PDA

View Full Version : Pershendetje per te gjithe antaret e keteij forumi we jan ng


AlbBoy
15-07-04, 11:28
Ne kete tem desha te pershendes te gjithe antaret e ketij forumi qe jan nga kukesi.
pamvarsisht se me ju than te drejten nuk e di a do jet ndonje po nejse une po i pershendes.

P.S. pershendes te gjithe antaret e ketij forumi.

AlbBoy

gazmend blakaj
02-08-04, 09:31
gjithashtu edhe une te pershendes ty dhe jam nje antar i ri nga istogu tung ju pershndes

Barbaroza
02-08-04, 10:40
Ne kete tem desha te pershendes te gjithe antaret e ketij forumi qe jan nga kukesi.
pamvarsisht se me ju than te drejten nuk e di a do jet ndonje po nejse une po i pershendes.

P.S. pershendes te gjithe antaret e ketij forumi.

AlbBoy


AlbaBoy,pershendetje per ty,Kukesin dhe gjithe Shqiperine.Mire se na erdhe!

Murgesha
02-08-04, 12:40
Ne kete tem desha te pershendes te gjithe antaret e ketij forumi qe jan nga kukesi.
pamvarsisht se me ju than te drejten nuk e di a do jet ndonje po nejse une po i pershendes.

P.S. pershendes te gjithe antaret e ketij forumi.

AlbBoy

Albaboy te pershendes edhe une Ty, Kukesin dhe gjithe Shqiperine.
Kemi nje tropojan ne forum, tani edhe ju nga Kukesi, kjo na gezon dhe na ben edhe me te forte e me te bashkuįr. Shpresoj se do ja kalosh mire ne meisin tone!!!!

Loloku
02-08-04, 16:27
Qofsh i nderuar, vėllai!

turisti
01-09-04, 22:07
Ne kete tem desha te pershendes te gjithe antaret e ketij forumi qe jan nga kukesi.
pamvarsisht se me ju than te drejten nuk e di a do jet ndonje po nejse une po i pershendes.

P.S. pershendes te gjithe antaret e ketij forumi.

AlbBoy
Te pershendes me ngrohtesijen e vullkanit. :wink: