti me ket gjume te nxehte e endrra te qeta.
Hajt bijo lutu per diq me mire qy :wink:


QYQYQY sa diktatore je bre
lere more qiken ti shpalosin deshirat e veta :wink:

hajt shejtanka (por mos harro me ja shtue A ne fund se marove)
ishalla flaka te del :wink: :lol: :lol: :lol:
ne enderr kuptohet

Murgesha
17-08-04, 00:48
Ani pra Murgesha apsi ju kam lodhė me kėto fjalė du me ba njė ndyshim

Gjumė tė gjelbėt e ėndra tė ftohėta (akkull krejt ) :wink:

E keshtu me mire. Ta bejme gjumin e gjelbet, e per endrra kush po eshte ngushte, tybe ban me pa edhe endrra me dhompira se endrra jane.

ShEjToNkA
17-08-04, 00:49
Natėn e Miiiiiiiiiiiiiiiiiirė

Gjumė tė qetė dhe ėndra tė nxehėta, ju dėshiron "shejtonk"

O bre Shejtonka na mbyte edhe ti me ket gjume te nxehte e endrra te qeta.
Hajt bijo lutu per diq me mire qy :wink:


QYQYQY sa diktatore je bre
lere more qiken ti shpalosin deshirat e veta :wink:

hajt shejtanka (por mos harro me ja shtue A ne fund se marove)
ishalla flaka te del :wink: :lol: :lol: :lol:
ne enderr kuptohet

ncncncn amin ishalla bashk me juve na del tymi krejt ahhaahahhaahh

po hajt more se kurgja su ba nami qė e kam haru njė A qyyyyy

Murgesha
17-08-04, 00:54
Per ata qe kan vendosur te jene roje nderi te forumit sonte ju deshiroj nje nate te mire.
Mos harroni ne kafen e forumit ju kam bere kafe.
Urdheroni e pini si te doni gjer ne mengjez.
Nate te mire ju deshiron Murgesha.

Ps. Pash zotin mos bani shume zhurme. Se po dua te fle e qete sonte. :wink:

Murgesha
17-08-04, 00:55
Dreq o pune harrova.
Honesty dhe Turist po ja u le amanet sonte Shejtonken.
Kqyrne pash zotin si me u kone une vet. :wink:

ShEjToNkA
17-08-04, 00:55
Per ata qe kan vendosur te jene roje nderi te forumit sonte ju deshiroj nje nate te mire.
Mos harroni ne kafen e forumit ju kam bere kafe.
Urdheroni e pini si te doni gjer ne mengjez.
Nate te mire ju deshiron Murgesha.

Ps. Pash zotin mos bani shume zhurme. Se po dua te fle e qete sonte. :wink:


s.p. krejt po me duket se mua mė gjuve me qeto fjal ,veq nejse mos ke dert pa ves vese se sonte du me ndejt qet pa zhurma :wink:

Honesty^uk.
17-08-04, 00:58
Dreq o pune harrova.
Honesty dhe Turist po ja u le amanet sonte Shejtonken.
Kqyrne pash zotin si me u kone une vet. :wink:


jo Murgesha une ika se po e shoh turistin qe po sillet neper kafe por po
i vjen keq te me thot hajt tash me fjet
por une e kuptova vet dhe po i le te qete
turisti mos u ngut fort se po e tremb dreqin e nates :lol: :lol: :lol:

ShEjToNkA
17-08-04, 00:59
Dreq o pune harrova.
Honesty dhe Turist po ja u le amanet sonte Shejtonken.
Kqyrne pash zotin si me u kone une vet. :wink:


:twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

turisti
17-08-04, 01:25
:( :) :cry: :P :P :P :wink:

ShEjToNkA
19-08-04, 01:54
Naaaaaaaatėn eeeeeeeeeeeeeeee Miiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiirė

Gjumė tė gjelbėt dhe ėndra tė ftohėt !

s.p edhe nėse jav prishi gjumin mos piskatni se nesėr duhet me u zėgju herėt se keni me dal nė konkurim hahahhahha

turisti
20-08-04, 18:48
Faleminderit,une dhe ashtu gjumin e bej ne FRIGORIFER. :wink:

mickoja
21-08-04, 23:21
Ju uroj nje natč tč nxeht dhe tč qetč...ju uroj un mickoja

Honesty^uk.
21-08-04, 23:26
Ju uroj nje natč tč nxeht dhe tč qetč...ju uroj un mickoja

edeh ti me nete te nxehta " mickoja " a :shock: :shock:
boll e kemi pas shejtanken por po e shoh se ju paska infektuar :lol:

fjetesh rehat bijo

ShEjToNkA
21-08-04, 23:29
Ju uroj nje natč tč nxeht dhe tč qetč...ju uroj un mickoja

edeh ti me nete te nxehta " mickoja " a :shock: :shock:
boll e kemi pas shejtanken por po e shoh se ju paska infektuar :lol:

fjetesh rehat bijo

ahhaahahaahh Mickoja nga kur ti moj kėshtu ?????

Opaaaa a po e shef Honesty veq po mė gjelozojn se jo qė i kam infektu ama po mi kan zili fjalėt e mija hahaah edhe po mi huazojn ahhahhahhhaa

Murgesha
21-08-04, 23:31
Rrini more edhe pak, se une erdha :lol: .
Hajt bre se fleni neser boll.
Shejtonka prej se u ba mbretereshe po zgjohet e kujdesshme ne mengjez, keshtu qe po ka rehati edhe me fjet.

Honesty^uk.
21-08-04, 23:33
ahhaahahaahh Mickoja nga kur ti moj kėshtu ?????

Opaaaa a po e shef Honesty veq po mė gjelozojn se jo qė i kam infektu ama po mi kan zili fjalėt e mija hahaah edhe po mi huazojn ahhahhahhhaa


o sherrin e madh e kishe ti bre
a po sheh na i ke msu qikat keq, se ato me e dit cka don me thene nuk e permendin , por thojn ndoshta e shohim nenen enderr :lol: :lol:

ShEjToNkA
21-08-04, 23:36
Rrini more edhe pak, se une erdha :lol: .
Hajt bre se fleni neser boll.
Shejtonka prej se u ba mbretereshe po zgjohet e kujdesshme ne mengjez, keshtu qe po ka rehati edhe me fjet.

Murgesha , bir mashallah se po mė bjen sysh pahiri hhaahaha
Edhe jo mojė kush tė tha qė po du me shku qyy ,unė qetash veq sa jam ka pėrgatitna me filllu spektakėlin e kjo thotė kokan t'u shku ,ncukkkk

ShEjToNkA
21-08-04, 23:39
ahhaahahaahh Mickoja nga kur ti moj kėshtu ?????

Opaaaa a po e shef Honesty veq po mė gjelozojn se jo qė i kam infektu ama po mi kan zili fjalėt e mija hahaah edhe po mi huazojn ahhahhahhhaa


o sherrin e madh e kishe ti bre
a po sheh na i ke msu qikat keq, se ato me e dit cka don me thene nuk e permendin , por thojn ndoshta e shohim nenen enderr :lol: :lol:

O be jo s'kam sher unė ,volla joo ,ama se ke keq ti jo se nime ma mirė u kon me thanė kėtė thėnjen tėnde :lol: :lol: :wink:

Honesty^uk.
21-08-04, 23:41
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


O be jo s'kam sher unė ,volla joo ,ama se ke keq ti jo se nime ma mirė u kon me thanė kėtė thėnjen tėnde :lol: :lol: :wink:[/b]

Murgesha
21-08-04, 23:44
Jo bre se nuk ka me aso njerez te tille qe se din se cka eshte "Gjumi i qete e enderrat e ngrohta" :wink:

Honesty^uk.
21-08-04, 23:47
Jo bre se nuk ka me aso njerez te tille qe se din se cka eshte "Gjumi i qete e enderrat e ngrohta" :wink:

oj murgesh vetem asaj si dihet

por a din cka ti
a ban me na hjek ate STUPC qe po na sillet aty
se qikat po i frigohen dhe nuk po shprehen lirshem :lol: :lol:

Murgesha
21-08-04, 23:48
Jo bre se nuk ka me aso njerez te tille qe se din se cka eshte "Gjumi i qete e enderrat e ngrohta" :wink:

oj murgesh vetem asaj si dihet

por a din cka ti
a ban me na hjek ate STUPC qe po na sillet aty
se qikat po i frigohen dhe nuk po shprehen lirshem :lol: :lol:

Jo tybe ne hjeka stupcin, se e kam per vetembrojtje. Nejse ndodh qe e perdori edhe per sulm!!!! :wink: :roll:

Honesty^uk.
21-08-04, 23:56
valla mua po me dridhen duart kur po e shoh
lere me qikat
ani ani vet shkruan dhe vet vulosJo tybe ne hjeka stupcin, se e kam per vetembrojtje. Nejse ndodh qe e perdori edhe per sulm!!!! :wink: :roll:

Murgesha
22-08-04, 00:00
valla mua po me dridhen duart kur po e shoh
lere me qikat
ani ani vet shkruan dhe vet vulos
Hhahahahaahaha jo!! Ishalla??? :wink:

Honesty^uk.
22-08-04, 00:18
Naten e mire Murgesha.Shej.......... (nuk po e them emrin se cohem jerem naten)

Murgesha
22-08-04, 00:21
Naten e mire Murgesha.Shej.......... (nuk po e them emrin se cohem jerem naten)

Hahahahhaahahahhahaah ani de se ste bjen keq edhe mu qu jerem me nje shej.
Veq ruaju mos ta shohin Princesha jote se te han dreqi me zi se shejtoni. :wink:

ShEjToNkA
22-08-04, 00:22
Aniiiiiiii Honsetyy ,krejt mu duket qė pate qef me thonė krejt emrin ama ,nejseeeeeeeeeeee ,atėhėr Natėn e mirė

Murgesha
22-08-04, 00:27
Naten e mire Dardani. Naten e mire ju bashkebiseduesit e sontem.

Tha Murgesha dhe iku me vrap ne dhómen e gjumit se neser ka me u zgju heret.

ShEjToNkA
22-08-04, 00:30
Murgeeeeeeeeeeeeeeshaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa nėse je kėtu pari ende mu pėrgjigjė se ėshtė diq me rėndėsi ,tė lutėmmmmmmmmmmmm

Murgesha
22-08-04, 00:38
Murgeeeeeeeeeeeeeeshaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa nėse je kėtu pari ende mu pėrgjigjė se ėshtė diq me rėndėsi ,tė lutėmmmmmmmmmmmm

;Moj cka u ba qe po me thirr, sa i vesha pigjamet e brima jote sme la me ra??????? :evil:

Loloku
22-08-04, 00:38
Natėn e ėmbėl dhe gjumė tė mirė!

ShEjToNkA
22-08-04, 00:40
Murgeeeeeeeeeeeeeeshaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa nėse je kėtu pari ende mu pėrgjigjė se ėshtė diq me rėndėsi ,tė lutėmmmmmmmmmmmm

;Moj cka u ba qe po me thirr, sa i vesha pigjamet e brima jote sme la me ra??????? :evil:

Ahaaaaaaaa Murgesha shumė mirė sis u bė qė u pėrgjegje
Se jo asgjė me rėndėsi vetėm desha tė themė Natėn E Mirė

ShEjToNkA
22-08-04, 01:23
Naaaaaaaaaaaaaatėn e Miiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiirė

Gjumė tė gjelbėt dhe endra tė ftohėta!!!!


po nime gati harova me rrupėluu pak deeerėnnn ka tė mbylllliiiiiiiii
Rababamm rabbababammm :shock:

Naki
22-08-04, 21:23
Naten e mire,endrra te qeta :!:

Gentiana
23-08-04, 21:20
Naten e mir dardani, naten e mir Murgesha dhe te flm per flin, bash me paska ra qef per te....

Nje nat te qet te gjithve

Genta

Murgesha
23-08-04, 21:26
Naten e mir dardani, naten e mir Murgesha dhe te flm per flin, bash me paska ra qef per te....

Nje nat te qet te gjithve

Genta

Naten e mire Gentiana e gjume te embel. Uroj te mos kesh henger shume fli, se po tutna po te ban dem.
Hajt se tybe edhe une ika me ra me fjet. :wink:

mickoja
23-08-04, 21:54
Naten e mir tč gjithve

Tomori
24-08-04, 22:27
Naten e mire te gjidhve dhasht zoti takohemi neser gjum te embel ju uroj

aferdita
28-08-04, 22:45
Natėn e mirė te gjithėve..
Natėn e mirė Shejtonka,vera,mickoja etj.
gjume te embel dhe mos mendoni shume :P se nuk ju ze gjumi :wink:

turisti
28-08-04, 23:00
Naten e mire,kush po pregatitet per nina-nana. :wink:

Honesty^uk.
28-08-04, 23:30
Naten e mire,kush po pregatitet per nina-nana. :wink:

naten e mire na ke thene tash 1 ore dhe ti perseri je zgjuar
:?: :?: :wink:

turisti
28-08-04, 23:40
he,he,he,Honesty,si po me duket - ki me fjet ne kafenen te forumit.Sherbeji te gjith,une nuk dua asgje sepse nuk dua te te lodhi,dhe kur te nisesh per ne shtepi,dije se je i pershendetur prej meje. :wink:

Honesty^uk.
28-08-04, 23:51
he,he,he,Honesty,si po me duket - ki me fjet ne kafenen te forumit.Sherbeji te gjith,une nuk dua asgje sepse nuk dua te te lodhi,dhe kur te nisesh per ne shtepi,dije se je i pershendetur prej meje. :wink:gjithashtu je i pershendetur dhe i respektuar nga ana ime
dhe me gjithe qef do te sherbeja me nje pije si te duash ti

Loloku
29-08-04, 00:12
Naten e mire te gjitheve, galofshi gezuar e sabahi ju gezofte edhe me shume!

ShEjToNkA
29-08-04, 00:20
Loloku ,edhe pėr ty njė natė tė mirėdhe gjumė tė qetė!

Murgesha
29-08-04, 00:46
O naten e mire te gjitheve. Se une po shkoj me fjet, e ju tjeret hapni pak dritaret e kafes se qenka mbush plot tym.

turisti
29-08-04, 00:49
Gjumin e embel ju deshiron TURISTI. :wink:

ShEjToNkA
29-08-04, 00:57
O naten e mire te gjitheve. Se une po shkoj me fjet, e ju tjeret hapni pak dritaret e kafes se qenka mbush plot tym.

Mojj n'daq tym ,n'daqmjegull si tė duash ,tė zuri taksirat deri nė mėngjes kėtu

Honesty^uk.
29-08-04, 01:11
Naten e mire oj dardani
naten e mire te gjith ju qe jeni zgjuar dhe po kerkoni IBRIGUN :lol: :lol:

turisti
29-08-04, 01:13
Naten e mire Honesty. Detyren e ke krye me sukses. :wink:

Honesty^uk.
29-08-04, 01:14
Naten e mire Honesty. Detyren e ke krye me sukses. :wink:

edhe ti naten e mire turisti

turisti
29-08-04, 01:17
:wink: Une po e mbylli TAXI-n se po shoh qe askujna nuk i vyn. :cry:

Barbaroza
30-08-04, 22:05
Naten e mire Honey,naten e mire motrushe,ju mpuqi forttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt ttttttttttttttttttt

Murgesha
30-08-04, 22:08
Naten e mire Honey,naten e mire motrushe,ju mpuqi forttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt ttttttttttttttttttt

Naten e mire Barbaroza. Kalo nje gjume te qete e pa endrra te keqija.

turisti
30-08-04, 23:26
Naten e mire te gjithve. :wink:

vushtrria
31-08-04, 21:57
naten e miiiiiiiiiiirrrrrrrrrrrrr te gjithve oj dardani

turisti
31-08-04, 22:01
naten e miiiiiiiiiiirrrrrrrrrrrrr te gjithve oj dardani

Kaq heret-a? - Noten e mire. :wink:

vushtrria
31-08-04, 22:04
po ika o turist piloti ahahahahahaha nese me lejon te kisha thirr ne ket emer keshtu mu ka tek me te thirr ok

Honesty^uk.
31-08-04, 22:20
Naten e mire vushtria, edhe ti turisti nese ke vendos me shkuar :wink:

turisti
31-08-04, 22:28
Naten e mire vushtria, edhe ti turisti nese ke vendos me shkuar :wink:

Jo edhe pak,por NATEN E MIRE sepse mu nuk me dihet- TURIST hesapi. :wink:

Honesty^uk.
31-08-04, 22:43
Naten e mire vushtria, edhe ti turisti nese ke vendos me shkuar :wink:

Jo edhe pak,por NATEN E MIRE sepse mu nuk me dihet- TURIST hesapi. :wink:


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

turisti
31-08-04, 23:05
Naten e mire vushtria, edhe ti turisti nese ke vendos me shkuar :wink:

Jo edhe pak,por NATEN E MIRE sepse mu nuk me dihet- TURIST hesapi. :wink:


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

:wink: :wink: :wink: :wink: :wink:

Gentiana
31-08-04, 23:18
Naten e mir.........

Tomori
01-09-04, 00:02
zoja dhe zoteri naten e mire na dhashte zoti te gjithve gjum te rahatshem dhe fate ne diten e re tung

vushtrria
01-09-04, 21:23
naten e miiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiire te gjithve shendet ku do qe jeni

ShEjToNkA
02-09-04, 16:10
Naaatėn e Miiiiiiirė :roll: :roll:


:lol: :lol: :lol:
shfrytėzova rastin tė ju themė natėn e mirė tash ,dhe mos u habitni pse ju urova natė tė mirė kaq herėt se e kam vendos tashe e tutje tė fjelė herėt ,qė mos tė bėjė zhurmė ,kuptohėt pėr njė kohė tė shkurt aa ,se s'do jetė kėshtu shumė gjatė ,sėrish do kėthehet zhurma :wink:


si zakonisht ,Gjumė tė qetė dhe endra tė qeta!

turisti
02-09-04, 23:32
Gjumin e embel. :wink:

vushtrria
03-09-04, 22:07
ooooooo naten e mirrrrrrrrrrrrrrr o te nderuar e te respektuar gjumin e embel

turisti
03-09-04, 22:08
Naten e mire shoqit. :wink:

Honesty^uk.
03-09-04, 22:12
naten e mireeeeeeeeee
per te gjithe ju qe shkuat para meje
dhe per te gjithe ata qe do te shkojn pas meje
nate te qete ju uron
zemra e Honesty_t

turisti
03-09-04, 22:16
naten e mireeeeeeeeee
per te gjithe ju qe shkuat para meje
dhe per te gjithe ata qe do te shkojn pas meje
nate te qete ju uron
zemra e Honesty_t

Ke fat qe jam kryetari i komisionit per pritjen dhe percjelljen e GJUMAFSHAVE,-naten e ,mire. :wink:

Honesty^uk.
03-09-04, 22:25
naten e mireeeeeeeeee
per te gjithe ju qe shkuat para meje
dhe per te gjithe ata qe do te shkojn pas meje
nate te qete ju uron
zemra e Honesty_t

Ke fat qe jam kryetari i komisionit per pritjen dhe percjelljen e GJUMAFSHAVE,-naten e ,mire. :wink:


perseri me ktheve
a din ti te flesh apo je krevat humbur :wink: :lol: :lol: :lol: :lol: