PDA

View Full Version : Tema tė vjetra


Faqet : 1 [2] 3 4

 1. Urime Ditelindja IceGirl
 2. Gjysmefinalja!!!
 3. Mendime rreth gjysmefinales!
 4. te fala shum atdheut
 5. Votoni pėr presidetin/presidenten i/e Dardanisė
 6. gimmy
 7. Kush-kujt po i grabitė dashninė?!
 8. Gentiani
 9. Paparazet e Caffes!!
 10. Merrne me mend!!!
 11. 100000 Postime. Urime Dardani.
 12. Dardania.de kaloi 100 000 afishime
 13. URIME ATO 500 POSTIME....................
 14. Pėr shumė mote Gėzuar Krishlindjet.
 15. Sill njė Kartolinė, pėr tė uruar atė qė dėshiron.
 16. SMS
 17. si mundem te rregulloj hymjen ne dhomen dashuriachat
 18. Me mungon.....!
 19. Pershendetje!
 20. LAZDRANI, NAKI, RRUSHI, VUSHTRRIA, HONESTY, TURISTI.
 21. Hajde te martohemi ne Forum.
 22. E pa besushme por po ndodhe !!!
 23. Tė dua!!!!!!!!
 24. qenja njerzore ka kufi ne dashuri e jo ne urrejtje
 25. Nuk muj me paramendu.......
 26. Ketu dajme pleqni
 27. Kush mendoni se meritoj qmimin e parė nė fest.Kėnga Magjike?
 28. Thuaje nje fjal ....e tjetri....
 29. KAĒANIKU,VENDI IM I DASHUR - LIMANI I JETĖS SIME !!!!
 30. Drenicės kreshnike!
 31. :: 14.2.05:: Dita E Shen Valentinit...
 32. Maca
 33. Mire se erdhe ne Mbreteri DRENIC
 34. Nese....
 35. Nė ethet 2005 do tė dominojnė Kosovarėt apo Shqipėtarėt ?
 36. Lajmėrim
 37. Monolog!!!!!
 38. Te ri-kthyerit ne Forum...
 39. Spektri magjik....
 40. Mesazh per ty........
 41. Pse po hiqen shkrimet edhe aty ku nuk duhet?
 42. Rregullat e mbretėrisė Dardane!!!
 43. ANETAR I RI NE SHTEPINE E MADHE
 44. Kerkojme te afermit
 45. Pedanti
 46. Sqrim mbi Feja e Shqiptarit!
 47. Dita e fundit ketu !!
 48. Pėr Shejtonin qė na bėri ta duam.
 49. Vetem njė mesazh nė kėtė temė
 50. Pershendetje Zajazi
 51. KUSH I FRIGOHET HUMORIT
 52. A besoni se Michael Jackson esht fajtor???
 53. Ju Ka ndodhurė......????????????????????
 54. Eine frage Murgesha
 55. Nje peshendetje per tej OQEANIT Enkas per BRIKENDEN
 56. Mendimi i juaj pėr kėtė ēėshtje.
 57. Imagjinata nė Oborr tė ēmendurisė.
 58. 007 URIME .....1000 POSTIME
 59. Vlera e njė Diplome Fakulteti
 60. Pershendetjet per M_u_k_i & Agronin21 & Lazdranin
 61. PARKU I MBRETERISE DARDANE
 62. Oscar per Dardanasit
 63. Pershendetje RAHOVECIN dhe VITIJEN
 64. Pershendetje per Skendin
 65. Daja POLIC
 66. Urime ditelindja Kaltrushe
 67. Mentaliteti dhe Tradicionet shqiptare...
 68. EUROVISION 2 0 0 5
 69. Votoni per Ledina Ēelon, per EUROVISION-in
 70. ELITA 5 mjerimi i rockut SHQIPETARE
 71. PERSHENDETJE
 72. Lidhjet e letersise shqipe me Biblen
 73. urime pėr 1000 shkrime.
 74. djali shet lopen e babes per tu kthyer ne mergim
 75. Riktheni ne FD anetarin "i krishteri"
 76. Albumi "Enver Hoxha"
 77. Fjalė-zinxhiri
 78. Cili nga kėta anėtarė ėshtė mė i PA disciplinuari
 79. A mendoni se sot femra shqiptare eshte e avancuar?
 80. pershendetje nga blini
 81. NJE PERSHENDETJE E VEQANT.....
 82. e mu...
 83. Nje pershendetje edhe me te vecante.
 84. Zgjidh...
 85. LAMTUMIRE!
 86. Qiftat e lumtur dhe te hutuar ahahahahahahhh
 87. A do te u dihej me shume vlera poqese....??
 88. Cili eshte?
 89. Shenoni emrin me germen e fundit (i)
 90. Hera e fundit qe dikush ju tha jeni i/e BUKUR
 91. Kerkoj falje
 92. Partija Komuniste Shqiptare ėshtė krijesė e Jugosllavėvet
 93. QFARR BENI GJAT 24 ORVE
 94. urimeee HANA!!!!!
 95. World Jump Day / 20 JULY 2006
 96. Mergimi...! pse?
 97. Pershendetje te veqante Cuces,,,,
 98. Adem Ramadani
 99. Te gjith flasin askush nuk ndegjon...
 100. Yeah ..!!!hi to allll
 101. jetojm per te punuar apo......??
 102. PĖRSHĖNDETJE ME KĖNGĖ
 103. Neta
 104. Adoptimi!!!!
 105. pershendetje te veqanta
 106. dAdA_DriTe
 107. QIFTAT ME TE PA FAT NE FORUM
 108. Si PO i kaloni PUSHIMET ?
 109. Mos i shoqėroni krishterėt nė festat e tyre!!!
 110. pershendetje per BLETEN
 111. Kush je ti bre?????Ajt se po te tregoj pra!!!!
 112. Kur do tė hapen rruget pėr rinin e Kosoves ps" mendimi
 113. E pershendes AGRONIN!
 114. Nėse je nervoz ēka bėn??
 115. Poezi nga doGzona
 116. Bleona
 117. a ju ka pelqy kosova 2005
 118. Festival lulesh...
 119. Anėtar/e Nderi i/e DARDANIS!!
 120. MAFIOZ Urime Ditelindja
 121. Pershendje per Ju Spirl_girls
 122. Antaret E Forumit Dardania -FOTO-
 123. RIKTHIM PER KERCOVARIN dhe SHQYRTIM PER KASTRIN
 124. Cila vajzė ju pėlqen mė shumė (grupi tretė)
 125. Cila vajzė ju pėlqen mė tepėr (grupi katėr)
 126. Nga Gruaja lind Burri
 127. Kam mėsuar...
 128. spirl_girls
 129. Mirmėngjezi/mirėdita/mirėmbrėma.
 130. Ditėn e mirė/ natėn e mirė.
 131. Kush e ka renin?
 132. Don shoqeri por...
 133. Anėtar/e Nderi i/e DARDANIS pėr muajin Tetor!
 134. PĖRGĖZIME PĖR MUAJIN E RAMAZANIT
 135. Tre forumistat mė tė kėndshėm!!
 136. Edukata Qytetare
 137. qiftat qe kan mbi nje vjet martese
 138. Shenoni emrin me shkronjen e fundit (a)
 139. Shpallje solemne...!
 140. ..
 141. Kur ZERI JUAJ del nga GOJA e tjetrit/es!!!!!!!!!!!
 142. Kush e ka lene cigaren?
 143. Si me u shkurorėzu prej Kompjuterav??
 144. Sytė e tu, sytė e tu.........
 145. Kisha pas dėshir!
 146. Shenoni emrin me germen e fundit ( r )
 147. Kėngėtari/ja ,grupi muzikor i vitit 2005!
 148. Nuk mundem pa.........
 149. Tanushi
 150. mire se paske ardhe adashe zana e maleve
 151. Jelira
 152. Kėnga Magjike 2005
 153. Avokatura "KERQOVARI"
 154. Avokatura "KERQOVARI"
 155. kumanovaaaaaaaaaa
 156. Pėrse femrat i mbajnė flokėt e gjata!?
 157. MEDALIM
 158. Thuaj diēka pėr veten tėnde!
 159. Anėtar/e nderi e Dardanis pėr muajin Nėntorė
 160. Cfare ju frigon
 161. KENGA MAGJIKE 2005-MASHTRIM?!
 162. TŹ NDERUAR /A !
 163. Greta
 164. ēuni01
 165. Vuajtje Dashuri Tradheti Intriga ne Kaffe!!
 166. Stuhia
 167. KUR VJEN 28 NENTORI
 168. Clintoni
 169. Rinija - pas Luftes !!?
 170. Barb|Ka
 171. rastesishT
 172. petromarko
 173. Propozoni anėtarėt e nderit pėr muajin Dhjetor!
 174. Antari i Vitit 2005
 175. Me cilin/ėn....
 176. Viti 2005
 177. geisha
 178. Cfarė do te benit!?
 179. inxhja
 180. Sportisti i Vitit 2005 edhe nė DARDANI!!
 181. Kėngėtarja e vitit 2005.
 182. Lonora
 183. intelektualja
 184. Njė pyetje dikujt...
 185. Bond
 186. FRESKIA
 187. PERSHENDETJA SPECIALE!
 188. Varri-i-Hoxhes
 189. Pėrshėndetje nga Stafi drejtues i faqes Dardania.de
 190. URIME PRESIDENTIT VITIN E RI
 191. PRESHEVARE
 192. Kupid
 193. ili_zh
 194. Antari i Vitit 2005
 195. Mė ka marrė malli
 196. - URIME FEJESĖN NGA ZEMRA - MJELLMA dhe AGRONI 22 !!!!!
 197. Avokati i Dreqit
 198. Cila ėshtė vajza mė e bukur e forumit?
 199. FERATI
 200. Rinia shqiptare dhe Vlerat Tradicionale
 201. Kafja e forumit...
 202. Bonny
 203. Ndreca
 204. E di .... Nuk e di .....!
 205. Drita_Love
 206. Don_Arben
 207. Ditė Pikėllimi
 208. USHTRIME 15 MINUTESHE
 209. Chat apo forum??
 210. Kronika e njė dashurie nė chat.
 211. Edhe sa kohė do tė shkatėrrohet LDK plotėsisht ?
 212. BLertaB
 213. Liria e shprehjes ne boten e internetit shqipėtar.
 214. Si ėshtė koha sot?
 215. Ditėn e mirė; Natėn e mirė
 216. Albion
 217. Lajmėrim!
 218. Gurbetqari-Berlin
 219. Hajde ta pėrgadisim Reanen me u martu ...
 220. Unė po du me u martu.
 221. Shkembi Sylaj
 222. Ti mė je....
 223. bujku
 224. Femrat e cilit qytet tė Kosovės janė ma tė pamoralshmet?
 225. Udbashat E Kosoves Me Emer Dhe Mbiemer
 226. ZeShKaNee
 227. Kerēovarja
 228. Kush do te jete fituesi i Kampionatit Boteror 2006?
 229. Qershorja
 230. Raus Mit Dir K1ng_bando
 231. Fakulltet Dua Por Cfare Drejtimi Se?
 232. Votoni Per MIss Universe - Albania 2006..!!
 233. Albanalogu
 234. Pse ne DARDANI rrejn qikat shum
 235. URIME MARTESA i nderuar Mr_100%
 236. Sa ėshtė e paster raca e popullit shqipėtar?
 237. Tia
 238. Bluetooth & Ifrarot
 239. Dija
 240. Dr. Leone
 241. Sa persona keni online ne msn?
 242. Mosha ideale ....
 243. antari/e mujit shtator
 244. Hajde kon e kishit pershendet me zemer ? veq bonuni ral ?
 245. bonboni
 246. Dardalece
 247. 5000 mije dollar i jep msiteni LUANA per me u feju me PARADOXIN_13
 248. lapraks
 249. Izolda
 250. Anetare nderi i muajit tetor