PDA

View Full Version : Cili ka qene qasti me i gezueshem i jetes ??????


Kullerka
08-09-04, 17:23
kjo pyetje vlen per te gjithe perr mu ka qen kurr me ka lind vllau
edheee s'pome kujtohet per momentin??
:wink: :wink: <<<<<Pergjigjuni>>>>>> :wink: :wink:

vushtrria
08-09-04, 18:19
kullerka te pershendes valla drejt me fol kur jam martue phaaaaa kur um kan than se erdhen kerret me nuse phaaaaaaaaaaaaaaa ahahhaahhahahaha

Naki
08-09-04, 18:32
Gezimi me i madhe,ishte kur gjate luftes ne kosove pase nje kohe te gjate
ndegjova zerin e prinderve te mi ne nje telefonat shume te shkurte ne jemi shendosh,tani jemi ne shqiperi.
duke kujtuar keto qaste trupi me rrenqeth sikur kjo te ndodhte ne kete moment.
Ky ishte momenti me i gezuar ne tragjedi,i percjellur me emocine te dy fishta.

Gentiana
08-09-04, 18:42
Gezimi me i madhe,ishte kur gjate luftes ne kosove pase nje kohe te gjate
ndegjova zerin e prinderve te mi ne nje telefonat shume te shkurte ne jemi shendosh,tani jemi ne shqiperi.
duke kujtuar keto qaste trupi me rrenqeth sikur kjo te ndodhte ne kete moment.
Ky ishte momenti me i gezuar ne tragjedi,i percjellur me emocine te dy fishta.

Z. Naki ma merr mendja se e di se si jeni ndjer ne at moment. Sepse po te njejtin rast e kam pasur edhe un. Ne at koh te luftes,ka pasur dit qe nuk disha ku e kam familjen, a jan gjall apo jo, kurse ne lajme patem ndegjuar se pikerisht at vend (dmth ku ka qen familja) e kan bombarduar, dhe gjoja paskan vrar shum njerz. Gjith nata me shkojke duke qar, kurse dita duke pritur ndonje lajm per ta. Me besoni se me paten humb edhe shpresat. Kur nje dit, u lajmeruan dhe me treguan se jan mir, dhe qe asgje nuk ju kish ndodhur, un nga gezimi qe ja ndegjova zerin nenes,kam qajtur, por edhe nuk mundesha te besojsha dhe i thojsha vehtit se sigurisht kam qen enderr, sepse gjdo nat e kisha po te njejten enderr, qe nje dit(i flm Zotit) edhe u be zhgenderr.... Tani kur ta mendoj at dit ende me rrenqethet trupi dhe me pikojn lotet....

vushtrria
08-09-04, 21:18
ok pra edhe une po tregoi per nje gezim gjat luftes, si te gjith vllau im ishte plagosur rend ne gjoks prindet e mi edhe nusja e vllaut ishin ne prishtin kur nena ndegjoi se vllau ishte plagosur,ajo shkoi ne fshat atje ku ishte plagosur vllau, ishte vetem dy dit para se me i ra natoja forcave serbe, pra nena shkoi atje dhe me nuk dishem per te se qka u be, ajo menjeher ishte zen peng te serbet dhe keshtu qe humben lidhjet,me nuk dishim as per vllaun se qka u be,as per nenen se ku eshte,dy muaj dir humben lidhjet, tani kur forcat serbe i barteshin te gjith shqiptaret per ne shqiperi edhe nenen time e kishin futur ne nje autobus dhe ishin nisur per ne shpiperi,ne prishtin ishte ndalur autobusi, dhe nena ishte vjedhur disi dhe kishte ikur, ajo fill shkon ne banes thojke se ishte drejtuar permes hotel grandit simbas shenjave, atu afer grandit e kami banesen, qka kishte ndodhur at dit shum interesnt, po at dit kishte lindur nusja e vllaut nje vajze dhe at dit ishte lajmeruar vllau se ishte mir, dhe tani ku ishte gezimi nje vajze me nje moter timen kishin dalur ne lagjen emshiri te prishtines dhe me bejnetelefon,...... dhe me thojne hej o bac ne jemi mir. nena ka ardhe dje shte shum mir,nusja ka lindur nje vajze .... ahiiiiiii me te vertet edhe tanu kur e kujtoi pra ky ka qen gezimi im

turisti
08-09-04, 22:43
Kur jam bere MILIONER. :wink:

Murgesha
08-09-04, 23:07
Edhe une po e tregoj gezimin tim, po e quaj geyim ne fatkeqesi.
Ishte Prilli i 99.
Gjate nje akcioni e fshatin tone, bishat serbo sllave paten marre peng nje anetar te familjes.
E qanim cdo dite me lot se nuk shpresonim me kurre se do na kthehej.
Pas akcionit te nderrmarre nga ato bisha leshuam shtepine dhe fshatin.
U strehuam ne nje qytet.
Por fatkeqesisht jo e gjithe familja. Na mbeten edhe tre anetare te familjes ne fshat.
Kaloi nje jave dhe nuk dinim asgje per anetarin e familjes sone.
Nje dite nga dhembja e madhe qe ndjeja dola te shetisja me vajzen time.
Po e ndjej se vajza e (vogel ateher) po me shtrengon doren, e verejta se dora e saj dridhej.
Mami, ai djali atje po me duket si A....
Ngrej koken perpjet dhe shikoj andej kah me ban vajza me dore.
Pak metra para meje shoh nje njeri te fashuar, e njoha nga rrobet, e jo nga fytyra apo trupi i tij.
Kembet mu prene, frymemarrja mu veshtiresua, po ndjeja se po humbja fuqine te vazhdoj rrugen. Mbeta ashtu dhe lotet me rrodhen faqeve, ishin lot gezimi e hidherimi. Lot gezimi qe na u kthye i gjalle e hidherimi kur pash fashot me te cilat ishte mbeshtjelle. Se cfare kishte perjetuar me mire te mos ja perseris as mendjes sime mė.
Pas pak ndjeva nje perqafim te forte dhe nje peshperitje ne vesh.
Jam une, jam une.
E di se nuk kisha fuqi te thoja asnje fjale.
E shtrengova me ate trohe fuqie qe me kishte mbet.
Qanim e qeshnim te tre, dhe ashtu te perqafuar shkuam kah shtepia ku rrinim. Pak gezim ne ato momente vrastare, se te nesermen na erdhi lajmi me i keq qe kam ndegjuar ne jeten time. Vrasja.... e njerit nga familja jone.
Kete episod te jetes sime e kam quajtur si fati ne fatkeqesi.
Kane kaluar 5 vite e gjysme qe ateher, do te kalojne edhe vite tjera ama ato gjera nuk harrohen kurre.

turisti
08-09-04, 23:18
Edhe une po e tregoj gezimin tim, po e quaj geyim ne fatkeqesi.
Ishte Prilli i 99.
Gjate nje akcioni e fshatin tone, bishat serbo sllave paten marre peng nje anetar te familjes.
E qanim cdo dite me lot se nuk shpresonim me kurre se do na kthehej.
Pas akcionit te nderrmarre nga ato bisha leshuam shtepine dhe fshatin.
U strehuam ne nje qytet.
Por fatkeqesisht jo e gjithe familja. Na mbeten edhe tre anetare te familjes ne fshat.
Kaloi nje jave dhe nuk dinim asgje per anetarin e familjes sone.
Nje dite nga dhembja e madhe qe ndjeja dola te shetisja me vajzen time.
Po e ndjej se vajza e (vogel ateher) po me shtrengon doren, e verejta se dora e saj dridhej.
Mami, ai djali atje po me duket si A....
Ngrej koken perpjet dhe shikoj andej kah me ban vajza me dore.
Pak metra para meje shoh nje njeri te fashuar, e njoha nga rrobet, e jo nga fytyra apo trupi i tij.
Kembet mu prene, frymemarrja mu veshtiresua, po ndjeja se po humbja fuqine te vazhdoj rrugen. Mbeta ashtu dhe lotet me rrodhen faqeve, ishin lot gezimi e hidherimi. Lot gezimi qe na u kthye i gjalle e hidherimi kur pash fashot me te cilat ishte mbeshtjelle. Se cfare kishte perjetuar me mire te mos ja perseris as mendjes sime mė.
Pas pak ndjeva nje perqafim te forte dhe nje peshperitje ne vesh.
Jam une, jam une.
E di se nuk kisha fuqi te thoja asnje fjale.
E shtrengova me ate trohe fuqie qe me kishte mbet.
Qanim e qeshnim te tre, dhe ashtu te perqafuar shkuam kah shtepia ku rrinim. Pak gezim ne ato momente vrastare, se te nesermen na erdhi lajmi me i keq qe kam ndegjuar ne jeten time. Vrasja.... e njerit nga familja jone.
Kete episod te jetes sime e kam quajtur si fati ne fatkeqesi.
Kane kaluar 5 vite e gjysme qe ateher, do te kalojne edhe vite tjera ama ato gjera nuk harrohen kurre.


Ngushllimet e mija te sinqerta,Murgesh.Jeta eshte edhe NĖNĖ edhe NJERKĖ. :wink:

Gentiana
09-09-04, 10:56
Kur jam bere MILIONER. :wink:

:shock: :shock: :shock: :shock: http://www.kurts-smilies.de/kopfkratz.gif http://www.kurts-smilies.de/kopfkratz.gif

turisti
09-09-04, 11:09
Kur jam bere MILIONER. :wink:

:shock: :shock: :shock: :shock: http://www.kurts-smilies.de/kopfkratz.gif http://www.kurts-smilies.de/kopfkratz.gif


Po,por ajo nuk zgjati shume dhe me dul gjumi,ha,ha,ha,ha. :P :wink:

Gentiana
09-09-04, 11:16
Kur jam bere MILIONER. :wink:

:shock: :shock: :shock: :shock: http://www.kurts-smilies.de/kopfkratz.gif http://www.kurts-smilies.de/kopfkratz.gif


Po,por ajo nuk zgjati shume dhe me dul gjumi,ha,ha,ha,ha. :P :wink:

http://www.cosgan.de/images/smilie/froehlich/012.gif http://www.cosgan.de/images/smilie/froehlich/012.gif http://www.cosgan.de/images/smilie/froehlich/012.gif

turisti
09-09-04, 11:53
Kur jam bere MILIONER. :wink:

:shock: :shock: :shock: :shock: http://www.kurts-smilies.de/kopfkratz.gif http://www.kurts-smilies.de/kopfkratz.gif


Po,por ajo nuk zgjati shume dhe me dul gjumi,ha,ha,ha,ha. :P :wink:

http://www.cosgan.de/images/smilie/froehlich/012.gif http://www.cosgan.de/images/smilie/froehlich/012.gif http://www.cosgan.de/images/smilie/froehlich/012.gif

Edhe ti me shtine shume me qeshe Gentiana,ha,ha,ha,ha,ha,ha- falemnderit shume. :P

Kullerka
09-09-04, 13:30
:wink: :wink: :wink: ashtu edhe vallah po ju kuptoj se e di se shum thmi s'kane prinder ne kosov po ty Genta edhe Naki shyqyr Zotit qe e paski prinderit e familjen gjall e shnosh!!!
Vushtria pra paskan qene tri gezime kur ka lind nusja vajz,kur ka dal vllau edhe kur nana ka dal prej autobusit ne prishtin shum mir ishalla edhe me shume gezime edhe hare ne shtepin e juaj.....
Murgesha me vjen shum shum keq qe dikush nga familja juaj ka humbur jeten dmth.e paskan vrare barbaret serb.te shpreh ..ngushllime per humbjen e antarit te familjes .por prap se prap eshte mir qe jeni gjall,ke vajzen ke burrin qe qenkan gjalle >>>dhe tani shpresoj te ndodhin vetem gezime ...
hahahah turisti t'gjith kemi qene milionera por t'gjithve na doli gjumi masandej hahahah

turisti
09-09-04, 14:11
:wink: :wink: :wink: ashtu edhe vallah po ju kuptoj se e di se shum thmi s'kane prinder ne kosov po ty Genta edhe Naki shyqyr Zotit qe e paski prinderit e familjen gjall e shnosh!!!
Vushtria pra paskan qene tri gezime kur ka lind nusja vajz,kur ka dal vllau edhe kur nana ka dal prej autobusit ne prishtin shum mir ishalla edhe me shume gezime edhe hare ne shtepin e juaj.....
Murgesha me vjen shum shum keq qe dikush nga familja juaj ka humbur jeten dmth.e paskan vrare barbaret serb.te shpreh ..ngushllime per humbjen e antarit te familjes .por prap se prap eshte mir qe jeni gjall,ke vajzen ke burrin qe qenkan gjalle >>>dhe tani shpresoj te ndodhin vetem gezime ...
hahahah turisti t'gjith kemi qene milionera por t'gjithve na doli gjumi masandej hahahah

Pershendetje oj Kullerk. Ha,ha,ha,ha,ha,ha,ha,ha,jeta,pozita,nevija,mundesi a,argetimi dhe shoqeria lypin ndonjihere hajgaret e keti lloji,a me se shumti jane te nevojshme per psiqiken tone-kush po ma ndalon te jem MILIONER?-askushi,- andej edhe JAM. Te pershendes. :wink:

Kullerka
09-09-04, 18:35
hahahahhahahhaha po po kurkush nuk ta ndalon me qen milioner e vertet eshte po.........edhe un po them te gjithe jemi milionera sikurse ti e ne fund na del gjumi hahahha (hajgare)Tung tungggg :wink: :wink:

turisti
09-09-04, 23:26
ha,ha,ha,ha,ha-po une jam me te vertet milioner,po ajo nuk vlen sepse ju nuk besoni,ha,ha,ha,ha,ha. :wink:

Kullerka
11-09-04, 12:03
hahahaha po de turisti hey....
e tjeter gzim a ke pas.???????
:wink:

nitushe
11-09-04, 17:50
gzimi ma i madh u konkur mka pru nana n'ket bote edhe kur jam pranu ne fakultet :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :wink: :wink:

Kullerka
11-09-04, 18:16
hahah tung tung nitushe
heyy urimee shum qe je pranu ne fakultet ishalla te shkon shkollimi i mbareee tung tunggg :wink: :wink:

turisti
12-09-04, 10:57
hahahaha po de turisti hey....
e tjeter gzim a ke pas.???????
:wink:

Ēdo dite kam gezim.Mengjesi fillon me gezim. :P

Honesty^uk.
12-09-04, 11:01
Une po e permendi Gezimin tim me te fundit qe ishte para 3 ditesh
Lindja e NIPIT me ka bere te jem shume i gezuarrrrrrrrrr

vushtrria
12-09-04, 12:05
oo honesty urime per lindjen e nipit me te vertet eshte gezim i madh ......... kurse nipit tuaj rritje sa me te shpejt dhe te ket fat ne jet me te gjith famijlen e juaj

ju pershendes

Honesty^uk.
12-09-04, 12:11
oo honesty urime per lindjen e nipit me te vertet eshte gezim i madh ......... kurse nipit tuaj rritje sa me te shpejt dhe te ket fat ne jet me te gjith famijlen e juaj

ju pershendes

pranoni falenderimet e mia me te perzemerta
shoki vushtria

turisti
12-09-04, 12:25
Une po e permendi Gezimin tim me te fundit qe ishte para 3 ditesh
Lindja e NIPIT me ka bere te jem shume i gezuarrrrrrrrrr

Urime me te perzemerta me shprese se forumi Dardania.de eshte me e pasur per nje antar.I deshiroj jete te gjate dhe te gjithat lumturit qe do t'e gezojne.-TURISTI :P

Honesty^uk.
12-09-04, 12:30
Urime me te perzemerta me shprese se forumi Dardania.de eshte me e pasur per nje antar.I deshiroj jete te gjate dhe te gjithat lumturit qe do t'e gezojne.-TURISTI :P

"turisti" lumturia dhe gezimi qofshin shoqeruesit e pandare ne jeten tuaj

Shume respekt per ju
Honesty

Kullerka
12-09-04, 14:02
opaa urime urime shum honesti ishalla rritet edhe e ka te ardhmen sa me te lumturr!!!!
nje dit e bukur per nipin tend gjithashtu edhe per ty sa me shum fatt!!!! :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:oo i lumi ti o turist per gj'do mengjes me gzime :lol: te paska lind nana me nafak :( hahah i lumi tiiii! :wink: ! :!: :!:

nitushe
12-09-04, 14:26
Kullerka flm shume edhe ty te uroj sukses ne qdo sfer te jetes :wink:

Honesty^uk.
12-09-04, 14:39
[quote="Kullerka"]opaa urime urime shum honesti ishalla rritet edhe e ka te ardhmen sa me te lumturr!!!!
nje dit e bukur per nipin tend gjithashtu edhe per ty sa me shum fatt!!!! :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: quote]

Kullerka, te falenderoj per urimet tuaja ndaj nipit tim
edhe ju kalofshi vetem dite te bukura ne jeten tuaj
Tung
Honesty

Murgesha
12-09-04, 14:42
Une po e permendi Gezimin tim me te fundit qe ishte para 3 ditesh
Lindja e NIPIT me ka bere te jem shume i gezuarrrrrrrrrr

Honesty urime e me jetė tė gjatė ēoftė Nipi juaj.

Kullerka
12-09-04, 14:45
NITUSHE FLM.SHUMM EDHE UNE te uroj fat!jo veq ne provime hehehhe
por ne gj'do hap te jetes tende vetem lumturiiii!!!! :wink: :wink: :wink:
Honesty^uk >>tung tung i uroj edhe nipit tend vetem fat lumturi ne gj'do hap apo lami te jetes te kete nje te ardhme te ndrritshme dhe te rritet me familjen e tij gjithmon i lumtur !!
hnesty po si e ka emrin nipi???kur ta shohish heren tjeter i trregon se i kam be te fala hahahha tung tungg :wink: :wink:Kullera

Honesty^uk.
12-09-04, 14:49
Une po e permendi Gezimin tim me te fundit qe ishte para 3 ditesh
Lindja e NIPIT me ka bere te jem shume i gezuarrrrrrrrrr

Honesty urime e me jetė tė gjatė ēoftė Nipi juaj.

Murgesha e nderuar , faleminderit per urimin tuaj

Honesty^uk.
12-09-04, 14:50
Honesty^uk >>kur ta shohish heren tjeter i trregon se i kam be te fala hahahha tung tungg :wink: :wink:

Kullera[/size][/color]


:lol: :lol: Kullerka tani e thirra ne telefon se mu duk gjate deri sa ta takoj , dhe i bera te fala nga ana juaj :lol: :lol: :lol:
kalofsh bukur

Kullerka
12-09-04, 14:59
OO flm.shumm honesty po mos te hargjova para--mos te kushtoj derisa e thirre nipin dhe i bene te fala per mua??po nipi a me ktheu pergjigjie a me beni edhe mua ai te fala ahhahah gjithashtu edhe ty honesty^uk
te pershendes te kalosh nje dite te bukurr.
tung tunggg!!!

Honesty^uk.
12-09-04, 15:02
OO flm.shumm honesty po mos te hargjova para--mos te kushtoj derisa e thirre nipin dhe i bene te fala per mua??po nipi a me ktheu pergjigjie a me beni edhe mua ai te fala ahhahah gjithashtu edhe ty honesty^uk
te pershendes te kalosh nje dite te bukurr.
tung tunggg!!!


jo bre po nuk shikoj une se a harxhohem per nipin, edhe ai te beri te fala
dhe ma dha nje porosi
me tha thuaj kullerkes kur te rritem kam me ta marr qiken :lol: :lol: :lol:

Kullerka
12-09-04, 15:17
hahahhaha i lumi nipi qe po dajka me ma mar qiken pa lind hehe i ben te fala nipit edhe thuj se kete pune e lejm per ma von!!!
Se gjyna me te feju ne djep heheheh kalofshe mire tung tung te pershendes ty e nipin me kengen ---lume lume une..se di kush e kendon...byeee!!! :wink:

Barbaroza
13-09-04, 18:07
Une po e permendi Gezimin tim me te fundit qe ishte para 3 ditesh
Lindja e NIPIT me ka bere te jem shume i gezuarrrrrrrrrr

Honesty,prano edhe urimin tim per lindjen e nipqes.U befte plak katundi!

mr_beni
07-10-04, 12:34
Qasti me i lumtur i jetes sime deri me tani ka qen kur ka perfunduar lufte e Kosoves, ate qast as vet nuk mundem me pershkrua

qika_pr
08-10-04, 19:00
Kam shume qaste po pi permendi tri nga to
kur jam martuar
kur kam mbet shtatezen
dhe kur e kam lind vajzen
keto jane qastet me te mira ne kohen e fundit

Krokodilli
09-10-04, 08:45
qasti me i lumtur,, pa tjeter ka qen mbarimi i luftes,,, dhe largimi i serbeve nga kosova>>>> edhe pse ne Australi as vet nuk mund ta pershkruaj momentin kur i shikoja lajmet......,,,,, ishte nje dit gezimi ku e kam ndi veten si te isha ne kosove ne mesin e te gjthve te cilen dit nuk do ta harroj kurr....
kurse kam plot dite tjera gezimi te cilat nuk jan edhe aq te paharruara :P

Artan_9
09-10-04, 17:31
ende jo mendoj kur te martohem :P

Kullerka
05-11-04, 21:52
mr_beni shkruajti:
Qasti me i lumtur i jetes sime deri me tani ka qen kur ka perfunduar lufte e Kosoves, ate qast as vet nuk mundem me pershkrua
_________________


Edhe pse se kam erpjetuar e dij qe ka qene qaste shume i gezueshem epr te gjithe ne!!!!Kurre mos e provofshim me !Tugn paq edhe me shume gezime!

Kullerka
05-11-04, 21:56
qika_pr shkruajti:
kam shume qaste po pi permendi tri nga to
kur jam martuar
kur kam mbet shtatezen
dhe kur e kam lind vajzen
keto jane qastet me te mira ne kohen e fundit

OO urime urime urime,,,,qika_pr gjithmone gezime!!!
paq martese te mire!
mbetsh apet shtatzane e tash gezona me ni djal hahah
edhe pergezona edhe me ni thmi a?tung loqki te pershendes gj'do te mire!

Kullerka
05-11-04, 22:01
qasti me i lumtur,, pa tjeter ka qen mbarimi i luftes,,, dhe largimi i serbeve nga kosova>>>> edhe pse ne Australi as vet nuk mund ta pershkruaj momentin kur i shikoja lajmet......,,,,, ishte nje dit gezimi ku e kam ndi veten si te isha ne kosove ne mesin e te gjthve te cilen dit nuk do ta harroj kurr....
kurse kam plot dite tjera gezimi te cilat nuk jan edhe aq te paharruara

Per te gjithe ka qene mbarimi i lluftes dhe fitorja e shqiptarve apo?
paq ma shum gezime,gezime,gezime,,,,,tung tungggg

Kullerka
05-11-04, 22:04
Artan_9 shkruajti:
ende jo mendoj kur te martohem

Ufffffffff ather shpresoj edhe une kurte martohesh te jesh shum shum i lumturr!!Tunggggggii

MemphiSx
09-11-04, 21:33
Fitorja e LDK-se :D :D :D

Kullerka
09-11-04, 22:23
MemphiSx-
Fitorja e LDK-se


loqka jem urime ,urime,op po dukesh qe u kalle mbas ldk-se a?
kalofshe interesant !bye byee!

MemphiSx
09-11-04, 22:37
MemphiSx-
Fitorja e LDK-se


loqka jem urime ,urime,op po dukesh qe u kalle mbas ldk-se a?
kalofshe interesant !bye byee!

Zemer a mos je diqka kunder a :D M'fale se e du bre qka me bo :)


Amo gezim eshte edhe ai apo edhe tema eshte Gezimi me i madhe qe e keni perjetu
Edhe beso se shum jam gezu qe ka fitu LDK-ja :D ;)

lazdrani
10-11-04, 11:52
Kam pase shume qaste te bukura ne jete,por nje do ta veqoja me 2.11.04 :wink:

Murgesha
10-11-04, 12:36
Kam pase shume qaste te bukura ne jete,por nje do ta veqoja me 2.11.04 :wink:

Ha, ha, haaaaaaaaaaaaaaaa dhe ėshtė lumturi qė tė bėn tė ndjehesh me tė vėrtet krenar. :lol:

Gentiana
10-11-04, 12:40
:roll: :roll: :? http://www.cosgan.net/images/smilie/konfus/a015.gif http://www.cosgan.net/images/smilie/konfus/a015.gif

lazdrani
10-11-04, 12:41
Kam pase shume qaste te bukura ne jete,por nje do ta veqoja me 2.11.04 :wink:

Ha, ha, haaaaaaaaaaaaaaaa dhe ėshtė lumturi qė tė bėn tė ndjehesh me tė vėrtet krenar. :lol:
Cakeeeeeeeee.....me te majten :wink:

Gentiana
10-11-04, 12:57
Lazdran, qfar do qoft ajo dite, te uroj gjith te mirat. Pasha mamin ma merr mendja qka mundet te jet, po pssssssssst nuk tregoj un jo!! :wink:

Kaltrushi
10-11-04, 16:07
E di qe ne jeten e mamit ka qene qasti me i bukur ne jeten e saj kur kam lindur une. Tek une ka shum, por me i lumturi ka qene kur kam shkuar ne kosov pas disa viteve. Ne fillim krejt interesant mo duk. Ka edhe shum shum tjera. ishalla vijn edhe ma shum


pershendetje :wink:

Maca
10-11-04, 19:48
Qasti me i bukur i imi qe kisha shum emocione ishte pikerisht mbreme...
Mmmm a doni ta dini se qka a?
Ok po ju tregoj i dashuri im me ofroj martes juhuuuu :P
A doni ta dini se qka i thash?
I thash JO se jam ende e re,aj mendon te ktheht ne vendlindje e une jo...

Keshtu qe shkaku ksaj JO do te ndahemi mendoj une,sepse secili duhet ta mer rrugen e vet...

Mos thuani se nuk e ke desht me zemer per ate nuk ke desht mu martu ama metveret e kam dasht edhe e dua,veq per martes sjam e gatshme...

Tungiiii

Kullerka
10-11-04, 20:20
MemphiSx-
Zemer a mos je diqka kunder a M'fale se e du bre qka me bo

Amo gezim eshte edhe ai apo edhe tema eshte Gezimi me i madhe qe e keni perjetu
Edhe beso se shum jam gezu qe ka fitu LDK-ja


Jo be loqki perkundrazi me vjen mire qe je gezu a?
s'po veqoj kurgje hehe ishalla sprap gezohesh !!
Op te besoj valla !!!
Jo be niher Zoti t'ka fal hehe skam nevoj mete fal une !!!!
Kalofshe bukur!tung

Kullerka
10-11-04, 20:24
lazdrani

Kam pase shume qaste te bukura ne jete,por nje do ta veqoja me 2.11.04

Lazdrani mos paska qen kund kjo kur je taku me Murgeshen ose kur e ke pas ditlindjen nejse s'po dij veq urime,,,,,,se njeri i ka sekretet e veta apo...?Murgesh qka kishe than ti a mos eshte kjo data kur eshte taku me ty???????
ciaoo!!!!!!!!!!

Kullerka
10-11-04, 20:31
Kaltrushi
E di qe ne jeten e mamit ka qene qasti me i bukur ne jeten e saj kur kam lindur une. Tek une ka shum, por me i lumturi ka qene kur kam shkuar ne kosov pas disa viteve. Ne fillim krejt interesant mo duk. Ka edhe shum shum tjera. ishalla vijn edhe ma shum


pershendetje

Ishalla be loqki sa ma shume ke gezime!!!!!!!!
shum gezime loqki bye bye!!!!!!

Kullerka
10-11-04, 20:34
Maca
Qasti me i bukur i imi qe kisha shum emocione ishte pikerisht mbreme...
Mmmm a doni ta dini se qka a?
Ok po ju tregoj i dashuri im me ofroj martes juhuuuu
A doni ta dini se qka i thash?
I thash JO se jam ende e re,aj mendon te ktheht ne vendlindje e une jo...

Keshtu qe shkaku ksaj JO do te ndahemi mendoj une,sepse secili duhet ta mer rrugen e vet...

Mos thuani se nuk e ke desht me zemer per ate nuk ke desht mu martu ama metveret e kam dasht edhe e dua,veq per martes sjam e gatshme...

Tungiiii

Pome vjen mrie qe i ke than jo se ishe e re 18,a 19 vjeq mu martu katastrof!Nermal jane martu edhe ma te reja apo...
Amo s'keni nevoje more mu nda,,,,,,,,,,pse mu nda,,,,,veq nqs.nuk e doni njani tjetrin ,,,,,bye loqki ishalla ke shum gezime prap

Gentiani
10-11-04, 20:34
Qasti me i bukur i imi qe kisha shum emocione ishte pikerisht mbreme...
Mmmm a doni ta dini se qka a?
Ok po ju tregoj i dashuri im me ofroj martes juhuuuu :P
A doni ta dini se qka i thash?
I thash JO se jam ende e re,aj mendon te ktheht ne vendlindje e une jo...

Keshtu qe shkaku ksaj JO do te ndahemi mendoj une,sepse secili duhet ta mer rrugen e vet...

Mos thuani se nuk e ke desht me zemer per ate nuk ke desht mu martu ama metveret e kam dasht edhe e dua,veq per martes sjam e gatshme...

Tungiiii

Sorry Maca, po me ka pėrzierė krejtė me kėtė tekstin tėnd e nuk po mundem me e lidhė hiē :roll: :roll:

Cili ka qene qasti me i gezueshem i jetes ??????

Ndoshta ka qenė gabim i yti gjatė shkrimit... Wahrscheinlich!!!

Kercovari
10-11-04, 22:10
Qasti me i bukur i imi qe kisha shum emocione ishte pikerisht mbreme...
Mmmm a doni ta dini se qka a?
Ok po ju tregoj i dashuri im me ofroj martes juhuuuu :P
A doni ta dini se qka i thash?
I thash JO se jam ende e re,aj mendon te ktheht ne vendlindje e une jo...

Keshtu qe shkaku ksaj JO do te ndahemi mendoj une,sepse secili duhet ta mer rrugen e vet...

Mos thuani se nuk e ke desht me zemer per ate nuk ke desht mu martu ama metveret e kam dasht edhe e dua,veq per martes sjam e gatshme...

Tungiiii
Maca Maca Katastrofe!
A mendove hiq kur the "JO",E ke dashur apo" hiq".A ke ndermend te qe ecesh me beqarin tere jeten?.Auuu Maca Hajli kofte nese ke vendos keshtu?.

Murgesha
10-11-04, 22:22
Qasti me i bukur i imi qe kisha shum emocione ishte pikerisht mbreme...
Mmmm a doni ta dini se qka a?
Ok po ju tregoj i dashuri im me ofroj martes juhuuuu :P
A doni ta dini se qka i thash?
I thash JO se jam ende e re,aj mendon te ktheht ne vendlindje e une jo...

Keshtu qe shkaku ksaj JO do te ndahemi mendoj une,sepse secili duhet ta mer rrugen e vet...

Mos thuani se nuk e ke desht me zemer per ate nuk ke desht mu martu ama metveret e kam dasht edhe e dua,veq per martes sjam e gatshme...

Tungiiii


Edhe kjo ēėshtje mund tė ketė zgjidhje Maca.
Nėse vėrtet ai tė don do tė, tė pres, nėse vėrtet e don, do tė jetojsh me tė ku tė jetė e shkruar pėr ju dy. Ama duhet edhe njėherė tė shiqosh poentat qė ai tė ka ofruar, tė reflektojshė pak mbi to dhe tė marrėsh njė vendim.
Nėse vėrtet e ke dashtė dhe e don, mos lejo veten tė tė kapėrthej vuajtja, se tė tmerrshme janė vuajtjet e dashurisė.
Aj qė i ka provuar i din.
Sidoqoftė, mė fal qė po pėrzihem nė punėt tuaja private.

ShEjToNkA
11-11-04, 03:07
Qasti me i bukur i imi qe kisha shum emocione ishte pikerisht mbreme...
Mmmm a doni ta dini se qka a?
Ok po ju tregoj i dashuri im me ofroj martes juhuuuu :P
A doni ta dini se qka i thash?
I thash JO se jam ende e re,aj mendon te ktheht ne vendlindje e une jo...

Keshtu qe shkaku ksaj JO do te ndahemi mendoj une,sepse secili duhet ta mer rrugen e vet...

Mos thuani se nuk e ke desht me zemer per ate nuk ke desht mu martu ama metveret e kam dasht edhe e dua,veq per martes sjam e gatshme...

Tungiiii


Edhe kjo ēėshtje mund tė ketė zgjidhje Maca.
Nėse vėrtet ai tė don do tė, tė pres, nėse vėrtet e don, do tė jetojsh me tė ku tė jetė e shkruar pėr ju dy. Ama duhet edhe njėherė tė shiqosh poentat qė ai tė ka ofruar, tė reflektojshė pak mbi to dhe tė marrėsh njė vendim.
Nėse vėrtet e ke dashtė dhe e don, mos lejo veten tė tė kapėrthej vuajtja, se tė tmerrshme janė vuajtjet e dashurisė.
Aj qė i ka provuar i din.
Sidoqoftė, mė fal qė po pėrzihem nė punėt tuaja private.


Maca , t'u deshtė mė ngrėn syfyr isha , po ja pahiri ashtu hyra pak muzik me leshu edhe s'di m'u tek me kliku nė FD , dhe hasa pikrisht kėtu ku vendosa tė kyqėm nė kėtė kohė!
Edhe unė i bashakngjitėm thėnjės sė Gentiani qė kishė thėnė, se edhe ajo mė ra nė sy.Por unė klikova tek Murgesha!
Me tė thėnė (se noshti s'kemi edhe drejtė me t'u pėrzi) se ndėgjojė kėto fjalė tė sajė se ashtu ėshtė dhe duhėt tė jet a!
Tė lutėm ,mos i lejo vetės qė pėr njė cast tė vuashė tėrė jetėn!

Tė pėrshndes shuuuumė dhe tė dėshirojė gjithė tė miratė!

Kaltrushi
11-11-04, 08:06
Kaltrushi
E di qe ne jeten e mamit ka qene qasti me i bukur ne jeten e saj kur kam lindur une. Tek une ka shum, por me i lumturi ka qene kur kam shkuar ne kosov pas disa viteve. Ne fillim krejt interesant mo duk. Ka edhe shum shum tjera. ishalla vijn edhe ma shum


pershendetje

Ishalla be loqki sa ma shume ke gezime!!!!!!!!
shum gezime loqki bye bye!!!!!!


Faliminderit kullerk. bye syn kalo bukur.

ARMANI
11-11-04, 10:21
qka me ju tregu per qastin me te gezuar te jetes sepse te une ende ska qen qasti

Maca
12-11-04, 01:38
Maca
Qasti me i bukur i imi qe kisha shum emocione ishte pikerisht mbreme...
Mmmm a doni ta dini se qka a?
Ok po ju tregoj i dashuri im me ofroj martes juhuuuu
A doni ta dini se qka i thash?
I thash JO se jam ende e re,aj mendon te ktheht ne vendlindje e une jo...

Keshtu qe shkaku ksaj JO do te ndahemi mendoj une,sepse secili duhet ta mer rrugen e vet...

Mos thuani se nuk e ke desht me zemer per ate nuk ke desht mu martu ama metveret e kam dasht edhe e dua,veq per martes sjam e gatshme...

Tungiiii

Pome vjen mrie qe i ke than jo se ishe e re 18,a 19 vjeq mu martu katastrof!Nermal jane martu edhe ma te reja apo...
Amo s'keni nevoje more mu nda,,,,,,,,,,pse mu nda,,,,,veq nqs.nuk e doni njani tjetrin ,,,,,bye loqki ishalla ke shum gezime prap


Tung Kullerka...
Te flm per mendimin tend,puna esht e duam njeri tjetrin por koha nuk na premton shume mendoj at jo se mua po...
Jo mu da po se po se veq me kan bashk me to palidhje,tani deri sa te martohet aj un e kam pastaj edhe veshtir te ndahem keshtu ma heret e ma mire...Jo nijet se kam mu martu niher ncuk..Te pershendes Kullerka e forumit e hajt hehe :wink:

Maca
12-11-04, 01:42
Qasti me i bukur i imi qe kisha shum emocione ishte pikerisht mbreme...
Mmmm a doni ta dini se qka a?
Ok po ju tregoj i dashuri im me ofroj martes juhuuuu :P
A doni ta dini se qka i thash?
I thash JO se jam ende e re,aj mendon te ktheht ne vendlindje e une jo...

Keshtu qe shkaku ksaj JO do te ndahemi mendoj une,sepse secili duhet ta mer rrugen e vet...

Mos thuani se nuk e ke desht me zemer per ate nuk ke desht mu martu ama metveret e kam dasht edhe e dua,veq per martes sjam e gatshme...

Tungiiii

Sorry Maca, po me ka pėrzierė krejtė me kėtė tekstin tėnd e nuk po mundem me e lidhė hiē :roll: :roll:

Cili ka qene qasti me i gezueshem i jetes ??????
Ndoshta ka qenė gabim i yti gjatė shkrimit... Wahrscheinlich!!!

Jo Gentiani nuk ka qen gabim ky ishte qasti me i gezushem per mua,mirepo pa dyshim se nuk arita ta vazhdoj ate qast per arsyje te ndryshme...Por qast i mire ishte vertet te kesh nje ofert nga njeri qe e don kupton?

Te pershendes,dhe kam nje pytje per ty? Wiso ist es immer so,dass die menschen die dich liben liebst du nicht,aber die menschen die du liebst lieben dich nicht..Ist mir auf gefallen bei die meisten fällen?

En schöne no gäll! :wink:

Maca
12-11-04, 01:46
Qasti me i bukur i imi qe kisha shum emocione ishte pikerisht mbreme...
Mmmm a doni ta dini se qka a?
Ok po ju tregoj i dashuri im me ofroj martes juhuuuu :P
A doni ta dini se qka i thash?
I thash JO se jam ende e re,aj mendon te ktheht ne vendlindje e une jo...

Keshtu qe shkaku ksaj JO do te ndahemi mendoj une,sepse secili duhet ta mer rrugen e vet...

Mos thuani se nuk e ke desht me zemer per ate nuk ke desht mu martu ama metveret e kam dasht edhe e dua,veq per martes sjam e gatshme...

Tungiiii


Edhe kjo ēėshtje mund tė ketė zgjidhje Maca.
Nėse vėrtet ai tė don do tė, tė pres, nėse vėrtet e don, do tė jetojsh me tė ku tė jetė e shkruar pėr ju dy. Ama duhet edhe njėherė tė shiqosh poentat qė ai tė ka ofruar, tė reflektojshė pak mbi to dhe tė marrėsh njė vendim.
Nėse vėrtet e ke dashtė dhe e don, mos lejo veten tė tė kapėrthej vuajtja, se tė tmerrshme janė vuajtjet e dashurisė.
Aj qė i ka provuar i din.
Sidoqoftė, mė fal qė po pėrzihem nė punėt tuaja private.

Murgesha ke plotsisht te drejt,por e din punet tona jan shum te komplikume,kshtu te tregoj drejt se nuk mundem ta paramendoj jeten me ate njeri edhe pse e dua...D.M.th E ardhmja ime do te kukej mmm e tmerrshme faji qendron tek aj personi...
Por assesi nuk vendosi aq shpejt per diqka qe ka te bej me jeten time,dhe familjen time!
Jo ti nuk perzihesh ne jeten time private,veq e dhe mendimin tend mua sme pengon edhe nuk fshehi azgje hiq...
TE pershendes shume tung tung :wink:

Honesty^uk.
12-11-04, 01:47
Qasti me i bukur i imi qe kisha shum emocione ishte pikerisht mbreme...
Mmmm a doni ta dini se qka a?
Ok po ju tregoj i dashuri im me ofroj martes juhuuuu :P
A doni ta dini se qka i thash?
I thash JO se jam ende e re,aj mendon te ktheht ne vendlindje e une jo...

Keshtu qe shkaku ksaj JO do te ndahemi mendoj une,sepse secili duhet ta mer rrugen e vet...

Mos thuani se nuk e ke desht me zemer per ate nuk ke desht mu martu ama metveret e kam dasht edhe e dua,veq per martes sjam e gatshme...

Tungiiii

CAST I GEZUARRR i thuaj ketij :shock: :shock: :shock: :shock:
atehere mos i thuaj kujt se e ke dashur,
dhe me kete rast me kujtove nje thenie

""NJE GJE QE JA PERNGJET RRENES , EDHE NESE ESHTE E VERTET MOS E THUAJ""

Sido qe te jete te uroj suksese ne jete

Honesty

Maca
12-11-04, 01:50
Qasti me i bukur i imi qe kisha shum emocione ishte pikerisht mbreme...
Mmmm a doni ta dini se qka a?
Ok po ju tregoj i dashuri im me ofroj martes juhuuuu :P
A doni ta dini se qka i thash?
I thash JO se jam ende e re,aj mendon te ktheht ne vendlindje e une jo...

Keshtu qe shkaku ksaj JO do te ndahemi mendoj une,sepse secili duhet ta mer rrugen e vet...

Mos thuani se nuk e ke desht me zemer per ate nuk ke desht mu martu ama metveret e kam dasht edhe e dua,veq per martes sjam e gatshme...

Tungiiii
Maca Maca Katastrofe!
A mendove hiq kur the "JO",E ke dashur apo" hiq".A ke ndermend te qe ecesh me beqarin tere jeten?.Auuu Maca Hajli kofte nese ke vendos keshtu?.

Hahahaha Kercovari zakonisht jam nje tip qe kur pergjigjem shpejt me Jo ose Po ather jam e sigurt ne vete se nuk dua ta bej ate hap siq thash edhe ne shkrimin me par qe ka te bej me jeten time,sigurisht qe ka arsyje te forta qe thash JO...
Se kam ndermend te mbetem beqaresh por edhe nese mbes,pune madhe del naj fraer e mer mue pse mu myt une hahah...

Te pershendes shoki kalofsh bukur tung tung :wink:

Maca
12-11-04, 01:54
ShEjToNkA flm shum per mendimin tend,jo moj nuk d.m.th se jep mendimin tend e po me perzihesh ne jet ose ne pune private ncuk...
Po as nuk vendosa shpejt,se e di qka me pret vujtja llokum,sjam e gatshme per vujtje ncuk...
Se vras veten me doren time,ose nuk qorohem me gishta te mi...
Kam pas shume rraste kesi lloj edhe per ate mundohem sa ma e sigurt te jem ne martes por nejse si do qoft te flm shum gjithashtu te deshirojs shum fat edhe ty...Mpuqqq :wink:

Maca
12-11-04, 01:59
Qasti me i bukur i imi qe kisha shum emocione ishte pikerisht mbreme...
Mmmm a doni ta dini se qka a?
Ok po ju tregoj i dashuri im me ofroj martes juhuuuu :P
A doni ta dini se qka i thash?
I thash JO se jam ende e re,aj mendon te ktheht ne vendlindje e une jo...

Keshtu qe shkaku ksaj JO do te ndahemi mendoj une,sepse secili duhet ta mer rrugen e vet...

Mos thuani se nuk e ke desht me zemer per ate nuk ke desht mu martu ama metveret e kam dasht edhe e dua,veq per martes sjam e gatshme...

Tungiiii

CAST I GEZUARRR i thuaj ketij :shock: :shock: :shock: :shock:
atehere mos i thuaj kujt se e ke dashur,
dhe me kete rast me kujtove nje thenie

""NJE GJE QE JA PERNGJET RRENES , EDHE NESE ESHTE E VERTET MOS E THUAJ""

Sido qe te jete te uroj suksese ne jete

Honesty

Honesty mmm po e kam desht edhe metveret ka qen nje qast i gezar,shiko Z.Honesty ndoshta texti tingllon keq por po ta dije punen si e kam pase me ate djalin ather nuk do te ishe shpreh keshtu,edhe mendoj se nuk esht rren qe e dua,por te martohem nuk mundem me at,ka qen nje moment i i mire per mua,kisha teper emocione,si te shprehem se di ishte nje surprise edhe hiqqqq se kisha prit simbas raporteve qe i kishim ne dy...
Ka shume shum arsyje...Zdua ti ceki te gjitha tani ketu publikisht...

Nuk esht rren...Te neve thojn Nje katund qe shifet,rruga nuk i pytet!

Te pershendes edhe flm nime qe e dhe mendimin tend a :wink:

Tungiii heheh

Honesty^uk.
12-11-04, 02:06
Honesty mmm po e kam desht edhe metveret ka qen nje qast i gezar,shiko Z.Honesty ndoshta texti tingllon keq por po ta dije punen si e kam pase me ate djalin ather nuk do te ishe shpreh keshtu,edhe mendoj se nuk esht rren qe e dua,por te martohem nuk mundem me at,ka qen nje moment i i mire per mua,kisha teper emocione,si te shprehem se di ishte nje surprise edhe hiqqqq se kisha prit simbas raporteve qe i kishim ne dy...
Ka shume shum arsyje...Zdua ti ceki te gjitha tani ketu publikisht...

Nuk esht rren...Te neve thojn Nje katund qe shifet,rruga nuk i pytet!

Te pershendes edhe flm nime qe e dhe mendimin tend a :wink:

Tungiii heheh

Po ma merr mendja qe situata qenka e komplikuar, por po me duket se ti bjen pak ne kundershtim me disa fjalet tuaja, sepse nga njera ane thua qe e dua , nga ana tjeter thua qe nuk kam dashur te martohem me te,
ateher a mos valle Dashuria juaj per te ka qene vetem per caste te bukura, apo.......
KUPTOHET NUK PO TE KERKOJ PERGJIGJE POR THJESHTE E SHPREHA ATE QE UNE MENDOJ , EDHE PSE SITUATA ZHVILLOHET PAS KUINTAVE
Me fal nese fjalet e mia tingellojn keq tek ti, por qellimi nuk eshte i tille
Tung

Maca
12-11-04, 02:12
Ose per ate ka qen dashurija per qaste te bukura ose per mua nuk dihet aty,kemi pas nje lidhje te qel ashtu si perendimoret haha jo bash ama qashtu disi...Njese e duam njeri tjetrin mendoj une,edhe aj me don,se po mos te me kishte dasht ather nuk do te me oronte martes kapish? :?:

Eh po bash mire e paske kuptu se esht e komplikume teper,epo jo ne kundershitm por kam arsyje se smundem te martohem me te!
Sa rraste ka qe e duan njeri tjetrin por smunden te martohen,hiq mos mu pergjigj ti po ka shume e di vet une!
Jo nuk tinglloj keq,un per vete e kam vendos me koke e me zemer jo...Kurse ne shumicen e rrasteve kur pak e sheh se diqka nuk esht ne regull me mire ta degjosh koken ne qofte se koke truri e!
Nuk tingllojn keq jo,mu mpelqen kur ndroj mendime me tjerit e sidomos kur behet fjal per mua hahaha...

Hajt tung niher! :wink:

aferdita
12-11-04, 12:30
per mua eshte sot,pasi erdha ne kosove dhe me thene te drejten jam shume e gezuar qe kam ardhur :wink:

Honesty^uk.
12-11-04, 12:33
per mua eshte sot,pasi erdha ne kosove dhe me thene te drejten jam shume e gezuar qe kam ardhur :wink:

Gezimet mos pacin te mbaruar per ju Aferdita.

Kullerka
12-11-04, 22:51
Maca mir t'paskan sugjeru vallah ktu shoqnia e forumit ''t'kam than qe kemi shoqeri jashtzakonisht t'shkelqyeshme shum t'mir valla
Une pote them nese e dani njeri tjettrin ather aj llokumi yt a s'muyndfet mete prit a?qyPo nejse se as une s'pote perzihem aq shume ne jeten tende priovate aty vendos vetem ti dhe besoj askush tjeter!!
Oki loqki ather gjithmone gezime edhe shum fat ne jete!Mas shumti prra me nje njeri te mire!Shpresoj qe ate qe e dan edhe ta marrtohesh apo?

Kullerka
12-11-04, 22:58
Honesty^uk
[quote]
aferdita shkruajti:
per mua eshte sot,pasi erdha ne kosove dhe me thene te drejten jam shume e gezuar qe kam ardhur

Gezimet mos pacin te mbaruar per ju Aferdita.

[/quote

Bashkangjitem urimit te Honestys
gjithmone gezime loqk tung

Kullerka
12-11-04, 23:01
Kaltrushi

Kullerka shkruajti:
Kaltrushi
E di qe ne jeten e mamit ka qene qasti me i bukur ne jeten e saj kur kam lindur une. Tek une ka shum, por me i lumturi ka qene kur kam shkuar ne kosov pas disa viteve. Ne fillim krejt interesant mo duk. Ka edhe shum shum tjera. ishalla vijn edhe ma shum


pershendetje

Ishalla be loqki sa ma shume ke gezime!!!!!!!!
shum gezime loqki bye bye!!!!!!


Faliminderit kullerk. bye syn kalo bukur.thx.xemle kalo bukur edhe ti

Kullerka
12-11-04, 23:04
ARMANI P

qka me ju tregu per qastin me te gezuar te jetes sepse te une ende ska qen qastiKa qen ka qen a din ku op e dij..heh sepse njeriu gj'do dite ka gezime te ndrryshme!Mirpo ti paq gezimin ashtu siq po e deshiron ti!!Tung tung kalofsh interesant!

Kercovari
13-11-04, 17:13
Kurre me cofi gomari u gezova shume se duheshte gjithe veren te baje dru nga mali,por gezim i shkurter.Te nesermen me sollen tjetrin edhe me i zi se i pari.Mereni me mende mashkull!.

turisti
17-11-04, 12:39
Kurre me cofi gomari u gezova shume se duheshte gjithe veren te baje dru nga mali,por gezim i shkurter.Te nesermen me sollen tjetrin edhe me i zi se i pari.Mereni me mende mashkull!.

Ehe,si po shifet,ti po ma merr zanatin,hahahahahahahahahahaha. :wink:

Kullerka
18-11-04, 20:49
turisti

Kercovari shkruajti:
Kurre me cofi gomari u gezova shume se duheshte gjithe veren te baje dru nga mali,por gezim i shkurter.Te nesermen me sollen tjetrin edhe me i zi se i pari.Mereni me mende mashkull!.

Ehe,si po shifet,ti po ma merr zanatin,hahahahahahahahahahaha.agagagagaga Kercovari,,,,,,,pra s'po lutna me te cofe edhe ky loqki se nashta ta bijne nje edhe ma te zi......op nejse qfare pune kryn?me gomar!

Agagaga Turisti a e din be loqk qe turistat s'ja kan zanat hiq.me gomar per qka quhen turist hahah!

Kercovari
18-11-04, 22:59
turisti

Kercovari shkruajti:
Kurre me cofi gomari u gezova shume se duheshte gjithe veren te baje dru nga mali,por gezim i shkurter.Te nesermen me sollen tjetrin edhe me i zi se i pari.Mereni me mende mashkull!.

Ehe,si po shifet,ti po ma merr zanatin,hahahahahahahahahahaha.agagagagaga Kercovari,,,,,,,pra s'po lutna me te cofe edhe ky loqki se nashta ta bijne nje edhe ma te zi......op nejse qfare pune kryn?me gomar!

Agagaga Turisti a e din be loqk qe turistat s'ja kan zanat hiq.me gomar per qka quhen turist hahah!

Po kullerka
Me nalte kam sqaruar se cka beje me gomarin,sigurisht nuk flej me te.
Po te sqaroj edhe njeher!Ne samar i kam ve dy shosha dhe baje uje per te etur!.

S`kan zanat dhe s`ja kan zanat Turistat me gomar!?.
Eeee Kullerka,se paske lexuar perrallen e Turistit Haxhi Rrensi i cili para nesh me gomar ke shetitur terre boten!.

Honesty^uk.
23-11-04, 22:19
Po kullerka
Me nalte kam sqaruar se cka beje me gomarin,sigurisht nuk flej me te.
Po te sqaroj edhe njeher!Ne samar i kam ve dy shosha dhe baje uje per te etur!.

S`kan zanat dhe s`ja kan zanat Turistat me gomar!?.
Eeee Kullerka,se paske lexuar perrallen e Turistit Haxhi Rrensi i cili para nesh me gomar ke shetitur terre boten!.

hahahhahahaah :wink:

Mafiozi
24-11-04, 12:02
Po kullerka
Me nalte kam sqaruar se cka beje me gomarin,sigurisht nuk flej me te.
Po te sqaroj edhe njeher!Ne samar i kam ve dy shosha dhe baje uje per te etur!.

S`kan zanat dhe s`ja kan zanat Turistat me gomar!?.
Eeee Kullerka,se paske lexuar perrallen e Turistit Haxhi Rrensi i cili para nesh me gomar ke shetitur terre boten!.

hahahhahahaah :wink:

Haahahahaahahahahahahaaa :P :wink:

Kercovari
24-11-04, 13:40
Dje.Me tregonte Dani se kish zen puri me purejcen te grazhdi,dhe i ka thene.Dani,ti merre rroge per te mel lopet e jo gruan.Dani shpejte e shpejte i a kethen.Po shef,nje rroge pak e dy gra shume.Po c“Berre o Dan o?.Valla u tuta!Haahhaahaaaa!.

Mafiozi
24-11-04, 13:44
Dje.Me tregonte Dani se kish zen puri me purejcen te grazhdi,dhe i ka thene.Dani,ti merre rroge per te mel lopet e jo gruan.Dani shpejte e shpejte i a kethen.Po shef,nje rroge pak e dy gra shume.Po c“Berre o Dan o?.Valla u tuta!Haahhaahaaaa!.

Hahahahahahahhahahahahhahahahhahahahhaaa na knaqe me
historiat e tua shoku Kercovari :wink:

Kercovari
24-11-04, 13:51
Dje.Me tregonte Dani se kish zen puri me purejcen te grazhdi,dhe i ka thene.Dani,ti merre rroge per te mel lopet e jo gruan.Dani shpejte e shpejte i a kethen.Po shef,nje rroge pak e dy gra shume.Po c“Berre o Dan o?.Valla u tuta!Haahhaahaaaa!.

Hahahahahahahhahahahahhahahahhahahahhaaa na knaqe me
historiat e tua shoku Kercovari :wink:
Kenaqna edhe ti me ato Zhetem ala Genevre.A i ruan vetem per veti a!?.

Mafiozi
24-11-04, 14:21
Dje.Me tregonte Dani se kish zen puri me purejcen te grazhdi,dhe i ka thene.Dani,ti merre rroge per te mel lopet e jo gruan.Dani shpejte e shpejte i a kethen.Po shef,nje rroge pak e dy gra shume.Po c“Berre o Dan o?.Valla u tuta!Haahhaahaaaa!.

Hahahahahahahhahahahahhahahahhahahahhaaa na knaqe me
historiat e tua shoku Kercovari :wink:
Kenaqna edhe ti me ato Zhetem ala Genevre.A i ruan vetem per veti a!?.

Jo shoki, nese ruhen per veten ma mir mos me hi ne forum, qyyy :wink:
Ti na knaqe neve edhe vetveten, ashtu duhet :P vazhdo :wink:

Gjumashja
27-11-04, 11:18
Kur jom pranu ne fakultet po e veqoj se ka edhe qaste tjeraama ky u kane edhe ne interes temin :wink: :wink:

lazdrani
27-11-04, 17:05
Kthimi i popullates Kosovare ne trojet e veta

ARMANI
27-11-04, 19:40
Kthimi i popullates Kosovare ne trojet e vetalazdran vallahi patriot je se shum ke pas hejk ti per vendlindje :wink:

Gentiana
29-11-04, 12:22
Njeri nder shum ēaste te gezueshem ka qen per mua, me daten 21.10

Mafiozi
29-11-04, 16:17
Njeri nder shum ēaste te gezueshem ka qen per mua, me daten 21.10 Ø

A bon me dit qka te ka gezuar Gentiana :?
Qka ke perjetu ket dit apo qka ka ndodh :?:

:wink:

Gentiana
29-11-04, 16:35
Mafiozi, po te tregoj mbase je ti, po psssssssssst mos i trego askujt.

Jam takuar me nje person mbas me shum se 3vite, dhe ai person esht njeri i rendesishem ne jeten time.

A ta shuajta kurreshtjen tende hiq???

Loloku
29-11-04, 20:19
Me vjen mire edhe mua Genta, ani se nuk me mundon kurreshtja! Paska qene e rendesishme sigurisht se te paska munguar nje mandat deputeti trevjecar dhe vertet si me qene fare deputeti paska edhe rendesine, por a te premtoi te pakten qe edhe pas 3 vjetesh do te takoje!
E gezuar qofsh gjithmone, sepse mua gezimet e medha me mungojne, por une di te pres nje jete te tere per gjera qe i dua edhe mos i perjetofsha syte nuk besoj te me verbohen nga kurreshtja...

Mafiozi
29-11-04, 20:57
Mafiozi, po te tregoj mbase je ti, po psssssssssst mos i trego askujt.

Jam takuar me nje person mbas me shum se 3vite, dhe ai person esht njeri i rendesishem ne jeten time.

A ta shuajta kurreshtjen tende hiq???


Mir shum paska qen per ty Genta, e shuajte mir kurreshtjen time :P
Te falenderoj :wink:

Kullerka
29-12-04, 23:34
Per mu sot!!Besoj
edhe shpresoj naten e vitit te riiiiiii!!

livoreka bicio
30-12-04, 02:02
KUR I KAM PAS MBUSHE, 18. VJETE DHE KAM PRANUAR NJE DHURATE (AUTOVETURE) NGA PRINDERIT E MIJE. :wink:

blusky
31-12-04, 01:19
Lindja e vajzes,ka qenė pa dyshim dita ma e gėzueshme ne jeten time.

Barbaroza
31-12-04, 17:04
Kthimi i popullates Kosovare ne trojet e veta

Gjithashtu edhe per mua ky ka qene cast gezimi i papershkruar!

lazdrani
31-12-04, 17:23
Lindja e vajzes,ka qenė pa dyshim dita ma e gėzueshme ne jeten time. :roll: :wink:

Drenicaki
31-12-04, 17:43
Kur isha ivogėl shetitja me bicikletė e njėherė u rrėzova,vertet isha i gėzuar pas rrėzimit!

Kullerka
31-12-04, 17:45
u i lumi ti a paske ba kerr a heheheh livoreka bicio

Drenicaki
31-12-04, 17:52
u i lumi ti a paske ba kerr a heheheh livoreka bicio
Jo moj sasht pyetja aty,po ēfar kerri pa u trenu,kali um ka cofė e po blej kerr ami ngreh vet atėher a? po jo u gėzova qe nuk isha lenduar aq shumė :lol: :lol: :lol:

Kullerka
31-12-04, 23:40
[/list]Jo moj sasht pyetja aty,po ēfar kerri pa u trenu,kali um ka cofė e po blej kerr ami ngreh vet atėher a? po jo u gėzova qe nuk isha lenduar aq shumė


hhahha njerz ja edhe nje zbulim Drenicaku na qenka livoreka bicio siq po duket nejse po juv lo me zbulu vet a>??
Mpuqqqqq...

livoreka bicio
01-01-05, 23:03
u i lumi ti a paske ba kerr a heheheh livoreka bicioKERR EDHE ATE ME DY KUALE, NJERI I KUQ, DHE TJETERI I BARDHE.HAHAHAHAHAH :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

Murgesha
01-01-05, 23:07
E Hėna e kaluar, ishte ditė e lumtur qė sdo ta harroj kurrė.

Gjumashja
28-01-05, 10:15
kur mka than i dashuri ,,will u marry me'' pa koment kom mbet :roll: se asn ne ender se kom prit qe mthot ashtu nojher :lol:

biondi_f86
29-01-05, 14:44
kur mka than i dashuri ,,will u marry me'' pa koment kom mbet :roll: se asn ne ender se kom prit qe mthot ashtu nojher :lol: hahahahahahahahhahahhahah :D :D :D :D

sarasara
01-02-05, 11:08
Kur jam kthy ne shtein time pas luftes,moment i paharruarr per mu edhe shum prekes.

biondi_f86
01-02-05, 22:01
Kur jam kthy ne shtein time pas luftes,moment i paharruarr per mu edhe shum prekes. Mundem me paramendu. :? :?

sarasara
01-02-05, 23:01
Kur jam kthy ne shtein time pas luftes,moment i paharruarr per mu edhe shum prekes. Mundem me paramendu. :? :?
:roll: :wink:

Kercovari
02-02-05, 10:17
Kur me ka lind nipi te cilin shume shume e dua!

Murgesha
02-02-05, 13:25
Kur me ka lind nipi te cilin shume shume e dua!


:shock: :shock: :?: :?:

ShEjToNkA
02-02-05, 13:27
Kur me ka lind nipi te cilin shume shume e dua!


:shock: :shock: :?: :?:


C'ke mojj qė u shokove???????? Pse a nuk mundetm me qenė gėzim aii a????????????????????????

Kercovari
02-02-05, 13:35
Kur me ka lind nipi te cilin shume shume e dua!


:shock: :shock: :?: :?:


C'ke mojj qė u shokove???????? Pse a nuk mundetm me qenė gėzim aii a????????????????????????

Ndoshta ka prit te them se kur jam martuar"Po une martohem sa qe te dua,e me i shiqu keto gjera si gezim kam frike se bjen infarkti"hahaahahahaahahahaahhahahahahahahahahahahah!

Murgesha
02-02-05, 13:37
Kur me ka lind nipi te cilin shume shume e dua!


:shock: :shock: :?: :?:


C'ke mojj qė u shokove???????? Pse a nuk mundetm me qenė gėzim aii a????????????????????????


O jo loqki, por s`po e di pėr ēfarė nipi e ka fjalėn.
Se tek ne shqiptarėt edhe fėmijėve tė vėllezėrve dhe motrave ju themi nipa. :roll:

Murgesha
02-02-05, 13:38
Kur me ka lind nipi te cilin shume shume e dua!


:shock: :shock: :?: :?:


C'ke mojj qė u shokove???????? Pse a nuk mundetm me qenė gėzim aii a????????????????????????

Ndoshta ka prit te them se kur jam martuar"Po une martohem sa qe te dua,e me i shiqu keto gjera si gezim kam frike se bjen infarkti"hahaahahahaahahahaahhahahahahahahahahahahah!

O jo bre Kėrēovar, se fatmirėsisht e di sa gėzohet njeriu kur tė martohet.
Tri ditė ėndėrr e tėrė jetėn gazep. :lol: :wink:

ShEjToNkA
02-02-05, 13:39
Kur me ka lind nipi te cilin shume shume e dua!


:shock: :shock: :?: :?:


C'ke mojj qė u shokove???????? Pse a nuk mundetm me qenė gėzim aii a????????????????????????


O jo loqki, por s`po e di pėr ēfarė nipi e ka fjalėn.
Se tek ne shqiptarėt edhe fėmijėve tė vėllezėrve dhe motrave ju themi nipa. :roll:


Ahaaaa. Unė mendojė dhe jam e bindur se e ka pas fjalėn pėr femijun e fėmit tė vetė!?
Ta presim Kėrcovarin , dhe na tregon se pėr kend ka pas fjalen!

Kercovari
02-02-05, 13:42
Per nipin e nipit te nipit te Turistit se kam shok vallahi!haahahaahahaah!

IceGirl
14-03-05, 01:59
Ka shume vite...por ende me percjell ai gezim.

lazdrani
20-07-05, 21:07
Lindja e Arianit tim :wink:

albioni_nl
20-07-05, 22:56
Lindja e Arianit tim :wink:

Urime jete te gjate e shume fat :wink:

Agroni22
20-07-05, 23:03
kure jom bashku me familje gjate luftes

yllka
21-07-05, 09:58
Lindja e Arianit tim :wink:

Nje puthje per trimin Arian. :wink: U befte plake me mjekerr :D

Krokodilli
21-07-05, 10:03
Largimi i forcave serbe nga Kosova dhe Kthimi i Popullates si dhe hyrja forcave te NATOS ne Kosove
e shikoja ne TV dhe lotet e gezimit me dilnin pa ndal....

Bleta
10-08-05, 07:35
kam shume por kete nuk e harroj kurre kur i lindi vellaut tim djali dhe e trashegoj emrin e babait tim qe kishte vdekur para 1 viti

MemphiSx
05-10-05, 21:52
Si pjes e shum gezimeve te mija eshte edhe takimi me nje bukuroshe te forumit ;)

ninnela
05-10-05, 21:58
Si pjes e shum gezimeve te mija eshte edhe takimi me nje bukuroshe te forumit ;)

mos jam une helbet qajo :lol: :lol: :lol: :wink:

doGzona
05-10-05, 21:59
Si pjes e shum gezimeve te mija eshte edhe takimi me nje bukuroshe te forumit ;)

Cila se ka shume bukuroshe ketu :wink:

Kercovari
06-10-05, 08:46
Si pjes e shum gezimeve te mija eshte edhe takimi me nje bukuroshe te forumit ;)

Cila se ka shume bukuroshe ketu :wink:

Pse pyet qe te mungon ty. :lol: :lol: :wink:

Kercovari
06-10-05, 09:12
Casti me i gezueshem ne jete,nuk e kam arrit akoma. :wink:

Sy_kaltra
06-10-05, 09:20
Casti me i gezueshem ne jete,nuk e kam arrit akoma. :wink:

sepse hidherimet jan me prezente ne kete bot qe te luftojm per te aritur Castin e gezimit :) Prandaj do keni cast gezimi pa dyshim :wink:

doGzona
06-10-05, 09:25
09.04.1994

teDUAty
06-10-05, 23:50
1 shtator 2004 qasti me i gezueshem i imi .

LEDHATIMI
07-10-05, 03:09
Casti kur prinderit m`zunen nuse edhe u martovahttp://img392.imageshack.us/img392/5305/romance229kd.gif (http://imageshack.us)