PDA

View Full Version : Tema tė vjetra


Faqet : 1 2 3 [4]

 1. Perse vetem shqiptaret u konvertuan ne Islam e jo popujt fqinje?
 2. Mos.
 3. A ashte Dita e Valentinit haram
 4. Ēfarė mendoni pėr anėtarin sipėr jush ?
 5. Tani...
 6. Ishulli i beqareve...
 7. Mendime momenti
 8. Cilėn kėngė e ndėgjon me ėndje sot?
 9. Kush do tė dėshiroje tė shkruante pas teje?
 10. Ku ishe deri tani...?
 11. I....
 12. Thirre dikend..
 13. ...me pelqen...
 14. Ēfarė mendoni pėr anėtarin sipėr jush ?
 15. Erdha - shkova!
 16. Cka jeni duke bėrė pėr momentin; psh duke pi caj, kreh flokėt, duke math opingat etj.
 17. Kush do tė dėshiroje tė shkruante pas teje?
 18. SoT !
 19. Dikujt do ti thoja...
 20. Nganjėherė !!!
 21. Mendime momenti
 22. Xhamitė nė Tiranė, Prishtinė dhe Shkup
 23. Xhamia e madhe
 24. Ditari i njė foshnje tė abortuar!
 25. Ēfarė mendoni pėr anėtarin sipėr jush ?
 26. Kafja e FD
 27. Ku qendron lumturia jote.........
 28. Kėnga e huaj qė po e ndėgjoj pėr momentin!
 29. Alima
 30. Njė kėngė pėr ty!
 31. Kėnga shqipe qė po e ndėgjoni pėr momentin!
 32. Perpara u kon adet me thirr e me bo iftar me vlla
 33. Njė kaffe me ...
 34. NJe zyrtar turk kerkon ti shpallim otomanet(Turqit) vllezer, jo pushtues
 35. Pse burrit i lejohet te kete me shume se nje grua?
 36. Alima
 37. Kame mesuar...
 38. A munde te jete e vertet
 39. Erdha - shkova !
 40. A e pine cigaren dhe pse?
 41. Dikujt do ti thoja
 42. Mendime momenti
 43. Irakiani detyroi kosovaren pėr prostitucion
 44. Pse keshtu- ku esht problemi
 45. Rreth Projketit Dardania.de
 46. Ēfarė jeni duke bėrė pėr momentin?
 47. Darsma Virtuale 2011
 48. Pr.Jahjaga sfidon Kur'anin me Kanunin dhe u sygjeron femrave ligjine kanunit.
 49. Ēfarė mendoni pėr anėtarin sipėr jush ?
 50. Kėnga shqipe qė po e ndėgjoni pėr momentin!
 51. Seksi dhe arabet!
 52. Kopshti Zoologjik!
 53. Shkrimi i Vitit 2011!
 54. Anti islamistėt ?
 55. Atifete & Kristofer DELL, tallėn me besimin ISLAM.
 56. Te larguarit/rikthyerit e forumit.
 57. Largimi i Dreqit nga trupi i njeriut sipas Kuranit. Hoxha nga Ferizaj
 58. Amnestia!
 59. Kėnga e huaj qė po e ndėgjoj pėr momentin!
 60. Dikujt do ti thoja
 61. Ēfarė mendoni pėr anėtarin sipėr jush ?
 62. Ēfarė jeni duke bėrė pėr momentin?
 63. Voto Korab Selmanaj
 64. postimi i par kerkoj ndihm
 65. Video me karakter tė Krishterė
 66. Marrėdhėnja seksuale e lamtumirės (!?)
 67. A do te shkojne fetaret ne ferr
 68. Femra sipas Hebraizmit,Krishterizmit dhe Islamit
 69. Shpjegim, iu lutem?
 70. Ligji kundėr synetit
 71. Binasa
 72. Une jam Sulltani! Po ti kush je?
 73. Imagjinoni botėn pa myslimanėt- TERORIST
 74. Personi qe do te donit ta kishit afer!
 75. Katolikja 8-vjeēare lind femije
 76. Urime martesa Sulltan-Alimit&Sulltaneshes-Alima
 77. Ēfare na meson Bibla
 78. Ēka na mėson kurani ?
 79. Forum Mjekesor
 80. Si u bojkotova ne temen time dhe nga kush