PDA

View Full Version : Pėrshėndetje pėr inxhet dhe axhat e Forumit tonė!


Barbaroza
16-10-04, 18:00
Te nderuar diskutues,meqe une jam njera nder me te vockelat e forumit,kam nderin qe te hap kete teme per te pershendetur inxhet dhe axhat e forumit Dardania.de :)
Nga nje pershendetje te madhe,percjellur me nga nje mpuuuqqq,i pershendes ixhet:

Murgesha
Urata
Luana
Qika_pr
Dea
Dr1ta
dhe inxhet tjera qe s'me kujtohen per momentin,por do i pershendes tjera here,patjer, si dhe axhat tane te nderuar:

Turisti
Gentiani
Loloku
Naki
Lazdrani
Progoni
Bond
Problematiku
Dilaveri etj.etj.

Murgesha
16-10-04, 18:03
O tė pastė inxhja, Barbaroza.
Jam e lumtur qė mė nė fund i ra ndėrmend dikujt pėr tė na pėrshėndet.
Ne si ingje i pėrcjellim burrat me sabah nė punė e vet tuj chatu e diskutu punėt e kėsaj dynjaje.
Hajde pėr hajr ishalla. :wink: :lol: :lol:

Gentiana
16-10-04, 18:06
Ksaj pershendeteje i kacafytem edhe un.
Pershendetje te gjithve, dhe gjdo te mire.

Barbaroza
16-10-04, 18:07
O inxhe,me vjen mire qe erdhi kjo dite,po krenohem me kete se edhe une neser behem inxhe dhe patjeter se do e trasoj rrugen tuaj :wink:
Dynja moj dynja,veq lezet kishe qene per gra :lol: :lol:

Murgesha
16-10-04, 18:10
O inxhe,me vjen mire qe erdhi kjo dite,po krenohem me kete se edhe une neser behem inxhe dhe patjeter se do e trasoj rrugen tuaj :wink:
Dynja moj dynja,veq lezet kishe qene per gra :lol: :lol:

Tė presim se ēka po na thojnė tani axhat. Nashta edhe ata gratė nė punė e vet tuj chatu me qika. :wink:

Urata
16-10-04, 18:52
O e mira, O e buta, O e bardha Barbaroze! Admiroj urtesin dhe validimin tuaj!

Inxhja Urate ka nje respekt te veēantė per ty!

ps: Valla, nuk e kam qaren pa e "kundershtu" Z. Murgeshe hahaha hahaha hahaha! Nuk eshte e vertet se chatohmi vetem kur nuk i kemi burrat ne shtepi, apo jo!

Loloku
17-10-04, 09:28
Flm per pershendetjen Barbnaroza, sa e kujdesshme qe je moj xhane e xhaxhit, na e ngrohe pak shpirtin edhe neve o ti vetem e ngrohte qofsh gjithmone. Te falenderoj me nje mpuq ne balle o e vlad i kujdesshem i ketij forumi qe sjelle respekt, argetim dhe kenaqesi...
Me ke perteri deshiren me e mocion me kete pershendetje qe me bene te ndjehem kaq mire edhe si xhaxha mes gjithe rraxhaxhive...

ShEjToNkA
17-10-04, 22:40
T'i pėrshndetėsh Xhaxhallarėt dhe Xhixhatė ėshtė kėnqėsi e vėrtet. Ndajė dhe iu bashkangjita kėti urimi pėre t'i pershndetur tė gjithė , e nė veqanti ata/ato qė i njofė.

Pėrshndes: Xhaxhin Naki , Xhaxhin Lazdran , Xhaxhin Loloku .dhe gjithė tė tjerėt.
Si dhe, Xhixhin Murgeshė , Xhixhin Luana, Xhixhin Urata si dhe tė gjithė Xhixhat tjerė.

Ju pėrshndet shumė dhe ju respekton voglushja ShEjToNkA , qė e keni pėr hastret :lol: :lol:

Murgesha
17-10-04, 23:20
T'i pėrshndetėsh Xhaxhallarėt dhe Xhixhatė ėshtė kėnqėsi e vėrtet. Ndajė dhe iu bashkangjita kėti urimi pėre t'i pershndetur tė gjithė , e nė veqanti ata/ato qė i njofė.

Pėrshndes: Xhaxhin Naki , Xhaxhin Lazdran , Xhaxhin Loloku .dhe gjithė tė tjerėt.
Si dhe, Xhixhin Murgeshė , Xhixhin Luana, Xhixhin Urata si dhe tė gjithė Xhixhat tjerė.

Ju pėrshndet shumė dhe ju respekton voglushja ShEjToNkA , qė e keni pėr hastret :lol: :lol:

O tė past xhixhi. Njėmend pėr hastret tė kemi, po si tė halitesh tė ngrehim pakėz veshėt. :wink:

turisti
17-10-04, 23:32
Pershendetje per risine dhe autorin qe e freskoj ambientin.


Une i pershendes te gjithe qe gjinden ne listen e autorit,si dhe jasht listes,prej Amerikes e deri te Australia,prej polit te veriut deri tek ai i jugut. Ne zemren time ka vend per te gjithe. :wink:

TURISTI :wink: :P

ShEjToNkA
17-10-04, 23:48
Pershendetje per risine dhe autorin qe e freskoj ambientin.


Une i pershendes te gjithe qe gjinden ne listen e autorit,si dhe jasht listes,prej Amerikes e deri te Australia,prej polit te veriut deri tek ai i jugut. Ne zemren time ka vend per te gjithe. :wink:

TURISTI :wink: :P


:shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

Turisti tha: Nė zemren time ka vendė pėr tė gjithė.


Turisti a mos e ke ti zemren autobus?????????????? :roll: :shock:

Urata
18-10-04, 03:36
Shejtonka u gezofsh me xhixhin! Uha shume i due shejtonkat, nuk e di pse, po m'duket se ashtu jam vete hahaha hahaha hahaha....

*shnet

Gentiani
18-10-04, 20:09
Ha,hahahaaaa ani pėrshėndetje pėr Axhat dhe Inxhet e forumit Dardan :lol: :lol: :lol:

Njė pėrshėndetje tė gjithėve kėtu nė Dardani nga xhaxhi Genti :wink: :lol:

Naki
18-10-04, 22:09
T'i pėrshndetėsh Xhaxhallarėt dhe Xhixhatė ėshtė kėnqėsi e vėrtet. Ndajė dhe iu bashkangjita kėti urimi pėre t'i pershndetur tė gjithė , e nė veqanti ata/ato qė i njofė.

Pėrshndes: Xhaxhin Naki , Xhaxhin Lazdran , Xhaxhin Loloku .dhe gjithė tė tjerėt.
Si dhe, Xhixhin Murgeshė , Xhixhin Luana, Xhixhin Urata si dhe tė gjithė Xhixhat tjerė.

Ju pėrshndet shumė dhe ju respekton voglushja ShEjToNkA , qė e keni pėr hastret :lol: :lol:

Tote Flm ,edhe une xhaxhai te pershendes ty shume adööööööööö

turisti
18-10-04, 22:25
Pershendetje per risine dhe autorin qe e freskoj ambientin.


Une i pershendes te gjithe qe gjinden ne listen e autorit,si dhe jasht listes,prej Amerikes e deri te Australia,prej polit te veriut deri tek ai i jugut. Ne zemren time ka vend per te gjithe. :wink:

TURISTI :wink: :P


:shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

Turisti tha: Nė zemren time ka vendė pėr tė gjithė.


Turisti a mos e ke ti zemren autobus?????????????? :roll: :shock:

Poooooooooooooooooooooo,I Honestyt me dy kat,HAHAHAHAHAHAHAHA. :P :P :P :P :P :P

ShEjToNkA
18-10-04, 22:37
Pershendetje per risine dhe autorin qe e freskoj ambientin.


Une i pershendes te gjithe qe gjinden ne listen e autorit,si dhe jasht listes,prej Amerikes e deri te Australia,prej polit te veriut deri tek ai i jugut. Ne zemren time ka vend per te gjithe. :wink:

TURISTI :wink: :P


:shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

Turisti tha: Nė zemren time ka vendė pėr tė gjithė.


Turisti a mos e ke ti zemren autobus?????????????? :roll: :shock:

Poooooooooooooooooooooo,I Honestyt me dy kat,HAHAHAHAHAHAHAHA. :P :P :P :P :P :P

Turisti , ckaaaaaaaaaaaaa???????????????
Edhe Honesty Autobus zemren aaa ??? Ani dy katė!!!!!
Volla vajė halli pėr Barbarozen ,se me pas zemren autobus ani edhe dy katė rrezik vollaa :roll: :roll: :roll: :roll:

Vigani
19-10-04, 00:55
Hajt se edhe une po ua qoj nje selam ketyre far inxheve te ketije forumi e ishalla pom qelet naj nafak najkah hejdi.

ShEjToNkA
19-10-04, 01:26
Unė sonte e pėrshndes extra Xhixhin Murgeshė. Dhe desha ta pyes ,a ėshtė e vėrtet a mė duket se kishe vendos me ardhė mėsit pėr mua??????????? :roll:
Hajde inshalla po mė qelet nfakaaa :D , je e mirė se ardhurė Xhixhi Murgeshė nėse vjenė?? :!: :!: :roll:

Honesty^uk.
19-10-04, 07:11
Pershendetje per risine dhe autorin qe e freskoj ambientin.


Une i pershendes te gjithe qe gjinden ne listen e autorit,si dhe jasht listes,prej Amerikes e deri te Australia,prej polit te veriut deri tek ai i jugut. Ne zemren time ka vend per te gjithe. :wink:

TURISTI :wink: :P


:shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

Turisti tha: Nė zemren time ka vendė pėr tė gjithė.


Turisti a mos e ke ti zemren autobus?????????????? :roll: :shock:

Poooooooooooooooooooooo,I Honestyt me dy kat,HAHAHAHAHAHAHAHA. :P :P :P :P :P :P


qysh bre "turist" u paske treguar te gjitheve, per zemergjeresine time, :lol: :lol: :lol:
a mos ke dashur tu thuash se ka shume venda te pare ne autobusat 2 katesh :wink:

Murgesha
19-10-04, 07:20
qysh bre "turist" u paske treguar te gjitheve, per zemergjeresine time, :lol: :lol: :lol:
a mos ke dashur tu thuash se ka shume venda te pare ne autobusat 2 katesh :wink:

Ashtu vėllaēko hiq mos ke dert, se ne krejt e dimė se zemėrgjerėsia jote, autobus me dy kate.
Prej inatit e ka pasė Turisti, se ai vetėm me njė kat. :wink:

Diana007
19-10-04, 08:15
Pershendes te gjith inxhet dhe axhat e ketu forumi :P

Murgesha
19-10-04, 08:19
Unė sonte e pėrshndes extra Xhixhin Murgeshė. Dhe desha ta pyes ,a ėshtė e vėrtet a mė duket se kishe vendos me ardhė mėsit pėr mua??????????? :roll:
Hajde inshalla po mė qelet nfakaaa :D , je e mirė se ardhurė Xhixhi Murgeshė nėse vjenė?? :!: :!: :roll:


Po qysh spo vi ani???
Ani me e ditė se pėr kend kam me tė lypė????
Jo mos pyet hiq, se djali i mirė llokum, i gjatė mashalla, pareli sa tė duash.
Thuajmė mė mirė po, sa skam ardhė. :wink:

Barbaroza
19-10-04, 11:58
Pershendes edhe njehere inxhet dhe xhaxhit e forumit duke ju deshiruar argetim te kendshem si dhe jete te lumtur e te qete ne familjet e juaja!

Maca
19-10-04, 12:16
I pershendes gjith ata qe jan ma te vjeter/a se une...Demek xhaxhat & xhixhit! :wink:

Barbaroza
19-10-04, 17:21
Pershendetje per risine dhe autorin qe e freskoj ambientin.


Une i pershendes te gjithe qe gjinden ne listen e autorit,si dhe jasht listes,prej Amerikes e deri te Australia,prej polit te veriut deri tek ai i jugut. Ne zemren time ka vend per te gjithe. :wink:

TURISTI :wink: :P


:shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

Turisti tha: Nė zemren time ka vendė pėr tė gjithė.


Turisti a mos e ke ti zemren autobus?????????????? :roll: :shock:

Poooooooooooooooooooooo,I Honestyt me dy kat,HAHAHAHAHAHAHAHA. :P :P :P :P :P :P

Turisti ,ma ke borgj kete sqarim,ose ne pm ose ne publik. :wink:

Barbaroza
19-10-04, 17:33
Pershendetje per risine dhe autorin qe e freskoj ambientin.


Une i pershendes te gjithe qe gjinden ne listen e autorit,si dhe jasht listes,prej Amerikes e deri te Australia,prej polit te veriut deri tek ai i jugut. Ne zemren time ka vend per te gjithe. :wink:

TURISTI :wink: :P


:shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

Turisti tha: Nė zemren time ka vendė pėr tė gjithė.


Turisti a mos e ke ti zemren autobus?????????????? :roll: :shock:

Poooooooooooooooooooooo,I Honestyt me dy kat,HAHAHAHAHAHAHAHA. :P :P :P :P :P :P

Turisti , ckaaaaaaaaaaaaa???????????????
Edhe Honesty Autobus zemren aaa ??? Ani dy katė!!!!!
Volla vajė halli pėr Barbarozen ,se me pas zemren autobus ani edhe dy katė rrezik vollaa :roll: :roll: :roll: :roll:

Aiiiii Shejtonka,pse moj rrezik,po burri eshte per 7 gra,qyyyy,megjithese e dijme se e para e ka vendin special,e 6 tjerat :(

Honesty^uk.
19-10-04, 19:06
Pershendetje per risine dhe autorin qe e freskoj ambientin.


Une i pershendes te gjithe qe gjinden ne listen e autorit,si dhe jasht listes,prej Amerikes e deri te Australia,prej polit te veriut deri tek ai i jugut. Ne zemren time ka vend per te gjithe. :wink:

TURISTI :wink: :P


:shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

Turisti tha: Nė zemren time ka vendė pėr tė gjithė.


Turisti a mos e ke ti zemren autobus?????????????? :roll: :shock:

Poooooooooooooooooooooo,I Honestyt me dy kat,HAHAHAHAHAHAHAHA. :P :P :P :P :P :P

Turisti ,ma ke borgj kete sqarim,ose ne pm ose ne publik. :wink:


shtrengohu "turist " shoku dhe mos u dorezo edhe pse te paskan rrethuar :lol: :lol: :lol:

Barbaroza
19-10-04, 19:10
Turistiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii :wink:

Honesty^uk.
19-10-04, 19:31
Turistiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii :wink:

mos kujto se na ke trembur kaq lehte 2TURISTIN" e forumit jo

hajde se ke shokun ketu, dhe je sikur me qene vetem :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

ShEjToNkA
19-10-04, 21:27
Unė sonte e pėrshndes extra Xhixhin Murgeshė. Dhe desha ta pyes ,a ėshtė e vėrtet a mė duket se kishe vendos me ardhė mėsit pėr mua??????????? :roll:
Hajde inshalla po mė qelet nfakaaa :D , je e mirė se ardhurė Xhixhi Murgeshė nėse vjenė?? :!: :!: :roll:


Po qysh spo vi ani???
Ani me e ditė se pėr kend kam me tė lypė????
Jo mos pyet hiq, se djali i mirė llokum, i gjatė mashalla, pareli sa tė duash.
Thuajmė mė mirė po, sa skam ardhė. :wink:


Jo ,po ndiva se ashtu ishte!
Edhe unė me tė thėnė ty po ,kur tė duash n'daq tashė para se tė vishė e n'daq tė themė jo pra kur tė vishė :wink:

Urata
20-10-04, 01:39
Pershendete inxhen URATE ma mire, se ta kam gjete Viganin!

DEA
20-10-04, 14:03
Pershendes edhe njehere inxhet dhe xhaxhit e forumit duke ju deshiruar argetim te kendshem si dhe jete te lumtur e te qete ne familjet e juaja!

Flm, moj zemra e vogel se inxhja te qaf shume edhe te shhterngon shume qysh e ka zakon :roll:

Barbaroza
20-10-04, 14:59
Pershendes edhe njehere inxhet dhe xhaxhit e forumit duke ju deshiruar argetim te kendshem si dhe jete te lumtur e te qete ne familjet e juaja!

Flm, moj zemra e vogel se inxhja te qaf shume edhe te shhterngon shume qysh e ka zakon :roll:

Inxhe DEA,te falenderoj per qafin dhe t'shtrenguemen. :)

livoreka bicio
20-10-04, 21:21
PERSHENDES EDHE UN SHUM, INXHET DHE XHAXHIT E KETY FORUMI :wink:

ShEjToNkA
22-10-04, 22:52
Aiiiii Shejtonka,pse moj rrezik,po burri eshte per 7 gra,qyyyy,megjithese e dijme se e para e ka vendin special,e 6 tjerat :( [/quote]


Qy ,qyy a kėti mendimi je ti aa?! Jo volla unė s'pajothem kėshtu!! Se nė mos qofsha e vetjma atėhėr mos qofsha as njėra nga e para e as njėra ndėr tė 6-tė!!!!

Barbaroza
23-10-04, 15:10
Turistiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii :wink:

mos kujto se na ke trembur kaq lehte 2TURISTIN" e forumit jo

hajde se ke shokun ketu, dhe je sikur me qene vetem :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Turisti,te falenderoj edhe publikisht per sqarimin qe ma ke bere.Po shihet qarte se ju e keni thene pa asnje qellim apo pretendim te caktuar por siq shihet disa e kane keqkuptuar e besa disa edhe i kane dhene kahje krejt tjeter...... :wink: :idea:

Barbaroza
23-10-04, 15:12
Pasi kalove ketej,shfrytezoj rastin ti pershendes inxhet edhe axhat e forumit tone.
Jeni te mrekullueshem! :)

lazdrani
23-10-04, 15:47
Pershendes te gjitha Hastretbijat dhe Hastretagat :lol: :wink: :P

turisti
23-10-04, 18:43
Turistiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii :wink:

mos kujto se na ke trembur kaq lehte 2TURISTIN" e forumit jo

hajde se ke shokun ketu, dhe je sikur me qene vetem :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Turisti,te falenderoj edhe publikisht per sqarimin qe ma ke bere.Po shihet qarte se ju e keni thene pa asnje qellim apo pretendim te caktuar por siq shihet disa e kane keqkuptuar e besa disa edhe i kane dhene kahje krejt tjeter...... :wink: :idea:

Falenderit Barbaroza,ashtu e ka komunikacioni i jetes.....

PT

Honesty^uk.
23-10-04, 21:06
O turisti, a mos paske hypur ne katin e dyte te autobusit :wink:

have great time my friend

Jeton M
23-10-04, 21:38
I pershendes me zemer Barbaroza edhe Turisti

Jam shpesh ne mendimet e juve, me pelqen, ni mendim te lumtur per ju....

Gjith te mirat..... :wink:

turisti
23-10-04, 21:51
O turisti, a mos paske hypur ne katin e dyte te autobusit :wink:

have great time my friend

Aty nuk hypi se nuk ka shofer- hahahahahahahahahahahahahahahaha.

Pershendetje. :wink:

turisti
23-10-04, 21:54
I pershendes me zemer Barbaroza edhe Turisti

Jam shpesh ne mendimet e juve, me pelqen, ni mendim te lumtur per ju....

Gjith te mirat..... :wink:

Rri me neve dhe do te jesh i lumtur tere jeten,besom,hahahahahahahaha.

te pershendes,TURISTI. :wink:

Honesty^uk.
24-10-04, 07:30
O turisti, a mos paske hypur ne katin e dyte te autobusit :wink:

have great time my friend

Aty nuk hypi se nuk ka shofer- hahahahahahahahahahahahahahahaha.

Pershendetje. :wink:


HAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHHAAHAHHAH AHAHAHAHAHAH

Si gjithnje i pershendetur nga
Honesty

turisti
24-10-04, 18:30
Falenderit.

Ju pershendes gjithashtu. :wink:

Gentiani
24-10-04, 21:49
Po shkoj me rendė, pasi ja fillova dhe po i pėrshėndes varg e vi tė gjitha inxhet dhe xhaxhallarėt e forumit! :lol: :lol:

turisti
24-10-04, 21:51
Falenderit Gentian ne emrin tim. Gjithashtu te pershendes.

Turisti

Barbaroza
24-10-04, 21:58
Sa bukur,xhaxhi e pershendeti xhaxhin. :)

DEA
17-01-05, 16:38
E pershendes Xhaxhi Nakun dhe Xhaxhi Gentianin se jane hup si faxi ketyneherave :roll:

Murgesha
17-01-05, 16:55
Edhe unė po e pėrshėndes Ingjen Dea. :lol:

halla e madhe
17-01-05, 21:57
Ingje Murgesha,qysh moj me harrove :?: ani ,ani :cry: po me duket se edhe ti po hyn ne rend te hallave :lol: :lol:

DEA
17-01-05, 21:59
Edhe une i pershendes dy inxhet me te mira qe i kemi Inxhen murgesh dhe inxhen halle e madhe ( tregom halla e madhe qysh me te thirre shkurtimisht)

halla e madhe
17-01-05, 22:09
DEA_ :lol: :lol: :lol: veq nuset jane ingje kishe :wink: une aaa ..Halla ingje :lol: :lol:

Gentiani
18-01-05, 23:17
Pėrshėndetje pėr gjitha inxhet e xhaxhallarėt e forumit e sidomos pėr inxhen DEA qė u kujtua tė pėrmendė :lol: :lol: :lol:

Murgesha
19-01-05, 08:08
Ingje Murgesha,qysh moj me harrove :?: ani ,ani :cry: po me duket se edhe ti po hyn ne rend te hallave :lol: :lol:


Ha, ha, haaaaaaaaaaa oj Halla e Madhe, mua mė shkon edhe Dadė se tybe moti e kam tejkaluar renin e ingjev. :wink:

ShEjToNkA
19-01-05, 12:58
Ufff sa ka kaohė qė s'i kam pėrshėndet Xhxhait dhe xhixhat?! :roll:
Nejseee i pėrshėndes tė gjithė xhaxhtii dhe xhixhat duke ju dėshiur argėtim dhe plqeėri tė kėndėshme! :lol: :lol:

E veqmas e pėrshėndes xhaxhin Naki qė kohėn e fundit po mė mungon shummė!
Tė pėrshėndet shummmė toteeeee, gjithė tė mirat!

Arbėri
19-01-05, 15:18
Edhe une, edhe pse me vonese, i pershendes INGJET :P :P :P :lol: :lol:

Mos me mu hidherue keta xhagjit, po jau dergoj do pershendetje, normalishte shume me te zbehta se te ingjeve, hahahahahahahahahahaha :lol: :P :) :wink:


Vetem perpara ingjeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee :lol: :) :P :D

Naki
19-01-05, 19:37
Ufff sa ka kaohė qė s'i kam pėrshėndet Xhxhait dhe xhixhat?! :roll:
Nejseee i pėrshėndes tė gjithė xhaxhtii dhe xhixhat duke ju dėshiur argėtim dhe plqeėri tė kėndėshme! :lol: :lol:

E veqmas e pėrshėndes xhaxhin Naki qė kohėn e fundit po mė mungon shummė!
Tė pėrshėndet shummmė toteeeee, gjithė tė mirat!


Tote agji nuk ju harrone,me mungoni edhe ju mua.
Ju pershendes te gjitheve,xhaxhi Naki