PDA

View Full Version : Mirėmėngjesi!


Faqet : [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

Gentiana
02-04-04, 10:19
Mir Mengjesi, me gjithse esht ber gati 12h dhe duhet then mir dita,po ketu le ti shkruajm Enderrat qe i kemi par, dhe a kemi fjet mir :wink:

Un enderr Sonte kam pa Rrushin dhe Barbarozen se ishin grindur!
Nuk di si ta spjegoj apo imitoj kte enderr,vetem se ndoshta me ndihmoni ju!?

Genta

lazdrani
02-04-04, 10:28
Miremengjesi Dardani!!!!

Genta miremengjesi,Ja mbrem te pashe ne enderr qiko sa qe nuk doja te zgjohem nga kjo enderr e bukure.......
Vetem nje e di qe Murgesha erdhe e na zeri e ne u mundojshem tja sqarojme se nuk eshte ashtu si ajo mendone (se une e dua Murgeshen)por ja qe kot ishte.....Bile kur shkoje te tha ty:Genta kur nuk kisha besuar qe me tradhtone....E une duke u munduar qe ta qetesoje ate nuk e kam dite kur me ka jap nje Shpulle ne faqe qe stacionet mi ka perzi dhe ne ate moment u zgjova isha bere qulle nga ndjersa jorgani ishte kane te kryte ndersa jasteku te kembet.....
Oh zot te faliminderit qe ishte vetem enderr :lol: :lol: :lol: :lol:

Gentiana
02-04-04, 10:33
More Lazdran,vetem enderr,ama qdo te thot tash Murgesha kur ta lexon kte??
Kuku,po qme bene, ok esht vetem enderr,ama po harron se Murgeshen e kam shoqe, dhe prap se prap ndoshta esht Gjeloze edhe ne Endrra?! :(

Barbaroza
02-04-04, 11:15
Mir Mengjesi, me gjithse esht ber gati 12h dhe duhet then mir dita,po ketu le ti shkruajm Enderrat qe i kemi par, dhe a kemi fjet mir :wink:

Un enderr Sonte kam pa Rrushin dhe Barbarozen se ishin grindur!
Nuk di si ta spjegoj apo imitoj kte enderr,vetem se ndoshta me ndihmoni ju!?

Genta

Genta,nese del ashtu siq ke enderruar,mbaju mire :x

Gentiana
02-04-04, 11:26
Barbaroza un thash vetem enderr esht bre, mos e merr ti seriozisht,qy.

:wink:

Barbaroza
02-04-04, 11:27
Po a e din moj ti se enderrat e keqija nuk duhet te tregohen se pastaj dalin te verteta :cry:

Gentiana
02-04-04, 11:29
Uhaaaaaaaaaaa un kte nuk e dita, se nuk e kisha treguar moj. Mos i thuaj asgje Rrushit,se tani thot prap Genta :(

Barbaroza
02-04-04, 11:38
Ok Genta,s'do ta bejme te madhe kete pune,jaaa e mbyllem menjehere :wink:

just_for_u_babe
02-04-04, 14:02
Miredita GEnta

Underrat i kam harru se ora 15:02 eshte tashti, te tregoj herave tjera ok.

Murgesha
02-04-04, 16:49
Interesant jam befasuar sot :shock: :shock:

Une kam enderruarr se Genta dhe Lazdrani vertet me kane tradhetuar. :cry: :cry: Hajr ishalla mbasi edhe Lazdrani paska enderruarr njesoj. Po ne enderr vertet i dhashe nje shpulle Lazdranit, ndersa Genta shpejt me iku. Ej qiko edhe njeher nese shkon ne enderr te Lazdrani dije se te del pune me mua :wink:

Gentiana
02-04-04, 16:54
Oj Shoqe, po ku kam more un faj, sa nuk i shkoj me tvertet nuk keni qka mi jepni fajet mua. edhe qudi,pse un nuk kam par enderr kehstu,po bash ju dy,ncncncn. Tash me keni habit......

Murgesha
02-04-04, 16:57
E kam nga friga moj, se shpesh kur flen Lazdrani thirr keshtu jerem 8)
Genta, Genta te ruhemi se po na sheh Murgesha :shock:
Pa tjeter se ku rri mendja shkon edhe endrra :roll: :roll:

Gentiana
02-04-04, 16:59
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Jo ateher mirru vesh me Ladzranin, e mos mi jep fajet mua. Jeni mesuar krejt qka ndodhin ne Forum fajet Genta, jo more se edhe un jam njeri, qy :wink: :wink:

Murgesha
02-04-04, 17:03
E po tek jam marre vesh me Lazdranin po ta terhjeki ty verejtjen.
Po edhe ti ke faj.
Kur ai te therras ty ne enderr ti mos shko aty, bile me kene ne vend tandin per inati shkoj ne enderr Rrushit :lol: :lol:

Gentiana
02-04-04, 17:06
Jo more se me nxan sherri me Barbarozen ateher, ti bile pate mėshir,po ajo,nga Gjelozia,dro me mbyt krejt...... :wink:

Murgesha
02-04-04, 17:10
Jo jo mos u frigo se ajo veq po flejke :wink: .
Nuk e merr vesh se cfare po enderron Rrushi :lol: :lol:

Gentiana
02-04-04, 17:14
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Ok pata fat edhe nje her.
Barbaroza vetem flej ti,mos ta nin. :wink:

anna
03-04-04, 09:11
MIRE MENGJES DARDANIA :o :o :o

Gentiana
03-04-04, 13:22
14:21 me then Mirmengjesi, jo jo, po them mir dita Dardania....

hot girl
03-04-04, 15:27
miremengjes ,miredita ,mierbrama krejtv valla s e spokam koh me shkru mengjes drek dark

lazdrani
04-04-04, 10:55
Morgennnnnnnnnnnnnnnnnn leute von heute!!!! :wink:

Murgesha
04-04-04, 15:06
Mbrame kam qene dikund (Lazdran mos trego se ku). Kam kaluar fantazi dicka e tani sapo u zgjova.
Mirmengjez te gjitheve :lol: :lol:

lazdrani
04-04-04, 21:02
:roll: Ani zemer ani se nuk po tregoje :wink:

Gentiana
05-04-04, 09:03
Mir Mengjesi te gjithve.
Lazdran qka nuk po tregon?? As mua a?? ncncnncncn, prap kurreshtja ime.

Barbaroza
06-04-04, 08:46
:o Miremengjesi,a u zgjuat,a flejtet hiq :o :o cka kisha fjetur edhe pak,hajt se po ia krisi gjume edhe pak,naten e mire :o

Gentiana
06-04-04, 10:35
Mir Mengjesi te gjithve, po ku jeni more sot?? a keni fjet hiq?
Barbaroza qu qu, se boll ke fjet tybe, edhe qu shoqe se un erdha, hajde rri me mu, qy!

mickoja
06-04-04, 11:25
Genta hoi ej dhe un sa u qova mua nuk po mč thirr a?

Gentiana
06-04-04, 11:26
Qe more po kadale, se nuk te pava. Qe po te thirri edhe ty, hajde rri me mu se nuk po me rrihet hiq, e ajo Barbaroza ka fjet, e keshtu e ashtu esht gjumoshe e madhe, e nuk zgjohet ku me dit deri kur.

sexybrikenda
06-04-04, 14:33
Hajt hajt lazdran a edhe po dilshe me Murgeshen ah :twisted: :twisted: :twisted:

lazdrani
07-04-04, 14:13
:roll: Per qef tendin :P :D :wink:

Barbaroza
07-04-04, 14:16
:o sa eshte ora bre :o heret qenka,po flej edhe pak :o

Gentiana
07-04-04, 14:18
Ojjjjjjj Barbaroza ti vetem ne gjum qik po rrin, nuk esht e drejt, qy. me pas dit nuk e kisha qel hiq kte tem me mir mos me dit se kur flen, apo kur je zgjut,me gjithse shum pak ishe ti zgjut :wink:

hana
07-04-04, 15:56
:wink: :wink: valla qysh jam pergjumshem spo mu qelen syt, sa u qova ,fjeta pak vallai jam kon shum lodhshem
Ani de Genta gjumi po te rrit po te jep forc valla :lol:

Barbaroza
08-04-04, 10:02
Ooooo Genta,po koha e vranet moj e nuk po rrihet hiq zgjuar,aaaaaaaaaaa :o po flej edhe pak :o

sexybrikenda
08-04-04, 10:17
Miremengjesi qika,oj Barbaroza qka je qy kaq heret moj po shko e flej se RRUSHIN PO TA MERRE MURGESHA :D :D :D

Barbaroza
08-04-04, 10:19
Jo moj Sexybrikenda,une veq jam me RRUSHIN,per ate nuk dua te zgjohem :wink: :D :lol:

hana
08-04-04, 17:07
Ani kqyre kqyre per kete moj Barbaroz spo tu nihet zani a :lol: :lol: :lol: a cka je ti hahhahahhah

lazdrani
08-04-04, 20:31
Oh mire mbrem te gjitheve ju deshiroje te gjitheve ne online nje nate te qete :P lazdrani

sexybrikenda
09-04-04, 14:20
EDHE UNE TY LAZDRAN QASHTU :wink:

lazdrani
10-04-04, 11:05
Ju uroje nje dite te mbare.......Zemres time nje mpuq nga larte :P

anna
11-04-04, 10:34
miremengjes o individa hahahahaha :lol: :lol: :lol: :lol:

florian
11-04-04, 10:48
mirmengjes tanve e ju uroj nje dit te kendshme .

lazdrani
11-04-04, 11:27
Miremengjesi florian dhe anna,ani akeni fjetur mire mos ndonje enderr ah hahahahah kalofshit bukur gjithmone ku do qe jeni pershendetje nga lazdrani :P

florian
11-04-04, 11:34
MIRMJES LAZDRAN VALLAHI KAM FJET MI SHUM PO JAM CUE ME NI SY T ZI .
PERSHENDETJE LAZDRAN E ANNA ISHALLA NI DIT TE DIELL TE MIR E ME DILL SI KTU TE UNE.

Murgesha
11-04-04, 12:47
Miredita. :lol: :lol: :lol:

hana
11-04-04, 13:44
mirdita krejtve, murgesh,flori,naki,lazdran

anna
12-04-04, 08:15
miremengjes te gjithve antareve edhe atyre qe jan regjistru e nuk shkruajn :wink: :wink: :wink:

lazdrani
12-04-04, 11:31
Miredita juve ju uroje nje dite te kendeshem nga lazdrani :wink:

Naki
12-04-04, 15:29
Nje pasdite te kendeshme :!:

Murgesha
12-04-04, 16:26
E une ju deshiroj mbremje te kendshme.
A keni ngrene darke ende :wink: :?:

lazdrani
13-04-04, 12:39
Miremengjesi sot isha te mjeku se jam pake i ftofure :wink: Kalofshit bukure sot te gjithe :wink:

Murgesha
13-04-04, 12:44
Miremengjesi sot isha te mjeku se jam pake i ftofure :wink: Kalofshit bukure sot te gjithe :wink:

Kuku Lazdran mos te tha mjeku gje serioze.
Ishalla te kalon me shpejt se me bere gjakun uje nga friga :shock:

lazdrani
13-04-04, 12:49
:roll: Murgesha i tregova mundimet e mija qe Esmerada me sehiret e saj te rrezikshme,Dr. me udhezoje qe te pushoje tri dite dhe nje hajmeli Hoxha qe me ka shkruar pe mbaj me vete se po kam frike mos "sehiret"po me kthehen prape :cry: :cry: :cry: Kam frike se po te humbi :wink: :P Por mos mbaj brenga per mua se une jam ai Lazdrani qe te done qe nga dita e pare :wink: :wink: :wink:

Murgesha
13-04-04, 12:52
Ok Te lumte qe me tregove shpejt se vertet u bera merak :lol: :lol:

florian
13-04-04, 12:54
te shkume lazdran e qat hajmeli maje ne gji se qajo esmerallda ka rrezik me jau ba edhe ni sehir. :wink: :)

Gentiana
13-04-04, 13:23
Ju pershendes te gjithve, a jeni mir sot??
Edhe un tash mbase jam ne mesin e juaj,po disi po me duket se erdha pakes von,a menxi me u integru tani,ama nejse.

Genta

lazdrani
13-04-04, 17:03
Genta po ti jabanxhi nuk je qe me u integru te ne :wink: Mire se erdhe ne Dhomen tende te embel :arrow: lazdrani :wink:

Barbaroza
14-04-04, 08:43
AAAAAAAAAAAAAA :o Miremengjesi :o po flej edhe pak se heret qenka.ende ora 9:40 :o

lazdrani
14-04-04, 10:30
Miremengjesi Murgesha,zeshkanja,anna,flori,Barbaroza,Naki,Genta ,zana,hanna,ArTibb.........Dhe Florida (ne privat).....Eh me ju treguar se e kam pasure nje nate fantastike nuk besoni :lol: :lol: :lol: :wink: Vetem hajt me kaq

drenousha
14-04-04, 10:39
une prame asni enderr nuk e kam pa :? :?

Gentiana
14-04-04, 11:02
Mir Mengjesiiiiiiiiiiiiiiii te gjithve.

Murgesha
14-04-04, 15:28
Mir Mengjesiiiiiiiiiiiiiiii te gjithve.

Pse a tani u zgjove prej gjumi a. Ncncncnc ora 16.30 min.
Sa shum po flejshe moj ti :wink: :roll:

Gentiana
14-04-04, 15:35
Mka msu Barbaroza keq, e tash nuk po muj me u qu heret, ahhhhh qka ish i embel gjumi gjat dites :wink: :oops:

Murgesha
14-04-04, 15:47
Ani-ani fli se gjumi i dites te rrite e te ban te madhe :lol:

Honesty^uk.
14-04-04, 22:31
A ban une me ju than miremengjesssssssss ne dark, pasi ne natje shkoj ne pune dhe nuk po du me jau prish gjumin heret.
Se mire ka than Murgesha gjumi i mengjesit ua kuq faqet ;))))))))))))))

Gentiana
16-04-04, 11:31
Mir Mengjesi te gjithve. :D

Murgesha
16-04-04, 11:33
Mir Mengjesi te gjithve. :D

Kuku sa vone po qohesh moj prej gjumit.
I lumi ai qe ka me te mar :lol: :lol: :lol:

Gentiana
16-04-04, 11:36
hahahah Murgesha Lumi ai de, po me mir te them lumja un per ju,ju ma keshit pas gjumin tim e nuk keni ba ze,e un ateher deri ne 2:00 zgjuat,nuk esht fer :cry:

florian
16-04-04, 11:40
mirmengjesi tanve e kush a ka ha i baft mir ne zemer .

Barbaroza
16-04-04, 11:51
Qohu Florian more se u be dreka qy :wink:

florian
16-04-04, 11:56
pram te hana per dark sot te barbaroza per drek vallahi spo ka ma mir :D :D

florian
16-04-04, 11:57
erdha erdha sa ti kqyri nja dy mesazhe :wink:

lazdrani
16-04-04, 11:57
Miremengjesi Mbreteresha ime :wink: Miremengjesi Dardani :P

Murgesha
16-04-04, 12:01
Krejt sot vone po qohen. :lol: :lol:
Mirmengjezi Naltmadheria juaj(ime)

Naki
16-04-04, 18:40
Mire Mbrema Mbret-Lazdran,jeni i Mirepritur Sonte tek une po Pasi ndegjova se po vjene Pa Mbretereshen -Murgeshen mu Prish qefi, nuk e di a do ta hapi Porten :lol: :lol: :lol:

anna
17-04-04, 08:16
MIREMENGJES O NJERZ

Barbaroza
17-04-04, 10:01
Miremengjesi Anna,a erdhe a :P

Naki
17-04-04, 10:37
Mire dita ,nje vikend te kendshem -Ju deshiron Naki

Gentiana
17-04-04, 14:41
Mir Mengjesi te gjithve. Nejse jam qu me heret sot,po un si vajz e vyme u duft me i kry do pun tjera ateher me ardh ne forum,keshtu qe mos mendoni qe kam fjet shum, vetem deri ne 12:00 :oops:

Genta

PlaY^_^BoY
18-04-04, 01:42
Mir mengjezi qitash osht ora 3 e nates edhe gati u ba saba edhe deshta me dal qitu me i hershmi se ton mes mu qu as njo para meje me jau kalu te tonve edhe qe ka 4:30 shkoj e ja tufi mugj po du me ju thon se jam me i hershem se krejt ju :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Murgesha
18-04-04, 10:53
Ncncncnc Ende askush sqenka zgjuar.
Hajde more mos flini shume se ju ben dem gjumi.

PlaY^_^BoY sa mire ke ba qe na pershendete ne ate kohe, po pse thirrshe aq shume se, ma ke prish gjumin :wink:

Gentiana
18-04-04, 10:59
Murgesha sis ja ku me ke un jam zgju. Mir mengjesi te gjithve :D kuku qka kukna ne qef sot, ruhi se po ma prishni ket qef 8)

PlaY^_^BoY
18-04-04, 12:58
Mir dita se me ju thon mir mjesi ku me dit qka bahet se un qe sa u qova edhe dola me pi ni caffe ne net caffe qetu edhe thash te hi edhe tju them mir dita ;);););)

lazdrani
18-04-04, 13:11
OHHHHHHHHHHh miredita oh gjumasha zgjohuni more :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

enisi2004
18-04-04, 15:20
qao

enisi2004
18-04-04, 15:22
qao

enisi2004
18-04-04, 15:23
ola

Melissa
18-04-04, 15:32
qao

Melissa
18-04-04, 15:36
qa ka te re

SheTa
18-04-04, 18:41
qa ka te re


Valla kurgjo hiq te re ska :) gjith po na let qashtu po na gjon :)
edhe kshtu qe Palidhje pakes :) MeLissa mes pari e paske ket emer te bukur :P edhe e dyta :) skishe po keq me ardh me pi kaj caffe :)
kuptohet ne ''Forum'' se jo live ahhagaga :P qe sa dit po me bjen me pi caffe vetum :)tungi

Murgesha
19-04-04, 07:27
Fiuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu uuuuuuu
fiiiiiiiiiiiiiiiiiuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu uuuuuuuuuuuuuuuu
fiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiuuu uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu.
Hajde zgjonu me fiiiiiiiiiiiiiiiiiuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu :lol:

Barbaroza
19-04-04, 09:07
Murgesha,ngadale qiko,ma prishe gjumin me te embel qy,tjera here mos fishkello shume,mua m'u ka merztur gjeli qe po me zgjon cdo mengjes dhe e kam vendosur t'ia pres koken,e tash edhe ti po ben keshtu :( :wink:

Murgesha
19-04-04, 09:10
Murgesha,ngadale qiko,ma prishe gjumin me te embel qy,tjera here mos fishkello shume,mua m'u ka merztur gjeli qe po me zgjon cdo mengjes dhe e kam vendosur t'ia pres koken,e tash edhe ti po ben keshtu :( :wink:

Po une nuk jam Gjeli yt moj me me hejk koken.
Ku mos me fishkellu moj ora 10.11 minuta e ju krejt tuj fjet, ncncncnc.

Barbaroza
19-04-04, 09:19
E di moj qe nuk je gjeli im ti,dhe nuk te thashe ty gjel qy :( por s'kam bere gjum te mire mbreme dhe mendova ta vazhdoj gjumin edhe per 3 ore tjera,por ti.. :cry:

Murgesha
19-04-04, 09:24
E di moj qe nuk je gjeli im ti,dhe nuk te thashe ty gjel qy :( por s'kam bere gjum te mire mbreme dhe mendova ta vazhdoj gjumin edhe per 3 ore tjera,por ti.. :cry:

Ok ok ska problem, hajt se flen sonte mos ubej marak, po une nuk pata faj se veq ne forum me dukej se po me ha dikush e shyqyr qe me erdhe e te bejme llafe :lol: :lol: :lol:

Barbaroza
19-04-04, 09:27
Eh Murgesha,a veq per muhabet me thirre a?Me vjen keq,por une nuk e le gjumin per askend.Tung se ika te flej edhe pak :o

Murgesha
19-04-04, 09:28
Eh Murgesha,a veq per muhabet me thirre a?Me vjen keq,por une nuk e le gjumin per askend.Tung se ika te flej edhe pak :o

Rri moj mos me ik sa u gezova qe erdhe e ti ika me fjet prap :cry:

Barbaroza
19-04-04, 09:31
Hajt se vjen Genta ndoshta se syte po me rrotullohen per gjume :roll:

Gentiana
19-04-04, 11:04
Ja erdha un, po kush fishkelloj ashtu more se ke kah me shurdhon, se zgjut kam qen!
Murgesha qka u qove sot keshtu,me fishkellima??

Mirmengjesi te gjithve.

SheTa
19-04-04, 11:45
Ani qysh jeni a jeni mir bre :( kush eshte per caffe :) qoni gishtin :) e vogel :) Preshndetje :) Gentiana :)

Gentiana
19-04-04, 11:48
Flm per pershendetje,gjtihashtu te pershendes. Ok un dua kaffe dua ta pi me Mickojen atje ne kaffe :wink:

SheTa
19-04-04, 11:51
Flm per pershendetje,gjtihashtu te pershendes. Ok un dua kaffe dua ta pi me Mickojen atje ne kaffe :wink:

Ani fort mir :) a nuk po e boni zemren guri me na thirr edhe mu e artanibb ne caffe boll keq valla na nuk ju kishum lon vetum juve :)

Gentiana
19-04-04, 11:58
More hajdi kush po ju ndal, bile bile ne ket sabah kemi qef me na ba dikush shoqeri.

Dhe kur the kush don kafe qoni gisht,un mendova se je ka na qaros ti,po nejse, nuk ka problem.

SheTa
19-04-04, 13:16
ska problem Genta more :) mos ju nin ju veq pini une paguje :) mer ata
nuk kuritem :) hiq :)

lazdrani
19-04-04, 20:01
Miremengjesiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii :lol: :lol: :lol: :lol:

Gentiana
20-04-04, 10:59
Mir mengjesi te gjithve, a jeni more ksajde????? :arrow: :arrow: :(

SheTa
20-04-04, 13:01
Mir mengjesi edhe ty :) po po ketu jemi veq sa u'gjum pre gjumit ::::

Gentiana
20-04-04, 13:14
Valla S-H-E-T-A von po qohi edhe ju,ncncncn!

SheTa
20-04-04, 13:17
E po qka me bo si njeri :) pa dashni ;0 ska qka me bo ja frun veq gjum :)

Valla Genta me te kallxu drejt Gjumi San i Mir :)

Gentiana
20-04-04, 13:19
Pernimend a? kte nuk e paskna dit, more edhe me fjet shum te ban zarar :wink:

SheTa
20-04-04, 13:42
Pernimend a? kte nuk e paskna dit, more edhe me fjet shum te ban zarar :wink:


Jo more qfare zarazi :) veq mir qka te bon :) po njes.
Ani genta a je mir ti :) qysh ma ki qefin

Gentiana
20-04-04, 13:46
Mir mir ka dasht Zoti jam,po ti qka i ke punet? ndonje te re?

SheTa
20-04-04, 14:02
Mir mir ka dasht Zoti jam,po ti qka i ke punet? ndonje te re?Mir mir edhe une jam :) amo te reja ska :) vet i ri :P

Gentiana
20-04-04, 14:04
Po de, ateher jeto jeten sa je i ri,se kur te plakesh nuk ke fuqi. :wink:

SheTa
20-04-04, 14:12
Po more :) po mundohem me Jetu Jeten disi :) :lol: Amo nuk besoj :)
qe na hup fuqija :)

lazdrani
20-04-04, 20:50
Miremjesi :P

Gentiana
21-04-04, 10:48
Mir mengjesi Dardanie. :lol:

Murgesha
21-04-04, 10:54
Mengjez te mire Genta :lol:

Gentiana
21-04-04, 10:55
FLM :oops:

Murgesha
21-04-04, 10:57
Jo, jo mos u turpero se edhe une jam zgjuar vone sot, aty kah ora 9.15 minuta. :lol:

Gentiana
21-04-04, 11:00
Jo more nuk esht se jam zgjuar von,ti a nuk e din sa e hershme dhe e vyme jam un 8) , po per tjeter gje

Murgesha
21-04-04, 11:03
Une mendova se pse u zgjove vone. Po ani moj ti edhe me fjet oak me teper ska gje. Mos me shiko mua se une nuk kam kohe me fjet shume. Pastaj edhe si ti bej 5 ore gjume me mjaftojne per tere diten :lol: :wink:

SheTa
21-04-04, 15:36
:lol: valla shum keq qe po zgjohi heret :) tamon une po qona pre gjumit
nuk po e gjoje ase ni njeri ne forum :P keshtu qe ju kisha thon zgjohi ma von :) ahahha :) ju preshndes shum ty Murgesha Gentiana zana
po veqmase shumti :P BlerteB kalofshit mir :) se spo rrihet ;) :oops: :oops: :arrow:

PlaY^_^BoY
24-04-04, 07:04
Mirme3ngjez popullat se jam record ni her per me u qu heret se ton naten skam fjet :(:(:( kshtu qe kur te qohi ju te tjeret un nashta jam en gjum edhe po ju uroj juve ni dit shum te mir edhe kalloni mir e4dhe ishalla mos po martohet, tranohet, dashurohet apo pse jo edhe viktimizohet sikur un nifar kohe ;);););):(:(:(;););)

florian
24-04-04, 08:19
mirmengjesi dardani . :wink:

Vera
28-04-04, 06:48
mirmengjesiiiiiiiii te gjithve

aferdita
28-04-04, 06:49
miremengjsi vera a ke fjet mire

Vera
28-04-04, 06:59
pershendetje aferdita mir kam fjet flm po ti sis

Barbaroza
28-04-04, 08:58
OooooooOOOOOooooooOOOOOooooo Miremengjesi te gjitheve :)

Gentiana
28-04-04, 10:42
Mir Mengjesi Dardani,dhe te gjith ju qe jeni zgjuar!!!

lazdrani
28-04-04, 12:31
Gute Morgen Dardania :wink:

Murgesha
28-04-04, 12:56
Jeeeeeeeeeeeeeeee.
Miremengjez Dardania, miremengjez anetare te nderuar. Mirmengjez Barbaroza, Mbreteresha me e re e forumit. wooooooooooooooooow :lol:

aferdita
29-04-04, 06:57
miremengjesi te gjitheve

Barbaroza
29-04-04, 09:20
Miremengjesi nga Mbreteresha 3 e forumit :)

Murgesha
29-04-04, 10:03
Mirmengjez Lartmadheria e Juaj numer 3 :lol: :wink:

Naki
29-04-04, 10:40
Mire dita juve,qe jeni zgjuar me heret se une,apo ma qete dikush nje kaffe se ika ne pune,pune -pune nate e dite per cigare e per qibrit :P :P
Mire mbetshi-Naki

Gentiana
29-04-04, 10:41
Mir Mengjesi te gjithve :( :(

lazdrani
29-04-04, 15:26
Miremengjesi Dardani :P

aferdita
30-04-04, 06:49
miremengjesi te gjitheve

Vera
30-04-04, 06:55
Mirmengjesi ooooooooo milet

Murgesha
30-04-04, 07:47
Fiuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu. :lol: :lol:
Ashtu zgjonu pra :lol: :lol:
O mirmengjezi te gjitheve :lol: :lol:

lazdrani
30-04-04, 07:52
Miremengjesi,Dardani,Kosove,Gjilan,Mitrovice,Feriz aj,Gjakove,Peje,Prishtine..........Miremengjesi Shqiptare ku do qe jeni,A keni fjeture mire ore,se une tani po behem gati ne shtrat heheheheh :wink:

Murgesha
30-04-04, 07:54
Lazdrani si more a tani po bjen me fjet a??????????????? :lol:

Murgesha
30-04-04, 08:05
Hej mirmengjez per keta anetare online.

Barbaroza, Esmerallda, lazdrani, Murgesha, Po dihet vlla kush jan me te hershmit dhe me te zotet.
Ju tjeret flini, flini se ju rrit gjumi :wink: :lol:

lazdrani
30-04-04, 08:08
Lazdrani si more a tani po bjen me fjet a??????????????? :lol:Pas 10oreve te ndrrimit te nates nuk di si me iku gjumi :lol: :lol: :lol: :wink:

aferdita
01-05-04, 06:41
miremengjesi
zgjoni me ma

Vera
01-05-04, 06:56
mirmengjesi te gjithve ju uroj nje dit sa me te mbar

aferdita
01-05-04, 06:58
miremengjesi vera
edhe ty gjithashtu

Vera
01-05-04, 08:21
aferdita a veq ti koke qut a

aferdita
02-05-04, 07:41
miremengjesi te gjitheve

florian
02-05-04, 09:44
mirmengjesi shqiperi :wink:

florian
02-05-04, 10:02
cohuni more prej gjumi se gjumi ju plak :twisted:

aferdita
02-05-04, 10:02
miremengjesi flo
a ke fjet mire

florian
02-05-04, 11:30
MIRMENGJES AFERDIT .

VALLAHI KAM FJET SI KINGJ :wink:
PO TI A FJETE HIC :lol:

aferdita
04-05-04, 07:15
miremengjesi gjumasha

Murgesha
04-05-04, 08:44
Ncncnc Aferdita, dihet bre me te zotet e me te hershmit jemi ne Gjilanasit, ani po thojne qe njefare Gjakove a Mitrovice, me te mirat qytete ne Kosove. Po ndoshta me gjumashet :lol: :lol: :lol:

lazdrani
04-05-04, 11:15
Murgesha ime po ne se bashku u zgjuham :wink: :roll: Oh harrova miremengjesi Dardani ju pershendes te gjithe ata qe jane sot ne online.... :wink:

anna
04-05-04, 11:18
dashuria ...dashuria ...faleminderit lazdran edhe une te pershendes shume ciaooooo :wink: :wink: :wink:

aferdita
05-05-04, 06:30
miremengjesi te gjitheve qe zgjohen von

murgesha keta nuk e din se si jan te gjilanit tash veq zerin ja kan ni te pershendes

Vera
05-05-04, 07:04
mirmengjesi te gjithve

Murgesha
05-05-04, 07:22
A u qut more?
A keni fjetur mire?
Ju qe jeni ne gjume qohnu more.
O te lumet ju qepo flini se une :cry: :cry:

Vera
06-05-04, 06:41
a u qut a fjet hiq a po po me doket krejt kokan ende ne gjum se ncncn

aferdita
06-05-04, 06:43
miremengjesi vera
un mire kam fjet flm e ti?

Vera
06-05-04, 07:02
pershendetje aferdita mir kam fjet mir flm

lazdrani
06-05-04, 08:01
Miremengjesi Dardani,miremengjesi Vera,Aferdita .....Miremengjesiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii RRUSHIIIIIIIIIIIIIIIIIIIi :wink:

florian
06-05-04, 14:03
MIRMENGJES DARDANI MIRMENGJES MJESHTER :wink:

Vera
07-05-04, 06:21
Mirmengjesiiiiiiiiiiiiiii te gjithve

oooo bre nuk ka me mu une ma e hershmaj jam hehehh


qonu more ooooooooooooo dembela ncncncn

aferdita
07-05-04, 07:14
mirėmėngjesi

lazdrani
07-05-04, 08:47
Miremjese :wink:

Murgesha
07-05-04, 08:52
Mire mengjezi. A keni fjet mire? :lol:

lazdrani
07-05-04, 09:03
Mire mengjezi. A keni fjet mire? :lol:
Tri ore kam fjete hahahah,isha me koleg te punes ne nje disko mbreme :wink:

Murgesha
07-05-04, 09:11
Ani si kalove?
Mbasi sot e kam te lire tere diten te ftoj qe kah mbremja te shkojme ne nje disko bashke. :lol:

Gentiana
07-05-04, 09:39
Mir Mengjesi te gjithve. Mir mengjesi Dardani!

lazdrani
07-05-04, 09:39
Ani si kalove?
Mbasi sot e kam te lire tere diten te ftoj qe kah mbremja te shkojme ne nje disko bashke. :lol:
Shkojme Murgesha vetem pssstttttttt se na flugen tani tane mbase neve :wink:

Murgesha
07-05-04, 09:51
Ups :oops:
Ke te drejte vallahi. Se si jane bere veq mos me qel gojen une dhe ti se te gjithe mbas. :lol: :lol:

florian
07-05-04, 11:41
mirmengjesi :wink:

Vera
09-05-04, 08:01
mirmengjesi :x

hana
09-05-04, 08:37
miremengjesi ,hej a hala sjen zgju a cka jeni tu bo more ora 9:36 :shock: :shock:

Murgesha
09-05-04, 09:45
miremengjesi ,hej a hala sjen zgju a cka jeni tu bo more ora 9:36 :shock: :shock:


Cka pate moj qe thirre kaq shume?
Me nxjerre gjumin. :evil:
Fiiiiiiiiiiiiiiiuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu per ju tjeret :lol:

florian
09-05-04, 10:20
mirmengjesi dardani e ju o shoqni

anna
09-05-04, 11:26
miremengjes veq shume te smute a hala nuk jeni zgju a :lol: :o :D

Vera
10-05-04, 06:40
mirmengjesi more ju po shum po flejshit ncncncnn

lazdrani
10-05-04, 10:39
Miremengjesiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii ii.. :wink:

Vera
11-05-04, 05:53
Mirmengjesi

lazdrani
11-05-04, 10:15
Oh gjumasha miremengjesi,zgjohuni more se kush hajrin nuk do tja sheh :D :wink:

anna
11-05-04, 14:45
a hala nuk jeni qu a marre marre :oops: :oops:

Vera
12-05-04, 06:16
qonu more se ju mbyti pritesa ncncncn

aferdita
12-05-04, 06:41
miremengjesi te gjitheve
me keni munguar shum :wink:

Murgesha
12-05-04, 11:43
miremengjesi te gjitheve
me keni munguar shum :wink:

Mirmengjez Aferdita.
Ka na hupe moj a ka ndonje te re?

aferdita
12-05-04, 17:36
miremengjesi te gjitheve
me keni munguar shum :wink:

Mirmengjez Aferdita.
Ka na hupe moj a ka ndonje te re?
murgesha pershendetje
te reja kurgj valla
:wink:

Vera
13-05-04, 05:59
ooooooooooo mirmengjesi te gjithve

Murgesha
13-05-04, 06:58
Hhahahahahah Miremengjezi Vera.
Ska tjeret dojne me vdek tuj fjet.
Fiiiiiiiiiiiiiiiiiiuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu uuuuuuuuuuuuuuuuuuu
'''''fiuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu.
Ndoshta zgjohet ndokush :lol: :lol:

Honesty^uk.
13-05-04, 09:51
Hhahahahahah Miremengjezi Vera.
Ska tjeret dojne me vdek tuj fjet.
Fiiiiiiiiiiiiiiiiiiuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu uuuuuuuuuuuuuuuuuuu
'''''fiuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu.
Ndoshta zgjohet ndokush :lol: :lol:Miremengjes bre Murgesh, jo qe ma nxore gjumin por hala jan tuj me ushtuar veshet nga fishkellima jote :lol:

lazdrani
13-05-04, 13:02
Miredita juve :wink:

Cool_Boy
13-05-04, 13:06
Miredita lazdrani

lazdrani
13-05-04, 13:07
Cool_Boy qysh ma ke qefin sot loqkaman :wink:

Cool_Boy
13-05-04, 13:09
shume bukur lazdrani po ju shokit???

lazdrani
13-05-04, 13:10
haaaa edhe une bukure jam sot kam pasure pune u lajmerova kishe jam i semuar e ja lidha edhe tri diteve te mija te lira hahahahha :wink:

Cool_Boy
13-05-04, 13:13
lazdrani urime per pushimin shokit ama une i shreti valla ne shkoll u myta ahhah..... :( :(

Vera
14-05-04, 06:19
mirmengjesi dembela

AK^47
14-05-04, 06:30
Mir mengjez njo ka njo ishallah ju shkon dita mar ;);););) qysh kini qef vetjeni kon te shembellterushe po jeni ba te padurushem :P:P:P:P:P:P:P

anna
14-05-04, 07:57
miremengjessssssssss o gjumasha :lol: :lol: :lol:

aferdita
14-05-04, 08:06
miremengjesi kosove,miremengjesi juve

Naki
14-05-04, 10:22
mire dita juve qe jeni zgjuar me heret,Kalofshi nje dite te hareshme

lazdrani
14-05-04, 11:46
mire dita juve qe jeni zgjuar me heret,Kalofshi nje dite te hareshme
EDHE TY ZOTERI NAKI NJE DITE TE MBARE NE PUNE :wink:

anna
14-05-04, 11:47
mire dita juve qe jeni zgjuar me heret,Kalofshi nje dite te hareshme
EDHE TY ZOTERI NAKI NJE DITE TE MBARE NE PUNE :wink:

a ora 12 heret po tu doket a :lol: :lol: :lol:

Cool_Boy
14-05-04, 17:42
mirmengjesi dembela

Vera pse jo pellumba????

Vera
15-05-04, 06:25
Mirmengjesi ju deshiroj te gjithve nje vikend me shum surpriza te bukura dhe si keni qef vetCool_Boy ne ora 5:42 je hy ne temen mirmengjesi e ku mos me te thon dembel ty allahile a, ashtu edhe te tjeret, une ma e hershmja lumja mami qe me ka hehehe

aferdita
15-05-04, 08:10
mirmengjesi vera meremengjesi juve te gjitheve

anna
15-05-04, 09:19
miremengjessssss o dembela ajajajaj marre a jeni tue pa sa eshte ora hajde boll keni fjet :D :D :D :D

Cool_Boy
15-05-04, 17:57
Mirmengjesi ju deshiroj te gjithve nje vikend me shum surpriza te bukura dhe si keni qef vetCool_Boy ne ora 5:42 je hy ne temen mirmengjesi e ku mos me te thon dembel ty allahile a, ashtu edhe te tjeret, une ma e hershmja lumja mami qe me ka hehehe

Vera lumja mami qe te ka e lumi djali qe te doooo!!!!!

Vera
15-05-04, 18:35
Mir bre Cool_boy po me aksham thohet mirmengjes se hahahah po more lumi ai qe me ka nafak :wink:

Cool_Boy
15-05-04, 18:46
Mir bre Cool_boy po me aksham thohet mirmengjes se hahahah po more lumi ai qe me ka nafak :wink:


Vera krejt krejt kur te del nafaka mos e le pa me tregu qiki ok,ta di kush ke aje nafakli.....mos po dal une e hehehhehehe

Murgesha
16-05-04, 09:32
Miremengjezi Dardani, mirmengjez Barbaroza :lol:

Barbaroza
16-05-04, 09:48
Oo Miremengjesi edhe nga une Dardania dhe Murgesha,ku jane moj tjeret,sa gjumasha jane :wink:

mickoja
16-05-04, 09:53
jo moj Barbaroza jam qu heret qysh po me thu gjymashe qy...Mirmčngjes tč gjithve

Murgesha
16-05-04, 10:00
Mirmengjez Mickoja, ai bere punet ende, sigurisht se e ke fshi oborrin, se une vetem sa e lava qymentin :lol:

mickoja
16-05-04, 10:04
po moj qysh jo bile dhe kam qit bugaqe a po vjen pčr drek?

Murgesha
16-05-04, 10:08
U a e ke qit me kos moj se ja fillova te pertypem veq, pritem se erdha.

mickoja
16-05-04, 10:12
po moj me kos e kam qit dhe hajde se dhe djath ka e gjizč me speca dhe ves te fergune e qeshtu ej sot e kam ndermend me shtru sofren jasht se koha e mir me djell hami nčr hije ok

Barbaroza
16-05-04, 10:38
Mickoje,bash mire tu paska kujtuar,sa shijshem hahet dreka jashte ne natyre,ani si eshte koha e mire sot,paskemi m'u knaqe :) Mos harro merri edhe gjygymat me vete :)

Gentiana
16-05-04, 11:34
Mir mengjesi mir dita, mir dreka,apo qka te doni. Uhaaaaaaa kur jam zgjuar un, sps un nuk jam si ju, se zgjohi ne 12, hehehe. Sidoqoft mir mengjesi.
Mickoja ndoshta e keni krye dreken,po po vie ndoshta ka tepruar pakes,dhe ta kerkoj a ka qen e mir hiq dreka, se bash po me met merak se nuk paskna ardh me heret

Murgesha
16-05-04, 13:30
Valla moj Genta kot erdhe, cka e kish ba pogaqen mickoja, e bute e shishme o ne goje tu shkrike. Une e Barbaroza jena shty cila po hajme me shume, ani specat me gjize na kane kenaq krejt.
Po nashta ka mbet qaj ende????????????+

Barbaroza
16-05-04, 14:10
Genta,veq ishallah s'kje shume e uritur se s'ka mbete asgje per ty enuk dijme si ta bejme qaren :wink: :wink: Po ēaj ka sa te duash :)

lazdrani
16-05-04, 18:54
Miredita te gjitheve ne online :wink:

aferdita
16-05-04, 19:03
miredita ladran
si je sot??

lazdrani
16-05-04, 19:14
Danke sehr gut süsse,te ju gjithqka mire?

aferdita
16-05-04, 19:17
naja nicht wirklich

lazdrani
16-05-04, 19:29
Wenn vermist du?Ah Sheta i paska fajet :wink:

aferdita
16-05-04, 19:33
kann ich dir nicht sagen,sonst erfahren dann alle :wink:

lazdrani
16-05-04, 19:37
Sag mir qy nimand ist nicht hier,hajde de qik se kush nuk po ndigon :wink: Qe ne veshin e mbajte tregom :D

aferdita
16-05-04, 19:40
soll ich??

lazdrani
16-05-04, 19:48
aber klaro kannst du ruhig mir sagen :wink: Urdhero pra fol qiko :wink:

aferdita
16-05-04, 19:55
ok po ja filloj,also qe tre jav rend eshte ka ma dhemb kryet edhe me ka marr malli per kosoven dhe keshtu qe te dielen jam ne shpi dhe me bjen ndermend

Vera
17-05-04, 06:04
mirmengjesiiiiiiiiiiiii

aferdita
17-05-04, 07:38
miremengjesi a keni fjet mire :wink:

Barbaroza
17-05-04, 09:11
Miremengjesi te gjitheve,oooo sa kohe e vranet,hajt se po flej prape :o

Murgesha
17-05-04, 11:05
Barbatoza zgjov moj se ora 12.00, edhe dielli ishte ketu e prap iku. :lol:

Barbaroza
17-05-04, 11:21
WoW sa shume paskam fjetur,u zgjova,u zgjova se qenka bere mesdite e duhet t'i bej punet e shtepise,uhhh sa po pertoj :roll:

lazdrani
17-05-04, 15:33
Miredita te gjitheve si ju kam me disponim sot :wink:

aferdita
17-05-04, 17:41
miredita edhe juve
jo te mire

Cool_Boy
17-05-04, 17:44
Miredita te gjitv pak me vones por nejse.

Vera
17-05-04, 17:48
Cool-Boy une per ty e di gjith qe ne ora 5 hyn ketu ne tem te mengjesit. djalo mos u bo dembel shum

Cool_Boy
17-05-04, 18:10
Cool-Boy une per ty e di gjith qe ne ora 5 hyn ketu ne tem te mengjesit. djalo mos u bo dembel shum

Vera ja ke qellu qetu ama qka me be,hej edhe demel po me me thua ?

Vera
18-05-04, 06:08
Mirmengjesiiiiiiiiiiii te gjith shqiptarve ku do qe jan

mickoja
18-05-04, 08:53
Mirmčngjesi tč gjithve

Barbaroza
18-05-04, 09:13
Miremengjesi Dardania jone dhe te gjithe shqiptare kudo qe jeni!

Gentiana
18-05-04, 10:49
Mir mengjesi Njerez,Mir mengjesi DARDANI.

Murgesha
18-05-04, 10:57
A zgjut more a fjetet?????????
Une jam zgju heret e tani po e baj gjumin e drekes :lol: :lol:

Cool_Boy
18-05-04, 13:15
Une sot jam que me pula se po me thrret shkoll ...