PDA

View Full Version : nje pershendetje per tifozat shqiptare .


anna
19-02-04, 19:01
nga une anna

K-man
19-02-04, 22:40
po te garantoj ana qe gjysa e ma shum e antareve ketu lidhje s'ka se kush jan tifozat e shqiperise, edhe bile nuk ju ndin per ta. mfal a...

anna
20-02-04, 17:26
aj k-man ska rendesi a e din a jo kryesorja edhe mos e ditshin ne ta msojne ketu se kush jan tifozat kuq e zi me duket se pash nje shkrim te sporti per tifozat. Pas ndeshjes shqiperi-suedi keta djem kan qene me ne emision ne tiran ku me te vertet sollen atmosfer te pa pare deri ateher i pershendes edhe nje her dhe i uroj suksese te metejshme .vazhdoni keshtu djema :!: :wink:

caki
02-03-04, 16:55
aj k-man ska rendesi a e din a jo kryesorja edhe mos e ditshin ne ta msojne ketu se kush jan tifozat kuq e zi me duket se pash nje shkrim te sporti per tifozat. Pas ndeshjes shqiperi-suedi keta djem kan qene me ne emision ne tiran ku me te vertet sollen atmosfer te pa pare deri ateher i pershendes edhe nje her dhe i uroj suksese te metejshme .vazhdoni keshtu djema :!: :wink:

hahahah anna mos harro se kuq e zi eshte Milano hahahah edhe krejt shqiptaret per ate tifojn si pershembull une.

anna
02-03-04, 17:08
a me milanon je a :?: :?: nejse nuk e ndjek dhe aq futbollin italian por sa her kam qene interin nejse nganjeher edhe me juven :wink: :wink:

caki
02-03-04, 17:11
a me milanon je a :?: :?: nejse nuk e ndjek dhe aq futbollin italian por sa her kam qene interin nejse nganjeher edhe me juven :wink: :wink:

hahahaah jo e vendosun, nuk duhet te ndrruar skuadrat por me ate qe fillon me ate edhe duhesh me mbaru..

anna
02-03-04, 17:18
hehe caki tash po baj tifo per milanon mbase nuk jam e vendosur per skuadrat italiane po per skuadren shqiptare jam tifozja nr 1

caki
03-03-04, 14:04
hehe caki tash po baj tifo per milanon mbase nuk jam e vendosur per skuadrat italiane po per skuadren shqiptare jam tifozja nr 1

hahaha anna mos tifo per milanon pse po tifoj une qy, tifo per ate qe te pelqen :P :P :P

anna
04-03-04, 09:35
ani caki ani se une jam tifoze vetem per shqiperine :lol: :lol: :lol:

Leutrim Binxhija
15-03-04, 13:25
Tung cati une jom tifoze i vellaznimit edhe i juventusit.

markopollo
26-03-04, 10:52
:arrow: une dua qe ti uroj klubit basketbollistik dugagjini kuroren e kampionit kosoves qe besoj do ta fitoj.......................si dhe k.f arsenal (revolverave )te LONDRES gjithashtu titullin e kampionit evropian................ si dhe shqiperise i uroj fat ne te ardhmen qe te paraqitet me denjesisht ne arenat nderkombtare kaq..........

markopollo
26-03-04, 10:53
:arrow: une dua qe ti uroj klubit basketbollistik dugagjini kuroren e kampionit kosoves qe besoj do ta fitoj.......................si dhe k.f arsenal (revolverave )te LONDRES gjithashtu titullin e kampionit evropian................ si dhe shqiperise i uroj fat ne te ardhmen qe te paraqitet me denjesisht ne arenat nderkombtare kaq..........

anna
31-03-04, 15:04
sot dua te pershendes posaqerisht shqiperine dhe tifozat shqiptare dhe i uroj fitore sot ne ndeshje :wink: :lol:

anna
08-10-04, 10:42
pershendes prape tifozat shqipetare dhe i uroj S :wink: hqiperise fitore ...

Seari
12-10-04, 10:29
I pershendes te gjithe tifozat shqiptar e sidomos ata te Kosoves se e kan kall stadiumin edhe duhet me vazhdu qeshtu me e perkrah kombetaren nese deshirojme qe ajo te arrije sa me shume ne kualifikime tifozlleku eshte nje shtytje per futbollistet ne menyre qe ata te japin maksimumin ne fushe. Suksese Shqiperise ne kualifikime veq perpara