PDA

View Full Version : Pershnedetje Admin i www.dardania.de!


Murgesha
08-06-04, 14:38
Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 30300 artikuj
Forumi ka 2084 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri ėshtė frajeri
**************************************************

Sot i pashe rastesisht keto shifra.
Te pershendes se pari ty Admin i forumit, moderatoret si dhe gjithe anetaret e forumit te cilet me shkrimet e veta kane kontribuar qe ky forum sot te kete mbi 30 mije shkrime e mbi 2 mije anetare.
E une mund te them se ky forum eshte nder me te miret, me i miri forum shqiptar.

lazdrani
09-06-04, 13:55
Edhe une i bashkangjitem keti urimi te Murgeshes :wink: URIME :wink:

Vera
09-06-04, 14:06
pershendes edh eune Adminin dhe te gjith moderatoret ketu ne dardania.de qe jan aq te mir, dhe u uroj te gjitha ta mirat.


,,,,,Vera :wink:

anna
09-06-04, 14:29
ah edhe i pershendes jemi te forte apo jo :D :D

Anonymous
09-06-04, 16:06
Flm per pershendetje.

Ju pershendes te gjithe. Sidomos moderatoret e forumit qe e bejn nje pune te mrekullueshme.

Me respekt

admin

florian
09-06-04, 18:16
PERSHENDETJET ME TE MIRA PER MODERATORET E PER ADMIN JENI TE MREKULLUESHEM .

VARDARI
10-06-04, 02:18
Pik se pari ju falemderohem qe me kyqet prap ne ket forum ju jam mirenjohes.
Pershendes gjithe stafin tuaj suksese te nderuar

Gentiana
10-06-04, 11:18
Edhe un i uroj Admin-it per punen e ber ne ket forum,dhe gjdo te mir, suksese.

gjithashtu edhe moderatorve dhe antarve, ngase esht ber ky forum kaq i preferuar nga njerzit, shpresojm se keshtu do te vazhdojm.

Genta

Naki
06-09-05, 19:23
Nje pershendetje te ngrohte per adminin e forumit,Moderatoret dhe gjitzhe Antaret e forumit Dardan

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 280344 artikuj
Forumi ka 5887 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri ėshtė arjeta000

Me nderime Naki

Urata
06-09-05, 19:46
ah edhe i pershendes jemi te forte apo jo :D :D

S'ka unė jam kėtu ha,ha,haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa...

Ju lumtė, pėrzete!

halla e madhe
06-09-05, 21:48
Forumit Dardan i deshirojme jete te gjate sa malet!
Admin-in e pershendes me nji duartrokitje madheshtore...Urime,Urime :!:

Me rrespekt:halla e madhe

Urata
06-09-05, 21:56
http://img.123greetings.com/eventsnew/friend_hugsncaring/1029-020-05-1040.gif

Urata
06-09-05, 21:58
http://img.123greetings.com/eventsnew/friend_foryou/1029-014-12-1069.gif

Urata
06-09-05, 21:58
http://img.123greetings.com/eventsnew/friend_foryou/1029-014-13-1069.gif

Urata
06-09-05, 21:59
http://img.123greetings.com/eventsnew/friend_foryou/support8a.gif

Urata
07-09-05, 14:08
http://img.123greetings.com/eventsnew/fnd_champagne/1054-009-19-1060.gif

Problematiku
21-09-05, 23:23
Kush ėshtė online

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 297122 artikuj

Forumi ka 6000 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri ėshtė lalushi

21 pėrdorues online: 8 anėtarė 5 tė fshehur 8 vizitorė [ Administrator ] [ Moderator ]

Nr. Rekord i pėrdoruesve online ishte 66 mė Mon Sep 13, 2004 7:48 pm
Anėtarėt e regjistruar

133, dr1ta, Gentiana, gjergjii, Gjumashja, modestja, munti, M_u_k_i, Problematiku, rafet llapjani, rilinda, sherri, teDUAty


I kacavjerrem pershendetjes se Murgeshes

Urata
22-09-05, 17:25
http://img.123greetings.com/eventsnew/fnd_champagne/1054-00919-1060.gif


Sa dmth kjo foto...
kush s'falenderoj!

Urata
22-09-05, 19:05
http://img.123greetings.com/eventsnew/cute_kiss/1005-001-121-1068.gif

Murgesha
22-09-05, 22:59
Kush ėshtė online

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 297122 artikuj

Forumi ka 6000 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri ėshtė lalushi

21 pėrdorues online: 8 anėtarė 5 tė fshehur 8 vizitorė [ Administrator ] [ Moderator ]

Nr. Rekord i pėrdoruesve online ishte 66 mė Mon Sep 13, 2004 7:48 pm
Anėtarėt e regjistruar

133, dr1ta, Gentiana, gjergjii, Gjumashja, modestja, munti, M_u_k_i, Problematiku, rafet llapjani, rilinda, sherri, teDUAty


I kacavjerrem pershendetjes se Murgeshes


Problematiku edhe unė po i kacavjerrėm pėrshėndetjes tėnde, me kėto shifra.

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 298779 artikuj
Forumi ka 6004 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri ėshtė kushtrimiii
22 pėrdorues online: 7 anėtarė 7 tė fshehur 8 vizitorė [ Administrator ] [ Moderator ]
Nr. Rekord i pėrdoruesve online ishte 66 mė 13.09.2004 20:48
Anėtarėt e regjistruar Guri i madh, GURI SYLAJ, Luana, M_u_k_i, reddragon, vjeshta, Murgesha

Tomori
23-09-05, 17:40
URIME PER ADMINSTRATORET E FORUMIT

Ju uroj 12 muaj lumturi, 52 weekende qetesi, 365 dite dashuri, 8760 ore paqe, 525600 minuta sukses, 31536000 sekonda miqesi te nderuar Administratore.URIME!!!
-Ne veqanti pershendes motrushen time (Murgeshen)
...ju lutem mos ma mirni per te keq ju te tjerit...tungji :wink:

Murgesha
23-09-05, 23:25
Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 300000 artikuj
Forumi ka 6015 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri ėshtė diqyshi
23 pėrdorues online: 5 anėtarė 6 tė fshehur 12 vizitorė
[ Administrator ] [ Moderator ]
Nr. Rekord i pėrdoruesve online ishte 66 mė 13.09.2004 20:48
Anėtarėt e regjistruar afrim preniqi, Arbėri, halla e madhe, Murgesha, Vetima

Anėtari i parė nė kėtė forum ėshtė:

Taralushi i regjistruar mė 29 Shtator 2003 mesazhe 19

Anėtari i fundit:

Diqyshi i regjistruar mė 23 Shtator 2005 mesazhe 0

Ledhatimi shėnoi shkrimin e 300.000 nė Dardani

Jam shumė e emocionuar me kėtė rast kur po i shėnoj kėta numra dhe shifra, por nuk mė mungon guximi tė them:

Dardania ėshtė instuticon tashmė i njohur nė gjithė trojet ku ka shqiptarė.
E duam, siē duam familjen, e ruajmė siē ruajmė veten tonė.

Pėrgėzime pėr tė gjithė anėtarėt qė kanė dhėn kontribut, e kanė ndarė kohė tė jenė pjesė e kėsaj familje kaq tė madhe siē ėshtė Dardania.

Jeni ju anėtarėt qė me diciplinė tė pashoqe (me shumė pak pėrjastime) e keni bėrė kaq tė madhe Dardaninė.

Ta ruajmė e ta rrisim shtėpinė tonė tė quajtur Dardani.

Pėrgėzoj me kėtė rast Stafin qė janė tė shkėlqyer, qė janė njerėz me moral tė lartė, dhe qė kanė kontribuar aq shumė pėr mbarėvajtjen nė kėtė forum.

O Dardanas urime pėr 300.000 shkrimet tuaja tė postuara nė kėtė forum.

Ju dua tė gjithėve.

Murgesha!

Diana007
24-09-05, 09:26
U*R*I*M*E D*A*R*D*A*N*I

Gentiana
24-09-05, 16:56
Urime Dardani

Naki
26-09-05, 22:43
Tė bashkuar rreth sofres Dardane
Vajza e Djemė,Burra e Gra
Ndėrtuan Porten e mbretėrisė
Mirė se vini Nė forumin e Dardanisė.

Kėtu Flitet Shqip
ēonte fjalė Zoti i shtėpisė
Nė Derė tė hymjes Ēėndrojė Taralushi
Ky ishte i pari Dardan Bajraktari

6000 Antarė Ka forumi
Sofra Dardane Ju ofronė Miqėsi,Bujari
Respekt ,Nderim
Kurorė tė artė nga mbretėrit e parė
Murgesha^ Lazdrani
Janė Idolet e Miqėsisė
Bashkė me Eliten e parė
Top 10 Janė Rrezja e Dardanisė.

Shumė Dritare ka Dardania
Djemtė e vajzat,Burrat e gratė
Ka ndertuar Njė Kala
me 300.000 rreze tė arta
ēė korospondojnė
Dashuri
Miqėsi
Respekt
Nderim
Besim
Bujari
Fisnikėri
Intelegjenc
Argėtim


Urime Dardani

altini22
28-09-05, 17:46
PERSHENDETJE PER DARDANIN DHE PER TY

Tomori
30-09-05, 00:54
Hapen kercimet, lumturia eshte tek dera, e Forum Dardania
me ne fund do te kerceni edhe ju ne detin e gjere te lumturise
qe ky dete ka emrin Dardania :wink:

turisti
02-10-05, 21:34
Pershendetjet e shumta nga TURISTI. :P

e_martumja
11-10-05, 20:48
Pershendetje per admin dhe te gjithe forumistat se jeni te mrekullueshem.sinqerisht e_martumja

Urata
12-10-05, 04:46
Pershendes M U R G E SH E N!

E palodhur, generator fjalesh/dije...
E afert, qellim mire...
Krenohem me ty moter!