Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Zona Administrative > Tema tė vjetra
Emri
Fjalėkalimi
Tema tė vjetra Arkivi i forumit


Rezultati i Sondazhit : Cili ju pėlqen mė shumė?? 2
Turisti 25 39.68%
Vushtrria 3 4.76%
Loloku 10 15.87%
Fadil 1 1.59%
MemphiSx 4 6.35%
Tomori 1 1.59%
Albaname 5 7.94%
AlbMuslim-Ku 1 1.59%
Orinoko 2 3.17%
Gentiani 11 17.46%
Votues: 63. Ju nuk mund tė votoni nė kėtė sondazh


Temė e mbyllur
 
Funksionet e Temės Shfaq Modėt
Vjetėr 14-09-04, 16:03   #1
Murgesha
Administratorėt
 
Avatari i Murgesha
 
Anėtarėsuar: 24-10-03
Vendndodhja: Diku nėpėr botė....
Postime: 40,346
Murgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėm
Gabim Cili ju pėlqen mė shumė (versioni 2) ??

Lista e dytė.
Cili djalė nė forum ju pėlqen mė shumė??
Votoni pėr mė tė mirin
Prap pėr bazė ėshtė marrė numri i shkrimeve.


Murgesha Nuk ėshtė nė linjė  
Nyje Interesante
Vjetėr 14-09-04, 16:06   #2
Murgesha
Administratorėt
 
Avatari i Murgesha
 
Anėtarėsuar: 24-10-03
Vendndodhja: Diku nėpėr botė....
Postime: 40,346
Murgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Edhe pse tė gjithė pa pėrjashtim mė pėlqejnė me shkrimet e tyre,(e kam mundėsinė tė jap vetėm njė votė) vota ime kėsaj here shkon nė kutinė e Turistit.
Turisti jeni me tė vėrtet ndėr mė tė mirėt.
Tė pėrshėndes.
Murgesha Nuk ėshtė nė linjė  
Vjetėr 14-09-04, 19:20   #3
Gentiana
 
Avatari i Gentiana
 
Anėtarėsuar: 09-10-03
Postime: 11,949
Gentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Voten time e muar Vushtrria! keq se nuk mundemi ti dhejm shum vota, se edhe memphiS'x-it deshta tja japi nje, po te gjith jan shum te mire! :roll:
__________________
Dashuria ben ēudira ēdo dite: ajo dobeson te fuqishmin, forcon te dobetin, nga i menēuri ben budallain, i nga budallai te menēurin, favorizon pasionet dhe zhduk arsyen. Me nje fjale, i permbys gjerat.
Gentiana Nuk ėshtė nė linjė  
Vjetėr 14-09-04, 22:39   #4
ShEjToNkA
______________
 
Avatari i ShEjToNkA
 
Anėtarėsuar: 11-07-04
Vendndodhja: Nė Zemėr tė...??!!!
Postime: 20,025
ShEjToNkA i pazėvėndėsueshėmShEjToNkA i pazėvėndėsueshėmShEjToNkA i pazėvėndėsueshėmShEjToNkA i pazėvėndėsueshėmShEjToNkA i pazėvėndėsueshėmShEjToNkA i pazėvėndėsueshėmShEjToNkA i pazėvėndėsueshėmShEjToNkA i pazėvėndėsueshėmShEjToNkA i pazėvėndėsueshėmShEjToNkA i pazėvėndėsueshėmShEjToNkA i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Tė gjithė jan shuuummė ,shuummė tė mirė ,vėrtet kisha pas qejf qė tė kishim pas mundėsi me i dhonė disa vota ,ama katėkeqėsisht duhet vetėm njė votė ta japim.
Kėshtu qė publikisht votoi pėr Turistin ,Lolokun ,Orinokon ,Memphisx, qe besa tė gjithė janė be tė mirė.
Mirė po votėn e fsheftė e mori vendasi ,Vushtria.
__________________
Korrektėsia ėshtė gjėja mė hyjnore nė shpirtin e njeriut!
ShEjToNkA Nuk ėshtė nė linjė  
Vjetėr 14-09-04, 22:51   #5
Loloku
 
Anėtarėsuar: 06-01-04
Vendndodhja: Prishtinė
Postime: 1,707
Loloku i pazėvėndėsueshėmLoloku i pazėvėndėsueshėmLoloku i pazėvėndėsueshėmLoloku i pazėvėndėsueshėmLoloku i pazėvėndėsueshėmLoloku i pazėvėndėsueshėmLoloku i pazėvėndėsueshėmLoloku i pazėvėndėsueshėmLoloku i pazėvėndėsueshėmLoloku i pazėvėndėsueshėmLoloku i pazėvėndėsueshėm
Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek Loloku
Gabim

valla Murgesha e paske hap nje fesat, po ku jane mashkujt per votim allahile, vec anna me duket nuk e gjeke ate qe deshke dhe une me mirekuptin nuk kisha dasht me hy ne kete fesate ani se thojne i treti i verteti. ShEjToNkA e paska da pleqnin me shejtonllek si gjithmon sikur paret kur i ka nda kadia duke i hudhur ne tavoline dhe njerit i thot merri paret tjetrit ushtimen!
__________________
Rasti ėshtė mbret, sexi mbretėreshė!
Loloku Nuk ėshtė nė linjė  
Vjetėr 15-09-04, 16:45   #6
hana
 
Anėtarėsuar: 28-12-03
Vendndodhja: ne kosov valla
Postime: 691
hana e ka pezulluar reputacionin
Gabim

Turisti me pelqejn shum postimet e tij
hana Nuk ėshtė nė linjė  
Vjetėr 15-09-04, 19:01   #7
Gentiani
...
 
Avatari i Gentiani
 
Anėtarėsuar: 27-06-04
Vendndodhja: Luginen e dashurise !
Postime: 3,888
Gentiani i pazėvėndėsueshėmGentiani i pazėvėndėsueshėmGentiani i pazėvėndėsueshėmGentiani i pazėvėndėsueshėmGentiani i pazėvėndėsueshėmGentiani i pazėvėndėsueshėmGentiani i pazėvėndėsueshėmGentiani i pazėvėndėsueshėmGentiani i pazėvėndėsueshėmGentiani i pazėvėndėsueshėmGentiani i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Edhe kėtu paska filluar fushata zgjedhore! besa nuk kam pasur kohė tė pregadisė fushatėn parazgjedhore si duhet, e ata nga komisioni zgjedhorė mė paskan vendosur tė fundit nė listė, e kanė parapregaditur rezultatin e zgjedhjeve :lol: :lol: :lol: mė duhet tØüe informoj OSBE-nė e forumit pėr parregullsitė e zgjedhjeve :lol: :lol:

Votoni pėr Gentiani :lol: :lol: :lol: sepse ka programin mė tė qartė dhe i sjellė perspektivė zhvillimit tė diskutimeve kėtu dhe shumė e shumė risi tjera, qė nuk do tė keni rastin ti lexoni askund :lol: :lol: plus shpėrblimi, tė gjitha ata qė votojnė pėr mua janė tė ftuar te kafja e forumit nė gosti paguan Gentiani dhe tė gjithė atyre qė kyēen le tė fillojnė tė votojnė nga fundi :lol: :lol: :lol:
Gentiani Nuk ėshtė nė linjė  
Vjetėr 16-09-04, 00:07   #8
mickoja
 
Avatari i mickoja
 
Anėtarėsuar: 04-02-04
Vendndodhja: jetoj mas kodrave!!!
Postime: 1,486
mickoja e ka pezulluar reputacionin
Gabim

Te gjith jan te mir ne shkrime zdi kujna tja jap voten? :roll: :roll:
__________________
Tč jetosh duke vdekur,a tč vdesčsh duke jetuar?
mickoja Nuk ėshtė nė linjė  
Vjetėr 16-09-04, 00:11   #9
ShEjToNkA
______________
 
Avatari i ShEjToNkA
 
Anėtarėsuar: 11-07-04
Vendndodhja: Nė Zemėr tė...??!!!
Postime: 20,025
ShEjToNkA i pazėvėndėsueshėmShEjToNkA i pazėvėndėsueshėmShEjToNkA i pazėvėndėsueshėmShEjToNkA i pazėvėndėsueshėmShEjToNkA i pazėvėndėsueshėmShEjToNkA i pazėvėndėsueshėmShEjToNkA i pazėvėndėsueshėmShEjToNkA i pazėvėndėsueshėmShEjToNkA i pazėvėndėsueshėmShEjToNkA i pazėvėndėsueshėmShEjToNkA i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga mickoja
Te gjith jan te mir ne shkrime zdi kujna tja jap voten? :roll: :roll:
Mickojaaaaaaaa , ja unė tė tregoj pėr kend me votu afroma veshin ........,oki tash hajt jape votėn
ama mos trego qė tė kam thanė unė se tė vrasė
__________________
Korrektėsia ėshtė gjėja mė hyjnore nė shpirtin e njeriut!
ShEjToNkA Nuk ėshtė nė linjė  
Vjetėr 16-09-04, 00:15   #10
mickoja
 
Avatari i mickoja
 
Anėtarėsuar: 04-02-04
Vendndodhja: jetoj mas kodrave!!!
Postime: 1,486
mickoja e ka pezulluar reputacionin
Gabim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga ShEjToNkA
Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga mickoja
Te gjith jan te mir ne shkrime zdi kujna tja jap voten? :roll: :roll:
Mickojaaaaaaaa , ja unė tė tregoj pėr kend me votu afroma veshin ........,oki tash hajt jape votėn
ama mos trego qė tė kam thanė unė se tė vrasė
ok ja dhash voten :lol: :lol:
__________________
Tč jetosh duke vdekur,a tč vdesčsh duke jetuar?
mickoja Nuk ėshtė nė linjė  
Vjetėr 16-09-04, 00:29   #11
ShEjToNkA
______________
 
Avatari i ShEjToNkA
 
Anėtarėsuar: 11-07-04
Vendndodhja: Nė Zemėr tė...??!!!
Postime: 20,025
ShEjToNkA i pazėvėndėsueshėmShEjToNkA i pazėvėndėsueshėmShEjToNkA i pazėvėndėsueshėmShEjToNkA i pazėvėndėsueshėmShEjToNkA i pazėvėndėsueshėmShEjToNkA i pazėvėndėsueshėmShEjToNkA i pazėvėndėsueshėmShEjToNkA i pazėvėndėsueshėmShEjToNkA i pazėvėndėsueshėmShEjToNkA i pazėvėndėsueshėmShEjToNkA i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Mickoja , nuk ėshtė pėr me besu , ti mem ngau kaq lehet aaaa kurr , veq nejse kishe po besoj :lol: :lol:
__________________
Korrektėsia ėshtė gjėja mė hyjnore nė shpirtin e njeriut!
ShEjToNkA Nuk ėshtė nė linjė  
Vjetėr 16-09-04, 00:38   #12
mickoja
 
Avatari i mickoja
 
Anėtarėsuar: 04-02-04
Vendndodhja: jetoj mas kodrave!!!
Postime: 1,486
mickoja e ka pezulluar reputacionin
Gabim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga ShEjToNkA
Mickoja , nuk ėshtė pėr me besu , ti mem ngau kaq lehet aaaa kurr , veq nejse kishe po besoj :lol: :lol:
po pa tjeter me te ngu qik se po kam frik nga ti moj shejtonk
__________________
Tč jetosh duke vdekur,a tč vdesčsh duke jetuar?
mickoja Nuk ėshtė nė linjė  
Vjetėr 17-09-04, 13:18   #13
Loloku
 
Anėtarėsuar: 06-01-04
Vendndodhja: Prishtinė
Postime: 1,707
Loloku i pazėvėndėsueshėmLoloku i pazėvėndėsueshėmLoloku i pazėvėndėsueshėmLoloku i pazėvėndėsueshėmLoloku i pazėvėndėsueshėmLoloku i pazėvėndėsueshėmLoloku i pazėvėndėsueshėmLoloku i pazėvėndėsueshėmLoloku i pazėvėndėsueshėmLoloku i pazėvėndėsueshėmLoloku i pazėvėndėsueshėm
Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek Loloku
Gabim

Hajde votues hajde, kaq te lira i paskeni votat moj? Mosni bre se doni me ma shti veten ne huj tash mas vakti, po nuk jam une aq i mire sa dukem jo!
__________________
Rasti ėshtė mbret, sexi mbretėreshė!
Loloku Nuk ėshtė nė linjė  
Vjetėr 18-09-04, 16:38   #14
Gentiani
...
 
Avatari i Gentiani
 
Anėtarėsuar: 27-06-04
Vendndodhja: Luginen e dashurise !
Postime: 3,888
Gentiani i pazėvėndėsueshėmGentiani i pazėvėndėsueshėmGentiani i pazėvėndėsueshėmGentiani i pazėvėndėsueshėmGentiani i pazėvėndėsueshėmGentiani i pazėvėndėsueshėmGentiani i pazėvėndėsueshėmGentiani i pazėvėndėsueshėmGentiani i pazėvėndėsueshėmGentiani i pazėvėndėsueshėmGentiani i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Ndoshta nuk kanė bėrė propagandė pėr bojkotim tė zgjedhjeve, atje nga opozita destruktive :lol: :lol: :lol:

deri nė kėto momente tė raportimit vetėm nja 10 % e elektoratit kanė dalur nė zgjedhje, por pritet kėsaj radhe tė jetė votim masovik, sepse i kemi zgjedhjet e dyta tė lira nė nivel tė Mbretėrisė :lol: :lol:
__________________
Unė nuk jam i pari, por jam Nr.1 !kėte qė po e shkruaj e din edhe ti !!!

...sikur une te isha ti, me miliona here do i lutesha Zotit te jam une !!!

http://www.youtube.com/watch?v=HV5GQkDbKpM
Gentiani Nuk ėshtė nė linjė  
Vjetėr 20-09-04, 16:15   #15
turisti
nė sokaqet misterioze....
 
Avatari i turisti
 
Anėtarėsuar: 25-07-04
Vendndodhja: Mahalla e azganave p/n
Postime: 47,343
turisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Murgesha
Edhe pse tė gjithė pa pėrjashtim mė pėlqejnė me shkrimet e tyre,(e kam mundėsinė tė jap vetėm njė votė) vota ime kėsaj here shkon nė kutinė e Turistit.
Turisti jeni me tė vėrtet ndėr mė tė mirėt.
Tė pėrshėndes.
Murgesha,falemderit shume per voten e dhene dhe bisimin e shprehur.Une tash hyra ketu sepse gjithone tuj ngute,por ja- u gezova ( ma mire te drejten me thone,nuk ka) dhe mu duk e u be gezimi i dyfisht.
Te pershendes . :P


__________________
Ēdo gjė ėshtė e kalueshme,a mė i kalueshmi ėshtė njeri.
turisti Nuk ėshtė nė linjė  
Temė e mbyllur


Anėtarėt aktiv qė janė duke parė kėtė Temė: 1 (0 Anėtarėt dhe 1 Guests)
 
Funksionet e Temės
Shfaq Modėt

Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFF



Hyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 04:12.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.