PDA

View Full Version : PERSHENDETJE DARDANI


florian
04-06-04, 16:51
PERSHENDETJE DARDANI
TEK TI SHKROVA SHUM POESI
TY TE THASH UN SHUM SEGRETE
KTU BRENDA SHUM SHOK GJETA

ME KET MESAZH PERSHENDES DARDANIN TE GJITH STAFIN
E JU TE GJITHVE .
NE VECANTI PO PERSHENDES LAZDRANIN :wink: MURGESHEN , GENTEN :wink: , HANA , COOL-BOY, ANNA , BARBAROZA , NAKI :wink:
MICKOJA , VEREN .

SOT PO JU PERSHENDET SE E KAM VENDOSUR TE MOS SHKRUAJ ME E TE SHKEPUTEM .

HAJT TUNG PRA E JA KALOFSHI MIR :( :wink:
************************************************** ********


Flori mbase kjo tem ka te bej me pershendetje do ta qoj tek rubrika e pershendetjeve dhe urimeve.


PS: te flm per pershendetjet.

Genta

Vera
04-06-04, 17:16
Ohhhhhhhhhhhh nuk po mund te besoj, thjesht nuk besoj kete cka e the ti flori. Po pse te ndahet nje antar i familjes se madhe. Nuk po mund ta kuptoj pse te mos shkruash me.

Vera :(

Murgesha
04-06-04, 23:26
PERSHENDETJE DARDANI
TEK TI SHKROVA SHUM POESI
TY TE THASH UN SHUM SEGRETE
KTU BRENDA SHUM SHOK GJETA

ME KET MESAZH PERSHENDES DARDANIN TE GJITH STAFIN
E JU TE GJITHVE .
NE VECANTI PO PERSHENDES LAZDRANIN :wink: MURGESHEN , GENTEN :wink: , HANA , COOL-BOY, ANNA , BARBAROZA , NAKI :wink:
MICKOJA , VEREN .

SOT PO JU PERSHENDET SE E KAM VENDOSUR TE MOS SHKRUAJ ME E TE SHKEPUTEM .

HAJT TUNG PRA E JA KALOFSHI MIR :( :wink:

Pse Flori? Nese nuk mundesh ta thuash ketu ne publik te lutem me dergo nje m/p.
PS. Shpresoj te jet kjo vetem nje shaka.

anna
06-06-04, 12:48
pse flori mos eshte per naj gje qe thash une se km bere vetem shaka mos u largo qdo behet me hanen pastaj :?: :shock: :shock: :shock:

florian
17-09-04, 13:31
PERSHENDETJE TE VECANTA TE GJITH ANTAREVE TE DARDANIS QE ME SHUM KENAQESI PASH QE QENKAN SHTUAR ME SHUMIC . URIME TE GJITHEVE .

PERSHENDETJE DHE JUVE SHUM TE VECANTA .
NAKI
LAZDRAN
MURGESHA
HANA
ANNA
COOL BOY
AFERDITA
SHEJTONKA
MICKOJA
BARBAROZA
ZANA
ARTANTIB
GENTA
VERA
SHPRESOJ TE MOS KEM HARRUAR ASNJERIN JU PERSHENDES ME GJITH ZEMER.URIME E SUKSESE .

turisti
17-09-04, 14:45
Po Florian,po nuk eshte me rendesi - une jam TURIST dhe te pershendes nga te gjitha meridijanet e botes. :wink:

turisti
17-09-04, 14:48
Florian,mendoj qe forumi do te jet shume,shume i varfun pa ty. Mire eshte nese ke mundesi me e rishqyrtue vendimin tende dhe me na gezue.
Te pershendes. :wink:

Naki
17-09-04, 19:54
Florian me ka marre malli te pijme se bashku nga nje makiato ne kaffen tani te re te forumit.
Ju pershendes edhe une juve ku do qe te jeni

aferdita
17-09-04, 20:19
Floriani edhe un te pershendes dhe te uroj gjithe te mirat ne jete :wink:

ShEjToNkA
17-09-04, 21:03
Floriani , ju flm , edhe ju mbeteni tė pėrshndetur nga unė ku do qė jeni ,gjithė tė mirat.

florian
25-09-04, 22:03
A HER QE KAM MUNDESIN VIJ E JU VISITOJ . POR PER ARSYE PUNE JAM LARG SHTEPIS E NUK KAM SHUM MUNDESI TE FUTEM NE INTERNET , PO PAMVARESISHT SA HER QE ME JEPET MUNDESIA UN JAM MES JUSH DHE JU PERSHENDET ME KENAQESI TE GJITHEVE .

turisti
25-09-04, 23:59
Gjithashtu je i pershendetur Florian. :wink:

florian
14-12-04, 11:46
PERSHENDETJE DARDANI
E JUVE NE VECANTI

PERSHENDETJE DHE JUVE SHUM TE VECANTA .
NAKI
LAZDRAN
MURGESHA
HANA
ANNA
COOL BOY
AFERDITA
SHEJTONKA
MICKOJA
BARBAROZA
ZANA
ARTANTIB
GENTA
VERA

lazdrani
14-12-04, 12:06
PERSHENDETJE DARDANI
E JUVE NE VECANTI

PERSHENDETJE DHE JUVE SHUM TE VECANTA .
NAKI
LAZDRAN
MURGESHA
HANA
ANNA
COOL BOY
AFERDITA
SHEJTONKA
MICKOJA
BARBAROZA
ZANA
ARTANTIB
GENTA
VERA


Flori jeni gjithmone i pershendeture si vellau im :wink:

Barbaroza
14-12-04, 12:27
Pershendetje, Flori!

Murgesha
14-12-04, 14:16
PERSHENDETJE DARDANI
E JUVE NE VECANTI

PERSHENDETJE DHE JUVE SHUM TE VECANTA .
NAKI
LAZDRAN
MURGESHA
HANA
ANNA
COOL BOY
AFERDITA
SHEJTONKA
MICKOJA
BARBAROZA
ZANA
ARTANTIB
GENTA
VERA

Flori pėrshėndetje edhe pėr ty i nderuar.

Naki
14-12-04, 15:18
PERSHENDETJE DARDANI
E JUVE NE VECANTI

PERSHENDETJE DHE JUVE SHUM TE VECANTA .
NAKI
LAZDRAN
MURGESHA
HANA
ANNA
COOL BOY
AFERDITA
SHEJTONKA
MICKOJA
BARBAROZA
ZANA
ARTANTIB
GENTA
VERA

Flori pėrshėndetje edhe pėr ty i nderuar.

FLORI JU PERSHENDES EDHE UNE JUVE;ME TE VERTETE E NDJEJE MUNGESEN TUAJE NE FORUM; EJA ME SHPESH TI MARRIM INSTRUMENTET FOLKLORIKE E TJA THEJEM KENGES ASHTU SIQ KENDONIM ME PARE:

ShEjToNkA
14-12-04, 16:51
PERSHENDETJE DARDANI
E JUVE NE VECANTI

PERSHENDETJE DHE JUVE SHUM TE VECANTA .
NAKI
LAZDRAN
MURGESHA
HANA
ANNA
COOL BOY
AFERDITA
SHEJTONKA
MICKOJA
BARBAROZA
ZANA
ARTANTIB
GENTA
VERA

Flori ,njė ashtu prano pėrshėndetjet edhe nga ana ime,gjithė tė mirat!

Agroni22
14-12-04, 19:17
edhe pse nuk me ke pershendetur une ty te pershendes shume , pak shaka :lol:

loni19
14-12-04, 19:45
pershendetje edhe per ty dardan

aferdita
14-12-04, 20:30
PERSHENDETJE DARDANI
E JUVE NE VECANTI

PERSHENDETJE DHE JUVE SHUM TE VECANTA .
NAKI
LAZDRAN
MURGESHA
HANA
ANNA
COOL BOY
AFERDITA
SHEJTONKA
MICKOJA
BARBAROZA
ZANA
ARTANTIB
GENTA
VERAFloriani te pershendes gjithashtu dhe mire se paske ardhur perseri :wink:

Gentiani
14-12-04, 21:28
40 pėrdorues online: 10 anėtarė 1 tė fshehur 29 vizitorė [ Administrator ] [ Moderator ]
Nr. Rekord i pėrdoruesve online ishte 66 mė Mon Sep 13, 2004 8:48 pm
Anėtarėt e regjistruar aferdita, DEA, Gentiana, Gentiani, Honesty^uk., lazdrani, Minatori, Murgesha, OrinOkO, Reshat Beqiraj

Ju pėrshėndes ju qė jeni online dhe pjesėn tjetėr tė atyre qė do tė vijnė, duke ju dėshiruar ēaste tė kėndshme nė Forum!


Gentiani!

aferdita
14-12-04, 21:34
40 pėrdorues online: 10 anėtarė 1 tė fshehur 29 vizitorė [ Administrator ] [ Moderator ]
Nr. Rekord i pėrdoruesve online ishte 66 mė Mon Sep 13, 2004 8:48 pm
Anėtarėt e regjistruar aferdita, DEA, Gentiana, Gentiani, Honesty^uk., lazdrani, Minatori, Murgesha, OrinOkO, Reshat Beqiraj

Ju pėrshėndes ju qė jeni online dhe pjesėn tjetėr tė atyre qė do tė vijnė, duke ju dėshiruar ēaste tė kėndshme nė Forum!


Gentiani!

Gentiani je gjithashtu i pershendetur edhe nga un dhe te uroj nje nate te kendshme :wink:

florian
20-04-05, 16:33
Ne kete faqe interneti!!!
é lot me deshir .
Ju pershendes ju
o
dardan te mir .

ju pershendes nga zemra
se jeni te mir.
Juuroj suksese me shum deshir
ju uroj cdo te mir
e halle mos te keni
Neseju duhet gje dini ku te me gjeni.

ju pershendes te gjitheve
kudo qe te jeni .
bashk me shokt e miqeve

Naki
21-04-05, 13:37
Ku me je nise
kah done me shku
ne Dardani me kuvendu
nje selam te gjitheve
me ja u dergu
nje dite te mire me ju deshiru

Naki

Kercovari
21-04-05, 18:23
Pershendetje te perzemerta Dardani me kete pejsazh te bukur te maleve te Rogoves.
Deshti fati te endemi trotoareve te bulevardeve te te botes,dhe te shkele kemba aty edhe kure nuk kemi enderru.
Shumica nga ne te katandisur ane e mbane botes kure nuk kan pas rastin te shijojne bukurit e Trojeve eme dhe alpeve shqiptare,prandaj kerkove kete pejsazh per te qmallur syte,po jo edhe shpirtin e perveluar dhe zemren e semure qe nuk di te ndalet se rahuri per mallin e Atdheut.http://www.albanianyouthaction.org.uk/photos/DSCN0029_kosova_rugova_walkers2.jpg

Naki
22-04-05, 11:00
Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 171304 artikuj
Forumi ka 4632 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri ėshtė Intexusa
10 pėrdorues online: 7 anėtarė 1 tė fshehur 2 vizitorė [ Administrator ] [ Moderator ]
Nr. Rekord i pėrdoruesve online ishte 66 mė Mon Sep 13, 2004 7:48 pm
Anėtarėt e regjistruar ARVANITI, Gjumashja, Kercovari, lazdrani, loni19, Naki, Tomori

Ju deshiroje nje vikend te mire.

Gjumashja
22-04-05, 11:05
Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 171304 artikuj
Forumi ka 4632 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri ėshtė Intexusa
10 pėrdorues online: 7 anėtarė 1 tė fshehur 2 vizitorė [ Administrator ] [ Moderator ]
Nr. Rekord i pėrdoruesve online ishte 66 mė Mon Sep 13, 2004 7:48 pm
Anėtarėt e regjistruar ARVANITI, Gjumashja, Kercovari, lazdrani, loni19, Naki, Tomori

Ju deshiroje nje vikend te mire.


flm gjithashtu edhe une ty

Dali!Keq
23-04-05, 05:14
PERSHENDETJE DARDANI
TEK TI SHKROVA SHUM POESI
TY TE THASH UN SHUM SEGRETE
KTU BRENDA SHUM SHOK GJETA

ME KET MESAZH PERSHENDES DARDANIN TE GJITH STAFIN
E JU TE GJITHVE .
NE VECANTI PO PERSHENDES LAZDRANIN :wink: MURGESHEN , GENTEN :wink: , HANA , COOL-BOY, ANNA , BARBAROZA , NAKI :wink:
MICKOJA , VEREN .

SOT PO JU PERSHENDET SE E KAM VENDOSUR TE MOS SHKRUAJ ME E TE SHKEPUTEM .

HAJT TUNG PRA E JA KALOFSHI MIR :( :wink:

Pse Flori? Nese nuk mundesh ta thuash ketu ne publik te lutem me dergo nje m/p.
PS. Shpresoj te jet kjo vetem nje shaka.

Florian Ju Pershendet Dali I Keq ama diqka EXTRA.

Me shum rrespekt per Ju.

Dali i Keq.

Psikologu
26-04-05, 05:28
Pershendetje tė gjithė stafit ne forumin e shenjtė Dardania.

Ju deshiroj punė te mbarė , suksese dhe pėrparsi.

Me nderime per ju :
Psikologu

florian
26-04-05, 18:10
PERSHENDETJE DARDANI
TEK TI SHKROVA SHUM POESI
TY TE THASH UN SHUM SEGRETE
KTU BRENDA SHUM SHOK GJETA

ME KET MESAZH PERSHENDES DARDANIN TE GJITH STAFIN
E JU TE GJITHVE .
NE VECANTI PO PERSHENDES LAZDRANIN :wink: MURGESHEN , GENTEN :wink: , HANA , COOL-BOY, ANNA , BARBAROZA , NAKI :wink:
MICKOJA , VEREN .

SOT PO JU PERSHENDET SE E KAM VENDOSUR TE MOS SHKRUAJ ME E TE SHKEPUTEM .

HAJT TUNG PRA E JA KALOFSHI MIR :( :wink:

Pse Flori? Nese nuk mundesh ta thuash ketu ne publik te lutem me dergo nje m/p.
PS. Shpresoj te jet kjo vetem nje shaka.

Florian Ju Pershendet Dali I Keq ama diqka EXTRA.

Me shum rrespekt per Ju.

Dali i Keq.

altini22
26-04-05, 18:13
pershendetje DARDANI

Fortuna
26-04-05, 22:11
Pershendetje per te gjithe anetaret e ketij forumi.
Lexova sonte shume tema dhe po me vjen mire qe ishit interesant forumista.
Shpresoj se do ja kaloj mire ne mes jush.

turisti
27-04-05, 23:36
PERSHENDETJET e TURISTIT. :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P

dashuria
01-05-05, 18:35
Pershendetje per te gjithe.
Jeni shuem zanzi bre njeri

Dashuria

Agroni22
01-05-05, 18:41
pershendetje forumistave te dardanis

turisti
01-05-05, 18:43
Pershendetje per te gjithe.
Jeni shuem zanzi bre njeri

Dashuria


Gjithashtu e nderuara dhe mire se erdhe. :P

Me respekt,
TURISTI. :P