PDA

View Full Version : Dita e Javes!!!


lazdrani
12-02-04, 14:04
Cila dite e javes ju ka sjellure fat dhe pse... :wink:
Une per vete e dua te Premten nuk e di pse por gjithmone me ka sjelle fat,kenaqesi..... :wink:

Gentiana
12-02-04, 14:22
Un nuk kam dite veqant se me ka sjellur fat,vetem se e dua fundjaven shum.

Lazdrani e kam nje pyetje per ty,dhe per tjert po ashtu. Meqe e paske ne qef dhe qenka dita e fatit e premtja per ty,me siguri e din/i se neser esht e premtja me 13,ditė qe thojn e zez. ju besoni ju ketyre gjerave??
P.sh e premte 13,apo maca e zez,dhe tjera....
Tek un esht keshtu: Edhe pse mundohna dhe them se nuk ju besoj,kokqarje kam,dhe edhe nese nuk dua ju ruhem ketyre gjerave.
Me fal nese dola pak prej temes,por me qite me mendu!

Ju pershendes

Genta

anna
12-02-04, 19:38
e premtja

Murgesha
12-02-04, 20:10
Cila dite me ka sjell fat per bes nuk me duket te kem nje dite te tille ne jeten time. E per diten qe e urrej me se shumti eshte dita e Marte, shum fatkeqesi me kane ndodh pikerisht ne ket dite.
Mbetshi me shendet te gjithe.

lazdrani
13-02-04, 10:16
Genta nuk i besoje gjerat si i ceke me larte ,por per zotin ne pergjithesi Dita e premte me ka sjellur shume fat nuk e di kam perjetuar gjithmone nje dite te kendeshme..... :wink:

Barbaroza
13-02-04, 12:16
S'ka faj Lazdrani,edhe mua me pelqen e Premtja me shume,por edhe e Hena boll :)

hana
13-02-04, 13:24
pershendetje per mu valla dita e premte eshte dita me e mire e javes se e di qe vjen fundjava e qe ki me pushu e mu clodh nga ditet e lodhshme :roll: .Genta une me sa di epremtja 13 eshte dit me fat ndersa e martja 13 eshte dit e keqe.

lazdrani
13-02-04, 13:25
Opaaaaaaaaa Barbaroza shume bukure qe edhe ju keni diten e Premte si dite fati :wink:

Murgesha
13-02-04, 13:26
pershendetje per mu valla dita e premte eshte dita me e mire e javes se e di qe vjen fundjava e qe ki me pushu e mu clodh nga ditet e lodhshme :roll: .Genta une me sa di epremtja 13 eshte dit me fat ndersa e martja 13 eshte dit e keqe.


Keni te drejte Hana. Mbaj mend nje 13 Prill te kobshem per familjen time dhe ka qene e Marte.

Gentiana
13-02-04, 13:42
Po tek na esht ndoshta e martja me 13,kurse ketu ku jetoj esht e premtja 13. Sidoqoft ende nuk ka ndodhur asgje,e dita gati shkoj :wink:
Hajgare. Dite e fatshme per mua esht e Martja dhe e Premtja,kurse e Paftmja esht po ashtu e premtja,esht nje histori e gjat,qe nuk perket ketu. Ju pershendes Genta

Naki
25-02-04, 21:08
Dita e premte ishte nje suprize e veqante,qe do te mbete ne kujtese kete dite lindi femija im i pare.

lazdrani
26-02-04, 15:01
Inderuari Naki me vjen mire qe dita e premte per ju eshte nje dite e veqante gezohemi per ju i nderuar kemi diq te perbashket.....Dita E Premte :wink:

Murgesha
01-03-04, 22:11
Z. Naki kete dite e ndaj edhe me ju, mua me lindi ne kete dite femija i fundit. Por te lutem me trego per cilin je gezuar me se shumti, te parin apo te mbramin.

jehona
02-03-04, 00:01
LAZDRANI te pershendes, per mua esht dita ma e mira ne jave e premtja, sepse kam lind ne at dite dhe me shkon mbar nga gezimi per fundjave... dita ma e keqja me duket e hane, sepse kalon fundjava dhe hala me nevojiten disa dite te relaxona nga ajo... :wink: :lol:

Naki
02-03-04, 21:45
Po murgesha supriza ime e pare ishte e veqante sepse ne jeten time ndrroje statusi prej bashkeshorti mora edhe nje role te ri u bera Baba,ndersa femiju i dyte dhe tani i fundit,lindi djale dhe u kompletua gezimi familjar.
te dy gezimet jane te barazpeshuar,nuk kame dallime.
me nderime Naki

Murgesha
02-03-04, 23:10
Eshte e vertet Naki se prindi nuk ben dallim mes femijeve te vet.
Une edhe pse i kam vetem 7 se paku nuk bej dallim te gjithe i dua njesoj :wink:

caki
09-03-04, 09:54
Cila dite e javes ju ka sjellure fat dhe pse... :wink:
Une per vete e dua te Premten nuk e di pse por gjithmone me ka sjelle fat,kenaqesi..... :wink:

hahah lazdrani natyrisht se une e dua te dielen sepse kam pushim bre edhe muj me dal, por per fat te keq po bjen shi pash te dielen e nuk po muj me dal shume.

lazdrani
19-03-04, 11:23
OPAAAAAAAa Murgesha te lumte ani 7-te mashallah :D :D :DCaki pershendetje nga lazdrani,ani de se edhe shiu e ka ate romantiken e vet..... :wink:

Murgesha
19-03-04, 17:50
Po de mos u cudite. A e din se numri 7 eshte me fat. :wink:

lazdrani
22-03-04, 22:16
Ashtu Murgesha e kuku qe po me dhimet zemra ime :D :D :D

Murgesha
22-03-04, 22:25
Pse mos te ka lind edhe ty deshira per 7.
Mos te dhimbset zemra hic, ne grate per ate pune jemi per te sherbyer dhe mbajt para duarve burrin e per te lind femije, pse a mos jemi per pushke a :?:

lazdrani
22-03-04, 22:33
EH MURGESHA EH MALSORE TE LUMTE!!!!!
1000000 shqiptare nga 7femije =7Milon nuk eshte ide e keqe kjo :lol: :wink:

sexybrikenda
25-03-04, 15:43
:roll: SA I KE NJET LAZDRAN FEMIJE ME I BA :?:

lazdrani
26-03-04, 18:37
Sa i done Zemra ime :?: :roll: Me duket se dikun nga 8-9 femije dua ta thej rekordin e Murgeshes :D

Naki
26-03-04, 19:50
Lazdran shtoja edhe dy do te kesh nje skuader futbolli.haaaaaaaaaaaaaa :!:
tung Naki

lazdrani
22-06-04, 19:13
Lazdran shtoja edhe dy do te kesh nje skuader futbolli.haaaaaaaaaaaaaa :!:
tung Naki :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

Vera
22-06-04, 21:18
nuke di valla nuk e kam asnje dit te veqant :? :?

Cool_Boy
23-06-04, 13:22
Valla lazdran nuk e di qka me te then per kete nhanjhere te gjtih dite e javes jan te sukseshme por nga njhere asnjera.........

turisti
21-08-04, 14:09
Ditet e javes,hmmmm,te gjithat na plakin.Une i dua te gjithat dhe i frigohem te gjithave.... :wink:

mickoja
15-09-04, 01:08
Dita e premte :arrow: plani i ditave te tjera

Luana
15-09-04, 01:58
Mickoja ,
une nuk po te copjoj ty por edhe une e dua diten e Premte dhe numer # 3
e urrej diten e merkur dhe numer # 9

:roll:

turisti
18-09-04, 13:15
Une i dua te gjitha ditet,numrat-3,8,10,12,13,41,43..... :P

nitushe
20-09-04, 19:37
mu dita e merkure me sjell fat e prej nr valla spo di ma shume ata tek sesa ata qe jane qift :roll:

livoreka bicio
26-09-04, 13:06
Mua me pelqen shum dita e dielle dhe me siell shum fat qdo her! :P

turisti
28-09-04, 00:06
Mua me pelqen shum dita e dielle dhe me siell shum fat qdo her! :P

Bicio- qe ke pushim,a?AAAAAAA,hahahaha.
Te pershendes. :wink:

Barbaroza
28-09-04, 20:08
Po me duket se krejt varet nga disponimi :wink:

DannyAus
28-09-04, 20:57
hmmm nuk jam i sigurt,, por mendoj se dita e Premte,, sepse eshte fundjava,, dite pushimi,, dita kur dal neper klube,, ose dita per te filluar vikendi,, shkurt dita e premte per mu eshte si dite pushimi,, shkoj ne shkoll ate dit apo punoj dhe e di qe kam 2 dit te lira pas te premtes.....

ShEjToNkA
28-09-04, 21:19
Dita e Diele

mr_beni
28-09-04, 21:23
Te gjitha ditet per mua jan plot me fat dhe te suksesshme

Gjumashja
16-10-04, 09:41
Perveq te dieles tjerat dite krejt jane te mira :lol: :lol: :wink:

livoreka bicio
16-10-04, 13:38
Mua me pelqen shum dita e dielle dhe me siell shum fat qdo her! :P

Bicio- qe ke pushim,a?AAAAAAA,hahahaha.
Te pershendes. :wink:HAHAHAHA NDOSHTA PER ATE TURIST, ME PELQEN ME SHUM DITA E DIELL,POR EDHE PER NJE MOTIV TJETER.... :P :P :P TE PERSHENDES SHUM. :wink:

Honesty^uk.
16-10-04, 21:09
E martja

Naki
16-10-04, 21:33
Dita e premte ,personalisht kame nje suprize te veqant

Honesty^uk.
16-10-04, 21:37
Dita e premte ,personalisht kame nje suprize te veqant

sepse merr rrogen a??????? :lol: :lol: :lol:

Naki
16-10-04, 21:48
Dita e premte ,personalisht kame nje suprize te veqant

sepse merr rrogen a??????? :lol: :lol: :lol:

kjo ndodhe nga nje here,por jo edhe shpesh haaaaaaaaaaa

kjo dite me sjelli lumturin ne familjen time ,u bera baba lindi femiu i pare.

Honesty^uk.
16-10-04, 22:02
Dita e premte ,personalisht kame nje suprize te veqant

sepse merr rrogen a??????? :lol: :lol: :lol:

kjo ndodhe nga nje here,por jo edhe shpesh haaaaaaaaaaa

kjo dite me sjelli lumturin ne familjen time ,u bera baba lindi femiu i pare.


jete te gjate dhe plot lumturi i dhashte zoti , femijes dhe gjithe familjes tende

Artan_9
17-10-04, 11:52
me pelqen dita e gjuma sepse esht dit e shejit. :!:

Gentiana
17-10-04, 12:09
E Merkurja!! 8)

Kercovari
17-10-04, 12:33
Te gjithe ditet e bardha sjellin gezimin e jetes.

mickoja
17-10-04, 15:30
e djell dhe krejt palidhje qdo kund esht heshtje... :?

lazdrani
17-10-04, 15:35
e djell dhe krejt palidhje qdo kund esht heshtje... :?
Une e dua te Premten dhe te Shtunnen :arrow: :arrow: Gjithmone Party :wink: E diele kuptohet pushim :P

Luana
17-10-04, 15:52
e diel , mrekulli :wink:

turisti
14-01-05, 01:29
Dita e pushimit,sepse po pushoj . :wink:

Urata
24-08-05, 15:12
E Merkure, vullneti i punes po mungon!

jadore
21-01-06, 00:14
-- te premten !!!???-ndoshta pse sjell te shtunden -- eshte dita qe mundohem ta shfrytezoj me se shumti ..