PDA

View Full Version : Studimi ne Gjermani eshte pa pagese!


Mail
23-08-04, 18:17
Per ju qe deshironi te studioni ne Gjermani: klikoni ne kete adrese http://www.iha-info.org/germany Aty do gjeni te tere informocionin e nevojshem per te studiuar ne Gjermani. Madje stafi i kesaj organizate humanitare do ju ndihmoje te kryeni te tera procedurat e nevojshme derisa ta beni kete enderr realitet.

Ju uroj fat te tere te interesuarve,
Erjoni

Gentiana
23-08-04, 18:19
E pse kjo tem te thashetheme, nese esht e vertet??!! :?

Mail
23-08-04, 18:26
E pse kjo tem te thashetheme, nese esht e vertet??!! :?

Thashethem esht per sa koh qe nuk e din njeri kete mundesi. .... m“falni per ngaterrresen nese jam ne seksion gabim....gjithsesi shpresoj qe ato qe jan te interesuar ta gjejne.....

Faleminiderit per sugjerimin,
Erjoni

m_tetovari
24-08-04, 14:39
zonjusha Gentiana ,meduket se ju jeni gabim se kjo teme esht ne rubriken "DISKUTIME SHOQERORE " dhe mendoj se Mail nuk ka bere gabim .

m_tetovari
24-08-04, 14:41
deshta gjithashtu ta falenderoj shume Mail qe ka bere nje sherbim te tille per forumistet . une kam deshire te vazhdoj dikund jashte edhepse kam shansa te ndryshme qe me ofrojne ,por esht shum ma mire qe vet ti regulloj punet e mija :wink:

Murgesha
24-08-04, 15:25
zonjusha Gentiana ,meduket se ju jeni gabim se kjo teme esht ne rubriken "DISKUTIME SHOQERORE " dhe mendoj se Mail nuk ka bere gabim .

Tetovar ka pas te drejte Genta se kjo teme se pari eshte hap te thashethemet e forumit. Zakonisht temat qe nuk hapen ne vendin e duhur hudhen ne shporte, por sigurisht se moderatoret duke pare se kjo teme eshte serioze dhe e vlefshme per tu diskutuar e kane barte tek ky forum, ku edhe e ka vendin.

m_tetovari
27-08-04, 14:55
ok atehere esht gabimi im qe nuk e kam ditur qe kejo teme ka qene ne "thashetheme"...
qysh be bana kesoj minusi -... :oops: