PDA

View Full Version : Urime Anna


Gentiana
06-06-04, 12:40
Urime Anna edhe ti i bere 1000 postime, vetem vazhdo keshtu, me pelqejn shkrimet tuaja. te na i besh edhe 1000 tjera


Genta

anna
06-06-04, 12:43
Urime Anna edhe ti i bere 1000 postime, vetem vazhdo keshtu, me pelqejn shkrimet tuaja. te na i besh edhe 1000 tjera


Gentaflm genta neje keto dite kam pasur probleme me kompjuterin ne shpi por megjithate jam perseri ketu me ju :wink: :wink:

lazdrani
06-06-04, 14:53
Anna urime 1000 postime tuja.Mbreteresha e V:wink:. Shkrimet tuja i lexoje me plote kenaqesi.Vazhdoni keshtu si keni vepruar deri me tani :wink: URIME URIME :P Mbreti

Murgesha
06-06-04, 15:47
Anna urime per 1000 postime dhe per titullin Mbreteresh.
Me kenaqesi i lexoj shkrimet tuaja te mrekullueshme e plot humor. :wink:

Vera
06-06-04, 17:47
OOOOOO urime anna urime “per 1000 postimet e juaja te mrekullueshme, vetem vazhdoni keshtu.

Vera :wink:

Barbaroza
06-06-04, 18:03
Urimeee Annaaaaaaaa,je e mrekullueshme!

florian
06-06-04, 18:34
urime kunate ,dhe vazhdo te na shkruash edhe vetem ashtu sic din ti ,suksese :wink:

mendim
07-06-04, 09:11
Urime urime.Je yll bote.I befsh edhe 1000 te tjera. 8) 8) 8)

anna
07-06-04, 10:02
flm flm lazdran murgesha vera barbaroza flori mendim per urimet ju pershendes shume anna :lol: :lol: :lol:

Cool_Boy
07-06-04, 12:25
anna urime per 1000 mesazhat qe i keni postur dhe mire se vini ne familjen mbreterore.....anna mesazhat qe i keni postuar jan si sherbeti i bakllaves :lol: :lol: :lol:

Cool_Boy-- sukse anna :wink: :wink:

anna
07-06-04, 14:34
anna urime per 1000 mesazhat qe i keni postur dhe mire se vini ne familjen mbreterore.....anna mesazhat qe i keni postuar jan si sherbeti i bakllaves :lol: :lol: :lol:

Cool_Boy-- sukse anna :wink: :wink:

mire se ju gjej pra hahahah shpresoj se jan cool boy nejse ju pershendes shume tung nga anna :wink:

Naki
06-09-05, 19:19
Ku do qe te jeni ju pershendes perzemersisht,me deshire qe te na vizitoni me shpeshe.

Naki

Urata
06-09-05, 19:29
Anna, prano pershendeten time nga fundi i zemres!

teDUAty
06-09-05, 22:09
Anna, prano pershendeten time nga fundi i zemres!

ska more zemra fun po qka je tuj thon ,zemra veq mes asht .

ana prano pershendetjen nga mesi i zemres. :wink:

Urata
07-09-05, 04:08
http://img.123greetings.com/eventsnew/ejun_skyday/8218-001-12-1081.gif

anna
07-09-05, 17:49
edhe une ju pershendes juve NAKI ,URATA,TeDuaTy .........ju uroj caste te kendshme kudo qe jeniii :wink:

Gjumashja
07-09-05, 17:52
anna Urime per me shume se 2000 postime te uroj edhe shume tjera si dhe disponim te knedshem ne mesin tone

anna
07-09-05, 18:00
anna Urime per me shume se 2000 postime te uroj edhe shume tjera si dhe disponim te knedshem ne mesin tone


ooo grasiasss te pershendes dhe te uroj cdo te miree ne jete!!! :wink: