PDA

View Full Version : Urime per Anjeza Shahinin!!!!!!!!!!!


Murgesha
12-05-04, 22:13
http://www.shqip.se/shahini/shahini.gif

Te lumte Anjeza, shpresojme qe edhe ne finale do te arrish sukses. :lol:

anna
13-05-04, 12:19
hahhaha anjeza eshte shume e fort besoj se do e nderoj popullin shqipetare i uroj sukses edhe ne finale :wink: :wink:

lazdrani
13-05-04, 12:48
Albanien ------------10 Pukte :wink: nga gjermania :wink: lazdrani

Cool_Boy
13-05-04, 13:08
Albania 10 points nga Anglija

Oj qik mos na kurit se kuku per ty


Cool_Boy

mendim
13-05-04, 14:36
Urime.Ishalla del nr 1. :lol: :wink:

Naki
13-05-04, 18:42
Per Anjezen Urimet me te perzemerta,qe kenga shqiptare te triumfoje ne eurovizionin turqija 2004

Vera
13-05-04, 18:59
Per kengen shqiptare 10 punkte nga Vera

Oj ishalla nuk na bon hor Anjeza he

Barbaroza
14-05-04, 12:18
Pershendes Anjezen dhe i deshiroj sukses ne finalen e madhe.
E vetmja gje qe nuk me ka pelqyer,ka qene trupa qe e percolli Anjezen ne kendim,s'kishin pergatite asfare vallezim baleti.Po te ftohej ArtDesingn nga Gjakova,do te dukej shume,shume bukur skena gjersa do te kendonte Anjeza ,ashtu siq kishin pergatitur trupen baletore vendet tjera!

Vera
16-05-04, 15:12
E pergezoj Anjezen per prezentimin e saj fantastik nuk kam menduar qe do te arrij aq shum por ka qen nje nder top favoritet mberm ka qen e shkelqyeshme. Te mbesim me shpresen se ne vitin e ardhshem te kem nje perfaqsues qe na sjell diq edhe me shum

aferdita
16-05-04, 18:58
urime urime dhe shum urime per anjezen se ka qen e mrekullueshme

lazdrani
16-05-04, 19:20
Pershendes Anjezen dhe i deshiroj sukses ne finalen e madhe.
E vetmja gje qe nuk me ka pelqyer,ka qene trupa qe e percolli Anjezen ne kendim,s'kishin pergatite asfare vallezim baleti.Po te ftohej ArtDesingn nga Gjakova,do te dukej shume,shume bukur skena gjersa do te kendonte Anjeza ,ashtu siq kishin pergatitur trupen baletore vendet tjera!
Ashtu eshte Barbaroza mungonte konografia por me gjithe ate Shqiperia prezentoi vendin shume bukure,ishte kenaqesi e madhe veshja e saj kuq dhe zi me ka bere te mallengjuer,por me gjithe ate besoje qe heren tjeter do te kemi suksese..........Per mua vendin e pare ishe Anjeza dhe Kengetarja nga Qiproja :wink:

m_tetovari
20-05-04, 14:20
edhe une deshta te uroj Anjeza Shahinin per suksesin e madh qe e arriti duke marre vendin e 7-te qe eshte rezultat i shkelqyeshem kur ke parasysh "subjektivitetin" qe e pershkroi i gjithe votimi...
derisa te gjithe votonin njeri tjetrin duke ditur prapavijen etnike dhe afersine ne mes kombeve te tyre...Anjeza mori vota prej shume shteteve dhe gjithe votat qe i ka mare kane qene me merite ...kuptohet mos te kishte pasur subjektivizem ne votim patjeter do te kishte fituar...
po edhe kjo eshte fitore ne vete...URIME ANJEZA :wink: te lumte qe na bere krenare te gjith shqiptareve...