PDA

View Full Version : Gazeta e Forumit !!


Mafiozi
22-11-04, 14:58
Me duket interesant te kem nje rubrik te till.

Rubrik pėr :
Gjera qe ndodhin ne gjith vendet e botes ku jetojm, ne anetaret.
Lajme qė mendoni se jan me rendesi, interesante, apo qesharake :?
Apo qdo tjeter lajm si mbas deshires sė juaj.
Zbulime shkencore, sport, avantura, raste te quditshem etj...

Nje lloj Gazete e kafes te forumit :P

:wink:

Mafiozi
22-11-04, 15:05
Filloj me nje lajm te afert ne qytetin ku banoj.

Sot nje plake ka kercyer prej te gjashtit kat,
nuk e ka perballu vdekjen e maces te vet :?
Me erdh gjynah, por nuk e kuptova fare te ngratėn plak :roll: :roll:

Zoti ne gjenet e qoft :roll: :roll:

turisti
22-11-04, 16:13
Mafiozi shoki,te pershendes dhe rubriken tende.

Me nderime,TURISTI. :wink:

Mafiozi
22-11-04, 16:23
Mafiozi shoki,te pershendes dhe rubriken tende.

Me nderime,TURISTI. :wink:

Te falenderoj shoki Turist :P
Mbet perher i pershendetur :wink:

turisti
22-11-04, 16:28
:P GJITHASHTU. :wink:

Barbaroza
22-11-04, 17:21
Sot afer vendbanimit tone ka ndodhe nje aksident i rend.Qeni i fqiut ishte helmuar duke pire bar minjsh dhe ngordhja e tij ishte e paevitueshme.Funerali ishte i gjate per te ne banesen e fundit. :cry:
Ngushellime fqinjeve!

Mafiozi
22-11-04, 18:54
Sot afer vendbanimit tone ka ndodhe nje aksident i rend.Qeni i fqiut ishte helmuar duke pire bar minjsh dhe ngordhja e tij ishte e paevitueshme.Funerali ishte i gjate per te ne banesen e fundit. :cry:
Ngushellime fqinjeve!

:? :? :? :(

8)

ARMANI
22-11-04, 18:59
Sod ne qytetin ku banoj Nje Ajroplan Boing 747 ka fluturuar shum afer qytetit mendova se po rrzohet po shkoi si esht ma mir

Mafiozi
22-11-04, 19:18
Sod ne qytetin ku banoj Nje Ajroplan Boing 747 ka fluturuar shum afer qytetit mendova se po rrzohet po shkoi si esht ma mir

hahahahahahahahahahahhahaa nuk jem me 11 shtator Armani :lol: :lol: :lol:


:wink:

dr1ta
22-11-04, 23:13
NJe femen i ka kidnapu femijet e vet :lol: :shock:

Mafiozi
22-11-04, 23:15
NJe femen i ka kidnapu femijet e vet :lol: :shock:

Qyyyqyyyyyy dhe i ka qu te shtepija vet aaaa :shock: :shock: :roll:

dr1ta
22-11-04, 23:28
NJe femen i ka kidnapu femijet e vet :lol: :shock:

Qyyyqyyyyyy dhe i ka qu te shtepija vet aaaa :shock: :shock: :roll:Dikush i ka lajmeru ce kjo nana i ka kidnapu femijet e vet dhe ka udhetu afer 1000 km, policija e kan prit ne ate vend (ma mer mendja ce babai i femijeve e ka lajm policine ..sdi) :roll:

Mafiozi
22-11-04, 23:38
NJe femen i ka kidnapu femijet e vet :lol: :shock:

Qyyyqyyyyyy dhe i ka qu te shtepija vet aaaa :shock: :shock: :roll:Dikush i ka lajmeru ce kjo nana i ka kidnapu femijet e vet dhe ka udhetu afer 1000 km, policija e kan prit ne ate vend (ma mer mendja ce babai i femijeve e ka lajm policine ..sdi) :roll:

Te trentet ende ekzistojn :cry:

MemphiSx
22-11-04, 23:59
Nje Burr Shqipetare ja pret Koken nje Grua Qeqene Ngjarja ka ndodhe ne Austri
Rasti ka ndodh pas nje zenke ndermjet Gruas Qeqene qe ka ndodh ne Autobus
Ky rast ka ardhe deri te prerja e kokes me thik per shkak se Gruja Qeqene ja ka rrah Djailn Shqipetarit
Duke kerku shkas se perse ju ka rreh Djali Qeqenja e pshtyn ne fytyre Shqiptarin Ai menjeher ne ate rast nxjerr thiken dhe ia pret koken Gruas qeqene
Rasti eshte ner hetime te policis Austriake

Mafiozi
23-11-04, 00:03
Nje Burr Shqipetare ja pret Koken nje Grua Qeqene Ngjarja ka ndodhe ne Austri
Rasti ka ndodh pas nje zenke ndermjet Gruas Qeqene qe ka ndodh ne Autobus
Ky rast ka ardhe deri te prerja e kokes me thik per shkak se Gruja Qeqene ja ka rrah Djailn Shqipetarit
Duke kerku shkas se perse ju ka rreh Djali Qeqenja e pshtyn ne fytyre Shqiptarin Ai menjeher ne ate rast nxjerr thiken dhe ia pret koken Gruas qeqene
Rasti eshte ner hetime te policis Austriake

Uuuuuf :shock: :shock: :shock:
No coment :( 8)

dr1ta
23-11-04, 00:10
Shum lajme interesante, vec mendoj duhet te kep pak cenzur, disa lajme jan shum te tmershme sja vlen me i tregu :( :(

Mafiozi
23-11-04, 00:21
Shum lajme interesante, vec mendoj duhet te kep pak cenzur, disa lajme jan shum te tmershme sja vlen me i tregu :( :(

A u tute dr1ta :roll: mendoj se raste te tilla dhe me te veshtira
shohem edhe ne televizion qdo dit, edhe me imazhe :roll:

Te kuptoj, por duhet me qen te fort perpara te vertetes, shum
her jan veshtira :cry:

Me respekt 8)

dr1ta
23-11-04, 00:29
Shum lajme interesante, vec mendoj duhet te kep pak cenzur, disa lajme jan shum te tmershme sja vlen me i tregu :( :(

A u tute dr1ta :roll: mendoj se raste te tilla dhe me te veshtira
shohem edhe ne televizion qdo dit, edhe me imazhe :roll:

Te kuptoj, por duhet me qen te fort perpara te vertetes, shum
her jan veshtira :cry:

Me respekt 8)


Ce nga lufta ne kosove jam mundu mos me shkiku gjerat te tmershem sepse imazhet ne dalin para syve , besa edhe kure lexojm fillon fanatzija , mua me dalin imazhet para syve.

Mundohem te jem e forte :roll:

Pershendetje :)

dr1ta
23-11-04, 15:20
NJe polic duke be kontroll ne komunikacion e e nxen djalin e vet ne vetur duke i gra 155km ore ne zonen 80 :?

Mafiozi
27-11-04, 13:59
Kesh ne Manifestacionin per Fatmir Lima ne Geneve.

Hina pak ne jeten e tij ne mendime, duhet me qen shum veshtir :cry:
Shpresoj per te nje ndihm nga ky manifestacion :?

dr1ta
07-07-05, 12:07
Teror ne londer :? metro

Derri tani 90 veta te lenduar dhe disa te vdekur :cry:

Dilingjia
07-07-05, 12:13
Sot ne haremin tim i punesova edhe tri pehrija :lol: