PDA

View Full Version : Stafi Dardania.de ju uron Kurban Bajramit.


arTanibb
31-01-04, 12:56
Staffi www.Dardania.de , Ju uron gjith shqiptarve ku do qė janė festen e Kurban Bajramit .
Bekuar qoftė festa e Kurban Bajramit, All-llahu i Gjithėfuqishėm na mėshiroftė dhe na bėftė prej tė dashurve tė Tij..

Zero Cool
31-01-04, 20:44
Urime festėn Shqiptarėve musliman edhe zoti jua plotėsoftė tė gjitha dėshirat .
Mos i harroni tė varfėrit dhe fėmijėt e dėshmorėve ju lutem