PDA

View Full Version : mickoja


Gentiana
17-06-04, 14:21
Loqkiiiiiiii njeva se e kishe ditelindjen, i befsh 100vite tjera, me deshira te plotesume dhe e lumtur ashtu siq ke deshir. Gjdo te mir ne Jetė

Genta!


PS: ja nje torte, po qirinj nuk kisha pas ma :wink: http://www.quickman.de/cards/geburtstagstorte.gif

Murgesha
17-06-04, 14:31
Mickoja te uroj jete te lumtur edhe 100 vjet.
Une ste solla torte por po marr pak nga kjo qe te paska sjell Genta. :lol:

Vera
17-06-04, 15:01
Mickoja te uroj qe te behesh edhe 99 vjet dhe te gjitha deshirat si ke qef ti tu plotsofshin qiki

mickoja
17-06-04, 15:08
O mbretereshat e mija falm.shum,te gjithat urimet i pranoj me respekt nga ju...ju do mickoja juaj :lol:

Naki
17-06-04, 20:15
shume urime per ty ,jete te lumtur,realizim deshirashe dhe shendet te mire.
URIME ditelindja Mickoja

fisniku
17-06-04, 20:39
Urime per ditelindej Mickoj!
Te deshiroj shendet dhe gjthe te mirat,Fisniku.

lazdrani
18-06-04, 10:09
Loqkiiiiiiii njeva se e kishe ditelindjen, i befsh 100vite tjera, me deshira te plotesume dhe e lumtur ashtu siq ke deshir. Gjdo te mir ne Jetė

Genta!


PS: ja nje torte, po qirinj nuk kisha pas ma :wink: http://www.quickman.de/cards/geburtstagstorte.gif
Mickoja per Ditelindjen tende te deshiroje sukse ne jete,shendet dhe plote Dashuri :wink: Happy Birthday to you :arrow: lazdrani

Barbaroza
18-06-04, 12:47
Mickoja,prano edhe urimet e mia per ditelindjen tende.Ti besh edhe 100 tjera ne lumturi!

mickoja
18-06-04, 19:53
Flm.per urimet

VARDARI
18-06-04, 20:45
-Urime per ditlindjen Misse te uroj sukses dhe lumturi ne jete.
-Te deshiroj shendet dhe realizimin e deshirave qe i ke suksese

florian
19-06-04, 20:32
si gjithmon un jam i fundit , me duket qe tani me eshte ber ves .TE KERKOJ TE FALUR PER VONESEN PO TE LUTEM PRANO URIMET E MIA ME TE SINQERTA PER DITELINDJEN URIME E U BEFSH NJEQIND VJECE . :lol: :lol:

just_for_u_babe
21-06-04, 13:23
:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

sexybrikenda
23-06-04, 16:21
GEZUAR MICKOJA DITELINDJEN-SORRY PAKE VONE POR MA MIRE VONE SE HIQ :wink:

Ibra
25-06-04, 20:42
urime Ditlindjen Mickoja te deshiroj shum fat ne jet

aferdita
25-06-04, 20:46
urime ditelindjen mickoja
ishalla te plotesohen te gjitha deshirat :wink:

mickoja
25-06-04, 23:14
Ju falenderoj te gjithve per urimet e juaj te ngrohta....

firewall
03-07-04, 23:32
shume vone por gjithashtu edhe shume e shum urime te perzemerta nga une ,besoj se nuk duhet te :oops: pasi qe edhe von jam inkuadruar ne temat tuaja,ti deshiroj edhe 100 vera te lumtura

kosova_lady
05-07-04, 17:36
ohhh mickoja me fal pash zoten se nuk ta kam uruar ditlindjen :oops: :oops:
i bafsh 100 vite tjere dhe te mira me deshirat e plotesume!
se ta kam uruar von ditlindjen ta kam pruar edhe nje dhurat
:wink: :wink:
http://www.aplus.ch/img/menu/geschenk.jpg

mickoja
06-07-04, 10:19
Oh Kosova_lady flm. shum per urimč dhe te falenderoj per dhuratč qe ma kishe sjell ta hapi dhe te shiqoj se qka ka mbrenda................

...........O nje parfum Hugo o qiki flm shum shum se shum me pelqen ky parfum :lol: :lol: :lol:

mickoja
06-07-04, 10:23
Pra te gjith i pershendes nga ky forum se tash nje koh nuk do te vi ne dardani do te me mungoni shum,por ne veqanti i pčrshendes=Gentianen,Murgeshen,Lazdranin,Barbaroze n,Vushtrrien,dhe shum te tjer
pra kalovshi sa ma bukur tungi

Mickoja :cry: :cry:

Murgesha
06-07-04, 11:49
Pra te gjith i pershendes nga ky forum se tash nje koh nuk do te vi ne dardani do te me mungoni shum,por ne veqanti i pčrshendes=Gentianen,Murgeshen,Lazdranin,Barbaroze n,Vushtrrien,dhe shum te tjer
pra kalovshi sa ma bukur tungi

Mickoja :cry: :cry:

Mickoja me erdhi keq kur e lexova kete shkrimin tend. E di se prap do na kthehesh ne forum dhe do te kalojme serish qaste te kendshme me ty.
Te persendes kudo qe te jesh.

drenousha
06-07-04, 12:16
mickoja edhe pse nuk me pershendet mu une prap do te pershendes dhe ishalla sa ma shpejt do te na ktehesh ne kete forum
:wink:

Vera
06-07-04, 14:08
mickoja nuk ka lidhje kone pershendete e kon jo, por do te na mungosh shum per ato dit sa ti ketu nuk je. Te pershendes shum dhe cdo te mir kudo qe te jesh.

nje mpuq nga Vera :wink: hahah

lazdrani
07-07-04, 12:26
Pra te gjith i pershendes nga ky forum se tash nje koh nuk do te vi ne dardani do te me mungoni shum,por ne veqanti i pčrshendes=Gentianen,Murgeshen,Lazdranin,Barbaroze n,Vushtrrien,dhe shum te tjer
pra kalovshi sa ma bukur tungi

Mickoja :cry: :cry:Edhe une te pershendes Zonjusha Mickoja,pushime te bukura :wink: lazdrani

kosova_lady
07-07-04, 18:50
ufff shyqyr se te ka pelqy qaj, se nuk disha cillin parfum me sgjedh :wink: :wink: :lol:

kosova_lady
07-07-04, 18:52
mickoja edhe un te pershendes. kalofsh sa ma bukur

Vali

Barbaroza
11-07-04, 08:59
Mickoja,ia kalofsh bukur ne pushimet verore!

Gentiana
12-07-04, 10:40
Mickoja loqko te pershendes ku do kofsh, dhe te uroj nje pushim sa me te kendshme, dhe mos harro te na kthehesh ok??? :wink:

Genta

mickoja
28-07-04, 11:43
O pershendetje nga kosova

dashta te gjith anetaret e forumit ti pershendes
Ketu ne kosov po kaloj shum bukur,kam knaqesi ta ndije eren e pluhurit,

ok pra kalovshi sa ma bukur dhe anetaret e ri i pershendes se ishum ba mahall e madhe tash
tung tung nuk ju harron mickoja

Gentiana
28-07-04, 12:47
Mickoja pershendetje ke nga un. edhe sa ke me nejt atje moj?? se ka nis mem marr malli per ty!! :wink:
Kalofsh mir!!

Kullerka
24-08-04, 16:59
Mickoja edhe pse shum vone e lexova shkrimin tend me fal
prano urimet e mia te perzemerta u befsh 100 vjeq :wink:
opaaaaaaaaaa te pershndes shummmm kalofshe interesant!!

ShEjToNkA
24-08-04, 21:36
Mickoja sis ,ndoshta pak me vones ama s'kam c'tė bėjė se mė parė s'kam qenė kėtu dhe s'kam mundur ta urojė datlindjen.
Prano urimet e mia mė tė sinqerta ,duke tė dėshiruar gjithė tė mirat nė jetė ,dhe plotėsimin e tė gjitha dėshirave!

mickoja
25-08-04, 11:06
ju pčrshendes kullerka dhe ty shejtonk

Mč vjen mir se edhe pas disa maujsh po ma uroni ditčlindjen,gjithashtu dhe juaj po ju uroj te gjith te mirat ne jet...

me respekt mickoja

Kullerka
27-08-04, 12:44
mickoja flm.shum per pershendetje flm.per komliment gjithashtu te urroj edhe ty gj'do te mir ne jete...Lumturi shendet.!!!FAT... :wink: :wink: :wink:

byeeeeeeee :wink:
:!: :!: :!:

vushtrria
29-08-04, 11:53
nukeshte von jo oj mockoja urime urime

Marv_pimp
01-09-04, 23:29
MICKOJA edhe une te pershendes shum edhe pse ti nuk um ke pershendet mu.tung tung kalofsh sa ma mir

turisti
01-09-04, 23:32
Mickoje,faleminderit.Pershendete Kosoven ne emrin tim. :P

Murgesha
15-09-04, 07:29
Urime Mickoja, urime per 1000 postime te bukura te percjellaura me doze humori, dhe shoqerimi.
Mire se na erdhe ne mbreterine Dardane, Mbreteresha me e re. :lol:

turisti
15-09-04, 07:50
MIRE SE ERDHE,MBRETERESHE-MICKOJE.

Po gezona qe Mbreteria,ne esteblishmentin e vet eshte me e forte per nje Mbretereshe te re.Urime 1000 postimet e tua,me deshire qe i poston edhe 90.000 tjera.Mickoje,une as qe kam hyn ne Mbreter se si duhet,akoma nuk i mesova vendet-ti erdhe,por une kisha parandjenja se nuk do te pres ketu tek dera duke e mbajtur te hapur tere diten dhe naten dhe me ne fund erdhe.Ndije veten si ne Mbretni,si mes shokeve/shoqeve qe i njeh qysh ne periudhen e deshirave dhe enderrave per tu bere antare e Mbreterise.
Kalofsh mire ne mesin tone. :P

Nita_ch
15-09-04, 09:31
Opaaaaaaaa Urime Mickoje per 1000 postime Ishalla i ban edhe 10000000 postime te tjera se me te vertet me pelqejn shum shkrimet e tua. Je e mrekullueshme. te pershendes dhe gjdo te mir.

Gentiana
15-09-04, 10:15
Loqki edhe ti u bere mbreteresh a? urime urime, i bafsh edhe 100000000 shkrime tjera,ashtu te mira dhe me humor si gjith'her!

Genta

ShEjToNkA
15-09-04, 10:53
Mickojjja sis ,urime tituilu dhe mirė se na paske ardhė nė Mbretėri.
Shkekoooooo hiqqqq nuuuuuk u gėzova kur tė pash se bolll po tė shofė kėshtu e tash edhe nė mbretėri phaaaaaaa po s'ka c'tė bėjė
:wink: Mickoj edhe njė herė tė pėrshndes dhe urime sis ,vetėm vazhdoni kėshtu je e mrekullueshme, tė dėshrioj edhe shumė postime tjera si kėto.

Naki
15-09-04, 11:17
Postimi i pare ne vargje poetike ,qe ne shkrimin e pare ju mbledhet simpati,dhe kjo vazhdoje dhe u rrite ne shoqerim te postimeve te nje pas njeshme,tani keni nje vellime te qmuar nje kopshte me lulet me te bukura
qe japin nje arome te fresket ne forum.
Urime me deshirat me te mira per ty,mire se erdhe ne Mbreterin Dardane.

Ju deshiron Naki :!:

mickoja
15-09-04, 15:22
O ju falenderoj per urimet e juaj...

Mir se ju gjeta
čsht e vertet se dhe un ja arrita te hy ne mesin e mbreterive,por disi pak si shpejt hyra ne ket pallat madheshtore vetem gezohem dhe ju jeni te gjith te mrekullueshum dhe me beheni te ndjehem si nje anetare e gezuar ne rrethin e juaj...jeni te gjith te pershendetur me respekt ...Inxhja Murgesh,Turisti,Nita,Gentiana,Shejtonka,dhe Zoteri Naki.. e te gjith anetaret e forumit..nga unč mickoja

Loloku
15-09-04, 15:29
I paska ra kolera mretrise po me duket. Gjakun poijav micvkoja se mreterite gjaskpiresa jane! Shyqyr qe ne raja paskemi shpetu, o zot, nuk po di qysh me te uru!

mickoja
15-09-04, 15:39
hahahahha...Loloku tash vetem kujdes thuhet ne pallatine e mreterisč..e dini ju kush te me nervozon do ta pickojč..Loloku mos ke frik se nuk te pickoj keq..... :wink:

vushtrria
15-09-04, 16:02
mickoja ju uroi titullin e mbretershes dhe besoi qe edhe ne te ardhemen te vazhdini keshtu me shkrimet e tua te bukura pra urime dhe shendet

me nderime vushtrria

turisti
15-09-04, 16:30
O ju falenderoj per urimet e juaj...

Mir se ju gjeta
čsht e vertet se dhe un ja arrita te hy ne mesin e mbreterive,por disi pak si shpejt hyra ne ket pallat madheshtore vetem gezohem dhe ju jeni te gjith te mrekullueshum dhe me beheni te ndjehem si nje anetare e gezuar ne rrethin e juaj...jeni te gjith te pershendetur me respekt ...Inxhja Murgesh,Turisti,Nita,Gentiana,Shejtonka,dhe Zoteri Naki.. e te gjith anetaret e forumit..nga unč mickoja

:P :wink:

Murgesha
15-09-04, 16:57
I paska ra kolera mretrise po me duket. Gjakun poijav micvkoja se mreterite gjaskpiresa jane! Shyqyr qe ne raja paskemi shpetu, o zot, nuk po di qysh me te uru!


Hhahahahahahahahah Loloku.
Pėrshėndetje dhe rrespekt per ty i nderuar.

Mickoja ishalla sna ke ardhė pėr atė qėllim nė mbretėri. Se mos vet pėr mua. Shumė jam alergjike nga pickimi i Mickojės. :wink:

Gentiani
15-09-04, 18:30
I uroj Mickojės kurorėn e Mbretėreshės nė Mbretėrinė Dardane dhe i dėshirojė, qė me titullin e ri tė vazhdojė tė begatojė forumin Dardan!


shkruajti Robin Hood :wink: tė cilit i kanė mbetur edhe nja 700 miles tė atakojė Mbretėrinė :D :D :D

Loloku
15-09-04, 19:49
hahahahha...Loloku tash vetem kujdes thuhet ne pallatine e mreterisč..e dini ju kush te me nervozon do ta pickojč..Loloku mos ke frik se nuk te pickoj keq.....

Kujdes qe ma ke shti friken mos me ardhe kurre, po ku me besu qe nuk me pickon keq se, po veq ishala nuk ke helm anofeli se ka me hanger mreteria edhe mbreti. O zot ruana mreterine!

Hhahahahahahahahah Loloku.
Pėrshėndetje dhe rrespekt per ty i nderuar.

Mickoja ishalla sna ke ardhė pėr atė qėllim nė mbretėri. Se mos vet pėr mua. Shumė jam alergjike nga pickimi i Mickojės.

Pershendetje edhe per ty Murgesha dhe respekt te dyfishuar!
Ishalla paq, po ku me besu qe nuk ka ardh me ate qellim mockoja, sepse ate pune ka ajo per zanate, vec ishalla nuk eshte e infektuar me virusa...
Jo vetem alergjike, por edhe gjakun e embel, kane thene se e ke![/quote]

mickoja
16-09-04, 00:40
I uroj Mickojės kurorėn e Mbretėreshės nė Mbretėrinė Dardane dhe i dėshirojė, qė me titullin e ri tė vazhdojė tė begatojė forumin Dardan!


shkruajti Robin Hood :wink: tė cilit i kanė mbetur edhe nja 700 miles tė atakojė Mbretėrinė :D :D :DFlm.gentian per urimč dhe te pershendes

lazdrani
16-09-04, 11:57
Inxhja mickoja -Mire se vjen ne pallatin Mbreteror :wink: Mbasi qe jeni Mbreteresha me e re ,afrohu afer pallatit tone te kemi kujshi :lol: :lol: :lol:

Urime mickoja se me te vertet te kemi LLokum me arra :wink:

Barbaroza
16-09-04, 14:08
O teta Mickoja edhe ti na paske ardhur a????Sa e bukur qe je,shpresoj se nuk do me kafshosh mua,ti e di sa e urte jam une,ha,ha,hahaahahahaaa

Mickoja,te uroj edhe une titullin Mbretereshe dhe te uroj edhe shume postime tjera me sens humori!

mickoja
16-09-04, 15:04
Aga Lazdran dhe hala Barbaroza ju falenderoj per urimet tua te ngrohta dhe moj halč mos ke frik se nuk jam aq e rrezikshme....

pra ju urojč dhe juve dhe shum postime te tjera dhe jeni shum te mrekullueshum

nitushe
17-09-04, 08:25
Urime Mickoja e vetem perpara :arrow:

lazdrani
26-09-04, 14:26
Pranoni pershendetjet e mia te sinqerta per ju zonjushe :wink: lazdrani

mickoja
26-09-04, 14:50
Pranoni pershendetjet e mia te sinqerta per ju zonjushe :wink: lazdraniBaci Lazdran dhe un ju pershendes

Honesty^uk.
30-09-04, 19:36
urime urime per kuroren eMickoja

ShEjToNkA
01-01-05, 05:10
Mickojaaaa , urimeee viti i ri 2005. Gjithė tė mirat!
Gėzuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuaaaaaaaaaarrrrrr!!!!!!!!

Gentiana
01-01-05, 13:48
Loqkiiiiiiiiii Gezuar vitin e ri, ēdo te mire ashtu siq ta do Zemra,me deshira te plota dhe Lumturi.

Pershendetje

Genta

Barbaroza
02-01-05, 14:57
Mickojaaaaaaaaaaa,gezuar 2005!

lazdrani
03-01-05, 11:56
Inxhja Mickoje gjdo te mire ne jete....Gezuar vitin e ri 2005 :wink:

Gentiani
03-01-05, 13:17
Mickoja, Gėzuar dhe Urime Vitin e Ri 2005, me dėshirė qė ky vit tė jetė vit i Shėndetit, Sukseseve, Dėshirave, Dashurisė, Gėzimeve dhe Lumturisė pėr Ty dhe Familjen Tuaj!

Gentiani!

P.S. Tė na dukesh mė shpesh, se po na mungojnė shkrim-thumbimet e Mickojes :lol: :lol: :wink:

vushtrria
03-01-05, 13:21
mickoja se pari mir se na erdhe ne pallatin mbreteror,dhe kalofshe mir ne pallat,dhe e dyta URIME VITIN E RI 2005 dhe deshiroi qe ky vit tua sjell te gjitha te mirat.

Honesty^uk.
08-01-05, 17:32
Urime Mickoja, urime per 1000 postime te bukura te percjellaura me doze humori, dhe shoqerimi.
Mire se na erdhe ne mbreterine Dardane, Mbreteresha me e re. :lol:


Ketij urimi i bashkohem edhe une duke te uruar per 1000 shkrimet tuaja.
Mire se ke ardhur ne Mbreteri.

turisti
28-04-05, 00:10
Me mungon shoqe.

Te pershendes dhe te deshiroj rruget e hapura ne ēdo drejtime. :P

Me respekt,
TURISTI.

Diana007
03-05-05, 10:14
Mickoj pershendetje e nderuar gjitha te mirat per ty

Me respekt Diana :wink:

lazdrani
18-06-05, 11:42
Mickoja edashure mungesen tuaj e vreje shpesh here ne forum.Besoje qe ju nuk na ke harruar.Qdo te mire per ju ne jeten tuaj private

Dein Lazdrani

turisti
05-07-05, 23:22
:P Mickojaaaaaaaaaaaa e nderuar,

Te pershendes dhe te deshiroj fat ne jete.Shpresoj se se shpejti do te na ribashkohesh. :wink:

Te pershendes me sinqeritet,
TURISTI. :P

turisti
04-10-05, 00:46
:P Mickoje e nderuar :P ,

E di qe ka kohe qe nuk je prezente,por TURISTI nuk te harron kurre dhe te pershendes perzemersisht kudo qe te jesh dhe te deshiroj momentet e lumtura dhe jete te embel,sepse ti e meriton.

Sinqerisht,
TURISTI. :P

Diana007
04-10-05, 09:26
Miskoj u bofsh Mize ti e nashi me e madhe e hecish me shpesh e dhe vjen ketu :D :wink:


Gjitha te mirat ti Deshiron Diana :wink:

Diana007
28-12-05, 14:09
http://img362.imageshack.us/img362/6994/fd4eu.jpg

Barbaroza
28-12-05, 16:42
Mickoja,prano pershendetjet dhe urimet e mia me te sinqerta per juve me rastin e Vitit te Ri 2006!

http://bemine.com/categories/newyears/nyear9.gif

lazdrani
28-12-05, 19:12
http://www.partyadventure.com/images/catalog/large/88950-GD.jpg


Mickoja gezuar vitin 2006 :wink:

schütze
28-12-05, 21:42
************GEZUAR VITIN 2006*************
Pranoni pershendetjet dhe urimet,me deshirat me te mira per ju ne vitin 2006
http://www.cosgan.de/images/midi/xmas/k050.gif

Zana_ch
29-12-05, 17:39
Gezuar Vitin e Ri 2006..harroni brengat,momentet edhe ēastet e deshpruara,lini menjan hidherimin dhe urrejtjen..ēoft ky vit nje vit i endrrave tuaja te pa realizuara dhe lumturia mbizotroft ne ju dhe familjen tuaj!

http://hometown.aol.de/NottulnBoy1/schneekugel7.gif


nga
zana_ch

Murgesha
29-12-05, 18:55
Shėndet, lumturi e tė gjitha tė mirat pėr vitin nė vijim.

Gėzuar 2006.

Murgesha!

http://upload.wikimedia.org/wikipedia/da/thumb/0/0e/Juletre.jpg/200px-Juletre.jpg

Kavaleri
29-12-05, 19:57
Tung tung .. Mickoja

Gzuar vitin e ri,2006..ty dhe mbar Familjes tuaj.
Ju deshiroj C`do te mira..

http://www.gonad.org/upload/images/gzuarrrrrrrrrrrrrrrrrrrr.gif

Gentiani
29-12-05, 20:06
Mickoja, Gezuar Vitin e Ri 2006 duke ju dėshiruar Shėndetin, Suksese, Lumturinė dhe Gėzime nė kėtė Vit tė Ri!

Urimit i bashkangjitet edhe Tezja e Dimrit :wink: :lol:

http://img404.imageshack.us/img404/5187/1kb576e5e47a16nh.jpg

Gjebraili
29-12-05, 20:20
Me shumė fatė e shumė gėzime
Shendeti, paqa, lumturia, qofshin me ju, familjen tuaj dhe ata qe i do dhe te duan
http://img452.imageshack.us/img452/3663/gezuar6pz.png

Me rrespekt, Gjebraili

Gentiana
30-12-05, 03:51
Loqki gezuar vitin e ri.


Te gjitha te mirat ti deshiroj nga zemra.


Genta

M_u_k_i
30-12-05, 03:52
_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_URIME VITI I RI 2006_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_

turisti
30-12-05, 18:39
:P Shoqe e nderuar :P ,

Kudo qe te jesh,deshiroj qe viti i ri :P 2006 :P

Te gezon me plot lumturi,momentet e embela,shume shendet dhe jete te gjate.

Nga zemra,

TURISTI. :P

SPARTAKU
08-06-06, 22:00
Nuk ka nje minuta qe me thumboi nje mushkonj e kur po e shof kete pseudonim hajt thash po ja qoj ni pershendetje.

turisti
16-07-06, 15:05
Pershendetjet e fresketa nga Kaēaniku i ngrohte,shoqe.:smile: :smile: