PDA

View Full Version : URime ditlindjen


Kullerka
21-08-04, 12:08
8) 8)
HEYYYY

Pershendetje per vllaun tim loqken timee :P :P
i cili ben 4 vite tung loqki edhe pse je ne zvicerr shum pom mungon sa ma shpejte mu bo bashk aa.??hajt se vi vi mpuqq.

Barbaroza
21-08-04, 14:43
Kullerka,edhe une ia uroj vellait tend 4 vitet e jetes.T'i beje edhe 140 tjera!

Kullerka
21-08-04, 20:41
Barbaroza flm.shume per urimin gjithashtu edhe ty te uroj fat!!
Kalofshe interesant!!tungiii :oops: :arrow: :!:

Honesty^uk.
21-08-04, 23:09
8) 8)
HEYYYY

Pershendetje per vllaun tim loqken timee :P :P
i cili ben 4 vite tung loqki edhe pse je ne zvicerr shum pom mungon sa ma shpejte mu bo bashk aa.??hajt se vi vi mpuqq.


Kullerka
urimit per ditelindjen e vellait tend i bashkohem edhe une
dhe i uroj shume e shume pranvera te tjera te lumtura
u rrite me gezim dhe lumturi

Honesty

Kullerka
22-08-04, 09:47
/Honesti^uk flm.shum per urimin tend opa gjithashtu juve ju uroj qaste te mira!!!
Kalofshe interesant!

Kullerka
22-08-04, 09:48
/Honesti^uk flm.shum per urimin tend opa gjithashtu juve ju uroj qaste te mira!!!
b]

Kalofshe interesant!!![/b]

lazdrani
22-08-04, 09:52
Happy Birthday Kullerka per vellaun tende 4 vjeqar.U befte plake me mjekerr :wink: Nje mpuq nga Mbreti Lazdran :wink:

Agroni22
22-08-04, 10:04
Me fate Ditelindja e Vellaut tend Kullerka.U befte plake i katundit :D

Kullerka
22-08-04, 17:32
[i]
Lazdrani>
Flm.shumm
per urimin edhe un i uroj te gjithe ato vellaut tim edhe ty natyrisht gjithe te miren!!!!!
Agroni22>>
OOO gjithashtu flm.per urimin edhe ty qe ja ke dedikuar vellaut tim te vogel loqkit tim haha mpouq kalofshit interesant :!: :!: :!:


:oops: :oops:
mpuqq.

Barbaroza
22-08-04, 17:55
Kullerka,si shume po u skuqshe moj,une kam degjuar se kullerkave nuk ua ndin per asgje :wink: :)

Kullerka
22-08-04, 20:54
OPaaa barbaroza e kush pote thote se skkuqem heheh nermal skuqem se jam njeri edhe kam ndjenja s'dan me than se s'ma ndin per kurgja nganjher edhe un kam halle nejse loqki pershendetje aa?kalofshe mire !!!!Mpuqq!! :oops:

Gentiana
24-08-04, 11:26
Kullerka edhe un ja uroj vllaut tend ditelindjen, ndoshta pak me vones, po me mir se hiq...
Pra i beft 100vite tjera.

Genta

Barbaroza
24-08-04, 14:59
OPaaa barbaroza e kush pote thote se skkuqem heheh nermal skuqem se jam njeri edhe kam ndjenja s'dan me than se s'ma ndin per kurgja nganjher edhe un kam halle nejse loqki pershendetje aa?kalofshe mire !!!!Mpuqq!! :oops:

Kullerka,edhe mua ma merr mendja se je njeri dhe ke ndjenja,por mos me mpuuuqqqq duke u skuqur,ose me mpuq pa u skuqur ose hiq,se edhe une i pranoj mpuqat e vajzave,por veq ne faqe,hahahahaahah.
Kalo bukur edhe ti !

Kullerka
24-08-04, 16:39
Gentiana >>>>
Flm.shum per urrimin tend .....
opaaaaa edhe un ty te uroj fat,lumturi edhe gj'do te mireeeeee
mpuqqqqqqq :wink: kalofshe mireeeee


Barbaroza>>>>
Ah mir hahahha e qysh mete puth pa u skuq a???
Mir mir ne faqe edhe une po te mpuqiiiiii ather pa u kuqqqqqq....
MPUQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQ...... :wink: :wink:


Kalofshe mir ,bukur,interesant!!! :!:

Tomori
24-08-04, 16:41
- Gjithashtu edhe un Kulerko va uroj ditlindjen e vllaut tuaj...
U befte me nipra e sternipa te roje me ndere ....

Kullerka
24-08-04, 16:45
Tomori flm..........shummmmmmmmmm.........per urimin tendddd

kalofshe mireeeeeee :!: :!:
byeeeeeeeeeeeeeeee :wink: byeeeeeeeee :wink:

ShEjToNkA
24-08-04, 21:50
Kullerka , edhe unė i urojė vėllaut tė juaj datėlindjen ,duke i dėshriura njė fėmijėri tė lumtur dhe njė tė ardhme tė ndritėshme ,fati le ta pėrciell nė c'do hapė tė jetės!

Kullerka
25-08-04, 09:18
shejtonka flm..shummmmmmm per urimin gj'do te miree!!!

Murgesha
25-08-04, 09:19
Kullerka edhe une i uroj vellaut ditelindjen dhe edhe 100 vite te lumtura.
I lumi ai per nje moter si ti.

Kullerka
26-08-04, 21:13
HAHAHA murgesha i lumi vllau qe mka heheeheh te pershndes shummmm edhe flm..shum moj mmike per komliment kalofshe ni mbremje te mir loqki :!: byeeeeee :wink: byeee :wink: