PDA

View Full Version : A njihet dikush me diknd n kt forum?


Faqet : [1] 2 3 4 5 6 7 8 9

Murgesha
05-01-04, 15:23
Do te me interesonte ta dij.

Une me asnje nuk njihem dhe as qe kontaktoj ne privat me dikend nga ky forum.

Gentiana
05-01-04, 15:40
Do te me interesonte ta dij.

Une me asnje nuk njihem dhe as qe kontaktoj ne privat me dikend nga ky forum.
Valla Murgesha, un vetem Jehonen e ngjoh dhe e kam shoqe te ngusht. se kta tjert (mduket)asnje, edhe pse do kisha pas qef me ju njoftu ty lazdranin mijen dhe keshtu me radh. a po edhe Armendin tash :wink: tung dhe pershendetje.
Genta

GjIlAnAsI_cSi
05-01-04, 15:51
Haha Ti Qik une per veti me shum njeri ktu Njifem me artaniBB Sheten Xhekin E shum e shum Lazdrana te tjer edhe me naj qik amo spo e Boj Me zo se po tutena po me sheh zana edhe xhelozon edhe keq :P


Kalofesh Mire !!!

Murgesha
05-01-04, 16:28
Me vie mire bre gjal qe po njihshe kaq shume. Po a i takon cdo dite keta qe kishe cekur apo vetem i njeh nga chati apo forumet?

fatos(F)
05-01-04, 22:58
UN NUK E NJO KRKAN !!!

MENDIMI JEM SHT DERI SA NUK NJIHEMI N MES VETE ESHT SHUM MA MIR DHE MA INTERESAN N FORUM

MENDIMET DHE PROPOZIMET JAN SHU MAT MIRA DHE ME T LIRA

PRSHNDETJE NGA FATOSI....

adam
06-01-04, 18:12
TUNG TUNG ...!!! Une se njoh ASNJERIN . ma mir a.. hehehe se me juve as ne GJENET(shprehje musli...) nuk shkohet.. :?: :(

Zana
06-01-04, 19:16
Pse cka kam me xhelozu o Gjilanasi_csi vec si me nje?? :twisted:

Zana
06-01-04, 19:39
Tung Murgesha...

Une i njo dhe kam bisedu privat:

Mija: Loqkiiiiii kome taku ne Kosov..(veres)
Artanibb: asht djal i mire dhe kam deshire te bisedoj.
Jackovari: asht krejt Dreq,dhe e kina lon mu taku po nuk dihet..
Gjilanasi_csi : kemi bisedu shume privat..
Coolboy: fol shume vec djal i mire..
Sheta: E kam njoftu qitash (po bojke shume hajgare)..

dhe qaq sa per filim.. :wink: 8)

ju pershendes,

*Zana*

P-R-R-O-N-I
06-01-04, 20:54
Op more edhe une i ngjoh shum si p.sh.

arTanibb,Sheten Malokun ,XHEKI,Jacko^var, e shum e shum tjer

Krejt jan djem te mir valla

Rri me ta gati qdo dit perveq me Malokin e Me XHEKIN ma rralle

Bye bye (MemphiSx)

Edhe qekjo Zana ish qik e mir po nuk em paska shti en list qe ka fol me mu :P

Murgesha
06-01-04, 20:58
Ju falenderoj te gjitheve per pjesemarrje ne teme.
Pash qe disa nga ju edhe po njiheshit gje qe natyrisht me vjen mire.
Pershendetje te gjithe juve qe njiheni ose nuk njiheni ne mes vete.

GjIlAnAsI_cSi
06-01-04, 21:09
Aha Po Normal :P


Une e njoh

artanibb : Osht Seksi Njeri me kshyren me 1 sy ..

Sheten : e Njoh e kam pa ne GJILAN>. edhe ne ULQIN

Zanen : Kena Bisedu kshtu Seriozisht Diqka.. Privatnik :p

Edhe Ty mo tash qka jam tut pa tjeter sop di kan met thonen po hajt se ti kallxoj ma von se spo me Kujtohen :D

lIbErAtIoN
06-01-04, 21:11
[Op more edhe une i ngjoh shum si p.sh.

arTanibb,Sheten Malokun ,XHEKI,Jacko^var, e shum e shum tjer

Krejt jan djem te mir valla

Rri me ta gati qdo dit perveq me Malokin e Me XHEKIN ma rralle

Bye bye (MemphiSx)

Edhe qekjo Zana ish qik e mir po nuk em paska shti en list qe ka fol me mu :P [/quote]

lazdrani
07-01-04, 11:14
HI MURGESHA!!!
Une njohe privat vetem Nakin ,eshte shume shoke i mire qe e nderoje dhe respektoje,kam kenaqsi qe kam njohure kete zoteri.
Nga kurreshtja me qef do te takoja ty zonje(Murgesha),Genta,Zana,Mija,Jehona,Coolboy,pyt hon,Psikologu e shume te tjere.....Lazdrani :P

Cool_Boy
07-01-04, 16:41
TUng Murgesha

Pyetje e mir valla shum deshta te pergjigjna se me pelqen shum kjo pyertje e sa i perket e njifna me naj kende ne privat po nuk pse ta muhoj se e vretet eshte qe kam kontakte.

Zana pershdnetje, e vretet qe jam djal i mir valla a se a foli shum ajo nuk e di qka me te thane por nje muj me ta tregu kam deshir te zijabatna se me shkojn perdore shtosat dhe karakterin e kam a si soji etj.

E ate vashen tjetr qe une e njoh nuk po due me ja zan emrin por aja e din mir se kush eshte e pershdnes shum shum shum kalofshi mir syri i kalter.

Tung kalofshi mir---Pershndetje murgesha

RRUSHI
08-01-04, 00:39
Tung Murgesha...

Une i njo dhe kam bisedu privat:

Mija: Loqkiiiiii kome taku ne Kosov..(veres)
Artanibb: asht djal i mire dhe kam deshire te bisedoj.
Jackovari: asht krejt Dreq,dhe e kina lon mu taku po nuk dihet..
Gjilanasi_csi : kemi bisedu shume privat..
Coolboy: fol shume vec djal i mire..
Sheta: E kam njoftu qitash (po bojke shume hajgare)..

dhe qaq sa per filim.. :wink: 8)

ju pershendes,
ZANA PO NUK TREGON SE KEM RUAJT DELET SE BASHKU---NDOSHTA TE VIJE TURP APO NDOSHTA KE HARRUAR POR TA KUJTOJ ---UNE E MERRJA GJDO DIT ZESHKANEN PER DORE ASHTU E VOGEL QE ISHTE TI MILJE DELET DHE E USHQEJE ZESHKANEN ME QUMSHT TE FRESKET ----PASTAJ I BIJE FYELLIT SE TE PELQENTE... :wink:

*Zana*

Barbaroza
09-01-04, 11:20
Une nuk e njoh askend,por nuk do te thote se nuk kisha dashur te njihem ne menyre shoqerore me te gjithe :D

jehona
12-01-04, 14:56
te pershendes murgesha, une ne ket forum i njof 3 persona, GENTEN e kam shoqe shum te ngusht dhe e shof te pakten nje her gjdo dy dite, LULI_ZH e kisha shok te ngusht dhe kam ndejt disa her me te, po qka me bo, koha po ndryshon dhe tash ka kohe te gjat se nuk jem pa, kurse ARMENDIN e kam shok te zemres (pak edhe per hater te GENTES :wink: ) ...

me ty muregesha kisha pas qef ta kem nje bised LIVE sepse me len shum pershtypje me shkrime, kurse me LAZDRANIN lazdranit kisha pas qef me ja bo 8:2 dhe me e pa qysh po i vjen inati, ... pak hajgare :wink:

In Da Houze
13-01-04, 10:05
Valla per mue pak keq kerkend se njoh..?

lazdrani
18-01-04, 15:08
Haha Jehona bashe 8:2 me kishe bere ah....Jo be se Lazdrani eshte llokum djale :lol: :lol: :lol:

jehona
18-01-04, 23:08
Valla per mue pak keq kerkend se njoh..?

In Da House mendon ti qe nuk e njef kend, ehhhhhhhhhh nuk dihet... :wink:

jehona
18-01-04, 23:09
Haha Jehona bashe 8:2 me kishe bere ah....Jo be se Lazdrani eshte llokum djale :lol: :lol: :lol:

hahahah lazdrani pe din ti qysh ta kisha bo une 8:2, apo jo? mendo pak ma larg.... :roll:

lazdrani
18-01-04, 23:33
:lol: :lol: :lol: :lol: Mos moj se marre kety para publikut :wink:

Murgesha
19-01-04, 14:49
Hej krejt bre po me doket se po na kqyr dikush.

Jehona ja beri Lazdranit 8-2. Valla Jehona eshte dasht te ja bejsh 10-0 se mbasi ja ke lane 2 i duket vetja si me pas fitu. :lol: :lol: :wink: :?:

lazdrani
19-01-04, 20:46
upssss Murgesha hahahah ja qellove :wink:

Murgesha
19-01-04, 21:35
:lol: :lol: :lol: Kur bre sja kam qlluar une :D :D

lazdrani
05-02-04, 12:18
Melaqe je ti Murgesha :lol: :lol: :lol:

GjIlAnAsI_cSi
22-02-04, 18:09
Do te me interesonte ta dij.

Une me asnje nuk njihem dhe as qe kontaktoj ne privat me dikend nga ky forum.

Valla Ti Qik Une Njoh SHum Ktu.. Si Psh.

arTanibb , SheTa , MaFIA^BoY , CrAzY-BoY , Aso , E Shum ka valla po pritoj mi shkruee

Kaloni Mire :))

Murgesha
23-02-04, 09:47
Ne fillim nuk e njihja askend e tani me disa jemi njoftuar, po kalojme mire dhe kemi mirekuptim. I pershendes te gjithe ata qe i njoh dhe qe si njoh ne kete forum te mrekullueshem. :lol: :lol:

anna
23-02-04, 18:30
une njihem me hanen eshte vajze e mire dhe serioze nejse tung nga anna

Murgesha
14-04-04, 15:43
une njihem me hanen eshte vajze e mire dhe serioze nejse tung nga anna

Anna a per me i ba reklame Hanes ke shkruar se eshte vajze e mire dhe serioze.
Oj Hana ruaju qik se tani krejt kane me tu fluge ty :wink:

hana
14-04-04, 16:22
oj Murgesh qy pse sjam qik e mire serioze per smari e sjellshme :wink:

florian
15-04-04, 23:58
VALLAHI KURR NJA NUK NJOH , PO NJA 7 A 8 VETA ME SHUM QEF KISHA ME I NJOFT SE PO ME DUKEN SHUM SIMPATIK .
HANA SI SHUM PO TE BAJN RREKLAMA KQYRE MOJ SE BANA XHELOZ UNE :twisted:

PERSHENDES JU TEGJITHVE NE FORUM JENI SUPER .

E NJE PERSHENDETJE SPEZIALE I SHKO MURGESHES ,LAZDRAN, ARTAN HONESTY ,ANA , NAKI, GENTES , RRUSHIT ZESHKANES DREJTESIA E NE FUN AMELSINEN ZEMREN TEME HANA JENI TE MREKULLUESHEM .
ISHALLA NUK KAM HARRUE KAN .

Barbaroza
16-04-04, 09:36
Florian,hiq pa shalla me paske harruar mua :(

florian
16-04-04, 11:45
kuku e paskam harrue barbarozen me me fal se vallahi se di as vet qysh te kam harrue.

me ket rast nje pershendetje te vecant per ty barbaroz .

Barbaroza
16-04-04, 11:49
Ashtu bre Florian,edhe une te pershendes ty 8)

lazdrani
16-04-04, 12:00
More Flori tha qe pershendet Amelsinen zemren e vet,me siguri te ka menduar ty Barbaroza :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

florian
16-04-04, 12:05
jo more lazdran se ja kam nue edhe emrin mrapa ? :wink:

MASI KAKE EDHE TI E MURGESHA KTU ; NJE PERSHENDETJE PER MBRETIN E MBRETRESHEN :wink:

PA SHAKA JU PERSHENDES NGA ZEMRA QE TE DYVE DHE SUKSESE NE JET.

Murgesha
16-04-04, 12:07
Florian pershendetjet pranohen.
Nese don me na vizitu kerko Audience te personeli :lol:

Barbaroza
16-04-04, 12:10
More Flori tha qe pershendet Amelsinen zemren e vet,me siguri te ka menduar ty Barbaroza :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Ah bre Lazdrani,po shkoj pije nje kafe njehere qy :? Une ta paguaj sot :)

lazdrani
16-04-04, 12:38
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Do te kushton shrejte kjo kafe :lol: :lol: :lol:

Barbaroza
16-04-04, 12:41
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Do te kushton shrejte kjo kafe :lol: :lol: :lol:

Ncuk bre Lazdrani,cka po flet,po ec me shpejt se u ftoh kafeja,tani s'ta paguaj te dyten :(

hana
16-04-04, 14:16
pershendetje te ngrohta krejtve pa perjashtim ok e sidomos zemres time Florit :wink: :lol: :lol:

florian
16-04-04, 19:05
pershendetje zemer ,pershendetje o forumista e mramje tebukur ishallah.

Murgesha
05-05-04, 20:32
Hejde tani te tregojme ne kete teme, me sa veta je njoftuar ne kete forum?
Me sa anetare nga forumi bisedon ne msn?

florian
05-05-04, 21:31
prap u ktheva si heren e par me kurrnja nuk njoftona , e nuk njo karrka e per kete me vjen keq shum keq :cry: :cry: :cry: :cry:

mickoja
13-05-04, 22:32
ju prshndes

Un e njo nga forumi Mickojen asht shum plak e sjellshme por fantazon pak si shum hahaha pak shaka....

tash e njo Gentianen jam takuar me t dhe kemi pas bised te prbashket m plqeu si nj vajz e urt dhe ish vajz simpatike me ka plqyer neja me t .....dhe e prshndes shum shum tungi nga mickoja

Vera
14-05-04, 06:33
une mendoj qe si shoqri mundet dikush mu njoft amo une nuk e njof asken prej forumit

AK^47
14-05-04, 06:35
Vera edhe qe sem nje ti mua un te njo ty ;);););) edhe njo shum ne forum ktu edhe LIVE edhe permes pullave ;);););)


Vera po baj hajgare Loqkum se tybe ste njo :D:D:D:D:D:D

Cool_Boy
14-05-04, 17:45
ju prshndes

Un e njo nga forumi Mickojen asht shum plak e sjellshme por fantazon pak si shum hahaha pak shaka....

tash e njo Gentianen jam takuar me t dhe kemi pas bised te prbashket m plqeu si nj vajz e urt dhe ish vajz simpatike me ka plqyer neja me t .....dhe e prshndes shum shum tungi nga mickoja


mickoja nuk pasni shoqeri moj hiq ju duhana une apo??hahah

Cool_Boy
14-05-04, 17:46
une mendoj qe si shoqri mundet dikush mu njoft amo une nuk e njof asken prej forumit


Vera a behemi shok ahahaah :wink: :wink: :wink: :wink:

Vera
14-05-04, 19:41
paj bahemi bre bahemi :wink: me mua eshte leht me u bo shok

Naki
14-05-04, 20:27
Une njohe Lazdranin,personalisht jemi afer ketu ne Gjermani vetem lumi Rajna na ndane 20 km jemi ne largesi.
eshte i shkelqyeshem ne shoqerie dhe bukurosh -kodoshi :D si lazdran : :D

aferdita
14-05-04, 21:02
un nuk e njoh askend por kam deshire me i njoftue disa

Cool_Boy
15-05-04, 18:06
un nuk e njoh askend por kam deshire me i njoftue disa


si p.sh.mua aferdita apo ahhahha


Vera si e pate emirn ti moj, qe po don mu njoftu me mua?hahahaha

Vera
15-05-04, 18:41
:? e kam harru emrin qe e veti mamin e tani te tregoj si quhem a prit pak

Cool_Boy
15-05-04, 18:43
:? e kam harru emrin qe e veti mamin e tani te tregoj si quhem a prit pak

ani vera po trego diqka tjetr per veten moj....

Vera
16-05-04, 07:49
cka po te intereson Cool-boy shko aty ne kendin prezentoni veten ok heheh :wink:

mickoja
16-05-04, 09:55
O moj Vera kti Coolit Boy gjithqka i intereson gjithkund i przin hundet

Murgesha
16-05-04, 10:02
Po valla Mickoja ke te drejte.
Po a din si thone te ne
Ai qe lyp shume mbetet pa hiq. :lol:

Cool_Boy
25-05-04, 11:25
Nuk pajton me ju dyja:

mickoja nuk jam ka i shti hundet more vetem shoqeri qyyy apo Vera...

Murgesha lyp shume e ndoshta merr pak keshtu thojn pleqet qiki ahhaha.


tung pershndetje epr te gjith

Gentiana
03-08-04, 17:54
Hajde edhe nje her, te tregojm kush kend e ka njoftuar, si PV si ne MSN???!!!

Agroni22
03-08-04, 17:58
Oj Gentiana une njohe vetem Lazdranin privat :wink: Ndersa ne msn askend se jam i ri tani ne kete forum.Dhe ne pergjithesi nuk kam shume kohe pasi punoje si i panvarur :wink: Tung nga Goni :wink:

Honesty^uk.
03-08-04, 19:33
Oj Gentiana une njohe vetem Lazdranin privat :wink: Ndersa ne msn askend se jam i ri tani ne kete forum.Dhe ne pergjithesi nuk kam shume kohe pasi punoje si i panvarur :wink: Tung nga Goni :wink:


mire ja paske filluar njoftimit ti Agron, nga mbreti dhe zbrit poshte.
te gjith ja kemi filluar nga dera kurse ti nga catia :wink: :lol: :lol:

vushtrria
03-08-04, 20:16
une fal ketij forumi pas dhjet viteve takova shokun tim per mes nje teme te politika e ai eshte progoni tani jemi gjthmon ne kontakt kurse kam kontakte edhe me te tjer ne msn edhe nje gje eshte interesant ketu eshte nje vajze ne forum qe shkruan eshte shum e afert e imja por ende nuk me ka zbuluar nga nje her po baj hajgare me te eheheheheheh do te jet shum interesant kur ta zbuloi

Murgesha
03-08-04, 22:55
Hajde edhe nje her, te tregojm kush kend e ka njoftuar, si PV si ne MSN???!!!

Une shkruaj ne msn me:
Barbarozen, Genten, Honestyn, Lazdranin, Aferditen, Jehonen e tani se fundit edhe me Shejtonken. Me duket se kam folur njeher edhe me Veren, si dhe kam fol nja dy here me Cool_Boyn dhe Mickojen.

Gentiana
03-08-04, 23:51
Un njof PV Jehonen (qe e kam shoqe te ngusht), Mickojen qe nje koh te shkurt!
Kurse ne MSN flas me: Murgeshen, Barbarozen, Honestyn, Lazdranin, Armanin, Aferditen, Veren!! dhe te gjith do te doja ti takoja.... 8)

turisti
16-08-04, 11:44
Ju pershendes. :P

turisti
17-08-04, 17:00
Une jam aq i njofshem,pothuaj se gati nuk me njeh askushi. :P :wink:

Luana
09-09-04, 06:21
Une jam e regjistruar qe nji vite e gjys por kam marr pjes vetem pak ne ket forum e po thuaj shume rall. E di qe jam ne lidhje ter kohen por po e mbylla ateher nuk di si te kyqem sepse e kam harruar passwordin :cry
tani per tani nuk e njoh askend por kam deshir ti njoftoj disa persona , nga femrat me pelqen te bisedoj me te gjitha sepse jan te mrekullueshme kurse nga djemt kam deshir te kontaktoj ne menyr shoqerore :lazdranin , Honesty^uk. , Turistin , cool_boy , Naki , Loloku e te tjeret me radhe :wink:

boy&beach
09-09-04, 09:30
Un deri tash nuk njof askend,se jam regjistru frik ne mujin gusht,po kisha pas deshir te njoftohesha me dikend edhe te bisedojm edhe ne privat por edhe te takohemi si shok tung ky ishte mendimi im jo jepne mendimin ejuve qe kene per mua,tung tung

Gentiana
09-09-04, 10:19
Un deri tash nuk njof askend,se jam regjistru frik ne mujin gusht,po kisha pas deshir te njoftohesha me dikend edhe te bisedojm edhe ne privat por edhe te takohemi si shok tung ky ishte mendimi im jo jepne mendimin ejuve qe kene per mua,tung tung
kend bre kshtu?? tregona se ndoshta mundemi te bejm diq!! :wink:

turisti
09-09-04, 10:27
Un deri tash nuk njof askend,se jam regjistru frik ne mujin gusht,po kisha pas deshir te njoftohesha me dikend edhe te bisedojm edhe ne privat por edhe te takohemi si shok tung ky ishte mendimi im jo jepne mendimin ejuve qe kene per mua,tung tung

O mos u frigo,je i mbeshtetur nga Dardania.de... :wink:

aferdita
09-09-04, 19:58
Un deri tash nuk njof askend,se jam regjistru frik ne mujin gusht,po kisha pas deshir te njoftohesha me dikend edhe te bisedojm edhe ne privat por edhe te takohemi si shok tung ky ishte mendimi im jo jepne mendimin ejuve qe kene per mua,tung tung

per shoqerisht nuk ka problem askush nuk ta kthen shpinen,ti vetem tregona se kush eshte athere kryhet problemi :wink:
te pershendes

vushtrria
09-09-04, 20:35
po more tash kam filluar te nhijem ngapak si jo eshte ber nje koh e gjat qe jam ketu tani kam mjafte biseda ne MSN


ju pershendes

livoreka bicio
09-09-04, 22:26
Un nuk njoh askend dhe nuk me njeh askush mendoj... :!: ju pershendes :P

turisti
09-09-04, 22:33
Un nuk njoh askend dhe nuk me njeh askush mendoj... :!: ju pershendes :P

:wink: :wink: :wink: :wink: :wink:

sexybrikenda
10-09-04, 16:39
Yllken ate shtrige e njohe privat....msn vetem Lazdranin :P

anna
11-09-04, 13:09
Un nuk njoh askend dhe nuk me njeh askush mendoj... :!: ju pershendes :P


ajajajjaja mos je kaq i sigurt se une te njoh :wink:

livoreka bicio
11-09-04, 13:21
aijaaaa anna me fal pash zotin se paskem harru qe ne njihemi edhe ne privat me fal.... :oops:

anna
11-09-04, 13:25
aijaaaa anna me fal pash zotin se paskem harru qe ne njihemi edhe ne privat me fal.... :oops:ska perse veq teta ta ka fal kesaj here veq ma gabu prap mos vet per ty ma hahahhahahaha :lol: :lol: :lol:

nitushe
11-09-04, 14:09
nuk e njoh kerkan :( shpresoj ta njoh ma vone :wink:

livoreka bicio
14-09-04, 18:39
Un nuk njoh askend dhe nuk me njeh askush mendoj... :!: ju pershendes :P

:wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :?: :?: :?: :?: :?: :?: 8) :P :?:

aferdita
14-09-04, 18:40
un i njoj disa edhe kam deshire qe t'i njoftoj te gjithe :wink:
ju pershendes

MemphiSx
14-09-04, 21:21
Une kisha pas deshir me te gjithe qka jeni n'forum po mendoj ata qka jane te rregullt :) se krejt qka jane jane shume :) Me ndejt n'Gjakove edhe me bo nje ndeje t'madhe per mu mbajt ne mend edhe me hy n'liber t'Ginisit ajo ndeje
Me marr vesh edhe Evropa e Bota sepse n'ket forum ka forumista prej krejt botes, se ne dim te shoqerohem se edhe ne i perkasim nje Evrope dhe dim te organizohem ne menyra te ndryshme :)

turisti
14-09-04, 21:41
Un nuk njoh askend dhe nuk me njeh askush mendoj... :!: ju pershendes :P

:wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :?: :?: :?: :?: :?: :?: 8) :P :?:

Ha,ha,ha,ha, Livoreka,te pershendes me geth Milanon,ha,ha,ha,ha.

livoreka bicio
15-09-04, 12:47
Un nuk njoh askend dhe nuk me njeh askush mendoj... :!: ju pershendes :P

:wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :?: :?: :?: :?: :?: :?: 8) :P :?:

Ha,ha,ha,ha, Livoreka,te pershendes me geth Milanon,ha,ha,ha,ha. ha-ha-ha-ha TURIST ni ashtu te pershendes ty un dhe gjith milano fund e krye. hahahahahah pershendetje per ty dhe NINDERLAN.. :lol: :lol: :lol:

turisti
15-09-04, 14:29
Un nuk njoh askend dhe nuk me njeh askush mendoj... :!: ju pershendes :P

:wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :?: :?: :?: :?: :?: :?: 8) :P :?:

Ha,ha,ha,ha, Livoreka,te pershendes me geth Milanon,ha,ha,ha,ha. ha-ha-ha-ha TURIST ni ashtu te pershendes ty un dhe gjith milano fund e krye. hahahahahah pershendetje per ty dhe NINDERLAN.. :lol: :lol: :lol:
O falemderit BICIO,e tera Holand te pershendet me geth Mbretneshen ( e Holandes,ha,ha,ha,ha,ha,). :wink:

Ylberi_be
15-09-04, 15:59
hej murgesh mir ke ba qe e ke zbulu ket ide se dikush paska ketu lidhje po kjo esht e mirseardhur une nuk e di biografin e askujna po kisha pas deshir me msu po jam beqar dhe e di se ksaj beqarhane i ka dal fala si po nin qikat qe jam beqar po ikin prej meje un skam interesa avanturash me aske as qe dua kam deshir te ju njoh :shock:

Murgesha
15-09-04, 16:40
hej murgesh mir ke ba qe e ke zbulu ket ide se dikush paska ketu lidhje po kjo esht e mirseardhur une nuk e di biografin e askujna po kisha pas deshir me msu po jam beqar dhe e di se ksaj beqarhane i ka dal fala si po nin qikat qe jam beqar po ikin prej meje un skam interesa avanturash me aske as qe dua kam deshir te ju njoh :shock:

Ylber mos u mrzit se i vjen dita q ndonjra t jet e interesuar pikrisht se ju jeni beqar.

livoreka bicio
15-09-04, 19:00
Un nuk njoh askend dhe nuk me njeh askush mendoj... :!: ju pershendes :P

:wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :?: :?: :?: :?: :?: :?: 8) :P :?:

Ha,ha,ha,ha, Livoreka,te pershendes me geth Milanon,ha,ha,ha,ha. ha-ha-ha-ha TURIST ni ashtu te pershendes ty un dhe gjith milano fund e krye. hahahahahah pershendetje per ty dhe NINDERLAN.. :lol: :lol: :lol:
O falemderit BICIO,e tera Holand te pershendet me geth Mbretneshen ( e Holandes,ha,ha,ha,ha,ha,). :wink: hahahah falm. per pershendetje si nga ju dhe na mretresha e holandes dhe mos harro je jep nje kafe mretreshes nga ana ime,ok hahahahah :lol: :lol: :lol: :lol:

turisti
15-09-04, 19:53
Falemderit Bicio.Kafen e kemi pi se bashku sot,dhe ja percjella " brengat e tua ",por ajo tha met thone qe kur tevijsh ka Holanda me prue do kafe prej Milanos- kafen AMIGOS ( jo te kalterten,por te kuqen )-,sepse fundrinat i ka te mira,te vizllueshme dhe eshte e mire te qesim FALL-ha,ha,ha,ha. Te pershendes. :wink:

livoreka bicio
15-09-04, 23:56
Falemderit Bicio.Kafen e kemi pi se bashku sot,dhe ja percjella " brengat e tua ",por ajo tha met thone qe kur tevijsh ka Holanda me prue do kafe prej Milanos- kafen AMIGOS ( jo te kalterten,por te kuqen )-,sepse fundrinat i ka te mira,te vizllueshme dhe eshte e mire te qesim FALL-ha,ha,ha,ha. Te pershendes. :wink: hahahaaha ok turist ju jap fjalen q kur do t vij n holand dot ju sielli kaffen AMIGOS dhe LA,VAZZA dhe do te qesim fall deri sa ta hargjojm krejt kaffen.hahahahaha. Te pershendes :P :P

Mirlind-Kosova
16-09-04, 00:32
Cfar tnjifemi ketu ne forum :Me kend,ket te cilen ketu e bej e tera nga un eshte vetem humbje kohe..si p.sh tani nuk me zen gjumi dhe hyra tju vizitoj juve ketu deri sa te mu lodhen syt mir per gjum dhe pastaj nga un keni secili nga un nje nat te kendshme dhe gjum te mbel... :wink:

turisti
16-09-04, 08:40
Falemderit Bicio.Kafen e kemi pi se bashku sot,dhe ja percjella " brengat e tua ",por ajo tha met thone qe kur tevijsh ka Holanda me prue do kafe prej Milanos- kafen AMIGOS ( jo te kalterten,por te kuqen )-,sepse fundrinat i ka te mira,te vizllueshme dhe eshte e mire te qesim FALL-ha,ha,ha,ha. Te pershendes. :wink: hahahaaha ok turist ju jap fjalen q kur do t vij n holand dot ju sielli kaffen AMIGOS dhe LA,VAZZA dhe do te qesim fall deri sa ta hargjojm krejt kaffen.hahahahaha. Te pershendes :P :P

Okej shoqit,tregom para kohe ta organizojme me Mbretneshen Muziken te cilen do ta dirigjoj-UNEEEEEEEEEEEEEEEEEE,ha,ha,ha,ha,ha.Te pershendes. :wink:

turisti
16-09-04, 08:42
Cfar tnjifemi ketu ne forum :Me kend,ket te cilen ketu e bej e tera nga un eshte vetem humbje kohe..si p.sh tani nuk me zen gjumi dhe hyra tju vizitoj juve ketu deri sa te mu lodhen syt mir per gjum dhe pastaj nga un keni secili nga un nje nat te kendshme dhe gjum te mbel... :wink:

O,Mirelind i nderuar,mos u brengos,se shumica nuk njifen.Komunikimi i mire e bjen shoqerijen,a per shoqeri te vertet-nevojitet KOHA.Je i pershendetur dhe inderuar. :wink:

livoreka bicio
16-09-04, 12:53
Falemderit Bicio.Kafen e kemi pi se bashku sot,dhe ja percjella " brengat e tua ",por ajo tha met thone qe kur tevijsh ka Holanda me prue do kafe prej Milanos- kafen AMIGOS ( jo te kalterten,por te kuqen )-,sepse fundrinat i ka te mira,te vizllueshme dhe eshte e mire te qesim FALL-ha,ha,ha,ha. Te pershendes. :wink: hahahaaha ok turist ju jap fjalen q kur do t vij n holand dot ju sielli kaffen AMIGOS dhe LA,VAZZA dhe do te qesim fall deri sa ta hargjojm krejt kaffen.hahahahaha. Te pershendes :P :P

Okej shoqit,tregom para kohe ta organizojme me Mbretneshen Muziken te cilen do ta dirigjoj-UNEEEEEEEEEEEEEEEEEE,ha,ha,ha,ha,ha.Te pershendes. :wink: ok turist ty dota derigjosh muziken dhe un dhe mretresha do te valzojm ama pregadite nje muzik te leht ty po e din ma hahahah :lol: :lol: :lol:

turisti
16-09-04, 14:04
Falemderit Bicio.Kafen e kemi pi se bashku sot,dhe ja percjella " brengat e tua ",por ajo tha met thone qe kur tevijsh ka Holanda me prue do kafe prej Milanos- kafen AMIGOS ( jo te kalterten,por te kuqen )-,sepse fundrinat i ka te mira,te vizllueshme dhe eshte e mire te qesim FALL-ha,ha,ha,ha. Te pershendes. :wink: hahahaaha ok turist ju jap fjalen q kur do t vij n holand dot ju sielli kaffen AMIGOS dhe LA,VAZZA dhe do te qesim fall deri sa ta hargjojm krejt kaffen.hahahahaha. Te pershendes :P :P

Okej shoqit,tregom para kohe ta organizojme me Mbretneshen Muziken te cilen do ta dirigjoj-UNEEEEEEEEEEEEEEEEEE,ha,ha,ha,ha,ha.Te pershendes. :wink: ok turist ty dota derigjosh muziken dhe un dhe mretresha do te valzojm ama pregadite nje muzik te leht ty po e din ma hahahah :lol: :lol: :lol:
Te gjithat jane gati,a Mbreteresha eshte ne shok,haha,ha,ha,ha spo mundet me besue se po vjen ti,ha,ha,ha,ha. :wink:

livoreka bicio
16-09-04, 19:49
hahahahaha turist ishalla vjen ne veti mbretresha se mosvet na len pa muhabet hahahah ejjjj po mos te vij un vet atje a ban me marr nje nga forumi dhe cilen apo cilin po e don ne vizit ne menyr shoqerore :P :P :P

turisti
16-09-04, 20:41
hahahahaha turist ishalla vjen ne veti mbretresha se mosvet na len pa muhabet hahahah ejjjj po mos te vij un vet atje a ban me marr nje nga forumi dhe cilen apo cilin po e don ne vizit ne menyr shoqerore :P :P :P

Bicio i nderuar,merre cilen duas- mire se ardhun je. :wink:

vushtrria
16-09-04, 20:47
po si jo njihemi nje numer i mir ketu ta me kater vet jam takue live

turisti
16-09-04, 21:01
po si jo njihemi nje numer i mir ketu ta me kater vet jam takue live

Me kan,a ban me dit Vushtrria? te pershendes. :wink:

vushtrria
16-09-04, 21:05
phaaaaaaaa turisti a jemir shoki :lol: :lol: :lol: :lol:

turisti
16-09-04, 21:24
phaaaaaaaa turisti a jemir shoki :lol: :lol: :lol: :lol:
Nuk ka problem,te pershendes.Mu ma merr mendja me ka ,por nuk eshte me rendesi... Te pershendes. :wink:

Gjumashja
16-10-04, 11:03
Se Njoh Kerkan po shpresoj qe te njoftohem me gjysmen e forumit :wink:

Loloku
16-10-04, 11:47
Po cfare te njohni, me kane me njofte najkan nuk kisha nejt ketu po kisha shku ne shtepi me nejt me te njofshmit e mi, po edhe m'i njoft nuk me pelqen shume se kur e njeh dikan nuk te diket pastaj interesant edhe pse do te doja te njihesha me disa qe me bejne per vete me shkrimet e tyre...

Gentiana
16-10-04, 11:49
Po cfare te njohni, me kane me njofte najkan nuk kisha nejt ketu po kisha shku ne shtepi me nejt me te njofshmit e mi, po edhe m'i njoft nuk me pelqen shume se kur e njeh dikan nuk te diket pastaj interesant edhe pse do te doja te njihesha me disa qe me bejne per vete me shkrimet e tyre...

:? :? :? Tybe edhe fort keq nuk e ke!!!

Loloku
16-10-04, 11:53
Po cfare te njohni, me kane me njofte najkan nuk kisha nejt ketu po kisha shku ne shtepi me nejt me te njofshmit e mi, po edhe m'i njoft nuk me pelqen shume se kur e njeh dikan nuk te diket pastaj interesant edhe pse do te doja te njihesha me disa qe me bejne per vete me shkrimet e tyre...

:? :? :? Tybe edhe fort keq nuk e ke!!!


Po valla Genta edhe ti nuk e ki bash keq, po qysh ish ba me pas mire se?

Krokodilli
16-10-04, 18:50
gjithsesi se po njihemi,,,, mos me shtini me shkru adresen dhe numrin e telefonit te qdo njerit ketu ne forum,,, ju pershendes dhe mos keni frige se nuk do ta bej ate gje :wink:

Honesty^uk.
16-10-04, 21:00
gjithsesi se po njihemi,,,, mos me shtini me shkru adresen dhe numrin e telefonit te qdo njerit ketu ne forum,,, ju pershendes dhe mos keni frige se nuk do ta bej ate gje :wink:

vetem timin mos ma shkruaj se mbarova :wink: :lol: :lol:

Murgesha
16-10-04, 21:24
gjithsesi se po njihemi,,,, mos me shtini me shkru adresen dhe numrin e telefonit te qdo njerit ketu ne forum,,, ju pershendes dhe mos keni frige se nuk do ta bej ate gje :wink:

Uf shyqyr q i ra pishmanit, se kush rri pastaj tr ditn me telefon n dor. :wink:

Kercovari
16-10-04, 22:46
gjithsesi se po njihemi,,,, mos me shtini me shkru adresen dhe numrin e telefonit te qdo njerit ketu ne forum,,, ju pershendes dhe mos keni frige se nuk do ta bej ate gje :wink:

Kroki.te lutem mos gabosh e te publikosh numrin e telefonit t`im,sepse isha nje jave ne Kercove dhe i ja kam lene babagjyshit.Eshte i vjeter i gjori,s `ka kohe per biseda telefonike.

ShEjToNkA
16-10-04, 23:48
gjithsesi se po njihemi,,,, mos me shtini me shkru adresen dhe numrin e telefonit te qdo njerit ketu ne forum,,, ju pershendes dhe mos keni frige se nuk do ta bej ate gje :wink:Po e dina be q nuk e bn at gj, se s'ke guxim.
Ishim frigu ,po t kishe thon se do e bn nj gj t till ,se q nuk do e bn nj gj t till , e dina :wink:

turisti
16-10-04, 23:55
gjithsesi se po njihemi,,,, mos me shtini me shkru adresen dhe numrin e telefonit te qdo njerit ketu ne forum,,, ju pershendes dhe mos keni frige se nuk do ta bej ate gje :wink:

Krokodill,a ka mundesi t'ma publikojsh numrin tim te mobilit ,sepse nuk me kujtohet momentalisht.
TURISTI :wink:

Artan_9
17-10-04, 11:55
une njoh shum disa ne ket forum ,kam nej te forumit afer dhe punoji me te dhe nuk e din se kush esht artani hahahahhah :P

Urata
17-10-04, 17:07
Po, por ajo nuk e dine!

Murgesha
17-10-04, 17:09
Po, por ajo nuk e dine!


Hhahahahahahahaha Sa mir qenka, ti e din ajo nuk e din. :wink:

vushtrria
17-10-04, 17:12
me se miri eshte keshtu qe jemi, pa u njoftur ne detale,sepse per ndryshe nuk do te jet ky muhabet kaq i mir. :lol: :lol:

livoreka bicio
17-10-04, 18:34
une njoh shum disa ne ket forum ,kam nej te forumit afer dhe punoji me te dhe nuk e din se kush esht artani hahahahhah :P :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: TE PERSHENDES SHOKU ARTAN :roll:

Mirlind-Kosova
31-10-04, 23:33
Un nuk e njof askend....!schade... :roll:

livoreka bicio
01-11-04, 14:16
KOHEN E FUNDIT, KAM NIS ME I NJOFTUR DISA... :P :wink:

Maca
01-11-04, 14:18
Po une e njoh mickojen live,edhe bile shum mir e njoh :wink: dhe nga ketu e pershendes me nje mpuqq ne faqe...

turisti
01-11-04, 15:22
Une i njoh te gjithe ,hahahahahahahaha,

p.s. mos u frikoni,kjo eshte genjeshter e kulluar,hahahahahahaha. :wink:

mickoja
01-11-04, 17:44
Po une e njoh mickojen live,edhe bile shum mir e njoh :wink: dhe nga ketu e pershendes me nje mpuqq ne faqe...dhe un Macen e njo dhe un te pershendes dhe nime je si mac....miau miau... :wink:

lazdrani
16-11-04, 21:38
Po une e njoh mickojen live,edhe bile shum mir e njoh :wink: dhe nga ketu e pershendes me nje mpuqq ne faqe...
Keti urimi i bashkangjitem edhe une :wink:

Mafiozi
16-11-04, 21:40
Un nuk e njoh askend jasht forumit, por shpresoj te behet se shpejti :P :wink:

Luana
16-11-04, 21:58
Hajt mos u merzit Mafioz se te vjen koha qe e njofton dikan :wink:

Mafiozi
16-11-04, 22:45
Hajt mos u merzit Mafioz se te vjen koha qe e njofton dikan :wink:

Hehe.. po do te vjen koha qe te njoftoj dikend nga forumi...
Nuk po merizitna shum per ket pun...

Se pari do te njoftoj ty Luana, edhe mos harro pa e thirr Turistin :lol:

:P :wink:

Luana
16-11-04, 23:08
Hajt mos u merzit Mafioz se te vjen koha qe e njofton dikan :wink:

Hehe.. po do te vjen koha qe te njoftoj dikend nga forumi...
Nuk po merizitna shum per ket pun...

Se pari do te njoftoj ty Luana, edhe mos harro pa e thirr Turistin :lol:

:P :wink:


hheehheheh :twisted: normal qe nuk e harroj , kush don me me pa mua live , ka me me pa me Turistin :wink:

mickoja
16-11-04, 23:43
Po une e njoh mickojen live,edhe bile shum mir e njoh :wink: dhe nga ketu e pershendes me nje mpuqq ne faqe...
Keti urimi i bashkangjitem edhe une :wink:hehe..Baci :wink:

Mafiozi
18-11-04, 20:16
Tash e njoh Luanen... Very nice girl :P :lol:

:wink:

Kercovari
18-11-04, 23:01
Une e njoh Batmanin!?.

Honesty^uk.
18-11-04, 23:03
Tash e njoh Luanen... Very nice girl :P :lol:

:wink:

Hey Mafiiiiiiiiii, a mos je pijav more, ishalla nuk e shikon "turisti" kete shkrim se na henger dreqi me ka krejt :lol: :lol:

MemphiSx
18-11-04, 23:05
Une e Njoh SuperVashen :D

Mafiozi
18-11-04, 23:09
Tash e njoh Luanen... Very nice girl :P :lol:

:wink:

Hey Mafiiiiiiiiii, a mos je pijav more, ishalla nuk e shikon "turisti" kete shkrim se na henger dreqi me ka krejt :lol: :lol:

Hahahahahhaaa MemphiSx, thash vetem qe e njoh, qka ka
me na ba Turisti qyyy, shoqe e kam Luanen jo ma shum...

8)

Gentiana
18-11-04, 23:11
Une e Njoh SuperVashen :D

:roll: :roll: Hmmmmmmm,flm :lol: :wink: :wink: 8)

ShEjToNkA
18-11-04, 23:12
Une e Njoh SuperVashen :D

:roll: :roll: Hmmmmmmm,flm :lol: :wink: :wink: 8)


:roll: :roll: :roll: :arrow: :? :? :? :? :?

Honesty^uk.
18-11-04, 23:21
Tash e njoh Luanen... Very nice girl :P :lol:

:wink:

Hey Mafiiiiiiiiii, a mos je pijav more, ishalla nuk e shikon "turisti" kete shkrim se na henger dreqi me ka krejt :lol: :lol:

Hahahahahhaaa MemphiSx, thash vetem qe e njoh, qka ka
me na ba Turisti qyyy, shoqe e kam Luanen jo ma shum...

8)

aha perseri qenka puna mire
o Mafii :lol: :lol: mos rri me ne kafe se kane filluar me tu perzi kabllot :lol: se une isha tjeter kushi e jo ai :arrow:

Mafiozi
18-11-04, 23:25
Tash e njoh Luanen... Very nice girl :P :lol:

:wink:

Hey Mafiiiiiiiiii, a mos je pijav more, ishalla nuk e shikon "turisti" kete shkrim se na henger dreqi me ka krejt :lol: :lol:

Hahahahahhaaa MemphiSx, thash vetem qe e njoh, qka ka
me na ba Turisti qyyy, shoqe e kam Luanen jo ma shum...

8)

aha perseri qenka puna mire
o Mafii :lol: :lol: mos rri me ne kafe se kane filluar me tu perzi kabllot :lol: se une isha tjeter kushi e jo ai :arrow:

Me fal Honesty, nuk e ki keq, kam pi shum sonte ne kafe... :?

Dola prej kafes edhe me nuk kthena se nuk ish per mua, vajzat
e bejn shum mir ket pun... hahaha

Te kerkoj falje Honesty 8)

Honesty^uk.
18-11-04, 23:26
Me fal Honesty, nuk e ki keq, kam pi shum sonte ne kafe... :?

Dola prej kafes edhe me nuk kthena se nuk ish per mua, vajzat
e bejn shum mir ket pun... hahaha

Te kerkoj falje Honesty 8)

cfare falje more, dhe nuk dole prej kafje pa e pi me mua nje shishe Vere se po me duket Genti po don me na qeras sonte

Mafiozi
18-11-04, 23:31
Me fal Honesty, nuk e ki keq, kam pi shum sonte ne kafe... :?

Dola prej kafes edhe me nuk kthena se nuk ish per mua, vajzat
e bejn shum mir ket pun... hahaha

Te kerkoj falje Honesty 8)

cfare falje more, dhe nuk dole prej kafje pa e pi me mua nje shishe Vere se po me duket Genti po don me na qeras sonte

Dola prej sherbimit shoki Honesty, prej kafes nuk do te dal pa e kry shishen me ty tash ulum bashk, e pim...
E falenderoj Gentianin qe e murr vendin e sherbyesit
se kesh tu u tranu me vajza :lol:

Gjumashja
19-11-04, 13:09
vetem Diana007 se tjert jo veq shpresoj qe so te njoftohna :wink:

Gentiana
19-11-04, 13:13
Une e Njoh SuperVashen :D

:roll: :roll: Hmmmmmmm,flm :lol: :wink: :wink: 8)


:roll: :roll: :roll: :arrow: :? :? :? :? :?

:lol: :lol: :lol: He Shejtonka, pse je kaq konfuze??? A mos mendove se je ti ajo super vasha qe po mendon MemphiSx?? ncuk, hiq, niente,nadha... :twisted: :twisted: :twisted: :wink:

ShEjToNkA
19-11-04, 13:54
:lol: :lol: :lol: He Shejtonka, pse je kaq konfuze??? A mos mendove se je ti ajo super vasha qe po mendon MemphiSx?? ncuk, hiq, niente,nadha... :twisted: :twisted: :twisted: :wink:


Jo moj qyy s'mendova ashtu :evil: se un e di q s'jam Super vasha :lol: :lol: ,po jam Extra vasha. Ama vetm ashtu se di pse u bra e til ,thash mos je ti ,po si dukt as ti aa :evil: :wink:

Gentiana
19-11-04, 14:03
:lol: :lol: :lol: He Shejtonka, pse je kaq konfuze??? A mos mendove se je ti ajo super vasha qe po mendon MemphiSx?? ncuk, hiq, niente,nadha... :twisted: :twisted: :twisted: :wink:


Jo moj qyy s'mendova ashtu :evil: se un e di q s'jam Super vasha :lol: :lol: ,po jam Extra vasha. Ama vetm ashtu se di pse u bra e til ,thash mos je ti ,po si dukt as ti aa :evil: :wink:

Mua de mendofti, pse kend tjeter??? nc nc nc... :twisted: :wink:

Barbaroza
19-11-04, 20:57
Une njoh disa persona,e po shpresoj disa tjere ti njoh sa me shpejt :)

Luana
19-11-04, 21:01
Une njoh disa persona,e po shpresoj disa tjere ti njoh sa me shpejt :)

kend tjeter :?: :?: :?:


:shock:

Mafiozi
19-11-04, 21:04
Une njoh disa persona,e po shpresoj disa tjere ti njoh sa me shpejt :)

Shpresoj qe njoftomi se shpejti Barbaroza.. :P :P

Jam tu lyp ne kok perqka japonezet jan populli me i menqur ne bot
per me te pa ne msn, kupa krejt nuk pe di :roll: :roll:

:wink:

Murgesha
19-11-04, 22:44
Une njoh disa persona,e po shpresoj disa tjere ti njoh sa me shpejt :)

Shpresoj qe njoftomi se shpejti Barbaroza.. :P :P

Jam tu lyp ne kok perqka japonezet jan populli me i menqur ne bot
per me te pa ne msn, kupa krejt nuk pe di :roll: :roll:

:wink:

E leht sht shum Mafiozi.
Japonezt jan populli m i menqur n bot se nuk kan Bjondina.

Mafiozi
19-11-04, 23:04
Une njoh disa persona,e po shpresoj disa tjere ti njoh sa me shpejt :)

Shpresoj qe njoftomi se shpejti Barbaroza.. :P :P

Jam tu lyp ne kok perqka japonezet jan populli me i menqur ne bot
per me te pa ne msn, kupa krejt nuk pe di :roll: :roll:

:wink:

E leht sht shum Mafiozi.
Japonezt jan populli m i menqur n bot se nuk kan Bjondina.

Hahahahahahahahahahahaahaahahahaahahahahahahahahha hahaahahaa
flm murgesha... hahahahhahahahahhaaaa

turisti
20-11-04, 00:07
Une njoh disa persona,e po shpresoj disa tjere ti njoh sa me shpejt :)

Shpresoj qe njoftomi se shpejti Barbaroza.. :P :P

Jam tu lyp ne kok perqka japonezet jan populli me i menqur ne bot
per me te pa ne msn, kupa krejt nuk pe di :roll: :roll:

:wink:

E leht sht shum Mafiozi.
Japonezt jan populli m i menqur n bot se nuk kan Bjondina.

Kerkoj falje per nderhyrje,por kam vetem nje pyetje: A BAN T'I EXPORTOJME CA BJONDINA - LE TE GZOHEN DHE JAPONEZT -a ??????????????

Me respekt,TURISTI. :wink:

Mafiozi
20-11-04, 00:15
Une njoh disa persona,e po shpresoj disa tjere ti njoh sa me shpejt :)

Shpresoj qe njoftomi se shpejti Barbaroza.. :P :P

Jam tu lyp ne kok perqka japonezet jan populli me i menqur ne bot
per me te pa ne msn, kupa krejt nuk pe di :roll: :roll:

:wink:

E leht sht shum Mafiozi.
Japonezt jan populli m i menqur n bot se nuk kan Bjondina.

Kerkoj falje per nderhyrje,por kam vetem nje pyetje: A BAN T'I EXPORTOJME CA BJONDINA - LE TE GZOHEN DHE JAPONEZT -a ??????????????

Me respekt,TURISTI. :wink:

Haahahhaaaa nuk e ki keq Turisti, se ju mungojn shum atje...
A i ke pa kurr nuk qeshin japonezet, te menqur por shula :?

:wink:

Mafiozi
20-11-04, 15:09
:roll: :roll: :roll: :roll: :roll:

:wink:

Barbaroza
20-11-04, 15:31
Turisti,nuk e ke keq tybe :lol: :lol: :lol:

turisti
20-11-04, 16:18
ka po presim? A bejme export a jo? Le te shohin Japonezet ka dmth mu djersit,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah. :wink:

Murgesha
20-11-04, 16:35
ka po presim? A bejme export a jo? Le te shohin Japonezet ka dmth mu djersit,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah. :wink:

O sbesoj se na i pranojn Japonezt Bjondina t exportuara se nuk jan aq budallenj, me humb epitetin e m t menqurve n bot. :wink:

turisti
20-11-04, 16:43
ka po presim? A bejme export a jo? Le te shohin Japonezet ka dmth mu djersit,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah. :wink:

O sbesoj se na i pranojn Japonezt Bjondina t exportuara se nuk jan aq budallenj, me humb epitetin e m t menqurve n bot. :wink:

Eh,kenaqesite qe jav afrojne BJONDINAT,KOMPJUTERAT nuk munden,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahahaha.Me kompjuterat djersiten tuj punue,me bjondinat djersiten tuj relaksue,hahahahahahahahahahahahahahahaha. Cila eshte me e volitshme per Japonezet???hahahahahahahahaha. :wink:

Murgesha
20-11-04, 16:45
ka po presim? A bejme export a jo? Le te shohin Japonezet ka dmth mu djersit,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah. :wink:

O sbesoj se na i pranojn Japonezt Bjondina t exportuara se nuk jan aq budallenj, me humb epitetin e m t menqurve n bot. :wink:

Eh,kenaqesite qe jav afrojne BJONDINAT,KOMPJUTERAT nuk munden,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahahaha.Me kompjuterat djersiten tuj punue,me bjondinat djersiten tuj relaksue,hahahahahahahahahahahahahahahaha. Cila eshte me e volitshme per Japonezet???hahahahahahahahaha. :wink:

Tybe m ke shtuar kurreshtjen me e dit, se a vrtet do ti pranonin Bjondinat n mesin e vet.
Kan frik ndoshta mos po ju kryqzohet raca?????

turisti
21-11-04, 01:19
ka po presim? A bejme export a jo? Le te shohin Japonezet ka dmth mu djersit,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah. :wink:

O sbesoj se na i pranojn Japonezt Bjondina t exportuara se nuk jan aq budallenj, me humb epitetin e m t menqurve n bot. :wink:

Eh,kenaqesite qe jav afrojne BJONDINAT,KOMPJUTERAT nuk munden,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahahaha.Me kompjuterat djersiten tuj punue,me bjondinat djersiten tuj relaksue,hahahahahahahahahahahahahahahaha. Cila eshte me e volitshme per Japonezet???hahahahahahahahaha. :wink:

Tybe m ke shtuar kurreshtjen me e dit, se a vrtet do ti pranonin Bjondinat n mesin e vet.


Kan frik ndoshta mos po ju kryqzohet raca?????

Hmmm,nuk besoj,sepse kur eshte biznisi ne pyetje,me siguri ban.A per racen dhe kryqezimin - nuk besoj,sepse Japonezet kan 7 dite ne vit pushim vjetor dhe i shfrytezojne vetem 2 dite,ashtu qe nuk kane shume kohe,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahahahah.

P.S. do te habiten se sa jane Bjondinat me te persosura se robotat e tyre,hahahahahahahahahahahahahahaha. :wink:

Mafiozi
24-11-04, 16:46
Barbaroza :arrow: a ishte pergjegjja e mir :?:
Shpresoj qe po :lol:

Barbaroza
24-11-04, 16:49
Barbaroza :arrow: a ishte pergjegjja e mir :?:
Shpresoj qe po :lol:

Tybe s'kam lidhje ku e pate fjalen :?

Mafiozi
24-11-04, 16:56
Barbaroza :arrow: a ishte pergjegjja e mir :?:
Shpresoj qe po :lol:

Tybe s'kam lidhje ku e pate fjalen :?

Ke ber nje pyetje me nje rubrik, pse japonezet jan populli me i
menqur ne bot? Ai qe i pergjigjet ka drejt me te pa ne msn :P

Pergjegjja ime ishte, sepse nuk ka bjondina ne japoni.

Vlen ende qka ki then ne ket rubrik apo esht e kaluar :lol:

lazdrani
25-11-04, 22:06
Diku 50 vete i njohe ne msn dhe live :wink:

ShEjToNkA
25-11-04, 22:21
Diku 50 vete i njohe ne msn dhe live :wink:


50 vet??????????????
Me bereqet i paq Lazdrani ,se boll fort po njifshe , msn kurr that me mbet jo ee. :wink: :lol:
Pasi 50 po i njofshe po bhm dhe un e 51:a ?! (inshalla s'm ndin Murgesha ,se vaji halli pr mua ,m mur pusi :roll: )

Gjumashja
26-11-04, 09:38
Poo veq jo me shum :?

Mafiozi
26-11-04, 11:03
Njoh pak, jo edhe sa kam deshir :lol:

livoreka bicio
27-11-04, 23:43
NJOH, NJOH, SHUME DISA. :wink:

Mafiozi
28-11-04, 01:08
Po tash njoh pak anetar :P :lol:

turisti
29-11-04, 10:10
" Une ju njoh te gjithve,por pak anetar ka qe me njohin ",hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha :wink: :wink:

Kercovari
29-11-04, 10:29
" Une ju njoh te gjithve,por pak anetar ka qe me njohin ",hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha :wink: :wink:
Po te duket!?.he kendej e he andej edhe s`te njohin!Haahhaaaa!.

Loloku
29-11-04, 10:31
Une as veteveten nuk po arrij ta njoh akoma ketu!

Kercovari
29-11-04, 10:36
Une as veteveten nuk po arrij ta njoh akoma ketu!
Mos u merzit Loloku
Dikush te njeh me mire se ti veten.

Loloku
29-11-04, 10:39
Jo, nuk kam pse te merzitem se nuk me mungon identiteti!

turisti
29-11-04, 11:11
" Une ju njoh te gjithve,por pak anetar ka qe me njohin ",hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha :wink: :wink:
Po te duket!?.he kendej e he andej edhe s`te njohin!Haahhaaaa!.

Kjo teori i lig pulat e tona,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahah. :wink:

Kercovari
29-11-04, 12:52
" Une ju njoh te gjithve,por pak anetar ka qe me njohin ",hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha :wink: :wink:
Po te duket!?.he kendej e he andej edhe s`te njohin!Haahhaaaa!.

Kjo teori i lig pulat e tona,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahah. :wink:
Me te shishme jen te liga po jo deri ne koske!haaaaahaaaaa!.

turisti
29-11-04, 23:02
" Une ju njoh te gjithve,por pak anetar ka qe me njohin ",hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha :wink: :wink:
Po te duket!?.he kendej e he andej edhe s`te njohin!Haahhaaaa!.

Kjo teori i lig pulat e tona,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahah. :wink:
Me te shishme jen te liga po jo deri ne koske!haaaaahaaaaa!.

Sidomos te liga me pupla,hahahahahahahahahahahahahahahaha. :wink:

uliksi31
30-11-04, 08:03
Jo askend nuk njohe.Por dikujt do ja mesyj konakun.Me pa kush e ka at fat :o

Kercovari
30-11-04, 09:32
" Une ju njoh te gjithve,por pak anetar ka qe me njohin ",hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha :wink: :wink:
Po te duket!?.he kendej e he andej edhe s`te njohin!Haahhaaaa!.

Kjo teori i lig pulat e tona,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahah. :wink:
Me te shishme jen te liga po jo deri ne koske!haaaaahaaaaa!.

Sidomos te liga me pupla,hahahahahahahahahahahahahahahaha. :wink:
Dallendyshet jen te bukura dhe te shishme.Haaaaahaaaaaahaaaaa!.

Diana007
30-11-04, 11:42
Kam disa qe i njoh por spo i ceki me emra , ju pershendes te gjith ata qe njoh edhe se me njohin mpuqqqqqqqq per te gjith :wink:

Gjumashja
01-12-04, 12:41
Kam disa qe i njoh por spo i ceki me emra , ju pershendes te gjith ata qe njoh edhe se me njohin mpuqqqqqqqq per te gjith :wink:
hahahaha ani ka met mbyt qe spo ma cek emrin hahahahahhaha :P :P :P

Diana007
01-12-04, 12:45
hahahaha ani ka met mbyt qe spo ma cek emrin hahahahahhaha :P :P :P

Kuku kam harru Gjumashen e njoh more , ( me mir ta permendi se po mbyt naj kund) heheheh

Kaltrushi
01-12-04, 12:47
Ketu e njof Mis_pejen. Por e kam marre vesh pas do kohe, pasi patem fol privat. nese doni me dit ma mire e kam: :arrow: nenat tana jane qika te migjes. (tezake po i bjen) Jam e knaqne qe permes internetit qe u hetum prap se kush jemi. Edhe pse ne kemi kontakt edhe me pare. Pra tezake mpuqqqqqqqqqqqqqqq shummmmmmmmm.

PS: Hallal e bukur esht valla.

Ka edhe do tjere qe i njof. hihihihihi po nuk po ja nisi me i njeh.
Deshiroj te ju njof te gjithe. pershendetje!!!!!

Mafiozi
02-12-04, 18:14
Ketu e njof Mis_pejen. Por e kam marre vesh pas do kohe, pasi patem fol privat. nese doni me dit ma mire e kam: :arrow: nenat tana jane qika te migjes. (tezake po i bjen) Jam e knaqne qe permes internetit qe u hetum prap se kush jemi. Edhe pse ne kemi kontakt edhe me pare. Pra tezake mpuqqqqqqqqqqqqqqq shummmmmmmmm.

PS: Hallal e bukur esht valla.

Ka edhe do tjere qe i njof. hihihihihi po nuk po ja nisi me i njeh.
Deshiroj te ju njof te gjithe. pershendetje!!!!!

Te pershendes kaltrushi, edhe mos harro me pershendet tezaken
miss_peja :lol:

Kaloni mir :wink:

Gjumashja
12-12-04, 21:25
fizikisht jo me kerkon e kshtu tastaturatisht po :lol: :lol:

Mafiozi
12-12-04, 21:59
Jooooo bre un askend nuk e njoh, kurrfare :lol: :lol: :lol: :lol:

turisti
13-12-04, 10:59
Njifemi " te gjithe ",por nuk po kuptohemi,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha ha. :wink:

Diana007
13-12-04, 11:01
fizikisht jo me kerkon e kshtu tastaturatisht po :lol: :lol:hehhheheehehehhehehhhheeeeehehheheheeh :P :P :P :P :P :P :wink:

Kaltrushi
16-12-04, 12:55
Ketu e njof Mis_pejen. Por e kam marre vesh pas do kohe, pasi patem fol privat. nese doni me dit ma mire e kam: :arrow: nenat tana jane qika te migjes. (tezake po i bjen) Jam e knaqne qe permes internetit qe u hetum prap se kush jemi. Edhe pse ne kemi kontakt edhe me pare. Pra tezake mpuqqqqqqqqqqqqqqq shummmmmmmmm.

PS: Hallal e bukur esht valla.

Ka edhe do tjere qe i njof. hihihihihi po nuk po ja nisi me i njeh.
Deshiroj te ju njof te gjithe. pershendetje!!!!!

Te pershendes kaltrushi, edhe mos harro me pershendet tezaken
miss_peja :lol:

Kaloni mir :wink:

hehhe Do ta pershendes per ty dhe do ti them nja dy flale te mira per ty. Githashtu je i pershendetur. :D :wink:

aferdita
17-12-04, 20:09
ne msn bisedoj me disa dhe i joh si me thene keshtu me shkrime pak,kurse keshtu e njoh memphisin :wink:

erita
17-12-04, 20:12
ne msn bisedoj me disa dhe i joh si me thene keshtu me shkrime pak,kurse keshtu e njoh memphisin :wink:

aferdita si duket memphisi pra

aferdita
17-12-04, 20:17
ashtu si e ka fal zoti :lol: :lol:

shume djale i mire eshte

Mafiozi
17-12-04, 21:30
Ketu e njof Mis_pejen. Por e kam marre vesh pas do kohe, pasi patem fol privat. nese doni me dit ma mire e kam: :arrow: nenat tana jane qika te migjes. (tezake po i bjen) Jam e knaqne qe permes internetit qe u hetum prap se kush jemi. Edhe pse ne kemi kontakt edhe me pare. Pra tezake mpuqqqqqqqqqqqqqqq shummmmmmmmm.

PS: Hallal e bukur esht valla.

Ka edhe do tjere qe i njof. hihihihihi po nuk po ja nisi me i njeh.
Deshiroj te ju njof te gjithe. pershendetje!!!!!

Te pershendes kaltrushi, edhe mos harro me pershendet tezaken
miss_peja :lol:

Kaloni mir :wink:

hehhe Do ta pershendes per ty dhe do ti them nja dy flale te mira per ty. Githashtu je i pershendetur. :D :wink:

:lol: :lol: :lol: :wink:

Loloku
18-12-04, 02:16
ne msn bisedoj me disa dhe i joh si me thene keshtu me shkrime pak,kurse keshtu e njoh memphisin :wink:


E paskemi dite! Ishte debore, kur njeriu ndjen nevoje per ngrohtesi dhe une isha diku deshiren time duke thithe si nikotine, por kisha shume ftohte!

Barbaroza
18-12-04, 21:37
ne msn bisedoj me disa dhe i joh si me thene keshtu me shkrime pak,kurse keshtu e njoh memphisin :wink:


E paskemi dite! Ishte debore, kur njeriu ndjen nevoje per ngrohtesi dhe une isha diku deshiren time duke thithe si nikotine, por kisha shume ftohte!


Pas cdo dimri,vjen pranvera! :wink:

Mafiozi
26-12-04, 12:48
Uuuuuf jo bre nuk e njoh askend, nuk po ma rrok :lol: :lol: :lol: :lol:

livoreka bicio
26-12-04, 14:07
Uuuuuf jo bre nuk e njoh askend, nuk po ma rrok :lol: :lol: :lol: :lol:MOS JE AQE I SIGURTE MAFIOZ, SE KA NJEREZ QE TE NJOHINE HAHAHAHAHH :lol: :lol: :lol: :wink:

Barbaroza
26-12-04, 14:11
Une :arrow: askend!

livoreka bicio
26-12-04, 14:20
Une :arrow: askend! :shock: :shock: :shock: :shock: ESHTE PAKE PERE TE BESUARE :lol: :lol: :lol:

Murgesha
26-12-04, 14:45
Edhe ata q i kam njohur spo i njh m. :wink:

Barbaroza
26-12-04, 15:58
Edhe ata q i kam njohur spo i njh m. :wink:
:wink:

Barbaroza
26-12-04, 15:58
Une :arrow: askend! :shock: :shock: :shock: :shock: ESHTE PAKE PERE TE BESUARE :lol: :lol: :lol:

Lexo dhe beso! :wink:

engjelli_pe
26-12-04, 16:32
Si antar i ri n kt forum,nuk ngjoh asknd,po shpresoj s paku te kem mirkuptim gjat diskutimeve.

respekt

Gentiani
26-12-04, 16:33
A njihet dikush me diknd n kt forum?

Un i njoh t gjith! prmes shkrimeve mendova :wink: :wink:

yllka
26-12-04, 21:12
A njihet dikush me diknd n kt forum?

Un i njoh t gjith! prmes shkrimeve mendova :wink: :wink:


EDHE UNE GENTI :oops:

Mafiozi
26-12-04, 23:12
Tybe un asnje nuk e njoh, perveq ShejtoNken qe e kam pa tu kalu
perpara shtepis me SAJ :twisted: :twisted: :lol: :lol: :lol:

Luana
26-12-04, 23:16
A je i sigurt Mafioz qe nuk e njeh askend nga forumi http://www.cosgan.net/images/smilie/konfus/a015.gif

ShEjToNkA
26-12-04, 23:17
Tybe un asnje nuk e njoh, perveq ShejtoNken qe e kam pa tu kalu
perpara shtepis me SAJ :twisted: :twisted: :lol: :lol: :lol:


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

livoreka bicio
26-12-04, 23:18
Une :arrow: askend! :shock: :shock: :shock: :shock: ESHTE PAKE PERE TE BESUARE :lol: :lol: :lol:

Lexo dhe beso! :wink:LEXO DHE MENDO, APO LEXO DHE BESO? HAHAHAHAHAH :lol: :lol: :wink:

Mafiozi
26-12-04, 23:27
A je i sigurt Mafioz qe nuk e njeh askend nga forumi http://www.cosgan.net/images/smilie/konfus/a015.gif


Jo tybe nuk jam i sigurt :lol: :lol: :lol:

Thash mos ti tregoj ShejToNkes se po kalon edhe kah ti me saj :D

spirl_girls
26-12-04, 23:53
[/size=20]Mafiozi e mua a me njeh bree ciao tyy[/size]

MemphiSx
26-12-04, 23:57
Une i njoh BeeP,arTanibb,Sheta,Loreta,IceGirl dhe se fundi edhe aferditen
Kurse te tjeret permes shkrimeve qe i Respektoj te gjithe :)

Luana
27-12-04, 00:02
Une i njoh BeeP,arTanibb,Sheta,Loreta,IceGirl dhe se fundi edhe aferditen
Kurse te tjeret permes shkrimeve qe i Respektoj te gjithe :)

edhe .................... :?: :?: :?: :evil:

Mafiozi
27-12-04, 00:03
[/size=20]Mafiozi e mua a me njeh bree ciao tyy[/size]

Po moj edhe ty te njoh spirl_girls, mu kan ber shum tash :D

MemphiSx
27-12-04, 00:11
Une i njoh BeeP,arTanibb,Sheta,Loreta,IceGirl dhe se fundi edhe aferditen
Kurse te tjeret permes shkrimeve qe i Respektoj te gjithe :)

edhe .................... :?: :?: :?: :evil:


Normal se edhe ty ;) T'kam shoqe t'mir :)

Mafiozi
27-12-04, 00:17
Une i njoh BeeP,arTanibb,Sheta,Loreta,IceGirl dhe se fundi edhe aferditen
Kurse te tjeret permes shkrimeve qe i Respektoj te gjithe :)

edhe .................... :?: :?: :?: :evil:


Normal se edhe ty ;) T'kam shoqe t'mir :)E Mafijen jo aaaaa :twisted: :twisted: :twisted: :(

lazdrani
27-12-04, 16:29
I njohe 20% te antareve privat 30%ne msn,50% permese shkrimeve :wink: :wink: :wink:

mickoja
27-12-04, 16:34
I njohe 20% te antareve privat 30%ne msn,50% permese shkrimeve :wink: :wink: :wink:qy qy qy qy.....dmth te gjith po i njofshe a? :roll: :roll:

DEA
27-12-04, 16:44
Une spo e njof askend valla, sa po me duket qe kam fillu me i njoft veq kur po me befasojne dhe spo jem me e sigurt as per ate kohen qe i kam njohur :idea:

lazdrani
27-12-04, 16:47
I njohe 20% te antareve privat 30%ne msn,50% permese shkrimeve :wink: :wink: :wink:qy qy qy qy.....dmth te gjith po i njofshe a? :roll: :roll:


E thuaj se nuk njihemi hahahhahahahaha :wink:

halla e madhe
27-12-04, 17:09
Thuase nuk njifemi,...njifemi ne mes shkrimit,ajo eshte edhe me mire :wink:

florian
28-12-04, 08:30
un njohme te miret e dardanis . :twisted:

Dreni30
28-12-04, 12:28
Une nuk po e njoh askend, por po mundohem per mes shkrimit qe te njoh dikend.
Tung, tung ju pershendes te gjitheve.

turisti
30-12-04, 01:18
Une nuk po e njoh askend, por po mundohem per mes shkrimit qe te njoh dikend.
Tung, tung ju pershendes te gjitheve.

- Dreni 30 -,mos u ngut,koha e ben t'veten.

Me nderime,TURISTI.

Gjumashja
31-12-04, 16:14
5-6 veta ma shume jo

Diana007
31-12-04, 16:18
5-6 veta ma shume jo


:roll: :roll: :roll:

PAOLINA
31-12-04, 16:30
Asnje nuk njof :cry: :(


:twisted: :twisted:

Gjumashja
31-12-04, 18:44
5-6 veta ma shume jo


:roll: :roll: :roll:

yllo edhe ty te njoh edhe ti hin ne mesin e atyne qe permenda :wink:

MemphiSx
01-01-05, 22:21
E paskom harru edhe Orinokon e Malok Presheven ;) Te cilet i pershendes ;)

livoreka bicio
01-01-05, 22:56
3,PERSONA I NGJOH NE MSN... 2,M/P DHE 1, E NJOHE NE LIVE. :wink:

turisti
05-01-05, 22:38
Po, une dhe tastatura,hahahahahahahahahahaahahahahahahahahahah ahahahh. :wink:

Luana
05-01-05, 22:43
3,PERSONA I NGJOH NE MSN... 2,M/P DHE 1, E NJOHE NE LIVE. :wink:


qyqyqy kush na qenkan ata Livoreka :shock: :shock: :shock: :shock: :lol: :lol:

livoreka bicio
05-01-05, 22:50
3,PERSONA I NGJOH NE MSN... 2,M/P DHE 1, E NJOHE NE LIVE. :wink:


qyqyqy kush na qenkan ata Livoreka :shock: :shock: :shock: :shock: :lol: :lol:HAHAHAHAHAH JAN NGA DARDANIA.DE :lol: :lol: :lol: :lol:

Luana
05-01-05, 22:52
3,PERSONA I NGJOH NE MSN... 2,M/P DHE 1, E NJOHE NE LIVE. :wink:


qyqyqy kush na qenkan ata Livoreka :shock: :shock: :shock: :shock: :lol: :lol:HAHAHAHAHAH JAN NGA DARDANIA.DE :lol: :lol: :lol: :lol:

ishalla s'jam une http://www.cosgan.org/images/midi/frech/a010.gif

livoreka bicio
05-01-05, 22:56
3,PERSONA I NGJOH NE MSN... 2,M/P DHE 1, E NJOHE NE LIVE. :wink:


qyqyqy kush na qenkan ata Livoreka :shock: :shock: :shock: :shock: :lol: :lol:HAHAHAHAHAH JAN NGA DARDANIA.DE :lol: :lol: :lol: :lol:

ishalla s'jam une http://www.cosgan.org/images/midi/frech/a010.gifE ATY NUK DIJHET MUNDESH TE JESHE EDHE TY.HAHAHAHAHAHAHAH :lol: :lol: :lol: :lol:

Luana
05-01-05, 23:03
3,PERSONA I NGJOH NE MSN... 2,M/P DHE 1, E NJOHE NE LIVE. :wink:


qyqyqy kush na qenkan ata Livoreka :shock: :shock: :shock: :shock: :lol: :lol:HAHAHAHAHAH JAN NGA DARDANIA.DE :lol: :lol: :lol: :lol:

ishalla s'jam une http://www.cosgan.org/images/midi/frech/a010.gifE ATY NUK DIJHET MUNDESH TE JESHE EDHE TY.HAHAHAHAHAHAHAH :lol: :lol: :lol: :lol:

Nuk i dihet jetes http://www.cosgan.net/images/smilie/frech/e025.gif

livoreka bicio
05-01-05, 23:10
3,PERSONA I NGJOH NE MSN... 2,M/P DHE 1, E NJOHE NE LIVE. :wink:


qyqyqy kush na qenkan ata Livoreka :shock: :shock: :shock: :shock: :lol: :lol:HAHAHAHAHAH JAN NGA DARDANIA.DE :lol: :lol: :lol: :lol:

ishalla s'jam une http://www.cosgan.org/images/midi/frech/a010.gifE ATY NUK DIJHET MUNDESH TE JESHE EDHE TY.HAHAHAHAHAHAHAH :lol: :lol: :lol: :lol:

Nuk i dihet jetes http://www.cosgan.net/images/smilie/frech/e025.gifJO VOLLA NUK I DIHET HAHAHAHHAH :lol: :lol: :lol: :lol:

Luana
05-01-05, 23:16
Ani Livoreka kur te njoftohesh me mua , kallxoj Forumit http://www.cosgan.net/images/smilie/frech/s045.GIF

livoreka bicio
05-01-05, 23:25
Ani Livoreka kur te njoftohesh me mua , kallxoj Forumit http://www.cosgan.net/images/smilie/frech/s045.GIFANI SE KAME JU TREGUA TE GJITHEVE KURE TE NJOFTOJE TY. :lol: :lol: :lol: :lol:

Luana
05-01-05, 23:46
Ani Livoreka kur te njoftohesh me mua , kallxoj Forumit http://www.cosgan.net/images/smilie/frech/s045.GIFANI SE KAME JU TREGUA TE GJITHEVE KURE TE NJOFTOJE TY. :lol: :lol: :lol: :lol:

Mos harro pra http://www.cosgan.net/images/smilie/frech/a025.gif

turisti
07-01-05, 00:51
Simbas komunikimit,po,po.... :wink:

Gentiana
07-01-05, 01:17
Simbas komunikimit,po,po.... :wink:

Sidomos simbas te qeshurave :wink:

turisti
07-01-05, 01:18
Simbas komunikimit,po,po.... :wink:

Sidomos simbas te qeshurave :wink:

Po,por jo vetem simbas te qeshurave,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahah. :wink: :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P

Gentiana
07-01-05, 01:19
Simbas komunikimit,po,po.... :wink:

Sidomos simbas te qeshurave :wink:

Po,por jo vetem simbas te qeshurave,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahah. :wink: :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

turisti
07-01-05, 01:27
Simbas komunikimit,po,po.... :wink:

Sidomos simbas te qeshurave :wink:

Po,por jo vetem simbas te qeshurave,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahah. :wink: :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

:wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :wink:

turisti
07-01-05, 01:37
Sidomos ne kujtim e kam m/p te pare..... :wink:

Tomori
07-01-05, 15:30
[quote="PAOLINA"]Asnje nuk njof -perveq TOMORIT


---[color=blue]Gjithashtu edhe un Tomori asnje nuk njoh, perveq PAOLINES

blina
07-01-05, 16:00
Po une njihem me dy veta ne kete forum . me prishtinasen edhe me valimren

livoreka bicio
08-01-05, 13:44
KREJTE I NJOHE. :lol: :lol: :lol:

turisti
09-01-05, 03:47
KREJTE I NJOHE. :lol: :lol: :lol:

Edhe une. :wink:

livoreka bicio
09-01-05, 13:16
KREJTE I NJOHE. :lol: :lol: :lol:

Edhe une. :wink: :P :P :P :P :P :P :wink: :wink: :wink:

turisti
09-01-05, 13:51
KREJTE I NJOHE. :lol: :lol: :lol:

Edhe une. :wink: :P :P :P :P :P :P :wink: :wink: :wink:

:wink: :wink: