PDA

View Full Version : Flyturime me qmime te larta, trathti a po jo ?


ADRIANO
14-12-03, 14:43
Une kem udhtu disahare me airoplan dhe qmimet qe i bejn shqipterat ja shum te larta kjo nuk eshte normal. Dhe gjdohre behen trathtia me ne. Si mendoni ju per ket tehme dhe si ju kan trathtu ?

K-man
14-12-03, 20:07
kjo nuk quhet tradhti, po profit. secili agent ka qef me fitu diqka prej shitjes se bileta, send normal.

lazdrani
15-12-03, 09:47
ADRIANO cka e ke mire nje se shume shtrenjet jane biletat fluturuse per ne vendlindje per ata qe udhetojne shpeshe.Me keto te holla mundesh tani ne NY te fluturoshe apo nje jave ne plazhe ku te duash komplet inkluziv,po cka te bejme ah hajde se po ta bleje nje Aeroplan!!!!

E sa kishte kushtuar bileta te ti ah!!!!!heheheh lazdrani te pershendet :wink:

SPARTAKU
23-07-05, 03:10
O pasha shpirtin na kallen me kto qmime.

Kodra
23-07-05, 11:40
*********
*********
*********NėnTemė shumė aktuale dhe shumė e qėlluar.

Me tė vėrtet ėshtė shumė shtrenjt,dhe nganjėher thuhet se Aeroplani ėshtė i LTU-sė,e kur tė vjen dita me hy nė aeroplan,ndrrohet e bėhet Maqedonas apo Rus.

Mua edhe mė ka ndodh kur kam nxjerrur biletėn te EuroKoha.

Duesseldorf-Prishtinė,kur erdhi koha e fluturimit Prishtinė-Duesseldorf,na quan nė Köln e jo nė Duesseldorf-pra

Profiti nganjėher edhe tė mashtron,saqė nuk njeh Udhėtar mė-vetėm profit.


Kodra

Kupid
11-09-05, 03:27
eshte natyres e ēmimeve ne mjedis kapatilist, furnizim edhe kėrkesė jan faktorit mė i madhe. nuk mund me gjej ēmim i lirė ne verė ose koha festet, psh Kristlindjen edhe vitin e ri. nuk jam budall, e di ka edhe racizėm edhe mashtrim. detyrim e konsumator eshte krahaso cdo mundėsi. kur ke olimpiad ne athens (2004), 3000 dollar per billet nyc-pr/pr-nyc, pas dy muj vetem 600 dollar. (hej nenen, 5 dollar per nje kafe ne aeroporti. :evil: )