PDA

View Full Version : PERSHENDETJE TE GJITHEVE DHE SHUM URIME BAJRAMI!


Kullerka
13-11-04, 17:36
HEY URIME ,,,,,FAT PER GJ'DO NJERI!
KALOFSHIT MIRE!

Tomori
13-11-04, 21:01
HEY URIME ,,,,,FAT PER GJ'DO NJERI!
KALOFSHIT MIRE!
-Po ashtu ta uroj Bajramin moj kullerka TOMORIT

,,,KUSH NUK KA SHANS moj kullerk !!!!!
-SA PER MU E KE HANGER NJE HER SHNET!!!!
TUNGJI :wink:

Kercovari
13-11-04, 22:02
Ndjeje kenaqsi te madhe nga thellesit e zemres ne kete nate te shenjte dhe ne pritje te festes Bajramit,feste e tolerances,mirekuptimit dhe besimit te plote ne Zot,te u dergoj mesazhet e mija te sinqerta per nje jete sa me te lumtur dhe pa brenga,dhe shendet te plote ne cdo svere te jetes,me shpres se Zoti do te na fale mekatet e kesaj jete,ne pritje te mbizotroje paqe per te gjith popujte e Botes pa dalim feje apo race.
Miqe te kesaj Bote Zoti u bekofte.
Kercovari

Gentiani
13-11-04, 23:30
Edhe un i bashkangjitem urimit t Kullerka, Urime dhe me Fat!

aferdita
13-11-04, 23:48
ju uroj edhe un te gjitheve festen e bajramit

lazdrani
14-11-04, 00:23
ju uroj edhe un te gjitheve festen e bajramit
Te gjithe Shqiptareve te fese muslimane ju uroje festen e Bajramit :wink:
Aferdita kalofshe bukure ne Kosove.Edhe mos harro dergoma nje cope bakllave :wink: Me fat Bjarami

turisti
14-11-04, 00:52
:P T GJITH ATYNE Q E FESTOJN BAJRAMIN,PRHAIR I QOFT NGA ZEMRA. :P

vushtrria
14-11-04, 10:07
URIME URIME festa e bajramit te gjith besimtarve muslimanve kudo qe gjinden ne rruzzullin toksor :lol: :lol:

Naki
14-11-04, 11:12
Me Fate Bajrami

mickoja
14-11-04, 11:17
Me fat festen e bajramit

Barbaroza
14-11-04, 13:42
Urimeve po u bashkangjitem edhe une!

Mafiozi
14-11-04, 16:58
Si thojm ne shtepi, pr hajr Bajrami, te gjithve... :P

Maca
14-11-04, 18:43
URIME festen e bajramit,ishallah keni shendet,fat,lumturi cdhe suksess ne te ardhmen...

E u gezofshi pergjithmon...

Ju pershendes tetonve... :wink:

Kullerka
14-11-04, 20:04
Tomori

-Po ashtu ta uroj Bajramin moj kullerka TOMORIT

,,,KUSH NUK KA SHANS moj kullerk !!!!!
-SA PER MU E KE HANGER NJE HER SHNET!!!!
TUNGJI


Flm.shum loqki edhe un shum fat ne kete bajram e nermal edhe ne tjetrin a?aggaga e sa i perket pyetjes se dyte!hmm e kam fjalen nermal per ni djal ma ka lshu kameren en net.edhe me ka than diqka...ka mendu qe jam ka i besoj!!E kam hap ni adres tjeter ne emer te femres!Edhe kam regjistru kam lof edhe atje gagaga kurse atje krejt fjal tjeraaaaaa!!!Edhe tash po menon qe ka shanca me lof apet me mu ne net!!Op qfarte bre Kurre!Mo!
Femra kurr mos u besoni meshkujve!!Nejse se dola pak prej teme!!
Urime nga zzzemra per te gjithe!

Kullerka
14-11-04, 20:05
Tomori

-Po ashtu ta uroj Bajramin moj kullerka TOMORIT

,,,KUSH NUK KA SHANS moj kullerk !!!!!
-SA PER MU E KE HANGER NJE HER SHNET!!!!
TUNGJI


Flm.shum loqki edhe un shum fat ne kete bajram e nermal edhe ne tjetrin a?aggaga e sa i perket pyetjes se dyte!hmm e kam fjalen nermal per ni djal ma ka lshu kameren en net.edhe me ka than diqka...ka mendu qe jam ka i besoj!!E kam hap ni adres tjeter ne emer te femres!Edhe kam regjistru kam lof edhe atje gagaga kurse atje krejt fjal tjeraaaaaa!!!Edhe tash po menon qe ka shanca me lof apet me mu ne net!!Op qfarte bre Kurre!Mo!
Femra kurr mos u besoni meshkujve!!Nejse se dola pak prej teme!!
Urime nga zzzemra per te gjithe!

Kullerka
14-11-04, 20:07
Kercovari :

Ndjeje kenaqsi te madhe nga thellesit e zemres ne kete nate te shenjte dhe ne pritje te festes Bajramit,feste e tolerances,mirekuptimit dhe besimit te plote ne Zot,te u dergoj mesazhet e mija te sinqerta per nje jete sa me te lumtur dhe pa brenga,dhe shendet te plote ne cdo svere te jetes,me shpres se Zoti do te na fale mekatet e kesaj jete,ne pritje te mbizotroje paqe per te gjith popujte e Botes pa dalim feje apo race.
Miqe te kesaj Bote Zoti u bekofte.
Kercovari


Kercovari Zotii te bekofte edhe ty dhe flm.qofte fat edhe per ty!
Gj'do te mire!Kalo bukur!Tung tung

Kullerka
14-11-04, 20:08
Gentiani
Edhe un i bashkangjitem urimit t Kullerka, Urime dhe me Fat!


Flm.Gentiani Urime,,,,,,Fat,,,,,,,Fat!!Gjithmone ne jete!
Bye bye

Kullerka
14-11-04, 20:17
aferdita

ju uroj edhe un te gjitheve festen e bajramit
thx.xeml.gjithashtu bye bye!~

Kullerka
14-11-04, 20:20
lazdrani :

Te gjithe Shqiptareve te fese muslimane ju uroje festen e Bajramit
Aferdita kalofshe bukure ne Kosove.Edhe mos harro dergoma nje cope bakllave Me fat Bajrami!


Lazdran tung dhe urime bajramin edhe per ty fat!Edhe ne tjetrin!
Nqs.'jet ne Aferditen kurr s'ka mete pru bakllav aaggag se harron!
Mpuq.nga uen kalofshe mrie!

Kullerka
14-11-04, 20:25
turisti
T GJITH ATYNE Q E FESTOJN BAJRAMIN,PRHAIR I QOFT NGA ZEMRA


Perhajr hehe edhe ty te qofte!!!
Nermal atynve qe ekan festu ramazanin atynve u takon edhe ky bajram!
Fat nga une kalofshe mire!

Kullerka
14-11-04, 20:26
vushtrria :
URIME URIME festa e bajramit te gjith besimtarve muslimanve kudo qe gjinden ne rruzzullin toksor


flm.flm.se besoj qe ka musliman ne rruzullin satelitor !ehhehehe
ciaoo!

Kullerka
14-11-04, 20:31
Mafiozi:
Si thojm ne shtepi, pr hajr Bajrami, te gjithve...

Perhajr ehhe te qoffte edhe ty!!
Nuk thojne vetem ne shtepi po gjithkund nermal!agaga gj'do te mire!
Barbaroza

Urimeve po u bashkangjitem edhe une!

Barbaroza flm........
Gjithashtu......
Gj'do te mire!.......
Barbaroza si i kalove ti diotene ebajramit!a dole a vetem ne shtepi!?se une ???
mickoja

Me fat festen e bajramit

Me fat te qofte edhe ty mickoje po ti mickoje--je shume e vogel heheh a mujte em hanger ndonje bakllav!apo ndoshta s'ju pelqen !!
Me fat te qofte edhe ty!ahahhKalo bukur tung tung
Naki

Me Fate Bajrami

Gjithashtu flm.flm.flm...,,,,,,,,,,,fat,,,,,,,fat!Naki!'
Si e festove bajramin ti?Tung

Kullerka
14-11-04, 20:38
Maca
URIME festen e bajramit,ishallah keni shendet,fat,lumturi cdhe suksess ne te ardhmen...

E u gezofshi pergjithmon...

Ju pershendes tetonve...


FLm.xemle Maca op ty a te japen naj bakllav!hehhe ishalla s'ta kane jep ata qe e kan lan mysafirte ehhe !!!
Flm.loqki edhe ti u gezofshe pergjithmone!!!
Edhe une po te pershendes ty e tetonve agagaga tung!
Urime!