PDA

View Full Version : livoreka bicio


Murgesha
28-11-04, 00:41
I nderuar mė ra nė sy se edhe ju i kishit tejkaluar Njė mijė postime.
Tė dėshirojj mirėseardhje nė mesin e mbretėrve dhe Mbretėreshave tė kėtij forumi.
Ps. Ēka i bahet more hallit qė skemi mbretėreshė tė lirė???
Propozoj qė ta gjejsh njė sa mė shpejtė. :lol: :lol: :wink:

ShEjToNkA
28-11-04, 00:46
Livoreka ,prano edhe nga unė urimet e mia mė tė sinqerta, jeni i shkelqyėr.
Duke tė dėshiruar edhe shumė e shumė shkrime ,tė urojė mirė se ardhje nė Pallatin Mbretėror!

dr1ta
28-11-04, 01:02
Bicio vertet je shum simpatik dhe ke nje aura te mire besoj ce cdokush e ndin veten mire afer teje.

Te uroj 1000 postimet , shpresoj cedhe 1000 tjera i poston.


http://www.cosgan.de/images/more/flowers/036.gif

Mafiozi
28-11-04, 01:19
Te uroj 100 mij postimet shoki Livoreca bicio, je anetar simpatik dhe i shkelqyeshem, postimet e tua me kan pelqy sa me shum.
Mir se mbrrin ne pallatin mbreteror, dhe vetem vazhdo.

Te pershendes me gjith zemer dhe te falenderoj per miresjelljet e tua.

Me respekt
Mafi :wink:

turisti
28-11-04, 01:52
Hahahahahahahahahahahaha, BICIO i nderuar, M :P I :P R :P E S :P E :P E :P R :P DH :P E :P ne pallatin Mbreteror ku edhe e ke vendin.

I vyeshem,i qete,serioz,ambicioz dhe mbi te gjithave ndjenje per respekt ndaj te gjithve jan vetite te cilat i posedojne jo shume personat. Une te deshiroj shendet,shume momente te kendshme ne Dardani me shume postime te reja,sukses ne jete private dhe lumturi shpirterore.

Ti je SPECIAL i pershendetur,

Me nderime,TURISTI. :wink:

Kercovari
28-11-04, 09:38
Hahahahahahahahahahahaha, BICIO i nderuar, M :P I :P R :P E S :P E :P E :P R :P DH :P E :P ne pallatin Mbreteror ku edhe e ke vendin.

I vyeshem,i qete,serioz,ambicioz dhe mbi te gjithave ndjenje per respekt ndaj te gjithve jan vetite te cilat i posedojne jo shume personat. Une te deshiroj shendet,shume momente te kendshme ne Dardani me shume postime te reja,sukses ne jete private dhe lumturi shpirterore.

Ti je SPECIAL i pershendetur,

Me nderime,TURISTI. :wink:
Shoki
Ani me lejo te i bashkengjitem ketij urimi.Hallall te kofte. I a paske dhene hakun.
Edhe nga une je i pershendetur Bicio.

Honesty^uk.
28-11-04, 13:21
Hahahahahahahahahahahaha, BICIO i nderuar, M :P I :P R :P E S :P E :P E :P R :P DH :P E :P ne pallatin Mbreteror ku edhe e ke vendin.

I vyeshem,i qete,serioz,ambicioz dhe mbi te gjithave ndjenje per respekt ndaj te gjithve jan vetite te cilat i posedojne jo shume personat. Une te deshiroj shendet,shume momente te kendshme ne Dardani me shume postime te reja,sukses ne jete private dhe lumturi shpirterore.

Ti je SPECIAL i pershendetur,

Me nderime,TURISTI. :wink:

Duke ditur se i nderuari "turist" e ka shtepin si NASTRADINI ne rrota :lol: :lol: :lol: dhe po e shetit gjithe dynjan, ka pasur rastin qe ta njohin edhe zoteri Livorecen, dhe se i paska lene pershtypje pasi "turisti" i paska pershkruar vetite e tij qe me te vertet qenkan per tu marr lakmi.
dhe me kete rast une nuk po bej asgje tjeter, se me filluar me shtuar ndonje fjale po kam frike se ua prishi domethenien e fjaleve te turistit, vecse i uroj te nderuarit BICIO mireseardhjen ne pallatin mbreteror, dhe urime per 1000 shkrimet tuaja.

Me respekt per shkrimin tend i nderuar "turisti"
dhe per te nderuarin LIVORECA

Honesty

livoreka bicio
28-11-04, 13:56
:P PERSHENDES TE GJITHEVE, ME RRESPEKT TE PLOT DHE ME SHUME EMOZIONE, DHE KRENARI, QE PO NDYJEJ NGA PERSHENDETJET E JUAJA...DUKE FILLUAR NGA E NDERUARA.MURGESHA..SHEJTONKA..DRITA..MAFIOZI.. TURISTI..KERCOVARI DHE HONESTY^UK..KISHA PER TE JU THENE SE TE GJITHE JU DHE SHUME TE TJERE SI JU, JENI TE RRESPEKTUAR DHE TE NDERUAR, NGA ANA E IME... DHE JU UROJ TE GJITHEVE SUKSESE DHE HARMONI, DHE GJDO REALIZIM NE JETEN E JUAJ.BMETENI TE PERSHENDETUR ME SHUME RRESPEKT DHE DASHURI SHPIRTERORE TE GJITHE PA DALLIME, NGA ANA IME... :P :wink: :wink:

Gentiana
28-11-04, 14:11
Livoreka Urime per keto 1000 shkrime edhe nga un, vetem vazhdo keshtu, dhe ēdo te mire.

Genta

livoreka bicio
28-11-04, 14:22
Livoreka Urime per keto 1000 shkrime edhe nga un, vetem vazhdo keshtu, dhe ēdo te mire.

GentaGENTA TE PERSHENDES, DHE TE FALEMINDEROJ SHUME PERE URIMIN TEND... GJITHASHTU DHE UNE TE UROJ GJDO TE MIRE DHE SUKSESE NE JETE. :wink:

lazdrani
28-11-04, 15:09
livoreka jeni i pershendetur gjithmone nga ana ime.Urime dhe na i bejshe edhe shue e shume postime te tilla si deri me tani :wink:

P.sh gjithmone kam menduar qe jeni ish antari Caki nga italia :wink:

Mafiozi
28-11-04, 15:46
:P PERSHENDES TE GJITHEVE, ME RRESPEKT TE PLOT DHE ME SHUME EMOZIONE, DHE KRENARI, QE PO NDYJEJ NGA PERSHENDETJET E JUAJA...DUKE FILLUAR NGA E NDERUARA.MURGESHA..SHEJTONKA..DRITA..MAFIOZI.. TURISTI..KERCOVARI DHE HONESTY^UK..KISHA PER TE JU THENE SE TE GJITHE JU DHE SHUME TE TJERE SI JU, JENI TE RRESPEKTUAR DHE TE NDERUAR, NGA ANA E IME... DHE JU UROJ TE GJITHEVE SUKSESE DHE HARMONI, DHE GJDO REALIZIM NE JETEN E JUAJ.BMETENI TE PERSHENDETUR ME SHUME RRESPEKT DHE DASHURI SHPIRTERORE TE GJITHE PA DALLIME, NGA ANA IME... :P :wink: :wink:

Te uroj te gjitha te mirat ne jet shoki Lovoreka bicio.
Mbet i pershendetur per jet nga ana ime.

Me respekt te thell.
Mafiozi :wink:

Barbaroza
28-11-04, 16:01
Livoreka,shume urime per ty edhe nga ana ime per kalimin e 1000 postimeve tuaja.Me shpresen se me postimet e tua do qendrosh me gjate ne forum ,te deshiroj cdo te mire ne jeten tuaj!

livoreka bicio
28-11-04, 16:04
livoreka jeni i pershendetur gjithmone nga ana ime.Urime dhe na i bejshe edhe shue e shume postime te tilla si deri me tani :wink:

P.sh gjithmone kam menduar qe jeni ish antari Caki nga italia :wink:LAZDRAN. GJITHASHTU DHE TY JE I PERSHENDETUR ME RRESPEKT DHE I NDERUAN NGA ANA IME. DHE TE FALIMENDEROJ SHUME PERE KETA URIME NGA JU....LAZDRAN SA I PERKET KETI MENDIMIT QE KENI MENDUAR QE UNE JAME ISH,ANTARI (CAKI) NUK JOM AI EDHE PSE NUK KAM IDEJA, APO NUK E KAM MERRI UNE ATE PERSON, NE DARDANI DHE NUK KAM IDEJA PER TE. UNE NE MUAJIN KORRIK, TE KETIJE VITI E KAM ZBULUAR KET FORUM TE DARDANIS... TE PERSHENDES DHE TE UROJ GJDO TE MIRA NE JETEN TENDE. :P :P :wink:

livoreka bicio
28-11-04, 16:12
Livoreka,shume urime per ty edhe nga ana ime per kalimin e 1000 postimeve tuaja.Me shpresen se me postimet e tua do qendrosh me gjate ne forum ,te deshiroj cdo te mire ne jeten tuaj!BARBAROZA,FLM.SHUME PERE URIMET E TUAJA QE KENI SHPREH NDAJ MEJE.,GJITHASHTU MBETESH NE SIMPATIN DHE E PERSHENDETUR ME NDERE, DHE SINQERITET, NGA ANA IME. :wink: :wink:

livoreka bicio
28-11-04, 16:29
:P PERSHENDES TE GJITHEVE, ME RRESPEKT TE PLOT DHE ME SHUME EMOZIONE, DHE KRENARI, QE PO NDYJEJ NGA PERSHENDETJET E JUAJA...DUKE FILLUAR NGA E NDERUARA.MURGESHA..SHEJTONKA..DRITA..MAFIOZI.. TURISTI..KERCOVARI DHE HONESTY^UK..KISHA PER TE JU THENE SE TE GJITHE JU DHE SHUME TE TJERE SI JU, JENI TE RRESPEKTUAR DHE TE NDERUAR, NGA ANA E IME... DHE JU UROJ TE GJITHEVE SUKSESE DHE HARMONI, DHE GJDO REALIZIM NE JETEN E JUAJ.BMETENI TE PERSHENDETUR ME SHUME RRESPEKT DHE DASHURI SHPIRTERORE TE GJITHE PA DALLIME, NGA ANA IME... :P :wink: :wink:

Te uroj te gjitha te mirat ne jet shoki Lovoreka bicio.
Mbet i pershendetur per jet nga ana ime.

Me respekt te thell.
Mafiozi :wink:MAFIOZI DHE TY MBETESH I PERSHENDETUR, DHE TE UROJ GJDO TE MIRA, DHE MOS HARRO SE JE SHUME, AFERE MEJE, ME SHKRIME. PO TE PRESE NE PALLATIN MBRETROR, SEPSE NUK PO DIJA NGA ME JA MAJT, DHE VAZHDOJME SE BASHKU ME TUTJE. HAHAHAHAH. :wink: :wink: :wink:

livoreka bicio
28-11-04, 17:15
Hahahahahahahahahahahaha, BICIO i nderuar, M :P I :P R :P E S :P E :P E :P R :P DH :P E :P ne pallatin Mbreteror ku edhe e ke vendin.

I vyeshem,i qete,serioz,ambicioz dhe mbi te gjithave ndjenje per respekt ndaj te gjithve jan vetite te cilat i posedojne jo shume personat. Une te deshiroj shendet,shume momente te kendshme ne Dardani me shume postime te reja,sukses ne jete private dhe lumturi shpirterore.

Ti je SPECIAL i pershendetur,

Me nderime,TURISTI. :wink:TURIST SHOKU I IME I NDERUAR., KAMPLIMENTET E TUA METE VERTET ME KAN BERE SHUME TE EMOCIONUAR. DHE NUK MUNDEM ME GJETE FJALE SE SI ME, E SHPREH, RRESPEKTIN TIM NDAJE TEJE...JE NJE PERSON I CILI, I JEP SHUME VLERE, DHE ARGETIM TE VEQANT, GJITHE FORUMIT DARDANIA.DE. TE PERSHENDES DHE FLM.SHUME PER KOMPLINENTE.. :P :P :P :P :wink:

Naki
28-11-04, 18:59
Zt.Bicio Pranoni urimet me te sinqerta per postimin tuaj te 1000 dhe hyrjen ne pallatin mbreteror.
Me respekt Naki

Mr_100%
28-11-04, 21:25
I nderuari LIVOREKA,edhe un i bashkangjitem ketyre urimev dhe pergezimev t`antarve tjer,sepse mete vertet eshte nje e arritur qe do respektuar .

ps:te lutem ma pershkruaj me vone se qfar ndjenje eshte te hecesh neper tepih te kuq para pallatev mbretrore

livoreka bicio
28-11-04, 21:43
Zt.Bicio Pranoni urimet me te sinqerta per postimin tuaj te 1000 dhe hyrjen ne pallatin mbreteror.
Me respekt NakiI NDERUARI NAKI, TE FALEMINDEROJ SHUME PER GJITHE KETA,DHE NIASHTU KAM NDERIN, QE TE PERSHENDES ME NDER DHE RRESPEKT. MBETESH GJITHE HERE I PERSHENDETUR SHOKU NAKI. :wink:

livoreka bicio
28-11-04, 21:49
I nderuari LIVOREKA,edhe un i bashkangjitem ketyre urimev dhe pergezimev t`antarve tjer,sepse mete vertet eshte nje e arritur qe do respektuar .

ps:te lutem ma pershkruaj me vone se qfar ndjenje eshte te hecesh neper tepih te kuq para pallatev mbretroreMr_100% TE FALEMINDEROJ PERE PERSHENDETJE, DHE URIME.DHE TE UROJ QE SA ME SHPEJTE TE ARRISHE EDHE TY NE PALLATIN MBRETEROR, DHE DOTE JESH SHUME I LUMTUR DHE I EMOCIONUAR, KUR TE HECESH NEPER TEPIHUN E KUQ DHE TE FAMSHUM, HAHAHAH. PRA TE PERSHENDES DHE TE UROJ ARGETIM TE KENDESHUM NE FORUMIN TONE. :wink: :wink: :wink:

vushtrria
28-11-04, 21:50
livoreka bicio mir se na erdhe ne pallatin mbreteror

livoreka me te veret ne shkrimet e tua jeni shum i matur,si ne tema serioze si ne humore me pelqejne shkrimet e tua,ju livoreka vetem vazhdoni keshtu per ta pasuruar forumin dardania.


me nderime vushtrriu

livoreka bicio
28-11-04, 22:06
livoreka bicio mir se na erdhe ne pallatin mbreteror

livoreka me te veret ne shkrimet e tua jeni shum i matur,si ne tema serioze si ne humore me pelqejne shkrimet e tua,ju livoreka vetem vazhdoni keshtu per ta pasuruar forumin dardania.


me nderime vushtrriuVUSHTRRIA TE PERSHENDES SHUME,DHE FLM.PERE KOMPLIMENTE,ASHTU DHE JU JENI SHUME AKTIV DHE I MREKULLUESHUM NE KATE FORUM. :wink:


MBETENI GJDO HERE I PERSHENDETUR, DHE I RRESPEKTUAR NGA UNE. :wink:

Luana
29-11-04, 04:35
A te thash se te vjen koha Livoreka por nuk me besove :lol: :lol:

Urime dhe mire se ke ardhe ne pallatin ton mbreteror :wink:

Te pershendes :wink:

aferdita
29-11-04, 10:44
Livoreka urime edhe prej dhe mire se vjen me mesin tone :wink:

livoreka bicio
29-11-04, 13:00
A te thash se te vjen koha Livoreka por nuk me besove :lol: :lol:

Urime dhe mire se ke ardhe ne pallatin ton mbreteror :wink:

Te pershendes :wink: HAHAHAHAHAHA. VOLLA LUANA MIRE ME KE PAS THEN, SE ME VJEN RADHE EDHE MUA, POR QKA ME BO ASHTU ISHA PAK, I PADURUAR HAHAHHAAHAHAH :P :P ....TE PERSHENDES SHUME. DHE FLM.PERE URIMET, DHE MIRE PRITJEN, NE PALLATIN MBRETEROR. :P :P :wink:

livoreka bicio
29-11-04, 13:05
Livoreka urime edhe prej dhe mire se vjen me mesin tone :wink: AFERDITA. SE PARI TE PERSHENDES,DHE MIRE SE TE GJETA NE PALLATIN MBRETERORE. DHE FALEMINDERIT PER MIREPRITJE NE MESIN E JUAJE. MBETESHE GJDO HERE E PERSHENDETURE NGA UNE... :P :wink:

Gentiani
29-11-04, 19:14
livoreka bicio, tė pėrgėzoj pėr 1000 e kusur postimet tua dhe dėshiroj qė tė kemi rastin tė lexojmė edhe shkresa dhe diskutime tjera konstruktive, tė cilat karakterizojnė shkrimet tua.

Gentiani!

livoreka bicio
29-11-04, 21:13
livoreka bicio, tė pėrgėzoj pėr 1000 e kusur postimet tua dhe dėshiroj qė tė kemi rastin tė lexojmė edhe shkresa dhe diskutime tjera konstruktive, tė cilat karakterizojnė shkrimet tua.

Gentiani!GENTIAN TE FALEMINDEROJE SHUME, PER KETA URIME...GITHASHTU TE UROJE EDHE TY QE TE KESH SA ME SHUME SHKRIME DHE DISPONIME NE KETE FORUM. :wink:


MBETESHE I PERSHENDETUR ME GJITHE RRESPEKT DHE SINQERITET SHOKU GENTIAN. :wink:

BICIO :P :wink:

Agroni22
30-11-04, 13:03
urime livoreka 1000 postime dhe te pershendes

livoreka bicio
30-11-04, 22:16
urime livoreka 1000 postime dhe te pershendesAGRONI 22. TE FALEMENDROJ SHUME, DHE NIASHTU TE UROJE DISPONIM TE MIRE DHE SUKSESE NE FORUM. :wink:


ME NDERE DHE RRESPAKT, MBETESH I PERSHENDETUR NGA UNE. :P :wink:

aferdita
02-01-05, 00:44
Livoreka Urime edhe ty vitin e Ri 2005
te uroj gjithe te mirat ne jete,suksese ne studime dhe plotesimin e gjithe deshirave

GEZUAR!!

dr1ta
02-01-05, 00:49
URIME Urime URIME deshiroj shummmmmm dashuriiiiiiiiii ne jeteeeeee
shendet dhe te gjitha te mirat :) :wink:

livoreka bicio
02-01-05, 00:49
Livoreka Urime edhe ty vitin e Ri 2005
te uroj gjithe te mirat ne jete,suksese ne studime dhe plotesimin e gjithe deshirave

GEZUAR!! E NDERUARA AFERDITE FLM.PERE URIMETE DHE GJITHEASHTU TE UROJE EDHE TY NJE VITE SA ME TE MIRE DHE TE SUKSESESHUM SI NE MESIME,PUNE DHE JETE. :wink:

livoreka bicio
02-01-05, 01:37
URIME Urime URIME deshiroj shummmmmm dashuriiiiiiiiii ne jeteeeeee
shendet dhe te gjitha te mirat :) :wink:FLM.DRITA GJITHEASHTU DHE TY. :wink:

Gentiana
02-01-05, 01:41
Livoreka gezuar vitin e ri,ēdo te mire dhe dhasht Zoti ti ploteson te gjitha deshirat....

Argetim te kendshem,ku do qofsh.

Genta

turisti
02-01-05, 11:15
Bicio,urime viti i ri 2005 dhe realizimin e enderrave te deshiron TURISTI. :wink:

livoreka bicio
02-01-05, 11:46
Livoreka gezuar vitin e ri,ēdo te mire dhe dhasht Zoti ti ploteson te gjitha deshirat....

Argetim te kendshem,ku do qofsh.

GentaGENTA TE FALEMINDEROJE SHUME PERE URIMET E TUA... GJITHEASHTU TE UROJE DHE TY NJE VITE TE KENDESHUM DHE MBITEGJITHA REALIZIME, TE DESHIRAVE TE TUA. :wink:

livoreka bicio
02-01-05, 11:51
Bicio,urime viti i ri 2005 dhe realizimin e enderrave te deshiron TURISTI. :wink:TURISTI,TE FALEMINDEROJE SHUME, DHE TE UROJE DHE TY NJE VITE SA ME TE MIRE ME SHUME HARE,GEZIME,LUMTURI, SHENDET DHE REALIZIME NE JETE. :wink:

BICIO. :wink:

halla e madhe
02-01-05, 11:53
Bicio_Urime,Urime....suksese te shumta ne jete :!:

lazdrani
02-01-05, 13:27
Bicio urime dhe fat ne 2005 :wink:

Barbaroza
02-01-05, 14:35
Bicio,gezuar dhe per shume mot viti 2005!

ShEjToNkA
03-01-05, 02:38
Livorekaa ,Urime Viti i Ri 2005!
Ky vitė le tė plotėson cdo dėshirė tėndė dhe suksese nė cdo sferė te jetės!


Gėzuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuaaaaaaaaaaaarrrrrrrrrrr! !!!!

Gentiani
03-01-05, 13:03
Livoreka Bicio, Gėzuar dhe Urime Vitin e Ri 2005, Le tė jetė ky vit i Sukseseve, Dėshirave, Gėzimeve dhe Shėndetit pėr Ty dhe Familjen Tuaj!

Gentiani!

vushtrria
03-01-05, 13:50
LIVOREKA URIME VITIN 2005 DHE JU DESHIROI QE KY VIT TUA SJELL TE GJITHA TE MIRAT.

livoreka bicio
03-01-05, 21:54
HALLA E MADHE,LAZDRANI,BARBAROZA,SHEJTONKA,GENTIANI DHE VUSHTRRIA,JU FALEMINDEROJE SHUME PERE URIMETE. NIASHTU DHE UNE JAU UROJE VITIN E RI 2005 DHE JU DESHIROJE NGA ZEMRA, QE KY VITE, TE JU SIELL SHUME FATE, LUMTURI, DHE SUKSESE, NE TANA MENYRAT. :P :P :P :wink:

BICIO :wink:

Honesty^uk.
08-01-05, 18:21
Bicio, pranoni urimet e mia per Vitin e Ri
qoft vit i sukseseve dhe realizimit te gjitha deshirave tuaja.

Me respekt
Honesty

livoreka bicio
08-01-05, 23:47
Bicio, pranoni urimet e mia per Vitin e Ri
qoft vit i sukseseve dhe realizimit te gjitha deshirave tuaja.

Me respekt
HonestyI NDERUARI HONESTY,TE FALEMINDEROJE SHUME PERE URIMETE TUA.GJITHEASHTU DHE UNE TE UROJE VITIN,2005 TY, DHE GJITHE FAMILJES TENDE, DHE JU UROJE REALIZIME,SHENDET,LUMTURI DHE SUKSESE NE KETE VITE, DHE VITETE E TJERA. :wink: :wink: PERSHENDETJE TE SINQERET NGA

BICIO :wink:

Gentiana
09-01-05, 23:46
Livoreka urime mbi 2000shkrimet tua.
I befsh edhe x shkrime tjera. ēdo te mire te uroj.

livoreka bicio
10-01-05, 00:06
Livoreka urime mbi 2000shkrimet tua.
I befsh edhe x shkrime tjera. ēdo te mire te uroj.E NDERUARA DHE E RRESPEKTUARA GENTIANA. TE FALEMINDEROJE SHUME PERE URIMETE E TUA, DHE MBI TE GJITHA PERE HETIMIN QE KENI HETUARE NE SHKRIMETE E MIJA...TE PERSHENDES DHE TE UROJE QDO TE MIRE DHE FATE TE SUKSESESHME NE QDO NJE INICIATIVE TENDE. :wink:

BICIO. :wink:

turisti
10-01-05, 01:04
Bicio i nderuar,

Urime mbi :P 2000 :P postime,me deshire qe shendeti,gezimi dhe lumturia behen perhere percjellesat e tu dhe familjes tende. Gjithashtu deshiroj qe te na gezosh edhe me shume shkrimet te reja qe do te kontribojne gezimit ne forum.


Me respekt te posaqshem,

TURISTI. :wink:

ShEjToNkA
10-01-05, 02:30
Livorekaaaaaa , tė pėrshėndes dhe tė uroi pėr 2000 postimet e juaja. Tė dėshiroi tė na shkėruash edhe xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx shkėrime. Vetėm vazhdoni kėshtu ,jeni i mrekullueshum!

Caste tė kėndėshme ku do qė je!

livoreka bicio
10-01-05, 21:05
Bicio i nderuar,

Urime mbi :P 2000 :P postime,me deshire qe shendeti,gezimi dhe lumturia behen perhere percjellesat e tu dhe familjes tende. Gjithashtu deshiroj qe te na gezosh edhe me shume shkrimet te reja qe do te kontribojne gezimit ne forum.


Me respekt te posaqshem,

TURISTI. :wink:SHOKU I NDERUAR TURISTI. TE FALIMENDEROJE SHUME PERE KETA URIME TE SINQERTA. TE PERSHENDES DHE UNE TY SHUME, DHE TE UROJE QE TE GJITHA TE MIRATE E ZOTITE TE JENE ME TY DHE NE FAMILJEN TENDE... :wink:

PERSHENDETJE ME NDERE DHE RRESPEKTE.

BICIO. :wink:

livoreka bicio
10-01-05, 21:15
Livorekaaaaaa , tė pėrshėndes dhe tė uroi pėr 2000 postimet e juaja. Tė dėshiroi tė na shkėruash edhe xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx shkėrime. Vetėm vazhdoni kėshtu ,jeni i mrekullueshum!

Caste tė kėndėshme ku do qė je!SHEJTONKA E NDERUARE SHUME FLM. PERE URIMET E TUA.. EDHE UNE KISHA THENEN QE DHE JU JENI NJE PERSONE E SHKELQYESHME, DHE ME KAPACITETE TE LARTE, SA MUNDEM TE KUPTOJE NGA SHKRIMET E TUA. :wink:

TE PERSHENDES DHE TE UROJE QDO TE MIRE NE JETEN TENDE. :wink:

BICIO. :wink:

biondi_f86
02-02-05, 22:15
Lvoreka Bicio je i pershendetur dhe te uroje 2000 postimet :P

Murgesha
03-02-05, 10:31
Bicio se ku na ke humbur nuk po e di, por sidoqoftė dhe kudo tė jesh prano urimet dhe pėrshėndetjet e mia tė pėrzemėrta.

Domira
03-02-05, 10:57
Livoreka ju pershendes dhe uroj edh emija postime tjera.

Diana007
04-10-05, 09:44
OOOOOOOOOO Insan a je gjall :roll: a si i ke hallet :lol:

Te pershendes ku do qe je i nderuar dhe te uroj gjitha te mirat e kesaj Bote :wink:

Selam shum perj Dianes :D :wink:

Diana007
28-12-05, 14:08
http://img362.imageshack.us/img362/6994/fd4eu.jpg

:D

Gjumashja
29-12-05, 11:28
http://img365.imageshack.us/img365/1786/h0tm.jpg

Zana_ch
29-12-05, 12:46
Gezuar Vitin e Ri 2006..harroni brengat,momentet edhe ēastet e deshpruara,lini menjan hidherimin dhe urrejtjen..ēoft ky vit nje vit i endrrave tuaja te pa realizuara dhe lumturia mbizotroft ne ju dhe familjen tuaj!

http://hometown.aol.de/NottulnBoy1/schneekugel7.gif


nga
zana_ch

SPARTAKU
08-06-06, 21:47
Nje pershendetje per ju livoreka bicio.Spartaku