PDA

View Full Version : Kush ia vlen t jet princi dhe princesha e forumit?


Faqet : [1] 2 3 4 5 6 7 8 9

Zana
15-01-04, 16:50
Tungi!

shpresoj qe ju pelqen kjo ide!!!

shpreha deshir te zgjedhim nje Princ dhe nje Princesh te forumit.
nje djal dhe nje vajz qe marrin vota me se shum aj dhe ajo do te zgjidhen Princi dhe princesha e forumit...

si pas mendimit tim zgjedhja e vatave do te jet kshtu:
ata qe shprhin deshiren te votoj per dike kam mundesin te permendin vetem nje emer te nje djal dhe nje vajze me shom jo se nga nje emren ne secilen gjini.

ndersa aj djal dhe ajo vajz qe merr secili nga ta nga 5 vota ose pika do te zgjedhet Princ dhe Princsha e forumit.

*Zana* :wink: :D

Murgesha
15-01-04, 17:09
Hahah Zana ende askush stu paska pergjegj ne kete teme te bukur qe paske hapur. Sigurisht qe po presin tja filloj dikush i pari.

Ja une po jap dy emra.
Prej vajzave propozoj Jehonen.
E prej djemve Lazdranin.

Hej fillojani edhe ju tjeret :wink:

lazdrani
15-01-04, 17:14
Zana une po filloje keshtu e ju vazhdoni si te doni;

Murgesha 5
Gentiana 5
Jehona 5
Zana 5
mija 5
rowenna 4
Tina007 4
zeshkanja 4
Luana 4
hana 4
Kaltrina 3
xhuljeta 3
Lona 3
Donika 3
Mira007 3
aferdita 3.............................................lazd rani e prete princesen e forumit me nje tufe xhulashe :lol: :lol: :lol: :lol:

Gentiana
15-01-04, 17:33
ok a kan njerzit te drejt ktu me e zgjedh edhe vehten???
Nese po e zgjedhi vehten me 10 pik (nese esht kjo maximalja e pikave) :wink: :lol: :wink: :wink: Hajgare pak

Murgeshen 5
Jehonen 5
Luanen 4
Rrushin 5
Lazdranin 4
the last bot not the list:
Armendin
:wink:
Uffa pyetje shum e veshtir se te gjith bre jemi Princa dhe Princesha qy,ky Forum nuk do te ishte kaq i mir nese nuk do te ishin na.
Apo jo princa/eshat e mi :wink:
Genta

Murgesha
15-01-04, 17:39
Hej ju lutem rregullat e votimit jane nga nje emer vetem prej te dy gjinive jo te votoni menjeher per te gjithe.

Pershendetje Murgesha

Gentiana
15-01-04, 18:09
ok po korigjona.

Murgeshen dhe Lazdranin
Sorry Murgesha
Genta

Zana
15-01-04, 18:15
Vetem nje emer te nje djal dhe nje vajze me shom jo se nga nje emren ne secilen gjini!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Une vetoj per: Mija & Jackovari

hehe :wink: :P

RRUSHI
15-01-04, 18:23
AHAAAAA :lol: :lol: :lol:
MURGESHA-5
LAZDRAN-POETI-5/50
PO KU TI LE TE TJERET---SI ZESHKANEN-GENTEN UPS--LUANEN-ZANEN---PASTAJ MIJEN E CILA KA DERDHUR AQ MUND E DJERS PER KET FORUM :wink:

janni_dk
15-01-04, 18:37
oki, po ta jap voten ty zana si princesh e ty njeri, lazdrani si princ, a ke zgjedhej cool aa :lol: :wink:

lazdrani
16-01-04, 14:41
Per SOT vetm dy persona hahahhah ok.
RRUSHI DHE LUANA!!! :lol: :wink:

hana
16-01-04, 16:34
tung te gjithve ,,,,,,une mendoj se murgesha dhe lazdrani ja vlejn mu kurorzu :lol: :lol: :lol: sigurisht edhe gentiana merito mu kan percjellsja e par :lol: :lol:

lazdrani
16-01-04, 20:30
Ose hana me diellin :lol: :lol: :lol: :lol: lazdrani :wink:

jehona
16-01-04, 20:54
Hahah Zana ende askush stu paska pergjegj ne kete teme te bukur qe paske hapur. Sigurisht qe po presin tja filloj dikush i pari.

Ja une po jap dy emra.
Prej vajzave propozoj Jehonen.
E prej djemve Lazdranin.

Hej fillojani edhe ju tjeret :wink:

te pershendes murgesha, flm per propozim si princesha kti forumi, oooo bre po ku e meritova une ket nderim me ma dhon mu LAZDRANIN si pric, ehhhh e lumja une, me falni po kam shum emocione dhe as me shkru nuk po mundem :lol: :lol: :lol:


lazdrani qka don me veshu kur esht dita JON, veq e JONA... hmmm :lol:

jehona
16-01-04, 21:10
ok tash tek propozimi im per princeshen dhe princin e kti forumi...

une e kisha propozu MURGESHEN, GENTEN dhe vetveten hahahaha, prej pincave ARMENDIN, LAZDRANIN, LULI_ZH, lIbErAtIoN, RRUSHIN, In Da House...

po pasiq koka vetem per dy persona e kisha zgjidhur MURGESHEN dhe RRUSHIN, ju uroj shuj fat....

Barbaroza
17-01-04, 10:32
Une kisha propozuar Murgeshen dhe Rrushin :D

lazdrani
17-01-04, 16:06
Jehona cka ta done zemra vishem per qef tendin.Kryte ta thej e qefin sta prishiiiiiiiiiii :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

mija
17-01-04, 16:54
ej njerzi em keni harru a:'(


dihet number 1:

MIJA

Murgesha
17-01-04, 17:38
Po Mija por ju Jeni Mbreteresha e forumit e keta tjeret Princa dihet Mbreteresha eshte me e Larta.

Zana
17-01-04, 21:46
Pse une kam Votu per Mijen!! hehe :P :wink:

jehona
17-01-04, 22:13
Jehona cka ta done zemra vishem per qef tendin.Kryte ta thej e qefin sta prishiiiiiiiiiii :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

hahahah flm, ej une kisha propozu me i vesh nje par kule kurse ti nje par tirqe.. qka kishe thon, a na kishin kesh athu kta shokt e shoqet more ketu, se si ka thon ai kan dal tash do moda te reja :wink:

Murgesha
17-01-04, 23:13
Haahahahahahh Jehona ani me kule dhe Lazdrani me tirqi hahhahahaha.
Besoj se do te shpalleni miss dhe mister te forumit. :lol: :lol: :wink:

mija
18-01-04, 02:48
flm flm njerzi:)

fatos(F)
18-01-04, 12:46
PA DISKUTIME
PROPOZOJ MURGESHA DHE LAZDRANI

lazdrani
18-01-04, 14:44
Oh Jehona beso qe te njejten ide kam pasure por ja qe ti propozove.
Jehona me kule si Shota Galica, Lazdrani me tirqi si Azem Bejta... :lol: :lol: :lol: :lol: lazdrani

fatos(F)
18-01-04, 19:47
UN I KISHA QUAJTUR PRINCAT E FORUMIT

MURGESHEN
DHE
LAZDRANIN

PERSHENDETJE.

Naki
18-01-04, 21:51
Fatos ndaj mendimin tend,qe princesha e forumit te jete
MurgeshaPrinci tze jete
Lazdrani

jehona
18-01-04, 23:12
Oh Jehona beso qe te njejten ide kam pasure por ja qe ti propozove.
Jehona me kule si Shota Galica, Lazdrani me tirqi si Azem Bejta... :lol: :lol: :lol: :lol: lazdrani

ej lazdran na dy bre pa sherr, qy, ma mir ta kishim lan si surpris, se tash edhe mos me u zgjedh na dy, iden ton fantastike na merr dikush tjeter, boll keq.... :wink:

lazdrani
19-01-04, 14:14
jehona heheheh po ahhhhhh :wink:

Murgesha
19-01-04, 14:20
Lazdrani i lumi ti. Si duket je votuar me se shumti per Princ te forumit.

Hej lajmero Zemren se mos te ndodh ndonje gjelozi e papritur. :wink:

lazdrani
19-01-04, 20:39
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Murgesha cilen zemer be se mu kane bere shume.......grrrrrrrrrrrrrrrrr lazdrani :wink:

Murgesha
19-01-04, 21:35
Ani se sa me shume zemra te kesh aq me jetegjate bahesh Lazdran.

lazdrani
22-01-04, 09:35
Murgesha rezept i mire qenka sa me shume zemra aq me jetegjate behem... :lol: :lol: :lol: lazdrani

GjIlAnAsI_cSi
04-02-04, 04:49
Une Jap Per PRIC ktu N`FROUM po mendoj zdi pse sum paskeni Permend hiq.. veq ma keni pasen inati :@

Artanibb ju kallxon se per qka jam une [/url]

Zero Cool
04-02-04, 12:14
Un po i propozoj dy vajza pr princesha : hana dhe Besiana.
Sa i prket princit t propozojn gjinia femrore .

Prshndetje t gjithve :wink: :wink: :wink:

lazdrani
05-02-04, 11:58
Sot propozoj Genta te jete princeshe se kam pare enderr si princeshe...
E princ vete po e propozoje se pashe veten ne enderr.... :wink: ok Genta pajtohesh :lol:

Gentiana
05-02-04, 12:26
Wow u bera Princesh,po keq bre se vetem ne endrren tende Lazdran hmmmm :roll:
Po pajtohem me ty,kte rend se po te jet hatri ?!!! :lol: :lol:
ama nuk ma gjete nje princ me te mir a?? Jo se je i keq ti,po qka me i ba hallkit se ateher nuk kan te ndalun, me thash e themet :evil: :evil: !

Genta

lazdrani
05-02-04, 12:28
Lere more ti hallkun po plotesoma deshiren hahahahhahaha :wink:

Gentiana
05-02-04, 12:53
Ok Lazdran por nese flasin ateher ti duhesh te merresh vesh me kta :wink: se sot per mu esht nje dit shum e mir,me me shku duke u mbrojt apo ashtu diqka 8) 8)

Murgesha
05-02-04, 13:24
Sot propozoj Genta te jete princeshe se kam pare enderr si princeshe...
E princ vete po e propozoje se pashe veten ne enderr.... :wink: ok Genta pajtohesh :lol:


Lazdran mos e pa veten si dhenderr e Gentianen si Princesh :wink: :lol: :?:

Cool_Boy
05-02-04, 14:09
Pershdnetje

Lidhje me kete pyetje une do te kishe then keshtu:: Un e mirtoj te jep princ i keti forumi por nuk e di ju qka mendoni ahhh..

tung

Zana
05-02-04, 15:18
Nejse edhe une po tham e meriton Cool Boy! hehe :wink: :P

Cool_Boy
05-02-04, 15:21
Faliminderit Zana

Gentiana
05-02-04, 15:43
Jo jo Cool_boy me shum se un e Lazdrani nuk e meriton askush Sot,e neser prap ateher zgjidhet dikush tjeter!

Zero Cool
06-02-04, 14:25
Sot e kisha zgjedhur kt [/b]anna

hana
06-02-04, 16:36
bravoooooooo qeshtu bre Zero Cool tregoji se kush duhet me u kon princesha e sa per perinc te kisha zgjedh ty.........................qift i mire jena a?

Zero Cool
07-02-04, 00:36
qa mi kallxu bre hana qe kta spo marrin vesh !
Ani qe pi kallxoj edhe nj her :
Qifti ma i mir ktu sht :
Zero Cool + hana

Murgesha
07-02-04, 12:25
per sot propozoj qe princi dhe princesa te jen

Barbaroza dhe Rrushi.

hana
07-02-04, 18:32
po bre zero cool edhe kta hala se kan kuptu ma :lol:

lazdrani
08-02-04, 18:24
Per sot si princese Murgeshen ndersa princ poetin e madhe Naki :wink: :wink:

RRUSHI
08-02-04, 18:38
Plotsisht pajtohem----


==============MURGESHA DHE NAKI===================

Murgesha
08-02-04, 23:27
Z. Naki gezuar se besa na paska hije te jemi princi dhe princesa e forumit.
Pershendetje e veqante per ju Zoteri Naki.

lazdrani
13-02-04, 13:38
Jehona dhe lazdrani :lol: :lol: :lol:

Gentiana
13-02-04, 14:09
Lazdrani nuk di a duhet te jem e pikelluar se me harrove kaq shpejt apo e kenaqur??!! Qka thua ti? :wink:

lazdrani
13-02-04, 14:14
Pse e pikelluar moj genta oj xhane,aiiiiiiii Burri eshte per shtate gra kam ndie nga pleqet :lol: :lol: :lol:

Naki
14-02-04, 21:03
Me Knaqesi pranova dekorimin e propozuar,po Murgesha besoje qe ky epitet na ka hije siq thua edhe ti. po
presim opinionet e shumices

Barbaroza
15-02-04, 13:03
Qe besa Murgesha & Naki po shkokan shume mire :D

Murgesha
15-02-04, 13:14
Pse e pikelluar moj genta oj xhane,aiiiiiiii Burri eshte per shtate gra kam ndie nga pleqet :lol: :lol: :lol:

Interesant more Lazdran. Sa mire po i ndegjojke fjalet e pleqve kur te shkojne per shtati. Nese i ndegjon pleqt duhet ti thuash lamtumire Diskotekav. Ata kane thene se sben te shkojsh atje :wink:

Gentiana
15-02-04, 15:55
Murgesha mir e pate ne citat: pleqt i degjojm kur tna shkojn per shtati, po me mir me i degju qateher se hiq,apo jo :wink:
Bile Lazdrani se nuk e ban hiq pa disco.
genta

GjIlAnAsI_cSi
17-02-04, 00:45
Hey Njerz Mue Ku me Keni Lonen Ej..

Ani Ani Um Erdh Boll Inati Qe Sum Kini Shti ne List Edhe garant E Kisha Zonen Vendin E Par :))

Kalofshi Mire @Ll :))

kInG_oF_pEjA
17-02-04, 19:29
ej mbasi jam une Mbret pra po votoj mi pas ne forum Princin edhe princesen hahahah oki pra une jom per Princ Lazdrani e per Princes Kaltrina oki pra mendimi im tung kalofshi mir

anna
21-02-04, 18:38
e per sot si princesh po e shpalli veten hahahahahah :lol: :lol: e per si princ anna i pranon te gjithe me shume kenaqesi tung tung

Murgesha
22-02-04, 10:49
Pajtohem me ty Anna.
Edhe une po te propozoj qe ju te jeni princesha e forumit. Sa per princ mbasi po ke deshire te jen te gjithe ateher le te jen te gjithe djemt e forumit Princa.

lazdrani
22-02-04, 12:35
Vella mbasi Murgeshes po i pelqente kjo teme po e propozoje qe ajo te jete Sot Princesa e zotri Naki si Princ :wink:

Barbaroza
22-02-04, 14:16
Hajt Lazdran se edhe une po e jap pelqimin Murgesha & Naki :P

Naki
25-02-04, 20:59
Faliminderit per propozimet e juaja,pershendetje per Lazdranin dhe Barbarozen nga Naki.
:P :P :P

sexybrikenda
26-02-04, 17:25
ooooooooooo sa mire naki dhe murgesha e une me lazdranin :D

anna
26-02-04, 18:59
ej sexybrikenda respekto radhen zemer hahahahha :lol: :lol: :lol: murgesha asht ne rend njeher qy

Murgesha
01-03-04, 22:09
Qashtu bre anna tregoji kesaj vajze :lol: :lol: se mua po me vjen keq me i thane :shock:

anna
02-03-04, 09:28
he murgesha sa me ke mua lazdranin e ke te sigurt hehehe kur e nguc naj femer ti veq banja -anna - une menjeher nderhyj hehehe tung tung

mickoja
02-03-04, 17:06
oj anna a rojse e murgeshs je a?apo po mejnci qe po prit ty me te ardh rendi???
jo oj qiki jo un e kam rendin mas murgeshs...he he...

anna
02-03-04, 17:11
hahaha mickoja hahahah eshte nje nder qe po i bej murgeshes si shoqe kuptohet e anna nuk ka synime per lazdranin jo jo krej tjeter kah eshte drejtu anna :lol: :lol: :lol: :wink: :wink:

mickoja
02-03-04, 17:20
o me fal pra moj anna moj shpirt mir qe paske pra vazhdo kshtu dhe si te jam dhe un me naj rrezik a ban te vi te ti???

anna
03-03-04, 10:06
hehe mickoja po sigurisht qe mund te vish :lol: :lol: :lol:

Murgesha
07-03-04, 00:53
Anna a me pranon edhe mua se per bese po vij e po marr keshilla tek ti se besa me kane dale ca probleme. Ndarja nga partneri, edhe me Barbarozen e vallahi spo di si me ja ba. Hajt sis te paqa :( :(

lazdrani
07-03-04, 11:01
A din cka Murgesha hupi Aeroplanit e hajde te une :wink:

anna
08-03-04, 16:34
hahahah po si jo moj murgesha mund te vish sa here te duash se anna i ka keshillat te florinjta nuk do gaboni asnjher po ti ndiqni .....hahahah lazdran spo dishe hiq more :lol: :lol: :lol: :lol:

caki
08-03-04, 17:57
hahaha qe sa kohe jeni me kete princ e princesh e as nje konkludim nuk keni arrit, po ju kshtu paski me mrri deri ne vitin 2010.
Une princesh e zgjedh hehehehe dihet donjeta e princ sipas meje nuk ka sepse ka vdek ne fushen e betejes duke e mbrojtur princeshen.

anna
09-03-04, 13:13
hahahah bre caki u kputa tu qesh hahahah e bre njeri lexoi edhe faqet e tjera dhe do ta kuptosh me mire pasi secili nga antaret ka shprehur deshirat e veta per kete teme se kush eshte princi dhe princesha e forumit dhe me kalimin e kohes kjo teme eshte zhvilluar duke marre trajta te tjera mbase duke dale edhe nga tema ....... e keshtu ej caki qysh more e ke lane donjeten pa princ :?: :?:

caki
09-03-04, 13:39
hahahah bre caki u kputa tu qesh hahahah e bre njeri lexoi edhe faqet e tjera dhe do ta kuptosh me mire pasi secili nga antaret ka shprehur deshirat e veta per kete teme se kush eshte princi dhe princesha e forumit dhe me kalimin e kohes kjo teme eshte zhvilluar duke marre trajta te tjera mbase duke dale edhe nga tema ....... e keshtu ej caki qysh more e ke lane donjeten pa princ :?: :?:

Sepse nga dashuria e madhe sfidova shume qe dashurin mos ta humbas, dhe per dashuri dhash jeten, e me ne fund nuk fitova asgje, sepse u ndajtem e ajo ndoshta me mban ne zemer, por ndoshta me harron shpejt e keshtu Princ nuk ka, por ka vetem nje shpirt i cili kerkon dashurin qe nuk mundet te preket...

Gentiana
09-03-04, 15:12
Sot dua te jem un Princesha, sepse jam e disponume,kurse per Princ hmmm :roll: le te lajm,e nese ma merr mendja do te behet princ,jeni dakordit? bile sot lermeni te jem Princesha :wink: :wink:

BlertaB
09-03-04, 15:38
Sot lemni mua te jep Princesha e forumit se e jam shum ne disponim te mir.E zot zgjatma ket disponim te sodit.

Cool_Boy
09-03-04, 15:47
Une e meritoj te jem Princ apo BlertaB???

Donika Morina
09-03-04, 15:50
hehe BlertaB tu zgjat dashnia ty loqk ok te pershendes pra kalofsh bukur.
Aha edhe Disponimi i sodit tu zgjat oj Blerta

PlaY^_^BoY
16-03-04, 16:24
valla per Princ te qeti forumi kisha thon me kon arTanibb se fort fac osht e sa per princesh spo di valla per kon me thon se as njo spo e njo perj femrave

lazdrani
18-03-04, 10:25
Vetem RRUSHI mundet te jete princ dhe Barbaroza princes :wink:

sexybrikenda
18-03-04, 22:53
OOOOOOOOOOOOOOOOOOO Pos teje Lazdran mos ta mundon veten askush se ti je princ e mbret eh qka te duash,mbas teje mundet veq RRUSHI edhe COOL BOY.
Prej qikave si princes qekjo Murgesha :twisted:

lazdrani
19-03-04, 11:11
Une mendoje qe sot ka merituar Cool_boy dhe mickoja te jene PRINC &PRINCES te forumit :wink:

Murgesha
19-03-04, 17:59
E une po e propozoj Lazdranin dhe sexybrikenda.
A pajtoheni te gjithe?

lazdrani
20-03-04, 11:25
:roll: :roll: :roll: Me mire po tingellon Murgesha dhe Lazdrani :D

Murgesha
20-03-04, 12:13
Heheheh Lazdrani mire eshte edhe ashtu por une kembenguli qe per sot te jeni ju dy princi dhe princesa e forumit :wink:

anna
21-03-04, 14:29
100% DAKORD TUNG LLOKUMA HAHAHAHAHAH :lol: :lol: :lol: :lol:

lazdrani
22-03-04, 22:15
RRUSHI,RRUSHI,RRUSHI,RRUSHI....................... ................RRUSHI PRICE :wink:
BARBAROZA :arrow: Nuse(Princese) :D :wink:

Zana
23-03-04, 10:54
Une po e propozoj Lazdranin dhe Nusja nuk di vallah..hmm :roll: :roll:

Gentiana
23-03-04, 10:55
Ke te drejt Zana se nuk jam ka di as un tash se qka po ndodh. Po me sa e di un Murgesha dhe Lazdrani,po ndoshta gabohem.

Genta

lazdrani
24-03-04, 15:31
Ja ske qka te gaboshe Genta me ne fund e tregove te verteten :wink:
Lazdrani dhe Murgesha.......ihaaaaaaaaa :wink:

Murgesha
24-03-04, 18:16
:lol: :lol: :lol: Lazdrani mpuuuuuuuuuuuuuq. :lol: :lol: :wink:

Barbaroza
25-03-04, 10:55
Ndersa per sot Cool_boy dhe Mickoja :D

Cool_Boy
25-03-04, 12:10
Pershdnetje Barbaroza

Falm per meazhin e juaj me te vertet e meritojm te jem princ dhe princesha ama mos tju harroj edhe juve se me te vertet me pelqeni edhe ta keni kete emri pra princes kuptohet..

kalofshi bukur

Gentiana
25-03-04, 12:19
Sot e meritojn Cool_boy dhe Mickoja,ama krejt kohen kam kqyr dhe asnjeher nuk ju ka shku mendja me me ba mua per princesh :cry: :cry: :cry: :cry: Mickoja keshtu esht sot. :cry: :cry: :cry:

Murgesha
25-03-04, 12:32
Genta si moj asnjeher ste paskemi propozuar per princese te forumit :shock: :shock:

Hej a pajtoheni qe per nje jave rresht Genta te jet PRINCESA DHE MISS i forumit.

Gentiana
25-03-04, 13:40
Murgesha flm shuuuuuuuuum per kte propozim, dhe princeses i duhet edhe princi, e Miss-it u duhet edhe Misster-i!
Tash ndjehem me mir, ani le per nje dit,po per nje jav,dhe tash vetem te kqyrim a pajtohen tjert?? :wink: :lol:
Barbaroza shoqe a je me mir ti, nese ndjehesh keq te bejm miss e forumit dhe do te ndjehesh me mir. :wink: Ama nje jav jam un tash :wink:

Murgesha
25-03-04, 14:07
Genta mos harro se ke perparesi te zgjedhesh vet Princin :wink:

Gentiana
25-03-04, 14:35
Ahhhhhhhhh moj Murgesha po qme be un se nuk po di te zgjedhi,vetem se nese ma zgjedh ti ndonje besoj se nuk do ta refuzoj,po hajt ndoshta ke idee se cili me pershtatet :wink:

Cool_Boy
25-03-04, 14:40
Genta po gabon e po me zgjedh mua e mickoja tani te pickon shume kuku per ty..

ani ani mos ta nin se edhe mua mum zghedh nuk te bjen keq..

pershndetje

Gentiana
25-03-04, 14:43
Qy qy,jo more se rendin ja mora Mickojes dhe u bera Princesh,tash edhe me te zgjedh ty,kuku nana jeme,me nxan sherri me Mickojen me mir nuk po rrezikoj,kur ka djem te mira ketu sa te duash :wink: :oops:

Cool_Boy
25-03-04, 14:46
Genta une dhe mickoja jemi princi dhe princesha njehere per njhere ok,kur ne te largomi tani ju mundeni ta merrni vendin tone nese ne largohemi ok.

Jo jo vetem hajgre bena se mum ni mickoja kuku nane ka me ma shkurtu guhen ...

tung kalofshi bukur

Barbaroza
25-03-04, 15:02
A dini si po ia bejme kesaj pune?per sot po i leme Cool_boy dhe Mickoja,ndersa prej neser,nje jave rresht,Prinsesa dhe Missi i forumit do te jete Gentiana,ndersa Princin le ta zgjedhe ajo vete :)

sexybrikenda
25-03-04, 15:11
PREJ NESRIT LAZDRANI DHE MURGESHA PER NJE MUAJ :cry: :cry: :cry:
E NASHTI TANI UNE ME LAZDRANI MA LESHON VENDIN PAKE KJO MURGESHA :oops: :(

Gentiana
25-03-04, 15:42
Meqe un e kam per nje jav, Sexybrikenda mos u gut.

Kurse per princ dhe Misster nese pranon arTanibb te jet???
Nuk e di se si erdha ne kte idee,vetem kur e pash foton desh u tranova dhe thash kte ose askend.nuk do te ishte keq,po mir ndoshta gjelozon Zana ama fjala esht vetem per nje jav,dhe vetem per PRinc dhe Misster ne forum?? Zana a pajtohesh???
:wink: :wink: :wink:

arTanibb
25-03-04, 16:54
Pse Zana xheloze je a ???

Zana
25-03-04, 18:06
Oj Genta ska nevoj mem vet mu more..qyyy
Dhe Artan nejse te kisha pa shume nuk e di a kisha xhelozu..po masi nuk te kam kurqo Loqkii nuk ka problem..se skam nevoj me xhelozu.
Per qka me Xhelozu?? hmm..nejse ju pershendes!!! :roll:

(Genta&Artani= Princess&Princi) :P :wink:

mickoja
25-03-04, 18:14
hej hej oj qika pritni pritni ndoshta dhe nesr jam ende un princesha dhe cool boy princi nuk ju dihet dits s neserme dhe mpra mos u ngutni!!

Gentiana
25-03-04, 18:53
Oj Mickoja, per sot nuk esht ka te nguc kush,mos u frigo jo! Po per neser dua qe te jem un,dhe kjo te zgjat nje jav,ndersa mbase nuk paska asgje kunder kjo Zana e nese pranon arTanibb ateher do te jem qe neser Princi dhe Princesha.

arTanibb
25-03-04, 19:09
Heh Gentiana ani me ni rrush sikur ti, jo nje jav po njeqind vjet pranoj ....

PlaY^_^BoY
25-03-04, 19:16
ew ew arTanibb a e lam more un me kon princ sot phaaaaaaa i poshter je edhe ti :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

mickoja
25-03-04, 19:57
o play_boy ku po do menjeher princ me u ba prit se ty t vjen ndoshta radha n vitin tjeter ha ha

PlaY^_^BoY
25-03-04, 20:11
Uf m uf mickoja qem ki shashtris un jo princ po duhet me e qel edhe ni ven ku me shkru shtriga edhe shtrigani i forumit edhe aty nashtrta e gjeni edhe noj shtrig e un shtrigan edhe sma merr menja qe ma kalon noj kush sma merr menja qe ma nzen kush vendin e par :P:P:P:P:P:P:P:P;);););););)

mickoja
25-03-04, 20:19
jo o play_boy m keqkuptove se dhe ty t vjen radha mos ke frik ama ti u ngute pak dhe dashte menjher me u ba princ...
eh sa pr shtriga e shtrigana nuk po di qka me t than nse ta merr mendja se kemi dhe prej asi fare po i zgjedhum dhe qasishne??
por zdi a ban se masi ty nuk po ta kalojka askush pr shtrigan athere nuk po mundomi hiq po t zgedhum pra ty dakort kollega?

prshendetje

PlaY^_^BoY
25-03-04, 21:07
Ew ew mikoj po shashtris em ki

Murgesha
25-03-04, 23:15
Hej mos u grindni mes vete se prej sonte ne ora 24-00 hyn ne fuqi vendimi qe Genta me ArtaninbB te jen nje jave rresht PRINCI/PRINCESA dhe MISSI/MISTERI i forumit.

Gentiana
26-03-04, 12:33
Tregoju bre Murgesha,qe sot e nje jav jemi na dy princi dhe princesha,po ai Princi i im hupi tash, ku me e gjet,kuku.

arTanibb
26-03-04, 12:39
NCncnc nuk e lo more Princeshen teme vetem me dit se qka bohet qy.
Princesh gjithkun m`ki qitash mongi veq edhe qaty n`karrik ku je ult vet :)

Gentiana
26-03-04, 12:41
Hahahaha arTanibb, vetem ktu te kam mangu a?? heheheh,Mos more se vetem Princ e Princesha jemi,se vaj halli ateher prej Zanes,edhe pse tha se nuk ka asgje kunder,po nje bukurosh si ti, nuk e nshon kollaj ajo nga dora me i ik :wink:

arTanibb
26-03-04, 13:27
heh ku me marr bile me kon Princ e Princesh n`tvertet qy :P
HEhe jo bre ajt se zana nuk t`thot kurgjo se edhe ata e kom shoqe njejt sikur se ty ...

Zana
26-03-04, 17:04
Po de Shoqe Kalamoqe..hehe :P

lazdrani
29-03-04, 09:56
OOOOOOOOOOOOOO mos u lodheni se princes eshte vetem MURGESHA!
PRINC KUPTOHET UNE DEEEEEEE :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Murgesha
02-04-04, 17:00
:lol: :lol: :lol: :lol:

Sot e pershendes me nje pershendetje speciale princin tim Lazdranin 8)

Gentiana
03-04-04, 13:33
Sot propozoj arTanibb dhe Zanen.

lazdrani
04-04-04, 10:57
Naki dhe Gentiana :wink:

Naki
04-04-04, 15:50
do te kam nderin qe me Gentianen te mbaje kete epitet,lazdran fjala jote ne vesh te forumit haaaaaaaa.

Gentiana
04-04-04, 18:11
Naki nderin e kam un. Lazdran qe koh nuk ke folur me mir :oops:

lazdrani
04-04-04, 20:59
:roll: :roll: Genta une nuk flase por kur te flase ja qelloi :D :D :D
P.sh. Lazdrani dhe Murgesha :wink: :P :D

sexybrikenda
06-04-04, 15:04
mendoje qe hanna dhe flori veq kane nise hapat e pare te dashurise,po votoj per ta sot :wink:

Barbaroza
07-04-04, 08:58
Hana & Flori :P

lazdrani
07-04-04, 13:57
Genta&arTanibb :wink:

lazdrani
07-04-04, 13:58
Zana&arTanibb

Gentiana
07-04-04, 14:03
Lazdrani, nuk do te ishte keq te vendosish,ose un e arTanibb, ose ai me Zanen, dyjat jo tybe nuk pranoj,se ti po harron sa gjeloze jam un. :wink: :wink:

Genta

lazdrani
07-04-04, 16:53
:lol: :lol: :lol: :roll: Genta ani se po ta beje qefin:ZANA&arTanibb :wink: :arrow: E kam be zanen schwester herz :P

arTanibb
07-04-04, 18:20
lazdrani & Barbaroza, sexybrikenda, Murgesha, mickoja, anna, BlertaB, Donika, Morina, hana, mija, jehona, ..... <<< Qiti i thojn PRINC me ka 11 femna e jo mu e atyne tjerve veq me ka 1 qy :( :P

Gentiana
07-04-04, 18:33
Mos po ke qef arTanibb me u kend ashtu. ani me 11, a u lodhe a jo??

arTanibb
07-04-04, 18:51
JO bre s`thash per veti po per lazdranin une dihet Artani & Gentiana, Zana ;) am takojn ?

sexybrikenda
08-04-04, 10:19
artanibb me te drejte Zana te takon ty se shume ka luftuar dhe po lufton per ty ,pra mos luj bisht me dy.. :wink:E per lazdranin pake kishe votuar bre :x

arTanibb
08-04-04, 10:39
sexybrikenda mi marr une zanen xhelozon Gentiana, qka po thu ti me bo, mos osht kon mas miri met marr ty :P

anna
08-04-04, 14:41
11 gra :shock: :shock:

lazdrani
08-04-04, 20:34
arTanibb kuku per ty se ende se ka pa Murgesha shkrimin tend :lol: :lol: :wink:

arTanibb
09-04-04, 11:20
Pse a xhelozon pse kom thon une ashtu a? :shock:

sexybrikenda
09-04-04, 14:04
arTanibb mos luje djalo me ndjena te qikave qy dreqi qe qenke ti si Lazdrani mos rasisht je vella me te :wink:
Jo ti mbaje Zanen se ajo eshte besnike qy nga fillimi i ketij forumi e une po enderroje per Lazdranin :cry: :cry: :cry:

anna
09-04-04, 14:37
kuku artani paska ma shume gra se xhaxhi ali hallall njeri :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

arTanibb
09-04-04, 20:20
sexybrikenda m`ki deshpru :( :P

anna Oj qika e mahalles teme, qka je tum thon hallall more kur so tum dasht kerkush :(

Bile bile kom majt ymyd mos ti si vendase e jemja edhe si qik e mahalles teme po bon diqka e spom len n`shpi t`babes pa martu veq ncuk spaska hajr valla e hajt :P

anna
10-04-04, 08:56
ej ti djal i mahalles teme qysh more paske met vet a hajt se tash ti rregulloj une punet masi te njoh :wink:
hajde femra ketu eshte artani nga mahalla e bukurosheve po pret i deshperuar me gjet zemren e vet ,ti femer qe je regjistru ketu te dardania pergjigju te kjo teme artani po pret qe ti te trokasesh ne zemren e tij e para kush pergjigjet hallall te qoft njeri tung tung ishalla funksionon :wink: :wink: :wink:

arTanibb
10-04-04, 09:57
hahaahahahah ahahahah ahahaha ahhaha anna oj qika e mahalles perpak koke kon tu ma qit ni kong :P

lazdrani
10-04-04, 10:45
Per sot sexybrikenda dhe Naki :lol: :lol: :lol: :wink:

anna
10-04-04, 17:18
e njeri si e do me qiftelia a keshtu rock hajt se une ta pershtati ti veq zgjidhe njanen :wink: :wink: :wink: :wink:

arTanibb
10-04-04, 20:17
ej njeri qika mahalles qitma naj kong me Lloq me bombe edhe me FAMNA :P nese e din nanjo qishtu diqka :P

anna
11-04-04, 10:07
aha qashtu pasha ty nuk po disha :wink: nejse ej njeri mos u halit :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

lazdrani
11-04-04, 11:33
anna&arTanibb po shkojka po shkojka :lol: :lol: :lol: :wink:

sexybrikenda
11-04-04, 21:10
MURGESHA& LAZDRANI :arrow: SOT VREJTA SE KETA KANE MBI 900 SHKRIME DHE PER MUA JAN STAR TE KETI FORUMI....NR.1 LAZDRANI NR.1MURGESHA :arrow: ME TE MIRIT JU KENI MERITUAR NJE PUSHIM 7 DITE NE PARIS...SE PAKU NJE DHURAT NGA KETA SHEFAT E KETIJ FORUMI PER SE SHPEJTI 1000 SHKRIME TE JUAJA.KAM PAK GJELOZI PO HAKUN DUA TA DHUROJ MURGESHA SE JENI SHUME E EMBEL....MOS TI HARROJE EDHE NAKIN,GENTEN,BARBAROZEN,RRUSHIN,ANEN,HANEN,MICKOJE N,ArTibb,ZANA,JEHONA,COOL BOY .........ESHUME E SHUME TE TJERE QE JAPIN KONTRIBUTIN E TYRE PER KETE FORUM.JU DUA TE GJITHE PA MASE DHE TE FALA NGA UNE ARDITA DHE SHOQET E MIJA :P DARDANIA I LOVE YOU WITH LAZDRANIN :wink:

MemphiSx
11-04-04, 22:04
Heyy njerz a em ka le more mu hala Princesha Phaaaaa arTanibb a mos ma ki pa princeshen Sheta bre sdi ka em ka met hiq :p

arTanibb
12-04-04, 10:40
Memphis i ka ra majesili princeshes tone :P

lazdran mir e ki valla se qashtu po bojka po bojka edhe shum bile :D

sexybrikenda ski fol edhe qaq mir ma mir ish kon me shku ne paris une edhe ti se sa lazdrani me murgeshen se me shku kta ska kush shkrun n`forum e kshtu une e ti me shku se nin kerkush mungesen ton :P

anna
12-04-04, 10:52
qka :?: :twisted: :twisted:

arTanibb
12-04-04, 10:58
oo kuku m`fal se pasha ty kesh ka du me thon une edhe anna e kokna habit e paskna shkru une edhe sexybrikenda :( :( :( :( :( :? :cry: :evil:

anna
12-04-04, 11:02
spo te besoj hiq :twisted: tradhtar

arTanibb
12-04-04, 11:07
:cry:

lazdrani
12-04-04, 11:29
Komplimentet e mija Ardita per ju.Te falenderoje per propuzimin tend,megjithate Une dhe Murgesha ishim ne Paris :lol: :lol: :lol: :wink:

Murgesha
12-04-04, 16:16
Komplimentet e mija Ardita per ju.Te falenderoje per propuzimin tend,megjithate Une dhe Murgesha ishim ne Paris :lol: :lol: :lol: :wink:

Lazdrani
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

hana
12-04-04, 17:32
per sot princesh ANNA :lol: :lol:

arTanibb
12-04-04, 17:42
hana anna po amo me kon se .. Mos m`harrove mu krejt :P

lazdrani
13-04-04, 12:25
Pase shume sehireve te Esmerades qe nuk arriti qellimin e saj patjeter se
Murgesha dhe LAZDRANI jane me te mirit :wink: :wink: :wink:

Murgesha
13-04-04, 12:26
Pase shume sehireve te Esmerades qe nuk arriti qellimin e saj patjeter se
Murgesha dhe LAZDRANI jane me te mirit :wink: :wink: :wink:

Urra e kam ditur se ke me ba gjithcka per te shpetuar dashurine tone.
Te kam xhan :lol: :lol: :lol:

lazdrani
13-04-04, 16:56
:roll: :roll: Dua te pythi ne sy oooooooooo Xhane :arrow: yeahhhhhhhh u kalle Brikenda e Esmerada :D :lol: :D :wink:

Naki
13-04-04, 20:30
Per kete jave propozoje Florianin dhe Hanen,e kane merituar kete epitet

Barbaroza
14-04-04, 08:40
Pajtohem me Nakin :wink: :wink:

zeshkanja
14-04-04, 09:14
Si keshtu more? Po me duket ende nuk e keni marre vesh qe Floriani po Fejohet me Gentianen!

Barbaroza
14-04-04, 09:43
Ani moj se nuk behet nami per nje dite qe nderrohen qy :wink:

zeshkanja
14-04-04, 10:02
ANI DEEEEE QYYYYYYYY
THASH MOS PO THUANI ANI HAJT PRA SE SOT PO E BEJM ZESHKANEN PRINCESH :wink: HEHEHEHEHEHEHEHEEH....

lazdrani
14-04-04, 10:22
Une jam per Sot princeshe zeshkanja dhe Naki :wink:

zeshkanja
14-04-04, 10:24
Ehhhhhhhhh ku ta shkruaj kete dite??????'' :lol: :lol: :lol:

lazdrani
14-04-04, 10:43
Shkruje ne Akull e kthej nga Delli hahahahahhahah :wink:

zeshkanja
14-04-04, 10:49
hahahahahaahahhahahah.....
ncncncncncncncncnncn

Murgesha
14-04-04, 15:25
Une propozoj qe pasi mbreme Zeshkanja dhe Honesty^Uk kane kaluar naten se bashku Te Jene
Princ dhe Princes e Forumit.

lazdrani
14-04-04, 18:03
Ndersa Mbret dhe MbretereshMURGESHA&LAZDRANI :wink: :wink: :wink:

lazdrani
19-04-04, 20:04
Ndersa Mbret dhe MbretereshMURGESHA&LAZDRANI :wink: :wink: :wink:


Ndersa princ dhe princesh:NAKI&BARBAROZA :wink:

lazdrani
21-04-04, 22:21
ZANA &NAKI :wink:

florian
23-04-04, 15:47
EDHE KTU PO E HEDH KANDIDATUREN TEME.

FLORI & HANA

lazdrani
23-04-04, 18:02
ISA&GENTA :wink:

lazdrani
24-04-04, 14:26
BARBAROZA&HONESTY^Uk :wink:

hana
24-04-04, 15:37
jehona&Sh-e-t-a

Gentiana
24-04-04, 15:39
ISA&GENTA :wink:


:shock: :shock: :shock: :shock:

Lazdran bile kjo idee ka te erdh??

hana
24-04-04, 15:42
pse bre Genta a spo te pelqen Isa :?: :?: :roll:

Gentiana
24-04-04, 15:46
Hana nuk esht problemi ketu, po ky sheh nganjeher endrra me sye qel, ama kjo as me sye qel nuk mundet me u kend.....
apo?? :roll:

hana
24-04-04, 15:49
aha Genta kon po e dojshe :?: kujt ia ke vnu syrin :wink: :wink:
hajt tregoma ne vesh se askujt nuk i tregoj :lol: :lol:

Gentiana
24-04-04, 15:51
Tash per tash,askend tybe, se te gjith djemat po me dalin njesoj, kehstu qe tash e mbas do te rri solo,esht me mir! :wink:

hana
24-04-04, 15:55
mire moj Gent qysh te duash se ndonjehre me mire vet se sa keq e shoqeruar :lol: :lol:

florian
24-04-04, 15:58
FLORI&HANA FOR EVER

hana
24-04-04, 16:01
yes HANA&FLORI for ever and ever ever.............................

florian
24-04-04, 16:05
GENT PER SOT PO E MAJM NATE DY MOS TE VIN KEQ SE UNE HANEN SE KAM LAN NOJ HER. :lol: :lol: :lol: :lol:

hana
24-04-04, 16:09
cka po thoni more :?:

Gentiana
24-04-04, 16:11
Tybe hana as un nuk po kuptoj qka tha ky?! :roll: :roll:

florian
24-04-04, 16:11
mos e kupto mrapsh zemer . genta tha kurrnja per sot se tan djemt jan ni lloj un them jo. :roll: :wink:

hana
24-04-04, 16:13
aha epo kjo varet tash ne disa raste krejt njelloj jan :lol: :lol:

Vera
24-04-04, 16:40
pershendetje per te gjith kjo tem shum e mir dhe shkruaj per her te par por votej ia kisha dhon lazdranit dhe prej qikav uhhhhhhhhhh :wink: gentianes ok qaooooooooo ju pershendes

SheTa
24-04-04, 16:56
Blerta6 vota
Johona8 vota

keshtu se per Djem se ti valla hiq :) e kish thon per Artanibb
pore me kan nuk e di.................

lazdrani
24-04-04, 17:50
pershendetje per te gjith kjo tem shum e mir dhe shkruaj per her te par por votej ia kisha dhon lazdranit dhe prej qikav uhhhhhhhhhh :wink: gentianes ok qaooooooooo ju pershendes
Vera sorry por MURGESHA&LAZDRANI Mbreteria e Dardanise..... :lol: :lol: :lol: Genta si princes e ISA per Princ :arrow: Binaku i Nakit(per informacion) :wink:

Murgesha
05-05-04, 20:36
Tani se fundi Anna eshte princesa e forumit.
Anna urdhero e zgjidhe princin. Vetem mos harro se Lazdrani eshte mbret. :lol: :wink:

florian
05-05-04, 21:25
Tani se fundi Anna eshte princesa e forumit.
Anna urdhero e zgjidhe princin. Vetem mos harro se Lazdrani eshte mbret. :lol: :wink:

po anna zgjidhe se e meriton :wink:

anna
08-05-04, 08:44
SPO DI KA ME ZGJEDH KREJT TE MIRE JAN ...VEQ ANIN E PERSHNDES SHUME HAHAHAHAH :lol: :lol: :lol:

florian
08-05-04, 11:44
SPO DI KA ME ZGJEDH KREJT TE MIRE JAN ...VEQ ANIN E PERSHNDES SHUME HAHAHAHAH :lol: :lol: :lol:

qyre qyre po ti ciko a spo te pelqe ni tjeter vec ata a :lol: :lol: :lol:
hajt ani se pote pershendeti edhe une :roll: :roll:

anna
08-05-04, 11:47
SPO DI KA ME ZGJEDH KREJT TE MIRE JAN ...VEQ ANIN E PERSHNDES SHUME HAHAHAHAH :lol: :lol: :lol:

qyre qyre po ti ciko a spo te pelqe ni tjeter vec ata a :lol: :lol: :lol:
hajt ani se pote pershendeti edhe une :roll: :roll:


paj spo di kan me zgjedh more krejt te mire jan :lol: :wink: :wink:

ani
08-05-04, 12:26
SPO DI KA ME ZGJEDH KREJT TE MIRE JAN ...VEQ ANIN E PERSHNDES SHUME HAHAHAHAH :lol: :lol: :lol: :oops: :oops: :oops:

VALLAHI BOLL E MIR JE :oops:

Per ty
08-05-04, 18:24
PER TY&LAZDRANI

florian
08-05-04, 18:25
PER TY&LAZDRANI

MIR SE ERDHE MURGESH KET NIK PASKE ZGJEDHUR :wink:

Murgesha
08-05-04, 19:21
Jo Florian, me vjen shume keq por intuita te paska genjyer kesaj here.
Edhe une jam shume kurreshtare ta dij se kush eshte kjo Per ty
une mendoj se eshte i njejti person qe ka mundesi te perdore shume rrjete neti.
Me vjen keq Flori por nuk jam une. Dhe cka po me vjen akoma me shume inat tani me ju qe me keni identifiku me kete. Mendoj se kam shume shkrime ne ket forum sa ti ta kuptojsh se marifete te tilla dhe shkrime te tilla nuk jane te natyres sime.
Me nderime nga Murgesha e zhgenjyer prej teje ne ket rast. :evil: :evil:

florian
09-05-04, 08:10
Jo Florian, me vjen shume keq por intuita te paska genjyer kesaj here.
Edhe une jam shume kurreshtare ta dij se kush eshte kjo Per ty
une mendoj se eshte i njejti person qe ka mundesi te perdore shume rrjete neti.
Me vjen keq Flori por nuk jam une. Dhe cka po me vjen akoma me shume inat tani me ju qe me keni identifiku me kete. Mendoj se kam shume shkrime ne ket forum sa ti ta kuptojsh se marifete te tilla dhe shkrime te tilla nuk jane te natyres sime.
Me nderime nga Murgesha e zhgenjyer prej teje ne ket rast. :evil: :evil:

murgesh pershendetje me vjen keq qe te kam zhgenjyer po ne rast se i lexon te gjitha pergjigjet e mia ne konfront te per ty e merr vesh qe nuk e besoja qe ishe ti , po ne ket tem kishte thjesht shkruajtur PER TY& LAZDRAN DHE KJO ME GENJEU . URIME MURGESHE E SUKSESE KJO DUHET TE JET NJE NGA ATO QE NDERROJN NIK CDO 2 DIT :wink:

Murgesha
09-05-04, 11:02
Flori te kuptoj dhe te qofte fale nga ana ime per keqkuptimin e krijuar ketu. Me te vertet kam deshire ta dije se kush eshte Brikenda, Yllka dhe tani ne fund kjo vasha apo djali Per Ty. Une mendoj se nuk jane te sinqerta ne shkrimet e tyre dhe kane tendenca negative.
Megjithate eshte mendimi i tyre dhe ato vete le te mbajne pergjegjesi per shkrimet e tyre qe postojne ne kete forum.
Une per Lazdranin kam shume rrespekt dhe kurr nuk do te mund ti lejoja vehtes te sillem sikur keto te lartpermendurat.
Tung dhe kalo nje dite te bukur e te qete. :lol:

florian
09-05-04, 20:15
Flori te kuptoj dhe te qofte fale nga ana ime per keqkuptimin e krijuar ketu. Me te vertet kam deshire ta dije se kush eshte Brikenda, Yllka dhe tani ne fund kjo vasha apo djali Per Ty. Une mendoj se nuk jane te sinqerta ne shkrimet e tyre dhe kane tendenca negative.
Megjithate eshte mendimi i tyre dhe ato vete le te mbajne pergjegjesi per shkrimet e tyre qe postojne ne kete forum.
Une per Lazdranin kam shume rrespekt dhe kurr nuk do te mund ti lejoja vehtes te sillem sikur keto te lartpermendurat.
Tung dhe kalo nje dite te bukur e te qete. :lol:

PERSHENDETJE E NDERUAR MURGESH .
CDO KOSH I KA CA MOLLA TE PRISHURA DHE TE KY KOSHI JON JAN KETO PO MOS JA VE VESHIN SHUM SE DO LODHEN :wink:

PERSHENDETJE E NDNERUAR :wink:

lazdrani
11-05-04, 10:30
MURGESHA&LAZDRANI :arrow:Mbreteria :wink:

anna
11-05-04, 14:42
yeahhhhhh myrgesha&lazdrani<hajt po ua baj pak qefin> :wink: :lol:

Murgesha
11-05-04, 15:43
yeahhhhhh myrgesha&lazdrani<hajt po ua baj pak qefin> :wink: :lol:

Pse mos deshte me thane se nuk jemi? E vetem qejfin po na e ban.
Ska valla me te miret
Lazdrani&Murgesha

lazdrani
11-05-04, 21:18
yeahhhhhh myrgesha&lazdrani<hajt po ua baj pak qefin> :wink: :lol:

Pse mos deshte me thane se nuk jemi? E vetem qejfin po na e ban.
Ska valla me te miret
Lazdrani&Murgesha :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :wink:

anna
12-05-04, 13:10
yeahhhhhh myrgesha&lazdrani<hajt po ua baj pak qefin> :wink: :lol:

Pse mos deshte me thane se nuk jemi? E vetem qejfin po na e ban.
Ska valla me te miret
Lazdrani&Murgesha


hahahhahahhahahahha ma te mire e ma te mireve jeni ju dy :lol: :lol: :lol:

lazdrani
21-05-04, 10:01
VERA&COOL BOY

AFERDITA&SHETA

RRUSHI&BARBAROZA

GENTIANA&HONESTY

FLORI&HANA

HAMMERFEST&ANNA

NAKI&MICKOJA

LAZDRANI&MURGESHA-----KUPTOHET :wink:

Barbaroza
21-05-04, 10:05
VERA&COOL BOY

AFERDITA&SHETA

:?: &BARBAROZA :cry:

GENTIANA&HONESTY

FLORI&HANA

HAMMERFEST&ANNA

NAKI&MICKOJA

LAZDRANI&MURGESHA-----KUPTOHET :wink:

Vera
21-05-04, 10:15
VERA&COOL BOY

AFERDITA&SHETA

RRUSHI&BARBAROZA

GENTIANA&HONESTY

FLORI&HANA

HAMMERFEST&ANNA

NAKI&MICKOJA

LAZDRANI&MURGESHA-----KUPTOHET :wink:


lazdrani a bon me dit pse ti dhe murgesha te fundit se me te mirt jeni dhe ne fund ncncncn

lazdrani
21-05-04, 10:22
po Vera nese te pengon ktheh tabelen mbrapa dalim te paret :wink:

yllka
21-05-04, 11:54
Murgesha&Lazdrani me te vertet jane me te mirit ne dardani,ja ukam zili :wink:

anna
21-05-04, 12:56
VERA&COOL BOY

AFERDITA&SHETA

RRUSHI&BARBAROZA

GENTIANA&HONESTY

FLORI&HANA

HAMMERFEST&ANNA

NAKI&MICKOJA

LAZDRANI&MURGESHA-----KUPTOHET :wink:qka :?: :!: :?: :!: :shock: :shock: po une HAMMERFESTIN as nuk e njoh nuk e pranoj listen eshte e korruptuar :lol: :lol: :lol:

lazdrani
22-05-04, 09:50
Hahahahaha Anna cka po kerkon me mire Dy vllezer me Dy motra :wink:

anna
22-05-04, 12:22
jo jo se pranoj prap :evil:

Cool_Boy
22-05-04, 15:34
VERA&COOL BOY

AFERDITA&SHETA

RRUSHI&BARBAROZA

GENTIANA&HONESTY

FLORI&HANA

HAMMERFEST&ANNA

NAKI&MICKOJA

LAZDRANI&MURGESHA-----KUPTOHET :wink:qka :?: :!: :?: :!: :shock: :shock: po une HAMMERFESTIN as nuk e njoh nuk e pranoj listen eshte e korruptuar :lol: :lol: :lol:

Mos keni gabu ketu najsedn qiki??

florian
22-05-04, 15:57
Hahahahaha Anna cka po kerkon me mire Dy vllezer me Dy motra :wink:


jo jo se pranoj prap

ANNA MOJ PSE NUK PRANON SE A VLLAI JEM A A PSE :?:

anna
22-05-04, 16:40
jo jo per ate por une nuk e njoh more qy :D

florian
22-05-04, 16:51
a per qata a vallahi nuk muj te nimoj hic se ka do koh qe nuk e kam pa vec ne dac po ta postoj ni foto :twisted:
po mos u merzit se tash lajmrohet :wink:

anna
22-05-04, 16:53
po more postoma............................qy cka je tu prit :wink: :D :o :lol:

Vera
22-05-04, 17:26
anna po i bjen sysh djalit kur te pajsh hahahah preke hunden a

florian
22-05-04, 17:28
anna po i bjen sysh djalit kur te pajsh hahahah preke hunden a

JO MOJ JO SE TE VETMEN FOTO QE KAM UNE ASHT KUR A KAN NE DJEP

hana
22-05-04, 17:28
anna po i bjen sysh djalit kur te pajsh hahahah preke hunden a


oj VEr mos u tut se mbaj une :lol: :lol:

anna
22-05-04, 17:29
anna po i bjen sysh djalit kur te pajsh hahahah preke hunden a

JO MOJ JO SE TE VETMEN FOTO QE KAM UNE ASHT KUR A KAN NE DJEP


aha epo atehere spo me intereson :D :D

aferdita
22-05-04, 17:30
VERA&COOL BOY

AFERDITA&SHETA

RRUSHI&BARBAROZA

GENTIANA&HONESTY

FLORI&HANA

HAMMERFEST&ANNA

NAKI&MICKOJA

LAZDRANI&MURGESHA-----KUPTOHET :wink:

ich bin ganz deine meinung lazdran :wink:

Vera
22-05-04, 17:33
anna po i bjen sysh djalit kur te pajsh hahahah preke hunden a

JO MOJ JO SE TE VETMEN FOTO QE KAM UNE ASHT KUR A KAN NE DJEP

auuuuuuuuuu flori hajt or se e tranon pak annen le te shiqonnje her si ka qen i vogel djali e pasta i mesem e pasta i madh e qeshtu me rradh

anna
22-05-04, 17:35
anna po i bjen sysh djalit kur te pajsh hahahah preke hunden a

JO MOJ JO SE TE VETMEN FOTO QE KAM UNE ASHT KUR A KAN NE DJEP

auuuuuuuuuu flori hajt or se e tranon pak annen le te shiqonnje her si ka qen i vogel djali e pasta i mesem e pasta i madh e qeshtu me rradh

i pash fotot si llokum ish me nje cucell ne goj

lazdrani
22-05-04, 17:53
VERA&COOL BOY

AFERDITA&SHETA

RRUSHI&BARBAROZA

GENTIANA&HONESTY

FLORI&HANA

HAMMERFEST&ANNA

NAKI&MICKOJA

LAZDRANI&MURGESHA-----KUPTOHET :wink:
Ich wusste Aferdita :wink:

ich bin ganz deine meinung lazdran :wink:

florian
22-05-04, 17:59
anna po i bjen sysh djalit kur te pajsh hahahah preke hunden a

JO MOJ JO SE TE VETMEN FOTO QE KAM UNE ASHT KUR A KAN NE DJEP

auuuuuuuuuu flori hajt or se e tranon pak annen le te shiqonnje her si ka qen i vogel djali e pasta i mesem e pasta i madh e qeshtu me rradh

i pash fotot si llokum ish me nje cucell ne goj
TASH A EDHE MA I MIR :twisted:

Cool_Boy
24-05-04, 13:38
Cool Boy dhe Vera pse jo more????

Naki
24-05-04, 15:16
hajde per hajre ju koft qifti i ri VERA-COOL BOY,vera mos ki dert se une e lazdrani jemi vendasit tuaj,per dhurata dhe msitni ska problem haaaaaaaaaaaaaaaa :P

Cool_Boy
24-05-04, 15:20
zotri Naki faliminderit qe keni shpreh deshiren per mesit shokit....Vera gati u kry pune vetem edhe pak apo???

lazdran merre defin ok mos harro ahahah

SheTa
24-05-04, 15:35
:lol: :lol: :lol: :lol:

lazdrani
24-05-04, 16:02
Jena gezu moj jena gezue jena be me fluturue ihaaaaaaaa jashaaaaaaaaa......cak-cak tak-tak akell akell :wink:

Vera
24-05-04, 19:41
fluturojm e shkojm ne hava poe e martoj te lazdrumin djal uhuuuuuuu llake llake Naku qu more kce se po martohet vendasi jon hahahahah :lol:

anna
02-06-04, 09:03
anna &.....
:lol: :lol: :lol: :lol:

Barbaroza
02-06-04, 10:08
anna &.....
:lol: :lol: :lol: :lol:

Anna & A... :wink: