PDA

View Full Version : e pershendes


tanja
30-10-04, 17:24
e pershendes te dashurin tim bashkimin shum

Honesty^uk.
30-10-04, 17:52
e pershendes te dashurin tim bashkimin shum

shendet dhe lumturi, paste ne jete se bashku me ju

time-bomb
30-10-04, 20:08
tanja i harrove babin,mamin dhe te gjithe ata qe te duan dh i don..... :arrow: :arrow: haaa

turisti
01-11-04, 00:32
e pershendes te dashurin tim bashkimin shum

Edhe une ju pershendes dhe ju deshiroj : shendet,qastet e kendshme dhe lumturi te gjate.

Me nderime, TURISTI. :wink:

Kaltrushi
02-11-04, 10:06
Tanja te pershendes ty dhe te dashurin tend. Ju uroj gjdo te mire ne jete. Sukse, shendet dhe lumturi.

me nderime

kaltrushi

Diana007
02-11-04, 10:11
Tanja ju pershemdes, sukses dhe gjdo te mir ne jet :wink:

Diana :lol: