PDA

View Full Version : Ja uroje ditelindjen donjetes


caki
25-03-04, 08:52
E dashura ime me nje urim shume te ngrohet nga thellesia e zemres the shpirtit tim, ta Uroje ditelindjen, dhe i festojsh edhe shume e shume ditelindje tjera, por jo me pa mu pore sebashku me mu. Nje puthje zemer, Urime.

donjeta
25-03-04, 10:14
i dashur flm deshiroj qe me mos te festoj ditlindje pa ty po te jemi bashk mwahhhh keshtu do te plotsohen te gjitha deshirat e mia

caki
25-03-04, 10:47
i dashur flm deshiroj qe me mos te festoj ditlindje pa ty po te jemi bashk mwahhhh keshtu do te plotsohen te gjitha deshirat e mia

duhet te kemi vetem durim e gjitheška do te plotesohet ne jete, me rendesi eshte se tu dua e me don, dhe do te mundohemi qe mos te humbet kjo dashuri. Te dua zemer Kisssssssss

Barbaroza
25-03-04, 10:49
DONJATA,TA UROJ EDHE UNE DITELINDJEN DHE BASHKIM NE MARTESE SA ME TE SHPEJTE ME CAKIN.

caki
25-03-04, 12:18
DONJATA,TA UROJ EDHE UNE DITELINDJEN DHE BASHKIM NE MARTESE SA ME TE SHPEJTE ME CAKIN.

Te falenderoj Barbaroza ashtu edhe ty te deshirojm ne me ate qe ti e dashuron...

Murgesha
25-03-04, 12:29
Donjeta se pari te uroj ditelindjen, edhe ty Caki te uroj ditelindjen e te dashures.

Forum me bereqetli se Dardania nuk ka.
Eh sa dashurite linden ne kete forum.
Uroj qe keto dashuri te kurorezohen me bashkim te perjetshem :lol: :D

caki
25-03-04, 13:31
Donjeta se pari te uroj ditelindjen, edhe ty Caki te uroj ditelindjen e te dashures.

Forum me bereqetli se Dardania nuk ka.
Eh sa dashurite linden ne kete forum.
Uroj qe keto dashuri te kurorezohen me bashkim te perjetshem :lol: :D

Faliminderit Murgesha, hehehe kjo gje eshte qe sa kohe edhe qysh kur kam hy ne forum ne vetem ishim se bashku por ka qene deri tash nje segret, edhe pse shpesh kam shkru per me deftu mire po personat nuk e kan kuptu...

anna
25-03-04, 15:42
ooo sa mire hajt edhe une po i bashkngjitem urimit U BEFSH 100 VJEC DONJETA e te uroj fat dhe lumturi me cakin tung tung :wink: :wink:

donjeta
25-03-04, 22:23
Barbaroza, murgesha, anna faleminderit shume per urim....edhe juve ju uroj sukses ne jete dhe dashuri.... :)

donjeta
25-03-04, 23:10
i dashur flm deshiroj qe me mos te festoj ditlindje pa ty po te jemi bashk mwahhhh keshtu do te plotsohen te gjitha deshirat e mia

duhet te kemi vetem durim e gjitheška do te plotesohet ne jete, me rendesi eshte se tu dua e me don, dhe do te mundohemi qe mos te humbet kjo dashuri. Te dua zemer Kisssssssss


te dua shpirt mwahhhhhh kissss..... :wink: