PDA

View Full Version : Cili ju pėlqen mė shumė (versioni 2) ??


Murgesha
14-09-04, 16:03
Lista e dytė.
Cili djalė nė forum ju pėlqen mė shumė??
Votoni pėr mė tė mirin :wink:
Prap pėr bazė ėshtė marrė numri i shkrimeve.

Murgesha
14-09-04, 16:06
Edhe pse tė gjithė pa pėrjashtim mė pėlqejnė me shkrimet e tyre,(e kam mundėsinė tė jap vetėm njė votė) vota ime kėsaj here shkon nė kutinė e Turistit.
Turisti jeni me tė vėrtet ndėr mė tė mirėt.
Tė pėrshėndes.

Gentiana
14-09-04, 19:20
Voten time e muar Vushtrria! keq se nuk mundemi ti dhejm shum vota, se edhe memphiS'x-it deshta tja japi nje, po te gjith jan shum te mire! :roll:

ShEjToNkA
14-09-04, 22:39
Tė gjithė jan shuuummė ,shuummė tė mirė ,vėrtet kisha pas qejf qė tė kishim pas mundėsi me i dhonė disa vota ,ama katėkeqėsisht duhet vetėm njė votė ta japim.
Kėshtu qė publikisht votoi pėr Turistin ,Lolokun ,Orinokon ,Memphisx, qe besa tė gjithė janė be tė mirė.
Mirė po votėn e fsheftė e mori vendasi ,Vushtria.

Loloku
14-09-04, 22:51
valla Murgesha e paske hap nje fesat, po ku jane mashkujt per votim allahile, vec anna me duket nuk e gjeke ate qe deshke dhe une me mirekuptin nuk kisha dasht me hy ne kete fesate ani se thojne i treti i verteti. ShEjToNkA e paska da pleqnin me shejtonllek si gjithmon sikur paret kur i ka nda kadia duke i hudhur ne tavoline dhe njerit i thot merri paret tjetrit ushtimen!

hana
15-09-04, 16:45
Turisti me pelqejn shum postimet e tij

Gentiani
15-09-04, 19:01
Edhe kėtu paska filluar fushata zgjedhore! besa nuk kam pasur kohė tė pregadisė fushatėn parazgjedhore si duhet, e ata nga komisioni zgjedhorė mė paskan vendosur tė fundit nė listė, e kanė parapregaditur rezultatin e zgjedhjeve :wink: :lol: :lol: :lol: mė duhet tØüe informoj OSBE-nė e forumit pėr parregullsitė e zgjedhjeve :lol: :lol:

Votoni pėr Gentiani :lol: :lol: :lol: sepse ka programin mė tė qartė dhe i sjellė perspektivė zhvillimit tė diskutimeve kėtu dhe shumė e shumė risi tjera, qė nuk do tė keni rastin ti lexoni askund :wink: :lol: :lol: plus shpėrblimi, tė gjitha ata qė votojnė pėr mua janė tė ftuar te kafja e forumit nė gosti paguan Gentiani dhe tė gjithė atyre qė kyēen le tė fillojnė tė votojnė nga fundi :lol: :lol: :lol:

mickoja
16-09-04, 00:07
Te gjith jan te mir ne shkrime zdi kujna tja jap voten? :roll: :roll:

ShEjToNkA
16-09-04, 00:11
Te gjith jan te mir ne shkrime zdi kujna tja jap voten? :roll: :roll:

Mickojaaaaaaaa , ja unė tė tregoj pėr kend me votu afroma veshin ........,oki tash hajt jape votėn
ama mos trego qė tė kam thanė unė se tė vrasė :wink:

mickoja
16-09-04, 00:15
Te gjith jan te mir ne shkrime zdi kujna tja jap voten? :roll: :roll:

Mickojaaaaaaaa , ja unė tė tregoj pėr kend me votu afroma veshin ........,oki tash hajt jape votėn
ama mos trego qė tė kam thanė unė se tė vrasė :wink:ok ja dhash voten :lol: :lol:

ShEjToNkA
16-09-04, 00:29
Mickoja , nuk ėshtė pėr me besu , ti mem ngau kaq lehet aaaa kurr , veq nejse kishe po besoj :lol: :lol:

mickoja
16-09-04, 00:38
Mickoja , nuk ėshtė pėr me besu , ti mem ngau kaq lehet aaaa kurr , veq nejse kishe po besoj :lol: :lol:po pa tjeter me te ngu qik se po kam frik nga ti moj shejtonk :wink:

Loloku
17-09-04, 13:18
Hajde votues hajde, kaq te lira i paskeni votat moj? Mosni bre se doni me ma shti veten ne huj tash mas vakti, po nuk jam une aq i mire sa dukem jo!

Gentiani
18-09-04, 16:38
Ndoshta nuk kanė bėrė propagandė pėr bojkotim tė zgjedhjeve, atje nga opozita destruktive :lol: :lol: :lol:

deri nė kėto momente tė raportimit vetėm nja 10 % e elektoratit kanė dalur nė zgjedhje, por pritet kėsaj radhe tė jetė votim masovik, sepse i kemi zgjedhjet e dyta tė lira nė nivel tė Mbretėrisė :lol: :lol:

turisti
20-09-04, 16:15
Edhe pse tė gjithė pa pėrjashtim mė pėlqejnė me shkrimet e tyre,(e kam mundėsinė tė jap vetėm njė votė) vota ime kėsaj here shkon nė kutinė e Turistit.
Turisti jeni me tė vėrtet ndėr mė tė mirėt.
Tė pėrshėndes.
Murgesha,falemderit shume per voten e dhene dhe bisimin e shprehur.Une tash hyra ketu sepse gjithone tuj ngute,por ja- u gezova ( ma mire te drejten me thone,nuk ka) dhe mu duk e u be gezimi i dyfisht.
Te pershendes . :wink: :P

turisti
20-09-04, 16:18
Turisti me pelqejn shum postimet e tij

Gjithmone para fjales se mire,une jes pa tekst. Te pershendes dhe te falmderona per mendim.
Me respekt - TURISTI

Rudi_1
06-11-04, 22:43
Te gjith jan te mire,por ne vacanti TURISTI.
Turisti shoki per mua je ma i miri....ciao te pershendes

DEA
06-11-04, 22:55
Se di as vet se pse , po voten time e muar Gentiani :lol:

Krokodilli
07-11-04, 07:16
ju pershendes te gjithve,,,, te gjith jeni OK... por voten ja dhash Turistit,,, per mendimin se eshte i gjitheanshem,, ndash per shoqeri ndash per humor nder shoqeri - turistin aty e kemi

Gentiani
10-11-04, 18:46
Se di as vet se pse , po voten time e muar Gentiani :lol:

Falemnderit DEA pėr votėn http://www.cosgan.de/images/more/bigs/g132.gif Janė pėr mua mė shumė se fitore votat e elektoratit tim tė nderuar dhe rrespektuar http://www.cosgan.net/images/midi/froehlich/a030.gif http://www.cosgan.net/images/midi/froehlich/a030.gif

Sė fundit bėjmė koalicion me kushė Lolokun dhe e dėrgojmė Turistin nė opozitė http://www.cosgan.net/images/midi/froehlich/d015.gif http://www.cosgan.net/images/midi/froehlich/d015.gif :wink:

turisti
10-11-04, 23:50
Faleminderit RUDI_1 dhe KROKODILLI pėr votat e juaja. Momentalisht jam me i miri sepse JU ( votuesit ) ashtu deshironi. Te gjithve i faleminderona nga zemra.

Ju pershendes si gjithmone,me respekt.

TURISTI :wink:

turisti
10-11-04, 23:53
Se di as vet se pse , po voten time e muar Gentiani :lol:

Falemnderit DEA pėr votėn http://www.cosgan.de/images/more/bigs/g132.gif Janė pėr mua mė shumė se fitore votat e elektoratit tim tė nderuar dhe rrespektuar http://www.cosgan.net/images/midi/froehlich/a030.gif http://www.cosgan.net/images/midi/froehlich/a030.gif

Sė fundit bėjmė koalicion me kushė Lolokun dhe e dėrgojmė Turistin nė opozitė http://www.cosgan.net/images/midi/froehlich/d015.gif http://www.cosgan.net/images/midi/froehlich/d015.gif :wink:

Normal Gentian,nje dite une duhet pa tjeter me qene OPOZITA,sepse asnje qiri nuk ka bere drite gjithmone.

Te pershendes me respekt, TURISTI.

Loloku
11-11-04, 11:28
Falenderoj votuesit e mi, pak jane por me shije ama. Qofshi te shijshem gjithmone!

Per koalicione nuk di ēfare te them Gentiani, sepse Turisti po behet i pakapshem, turist ma! Por, mua me pelqen identiteti im origjinal pa kombinime dhe ndjehem mire dhe i kenaqur edhe me pak dhe mund t'i kenaqesh votuesit sa me pak qe te jene pa i zhgenjyer a!

Ketu isha pa dashjen time dhe pershendes dashamiresine e te gjithve qe me vleresuan!