PDA

View Full Version : caki


caki
16-02-04, 14:08
Hahahaah po e pershendes cakin sepse nuk po e pershendet askush.... Caki te deshiroj do te mire dhe te uroj martese te shpejt, se valla pa gru nuk po rrihet u merdhina hahahah...

Zana
16-02-04, 17:10
Ajjjjjjjjj bre Caki te pershendes edhe une dhe ishalla martohesh sa ma shpejt..dhe e mer ni Nuse bukurosheeee... :wink: :P

anna
24-02-04, 09:15
hajt :lol: :lol: edhe une po e pershendes cakin se po i shkruan do poezi shume interesante dhe i uroj te marr nusen ashtu si eshte vet :lol: :lol: :lol:

Barbaroza
24-02-04, 11:45
Edhe une te pershendes Caki,te uroj ta gjejsh nje nuse te mire,Miss Univers :P

caki
25-02-04, 10:51
Ajjjjjjjjj bre Caki te pershendes edhe une dhe ishalla martohesh sa ma shpejt..dhe e mer ni Nuse bukurosheeee... :wink: :P

Edhe une te pershendes ty Zana e te uroj me nje urim shume te mire" Tu rrit dashuria :wink:

caki
25-02-04, 10:55
hajt :lol: :lol: edhe une po e pershendes cakin se po i shkruan do poezi shume interesante dhe i uroj te marr nusen ashtu si eshte vet :lol: :lol: :lol:

Pershendetje anna, faliminderit per komplimente, edhe une ty te pershendes dhe te deshiroj dashuri si ne kete filum por jo me permbytje por me vazhdim romantik:
T I T A N I K
_||_ .
_,-'::::::::=._./t__
'_____________/ Te deshiroj qe dashuria jote mos te fundoset si kjo ani por te vazhdoj me ate romanticizem... :wink:

caki
25-02-04, 10:57
Edhe une te pershendes Caki,te uroj ta gjejsh nje nuse te mire,Miss Univers :P

Hahahah Barbaroza, jo Miss Univerzi se me qet problem atehere me njerz se krejt ma ngucin grun po nja te keqe qe nuk e don askush keshtu rrin veq te une... hahaah edhe une ty te uroj nje dashuri komplete..

anna
25-02-04, 11:44
flm caki veq ende uke kam gjet shpirtin tim binjak :D :D hmmmmmm my heart will go on .........hehehe

caki
25-02-04, 13:33
flm caki veq ende uke kam gjet shpirtin tim binjak :D :D hmmmmmm my heart will go on .........hehehe

hahahah anna une jam binjak me 29/05 por nuk te kshilloj te gjindesh me nje binjak se jan koke fort duke u nisur nga vetvetja... hahah shka para por hape zemren nese e mban deren e zemres mbyll nuk mundet te hyj ai shpirti binjak ne zemren tende... :wink:

anna
26-02-04, 10:12
hahahhah e be caki dije se une jam ne shenjen e peshqeve ....e sa per binjak i njoh disa ...... e une jam tu e prit ma te mirin e ma te mireve hahahhahah :lol: :lol: :lol: :lol: e ateher do ja hap zemren time tung tung

caki
26-02-04, 11:06
hahahhah e be caki dije se une jam ne shenjen e peshqeve ....e sa per binjak i njoh disa ...... e une jam tu e prit ma te mirin e ma te mireve hahahhahah :lol: :lol: :lol: :lol: e ateher do ja hap zemren time tung tung

Hahahah anna sa duket ti po e pret princin e endrrave... hmmmm nuk eshte keq po nese ai princ nuk arrin si do ta ndiesh ti veten?

anna
26-02-04, 18:38
hehehe jo be caki kush te tha se nuk kam asnje hihihi :lol: :lol: :lol: ehe e shka kish ba anna nqs ai nuk arrin ...... :?: :?: ateher do ta kisha lyp une ehe caki ende nuk i njeh femrat :wink: :wink:

caki
26-02-04, 18:57
hehehe jo be caki kush te tha se nuk kam asnje hihihi :lol: :lol: :lol: ehe e shka kish ba anna nqs ai nuk arrin ...... :?: :?: ateher do ta kisha lyp une ehe caki ende nuk i njeh femrat :wink: :wink:

heheheh anna sa din caki zemren e femres besoj se as vete femra nuk e din zemren e vet.... :wink: :wink: :wink:

anna
26-02-04, 19:10
ehe caki femra shka sdi se .... :lol: :lol: :lol: :wink: :wink:

lazdrani
26-02-04, 21:42
Caki te pershendes si binjak pasi edhe vete jam (23.05)hahahah.
Nje nuse sa me shpejt se dy dasme jane gati ne vere :lol: :lol: :lol:

donjeta
27-02-04, 00:14
caki masi krejt po te pershendesin keshtu hajt edhe une nuk po prishi rendin ishalla gjon nje nuse qysh je vet......te pershendes me kengen........ "qe nje mije vjet un po te pres" hahahahah dasme e madhe valla ka me kan

donjeta
27-02-04, 00:15
hahah u ktheva se harrova me ta dhuru nje mwahhhhhhhhhhhhh

caki
27-02-04, 09:32
caki masi krejt po te pershendesin keshtu hajt edhe une nuk po prishi rendin ishalla gjon nje nuse qysh je vet......te pershendes me kengen........ "qe nje mije vjet un po te pres" hahahahah dasme e madhe valla ka me kan

:arrow: Kuku donjeta qe 1000 vjet po me pret, don te thot valla se po me dashke shume, une me pas kan ne vend tendin skisha me prit mashume se 1001 vjet, por me te vertet ka me qene dasme e madhe hahah une kam me dal ne rend e me vallzu me site ne dore e me buke e tu gjujt bombona hahahahah :roll: :wink:

donjeta
29-02-04, 12:45
jo valla caki se kam njet me prit ma shume se edhe 4 muj se boll prita 1000 vjet ma nuk eshte pak....sod po te pershendes me kengen....shtat mrekulli ka bota, mrekullia e tet je ti.....kiss.... :wink:

caki
01-03-04, 09:38
Caki te pershendes si binjak pasi edhe vete jam (23.05)hahahah.
Nje nuse sa me shpejt se dy dasme jane gati ne vere :lol: :lol: :lol:

hahahah lazdrani sa me shmejt do ta bejm edhe pasi qe qenkemi ne shenjen e binjakeve apo Gemelli atehere po i bajm dasmen bash. Te pershendes shume me vjen mire se e paskna edhe nje binjak nje shok... :wink: :wink:

caki
01-03-04, 09:42
ehe caki femra shka sdi se .... :lol: :lol: :lol: :wink: :wink:

anna e di se femra din shume por ta tregoj nje vic. Thuhet se zoti e krijoj njeriun dhe tash erdh koha qe ta krijoj gruan, ndersa e muar zoti bririn e mashkullit e duke e krijuar gruan, djalli ja muar bririn e mashkullit dhe filloj te ik, ndersa Zoti i nget mbrapa. Arrijn ne nje koder, djalli kercen mirepo Zoti e kap per bishti qe mos me lan me ik, dhe i keputet bishti, atehere Zoti mendon por kur mujta me kriju grun prej bririt te burrit pse nuk muj prej bishtit te djallit? edhe sot gruja thirret bishti i djallit.... :P :P :P por mos harro anna se i kam studiu shume femrat...

Gentiana
01-03-04, 11:36
Caki me fal se u integrova von ne kto pershendetje dhe urime. Po te pershendes edhe un me kte rend,dhe te uroj gjdo te mir.

E pash temen Pershendetje per Cakin,kurse kur e pash edhe autorin mbeta :shock: mendova se qenka nje metod e mir (dhe e re) per me marr sa me shum urime dhe pershendetje :lol:

Genta

caki
01-03-04, 12:09
jo valla caki se kam njet me prit ma shume se edhe 4 muj se boll prita 1000 vjet ma nuk eshte pak....sod po te pershendes me kengen....shtat mrekulli ka bota, mrekullia e tet je ti.....kiss.... :wink:

A e ke ba njet mem taku edhe 4 muj ? hahahah shpresoj donjeta se edhe une boll prita ma me kete vetmi, pa gru ne krevet vet, dimrit ftoft edhe kete dimer e kalova e shpresoj se dimrin e ardhshem e kaloj me heheheh nuk di shume po me urojn si jam vete, por duke e ditur se si une nuk ban hioq atehere po e tejkaloj veten e po te marr ty qe je me e mire se une... mwahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh

donjeta
02-03-04, 10:28
caki veq per dimer po te duhet nusja a hahahahah.....mwahhhhh

caki
02-03-04, 16:40
Caki me fal se u integrova von ne kto pershendetje dhe urime. Po te pershendes edhe un me kte rend,dhe te uroj gjdo te mir.

E pash temen Pershendetje per Cakin,kurse kur e pash edhe autorin mbeta :shock: mendova se qenka nje metod e mir (dhe e re) per me marr sa me shum urime dhe pershendetje :lol:

Genta

hahahah gentiana duke e pare se askush nuk me pershendetke atehere mu desht qe te autopershendetem, faliminderit shume per pershendetjen edhe une po ashtu te pershendes shume dhe te uroj suksese ne do lloj qe ti vet deshiron....

caki
02-03-04, 16:43
caki veq per dimer po te duhet nusja a hahahahah.....mwahhhhh

Jo donjeta te kam thene: Te dua per dimer sepse fillon te eksplodon dashuria, te dua per pranvere sepse zgjohen ndjenjat, te dua per vere sepse eksploton ndjenja e dashurise, te dua per vjesht sepse me jep shprese, te dua per tere vitin sepse nuk je vetem per nje stin... mwahhhhhhhhhhhhhh edhe Gezohu sepse ne gezim gjindet dashuria, dashuro, sepse ne dashuri gjindet jeta, jeto sepse ne jete jam une qe te dua shume.... :wink: :wink:

donjeta
03-03-04, 12:49
caki mwahhhh....gezohem kur ti me flet, dashuroj sepse te dua, jetoj sepse e dua jeten se bashku me ty..... i love you... :P

caki
03-03-04, 14:02
caki mwahhhh....gezohem kur ti me flet, dashuroj sepse te dua, jetoj sepse e dua jeten se bashku me ty..... i love you... :P

Mwahhhhhhhh donjeta je me e bukura e gjitha bukurive... :wink: :) :P

donjeta
03-03-04, 20:14
I L U........... :D :lol: :wink: :P

Murgesha
03-03-04, 23:59
Ja si po koritka njeriu per pak, Caki gadi se krejt te paskan pershendet e une :oops: ende se paskam bere kete.
Por si themi ne me mire vone se kurr.
Prano nga une nje pershendetje speciale. Mire se erdhe ne mesin tone besoj se do te mbetesh i kenaqur me ne. :D

caki
04-03-04, 09:28
Ja si po koritka njeriu per pak, Caki gadi se krejt te paskan pershendet e une :oops: ende se paskam bere kete.
Por si themi ne me mire vone se kurr.
Prano nga une nje pershendetje speciale. Mire se erdhe ne mesin tone besoj se do te mbetesh i kenaqur me ne. :D

Hahahah Murgesha pse e kam pershendet vetveten, mendova ti beje te skuqen shume... Jo Murgesha nuk ka problem, nuk i shiqoj une shume kto gjera, nuk don te thote se njeriu duhet te rrin gjithemon gati vetem per pershendetje, por duhet ditur se do person pershendet. Te falenderoj Murgesha dhe normal pershendetja pranohet si po te ishte ne diten e pare te ekuadrimit tim ne forum.. Edhe une te pershendes shume ...

Murgesha
31-12-05, 01:16
I Nderuari Caki!

Shnet dhe lumturi n vitin q po vjen.

Gzuar 2006.

Murgesha!

doGzona
31-12-05, 06:19
I nderuari caki,

http://membres.lycos.fr/gifimili/etoile/10.gifGezuar Vitin e Ri 2006!http://membres.lycos.fr/gifimili/etoile/10.gif

Fati , gezimi , lumturia ju shoqerofte gjithmone, juve dhe mbare familjes
suaj kudo dhe cdo here ne cdo hap.

http://www.locolobo.net/xmas.gif
Me shume urime nga zemra,

doGzona

tushja
31-12-05, 13:58
Urime Viti i RI 2006

Ralizimin e qdo deshire ne jete shendete,gezime,lumturi familjare dhe jete te gjate

Tushja