PDA

View Full Version : SHKUPI_ME_I_BUKUR_SE_PRISHTINA_A_PO???????


REXHAIL_KUMANOVA
24-08-04, 14:42
A?

Barbaroza
24-08-04, 14:53
Pershendetje per Shkupin dhe banoret shqiptar te saj!

Albanam
24-08-04, 15:13
Falėnderit pėr pėrshėndetjen Barbaroza!

Pėrshėndetje edhe pėr ty dhe forumistėt tjerė nga Shkupi dhe banorėt e tij shqiptarė!


Ndėrsa, a ėshtė Shkupi mė i bukur se Prishtina... Mendoj se po.
Ndoshta nuk ma merrni pėr subjektivizėm, apo jo!?

Me respekt,
Albanam

Naki
24-08-04, 18:34
Pershendetje Zt.Albanam,pershendetje Shkupit dhe qytetarve shqiptare.

Murgesha
24-08-04, 21:06
Pershendes Shkupjanet qe marrin pjese ne ket forum.
Albaname pershendetje edhe per ty.

Barbaroza
24-08-04, 21:14
Falėnderit pėr pėrshėndetjen Barbaroza!

Pėrshėndetje edhe pėr ty dhe forumistėt tjerė nga Shkupi dhe banorėt e tij shqiptarė!


Ndėrsa, a ėshtė Shkupi mė i bukur se Prishtina... Mendoj se po.
Ndoshta nuk ma merrni pėr subjektivizėm, apo jo!?

Me respekt,
Albanam

Albanam,prano edhe pershendetjet e mia me te sinqerta per Juve!

ShEjToNkA
24-08-04, 21:19
Pėrshėndetje pėr Shkupin ,njėri ndėr qytetėt mė tė preferuar , dhe pėr tė gjithė Shkupjanasėt/et qė gjendėn nė kėtė forum!

Albanam
25-08-04, 13:57
I nderuari Naki,
e nderuara Murgesha,
pėrsėri Barbaroza,
e nderuara ShEjToNkA!

Ju falėnderoj pėr pėrshėndetjet tuaja.

Mbeteni edhe ju tė pėrshėndetur.

Me respekt,
Albanam

Albanam
16-09-04, 10:37
Pėrshėndetje pėr tė gjithė forumistėt, nga Shkupi i ngrohtė dhe me diell i kėtyre ditėve tė fundit tė stinės sė verės! :wink: