PDA

View Full Version : Mendimi i juaj per antaret e forumit.....


lazdrani
21-04-04, 16:24
Une do ti veqoja disa nga ta Murgeshen,Nakin,Barbaroza,Genta,Flori,mickonja,ann a,hanna,artibbi psikologu,albanam,dhe shume .........shume te tjere qe nuk me bien ndermend tani per tani intelegjent dhe te kulturuar :wink:

hana
21-04-04, 16:26
po lazdran edhe une pajtohem me ty te gjith jan shum te mire :lol: :lol: dhe me te vertet me pelqen te flas ,te diskuttoj me te gjith.
Dardania is the best :wink: :wink:

florian
21-04-04, 16:35
ajo lista lazdran po me duket si toop ten . maksimumi apo jo .

anna
21-04-04, 17:30
aha jemi nje grup i fort a :wink: :wink:

lazdrani
21-04-04, 22:11
Shume i forte anna :wink:

Murgesha
21-04-04, 22:50
Po jemi me te miret, kalojme ne harmoni me njeri tjetrin. Sidomos te temat e lira eshte shume bukur. Pajtohem me mendimet e parashkruesve te mi. :lol:

K-man
22-04-04, 02:06
une qet zotiesht1 me e dit se ku jeton, pa shku me e rreh nuk e kisha lan

Barbaroza
22-04-04, 08:56
Edhe une pajtohem me mendinim e parashkruesve se vertete,ne kete forum kemi arritur te behemi nje shoqeri shume e mire.Me disa komunikoj edhe ne msn dhe jam shume e lumtur.

Gentiana
22-04-04, 10:30
Ke te drejt Barbaroza, shoqeri e mir jemi ber. Ashtu edhe un,me do komunikoj ne msn, dhe me tvertet kam respekt te madh.

Dashurohem, Fejohem, Martohem dhe ku ta di un qka,po ne fund jemi te gjith pa ofendime(per do e do) pa hidherime,dhe temat Serioze i tratojtojm ashtu siq duhet :roll: :roll:

mickoja
22-04-04, 11:47
Spari i prshndes t gjith antaret e forumit
me t vrtet jeni shum argetues t mdhenj qe dhe kur nuk ndihem mir m dispononi q t qeshi dhe m zbukurohet dita kur ti lexoj shkrimet e juaj.M vjen mir qe nuk e prqeshum njerin tjetrin pr serioz por vetem n menyr qesharake dhe ajo m plqen nuk ka ofendime dhe fjal poshtersuese vetem vazhdoni dhe mbaheni kt atmosfer n forum...tung tung ju do mickoja

anna
22-04-04, 13:15
hahahaha lazdran te fort bre shume shume te fort :wink:
k-man eh ti nuk ndryshon asnjeher nejse vazhdo ashtu veq perpara :wink: :wink: :wink: :wink:

Murgesha
22-04-04, 13:27
anna hec moj shko kryej detyrat. Se kur te biesh ne provim ne ste kemi faj pastaj :wink: :wink:

anna
22-04-04, 13:34
hahahah murgesha i kam dhan 2 provime nejse javen tjeter e kam edhe nje sot jam ne disponim keshtu qe erdha pak nga forumi :wink:

Murgesha
22-04-04, 13:36
O urime Anna. Te uroj sukses edhe ne tjetrin provim.
Pasha zotin qika e zgjuar shume edhe po shkruan ne forum edhe po jep provimet. Nej duartrokitje frenetike ju lutem per annen. :lol: :lol:

anna
22-04-04, 13:41
ne fakt murgesha kur meson intensivisht provimet i jep menjeher pa asnje problem ne fakt ketu shkolla e mesme eshte me e veshtir se universiteti se ka nje permbajtje aq te madhe ne cdo liber psh mesimet qe une i bej ne fizike tash, ne itali ato bahen ne universitet keshtu qe me mire po mesoj tani se do ta kem me te lehte per ne te ardhmen :wink: nejse pershendetje te perzemerta nga une anna :wink:

Cool_Boy
22-04-04, 13:46
Te gjithe jan Cool,sidomos ata qe e vizitojn kafen e forumit....kamrieri mas coolleri hahaha.

Tung

sexybrikenda
03-05-04, 07:54
Une do ti veqoja disa nga ta Murgeshen,Nakin,Barbaroza,Genta,Flori,mickonja,ann a,hanna,artibbi psikologu,albanam,dhe shume .........shume te tjere qe nuk me bien ndermend tani per tani intelegjent dhe te kulturuar :wink:
Jeni pasha mamin shume te embel si sheqera :wink: sidomos ti Lazdran,Naki,Flori,arTibb,Cool-Boy,Gentiana,Barbaroza,Anna,Hanna,Mickoja,Esmerall da,Murgesha,Jehona,Zana,Blerta,Aferdita,Vera ...........LLOKUMA JENI :wink:

lazdrani
03-05-04, 13:09
Une do ti veqoja disa nga ta Murgeshen,Nakin,Barbaroza,Genta,Flori,mickonja,ann a,hanna,artibbi psikologu,albanam,dhe shume .........shume te tjere qe nuk me bien ndermend tani per tani intelegjent dhe te kulturuar :wink:
Jeni pasha mamin shume te embel si sheqera :wink: sidomos ti Lazdran,Naki,Flori,arTibb,Cool-Boy,Gentiana,Barbaroza,Anna,Hanna,Mickoja,Esmerall da,Murgesha,Jehona,Zana,Blerta,Aferdita,Vera ...........LLOKUMA JENI :wink:
Sexybrikenda te gjithe ndoshta jemi llokuma por ti dhe shoqja juaj jo :twisted: E din ti......

florian
03-05-04, 16:23
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :arrow:

Barbaroza
03-05-04, 19:37
Te gjithe bre jemi :arrow: 8)

aferdita
04-05-04, 07:22
ska fjal rroft dardania http://www.smiliefarm.de/smiliearchiv/partysmilies/021.gif

Murgesha
04-05-04, 08:41
Po valla rrofte Dardania me gjithe anetaret ne krye me Mbretin dhe Tri Mbretereshat. :lol: :lol:

anna
04-05-04, 11:13
Po valla rrofte Dardania me gjithe anetaret ne krye me Mbretin dhe Tri Mbretereshat. :lol: :lol:

ah edhe me princat dhe princeshat :lol: :lol: :lol: :lol:

lazdrani
04-05-04, 11:19
RROFTE DARDANIA............. :D :wink:

florian
04-05-04, 18:24
RROFTE DARDANIA............. :D :wink:

TE LUMT GOJA :wink:

lazdrani
04-05-04, 19:01
Lume paqesh Flori :D

Murgesha
05-05-04, 20:22
Po valla rrofte Dardania me gjithe anetaret ne krye me Mbretin dhe Tri Mbretereshat. :lol: :lol:

ah edhe me princat dhe princeshat :lol: :lol: :lol: :lol:

Ke te drejte anna se edhe ti je nje princesh e Dardanise.
Rrofte anna pra :lol: :lol:

florian
05-05-04, 21:42
RROFT MRETNESHA ME GJITH PRINCESHAT

lazdrani
22-06-04, 19:04
Spari i prshndes t gjith antaret e forumit
me t vrtet jeni shum argetues t mdhenj qe dhe kur nuk ndihem mir m dispononi q t qeshi dhe m zbukurohet dita kur ti lexoj shkrimet e juaj.M vjen mir qe nuk e prqeshum njerin tjetrin pr serioz por vetem n menyr qesharake dhe ajo m plqen nuk ka ofendime dhe fjal poshtersuese vetem vazhdoni dhe mbaheni kt atmosfer n forum...tung tung ju do mickojaedhe ne ju duam mickoja simpatike :wink:

firewall
03-07-04, 23:12
Une jami ri ketu, por shume shpejt ju njoha te gjitheve dhe u kenaqa me artin e bukur te komunikimit dhe te shkrimit tuaj,vetem vazhdoni keshtu se fjalet dhe shprehjet e bukura jan ushqim i shpirtit.Te gjith me pelqeni dhe te gjitheve ju deshiroj argetim dhe lumturi ne DARDANIN MADHESHTORE. 8) pershendetje -FIREWALL-

Vera
04-07-04, 09:06
Une jami ri ketu, por shume shpejt ju njoha te gjitheve dhe u kenaqa me artin e bukur te komunikimit dhe te shkrimit tuaj,vetem vazhdoni keshtu se fjalet dhe shprehjet e bukura jan ushqim i shpirtit.Te gjith me pelqeni dhe te gjitheve ju deshiroj argetim dhe lumturi ne DARDANIN MADHESHTORE. 8) pershendetje -FIREWALL-

friwall me vjen mir qe ke verejtur ne fillim kete gje te bukur qe k aForumi Dardani, dhe shpresoj se do kalosh qaste te bukura me neve ketu.

kete nuk mund ta mohoj askush qe ne jemi shum te mir dhe aktor te shkelqyer.

vera

mr_beni
21-07-04, 12:37
Antaret e ketij forumi jane te shkelqyeshum, kaq di te them.

florian
21-07-04, 18:09
Antaret e ketij forumi jane te shkelqyeshum, kaq di te them.


E TI JE NJE NGA ATA :wink:

hana
21-07-04, 19:36
me te mirte absolutisht.........................
ju pershendes te gjithve

ShEjToNkA
21-07-04, 22:38
Prshndetje Pr t Gjith!

Meqen se si antare e re ketu s'do i prmendi t gjith ,veq e veq, se ende nuk munda ta jap ni parashikim komplet ,mirpo me gjithat edhe pse jam q nj koh shum t shkurt ktu ,munda me than lirisht se kam fillu ta krijoj nj prshtypje t mir pr t gjith ...., Me t vrtet jeni shum t mir dhe ju prgzoj t gjithve pr bisedat ,mirkuptimet dhe mikpritjet q i bani ...., dhasht Zoti dhe vazhdoni edhe m tutje kshtu jeni t Mrekullueshum t gjith....!

Gjith t Mirat N Jet .., Me Respekt "shejtonka"!

Barbaroza
22-07-04, 17:23
ShEjToNkA,edhe ti bashke me neve je e mrekullueshme!

florian
23-07-04, 18:38
Prshndetje Pr t Gjith!

Meqen se si antare e re ketu s'do i prmendi t gjith ,veq e veq, se ende nuk munda ta jap ni parashikim komplet ,mirpo me gjithat edhe pse jam q nj koh shum t shkurt ktu ,munda me than lirisht se kam fillu ta krijoj nj prshtypje t mir pr t gjith ...., Me t vrtet jeni shum t mir dhe ju prgzoj t gjithve pr bisedat ,mirkuptimet dhe mikpritjet q i bani ...., dhasht Zoti dhe vazhdoni edhe m tutje kshtu jeni t Mrekullueshum t gjith....!

Gjith t Mirat N Jet .., Me Respekt "shejtonka"!

SHEJTONKA ME SA KAM LEXUAR UN SHKRIME TUAJA THEM QE JENI NJE VAJZE QE E MERITONI RISPEKTIN TIM E TE SHUM ANTAREVE TE TJERE ,
VAZHDONI KESHTU :)

ShEjToNkA
23-07-04, 23:36
Barbaroza,Floriani, T Flm juve ...., me gjithat meritat ju takojn juve t gjithve .

Me Respekt !

Murgesha
13-08-04, 00:51
Shejtonka:

Na erdhi ne forum pa e thirr askush, ne fillim ja nisem ta shohim si shejton mo.
Mirepo shkrim pas shkrim kjo na befasoi te gjitheve per te mire.
Tani per tani eshte anetarja me aktive dhe me simpatike ne forum.
Vertet se me shejtanllaqet e veta fitoi simpatine e pothuajse shumices se anetareve te forumit.
Shejtonka sis, vetem vazhdo keshtu siq ja ke nise se vertet jeni mrekullia e ketij forumi.
Une kam kenaqesin qe komunikojme mes vete dhe kam nderin dhe kenaqesine qe kam arriturr te te njoh.
Rrespekt e nderim nga ana ime.

lazdrani
13-08-04, 13:02
Shejtonka:

Na erdhi ne forum pa e thirr askush, ne fillim ja nisem ta shohim si shejton mo.
Mirepo shkrim pas shkrim kjo na befasoi te gjitheve per te mire.
Tani per tani eshte anetarja me aktive dhe me simpatike ne forum.
Vertet se me shejtanllaqet e veta fitoi simpatine e pothuajse shumices se anetareve te forumit.
Shejtonka sis, vetem vazhdo keshtu siq ja ke nise se vertet jeni mrekullia e ketij forumi.
Une kam kenaqesin qe komunikojme mes vete dhe kam nderin dhe kenaqesine qe kam arriturr te te njoh.
Rrespekt e nderim nga ana ime.Topi nuk e lune :wink: Edhe une kam kenaqesi ti lexoje shkrimet e Shejtonkes :P

ShEjToNkA
13-08-04, 18:02
Murgesha , Ju Falemnderit pr kto fjal t bukura q keni shkruar.
Ndrsa ,knaqsia sht e imja , me te vrtet ndihem e nderuar q jam n mesin e juaj . E veqanarisht kam nderin q mu jap rasit t njof nj prson t till sic jeni ju e nderuar Murgesha , vrtet sht nj knaqsi e pa prshkrume.

Lazdrani ,po ashtu edhe ty t falenderoj shum!

Me respekt " shejtonka"

turisti
16-08-04, 11:49
Ju pershendes,ju respektoj dhe ju dua te gjithve,pa dallim. :P

turisti
24-01-05, 22:43
Ju pershendes,ju respektoj dhe ju dua te gjithve,pa dallim. :P

Ende jam i ketij mendimit. :P

DEA
24-01-05, 22:54
Ju pershendes,ju respektoj dhe ju dua te gjithve,pa dallim. :P

Ende jam i ketij mendimit. :P


hahahahahahahahahahahaha fjal burri tamam spo i ndrrojshe tiqe sa muaj e ke mbajt :wink:

Mafiozi
24-01-05, 22:58
Ju pershendes,ju respektoj dhe ju dua te gjithve,pa dallim. :P

Ende jam i ketij mendimit. :P


hahahahahahahahahahahaha fjal burri tamam spo i ndrrojshe tiqe sa muaj e ke mbajt :wink:


Turisti esht burr fantastik, dhe e dua me shum respekt. :P :wink:

turisti
25-01-05, 00:17
Ju pershendes,ju respektoj dhe ju dua te gjithve,pa dallim. :P

Ende jam i ketij mendimit. :P


hahahahahahahahahahahaha fjal burri tamam spo i ndrrojshe tiqe sa muaj e ke mbajt :wink:

Ashtu eshte ne jete,deri sa nuk fundosem si TITANIC-u. :P

turisti
25-01-05, 00:19
Ju pershendes,ju respektoj dhe ju dua te gjithve,pa dallim. :P

Ende jam i ketij mendimit. :P


hahahahahahahahahahahaha fjal burri tamam spo i ndrrojshe tiqe sa muaj e ke mbajt :wink:


Turisti esht burr fantastik, dhe e dua me shum respekt. :P :wink:

Faleminderit Mafiozi,edhe ti je i shkelqyeshem. :P :wink:

Mafiozi
25-01-05, 00:25
Ju pershendes,ju respektoj dhe ju dua te gjithve,pa dallim. :P

Ende jam i ketij mendimit. :P


hahahahahahahahahahahaha fjal burri tamam spo i ndrrojshe tiqe sa muaj e ke mbajt :wink:


Turisti esht burr fantastik, dhe e dua me shum respekt. :P :wink:

Faleminderit Mafiozi,edhe ti je i shkelqyeshem. :P :wink:

Ska perse Turisti, ashtu je :P :P
.Te falenderoj per qdo moment qe kam kaluar me ty. :P :P :wink:

turisti
25-01-05, 10:25
Ju pershendes,ju respektoj dhe ju dua te gjithve,pa dallim. :P

Ende jam i ketij mendimit. :P


hahahahahahahahahahahaha fjal burri tamam spo i ndrrojshe tiqe sa muaj e ke mbajt :wink:


Turisti esht burr fantastik, dhe e dua me shum respekt. :P :wink:

Faleminderit Mafiozi,edhe ti je i shkelqyeshem. :P :wink:

Ska perse Turisti, ashtu je :P :P
.Te falenderoj per qdo moment qe kam kaluar me ty. :P :P :wink:

Pas te gjithave,ne fund,jesin vetem KUJTIMET.

AK^47
25-01-05, 12:55
Mendimi im per Anetaret e ketij forumi eshte keshtu:


Krejt jeni te shembellterushem ama qe e vlersoj shum qe eshte shum humane eshte Murgesha se dy her me ka pagu Jack Daniels Kshtu qe edhe te tjert jeni te mir ajllavju.njo ka njo

Murgesha
25-01-05, 15:17
Mendimi im per Anetaret e ketij forumi eshte keshtu:


Krejt jeni te shembellterushem ama qe e vlersoj shum qe eshte shum humane eshte Murgesha se dy her me ka pagu Jack Daniels Kshtu qe edhe te tjert jeni te mir ajllavju.njo ka njo

Korrupsion ky a?????????? :evil: :wink:

Mafiozi
26-01-05, 21:57
Ju pershendes,ju respektoj dhe ju dua te gjithve,pa dallim. :P

Ende jam i ketij mendimit. :P


hahahahahahahahahahahaha fjal burri tamam spo i ndrrojshe tiqe sa muaj e ke mbajt :wink:


Turisti esht burr fantastik, dhe e dua me shum respekt. :P :wink:

Faleminderit Mafiozi,edhe ti je i shkelqyeshem. :P :wink:

Ska perse Turisti, ashtu je :P :P
.Te falenderoj per qdo moment qe kam kaluar me ty. :P :P :wink:

Pas te gjithave,ne fund,jesin vetem KUJTIMET.

Ashtu esht, edhe thojn qe mbesin vetem kujtimet e mira.
Njeriu me koh po i harrojke momentet jo-interesant.

Bile me ty Turisti kam kujtime :D :D :wink:

Gjumashja
28-01-05, 09:32
te mrekullueshem jan shume sidomos kohen e fundit :wink:

turisti
28-01-05, 21:47
Ju pershendes,ju respektoj dhe ju dua te gjithve,pa dallim. :P

Ende jam i ketij mendimit. :P


hahahahahahahahahahahaha fjal burri tamam spo i ndrrojshe tiqe sa muaj e ke mbajt :wink:


Turisti esht burr fantastik, dhe e dua me shum respekt. :P :wink:

Faleminderit Mafiozi,edhe ti je i shkelqyeshem. :P :wink:

Ska perse Turisti, ashtu je :P :P
.Te falenderoj per qdo moment qe kam kaluar me ty. :P :P :wink:

Pas te gjithave,ne fund,jesin vetem KUJTIMET.

Ashtu esht, edhe thojn qe mbesin vetem kujtimet e mira.
Njeriu me koh po i harrojke momentet jo-interesant.

Bile me ty Turisti kam kujtime :D :D :wink:

Faleminderit,vet jeta eshte kujtim......

biondi_f86
29-01-05, 14:30
hmmmmmmmm shume disa qe ishin para 5 muaje po mungojne mendoje ce ishin te interesanete.

dembelica
02-02-05, 15:05
Se pari me lejoni te ju pershendes te githve dhe te ju uroj nje pasdite te kendeshme :wink: .
Me sa kam mrri te lexoj pak a shum ktu me te vertete jeni per lakmi si per nga humori ashtu edhe shprehje me vend (normal edhe pa vend ndonjeher) :lol: :wink: .
Ok,edhe un normal si DEMBELICE me plot deshire dua te jem pjese e kesaj familje te madhe(nese nuk pritoj :wink:).
Ju uroj te gjithve qdo te mire dhe nje respekt te veqant per ju moderatore jeni ta pa zavendesueshem :wink:

Me respekt nga un Dembelica :lol:

Gentiana
02-02-05, 15:38
Te gjith jemi SUPER pasha mamin... :wink:

Rudi_1
02-02-05, 15:52
Po te gjith jeni COOL :wink:

Murgesha
02-02-05, 19:53
T gjith jemi Cool ama shejtonka m s shumit Cool. :lol:

Naki
02-02-05, 19:58
T gjith jemi Cool ama shejtonka m s shumit Cool. :lol:

8) 8) 8) 8)

biondi_f86
02-02-05, 20:11
Doken te githe te mire deri me tani :wink:

Gjumashja
06-02-05, 00:03
Doken te githe te mire deri me tani :wink:


edhe jane pse i ke pa ti a

biondi_f86
06-02-05, 00:06
Doken te githe te mire deri me tani :wink:


edhe jane pse i ke pa ti a I kame pa te gjithe ne anderr hahahahah vetem ty ne live :D :D :D :D

Gjumashja
08-02-05, 18:49
Doken te githe te mire deri me tani :wink:


edhe jane pse i ke pa ti a I kame pa te gjithe ne anderr hahahahah vetem ty ne live :D :D :D :D


ndoshta e kunderta :wink:

Diana007
08-09-05, 14:52
Ylla te gjith jan :D

anna
08-09-05, 19:04
nom :D

turisti
08-09-05, 19:07
Te gjithe jeni te mire,ju respektoj te gjithve dhe ju dua pa dallime.

Sinqerisht,
TURISTI. :P

Urata
08-09-05, 20:54
Krejt smut a...?
:arrow:


Cool 8)

LEDHATIMI
28-09-05, 17:40
mendoj se jane ok, ne perjashtim te disave qe nuk haen as me lime e as me turpi :wink:

Sy_kaltra
28-09-05, 18:01
No Comment :wink:

lazdrani
10-09-06, 23:13
http://www.missgolf.cz/05/hana/Hanka030.jpg

Vjeshta shume simpatike:wink:

lazdrani
10-09-06, 23:17
http://camayo.com/NewFiles/mana'opa'a-FIN-IIa-.jpg

Paradox 13:wink:

lazdrani
10-09-06, 23:19
http://www.tibro.se/fagelvik/root/aktuellt/bilder/senaste%20nytt-la0405/MLB/MLB-web/bild-19-web.jpg


Luana

lazdrani
10-09-06, 23:25
http://hbcoolcom.host-manager.com/html/USopen_2005/bikini_girls_Huntington_Bea.jpgZana ch &Diana007

lazdrani
10-09-06, 23:26
http://www.lovefromme.co.uk/third-party-images/sexy-toys-adult-sex-aids/silk-boxer-shorts.jpg


DRENI 30

lazdrani
10-09-06, 23:27
http://www.prosieben.de/imperia/md/images/we_love/_galeries/hochzeitskleider/01_hochzeitskleid_2_04_01_13_303_404_Pronuptia_dpa _gms.jpg


Gentiana

lazdrani
10-09-06, 23:29
http://img309.imageshack.us/img309/5981/aishwairirai0uf.jpg


Mbreteresha ime Murgesha

lazdrani
10-09-06, 23:30
http://www.missalbania.net/gallery1/14.jpg


Yllka&Brikenda

lazdrani
10-09-06, 23:32
http://www.eden.rutgers.edu/~rahulpat/mw2004/cont_brazil.jpg
Shejtonka

lazdrani
10-09-06, 23:34
http://img104.echo.cx/img104/5038/nightout0ar.gif


LALI&TURISTI&ARTISTI

lazdrani
10-09-06, 23:35
http://www.eden.rutgers.edu/~rahulpat/mw2004/cont_india.jpg

DEA

lazdrani
10-09-06, 23:36
http://www.geocities.com/pageantmania2000e/VENEZUELAfs.jpg

Aferdita

lazdrani
10-09-06, 23:37
http://www.missalbania.net/gallery1/15.jpgHalla e madhe&Domira

lazdrani
10-09-06, 23:39
http://www.arirang.co.kr/A_UpFile/%5CBlog_Manage_Image%5C00.jpg

E martumja

lazdrani
10-09-06, 23:42
http://img205.imageshack.us/img205/6141/men7qihs2.gif


Rrushi,Agroni,Muki,Vendasi,Rafeti,Drini:wink:

lazdrani
10-09-06, 23:44
http://www.mediaset.it/bin/schedatrasmissione/C_3_schedatrasmissione_228_foto_main.jpg

Flaka&Naki

lazdrani
10-09-06, 23:49
http://static.flickr.com/22/34495340_617d473a74.jpg

Honesty:cool:

lazdrani
10-09-06, 23:51
http://gfx.download-by.net/screen/167/167056-bikini-screen-saver.jpg

Anna

DEA
11-09-06, 05:42
http://www.eden.rutgers.edu/~rahulpat/mw2004/cont_india.jpg

DEA

Sa jam une si kjo ?, veq tipat si kjo me pelqejne, zershkane me vetulla e qerpik te zi, ne syte e mij femer perfekte, faleminderit Lazdrani qe ma gjete kete foto, qe sot e tutje do te jet edhe Avatari im:wink:

DEA
11-09-06, 05:49
http://img104.echo.cx/img104/5038/nightout0ar.gif


LALI&TURISTI&ARTISTI

OOOOOOOOO, po i theni dhomte more, hHAHAHAHHAHAHAHHAHAHAH

Ishalla mrrini mire ne shpi se po me duket kogja do promile i pasket ne trupe:biggrin: :biggrin: :biggrin:

vjeshta
12-09-06, 17:57
http://www.missgolf.cz/05/hana/Hanka030.jpg

Vjeshta shume simpatike:wink:

Mire po me mendojshe :biggrin: :wink:

e_martumja
12-09-06, 20:18
http://www.lovefromme.co.uk/third-party-images/sexy-toys-adult-sex-aids/silk-boxer-shorts.jpg


DRENI 30Hummmmm bash te koka per marak Dreniiiii, me falni por pak jam e nxanur duke shikuar

halla e madhe
12-09-06, 20:23
http://www.missalbania.net/gallery1/15.jpgHalla e madhe&Domira

Ku e paske gjete more kete foto timen ti para 20 vjetesh....nostalgji e vertete:biggrin:

e_martumja
12-09-06, 20:28
Oj halle asgje nuk te koka fustani qka e paske trupinnnnn phaaaaaaa lumja ti per at trup...


Mendimi im per antar eshte shume i mire !!!!

halla e madhe
12-09-06, 20:33
Oj halle asgje nuk te koka fustani qka e paske trupinnnnn phaaaaaaa lumja ti per at trup...


Mendimi im per antar eshte shume i mire !!!!

Po moj, filiz asht halla..po rrudhat nuk po shifen bash mire:redface: :biggrin: :biggrin:

laliloli
12-09-06, 20:43
http://www.missalbania.net/gallery1/15.jpgHalla e madhe&Domira

halla po ia dishe rendin

halla e madhe
12-09-06, 20:51
halla po ia dishe rendin

Cfare rendi ore lali....po qeshet Domira me rrudhat e mija qe po mundohem ti mbuloj:biggrin:

vjeshta
12-09-06, 20:54
Cfare rendi ore lali....po qeshet Domira me rrudhat e mija qe po mundohem ti mbuloj:biggrin:

Hajt halle mos ta ndin ,se ato ma te dukshmet i paske mbulu :biggrin: :tongue:

halla e madhe
12-09-06, 21:38
Hajt halle mos ta ndin ,se ato ma te dukshmet i paske mbulu :biggrin: :tongue:Ah, moj vjeshta, fotografi paska korigjua fotot se realiteti eshte i mjerushem:frown: :biggrin:

Gentiana
17-09-06, 18:29
http://www.lovefromme.co.uk/third-party-images/sexy-toys-adult-sex-aids/silk-boxer-shorts.jpg


DRENI 30

She sa mire ja ka qelluar per dashnin tem.
Phaaaaaaaaa lum une se e kam. :biggrin:

Oj e Martumjaaaaaaaaa, kot po e kqyr djalin, qy. :redface: :wink:

Zana_ch
17-09-06, 21:41
http://hbcoolcom.host-manager.com/html/USopen_2005/bikini_girls_Huntington_Bea.jpgZana ch &Diana007


omg ......uaaaaaaaaaaa Diana ...a je moj ti missi i forumit e une percellsja e par