PDA

View Full Version : me ne fund po e tregoj te verteten......


anna
19-05-04, 15:44
une e kam moter HANEN :D

Murgesha
19-05-04, 16:02
une e kam moter HANEN :D


Te lumte qe u bane fer e tregove.
Ket e kam kuptuar me kohe :wink: :wink:

hana
19-05-04, 16:10
hahahahah Murgesh vallai je e zgjut pasha zotin .................po nejse kjo anna po halitet shum :wink:

Murgesha
19-05-04, 16:11
Cila jeni me e madhe????????????

hana
19-05-04, 16:16
me e madhja jam une gati 18 vjet pastaj Ana

lazdrani
19-05-04, 16:18
E une mendoja se ju jeni binjake :D :wink: Jeni te lezeteshme te dyjat :wink: Cila eshte me e bukura :D :D :D :wink:

hana
19-05-04, 16:26
E une mendoja se ju jeni binjake :D :wink: Jeni te lezeteshme te dyjat :wink: Cila eshte me e bukura :D :D :D :wink:

nncncncncn qysh more :roll: :shock: a e edhe ti e paske dit a?

une e anna jena absolutisht te ndryshme ajo zeshkane une e bardh plus ne karakter krejt kontra jena....................... :wink:

Vera
19-05-04, 17:40
anna te pershendes ty dhe motren tende vertet jeni te kendshme dhe shum te lezetshme edhe ju jeni nder yllat e forumit qe e zdritin ketu. Dhe me te thon te verteten nje dit e kam par hana dhe anna dhe kam then qe keto dyja ose mundet nje person me qen ose jan diq nder veti heheh jeni hetuar anna, por me te vertet jeni te shkelqyera...

Me kenaqsi Vera

anna
20-05-04, 12:36
hahahahha sa shpejt merr dhene lajmi nejse eshte e vertet une e hana jemi motra por jo binjake ajo eshte me e madhja nuk ngjajme aspak me njera tjetren secila ma e bukur se tjetra hahahah une pak ma shume por mos i kallxoni hanes se idhnohet hahahahah ne fakt edhe ma heret me lindi dyshimi qe disa nga ju mendonin se une dhe hana jemi i njejti person pe ate e hapa dhe temen ju falenderoj te gjithve ju qe keni marre pjese ne teme tung ju don shume anna :lol: :D :D :D

Cool_Boy
20-05-04, 13:33
Urime urime i zboluam dy motrat hahha

hana
20-05-04, 15:15
Urime urime i zboluam dy motrat hahha

hahhahah hajde Kristofer Cool Kolombo hajde hahhahaaha :wink:

Cool_Boy
20-05-04, 15:27
hana ku ma gjete kete emer moj toka te leshoft une nuk kam zbuku asgje hhahhahah

Thanks qiki qiki :wink: :wink: :wink: :wink: :lol: :lol:


8) 8) 8) 8) 8) Boy

hana
20-05-04, 15:33
hana ku ma gjete kete emer moj toka te leshoft une nuk kam zbuku asgje hhahhahah

Thanks qiki qiki :wink: :wink: :wink: :wink: :lol: :lol:


8) 8) 8) 8) 8) Boy


po de qy non te gusta :wink:

Cool_Boy
20-05-04, 15:48
hana ku ma gjete kete emer moj toka te leshoft une nuk kam zbuku asgje hhahhahah

Thanks qiki qiki :wink: :wink: :wink: :wink: :lol: :lol:


8) 8) 8) 8) 8) Boy


po de qy non te gusta :wink:


:wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: te gusta..me encanta moy bueno

hana
20-05-04, 15:55
:lol: :lol: :lol: really ma da mucho plaser che te gusta


ps-me fal per spnjishten po copa-copa e dij :wink: