PDA

View Full Version : Kendi i njoftimeve!!!!


Faqet : [1] 2

lazdrani
19-02-04, 21:15
Nuk e di sa eshte teme e rendesishme ,por mendova keso kendesh ka po thuaj ne qdo revista shqipe e pse te mos jete edhe ne Forumin Dardania!!!
Cka mendoni ju!!!!Besoje qe ka shume te interesuar qe nepermes internetit te njoftohen......Prese mendeimet e juve :wink: lazdrani

K-man
19-02-04, 22:36
bash mire e ki valla lazdran. ka shum beqar/e qe mujin me u taku me najkon n'internet e me bisedu s'paku

Barbaroza
21-02-04, 10:14
Lazdrani,bash me vend ke shkruar.
Hajde tash,kush eshte beqar edhe deshiron te njoftohet me dike me qellime serioze,le ti jape dimensionet :D

Murgesha
21-02-04, 10:17
Mundesisht dergone edhe nga nje foto :wink:

jehona
21-02-04, 14:00
hmmm BARBAROZA veq per seriozisht a, aventurat nuk kan vend ketu a??? :wink: :lol:

jehona
21-02-04, 14:03
Mundesisht dergone edhe nga nje foto :wink:

MURGESHA far foto po don, ne veshen kombetare apo ne tesha te bazenit? :lol: :P :wink:

Barbaroza
21-02-04, 14:29
Jehona,normalitikisht qe duhet vetem ata qe mendojne seriozisht sepse jemi te Diskutime Shoqerore e jo te Kafja e Forumit :wink:
Kush do aventura le te shkoje neper kafene :x

RRUSHI
21-02-04, 19:35
Po pse nuk filloni ju te parat ===une vejan i ngrati :wink:

Barbaroza
22-02-04, 14:36
Une Barbaroza kerkoj nje vejan per qellime serioze.Edhe nese ka shume femije nuk prish pune,se i dergoj ne kopsht te femijeve gjithe diten,pastaj vejani duhet te jete i bukur,elegant,qe nuk pi duhan,qe di ta rrespektoje femren,qe te me doje veq mua :)
Gjatesia prej 1.67-1.83
Gjeresia jo me shume se 30 cm.
Kush mendon se i ploteson keto kritere,le te me lajmerohet,e pres me padurim :P

anna
22-02-04, 15:34
o rrushi livrit more djale :lol: :lol: qka je tu prit a po e sheh :arrow: barbarozen te paduruar hahahahah vejan po i bukur po te tjerat skan rendesi :wink: :wink:

RRUSHI
23-02-04, 07:17
Ana moj po qte bej i shkreti , nuk po i plotsoj shum kushte : 1 i bukur nuk jam , 2 duhanin e pij , 3 nuk e arrij 30 cm kam qilluar 29 etj etj o po sa per vejan jam edhe femij sa te duash nje ekip futbolli :wink:

Murgesha
23-02-04, 09:12
Rrushi normal qe i ploteson kushtet, pse po thua te kunderten e asaj qe ti je. A po pse Barbaroza e beri hapin e pare :shock: :?:

Cool_Boy
23-02-04, 12:34
Pershndetje lazdrani

Nje tem e bukur me te vertet nuk mundet askush te muhon kete.. Kam deshir te njoftona me ata njerz qe kan deshir te me njofin mua me mir..Pra ju mir pres te gjith juve qe doni te njoftoni me mua..

Kalofshi bukur, respekt per te gjith.

lazdrani
23-02-04, 15:57
Cool_Boy te pershendes kisha nje pytje ne ty :Pse nuk pershkruan veten pake ne pika te shkurta ,ndoshta lajmerohet ndonje vajze qe eshte ne ty e interesuar ah po. :wink: Dhe ne privat pastaj vazhdoni lidhjet seriose pa i keqperdorur askush :wink: tung amigo :P

Cool_Boy
23-02-04, 16:23
Pershdnetje Lazdrani dhe falimnderit per keshillen tende amigo-Me ju thene te vertetn lazdrani kam pas kontakte prej disa vashave edhe ne privat ama nuk po due me shku me shume ne detalje.

Por si do qe te jet lazdrani une do te them keshtu:

Une kam shkru edhe per veten aty ne rubriken"Prezentoni Veten" por vasha ne qofse nuk e ken lexu shkoni aty lexoni per mua dhe nese nuk jav mbsuhi synin aty do tjav mbushi synin ketu ose ne privat nese me kontaktoni ok .Edhe nje send tjer kam harru me ju thane se jam beqare ok..

tung pershndetje per te gjith

lazdrani
23-02-04, 16:34
:lol: :lol: :lol: Hajdeni ju Vajzat beqare cka po pritni urdheroni kety kem kandidatin Cool_Boy te fresket.Nje here vjen vera ka dera :lol: Pershendetje amigo :wink:

anna
23-02-04, 18:21
hahahaha jo be rrushi pse e nenvlersoni veten a po mos eshte ashtu si tha murgesha :?: :?: hahahahah e tash kan ndryshu kohrat edhe femrat e bejne hapin e para a po jo barbaroza :wink: :wink:

anna
23-02-04, 18:24
hola Cool-boy :lol: :lol:

Barbaroza
24-02-04, 09:57
Une shkrova cfare personi po kerkoj dhe vendosa pse jo,ta bej hapin e pare sepse djemte na kane qelluar te turpshem :oops: e thashe hajt se po ua lehtesoj pak punen,por si duket kjo nuk beri pune :( :cry:

lazdrani
24-02-04, 10:11
Barbaroza mos u brengose ke pake durim qiko se kur tja nisin djemet me tu lajmeruar hehehheheh vetm ishalla nje qe ka seriosisht me ty ta fitone zemrern tende?????Kush mundet te jete Ai person qe meritone Zonjushen Barbaroza ju lutem lajmeroheni cka po tuteni bre.......Oh RR... :P

Cool_Boy
24-02-04, 12:10
Hola anna come esta senorita???

pershndetje Cool Boy

anna
24-02-04, 12:18
mucho biene a thuhet keshtu se jam dobt nga spanishtja hahahaha e tu como estas :?: :?:

Cool_Boy
24-02-04, 12:21
Po mire e that anna vetem vazhdoni keshtu..Edhe une jam mir sot po ju??

anna
24-02-04, 16:54
shume mire cool-boy :lol: :lol:

RRUSHI
25-02-04, 04:19
Pasi qenka keshtu puna , po e bej zemren kikirik dhe po ja shprehi gjith dashurin qe ndjej ndaj z.Barbaroza me nje fjal te vetme por te dalun nga brendia e shpirtit te vuajtur per dashuri......TE DUA TE DUA TE DUA.....edhe publikisht e bera ket por dashuria spo pyetka .... :oops:

lazdrani
25-02-04, 10:43
:roll: :roll: :roll: Bravo RRushi hapin e pare e fillove,hajde zonjusha Barbaroza ti hapin e dyte ....... :wink:

Cool_Boy
25-02-04, 11:15
Pershndetje

Anna a ke mundeis mum tregu nga jeni me origjin dhe ku jetoni???

tung-lazdrani a e gjete nafaken bre a jo??? Se po kam deshir edhe ti ta gjejsh nje princesh si e enderroni ju ok..

anna
25-02-04, 11:47
ashtu bre rrushi banu burr e shpehja dashurine barbarozes se ke tu maru qika hehehehe :lol: :lol: :lol: :lol:

anna
25-02-04, 11:49
une jetoj ne tirane por me origjin jam nga kosova nga nje qytet shume i vogel i kosoves tone te madhe tung nga anna :) :) :)

sexybrikenda
25-02-04, 13:41
lazdran kam interese ne mashkuj kam ndie se ti ishe terheqes abene me ty me kontaktue,nje foto ta dergova ne msn tande,lajmerohu te une ok.

Barbaroza
25-02-04, 15:28
Pasi qenka keshtu puna , po e bej zemren kikirik dhe po ja shprehi gjith dashurin qe ndjej ndaj z.Barbaroza me nje fjal te vetme por te dalun nga brendia e shpirtit te vuajtur per dashuri......TEDUA TE DUA TE DUA .....edhe publikisht e bera ket por dashuria spo pyetka .... :oops:


Gjithashtu Rrushi :oops: :oops: :oops:

RRUSHI
26-02-04, 17:09
Mos publikisht se po qeshin dynjaja me ne :wink:

sexybrikenda
26-02-04, 17:11
Ejjjjjj RRUSHO ti djalo cka po pret gjysma e punes veq u ndreq,hajde perhajr u trashigofshit per shume vite..aminnnnnnnnnlazdran edhe une ty te dua :cry: :cry: :cry:

anna
26-02-04, 18:43
per hajr, per hajr u trashigoft cifti :lol: :lol: ej a jena te ftuar ne darsem na forumi :?: :?:

Murgesha
26-02-04, 19:25
Mos publikisht se po qeshin dynjaja me ne :wink:

Spo qeshim jo por po gezohemi. Lazdrani po vjen ne Kosove me u martuar, e besa edhe nje dasem tjeter sna ben keq jo. Oh se ckemi me u kenaq tuj kendu e vallezu e tuj hanger e tu pi ne dasmat e ardheshme. :lol: :lol:

Hajde me shuplak, me shuplak
Inshalla per hajr e me nafak.

lazdrani
26-02-04, 21:16
Jena gzuare moj jena gzuare jemi bere per te fluturuar...........yeah :wink:

Cool_Boy
28-02-04, 16:27
Pershdnetje per te gjith

Po pres me antaren e nderuar mickojen-n te njoftohemi ok.

tung

uliksi31
28-02-04, 16:44
Hajde,perhajr ju koft dhe u trashigofshi pra.Mos harroni se edhe hoxhen mund ta gjeni ketu ne forum,per t'ju vu kurore :shock: :? :D

Barbaroza
29-02-04, 10:49
Uliksi31,te pershendes dhe flm se bash u pata bere merak cili do te ishte hoxha qe do ta pranonte kete detyre :)

mickoja
29-02-04, 11:48
Pčrshendetje

Dua ti bashkangjitem kčsaj teme lexova se Cooli Boy don te me njoftoj
ama nuk e di se a čsht idee e qelluar se nuk ma merr mendja qe ka me te dal mir me u njoftu me mua ha ha...

ani be njeri kur po dalim ne takim ama askujt mos i trego ha ha...

Tungiiiii.....

Murgesha
29-02-04, 12:19
Qyre, qyre do me na u ba edhe nje qift tjeter. Hajde-hajde valla i mire ky forum :lol: :lol: :wink:

mickoja
29-02-04, 12:38
Ej Murgesha nuk po di beee...athu qfar djali esht ky Cooli Boy se po tutna me dal me ta...athu a čsht pčr mu?????

Murgesha
29-02-04, 13:10
Mickoja po ti dil e takohu me te. Lene terminin kur dhe ku, mbani nga nje trendafil ne shej njohjeje. Ti mos e mbaj trendafilin deri sa ta shohesh. Nese te pelqen afroju e nese jo vazhdo rrugen. hahahahaahah :wink:

mickoja
29-02-04, 14:26
a be oj Murgesh dranafilin do ta marr me vete po nuk e di se a čsht romantik cool boyi a jo?
Po hajt motra jeme vete ti pčr mu se po me vjen marre ani???

Murgesha
29-02-04, 14:30
Cool_boy a jeni bre hiq romantik, eja me shpejt se qika po pret.

Mickoja afroma veshin. Sipas disa fjaleve nuk mu duk edhe shume romantik por te shikojme se cka po na pergjigjet tani pas kesaj thirrje publike qe i bera. :wink:

mickoja
29-02-04, 14:35
A jo po thu qe nuk te koka romantik a???
ani pra po e la drčndafilin dhe po e marr ndo nje lule tjeter ama spo di se qfare hajt be dadč ndimom ej sa shtir qe te koka me dal me nje djalč ntakim qe čsht cooler ha ha...

Barbaroza
01-03-04, 09:05
Mickojė,une e njoh Cool_boy,eshte djale qe s'e ka shokun,po ec me shpejt se po ta marrin tjerat e po mbetesh pa te :?

Gentiana
01-03-04, 14:08
wow edhe ne kte tem qenkna integru von,e ketu qenka tu u be nje histori Romatntike me Rrushin dhe Barbarozen e un jo tuj dit, mos deshtet me e mbajt msheft??!! ncncncnccn sidoqoft juve dyve ju uroj gjdo te mir, dhe Rrushi ishalla din se qka ke ne dor, se mos po thua ateher si Sabri Fejzullahu ne at keng-en: Spaskna dit qka kam ne dor...

Ju pershendes me nje Kerr urime. :wink: :wink:

Genta

Barbaroza
01-03-04, 14:24
Genta,une e Rrushi i kemi rregulluar punet,tash na kane mbete Mickoja dhe Cool_boy :)

mickoja
01-03-04, 15:19
Eh qeshtu po te ardhka fati siku prej qieelit e morra djalin me te mirin ha ha...

Barbaroza
01-03-04, 15:21
Po de Mickojė,kurre nuk duhet te behemi merak per kismet,se ai te vjen bash kur nuk e pret :D Edhe ku seeee,ne forum :wink:

Cool_Boy
02-03-04, 12:26
Pershdnetje per te gjith

Murgesha,Mickoja--Sa jam romantik ??? Valla besoj se jam teper romantik,mickoja tregojv bre hahahah...Bukurosh mos vet edhe nje here se po te bjen pika ne zemer hahaha....

Barbaroza falm per komplimentet e juaj me te vretet e keni thene te verteten por sa i pelqen mickojes nuk e di!!!ahha

Pershdnetje per te gjith kalofshi nje dit te bukur dhe qaste te kendeshme ne kete forum..

Gentiana
02-03-04, 14:02
:shock: :shock: :shock: :? :? :? :roll: :roll: :roll:

Lazdran ku ke ti me perpara, se i bashkova plot njerz ketu, te lumt.

lazdrani
02-03-04, 17:02
:lol: :lol: :lol: :lol: Genta ndoshta nuk na harrojne keta qifta te ri kur te bashkohen,nje dhurat (1000 euro per person pastaj i ndajme se bashku) :lol: :lol: :lol: :lol:

mickoja
02-03-04, 17:09
Valla Lazdran ne qoft se e ke fjalčn pčr mue paske metč pa bakshish,vete cool boyn se kam ni se aj kish shum pare e kish shpijen ne shtat katč ha ha..

Tč pčrshendes mickoja

lazdrani
07-03-04, 11:28
eh moj mickoja e lumja ti edhe dhembet krejt Diamant i kish :wink: :wink:

Barbaroza
07-03-04, 11:29
Ani me ia pa delet,gjithe ato qe i kish,ma merr mendja Mickoja se nuk do ta refuzosh kurre :D

Murgesha
07-03-04, 16:08
Po me intereson ta dij.
A u njoftu dikush me dikend nga ky kendi i njoftimeve.
I mire pres pergjigjet e juaja. 8) 8)

sexybrikenda
10-03-04, 15:59
:roll: :roll: :roll: Murgesh qat Lazdranin e kam njoftu po sish kan kusmet :cry: :cry: :cry: veq atetjeter dyje nashta zoti na bashkon :oops:

caki
10-03-04, 16:26
kuku ktu per mu as nuk po diskotojka more heheheh une i ngrati meta pa u njoftu me asken..... A pe doni foten time, perbes kishte me qen mire ēdo njeri me dergu nga nje foto, a pranoni edhe ju me dergu kani foto? Vetem foto te vertet e jo te shkarkum nga interneti...

lazdrani
11-03-04, 20:30
:lol: :lol: :lol: Caki hudhe grepin more djale se ndoshta kapet dikund :wink:

Gentiana
01-04-04, 11:17
Caki,mir e ka Lazdrani. Po mir vetem un dhe ti paskem mbetur pa askend. :cry: :cry:
Kurse tjert do edhe u Martuan.

Murgesha
01-04-04, 11:19
Genta&Caki, martone njeri tjetrin :wink:

Gentiana
01-04-04, 11:22
:lol: :lol: :lol: :lol: Murgesha o me ke knaq tash. Jo more se un nuk e thash per kte,qy. Nejse, mbase kemi mbetur vetemun dhe ai, :roll: :roll: jo more jo, se ku ta di un a don ai,dhe un jam shum Romantike. Po edhe ai qenka.

Caki qka ta merr mendja :oops: :oops: :wink: :wink:

Murgesha
01-04-04, 11:23
Cakit ja merr mendja keshtu Genta:

Lumi une i lumi,
Qe ma solli Zoti ket nafak.
E kam pritur shume gjate.

Gentiana
01-04-04, 11:25
Murgesha ai nuk po pergjigjet, e ti mos u mundo me e arsyetu,se kot.

Murgesha
01-04-04, 11:27
Prit moj se pergjigjet.
Sa ta marre pak veten dhe mos te mendoj se eshte nje shaka e 1 Prillit.
Momentalisht eshte djali ne shock :shock: :shock: :shock:

Gentiana
01-04-04, 11:28
Ok Ok,po i japi koh edhe pak.

lazdrani
01-04-04, 11:37
:lol: :lol: :lol: :lol: Prite prite deri sa te vjen Cool_Boy e ti merre mendet :wink:

Gentiana
01-04-04, 11:38
Kuj more ashtu Lazdran?? a nuk ke fjala per Cakin??? :shock:

lazdrani
01-04-04, 11:40
Caku i gjori nuk guzon te beje hap pa lejen e Donjetes :lol: :lol: :lol: :lol:

Gentiana
01-04-04, 11:42
A po e shihni se nuk kam fat, nuk mu kujtua se Caki e ka Donjeten, ncncncn :cry: :cry: :cry: :cry:

TONINO
01-04-04, 12:37
Une Barbaroza kerkoj nje vejan per qellime serioze.Edhe nese ka shume femije nuk prish pune,se i dergoj ne kopsht te femijeve gjithe diten,pastaj vejani duhet te jete i bukur,elegant,qe nuk pi duhan,qe di ta rrespektoje femren,qe te me doje veq mua :)
Gjatesia prej 1.67-1.83
Gjeresia jo me shume se 30 cm.
Kush mendon se i ploteson keto kritere,le te me lajmerohet,e pres me padurim :P
Tung, me fal por njė fjali se kam kuptu, a deshiron GJERESIN apo GJATSIN 30CM
__________________________________________________ __________

Geto_21

Barbaroza
01-04-04, 12:58
Qy, qy, TONINO,po me duket se me paske keqkuptuar,po nejse se po ta spjegoj.E kam kerkuar gjeresine e belit 30 cm :wink:

markopollo
10-04-04, 09:38
ori MURGESHE mos u mundo kurre qe ti japesh dikujt diqka qe nuk ja ka dhan zoti sepse te denon pa meshire.......................

Murgesha
10-04-04, 22:24
Markopollo nuk e di pse u dashka te me denoje Zoti??????????????
As si dhashe dikujt ndonje gje, por as nuk i mora askujt asgje.
Apo e pate vetem sa te thuash diqka kinse po baj dialog me dikend.
Me vjen teper keq qe po shprehem ne ket menyre por te lutem kujdes se si i drejtohesh dikujt.
Me nderime Murgesha.

florian
10-04-04, 22:33
o murgesh po pse merzitesh kot mos ja no veshin shum se e ka shkrujt e nuk e ka dit as ai vet ca ka shkrujt.
per murgesh.

Blondina
11-04-04, 17:12
Heheheh shum interesante kjo tema e juaj.Me behet qefi qe e paskeni hap ket tem se kam met edhe un pa u martu kush nuk po me don e ndoshta ketu njoftohem me ndokend e me del nafaka per mes netit se mos vet aaa...Ani ej nese esht dikush i interesun vetem tregoni pastaj un ju tregoj se kush jam e qysh dokem ok mpuqqq :wink:

lazdrani
12-04-04, 11:26
Blondina e kemi ne kety nje Vejan RRUSHI quhet veq se ka shume femije nuk e di a pajtohesh me kete :lol: :lol: :lol: :lol:

Blondina
12-04-04, 11:53
E lazdran valla kjo me femi spo me pelqen hiq,,se un i kam nja 4 a 5 edhe aj ku me dit sa i ka qka me be mor vlla un me kaq shum femi jo jo ndonje qe ska asnje femi hahahhah :wink: .Flmn nga ti lazdran spaku qe te paska shku mendje po nc me femij pa femij :oops:

zeshkanja
13-04-04, 00:31
Bjondina vetem desha te theme qe po morre Rrushin nuk do pendohesh edhe pse ka 10 femi eshte shume i lezetshem dhe shume i dashur per femra dhe cdo dite do te sjell ne shtepi nga nje shoqe te re per ty :lol: :lol: hahhaahahhahha........

lazdrani
14-04-04, 11:11
:lol: :lol: :lol: :lol: Njera prej tyre eshte vet zeshkanja :lol: :lol: :lol:

zeshkanja
14-04-04, 11:13
hahhahahahahaahahha.. dreq o dreq.... :lol: :wink: :lol: :wink:

timi9875
15-04-04, 09:56
ME VJEN MIRE QE PASKEMI EDHE NJE BLONDINE SE VAJ HALLI ME ATE ZESHKANEN....
O BLONDINA PO NUK E KENI KEQ JU, E PER ZESHKANEN QE PO TA JEP RRUSHIN MIRE E KA EDHE AJO, FEMIJET JANE PUNA ME E VOGEL, AI VERTET ESHTE SHUME I KENDSHEM, KJO NUK ESHTE EDHE PUNE E IMJA TA VLERSOJ NGA KENDI QFARE JAM, POR MERRJA ZESHKANES RRUSHIN ME QELLIM QE UNE TI KAM DUART E LIRA
KY RRUSHI VERTET KONKURENC T EPADREJT PO NA BEN (AH E RRUSHUN E NENES)

zeshkanja
15-04-04, 12:32
heheheheehehheeheh Timi Timi :wink: :wink:

timi9875
15-04-04, 12:48
QFARE DESHE TE THUASH O ZESHKANE...
HE TIMI TIMI...
MOS KE FRIKE, TA LE RRUSHIN ME GJITHE QE KA
TREGU I LIRE, DEMOKRACI E VERTET
DHE UNE STE NJOH DHE PER ATE NUK JAM DHE SHUME I INTERESUAR,
AH, PO FORT I DUA BLONDINET......... :roll:

timi9875
15-04-04, 12:55
TA MARRESH TE MIRIN E TA LESH TE KENDSHMIN....QFARE DO TE BEJE?

cneg
15-04-04, 12:55
po valla ki sha dashuk

timi9875
15-04-04, 12:57
EH TASH KUSH ESHTE KY FARE "CNEG"
miore mire po perparon forumi

timi9875
15-04-04, 12:59
E MOJ ZESHKANE, MOS U TUT SE SPO DU ME TA LYP PERMES FORUMIT, SE S'JA EDHE EDHE BASH ASHTU POR ... KUSH SI MSHON TE MIRES SHKELM...

zeshkanja
15-04-04, 13:18
KU DHEMB DHMEBI SHKON GJUHA! Keshtu eshte nje fjale e urte, apo jo?

Une nuk thash asgje vetem se mu qesh ndersa Timi ku hyri e ku dul.
Sikur ai qe shkon te hoxha per te kerkuar kandarin per te mat ca para dhe i thot: HOXHE A BEN KANDARIN, POR MOS KUJTO QE KAM PER TE MAT PARA! :wink: :wink:

Kush e kupton mire, ndersa ata qe nuk e kuptojn me vie keq

me rrespekt zeshkanja

Cool_Boy
15-04-04, 13:22
Mire keni thene zeshkane me ju jam.....o njerz njoftoni e mos pleqnoni ok..

Cool_Boy

zeshkanja
15-04-04, 13:25
hej Cool_Boy kete gje thuaja Timit, por nejse le te bej qef :wink:

te pershendes

Cool_Boy
15-04-04, 13:31
Zeshkanja-Nese Timi e lexon kete mesazh athere aje do ta merr parasysh kete pra ok..

Pershdnetje---Oj zeshkane mos ta nin ty kush nuk te don ty moj ahhaha?

timi9875
15-04-04, 13:32
PO NUK E NJOH UNE COOL_BOY -IN O ZESHKANE, HE T'RAFTE PIKA MORI HEJJJJJJJJ.
PO MIRE TASH ME ESHTE I NJOHUR SE EDHE NA QENKA MODERATOR, PERSHENDETJE COOL_BOY
E TY ZESHKANE, E DIN TI ....

Cool_Boy
15-04-04, 13:35
Pershndetje Timi,falminderit per pershdnetjet e juaj edhe pse nuk te njof...E zeshkanene lehe rahat te rrin aja ne forum e mos e nguc shume se mu be nervoz kuku Timi nuk ka me te ra ndermend ty me hy me ketu ahahahah.

tung

timi9875
15-04-04, 13:39
FLM, PER INFORMACIONIN
DMTH ASHTU ESHTE PUNA ME ZESHKANEN, SHPEJT BEHET NERVOZ DHE NUK MUND TA KONTROLLOJ VETEN SE QFARE FLET E BEN...
MIRE MIRE NUK ESHTE EDHE AQ KEQ
E MIRE ESHTE AJO E MIRE..........

timi9875
15-04-04, 13:41
E SA PER QE NUK HYJ NE DARDANIA.DE FORUM, ATE ME SIGURI SE S'DO MA NDALOJ, EDHE UNE JAM NDOSHTA DIKU AFER JUSH, DHE NUK E KA EDHE AQ TE KEQ ZESHKANJA SHPIRTIN SI PO MENDONI JU, POR NESE THOT TE LARGOHEM U PREMTOJ HAPTAZI MU NE KETE FORUM SE KURR S'DO TE HYJ ME..
HAJT ZESHKANE HAJT THUAJE.....VETEM SA TE DEGJOJ UNE

Cool_Boy
15-04-04, 13:44
Jo more Timi pa ju tani as une nuk hy ketu e qe do te thot zeshkanja e humb shoqrin ketu....Une dhe ti duhet te ndejm ketu qe zeshkanje te jete ma e gezueshme apo zeshkane a jo ahhah?? :lol: :P :wink:

timi9875
15-04-04, 13:49
ME PLOT TE DREJT COOL_BOY APO NJERI I PERKRYER
DUHET TE RUAJM BARAZIN GJINORE, PO TASH NDJEHEMI KEQ BESOJ SE KEMI VETEM ZESHKANEN, ATEHER PO TE LE NE SHOQERI ME TE, UNE I IK KONKURENCES. HEJ ZESHKANE MOS MENDO SE NJEMEND KESHTU ESHTE, POR NE MESHKUJT I KUSHTOJM SHUME RENDESI, DHE JEMI ME MODEST SE JU FEMRAT PO JU MOS U HIDHEROHUNI EDHE NESE MUND TE GABOJ NDOJ GJE.
"ERRARE UMANUM EST"

lazdrani
04-05-04, 19:39
Ju pershendes te gjitheve per pjesmarrjen tuaj ne kete teme....E ndoshta na qelin do fate per beqaret tani e tutje.... :wink:

sexybrikenda
06-05-04, 09:19
Princi im ku me humbe,lajmerohu se po te prese :D :wink:

Barbaroza
06-05-04, 13:51
More edhe Princi im s'po duket hiq :(

florian
06-05-04, 14:13
VEC PRITNI PAK SE TE DY PRINCAT DO LAJMEROHEN SE SHPEJTI :twisted:

Barbaroza
06-05-04, 14:24
Ishallah bre Florian,une veq fillova me u dridhe :roll:

florian
06-05-04, 14:28
Ishallah bre Florian,une veq fillova me u dridhe :roll:

QETESOHU CIK SE SA KA BAHET NAMI :wink:

Barbaroza
06-05-04, 14:30
Jo bre Florian,a kishe mundur ti te qetesohesh kur te thote dikush se sė shpejti do te vije Prinsesa jote a?Tybe hiq s'kisha besuar.
Mua per vete,po me duket se krejt bota po me sillet para syve :roll:

Cool_Boy
06-05-04, 15:20
barbaroza me kan doni te njoftoni ju qiki a??? :wink: :wink:

Barbaroza
06-05-04, 15:28
Po me kend te jete kismet Cool_boy :wink: :wink:

Cool_Boy
06-05-04, 15:31
po cilin ta merr mednja qe e keni kysmet moj???

Barbaroza
06-05-04, 15:32
Po nuk po e di bre Cool_boy,Zoti e din aty,po a keni ju ndonje propozim :?: :idea:

Cool_Boy
06-05-04, 15:35
Nuk po di valla ishalla e gjen me te mirin,por me te mire se une nuk mundesh me gjete ahahah :wink: :wink: :wink: :wink:

Barbaroza
06-05-04, 15:38
Jo bre Cool_boy se une nuk jam une shoqe e keqe qe te me hidherohet Mickoja tani,jo,jo :(

RRUSHI
06-05-04, 17:53
O COOL-DJALI mos ma ngacmo BARBAROZEN se te han dreqi qy ... ti e din se e kam gjan ... :wink:

florian
06-05-04, 18:53
O COOL-DJALI mos ma ngacmo BARBAROZEN se te han dreqi qy ... ti e din se e kam gjan ... :wink:

barbaroza ca te thash :wink: qe princi jot do njoftohej shpejt :wink:

Murgesha
06-05-04, 19:13
O COOL-DJALI mos ma ngacmo BARBAROZEN se te han dreqi qy ... ti e din se e kam gjan ... :wink:

Urraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa,
woow RRUSHI online perseri.
Hajde more tregona se cfare ishin ato fjale qe i ka shkru per ty Zeshkanja :shock:

Barbaroza
07-05-04, 11:26
Po pra RRUSHI,ec e na trego cfare maredheniesh ke patur ti me Zeshkanen ,pastaj me thuaj mua xhan :wink: :wink:

RRUSHI
08-05-04, 06:48
Barbaroza ty te kam gjan e ate e kam shpirt ... :wink:

Barbaroza
08-05-04, 09:27
Barbaroza ty te kam gjan e ate e kam shpirt ... :wink:


JOooooooooooooooooooooooooooooooooo :(

Vera
08-05-04, 10:32
uhhhhhhhhh cfar teme hehe po me vjen :oops: me u njoftu me ni djal hehehe

Cool_Boy
08-05-04, 12:37
Pershndetje

Barbaroza-qiki thash sun gjone cooler si une ok nuk deshta mi ti prish punet me rrushin ahha..

Rrushi hajt bre njeri mos ta nin se barbaroza ehste e jotja,mos ke gajle.

tung

Cool_Boy
08-05-04, 12:38
Vera qka po pret moj ti pse nuk po e gjon edhe ti nje a???hahah :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :!: :!: :!:

Vera
08-05-04, 17:34
hehe Cool_Boy a don te njoftohemi heheh (shaka)

Per ty
08-05-04, 19:04
Lazdran kam ndegjuar se jeni djale atraktiv,me deshire do te ju takoja si shoke :oops:

florian
08-05-04, 19:08
Lazdran kam ndegjuar se jeni djale atraktiv,me deshire do te ju takoja si shoke :oops:

A EDHE TI JE KEPS ME LAZDRANIN KUKU pse po skuqesh ciko :twisted:

Murgesha
08-05-04, 19:11
Lazdran kam ndegjuar se jeni djale atraktiv,me deshire do te ju takoja si shoke :oops:

Jo bre qike hiq mos u mundo te takohesh me te as si shok e as si diqka tjeter.
Lazdranit i mjaftojme une dhe zemra e tij.
Edhe po cuditem kush te tregoi moj ty per Lazdranin? :evil: :?:

Cool_Boy
09-05-04, 14:48
Vera njoftomi une dhe ti por pri qiki se fare pranvera nuk shkoj ahhaha(shaka)....

Vera
09-05-04, 15:46
aiiiiiiiiiiii Cool-Boy une do vdes deri ne ver :cry:

Cool_Boy
09-05-04, 15:52
jo jo mos ta nin qiki se ta mbaj une ne duar shpirtin ahhaha.

Vera
09-05-04, 16:00
jo jo mos ta nin qiki se ta mbaj une ne duar shpirtin ahhaha.
hahahah Cool_Boy kurr nuk paskna me vdek pra nese ashtu eshte hahahah :wink:

Cool_Boy
09-05-04, 16:05
hahah Vera kur te merzitet kjo dynjoh tregom mua ok, se deri sa mos me tregojsh mua ti ke me jetu per gjith...

Vera a po te pelqen kjo a jo???hahah

Vera
09-05-04, 16:15
valla Cool-boy po me pelqen disi por nese dikush jeton me mua do jetojm se basgke qe mos te me behet jeta bajat

Cool_Boy
09-05-04, 16:18
Ani me tregu dhe tani edhe ati ja marr shpirtin ne dor qemi keshtu kur do te shkoni ,shkoni se bashku ne ate dynje apo ahhahah???

Pit-bull
09-05-04, 22:08
A po don me mua mu njoftu naj kush more hahhahha :lol:

hana
10-05-04, 12:47
A po don me mua mu njoftu naj kush more hahhahha :lol:


tung Pit-bull si per fillim nisja me pershkru pak veten ,tregoj cikav naj sen qy 8) 8)

Cool_Boy
10-05-04, 12:53
Pit-bull tregoj diqka hanes bre njeri qy,qka po pret a une me te tregu a???

hana qiki qiki ti probleme moj po tregosh hahahah

hana
10-05-04, 12:55
Pit-bull tregoj diqka hanes bre njeri qy,qka po pret a une me te tregu a???

hana qiki qiki ti probleme moj po tregosh hahahah


ncncncnn aiiiiiii cool boy me keq kuptove une nuk e pata per veti qy se une boll mire jam por e pata per vajzat e tjera more :wink:

Cool_Boy
10-05-04, 12:57
hana lehe qiki tashti se probleme tu kjeni ani ju deshiroj sukse e nese te duhet ndime une do te ndimoj ok....

tung qiki

hana
10-05-04, 13:00
hana lehe qiki tashti se probleme tu kjeni ani ju deshiroj sukse e nese te duhet ndime une do te ndimoj ok....

tung qiki


jo bre cool boy une skam kurrfar problemi po flm per ndihmen a :wink: pome nin flori tu fol qeshtu e ia nis e bohet gjeloz ai :evil:

Cool_Boy
10-05-04, 13:03
kuku hana ka ja fillova edhe uen pasna harru qe e keni florin kuku nane hej Flori hajgre more njeri kemi be ok.....

Hana nuk te thash qe keni problem por po shitni probleme po ngucni fort ahahha...

hana
10-05-04, 13:06
kuku hana ka ja fillova edhe uen pasna harru qe e keni florin kuku nane hej Flori hajgre more njeri kemi be ok.....

Hana nuk te thash qe keni problem por po shitni probleme po ngucni fort ahahha...


ncnncncn kush more :?: :roll: une a, jo bre qfarti :lol: :lol: :lol: :lol:

hajt se flori nuk te ka ni ok :wink:

Cool_Boy
10-05-04, 13:08
Flori mbylli veshet dhe mos ndegjo ok ahhaah...

Ani ani hana vetem kur tja nis aje me gjelozu kuku nane ka me te que pesh ty...

hana
11-05-04, 16:39
Flori mbylli veshet dhe mos ndegjo ok ahhaah...

Ani ani hana vetem kur tja nis aje me gjelozu kuku nane ka me te que pesh ty...

hahahahha jo bre shpresoj qe nuk eshte kaq xheloz :lol: :lol: :lol: qy.
po nejse ti Flori mbylli vesht

une_jam
13-05-04, 10:17
A eshte ky ketu kendi i njoftimeve ?
Nese po atehere po e jap nje oferte.
Kerkoj njoftime me qika, nesu apo plaka nga te gjitha trojet Shqiptare dhe natyrisht nga diaspora :wink:
Lajmerohuni ketu apo ne pm, jeni te mireseardhura 8)

une_jam
13-05-04, 10:18
A eshte ky ketu kendi i njoftimeve ?
Nese po atehere po e jap nje oferte.
Kerkoj njoftime me qika, nuse apo plaka nga te gjitha trojet Shqiptare dhe natyrisht nga diaspora :wink:
Lajmerohuni ketu apo ne pm, jeni te mireseardhura 8)

Qika, nuse apo plaka :wink:

lazdrani
13-05-04, 13:22
A eshte ky ketu kendi i njoftimeve ?
Nese po atehere po e jap nje oferte.
Kerkoj njoftime me qika, nuse apo plaka nga te gjitha trojet Shqiptare dhe natyrisht nga diaspora :wink:
Lajmerohuni ketu apo ne pm, jeni te mireseardhura 8)

Qika, nuse apo plaka :wink:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :wink: Dreqo se ke keq ku te eshte kysmeti :wink:

Cool_Boy
13-05-04, 13:32
Lazdrani nuk me njoftove me askend mua more amigo :( :(

lazdrani
12-06-04, 18:32
Lazdrani nuk me njoftove me askend mua more amigo :( :(E cka me te ba ty Amigo.Te prezentova me Mickojen,Veren,Aferditen,Drenoushen,Anna,Yllka.... ............Cila po te pelqen me trego ja qojme mesitet,jo sorry e marrim pa vete se Mbrete te kemi :wink:

Gentiana
05-10-04, 22:09
Tybe Lazdran ka koh qe nuk ke pas pune ne ket kendi i njoftimeve??!! Hajdeni edhe nje her, vajza dhe djem kush me kend don te njoftohet, qojeni gishtin??! :wink:

mr_beni
09-10-04, 09:59
Valla ne kete forum une nuk mundem me gjet aso qike qfare kam deshir une se kam qelluar prej viteve i vogel e nuk e di a ka naj vajz per mu a jo hahahah :wink: :wink: :wink:

Nexhati
25-10-04, 22:28
Kerkoje nje Grua qe mundet Nuses sime ti ndihmoje ne Kuzhin.....Amani ju kofte lajmerohun sa me shpejt....Ruf mich an :P

milot_katoliki
27-10-04, 15:42
me vjen mir qe po kecennoheni nemes veti sepse vetem keshtu shkojna perpara :lol: :lol: :lol:

loni19
10-11-04, 11:29
pershendetje te gjithe nga un cdo kontakt do te ishte i mirepritur.komunikimi eshte dicka e nevojshme,ketu jemi per te ven ura lidhese njoftimi.pershendetje shum nga ???

valmiri
10-11-04, 18:26
barbaroza pajtohem edhe une me juve se me te vertet kafenet
per rini nuk jan askund te mira sepse vetem probleme sjellin

valmiri
10-11-04, 19:01
po barbaroza pse ju mos jeni edhe vejane dhe nese i doni ju femijet aq shum kjo eshte nje gje humane nga ju sepse femijet jan pasuri e kesaj botte.une psh e dua nje femer ta gjej keshtu te ndershme te sjellshme
te kete moral dhe kulur

Barbaroza
19-11-04, 12:05
Valmiri,tybe send s'te kuptova cfare deshe te thuash.Nese nuk perton,sqaroje edhe njehere!

gjini
20-11-04, 23:10
une jam veq per shoqeri dhe kerkoj kush eshte per shoqeri dhe jam edhe i hapur per gjinintjeter edhe diq ma teper

yllka
19-01-05, 12:28
Kerkoje nje Grua qe mundet Nuses sime ti ndihmoje ne Kuzhin.....Amani ju kofte lajmerohun sa me shpejt....Ruf mich an :P


Vella more Nexhat ti spo dishe hiq :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Dreni30
22-01-05, 10:26
Valmiri,tybe send s'te kuptova cfare deshe te thuash.Nese nuk perton,sqaroje edhe njehere!

Oj Barbaroza a se kuptove moj hala djalin cka po don aaa qy?????????

engjelli_pe
30-01-05, 13:04
mbasi tekė ėshtė edhe kendi i njoftimeve,kisha pas dėshirė tė njoftoj ndokėnd,qoft edhe nė menyrė shoqėrore :) .vetem mos e leni pa u lajmru :wink:


respekt

agrokos
05-02-05, 15:42
pershendetje tegjitha fembrave e veqanerisht qto ne kerkim te nafakes ju kisha propozu me kontaktu me mua dhe me provu se ndoshta pelqehemi
Qellimi ime eshte serioz megjithse e shkrova pak me humor

Barbaroza
06-02-05, 21:11
Valmiri,tybe send s'te kuptova cfare deshe te thuash.Nese nuk perton,sqaroje edhe njehere!

Oj Barbaroza a se kuptove moj hala djalin cka po don aaa qy?????????

Jo tybe akoma se ma perziu shoqerine me diqka tjeter. :lol: :lol:

Barbaroza
06-02-05, 21:13
pershendetje tegjitha fembrave e veqanerisht qto ne kerkim te nafakes ju kisha propozu me kontaktu me mua dhe me provu se ndoshta pelqehemi
Qellimi ime eshte serioz megjithse e shkrova pak me humor

Agrokos,s'paske dhene asnje te dhene qe te te kontaktoje dikush ne privat.Besoj se ka edhe femra qe po e kerkojne nafaken se tybe nuk eshte kjo cudi diteve te sotit,krejt normale. :lol: Keshtu qe,pak me shume te dhene se mos po te del diqka. :lol: :lol: :wink:

4ever
06-02-05, 23:22
Barbaroza,filloja ti dhe jepi disa te dhana per veti-theje akullin,ndoshta i pershtatesh dikuj prej djemeve dhe kontakton ne privat :idea:

Drenicaki
06-02-05, 23:54
I npershendes te gjitha femrat e sidomos ato qe kan deshirė te bejn njė lidhje jetsore me njė rraspillan siq jam une !

i bukur po me thojn qe jam(kur po kam pare),i keq po me thojn jam(kur po jes pa pare) ii gjatė 1 meter e njź zhilet 74 kg,kerkoj njź femer rraspillajk per rraspillaqe te gjata duhet ti plotesoi keto kushte :te jet e gjatė 1 meter e gjysme zhilete, mos te ket me shum se 170 kg, mos te jet me e vjeter se 72 vjeq(sepse shtrenjet me ja nderruar dhembet), te jet serioze me i la enet dhe qorapat e mia per te tjera ska dert!hahahahahahahaaaaaaaaa :lol:

prishtinasja
07-02-05, 00:00
I npershendes te gjitha femrat e sidomos ato qe kan deshirė te bejn njė lidhje jetsore me njė rraspillan siq jam une !

i bukur po me thojn qe jam(kur po kam pare),i keq po me thojn jam(kur po jes pa pare) ii gjatė 1 meter e njź zhilet 74 kg,kerkoj njź femer rraspillajk per rraspillaqe te gjata duhet ti plotesoi keto kushte :te jet e gjatė 1 meter e gjysme zhilete, mos te ket me shum se 170 kg, mos te jet me e vjeter se 72 vjeq(sepse shtrenjet me ja nderruar dhembet), te jet serioze me i la enet dhe qorapat e mia per te tjera ska dert!hahahahahahahaaaaaaaaa :lol:

O drenicak a je tu kerku naj plake rraspillajke per pasuri a per qka ?

Hija
07-02-05, 00:11
Pershendetje te gjitheve.... E bona sefte nje shkrim edhe une !

prishtinasja
07-02-05, 00:14
Pershendetje te gjitheve.... E bona sefte nje shkrim edhe une !


edhe ne vendim ma te mire e paske ba sefte


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Hija
07-02-05, 00:15
Prishtinasja , qysh um paske ndejt gati :P hahaha... Thnx per mirseardhjen

dembelica
10-02-05, 12:39
I npershendes te gjitha femrat e sidomos ato qe kan deshirė te bejn njė lidhje jetsore me njė rraspillan siq jam une !

i bukur po me thojn qe jam(kur po kam pare),i keq po me thojn jam(kur po jes pa pare) ii gjatė 1 meter e njź zhilet 74 kg,kerkoj njź femer rraspillajk per rraspillaqe te gjata duhet ti plotesoi keto kushte :te jet e gjatė 1 meter e gjysme zhilete, mos te ket me shum se 170 kg, mos te jet me e vjeter se 72 vjeq(sepse shtrenjet me ja nderruar dhembet), te jet serioze me i la enet dhe qorapat e mia per te tjera ska dert!hahahahahahahaaaaaaaaa :lol:

Hahahhaa ew ew kishe po i plotesoj qito kushte po badihava shum po lypshe bre dal i mire :roll: kuku edhe qorapat me ti la a ?po a ne maqine a ne dore po i don hahhaha :wink:

turisti
15-03-05, 10:46
Dua te martohem,hehgeheheheheheh.Perpari kan 10 te para qe ma dergojne m/p. :P :wink:

Duke ju pritur,
TURISTI

Murgesha
15-03-05, 11:33
Dua te martohem,hehgeheheheheheh.Perpari kan 10 te para qe ma dergojne m/p. :P :wink:

Duke ju pritur,
TURISTI


A tė paska lėnė Luana??? :roll: :roll:

turisti
15-03-05, 11:38
Dua te martohem,hehgeheheheheheh.Perpari kan 10 te para qe ma dergojne m/p. :P :wink:

Duke ju pritur,
TURISTI


A tė paska lėnė Luana??? :roll: :roll:

Jo,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahahahahahahahaha,vetem po e provoj " guximshmerien" e femrave para marteses,- si nje lloj testi,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahaahahahahahahahahaha. :wink:

dembelica
15-03-05, 11:41
Dua te martohem,hehgeheheheheheh.Perpari kan 10 te para qe ma dergojne m/p. :P :wink:

Duke ju pritur,
TURISTI


Paaaaaaa Turisti, hahhaha po a te dhjetat po i don a ??? :shock:

Ishalla te del nafake :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

turisti
15-03-05, 11:43
Dua te martohem,hehgeheheheheheh.Perpari kan 10 te para qe ma dergojne m/p. :P :wink:

Duke ju pritur,
TURISTI


Paaaaaaa Turisti, hahhaha po a te dhjetat po i don a ??? :shock:

Ishalla te del nafake :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

Nafaka me del,por nuk pash qe thash se i dua 10,hehehehehehehehehehehehehehehehe....... :wink:

dembelica
15-03-05, 11:46
Dua te martohem,hehgeheheheheheh.Perpari kan 10 te para qe ma dergojne m/p. :P :wink:

Duke ju pritur,
TURISTI


Paaaaaaa Turisti, hahhaha po a te dhjetat po i don a ??? :shock:

Ishalla te del nafake :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

Nafaka me del,por nuk pash qe thash se i dua 10,hehehehehehehehehehehehehehehehe....... :wink:

Hajde pra Turisti,kur te del nafake na trego :wink:

Kercovari
15-03-05, 11:48
Dua te martohem,hehgeheheheheheh.Perpari kan 10 te para qe ma dergojne m/p. :P :wink:

Duke ju pritur,
TURISTI


A tė paska lėnė Luana??? :roll: :roll:

Jo,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahahahahahahahaha,vetem po e provoj " guximshmerien" e femrave para marteses,- si nje lloj testi,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahaahahahahahahahahaha. :wink:
Po shoki,Sheiket kan ka 50. epse ti te mos kesh 10.hahahahahahahahahahhahahahahahahahahahah!

turisti
15-03-05, 11:50
Dua te martohem,hehgeheheheheheh.Perpari kan 10 te para qe ma dergojne m/p. :P :wink:

Duke ju pritur,
TURISTI


Paaaaaaa Turisti, hahhaha po a te dhjetat po i don a ??? :shock:

Ishalla te del nafake :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

Nafaka me del,por nuk pash qe thash se i dua 10,hehehehehehehehehehehehehehehehe....... :wink:

Hajde pra Turisti,kur te del nafake na trego :wink:

Po,edhe ne kete rubrike bile,heheheheheheheheheheeh..... :wink:

turisti
15-03-05, 11:51
Dua te martohem,hehgeheheheheheh.Perpari kan 10 te para qe ma dergojne m/p. :P :wink:

Duke ju pritur,
TURISTI


A tė paska lėnė Luana??? :roll: :roll:

Jo,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahahahahahahahaha,vetem po e provoj " guximshmerien" e femrave para marteses,- si nje lloj testi,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahaahahahahahahahahaha. :wink:
Po shoki,Sheiket kan ka 50. epse ti te mos kesh 10.hahahahahahahahahahhahahahahahahahahahah!

Po,por me i lyp edhe une 50,-ankohen Sheikat,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahahahahahahahaha. :wink:

Kercovari
15-03-05, 11:53
Dua te martohem,hehgeheheheheheh.Perpari kan 10 te para qe ma dergojne m/p. :P :wink:

Duke ju pritur,
TURISTI


A tė paska lėnė Luana??? :roll: :roll:

Jo,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahahahahahahahaha,vetem po e provoj " guximshmerien" e femrave para marteses,- si nje lloj testi,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahaahahahahahahahahaha. :wink:
Po shoki,Sheiket kan ka 50. epse ti te mos kesh 10.hahahahahahahahahahhahahahahahahahahahah!

Po,por me i lyp edhe une 50,-ankohen Sheikat,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahahahahahahahaha. :wink:
Benu me shiek se sheiket,shpalle konkurs per 100.hahahahahahhaahhaah!

Murgesha
15-03-05, 11:57
Dua te martohem,hehgeheheheheheh.Perpari kan 10 te para qe ma dergojne m/p. :P :wink:

Duke ju pritur,
TURISTI


A tė paska lėnė Luana??? :roll: :roll:

Jo,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahahahahahahahaha,vetem po e provoj " guximshmerien" e femrave para marteses,- si nje lloj testi,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahaahahahahahahahahaha. :wink:
Po shoki,Sheiket kan ka 50. epse ti te mos kesh 10.hahahahahahahahahahhahahahahahahahahahah!

Po,por me i lyp edhe une 50,-ankohen Sheikat,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahahahahahahahaha. :wink:
Benu me shiek se sheiket,shpalle konkurs per 100.hahahahahahhaahhaah!


Kėrēovari e ti ēka po pret???? :wink:

Kercovari
15-03-05, 12:00
Dua te martohem,hehgeheheheheheh.Perpari kan 10 te para qe ma dergojne m/p. :P :wink:

Duke ju pritur,
TURISTI


A tė paska lėnė Luana??? :roll: :roll:

Jo,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahahahahahahahaha,vetem po e provoj " guximshmerien" e femrave para marteses,- si nje lloj testi,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahaahahahahahahahahaha. :wink:
Po shoki,Sheiket kan ka 50. epse ti te mos kesh 10.hahahahahahahahahahhahahahahahahahahahah!

Po,por me i lyp edhe une 50,-ankohen Sheikat,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahahahahahahahaha. :wink:
Benu me shiek se sheiket,shpalle konkurs per 100.hahahahahahhaahhaah!


Kėrēovari e ti ēka po pret???? :wink:
I pata pes martesa te deshtuara dhe pres se si do te kaloj Turisti.

turisti
15-03-05, 12:06
Dua te martohem,hehgeheheheheheh.Perpari kan 10 te para qe ma dergojne m/p. :P :wink:

Duke ju pritur,
TURISTI


A tė paska lėnė Luana??? :roll: :roll:

Jo,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahahahahahahahaha,vetem po e provoj " guximshmerien" e femrave para marteses,- si nje lloj testi,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahaahahahahahahahahaha. :wink:
Po shoki,Sheiket kan ka 50. epse ti te mos kesh 10.hahahahahahahahahahhahahahahahahahahahah!

Po,por me i lyp edhe une 50,-ankohen Sheikat,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahahahahahahahaha. :wink:
Benu me shiek se sheiket,shpalle konkurs per 100.hahahahahahhaahhaah!

E tani per -fukaran- nuk ka buke,hahahahahahahahahahahahahaahahahahahahahahaha hahahahahahahahahahahahahahahaha. -JO!.

turisti
15-03-05, 12:08
Dua te martohem,hehgeheheheheheh.Perpari kan 10 te para qe ma dergojne m/p. :P :wink:

Duke ju pritur,
TURISTI


A tė paska lėnė Luana??? :roll: :roll:

Jo,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahahahahahahahaha,vetem po e provoj " guximshmerien" e femrave para marteses,- si nje lloj testi,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahaahahahahahahahahaha. :wink:
Po shoki,Sheiket kan ka 50. epse ti te mos kesh 10.hahahahahahahahahahhahahahahahahahahahah!

Po,por me i lyp edhe une 50,-ankohen Sheikat,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahahahahahahahaha. :wink:
Benu me shiek se sheiket,shpalle konkurs per 100.hahahahahahhaahhaah!


Kėrēovari e ti ēka po pret???? :wink:
I pata pes martesa te deshtuara dhe pres se si do te kaloj Turisti.

Une asnje te suksesshme,per ate edhe hulumtoj...... :cry:

Kercovari
15-03-05, 12:13
Dua te martohem,hehgeheheheheheh.Perpari kan 10 te para qe ma dergojne m/p. :P :wink:

Duke ju pritur,
TURISTI


A tė paska lėnė Luana??? :roll: :roll:

Jo,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahahahahahahahaha,vetem po e provoj " guximshmerien" e femrave para marteses,- si nje lloj testi,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahaahahahahahahahahaha. :wink:
Po shoki,Sheiket kan ka 50. epse ti te mos kesh 10.hahahahahahahahahahhahahahahahahahahahah!

Po,por me i lyp edhe une 50,-ankohen Sheikat,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahahahahahahahaha. :wink:
Benu me shiek se sheiket,shpalle konkurs per 100.hahahahahahhaahhaah!


Kėrēovari e ti ēka po pret???? :wink:
I pata pes martesa te deshtuara dhe pres se si do te kaloj Turisti.

Une asnje te suksesshme,per ate edhe hulumtoj...... :cry:
Me hulumtime nuk behen punet o shoki,vendosmeri po apo joe dhe si del del.hahahahhahahahahahahahahahahahah!

turisti
15-03-05, 12:15
Dua te martohem,hehgeheheheheheh.Perpari kan 10 te para qe ma dergojne m/p. :P :wink:

Duke ju pritur,
TURISTI


A tė paska lėnė Luana??? :roll: :roll:

Jo,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahahahahahahahaha,vetem po e provoj " guximshmerien" e femrave para marteses,- si nje lloj testi,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahaahahahahahahahahaha. :wink:
Po shoki,Sheiket kan ka 50. epse ti te mos kesh 10.hahahahahahahahahahhahahahahahahahahahah!

Po,por me i lyp edhe une 50,-ankohen Sheikat,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahahahahahahahaha. :wink:
Benu me shiek se sheiket,shpalle konkurs per 100.hahahahahahhaahhaah!


Kėrēovari e ti ēka po pret???? :wink:
I pata pes martesa te deshtuara dhe pres se si do te kaloj Turisti.

Une asnje te suksesshme,per ate edhe hulumtoj...... :cry:
Me hulumtime nuk behen punet o shoki,vendosmeri po apo joe dhe si del del.hahahahhahahahahahahahahahahahah!

Del pastaj si tek ti,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahahahahahahahahahahahahahahahaha. :wink:

Kercovari
15-03-05, 12:16
Rehat secili ne shtepi te vet,dashuria mbulu me hi.hahahhahahahahahahahahahahahahhahahahah!Por xixellon per qudi.hahahahaahahhaahahhahahaha!

turisti
15-03-05, 12:21
Rehat secili ne shtepi te vet,dashuria mbulu me hi.hahahhahahahahahahahahahahahahhahahahah!Por xixellon per qudi.hahahahaahahhaahahhahahaha!

Xixellimave i nevoitet pak per mu ahenderrue ne FLAKĖ,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahaahahahahahahahahahahahahahaha. :wink:

ARVANITI
15-03-05, 13:00
NJOFTIM
Kerkoj nje prezervativ me te ngjyre e kuqe
Me Ndihmoni

turisti
15-03-05, 13:08
NJOFTIM
Kerkoj nje prezervativ me te ngjyre e kuqe
Me Ndihmoni

Shyqyr qe nuk lype me ngjyre te YLBERIT :wink:

Tomori
15-03-05, 14:00
NJOFTIM
Kerkoj nje prezervativ me te ngjyre e kuqe
Me Ndihmoni

-Po te ndihmoj:
-Sa per informim ket lloj prezervativ e gjen, ne Partin Komuniste ma mer mendja se kan me shumic.
Se ata jan mar me ksish matrijali me ngjyr te kuqe.
-Si moto kan per partin e tyre
LAVDI PARTIS PREZANTIVE TE KUQE KOMUNISTE INTERNACIONALE
-Tungji shoqi :wink:

Kercovari
15-03-05, 18:06
NJOFTIM
Kerkoj nje prezervativ me te ngjyre e kuqe
Me Ndihmoni

Shyqyr qe nuk lype me ngjyre te YLBERIT :wink:
Shyqyr qe nuk kerkove te babgjyshit,Lekuren e dashit.hahahhahahahah!

Dali!Keq
18-03-05, 20:03
E un a jam vonu a? :cry:
Tema e mir,qikat e mira,po qka me bo qe me duket t`gjithat te nxane kokshi :)

Ju pershendes te gjithve me rend,duke mendu qe po ju foli te gjithve per dore.

Naki
18-03-05, 20:20
E un a jam vonu a? :cry:
Tema e mir,qikat e mira,po qka me bo qe me duket t`gjithat te nxane kokshi :)

Ju pershendes te gjithve me rend,duke mendu qe po ju foli te gjithve per dore.

Te pershendes edhe une,dhe mire se te ka pru zoti

Dali!Keq
19-03-05, 00:52
Danke. 8)

mjellma
19-03-05, 21:25
Rubrika e nafekes a hajde more a i ka dal kujt nafak a jo hala se bash po du me dit qka po ndodh,treogoni edhe nese ju shkruj ne privat neve qe nuk na ka dal nafaka te msohemi qysh duhet me ja nis hahahahah me lyp kysmetin

Dali!Keq
20-03-05, 00:16
Mjellma Vallah ti un po te tregoj qe un prej qe se jam inkuadru ne rubriken e genjeshtrav,asi mendova te nafakes hala nuk mu paraqit as nji femer hahah
Un ju jap perparsi femrav qe ato te me paraqiten mua,a doni me plotsu standartin ja kshtu duhet t`jet.
Mjellma te pershendes Bukuloqe.

mjellma
20-03-05, 19:45
Hahaha dali keq as ty nuk te ka dal nafak a hejde more hejer bone une nuk kam ardh moti ne ket forum kshtu qe nuk eshte qudi qe nuk me ka dal nafaka hala po pritet more mu bo mir ihaaaaaaa vjen vera ka dera mos u merzit dali keq hahaha

mjellma
20-03-05, 19:47
Q y nime gati harrova se me tu praqit ndoj femer djali po i plotsojkan standardet a ai me dit ashtu krejt po te shkrujan veq me dal pi krizes

Dali!Keq
20-03-05, 19:59
Mjellma me fal shum se me te vertet nuk e paskam par shkrimin te kerkoj mire kuptim..
Jo e nderuar un nuk i ka as 5 di qe jam antarsu ne forumin e bukur Dardania.
Por mendoj qe do behet mir per mu te mjerit,mua te keqin s`me do as e keqja ahahah.
Mjellma ju uroj qe te ju troket ne Zemer nje Dashuri qka juve ju letson te gjitha dhimbjet e Zemres.
Ahhh mua te keqi,Femra esht si kepa e qoron fleten,por te Loton syri lotin.
por esht qaq e shishme kur e bej sallat me patligjana,por them me ket se vyn koh per mem dasht dikush mua te keqin :cry: :cry: :cry: :cry:
Tung e nderuar,jeni e thirrur ne Pm,kur te don ja nisum e vajtojm se bashku hahah.

mjellma
21-03-05, 22:55
HAHAHAH dali jo bre me vajtu qafrte e je tranu a ihaaaaaaaa kan thon kofsh i keq e me nafak ndoshta te del nafak mos vajto djal se une veq kendoj se ni dit do bahet mir mos ndij dali se ka mu bo mir ska qare haaha

Kavaleri
22-03-05, 02:05
hahahahahahahahahahahahah :D

Dali!Keq
22-03-05, 22:16
HAHAHAH dali jo bre me vajtu qafrte e je tranu a ihaaaaaaaa kan thon kofsh i keq e me nafak ndoshta te del nafak mos vajto djal se une veq kendoj se ni dit do bahet mir mos ndij dali se ka mu bo mir ska qare haaha
danke qiki.

Kavaleri
26-03-05, 00:22
Kerkoj ni Inxhe diku 25-30 vjet mundsisht te jet nga Kumuna e Luzernit :lol:
Lebenslaufin mundeni dhe te shallteri me dorzu :lol: PM
Hajt ta lypi dhe un nafaken se nuk po bon pak pa poter :D
Ju Lutemi vetem nga Zvicera 8)

DEA
26-03-05, 00:23
Kerkoj ni Inxhe diku 25-30 vjet mundsisht te jet nga Kumuna e Luzernit :lol:
Lebenslaufin mundeni dhe te shallteri me dorzu :lol: PM
Hajt ta lypi dhe un nafaken se nuk po bon pak pa poter :D
Ju Lutemi vetem nga Zvicera 8)


hahahahahahahahahahahahah jo valla veq nga Amerika ne daq njo hahahahhaahahahahaah

Kavaleri
26-03-05, 00:27
Kerkoj ni Inxhe diku 25-30 vjet mundsisht te jet nga Kumuna e Luzernit :lol:
Lebenslaufin mundeni dhe te shallteri me dorzu :lol: PM
Hajt ta lypi dhe un nafaken se nuk po bon pak pa poter :D
Ju Lutemi vetem nga Zvicera 8)


hahahahahahahahahahahahah jo valla veq nga Amerika ne daq njo hahahahhaahahahahaah

DEA ju persh.. e Nderuar,mo mori mos ma qo nafaken aq larg se tani um duhet Viz per Amerik hahahahah,qka me bo nuk i dihet Kismetit dhe ne Afrik mundet me ndoll,ku me dit ku osht INXJA :?:

dembelica
26-03-05, 09:23
Kerkoj ni Inxhe diku 25-30 vjet mundsisht te jet nga Kumuna e Luzernit :lol:
Lebenslaufin mundeni dhe te shallteri me dorzu :lol: PM
Hajt ta lypi dhe un nafaken se nuk po bon pak pa poter :D
Ju Lutemi vetem nga Zvicera 8)


Paaaaaaa :shock: ishalla e gjen more djal,po me qen nga Cyrihu a kish kry pune :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Dali!Keq
26-03-05, 20:07
dembelic aS ti uk kokshe e qatyshit se saishne nuk shkruhet aj ven :wink:

Dali!Keq
29-03-05, 01:54
A u njoftu more naj kush a?
Un nja tri i n`xuna a?hahah
Ama s`tregoj se tani mi ngucni heheheh

laliloli
29-03-05, 17:38
laliloli si keni filluar shpejtė kemi me e mbyllur edhe kėtė temė njoftimesh, sepse si duket nuk po e njihni rėndėsinė e saj e pastaj krisjani sms, vetėm mos harroni se ato duhet paguar :wink: :lol:

ndėrsa nėse inicohet rubrikė tjetėr -temė tė gjitha do ti bėjmė me pagesė paraprake. Andaj kujdes mos rrėshqitni shumė nga tema, ta ruani i sytė e ballit :wink:

Gentiani!

Gentian shoku im i dashur te pershendes shume dhe te kerkoj ndjese ,nuk deshiroj qe shkaku im te pesojne edhe te tjeret ,jam anetar iri dhe ndoshta ende nuk jame i njoftuar me te gjitha rregullat
te uroj gjithe te mirat dhe flm per mirekuptim

pershendes te gjithe anetaret e forumit sepse jane shume te mire

don albano
30-03-05, 20:45
jeni te mrekullueshem te gjithe! :lol: vetem vazhdoni ne kete menyre

Barbaroza
31-03-05, 16:53
jeni te mrekullueshem te gjithe! :lol: vetem vazhdoni ne kete menyre

Flm don albano.Kalo bukur!

Dali!Keq
31-03-05, 18:43
Kerkoj sinqerisht nje shoqe per te kaluar kohen e lir ne Pc..
Mbi gjitha duhet te jet Hajgaregjike.
Jo per dashuri.
Tungi 8)

don albano
31-03-05, 20:47
jeni te mrekullueshem te gjithe! :lol: vetem vazhdoni ne kete menyre

Flm don albano.Kalo bukur!

Je e mireseardhur Barbaroza! Edhe ti kalo bukur!

Hajt behu e mire, e trego se si erdhe deri te ky nickname "Barbaroza" :?:

don albano

Toni_4Ever
05-04-05, 19:04
Nuk e di sa eshte teme e rendesishme ,por mendova keso kendesh ka po thuaj ne qdo revista shqipe e pse te mos jete edhe ne Forumin Dardania!!!
Cka mendoni ju!!!!Besoje qe ka shume te interesuar qe nepermes internetit te njoftohen......Prese mendeimet e juve :wink: lazdrani

ahhahahahahah po po sot esht gjithcka DIGITAL nuk ka nevoj edhe per msit :lol: :lol: :lol: eshte me leht keshtu

Barbaroza
05-04-05, 19:54
jeni te mrekullueshem te gjithe! :lol: vetem vazhdoni ne kete menyre

Flm don albano.Kalo bukur!

Je e mireseardhur Barbaroza! Edhe ti kalo bukur!

Hajt behu e mire, e trego se si erdhe deri te ky nickname "Barbaroza" :?:

don albano

Don albano,shko tek tema ku jemi deklaruar si i kemi vene nickname-t,dhe e sheh! :lol:

don albano
05-04-05, 21:16
jeni te mrekullueshem te gjithe! :lol: vetem vazhdoni ne kete menyre

Flm don albano.Kalo bukur!

Je e mireseardhur Barbaroza! Edhe ti kalo bukur!

Hajt behu e mire, e trego se si erdhe deri te ky nickname "Barbaroza" :?:

don albano

Don albano,shko tek tema ku jemi deklaruar si i kemi vene nickname-t,dhe e sheh! :lol:

Ishte interesante se si keni ardhur deri te nofkat e juaja!

Shume nofke e mire kjo Barbaroza, e gezofshe! :lol: :lol: :lol:

don albano

Murgesha
05-04-05, 21:33
Ishte interesante se si keni ardhur deri te nofkat e juaja!

Shume nofke e mire kjo Barbaroza, e gezofshe! :lol: :lol: :lol:

don albano


Cila po tė doket mė e mirė nofka a po qika??? :roll: :roll: :roll: :roll:

don albano
06-04-05, 20:55
Ishte interesante se si keni ardhur deri te nofkat e juaja!

Shume nofke e mire kjo Barbaroza, e gezofshe! :lol: :lol: :lol:

don albano


Cila po tė doket mė e mirė nofka a po qika??? :roll: :roll: :roll: :roll:

qy te dyat, natyrisht :lol: :lol: :lol:

don albano

Giovanni
11-04-05, 13:54
NJOFTIM


Me rastin e marteses sime te trete njoftoj te gjith shokete dhe njekohesishte edhe antarete e forumit qe ceremonija martesore do te mbahet te shtunen ne restorantin XXL. Jeni te gjith te mirseardhur :lol: :lol:

Piskama
11-04-05, 16:43
Kush don me e dite si me piskate le te urdheroj ne ket email [email protected]
Mund te ndodhe qe po tju pelqejn piskamat e mia vazhdojme me tutje.

Dali!Keq
11-04-05, 19:54
Kush don me e dite si me piskate le te urdheroj ne ket email [email protected]
Mund te ndodhe qe po tju pelqejn piskamat e mia vazhdojme me tutje.

Jo vallah per piskama boll e kam njo mi qiti met prej kres po du diqka e kundert :cry:
Se blla bllaaa bllaaaaaaaa ter diten,se naten po e qes ne gjum! :D

mjellma
12-04-05, 15:22
A ka ore ndojsen te re ktu pari a u njoftu kush a send a se moti sjam kon ksejde neper dardania a ka ndodh dikqka e re a jo haha
size=12][/size]

Dali!Keq
12-04-05, 17:51
Po po si nuk ka po martohem me E Pahnjohura-n Mpyq Zhemel :wink:

Dali!Keq
12-04-05, 19:30
[b]A ka mundesi dikush mem tregu se kush esht kush?

Mosha,Vendlindja,Vendbanimi rreth teje diqka :roll:
Ndashit ketu,apo ne Pm.

Kam qef ta di se kush jeni ju.

Nuk esht vetem per Dashni por thjesh menyr Shoqerore.

[b]

Baci_de
14-04-05, 13:57
hej Mu a spo me don Askush aaaaa

noliana
17-04-05, 19:21
Pershendetje per gjith juve,jam nje antare ere e ketij forumi po me gjithaet me pelqejne temat qa po shtjellohen ketu,po nje gje e rendesishme eshte se qysh ne start e kuptova se lazdrani vertet qenka i lazdraft hahhhaaa po keqkuptime lazdran,plotesisht te perkrahi sa i perket njoftimit permes netit,oki qao gjithve.

lazdrani
12-07-05, 15:57
Pershendetje per gjith juve,jam nje antare ere e ketij forumi po me gjithaet me pelqejne temat qa po shtjellohen ketu,po nje gje e rendesishme eshte se qysh ne start e kuptova se lazdrani vertet qenka i lazdraft hahhhaaa po keqkuptime lazdran,plotesisht te perkrahi sa i perket njoftimit permes netit,oki qao gjithve.
:lol: :lol: :lol: :wink:

laliloli
13-07-05, 21:58
Kush deshiron te njoftohet me mua e ka deren hapur ,Bujrum.

dr1ta
14-07-05, 00:31
Edhe me mua kush don me u njoftu welcome :D

Reana
14-07-05, 04:15
:roll: :roll: :roll:
ueeee.... :lol: :lol: :lol: ketu qenka interesant, bre!!!

kalofshi sa me mire te gjithe, qy :wink:

Kercovari
14-07-05, 10:30
Edhe me mua kush don me u njoftu welcome :D

Aiii Drita e theva akullin une i pari.Ani me gjithe deshire. :lol: :lol: :lol:

dr1ta
14-07-05, 12:23
Edhe me mua kush don me u njoftu welcome :D

Aiii Drita e theva akullin une i pari.Ani me gjithe deshire. :lol: :lol: :lol:

:lol: :lol: Po shkojm ne oden tjeter pra dhe njoftohemi :lol:

arbias
14-07-05, 12:28
Qe edhe une po du me u njoftu me ni qik se jam beqar ju mirpres

laliloli
14-07-05, 17:14
:roll: :roll: :roll:
ueeee.... :lol: :lol: :lol: ketu qenka interesant, bre!!!

kalofshi sa me mire te gjithe, qy :wink:

Shume interesant,po si duket ju nuk keni treguar gadishmerin per njoftim,se pikerisht deshta ta thyej akullin e te njoftohem me se pari me ju :lol: :lol: :lol:

Kercovari
14-07-05, 18:17
Edhe me mua kush don me u njoftu welcome :D

Aiii Drita e theva akullin une i pari.Ani me gjithe deshire. :lol: :lol: :lol:

:lol: :lol: Po shkojm ne oden tjeter pra dhe njoftohemi :lol:

Po ti nuk erdhe moj ,te prita,paraqitu ne [email protected] :lol: :lol: :lol: :lol:

Flaka_1
25-07-05, 22:34
hi LAZDRANI

Kush te ka lazdrue ty nena nese je sugar apo vashat? :lol: :roll:
Pajtohem me ju i nderuar,por jo me ata te cilet jane ne kerkim te fatit ne internet kam fjalen per disa tak-tuk
disa nuk i kan sjelljet e mira dmth e keqperdorin msn, etj.
bjen nje e i prish te gjithe :!:
Me dashuri flaka

Reana
26-07-05, 18:09
:roll: :roll: :roll:
ueeee.... :lol: :lol: :lol: ketu qenka interesant, bre!!!

kalofshi sa me mire te gjithe, qy :wink:

Shume interesant,po si duket ju nuk keni treguar gadishmerin per njoftim,se pikerisht deshta ta thyej akullin e te njoftohem me se pari me ju :lol: :lol: :lol:

:lol: :lol: :lol:
Ani kishe s'po te njoh 8) Reana more jam, qy!!!! :lol: :lol: :lol: qika ma e mire e mahalles se eperme te Dardanise :lol:

laliloli
28-07-05, 22:59
E mehalles se eperme??me duket se te gjitha qikat e kesaj lagje i njoh.qudi si nuk ju njoh juve :lol: :lol: .Jam kureshtar me te vertet te te njoh :lol: :lol:

Agroni22
29-07-05, 16:47
KUSH KA QEJF MU NJOFTU ME BYRUM NE ADRESEN [email protected] hehehehe

linda-kaq.
30-07-05, 15:17
po po veq , ktu spaska vend per tjera e tjer ne kete kend ktu fjalen kryesore e paskan vet Lazdrani dhe Barbaroza , e spo dim qa te hym e qa te flasim per kete kend ...

veq praap mir eshte mir ky kend i dashurise e ju duhet njerezve hehehhehe.

ju pershendes a e suksese..

isinqerti
22-08-05, 10:53
pershendetje te gjithve ne ket forum dhe me pelqen kjo teme nga lazdrani mir eshte te njoftohemi !
Gjysma e punės ėshtė mbaruar kur ajo fillohet me deshirė

Kavaleri
13-12-05, 03:03
:lol: :idea: :arrow: http://www.dardania.de/v2/board/templates/ashRetro/images/lang_english/icon_pm.gif (http://www.dardania.de/v2/board/privmsg.php?mode=reply&p=116142)

Diana007
13-12-05, 08:20
:lol: :idea: :arrow: http://www.dardania.de/v2/board/templates/ashRetro/images/lang_english/icon_pm.gif (http://www.dardania.de/v2/board/privmsg.php?mode=reply&p=116142)

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kavaleri
13-12-05, 12:03
:lol: :idea: :arrow: http://www.dardania.de/v2/board/templates/ashRetro/images/lang_english/icon_pm.gif (http://www.dardania.de/v2/board/privmsg.php?mode=reply&p=116142)

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


hahah ma mir pak fjal e shum pun se jo e du kshtu jo e du ashtu qy hahah.
a po njoftohemi na dy a vendase ti bonu gjulijeta e un rramaneli. :lol:

lazdrani
13-12-05, 12:11
hi LAZDRANI

Kush te ka lazdrue ty nena nese je sugar apo vashat? :lol: :roll:
Pajtohem me ju i nderuar,por jo me ata te cilet jane ne kerkim te fatit ne internet kam fjalen per disa tak-tuk
disa nuk i kan sjelljet e mira dmth e keqperdorin msn, etj.
bjen nje e i prish te gjithe :!:
Me dashuri flaka


I lazdruar kam linde Flaka :D :D :D

Kercovari
13-12-05, 12:52
Si keriqa de.Si une ti! :lol: :lol: :lol: :wink:

Kavaleri
17-12-05, 01:03
Njoftoj sinqerisht qe kerkoj Femer vetem per Argetim.
Ne kete emajl mundi te me shkruani cilat te doni.
[email protected]
Falemndroj per parqitjen tuaj.

i_riu_45
17-12-05, 10:24
Edhe unė deshiroj tėnjoftohem me tė gjitha qikat e reja tė moshės
60-80 vjeqare.ese deshironi tė me kerkoni ,ju them se mund te me gjeni tuj u nxe afer oxhakut se ftoft valla me dalė jasht.

Sy_kaltra
17-12-05, 10:43
:lol: :lol: :lol: