PDA

View Full Version : ......................


ShEjToNkA
10-11-04, 02:56
Isha duke shkuarė nė gjumė ,por ja mė lindi ashtu krejtė palidhje njė Ide dhe u kyqa sėrishė nė FD!
E idea ishte kjo: Ka kohė qė dikutojmė dhe shkėmbjemė shkrime me njėri-tjtėrin, dhe ndoshta shumė herė na shkonė edhe nė mendje dhe thojmė se si mundet me u dukė ky ,ai ,ajo e keshtu me radhė?! Dhe vendosa ta bėjė edhe kėtė mundėsi dhe tė shprehimė atė se si i paramendojmė FD-istatė me tė cilėt shkruajmė pa ndalė dhe po thujase jena bėrė si po tė ishim familje!?
Dhe krejtė kjo mundet tė realizohėt ,ashtu sic ju ia pėrshtėni ndonjėrit nga ne ,tė cilinė ende se kemi parė mirėpo e kemi lexuarė , njė imazhė ,foto se si mundet tė dukėn autorėt e shkrimeve tė FD-ės!?
Ju ftojė nė kėtė temė ,me mirėkuptim dhe nė asnjė menyrė tė mos e teprojmė me foto. Pra mos tė jenė nėnqmuese ,fyese ,po tė jenė sa mė atraktive ,simatike dhe tėrheqėse!
Do fillojė e para (me shpresė se do dalinė fotot) , dhe vazhdoni edhe ju a!

Ju falemnderit!

ShEjToNkA
10-11-04, 02:59
http://www.awigxpress.com/trendy.gifPo ju tregojė se kendė e paramendojė keshtu!?
A e dini kendė ??????????????????????????????
Kundėrshtarėn time dhe njėherit miken time tė cilėn e dua shumė. E ajo ėshtė Genta.

Genta ,mos ia rreh ndalte qyy :evil: :wink:

ShEjToNkA
10-11-04, 03:25
http://members.aol.com/elmiii/images/soldier3.jpg
E ky Vushtriaaaa
Kishe unė kur kamė qenė duke kryerė obligimin ushatarkė

ShEjToNkA
10-11-04, 03:27
http://www.dols.net/backoffice/presskit2/uplimma/casalinga200.jpg


Ehh kjoo aaa??? E me ditė ju kushė ėshtė kjo ??????
Murgesha po kushė qy!
Kishe unė po pėrgatit ėmbėlsirė dhe po i pėrcielli shkrimet nė FD

MemphiSx
10-11-04, 11:45
aferditen se shpejti e paramendoj ksi soji ;)
Vertet eshte shum e bukur
http://www.wedding.u-net.com/hd3.jpg

Loloku
10-11-04, 12:29
ShEjToNkA (nese e rrok aparati)
C:\Documents and Settings\oem\My Documents\My Picturesg]

Gentiana
10-11-04, 12:38
Shejtonka, duhet ta jap doren edhe per ket tem qe paske hapur. Ani si po me paramendojsheeeeeeee 8) 8)
Une ty te paramendoj keshtu:

http://www.awigxpress.com/LASSO.jpg

ShEjToNkA
10-11-04, 23:18
Ja edhe njė antarė ,kishe unė s'po di ka me ia mbajtė herė nė punė e herė pranė PC-ės me shkru nė FD.

Keshtu e pramendojė Z.Naki

http://magister.unizar.es/imagenes/secretaria.jpg

ShEjToNkA
10-11-04, 23:29
ja edhe njė antarė se si e parmendojė unė?!
Kishe unė i bukur

E ky ėshtė MempfiSx


http://www.boomspeed.com/munih/PutrakuMeCinare.jpg

MemphiSx
10-11-04, 23:42
Une po e paramendoj Shejtonken ne nje kohe pak me te larget se tani :) Shpresoj qe ta ket ket Harmoni :)

http://www.cs.unc.edu/~davemc/FamilyPhotos/2000/May00/HappyGirls.jpg

ARMANI
10-11-04, 23:45
? :?: :?: :?:

ShEjToNkA
10-11-04, 23:47
E kėshtu e paramendojė Loloku

Kishe unė nė zyre t'u pi kafe e t'u ,t'u folė nė celular e t'u lexu nė FD 8)

http://www.philips-dap-danmark.dk/Images/LR/Senseo%20businessman.jpg[/quote]

MemphiSx
10-11-04, 23:52
A mos eshte Gjumashja kjo :D Krejt qashtu po m'doket :D

http://www.social2.ro/Imagini/achizitii.JPG

ARMANI
10-11-04, 23:52
shejtonka harrova te them se Genten shum bukur e ke paramendu po edhe nuk ke gabuar fare se ashtu edhe duket e bukur :wink:

MemphiSx
10-11-04, 23:54
Shum e bukur duhet me qen edhe Kullerka :D

http://galeria.albasoul.com/albume/anetaret/bukuroshe.jpg

dr1ta
11-11-04, 00:48
?????????
http://www.q6talent.com/male/stevefoss/images/stevefoss3.jpg

Naki
11-11-04, 11:01
Ja edhe njė antarė ,kishe unė s'po di ka me ia mbajtė herė nė punė e herė pranė PC-ės me shkru nė FD.

Keshtu e pramendojė Z.Naki

http://magister.unizar.es/imagenes/secretaria.jpg

Nuk je shume large prej fotos ideale haaaaaaaaa

Loloku
11-11-04, 11:18
E kėshtu e paramendojė Loloku

Kishe unė nė zyre t'u pi kafe e t'u ,t'u folė nė celular e t'u lexu nė FD 8)

http://www.philips-dap-danmark.dk/Images/LR/Senseo%20businessman.jpg[/quote]


Ke paramendime shume interesante dhe pa paragjykime. Ka filluar te me pelqej vetja ne paramendimin tend. Me se shumti me pelqen nenqeshja e reflektuar shume origjinale e kesaj fotoje!
Ah, qysh nuk te rroku aparati jem, ShEjToNkA!

lazdrani
11-11-04, 12:23

dr1ta
11-11-04, 13:46
?????????
http://www.q6talent.com/male/stevefoss/images/stevefoss3.jpgKy duhet te jet livoreka bicio :lol: :lol:

anna
11-11-04, 13:50
valla i ngjan i ngjan :wink:

dr1ta
11-11-04, 13:54
Ky esht Turist me kaubojka , kur ishte ne hollywod :lol:

http://a1396.g.akamaitech.net/7/1396/34/b119bb28bc1561/travel.discovery.com/yourshot/funnypics/gallery/3w.jpg

dr1ta
11-11-04, 14:08
Kjo esht Maca kur del naten ne korz :lol: :lol:

http://www.staticgroove.com/images/misc/catwomanjan04.jpg

Luana
11-11-04, 14:09
E paramendoj shejtonken keshtu

http://us.ent2.yimg.com/musicfinder.yahoo.com/images/yahoo/universal/jojo/0304_jojo_c.jpg

turisti
11-11-04, 18:51
Ky esht Turist me kaubojka , kur ishte ne hollywod :lol:

http://a1396.g.akamaitech.net/7/1396/34/b119bb28bc1561/travel.discovery.com/yourshot/funnypic
--------------------------------------------------------------------------------

Ky esht Turist me kaubojka , kur ishte ne hollywod


s/gallery/3w.jpg

Hahahahahahahahahaha,faleminderit shume.Kur ish ne Kosove,kaubojka kan qene pjesa perberese 100% e Turistit. Te pershendes dr1ta. :wink:

Honesty^uk.
11-11-04, 20:20
Shikone si duket , dhe jo si e paramendoj MURGESHEN http://www.inisgjoni.com/done/inis5.jpg

Honesty^uk.
11-11-04, 20:24
Kjo eshte Drita;; ulu posht qiko se po na rrezohesh :lol: :lol:

http://www.forumivirtual.com/attachment.php?s=39afa1b1a5179444d510e3b0066ef106&postid=12957

Honesty^uk.
11-11-04, 20:44
Rujuni nga Gentiani

http://www.forumivirtual.com/attachment.php?s=39afa1b1a5179444d510e3b0066ef106&postid=12837

Honesty^uk.
11-11-04, 20:55
Shikojeni MEMPHISX_in

http://www.forumivirtual.com/attachment.php?s=39afa1b1a5179444d510e3b0066ef106&postid=13272

Honesty^uk.
11-11-04, 20:57
ja pra turisti
http://www.forumivirtual.com/attachment.php?s=39afa1b1a5179444d510e3b0066ef106&postid=12070
o turist a na ben nje xhiro

ShEjToNkA
11-11-04, 22:56
Une po e paramendoj Shejtonken ne nje kohe pak me te larget se tani :) Shpresoj qe ta ket ket Harmoni :)

http://www.cs.unc.edu/~davemc/FamilyPhotos/2000/May00/HappyGirls.jpg
Wooowww MempfiSx, sa bukur mė paske paramendu ,flmmm
Mu ashtu sic e ėndrrojė tė ardhmėn , flmm shuuummė :wink:

turisti
11-11-04, 23:13
ja pra turisti
http://www.forumivirtual.com/attachment.php?s=39afa1b1a5179444d510e3b0066ef106&postid=12070
o turist a na ben nje xhiro

Hahahahahahaha Honesty i nderuar,ja ke qellue. Per foumistat,gjithmonr :arrow: GRATIS,hahahahahahaha.

Te pershendes si gjithmone,TURISTI. :wink:

dr1ta
12-11-04, 01:59
Ky esht honesty :lol: kur thot honesty: jump ne thojm how high :lol: :lol:
http://images.art.com/images/products/regular/10102000/10102222.jpg

Honesty^uk.
12-11-04, 02:00
Ky esht honesty :lol: kur thot honesty: jump ne thojm how high :lol: :lol:
http://images.art.com/images/products/regular/10102000/10102222.jpg
ku moj se spo e shoh :wink:


_______________________________________________

Tani po e shef Honesty.
dr1ta shko te informatika, atje e ke njė temė se si tė paraqitsh njė foto nė forum.
Murgesha.

dr1ta
12-11-04, 02:03
CE bre :wink:

http://images.art.com/images/products/regular/10101000/10101904.jpg

Murgesha
12-11-04, 02:05
Ha, ha, krejt si Honesty po duken. :wink:

Luana
12-11-04, 02:12
Une e kam menduar se Honesty eshte me i ri :oops:
po nejse de se skoka keq jo :wink:

Honesty^uk.
12-11-04, 11:53
Une e kam menduar se Honesty eshte me i ri :oops:
po nejse de se skoka keq jo :wink:

hhahahahahahhhaa
normal moj se jam me i ri

Barbaroza
12-11-04, 11:55
Une e kam menduar se Honesty eshte me i ri :oops:
po nejse de se skoka keq jo :wink:

hhahahahahahhhaa
normal moj se jam me i ri

Jo sje hiq me i ri,mos i genje ore vajzat,hahahahahahaaa :lol:

Honesty^uk.
12-11-04, 11:57
Une e kam menduar se Honesty eshte me i ri :oops:
po nejse de se skoka keq jo :wink:

hhahahahahahhhaa
normal moj se jam me i ri

Jo sje hiq me i ri,mos i genje ore vajzat,hahahahahahaaa :lol:

kuuuuuuuuu me i pas une aq vite i kisha 3 femije deri tash :lol: :lol: :lol:

Barbaroza
12-11-04, 12:04
Aiiiiiiiiii,cka jane tre femije.Njeriu per 3 vite mund ti beje edhe gjashte femije(binjak ose treneq)hahahahahaaaaaaa

Honesty^uk.
12-11-04, 12:05
Aiiiiiiiiii,cka jane tre femije.Njeriu per 3 vite mund ti beje edhe gjashte femije(binjak ose treneq)hahahahahaaaaaaa

A mos don te uroj ty nje fat te tille :lol: :lol: :lol:

Barbaroza
12-11-04, 12:06
Aiiiiiiiiii,cka jane tre femije.Njeriu per 3 vite mund ti beje edhe gjashte femije(binjak ose treneq)hahahahahaaaaaaa

A mos don te uroj ty nje fat te tille :lol: :lol: :lol:

Jo tybe,flm shume.Me i pa kam deshire,ama ti kem vete jo valla :wink:

Maca
12-11-04, 16:42
Keshtu une e paramendoj Krokodillin mmmm

http://www.mannersism.net/images/019c.jpg

Maca
12-11-04, 16:54
Kurse keshtu e paramendoj Kercovarin...

http://www.mannersism.net/images/HunkW.jpg

Maca
12-11-04, 16:55
Keshtu duhet me kan vetem turisti se kush hihi

http://www.mannersism.net/images/HunkB.jpg

Maca
12-11-04, 16:58
Ahh po qyky me hesap hajt nmujshi me ja qellu se kush osht...Honesty^uk. po pra qeshtu duhet mu kan se i ri po thot jam

http://www.mannersism.net/images/AnFbeach.jpg[/b]

Maca
12-11-04, 17:07
Po e ky duhet mu kan Loloku patjeter qe po...

http://www.mannersism.net/images/10943440968487_1851.jpg

Maca
12-11-04, 17:10
Kjo esht z.ShEjToNkA Hmmmmmmm :wink:

http://www.stofff-fr.com/Models/AurelieClaudel01.jpg[/list]

Loloku
12-11-04, 23:51
Po e ky duhet mu kan Loloku patjeter qe po...

http://www.mannersism.net/images/10943440968487_1851.jpg


Maca, bash ky po dashka me qene une patjetere a! Dhe e thua me vendosmeri te veēante nga te tjeret, ndoshta e ndikuar nga vendosmeria e shikimit te ketij tipi atraktiv dhe te zbathur.
Me pelqen imagjinata jote e reflektuar ne tandemin tim, per simboliken qe me ben pershtypje nje shikim mbrapa, me thellesi shume serioze, per njeriun e zbathur!
Te flm. ke imagjinate atraktive...

ShEjToNkA
13-11-04, 00:12
Kjo esht z.ShEjToNkA Hmmmmmmm :wink:

http://www.stofff-fr.com/Models/AurelieClaudel01.jpg[/list]Hmmmmm vollaaaa!! Bashė unė aaa??!!
Volla nime jam aa ,syni i keq mos mė paftė 8) :wink:
Maca ,tė flm :wink:

turisti
13-11-04, 00:56
Keshtu duhet me kan vetem turisti se kush hihi

http://www.mannersism.net/images/HunkB.jpg

Faleminderit MACA,te pershendes,TURISTI. :wink:

ShEjToNkA
13-11-04, 23:32
Kėshtu e pramendojė Lazdranin

http://www.screensaverjapan.com/person/val/val.jpg

ShEjToNkA
13-11-04, 23:34
E kėshtu e paramendojė Afėrdita


http://www.tunahead.com/alluremakeup/web%20images/the-redhead-girl_lg.gif

ShEjToNkA
13-11-04, 23:35
Kėshtu e parmendojė njėfarė politikani qė kemi kėtu nė mesin tonė :lol:

Gentinani

http://www.kellogg.cc.mi.us/posc/politician.jpg

ShEjToNkA
13-11-04, 23:36
E kėshtu volla e paramendojė Maca
hmmmm

http://kosmetika.dama.cz/jarni_trendy_49-04_l.jpg

dr1ta
14-11-04, 00:49
OJ MAC NA TRANOVE ME KETO FOTO :lol: :lol: :shock: :shock:

Maca
14-11-04, 01:26
Kurse ky eshte Gentiani kqyrne sa i bukur esht oh syt si qielli mmm hallall mall a...Jo mall turqije se


http://models.com/oftheminute/archives/jb_model7.jpg

Maca
14-11-04, 01:30
Shok & shoqe te nderuar kjo eshte Dr1ta pa shikoni sa e lezeqme eshte...Te lumt dr1ta paske stil t fort a...Jo bre sju tranoj mos ta nine kto jan vetem imagjinata siq tha Z.Loloku hehe... :wink:

http://www.anemos.com/newmodels/blog/fabisaks.jpg

Maca
14-11-04, 01:33
Keshtu kam deshir te dukem une,ose ndoshta pak a shum kishe me ja bo qefin vetes pak :lol:

http://media.santabanta.com/gal/mu2004/contestants/ukraine1.jpg

Maca
14-11-04, 01:40
Keshtu shpresoj tju shoh juve vajzave ne te ardhmen kuptohet se edhe un i takoj ksaj grupe :wink:

http://www.tchercom.ru/~models/girls/01-20.jpg

Maca
14-11-04, 01:42
Dhe me ne fund kjho eshte mickoja loqka ime... :wink:

http://www.bobpage.de/models/linda_e.jpg

mickoja
14-11-04, 01:53
Dhe me ne fund kjho eshte mickoja loqka ime... :wink:

http://www.bobpage.de/models/linda_e.jpghahahahha...ku ja paske qellu nime si un po doket krejt...syt ngjyr lakne haha,,

Barbaroza
14-11-04, 14:52
Shikojeni Macen e forumit.WoW,miss :roll:
http://www.ottawaedge.com/oejune/feature/images/msteenottawa-1.jpg

Barbaroza
14-11-04, 14:55
Besoj se tashme me keni pare te gjithe,e per ata qe sme njohin akoma,me shikoni por aman mbajeni nje shishe uje afer vetes :roll:
http://media1.santabanta.com/full/Beauty%20Contests/Miss%20Universe%202002/mis159h.jpg

Kercovari
14-11-04, 15:26
Besoj se tashme me keni pare te gjithe,e per ata qe sme njohin akoma,me shikoni por aman mbajeni nje shishe uje afer vetes :roll:
http://media1.santabanta.com/full/Beauty%20Contests/Miss%20Universe%202002/mis159h.jpg
Aauuuu! Vertet u alivanosa!

Maca
14-11-04, 18:52
Shikojeni Macen e forumit.WoW,miss :roll:
http://www.ottawaedge.com/oejune/feature/images/msteenottawa-1.jpg

Hhahahahaha Barbaroza pse moj ma ke fshi foton qe ta qita ty edhe Murgeshes a inati hahaha :wink: Ferc une sjam qikjo garant qe zdokna kshtu...Oj bij mos ma ban jeten bajat qy,po qitma naj foto e boma qefin qy...Tani edhe un juve jau baj qefin,veq sosht fer a veq pse po mundesh mi fshi fotot e ma ke fshi mama miaaa...

Hajt tung

dr1ta
14-11-04, 19:27
Shikojeni Macen e forumit.WoW,miss :roll:
http://www.ottawaedge.com/oejune/feature/images/msteenottawa-1.jpg

Hhahahahaha Barbaroza pse moj ma ke fshi foton qe ta qita ty edhe Murgeshes a inati hahaha :wink: Ferc une sjam qikjo garant qe zdokna kshtu...Oj bij mos ma ban jeten bajat qy,po qitma naj foto e boma qefin qy...Tani edhe un juve jau baj qefin,veq sosht fer a veq pse po mundesh mi fshi fotot e ma ke fshi mama miaaa...

Hajt tung


Vallahin e kam dit ce kan me fshi foton auuuu auuuuuu cfar inati hahahahahahahah

Maca
14-11-04, 20:56
Kto jan Gentiana,Murgesha & Barbaroza...Te bukra boll a! :wink:

http://img.stern.de/_content/51/89/518996/Sh02_400.jpg

ShEjToNkA
14-11-04, 22:40
Kėshtu e paramendojė kėtė shkekėn e forumittt :wink:

Mickojaaa deee

http://www.photonfx.com/~cying/weblog/images/cying_tokyo-girl.jpg

ShEjToNkA
14-11-04, 22:42
Kėshtu e paramendojė ,Kercovari

http://www.komunizm.px.pl/galeria/che.jpg

dr1ta
14-11-04, 23:01
Luana me luanin e vet :)

http://trinitywholesale.com/prints/misc/images/woman_lion_14094.jpg

dr1ta
14-11-04, 23:07
Shejtonka bardh dhe zi :)http://models.com/oftheminute/archives/images/isabelibzr.jpg

dr1ta
14-11-04, 23:13
Kercovari yeahhhhh

http://store1.yimg.com/I/solissf_1817_58770101

dr1ta
14-11-04, 23:15
ky esht memphisx ne pune :)

http://store1.yimg.com/I/solissf_1817_59158859

Luana
15-11-04, 03:49
Luana me luanin e vet :)

http://trinitywholesale.com/prints/misc/images/woman_lion_14094.jpg


hahahhah flm drita , valla ja pakse qellu , bravo :wink:

shume po me pelqen fotoja thank you :wink:

Kercovari
15-11-04, 10:21
Kėshtu e paramendojė ,Kercovari

http://www.komunizm.px.pl/galeria/che.jpg

Bravo Shejtonka
Per bese shume i ngjaj njeriut ne foto.
Mos jesh edhe telepatike moj Shejtonka.

lazdrani
15-11-04, 14:25
http://www.quelle.de/intershoproot/eCS/Store/de/images/d1/100000122932_a_360.jpg

Gentiana
15-11-04, 14:38
http://www.quelle.de/intershoproot/eCS/Store/de/images/d1/100000122932_a_360.jpg

Lazdran kush na qenka kjo??? :?

lazdrani
15-11-04, 14:51
http://www.quelle.de/intershoproot/eCS/Store/de/im
ages/d1/100000122932_a_360.jpg

MURGESHA IME :wink:

Gentiana
15-11-04, 14:52
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Ma muar mendja!! :wink:

Gentiana
15-11-04, 16:55
http://www.missosology.org/2003/Susie_10.jpg
Keshtu duhet te jet Aferdita. :wink:

Gentiana
15-11-04, 16:56
http://www.missosology.org/2003/Sivan_10.jpg

E keshtu Barbaroza!! :? :wink:

Gentiana
15-11-04, 16:58
http://www.culttv.net/images/vu-1.jpg
Keshtu e paramendoj Vushtrrien!! :P :wink:

Gentiana
15-11-04, 17:01
http://www.imagestation.com/picture/sraid73/p72ae2639f5f414d2722d2e506d14f232/fb74b864.jpg

ky duhet te jet Z.Bondi. :wink:

Gentiana
15-11-04, 17:08
http://wanadoo.bildflirt.de/image/967/00122967.jpg
MemphiSx (qe na i tranoj vajzat e forumit) :wink:

ARMANI
15-11-04, 21:54
GENTA sidoqoft ti je ma e bukura

ShEjToNkA
15-11-04, 22:37
Bravo Shejtonka
Per bese shume i ngjaj njeriut ne foto.
Mos jesh edhe telepatike moj Shejtonka.


Atėherė prano komplimentėt e mia!
E sa pėr telepatike ??? Ndoshta de cka s'ndodhė!

ShEjToNkA
15-11-04, 22:48
Kėshtu paramendjė Livoreka


http://www.brad-pitt-pictures.com/bradpitt19big.jpg

ShEjToNkA
15-11-04, 22:51
Kėshtu duhėt tė jet Diana007

http://www-scf.usc.edu/~zarini/hot%20girl.jpg

ShEjToNkA
15-11-04, 22:55
Kėshtu ma merrė mendja se dukėt ,Mafiozi.

http://a40.g.akamai.net/7/40/2718/d370450fa4b905/www.lifetimetv.com/images/reallife/relation/features/man_cute.jpg

ShEjToNkA
15-11-04, 22:57
Kėshtu mė dukėt se duhėt me qenė ,Dea.


http://www.dcci.unipi.it/immagini/studentessa.JPG

Mafiozi
15-11-04, 23:51
Kėshtu ma merrė mendja se dukėt ,Mafiozi.

http://a40.g.akamai.net/7/40/2718/d370450fa4b905/www.lifetimetv.com/images/reallife/relation/features/man_cute.jpg

Ooooh nuk je larg ShejToNka... :wink: vetem syt i kam tjeter ngjyr... :?

Me vjen mir qe mendon edhe per mua shoqe ShejToNka... :P :wink:

Kercovari
16-11-04, 13:58
Kercovari yeahhhhh

http://store1.yimg.com/I/solissf_1817_58770101
Flm.Drita
Do te martohesha edhe njeher!.

dr1ta
16-11-04, 14:30
Kercovari yeahhhhh

http://store1.yimg.com/I/solissf_1817_58770101
Flm.Drita
Do te martohesha edhe njeher!.Askush nuk te ndal de :lol: :lol: :lol:

Kercovari
16-11-04, 16:58
Kercovari yeahhhhh

http://store1.yimg.com/I/solissf_1817_58770101
Flm.Drita
Do te martohesha edhe njeher!.Askush nuk te ndal de :lol: :lol: :lol:
Assesi,nje flirt i vogel do te me bente mire per shendetin.

Barbaroza
16-11-04, 22:04
Shikojeni Macen e forumit.WoW,miss :roll:
http://www.ottawaedge.com/oejune/feature/images/msteenottawa-1.jpg

Hhahahahaha Barbaroza pse moj ma ke fshi foton qe ta qita ty edhe Murgeshes a inati hahaha :wink: Ferc une sjam qikjo garant qe zdokna kshtu...Oj bij mos ma ban jeten bajat qy,po qitma naj foto e boma qefin qy...Tani edhe un juve jau baj qefin,veq sosht fer a veq pse po mundesh mi fshi fotot e ma ke fshi mama miaaa...

Hajt tung

Jo moj nuk eshte puna qe e kam fshi,ama ajo vajze s'kam qene une dhe as ajo biondja qe ke vene ne foto dhe ato ikin vetevetiu sepse une jam zeshkane. :wink:

P.S.Besoj se pergjigjen ke mundur vetevetiu ta kuptosh.Edhe pse kjo eshte teme argetuese,duhet te kete kufinje te miresjelljes!

dr1ta
16-11-04, 22:16
Une ne avganistan :lol: :lol:

http://www.elle.no/elle/september/burgunder_skjonn/stort.jpg

Gentiana
17-11-04, 13:34
http://www.affordableweddingbands.com/images/hitch-ds.jpg

Keshtu i paramendoj Turistin dhe Luanen. :wink:

turisti
17-11-04, 13:40
http://www.affordableweddingbands.com/images/hitch-ds.jpg

Keshtu i paramendoj Turistin dhe Luanen. :wink:

Hahahahahahahahahahahahahahahahahaha,Gentiana,para mendim fenomenal,vetem mungon naj motel mbrapa,hahahahahahahaha.

Pershendetje,TURISTI. :wink:

Mafiozi
17-11-04, 13:59
Kėshtu ma merrė mendja se dukėt ,Mafiozi.

http://a40.g.akamai.net/7/40/2718/d370450fa4b905/www.lifetimetv.com/images/reallife/relation/features/man_cute.jpg

ShejToNka... me ke par ne endrra per me dit aq mir si jam :?:
Me befason :roll: :wink:

Kercovari
17-11-04, 17:53
http://www.affordableweddingbands.com/images/hitch-ds.jpg

Keshtu i paramendoj Turistin dhe Luanen. :wink:

Hahahahahahahahahahahahahahahahahaha,Gentiana,para mendim fenomenal,vetem mungon naj motel mbrapa,hahahahahahahaha.

Pershendetje,TURISTI. :wink:
Po mor Turisti
Po ku je nisur pa shator more njeri?!.

ShEjToNkA
17-11-04, 19:29
ShejToNka... me ke par ne endrra per me dit aq mir si jam :?:
Me befason :roll: :wink:


Jo more ,ama duke u bazu nė atė Nickun e mė parėshėm ma murė mendja qė je ashtu :lol:
A vėrtet ta pasna qėllu me kėtė foto aa????

Mafiozi
17-11-04, 19:55
ShejToNka... me ke par ne endrra per me dit aq mir si jam :?:
Me befason :roll: :wink:


Jo more ,ama duke u bazu nė atė Nickun e mė parėshėm ma murė mendja qė je ashtu :lol:
A vėrtet ta pasna qėllu me kėtė foto aa????

Normal qe e ki gjet, kam harruar qe je detektive FBI :arrow: qyy :?

Je shum afer ShejToNka si me paramendon
vetem shtoj syt e gjelber edhe e din pak e shum si jam :lol:
Me befason :oops:

:wink:

turisti
18-11-04, 01:47
http://www.affordableweddingbands.com/images/hitch-ds.jpg

Keshtu i paramendoj Turistin dhe Luanen. :wink:

Hahahahahahahahahahahahahahahahahaha,Gentiana,para mendim fenomenal,vetem mungon naj motel mbrapa,hahahahahahahaha.

Pershendetje,TURISTI. :wink:
Po mor Turisti
Po ku je nisur pa shator more njeri?!.

Ccccccc shoki???? Po ,ti a nuk e she shatorin e bardhe?????( per ate dhe mendove me siguri!!!),hahahahahahahaha. :wink:

Kercovari
18-11-04, 10:06
http://www.affordableweddingbands.com/images/hitch-ds.jpg

Keshtu i paramendoj Turistin dhe Luanen. :wink:

Hahahahahahahahahahahahahahahahahaha,Gentiana,para mendim fenomenal,vetem mungon naj motel mbrapa,hahahahahahahaha.

Pershendetje,TURISTI. :wink:
Po mor Turisti
Po ku je nisur pa shator more njeri?!.

Ccccccc shoki???? Po ,ti a nuk e she shatorin e bardhe?????( per ate dhe mendove me siguri!!!),hahahahahahahaha. :wink:
Po shoh shume gjera te quditshme shoki!
Te njehin te gjithe per ato s`guxon te autostoposh,dhe mos haro se ngjyra e bardhe eshte ngjyre kapitulimi ne lufte,e ne rastin tend valla s`di.

ShEjToNkA
18-11-04, 10:08
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

ShEjToNkA
18-11-04, 10:11
Volla kėshtu e pramendojė ARMANI


http://www.widomaker.com/~syzygy/ap1.jpg

ShEjToNkA
18-11-04, 10:16
Ja se si e pramendojė qiftin mė tė mirė tė forumit.
Lazdrani & Murgesha

http://www.artweb-market.com/images/Peintre11/christian%20Duguay/sirene%20blessee.jpg[/img]

turisti
18-11-04, 10:20
http://www.affordableweddingbands.com/images/hitch-ds.jpg

Keshtu i paramendoj Turistin dhe Luanen. :wink:

Hahahahahahahahahahahahahahahahahaha,Gentiana,para mendim fenomenal,vetem mungon naj motel mbrapa,hahahahahahahaha.

Pershendetje,TURISTI. :wink:
Po mor Turisti
Po ku je nisur pa shator more njeri?!.

Ccccccc shoki???? Po ,ti a nuk e she shatorin e bardhe?????( per ate dhe mendove me siguri!!!),hahahahahahahaha. :wink:
Po shoh shume gjera te quditshme shoki!
Te njehin te gjithe per ato s`guxon te autostoposh,dhe mos haro se ngjyra e bardhe eshte ngjyre kapitulimi ne lufte,e ne rastin tend valla s`di.

Hahahahahahahahahaha,shoki,po Luana ka kapitulue ( ngjyra e bardhe),e une jam vetem " Mbikqyres " i autostopimit,hahahahahahahahahaha. :wink:

ShEjToNkA
18-11-04, 10:25
Ja edhe njė qift se si e paramendojė:

http://www.bahriu.4mg.com/d2.gif

turisti
18-11-04, 10:35
Ja edhe njė qift se si e paramendojė:

http://www.bahriu.4mg.com/d2.gif

Cili ēift,oj Shejtonka ? :wink:

Kercovari
18-11-04, 10:57
Ja edhe njė qift se si e paramendojė:

http://www.bahriu.4mg.com/d2.gif

Cili ēift,oj Shejtonka ? :wink:
Diku jashte forumit dardan.

turisti
18-11-04, 11:01
Ja edhe njė qift se si e paramendojė:

http://www.bahriu.4mg.com/d2.gif

Cili ēift,oj Shejtonka ? :wink:
Diku jashte forumit dardan.

Aha. :wink:

Luana
18-11-04, 15:29
http://www.affordableweddingbands.com/images/hitch-ds.jpg

Megjithate ja kan qellu me ket foto hmmmm http://www.cosgan.net/images/smilie/liebe/f035.gif


http://www.cosgan.net/images/smilie/liebe/k020.gifGentiana

PAOLINA
20-11-04, 13:30
A do te ishit dakort te hapnim nje flet te re ku krejt do ti kishim derguar fotot tona personale qe te njihemi ma mir njeri me tjetrin!!!!!!!!! Nese po, kush do e beje hapin e pare :wink: ?

SERIOZISHT e KAM

Per mendimin tuaj
THNXPAOLINA ju PRSH

Diana007
20-11-04, 13:46
http://www.bestfoto.com/Galleries/Gallery_024/Eyes7121.jpg


Keshtu e paramendoj Kaltrushin :wink: :P

Tanushi
30-06-05, 18:44
Tu shetit neper kafe, po ju sjell nje atraksion qe shumekush prej nesh ndoshta ka imagjinat atraktive per plotesim...

Gentiana
06-08-05, 13:12
http://wwwc.house.gov/case/photos1/Miss%20Hawaii%20Kanoelani%20Gibson.jpg

Hajdeni nese mundeni me ja qellu kend e paramendoj keshtu?

doGzona
07-08-05, 02:02
Kercovarin e per kete bukuroshen tjeter nuk po e di :wink:

Kercovari
07-08-05, 11:20
Kercovarin e per kete bukuroshen tjeter nuk po e di :wink:
Mos valle edhe Dogzonen :lol: :lol: :lol: :lol:

doGzona
07-08-05, 22:44
Kercovarin e per kete bukuroshen tjeter nuk po e di :wink:
Mos valle edhe Dogzonen :lol: :lol: :lol: :lol:
Jo more po une nuk jam Asian :lol:

doGzona
07-08-05, 22:46
Genta nese jo Kercovarin, ateher duhet te jet Turisti :lol: :wink:

teDUAty
07-08-05, 23:24
http://wwwc.house.gov/case/photos1/Miss%20Hawaii%20Kanoelani%20Gibson.jpg

Hajdeni nese mundeni me ja qellu kend e paramendoj keshtu?

ketu me keni paramenduar mua me doGzonen

turisti
10-10-05, 10:51
Ka plot... :(

Gentiana
10-10-05, 11:19
http://www.affordableweddingbands.com/images/hitch-ds.jpg

Megjithate ja kan qellu me ket foto hmmmm http://www.cosgan.net/images/smilie/liebe/f035.gif


http://www.cosgan.net/images/smilie/liebe/k020.gifGentiana

Welcome Luana. Mua per vete asnjeher nuk me duket se ja kam qellu kaq mire si per ju dy. :wink:

Gentiana
10-10-05, 11:20
http://wwwc.house.gov/case/photos1/Miss%20Hawaii%20Kanoelani%20Gibson.jpg

Hajdeni nese mundeni me ja qellu kend e paramendoj keshtu?

Naki me Flaken :wink:

lazdrani
08-08-06, 23:09
http://www.awigxpress.com/trendy.gifPo ju tregojė se kendė e paramendojė keshtu!?
A e dini kendė ??????????????????????????????
Kundėrshtarėn time dhe njėherit miken time tė cilėn e dua shumė. E ajo ėshtė Genta.

Genta ,mos ia rreh ndalte qyy :evil: :wink:

:biggrin: :wink: